Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 283, 284, 285  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 18.12.2009 16:36:54 vasta tsitaadiga

...kuid teisi pole sellise hüüdnime järgi kutsutud icon_smile.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 18.12.2009 18:00:20 vasta tsitaadiga

Kas Eesti Posti lehelt saab kuidagi vaadata milliste pakkide järgi ma minna saan? Teavitused ei taha kuidagi minuni jõuda ja vahest kui mõne paki järgi lähen siis öeldakse, et mulle on veel mõni pakk, kas tahan need ka välja võtta? icon_eek.gif Iga natukese aja tagant ei viitsi helistada ka
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 21.12.2009 15:26:25 vasta tsitaadiga

No tore, Inglismaalt saabus pakk Eestisse kahe päevaga, aga EP käes on see juba neljandat päeva. Pakk ise ka ilmselt niivõrd pisike, et isegi postkasti pilust mahub sisse.
Asun 8km sorteerimiskeskusest

Usast saabuv pakk on nüüdseks olnud liikvel 18 päeva ja ilmselt venib veel palju edasi...

Veri naiss! icon_mad.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muri666
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2004




sõnum 21.12.2009 23:51:41 vasta tsitaadiga

Trackingu alusel vaatasin, et imekombel hong kongist kaks pakki 8 päevaga kohalikku postkontorisse jõudnud. Aru ei saa ainult, miks ei ole suudetud kolme päeva jooksul minuni toimetada 400 meetri kauguselt postkontorist lehte, et mind pakk ootab. Et siis 1/4 ajast liigub pakk 400 meetrit. Ei ole EP's just kõige väledamad töötajad.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 22.12.2009 01:55:34 vasta tsitaadiga

sain ka täna pakikutse (tulemas 4 pakki, välja saadetud vahemikus 18. nov kuni 9. dets). varem nagu kirjutati pakikutsele päritolumaa ka peale, aga enam vist pole jaksu icon_rolleyes.gif ise kaldun arvama, et kõige viimasena välja saadetud pakk, UK'st, teised 3 HK'st ja kahtlane, kas need nii ruttu tulevad icon_razz.gif samas mine tea, vbl mitu pakki, arvu nad samuti ei viitsi enam kirjutada...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 22.12.2009 11:48:45 vasta tsitaadiga

Täna jookseb siis 5. päev, mil mu pakk asub Eestis.
Postkasti tuleb saasta igasugu sooduspakkumisi ja värke, aga pakki või isegi teadet ei suuda selle ajaga valmis panna. Tore.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 22.12.2009 11:50:46 vasta tsitaadiga

Aga miks sa kohale ei lähe ja paki vastu ei võta kui see seal on ja siis sõima nägu täis icon_biggrin.gif Kui saamatud and on et ei saa mingit paberilipikut saata postkasti icon_biggrin.gif.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 22.12.2009 12:01:14 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Aga miks sa kohale ei lähe ja paki vastu ei võta kui see seal on ja siis sõima nägu täis icon_biggrin.gif Kui saamatud and on et ei saa mingit paberilipikut saata postkasti icon_biggrin.gif.

Pole päris kindel, et sorteerimiskeskusest on kandekeskusesse saabunud.
18. detsembril oli igatahes tracking infos selline jutt, et on saabunud ja üle antud Eesti tegelastele. Tracking Eestisisest liikumist paraku ei näita
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 22.12.2009 12:06:57 vasta tsitaadiga

Aa ok sorry ma ei teadnud. Ma pole tükk aega Eesti Postiga tegelenud kuna ei ole tellinud miskit jaei taha ka sest igakord on kellelgi sitt tuju või mai tea mis. (Müüjatel)
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2009 12:09:34 vasta tsitaadiga

Kas teavitus.post.ee ei näita midagi?
_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 22.12.2009 12:22:08 vasta tsitaadiga

jjk kirjutas:
Kas teavitus.post.ee ei näita midagi?

Paraku mitte, Royal Mail International Signed For pakub trackingut vaid oma riigi piires ja paraku on kood Eesti omast erinev.
Teavitus.post.ee all on olemas Eestist saadetud pakkide tracking võimalus, aga sissetulevaid pole

Lihtsalt mainin ära, et ma virisen sel põhjusel, et Eestis paistab asi korraldatud kehvasti. Brittidega liikus pakk keskmiselt 900km päevas, nüüd EP käes olles ei suudeta pakki vedada kümme-paarkümmend kilomeetrit rohke hulga päevadega.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 22.12.2009 12:25:37 vasta tsitaadiga

on ka sissetulevad, just vaatasin, mu 24.11 trackinguga HK'st saadetud pakk liikus täna öösel veel sorteerimiskeskuses icon_smile.gif

muide kel pühade ajal pakke liikumas, siis siit näeb postkontorite pühadeaegseid lahtiolekuaegu (jõululaupäeval on lahti AINULT Port Arturi postkontor => LINK ).

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 22.12.2009 13:54:59 vasta tsitaadiga

Vaatame ja ootame kuidas ELS nüüd toimib.. Täna peaks mulle rõõmustav kõne tulema. Või juhtub nagu enamuse ajast, viiakse kohalikku postkontorisse, kuna uksetaha ei viitsita tulla icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2009 17:21:47 vasta tsitaadiga

Kuidas täpsemalt neil muidu see posti laialivedu käib. Nagu ma aru saan, siis 3 korda päevas, aga mis kell ja kuidas nädalavahetustel?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 22.12.2009 18:01:10 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
Kuidas täpsemalt neil muidu see posti laialivedu käib. Nagu ma aru saan, siis 3 korda päevas, aga mis kell ja kuidas nädalavahetustel?

Praegu jääb mulje nagu 2x päevas käiakse.
Hommikuti enne kella 10-11 ei toimu ka enam viimasel ajal midagi, suvel veel sai tähitud kirju kella 9.00 ajal kätte.

Pühapäeviti siinkandis ei toimu midagi.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 22.12.2009 18:06:19 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Vaatame ja ootame kuidas ELS nüüd toimib.. Täna peaks mulle rõõmustav kõne tulema. Või juhtub nagu enamuse ajast, viiakse kohalikku postkontorisse, kuna uksetaha ei viitsita tulla icon_rolleyes.gif

Who wants to guess?
Pakk pole eilsest maakonnastki lahkunud vist.. käinud ära ELva postkontoris, Elva postivahetuspunktis ja nüüd Otepää postkontoris. Kõike seda suudeti eilse ja tänase päeva jooksul. icon_evil.gif piixu jõulud tulevad, mis ma saan uusaastal alles või. Persse kui närvi ajab. Oleks võinud maksikirjaga panna, saanuks poolsada krooni odavamalt. icon_evil.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 22.12.2009 18:32:50 vasta tsitaadiga

Avastasin just, et elukohajärgne kandekeskus on ilmselt avatud vaid veel kahel päeval sel aastal. Mul on saabumas üks 80 doltsine pakk USAst ja kindlasti venib see nüüd uude aastasse, mil käibemaks hakkab lisanduma väiksemalt summalt(23 euri oli vist?). Praeguseks on see pakk postis olnud juba 18 päeva.

No väga tore küll!

Ja UK pakk on jätkuvalt kuskil Eesti avarustes liikvel(või mitte). Äkki jäi sorteerimismasina vahele kinni?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 22.12.2009 20:38:26 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
sain ka täna pakikutse (tulemas 4 pakki, välja saadetud vahemikus 18. nov kuni 9. dets). varem nagu kirjutati pakikutsele päritolumaa ka peale, aga enam vist pole jaksu icon_rolleyes.gif ise kaldun arvama, et kõige viimasena välja saadetud pakk, UK'st, teised 3 HK'st ja kahtlane, kas need nii ruttu tulevad icon_razz.gif samas mine tea, vbl mitu pakki, arvu nad samuti ei viitsi enam kirjutada...

bingo, oligi UK pakk. HK omasid sel aastal vist enam ei saa thumbs_down.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 23.12.2009 11:08:29 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
sain ka täna pakikutse (tulemas 4 pakki, välja saadetud vahemikus 18. nov kuni 9. dets). varem nagu kirjutati pakikutsele päritolumaa ka peale, aga enam vist pole jaksu icon_rolleyes.gif ise kaldun arvama, et kõige viimasena välja saadetud pakk, UK'st, teised 3 HK'st ja kahtlane, kas need nii ruttu tulevad icon_razz.gif samas mine tea, vbl mitu pakki, arvu nad samuti ei viitsi enam kirjutada...

bingo, oligi UK pakk. HK omasid sel aastal vist enam ei saa thumbs_down.gif


Käibemaks lisandub? icon_rolleyes.gif

Edit: UK pakk tuli täitsa kohale, aitäh postitädile :3
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 23.12.2009 12:43:23 vasta tsitaadiga

Ikka ikka icon_biggrin.gif

Saatsin soovituskirja muuta ELS Pluss teenuse kirjeldust täpsemaks seoses kohaletoimetamise ajaga, kuna hetkel levitatakse kliendile valeinfot või müüakse teenust, mida ta ei saa. Selle peale saadeti mulle vastu, kui mainisin, et pakk on kahe päeva jooksul vaid ühe maakonna postiasutusi liikunud, et pakendi liikumist saab jälgida triipkoodi all oleva numbri järgi. Ja kõik.. icon_lol.gif Loogika jääb mõistmatuks. A noh pole hullu. Juba on 41 minutit möödas lubatud kohaletoimetamise ajast.. Hommikul olid agarad küll helistama.
SmartPost peaks avama nö. "ettevaatlik" märgistusega pakiteenuse. Hetkel jääb selle kasutamine tihti just teatud piirideni, kus pakk võib kukkuda kodulehel märgitud piirides jm..
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 23.12.2009 14:48:57 vasta tsitaadiga

Celeron kirjutas:
Käibemaks lisandub? icon_rolleyes.gif

seda õnneks mitte. n.ö. "päris" tehnika ostan siiski Eestist ja riided vähemalt Euroopast. HK'st tellin siukseid kahtlase väärtusega pisividinaid icon_smile.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 09.01.2010 15:35:05 vasta tsitaadiga

Muidugi on minu enda süü, et ma magada armastan ja seda eriti laupäeviti, kuid kas tõesti nähakse vaeva vaid ühe telefonikõne võrra, et kliendile Kullerpakk toimetada. Kokkuvõttes sain toriseva postiljoni (Mitte kulleri) kõne, et tema minu ukse ees ning vaja dokustaadi numbrit. Kui teatasin, et mind kodus pole, siis vist pahandas ja ma ütlesin, et ennem tuleks kliendiga ikka kokku leppida ja seda mitte vaid ühe telefonikõne läbikukkumisel eirata. Selle peale sain teada, et tema on postiljon ja lehti laiali viimas, seega aega kokku leppida ei saa, nagu ELS tingimustes kirjas (küll veidi sõimeldes üksteise vahel olles mõlemad pahased). No palusin paki siis postkontorisse jätta. See ei ole süüdistus ega kiitus, lihtsalt märge.
Kas postiljon ja kuller on Eesti Postis erinevad ametikohad? Või pigem, kuidas korraldatakse laupäev, kui paki kohaletoimetamise aeg on 10-15.00, kui töötaja peab hoopis lehti laiali viima selle asemel, et pakkuda kirjeldatud teenust? icon_rolleyes.gif
Ei nurise, postkontor on ligidal.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 11.01.2010 22:49:47 vasta tsitaadiga

MarioA., tea kas just samad aga samasugused iseloomult küll ... Kui ei ole aega vastu võtta kulleri kõnet ja ise pärast tagasi helistad siis saab päris head sõimlemist kuulda - eriti siiruviirulistelt icon_evil.gif
Üldse selline tunne jääb, et klient on seal kohas madalam kui mingi kuller või postitooja thumbs_down.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004




sõnum 11.01.2010 22:58:36 vasta tsitaadiga

alles hiljuti taheti mulle pakk tuua.
helistati siis esmaspäeval, et just käis ja kedagi ei olnud. küsisid, et milla tulla.
ütlesin - kolmapäeval. teisipäeval helistasid ja ütlesid, et täna ei jõua. ma sellepeale,etma nagu kolmapäevast rääkisin (sama teenindaja sama numbriga), talle nagu õllatusena see tuli. no andke abi!

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2010 23:01:14 vasta tsitaadiga

Ma täna avastasin, et väga hea mõte on lasta tuua tähitud kirjad ja pakid töö juurde - post liigub nagunii tööpäeviti ja reeglina vahemikus 9.00-17.00 icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Postiljonineiu (tundus seal varastes kolmekümnendates olevat) paistis aga küll suhteliselt väsinud ilmega. Pikk hommik olnud vast. Tekkis korraks isegi väike süütunne, et niimoodi mobiiltelefoni tähituna julgen saata icon_redface.gif
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 283, 284, 285  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.