|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
18.09.2009 19:48:04
|
|
|
Tseki peal kirjas standard post
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M|S|W
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005
|
23.09.2009 10:04:34
|
|
|
Esimest korda ka minul eesti postiga probleemid. Nimelt sai saadetud Tartusse ühed auto esituled(ELS kullerpakk). Täna hommikul, siis äratas postkontor ja ütles, et teie pakk tuleb tagasi saata....üks tuledest "läks" katki. Klaasi paksus on umbes ~5mm Loomulikult ei olnud mu pakil eraldi märget, et seda tuleks ettevaatlikult kohelda, seega ei hüvita nad ka midagi. Edaspidi siis ainult Cargo
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
171 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
23.09.2009 10:54:40
|
|
|
| M|S|W kirjutas: |
Esimest korda ka minul eesti postiga probleemid. Nimelt sai saadetud Tartusse ühed auto esituled(ELS kullerpakk). Täna hommikul, siis äratas postkontor ja ütles, et teie pakk tuleb tagasi saata....üks tuledest "läks" katki. Klaasi paksus on umbes ~5mm Loomulikult ei olnud mu pakil eraldi märget, et seda tuleks ettevaatlikult kohelda, seega ei hüvita nad ka midagi. Edaspidi siis ainult Cargo  |
Parim lahendus on kas ise viia või usaldusväärne sõber leida. Nii cargobus kui EP ei ole suuremad asjad pakikäitlejad (st. suuresti kinni töötajas kes parasjagu vahetuses). Enamikke pakke siiski käsitletakse suht ettevaatamatult - pohh kui kukub, kiiruse huvides viskaks paar asja kiiresti kaubikusse, ups ja kogemata sai tõstukiga veidi kiirelt sisse sõidetud...
Tegelt on see suuresti ka eesti töökultuuri teema - enamik lihttöölisi on lohakad ja ei hoolitse ei töövahendite ega toodangu eest... Mõisa köis, las lohiseb...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sirius
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2004
|
23.09.2009 10:57:23
|
|
|
| Ma nägin kuidas DPD mängiti samamoodi jalgpalli pakkidega, loobiti neid ikka päris lõdva käega ja mingist hoolitsemisest polnud juttugi.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
23.09.2009 11:14:06
|
|
|
Pakkide kohtlemine on suht suva tegelikult - siin ei aita iseenesest miski, kui postiteenust kasutada. Pärast postitöötajale andmist on pakk kuni adressaadini jõudmiseni saatuse hooleks jäetud. Peamine on siiski, et oleks mingi märge peal, et tegemist õrna asjaga vms. Pärast saab vähemalt kahjud välja nõuda.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
23.09.2009 11:36:33
|
|
|
| tsitaat: |
Peamine on siiski, et oleks mingi märge peal, et tegemist õrna asjaga vms. Pärast saab vähemalt kahjud välja nõuda.
|
+ asi peaks ikka "varuga" pakendatud olema - looda parimat, karda halvimat
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M|S|W
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005
|
23.09.2009 12:36:44
|
|
|
Nüüd helistas kuller ja ütles, et toob paki tagasi....tagastusraha 83.- Naljatilgad...lõhuvad tule ära ja siis veel pappi juurde küsima Päris piixu veel ei saatnud, et ehk jõuab veel mingile kokkuleppele. Kui juhipoolne tuli katki, siis isegi sobiks, kui saadaksid selle uuesti Tartusse(tasuta muidugi).
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
171 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
29.10.2009 18:44:13
|
|
|
Jõulud tulid sel aastal Eesti Posti äriklientidele varakult:
Spoiler 
| tsitaat: |
Hea Eesti Posti klient/koostööpartner
1. jaanuaril 2009 jõustunud Postiseaduse muudatustega välistati universaalse postiteenuse hulgast partiisaadetised. Sellega seoses peab postiteenuse osutaja partiiteenuse osutamiseks taotlema eraldi tegevusluba alates 1. aprillist 2009.
Eesti Post on käesoleva hetkeni osutanud partiiteenuseid universaalse postiteenuse osana. Sellest tulenevalt on ettevõte käsitlenud vastavat teenust käibemaksuseaduse mõttes maksuvaba käibena sarnaselt universaalse postiteenusega. Käibemaksuseaduse kohaselt (§ 16 lg 1 p 1 ) on universaalse postiteenuse osutamine käibemaksuvaba, samas kui partiiteenuste osutamine on maksustatud käibemaksuga.
Tulenevalt tegevusloa taotlemise ja sellega seotud teenuste maksustamise erinevast tõlgendamisest esitab Eesti Post oma klientidele parandusarved partiiteenuse käibemaksu osas tagasiulatuvalt 1. aprillist. See puudutab teenuseid, mida eelnevatel perioodidel kvalifitseeriti universaalse postiteenusena.
Käibemaksukohuslasest kliendid saavad Eesti Posti esitatud parandusarvete alusel muudatused deklareerida viimasesse maksustamise perioodi. Esitatud deklaratsiooni alusel saab tekkinud ettemaksu maksu- ja tolliametilt tagasi küsida või jätta see järgnevate maksustamisperioodide käibemaksu võla katteks. Kui kliendil on 100% käibemaksu tagasisaamise õigus, siis klientide kasumile nimetatud tegevus mõju ei avalda.
Postiettevõte vabandab oma klientide ees võimalike ebamugavuste pärast. |
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
02.11.2009 10:24:04
|
|
|
Kui kaua peaks normaalselt tavaline ümbrikukiri Põltsamaalt Tallinna jõudma? Postiindeks oli puudu (jäi kiiruga kirjutamata).
Homme saab nädal täis. Reedel polnud veel kohal. Tänase kohta ei tea midagi aga tundub, et pole ikka veel kohal
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
02.11.2009 18:29:59
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Mart352, halvimal juhul saadetakse kiri sulle tagasi. Ja see võib võtta päris kaua. Endalgi selline asi juhtunud. Saadeti arve, aga indeksit ei trükitud. Toodi kaks nädalat hiljem tagasi märkega "Puudub indeks". Eestisisene kiri, kusjuures. |
Huvitav kus see kiri 2 nädalat rändas siis?
Eks ma pean siis ootama natuke veel.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
02.11.2009 18:40:50
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Mart352, halvimal juhul saadetakse kiri sulle tagasi. Ja see võib võtta päris kaua. Endalgi selline asi juhtunud. Saadeti arve, aga indeksit ei trükitud. Toodi kaks nädalat hiljem tagasi märkega "Puudub indeks". Eestisisene kiri, kusjuures. |
Huvitav kus see kiri 2 nädalat rändas siis?
Eks ma pean siis ootama natuke veel. |
Eks ta kusagil postkontoris vedeles
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
07.11.2009 22:54:23
|
|
|
Els-ile on vist veel mingi konkurent tekkinud ja pakid tuuakse ukse taha 24 tunni jooksul nagu ma aru saan.
Kuna els vist langetas hindu hiljuti, siis on hetkel rohkem konkurent võibolla cargobussile.
http://www.srk.ee/?content=22
On keegi seda kasutanud ka ?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lockdown92
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2007
|
15.11.2009 13:36:13
|
|
|
Kiire küsimus, mis päevadel ja mis kell Eesti Posti kontorid lahti on? Ise nagu nende lehelt ei leidnud...
_________________ BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas. |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ettans
HV vaatleja
liitunud: 10.11.2009
|
17.11.2009 10:21:46
|
|
|
Olen ise ka ELS'i kasutanud ja õnneks sellist asja veel juhtunud ei ole. Üldiselt on pandud pakk postkasti mul (kui on väiksem). Kuid jah, päris ukseni ei ole kunagi toodud, ikka mõned meetrid kaugemal.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
24.11.2009 09:28:17
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Mart352, halvimal juhul saadetakse kiri sulle tagasi. Ja see võib võtta päris kaua. Endalgi selline asi juhtunud. Saadeti arve, aga indeksit ei trükitud. Toodi kaks nädalat hiljem tagasi märkega "Puudub indeks". Eestisisene kiri, kusjuures. |
...
Eks ma pean siis ootama natuke veel. |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5451225#5451225
Täpselt 1 kuu möödas ja ei kipu ega kõppu sellest kirjast
Huvitav kas paarikümmne aasta pärast tuleb see kiri kuskilt kapitagant välja?
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sirius
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2004
|
09.12.2009 16:54:07
|
|
|
Pakkisin ära korralikult printertooneri karpi koos suure hulga kokkukägardatud paberitega pudeli alkoholi. Läksin ja panin sildi peale ning andsin ära. Siis täna just praegu tuli kõne eesti postist, et pakk on katki läinud, midagi voolab välja. Ma olin juba tigedust täis ja läksin kohe kaubamajja, ostsin uue joogi, 219-.kr, võtsin tseki ja läksin sinna. Ja kõik sujus ilusti, koos tegime mu paki lahti ja leiti, et see on väga korralikulkt pakitud ja üldse müstika kuidas sellises pakis võis minna pudel katki, mul ei olnud küll silti peale "ettevaatlikult".
Maksid mulle 219.kr kinni ja tasuta pakkisid uuesti ära uue kasti sisse koos mullikile ja nende plastikjulladega.
Nad olid päris hämmastunud seal, sest neil sellist asja nagu enne juhtunud polnud ja väga viisakad ka.
Ühesõnaga minu poolt eesti postile suur pluss , viisaks teenindus ja kõik sai kiiresti korda.
Aga see kuidas sai pudel katki minna niimoodi põhja pealt on ikka fenomenaalne, see pidi päris kuvalda olema.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
09.12.2009 17:28:45
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Siis läks kohale või seisab asi postitöötajate laiskuse taga  |
Kui kohale oleks jõudnud siis oleks Arvutikeskus mulle sellest teada andnud.
Tagasi pole ikka veel tulnud.
Igatahes kõik kirjad saadan nüüd tähitult. Maksab rohkem aga kui ära kaob saab jälitada kus ta viimati oli jne.
vb ongi plaan neil aegajalt kirju ära kaotada, et rahvas kallimalt saadaks.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
13.12.2009 19:08:23
|
|
|
Mul lihtkirjadega juba 2 jama.
1) ootan kliendi saadetud pabereid juba 3 nädalat (Ardust Jõgevale)
2) Saatsin 10-12 päeva tagasi HV kasutajale Jõgevalt Paidesse mini bluetooth jubina standardkirjas ja ka see pole siiani kohale jõudnud.
Kas on üldse võimalik lihtkirja kulgemisest mingit infi saada?
_________________ Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43 |
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
13.12.2009 20:54:41
|
|
|
Vist mitte..
Aga siit ka küsimus, kas Eestis on ka käekirjatuvastusega sorteerimismasinad või kuidas loetakse aadress ümbrikult välja? Ometi mitte käsitsi? Sama markide kohta, kas pooliku margiga saab Eestis ka saata kui masinad neid loevad, nagu väljamaal vahest saab? Ei ole soovi, ega tahtmist, puhtalt tehniline huvi.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
51004
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2006
|
13.12.2009 23:22:27
|
|
|
| Lihtsaadetis pole jälgitav ja kirjad sorteerib masin ainult sihtnumbri järgi. Poolikute ja vigaste markidega kirjad lähevad saatjale tagasi, või juurdemaksuga saajale, minu meelest.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
18.12.2009 00:07:22
|
|
|
Huumorit
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
18.12.2009 11:10:30
|
|
|
| ei pruugi olla eesti post, arveid postkasti toovaid firmasid on teisigi
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
18.12.2009 16:36:54
|
|
|
...kuid teisi pole sellise hüüdnime järgi kutsutud
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
18.12.2009 18:00:20
|
|
|
Kas Eesti Posti lehelt saab kuidagi vaadata milliste pakkide järgi ma minna saan? Teavitused ei taha kuidagi minuni jõuda ja vahest kui mõne paki järgi lähen siis öeldakse, et mulle on veel mõni pakk, kas tahan need ka välja võtta? Iga natukese aja tagant ei viitsi helistada ka
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
21.12.2009 15:26:25
|
|
|
No tore, Inglismaalt saabus pakk Eestisse kahe päevaga, aga EP käes on see juba neljandat päeva. Pakk ise ka ilmselt niivõrd pisike, et isegi postkasti pilust mahub sisse.
Asun 8km sorteerimiskeskusest
Usast saabuv pakk on nüüdseks olnud liikvel 18 päeva ja ilmselt venib veel palju edasi...
Veri naiss!
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muri666
HV kasutaja
liitunud: 29.04.2004
|
21.12.2009 23:51:41
|
|
|
| Trackingu alusel vaatasin, et imekombel hong kongist kaks pakki 8 päevaga kohalikku postkontorisse jõudnud. Aru ei saa ainult, miks ei ole suudetud kolme päeva jooksul minuni toimetada 400 meetri kauguselt postkontorist lehte, et mind pakk ootab. Et siis 1/4 ajast liigub pakk 400 meetrit. Ei ole EP's just kõige väledamad töötajad.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.12.2009 01:55:34
|
|
|
sain ka täna pakikutse (tulemas 4 pakki, välja saadetud vahemikus 18. nov kuni 9. dets). varem nagu kirjutati pakikutsele päritolumaa ka peale, aga enam vist pole jaksu ise kaldun arvama, et kõige viimasena välja saadetud pakk, UK'st, teised 3 HK'st ja kahtlane, kas need nii ruttu tulevad samas mine tea, vbl mitu pakki, arvu nad samuti ei viitsi enam kirjutada...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
22.12.2009 11:48:45
|
|
|
Täna jookseb siis 5. päev, mil mu pakk asub Eestis.
Postkasti tuleb saasta igasugu sooduspakkumisi ja värke, aga pakki või isegi teadet ei suuda selle ajaga valmis panna. Tore.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
22.12.2009 11:50:46
|
|
|
Aga miks sa kohale ei lähe ja paki vastu ei võta kui see seal on ja siis sõima nägu täis Kui saamatud and on et ei saa mingit paberilipikut saata postkasti .
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
22.12.2009 12:01:14
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
Aga miks sa kohale ei lähe ja paki vastu ei võta kui see seal on ja siis sõima nägu täis Kui saamatud and on et ei saa mingit paberilipikut saata postkasti . |
Pole päris kindel, et sorteerimiskeskusest on kandekeskusesse saabunud.
18. detsembril oli igatahes tracking infos selline jutt, et on saabunud ja üle antud Eesti tegelastele. Tracking Eestisisest liikumist paraku ei näita
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
22.12.2009 12:06:57
|
|
|
Aa ok sorry ma ei teadnud. Ma pole tükk aega Eesti Postiga tegelenud kuna ei ole tellinud miskit jaei taha ka sest igakord on kellelgi sitt tuju või mai tea mis. (Müüjatel)
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jjk
HV veteran
liitunud: 30.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
22.12.2009 12:22:08
|
|
|
| jjk kirjutas: |
| Kas teavitus.post.ee ei näita midagi? |
Paraku mitte, Royal Mail International Signed For pakub trackingut vaid oma riigi piires ja paraku on kood Eesti omast erinev.
Teavitus.post.ee all on olemas Eestist saadetud pakkide tracking võimalus, aga sissetulevaid pole
Lihtsalt mainin ära, et ma virisen sel põhjusel, et Eestis paistab asi korraldatud kehvasti. Brittidega liikus pakk keskmiselt 900km päevas, nüüd EP käes olles ei suudeta pakki vedada kümme-paarkümmend kilomeetrit rohke hulga päevadega.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.12.2009 12:25:37
|
|
|
on ka sissetulevad, just vaatasin, mu 24.11 trackinguga HK'st saadetud pakk liikus täna öösel veel sorteerimiskeskuses
muide kel pühade ajal pakke liikumas, siis siit näeb postkontorite pühadeaegseid lahtiolekuaegu (jõululaupäeval on lahti AINULT Port Arturi postkontor => LINK ).
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
22.12.2009 13:54:59
|
|
|
Vaatame ja ootame kuidas ELS nüüd toimib.. Täna peaks mulle rõõmustav kõne tulema. Või juhtub nagu enamuse ajast, viiakse kohalikku postkontorisse, kuna uksetaha ei viitsita tulla
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
22.12.2009 17:21:47
|
|
|
| Kuidas täpsemalt neil muidu see posti laialivedu käib. Nagu ma aru saan, siis 3 korda päevas, aga mis kell ja kuidas nädalavahetustel?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
22.12.2009 18:01:10
|
|
|
| JOKKER666 kirjutas: |
| Kuidas täpsemalt neil muidu see posti laialivedu käib. Nagu ma aru saan, siis 3 korda päevas, aga mis kell ja kuidas nädalavahetustel? |
Praegu jääb mulje nagu 2x päevas käiakse.
Hommikuti enne kella 10-11 ei toimu ka enam viimasel ajal midagi, suvel veel sai tähitud kirju kella 9.00 ajal kätte.
Pühapäeviti siinkandis ei toimu midagi.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
22.12.2009 18:06:19
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
Vaatame ja ootame kuidas ELS nüüd toimib.. Täna peaks mulle rõõmustav kõne tulema. Või juhtub nagu enamuse ajast, viiakse kohalikku postkontorisse, kuna uksetaha ei viitsita tulla  |
Who wants to guess?
Pakk pole eilsest maakonnastki lahkunud vist.. käinud ära ELva postkontoris, Elva postivahetuspunktis ja nüüd Otepää postkontoris. Kõike seda suudeti eilse ja tänase päeva jooksul. piixu jõulud tulevad, mis ma saan uusaastal alles või. Persse kui närvi ajab. Oleks võinud maksikirjaga panna, saanuks poolsada krooni odavamalt.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
22.12.2009 18:32:50
|
|
|
Avastasin just, et elukohajärgne kandekeskus on ilmselt avatud vaid veel kahel päeval sel aastal. Mul on saabumas üks 80 doltsine pakk USAst ja kindlasti venib see nüüd uude aastasse, mil käibemaks hakkab lisanduma väiksemalt summalt(23 euri oli vist?). Praeguseks on see pakk postis olnud juba 18 päeva.
No väga tore küll!
Ja UK pakk on jätkuvalt kuskil Eesti avarustes liikvel(või mitte). Äkki jäi sorteerimismasina vahele kinni?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.12.2009 20:38:26
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
sain ka täna pakikutse (tulemas 4 pakki, välja saadetud vahemikus 18. nov kuni 9. dets). varem nagu kirjutati pakikutsele päritolumaa ka peale, aga enam vist pole jaksu ise kaldun arvama, et kõige viimasena välja saadetud pakk, UK'st, teised 3 HK'st ja kahtlane, kas need nii ruttu tulevad samas mine tea, vbl mitu pakki, arvu nad samuti ei viitsi enam kirjutada... |
bingo, oligi UK pakk. HK omasid sel aastal vist enam ei saa
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
23.12.2009 11:08:29
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
sain ka täna pakikutse (tulemas 4 pakki, välja saadetud vahemikus 18. nov kuni 9. dets). varem nagu kirjutati pakikutsele päritolumaa ka peale, aga enam vist pole jaksu ise kaldun arvama, et kõige viimasena välja saadetud pakk, UK'st, teised 3 HK'st ja kahtlane, kas need nii ruttu tulevad samas mine tea, vbl mitu pakki, arvu nad samuti ei viitsi enam kirjutada... |
bingo, oligi UK pakk. HK omasid sel aastal vist enam ei saa  |
Käibemaks lisandub?
Edit: UK pakk tuli täitsa kohale, aitäh postitädile :3
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
23.12.2009 12:43:23
|
|
|
Ikka ikka
Saatsin soovituskirja muuta ELS Pluss teenuse kirjeldust täpsemaks seoses kohaletoimetamise ajaga, kuna hetkel levitatakse kliendile valeinfot või müüakse teenust, mida ta ei saa. Selle peale saadeti mulle vastu, kui mainisin, et pakk on kahe päeva jooksul vaid ühe maakonna postiasutusi liikunud, et pakendi liikumist saab jälgida triipkoodi all oleva numbri järgi. Ja kõik.. Loogika jääb mõistmatuks. A noh pole hullu. Juba on 41 minutit möödas lubatud kohaletoimetamise ajast.. Hommikul olid agarad küll helistama.
SmartPost peaks avama nö. "ettevaatlik" märgistusega pakiteenuse. Hetkel jääb selle kasutamine tihti just teatud piirideni, kus pakk võib kukkuda kodulehel märgitud piirides jm..
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.12.2009 14:48:57
|
|
|
| Celeron kirjutas: |
Käibemaks lisandub?  |
seda õnneks mitte. n.ö. "päris" tehnika ostan siiski Eestist ja riided vähemalt Euroopast. HK'st tellin siukseid kahtlase väärtusega pisividinaid
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
09.01.2010 15:35:05
|
|
|
Muidugi on minu enda süü, et ma magada armastan ja seda eriti laupäeviti, kuid kas tõesti nähakse vaeva vaid ühe telefonikõne võrra, et kliendile Kullerpakk toimetada. Kokkuvõttes sain toriseva postiljoni (Mitte kulleri) kõne, et tema minu ukse ees ning vaja dokustaadi numbrit. Kui teatasin, et mind kodus pole, siis vist pahandas ja ma ütlesin, et ennem tuleks kliendiga ikka kokku leppida ja seda mitte vaid ühe telefonikõne läbikukkumisel eirata. Selle peale sain teada, et tema on postiljon ja lehti laiali viimas, seega aega kokku leppida ei saa, nagu ELS tingimustes kirjas (küll veidi sõimeldes üksteise vahel olles mõlemad pahased). No palusin paki siis postkontorisse jätta. See ei ole süüdistus ega kiitus, lihtsalt märge.
Kas postiljon ja kuller on Eesti Postis erinevad ametikohad? Või pigem, kuidas korraldatakse laupäev, kui paki kohaletoimetamise aeg on 10-15.00, kui töötaja peab hoopis lehti laiali viima selle asemel, et pakkuda kirjeldatud teenust?
Ei nurise, postkontor on ligidal.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
11.01.2010 22:49:47
|
|
|
MarioA., tea kas just samad aga samasugused iseloomult küll ... Kui ei ole aega vastu võtta kulleri kõnet ja ise pärast tagasi helistad siis saab päris head sõimlemist kuulda - eriti siiruviirulistelt
Üldse selline tunne jääb, et klient on seal kohas madalam kui mingi kuller või postitooja
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
11.01.2010 22:58:36
|
|
|
alles hiljuti taheti mulle pakk tuua.
helistati siis esmaspäeval, et just käis ja kedagi ei olnud. küsisid, et milla tulla.
ütlesin - kolmapäeval. teisipäeval helistasid ja ütlesid, et täna ei jõua. ma sellepeale,etma nagu kolmapäevast rääkisin (sama teenindaja sama numbriga), talle nagu õllatusena see tuli. no andke abi!
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
11.01.2010 23:01:14
|
|
|
Ma täna avastasin, et väga hea mõte on lasta tuua tähitud kirjad ja pakid töö juurde - post liigub nagunii tööpäeviti ja reeglina vahemikus 9.00-17.00
Postiljonineiu (tundus seal varastes kolmekümnendates olevat) paistis aga küll suhteliselt väsinud ilmega. Pikk hommik olnud vast. Tekkis korraks isegi väike süütunne, et niimoodi mobiiltelefoni tähituna julgen saata
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|