Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 145, 146, 147  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2009 19:48:04 vasta tsitaadiga

Tseki peal kirjas standard post icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|S|W
Kreisi kasutaja
M|S|W

liitunud: 15.03.2005




sõnum 23.09.2009 10:04:34 vasta tsitaadiga

Esimest korda ka minul eesti postiga probleemid. Nimelt sai saadetud Tartusse ühed auto esituled(ELS kullerpakk). Täna hommikul, siis äratas postkontor ja ütles, et teie pakk tuleb tagasi saata....üks tuledest "läks" katki. Klaasi paksus on umbes ~5mm icon_evil.gif icon_evil.gif Loomulikult ei olnud mu pakil eraldi märget, et seda tuleks ettevaatlikult kohelda, seega ei hüvita nad ka midagi. Edaspidi siis ainult Cargo icon_wink.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 23.09.2009 10:54:40 vasta tsitaadiga

M|S|W kirjutas:
Esimest korda ka minul eesti postiga probleemid. Nimelt sai saadetud Tartusse ühed auto esituled(ELS kullerpakk). Täna hommikul, siis äratas postkontor ja ütles, et teie pakk tuleb tagasi saata....üks tuledest "läks" katki. Klaasi paksus on umbes ~5mm icon_evil.gif icon_evil.gif Loomulikult ei olnud mu pakil eraldi märget, et seda tuleks ettevaatlikult kohelda, seega ei hüvita nad ka midagi. Edaspidi siis ainult Cargo icon_wink.gif

Parim lahendus on kas ise viia või usaldusväärne sõber leida. Nii cargobus kui EP ei ole suuremad asjad pakikäitlejad (st. suuresti kinni töötajas kes parasjagu vahetuses). Enamikke pakke siiski käsitletakse suht ettevaatamatult - pohh kui kukub, kiiruse huvides viskaks paar asja kiiresti kaubikusse, ups ja kogemata sai tõstukiga veidi kiirelt sisse sõidetud...

Tegelt on see suuresti ka eesti töökultuuri teema - enamik lihttöölisi on lohakad ja ei hoolitse ei töövahendite ega toodangu eest... Mõisa köis, las lohiseb...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 23.09.2009 10:57:23 vasta tsitaadiga

Ma nägin kuidas DPD mängiti samamoodi jalgpalli pakkidega, loobiti neid ikka päris lõdva käega ja mingist hoolitsemisest polnud juttugi.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 11:14:06 vasta tsitaadiga

Pakkide kohtlemine on suht suva tegelikult - siin ei aita iseenesest miski, kui postiteenust kasutada. Pärast postitöötajale andmist on pakk kuni adressaadini jõudmiseni saatuse hooleks jäetud. Peamine on siiski, et oleks mingi märge peal, et tegemist õrna asjaga vms. Pärast saab vähemalt kahjud välja nõuda.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 11:36:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Peamine on siiski, et oleks mingi märge peal, et tegemist õrna asjaga vms. Pärast saab vähemalt kahjud välja nõuda.

+ asi peaks ikka "varuga" pakendatud olema - looda parimat, karda halvimat icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|S|W
Kreisi kasutaja
M|S|W

liitunud: 15.03.2005




sõnum 23.09.2009 12:36:44 vasta tsitaadiga

Nüüd helistas kuller ja ütles, et toob paki tagasi....tagastusraha 83.- icon_lol.gif icon_lol.gif Naljatilgad...lõhuvad tule ära ja siis veel pappi juurde küsima thumbs_up.gif Päris piixu veel ei saatnud, et ehk jõuab veel mingile kokkuleppele. Kui juhipoolne tuli katki, siis isegi sobiks, kui saadaksid selle uuesti Tartusse(tasuta muidugi).
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2009 18:44:13 vasta tsitaadiga

Jõulud tulid sel aastal Eesti Posti äriklientidele varakult:
Spoiler Spoiler Spoiler

icon_mad.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 02.11.2009 10:24:04 vasta tsitaadiga

Kui kaua peaks normaalselt tavaline ümbrikukiri Põltsamaalt Tallinna jõudma? Postiindeks oli puudu (jäi kiiruga kirjutamata). icon_rolleyes.gif

Homme saab nädal täis. Reedel polnud veel kohal. Tänase kohta ei tea midagi aga tundub, et pole ikka veel kohal icon_neutral.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2009 11:31:24 vasta tsitaadiga

Mart352, halvimal juhul saadetakse kiri sulle tagasi. Ja see võib võtta päris kaua. Endalgi selline asi juhtunud. Saadeti arve, aga indeksit ei trükitud. Toodi kaks nädalat hiljem tagasi märkega "Puudub indeks". Eestisisene kiri, kusjuures.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 02.11.2009 18:29:59 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mart352, halvimal juhul saadetakse kiri sulle tagasi. Ja see võib võtta päris kaua. Endalgi selline asi juhtunud. Saadeti arve, aga indeksit ei trükitud. Toodi kaks nädalat hiljem tagasi märkega "Puudub indeks". Eestisisene kiri, kusjuures.


Huvitav kus see kiri 2 nädalat rändas siis? icon_neutral.gif

Eks ma pean siis ootama natuke veel.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2009 18:40:50 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Mart352, halvimal juhul saadetakse kiri sulle tagasi. Ja see võib võtta päris kaua. Endalgi selline asi juhtunud. Saadeti arve, aga indeksit ei trükitud. Toodi kaks nädalat hiljem tagasi märkega "Puudub indeks". Eestisisene kiri, kusjuures.


Huvitav kus see kiri 2 nädalat rändas siis? icon_neutral.gif

Eks ma pean siis ootama natuke veel.

Eks ta kusagil postkontoris vedeles icon_neutral.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2009 22:54:23 vasta tsitaadiga

Els-ile on vist veel mingi konkurent tekkinud ja pakid tuuakse ukse taha 24 tunni jooksul nagu ma aru saan.
Kuna els vist langetas hindu hiljuti, siis on hetkel rohkem konkurent võibolla cargobussile.

http://www.srk.ee/?content=22

On keegi seda kasutanud ka ?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2009 13:36:13 vasta tsitaadiga

Kiire küsimus, mis päevadel ja mis kell Eesti Posti kontorid lahti on? Ise nagu nende lehelt ei leidnud...
_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2009 13:43:32 vasta tsitaadiga

lockdown92, kehvasti otsisid siis: http://post.ee/?id=1064
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ettans
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2009




sõnum 17.11.2009 10:21:46 vasta tsitaadiga

Olen ise ka ELS'i kasutanud ja õnneks sellist asja veel juhtunud ei ole. Üldiselt on pandud pakk postkasti mul (kui on väiksem). Kuid jah, päris ukseni ei ole kunagi toodud, ikka mõned meetrid kaugemal. icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 24.11.2009 09:28:17 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Mart352, halvimal juhul saadetakse kiri sulle tagasi. Ja see võib võtta päris kaua. Endalgi selline asi juhtunud. Saadeti arve, aga indeksit ei trükitud. Toodi kaks nädalat hiljem tagasi märkega "Puudub indeks". Eestisisene kiri, kusjuures.


...

Eks ma pean siis ootama natuke veel.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5451225#5451225

Täpselt 1 kuu möödas ja ei kipu ega kõppu sellest kirjast icon_neutral.gif

Huvitav kas paarikümmne aasta pärast tuleb see kiri kuskilt kapitagant välja?

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2009 12:05:30 vasta tsitaadiga

Siis läks kohale või seisab asi postitöötajate laiskuse taga icon_rolleyes.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 09.12.2009 16:54:07 vasta tsitaadiga

Pakkisin ära korralikult printertooneri karpi koos suure hulga kokkukägardatud paberitega pudeli alkoholi. Läksin ja panin sildi peale ning andsin ära. Siis täna just praegu tuli kõne eesti postist, et pakk on katki läinud, midagi voolab välja. Ma olin juba tigedust täis ja läksin kohe kaubamajja, ostsin uue joogi, 219-.kr, võtsin tseki ja läksin sinna. Ja kõik sujus ilusti, koos tegime mu paki lahti ja leiti, et see on väga korralikulkt pakitud ja üldse müstika kuidas sellises pakis võis minna pudel katki, mul ei olnud küll silti peale "ettevaatlikult".
Maksid mulle 219.kr kinni ja tasuta pakkisid uuesti ära uue kasti sisse koos mullikile ja nende plastikjulladega.
Nad olid päris hämmastunud seal, sest neil sellist asja nagu enne juhtunud polnud ja väga viisakad ka.
Ühesõnaga minu poolt eesti postile suur pluss thumbs_up.gif, viisaks teenindus ja kõik sai kiiresti korda.

Aga see kuidas sai pudel katki minna niimoodi põhja pealt on ikka fenomenaalne, see pidi päris kuvalda olema.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 09.12.2009 17:28:45 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Siis läks kohale või seisab asi postitöötajate laiskuse taga icon_rolleyes.gif


Kui kohale oleks jõudnud siis oleks Arvutikeskus mulle sellest teada andnud.
Tagasi pole ikka veel tulnud. icon_mad.gif


Igatahes kõik kirjad saadan nüüd tähitult. Maksab rohkem aga kui ära kaob saab jälitada kus ta viimati oli jne.
vb ongi plaan neil aegajalt kirju ära kaotada, et rahvas kallimalt saadaks.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2009 19:08:23 vasta tsitaadiga

Mul lihtkirjadega juba 2 jama.

1) ootan kliendi saadetud pabereid juba 3 nädalat (Ardust Jõgevale)
2) Saatsin 10-12 päeva tagasi HV kasutajale Jõgevalt Paidesse mini bluetooth jubina standardkirjas ja ka see pole siiani kohale jõudnud.

Kas on üldse võimalik lihtkirja kulgemisest mingit infi saada?

_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2009 20:54:41 vasta tsitaadiga

Vist mitte..
Aga siit ka küsimus, kas Eestis on ka käekirjatuvastusega sorteerimismasinad või kuidas loetakse aadress ümbrikult välja? Ometi mitte käsitsi? Sama markide kohta, kas pooliku margiga saab Eestis ka saata kui masinad neid loevad, nagu väljamaal vahest saab? Ei ole soovi, ega tahtmist, puhtalt tehniline huvi.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
51004
HV kasutaja
51004

liitunud: 14.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2009 23:22:27 vasta tsitaadiga

Lihtsaadetis pole jälgitav ja kirjad sorteerib masin ainult sihtnumbri järgi. Poolikute ja vigaste markidega kirjad lähevad saatjale tagasi, või juurdemaksuga saajale, minu meelest.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2009 00:07:22 vasta tsitaadiga

Huumorit icon_lol.gif thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2009 11:10:30 vasta tsitaadiga

ei pruugi olla eesti post, arveid postkasti toovaid firmasid on teisigi
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2009 16:36:54 vasta tsitaadiga

...kuid teisi pole sellise hüüdnime järgi kutsutud icon_smile.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2009 18:00:20 vasta tsitaadiga

Kas Eesti Posti lehelt saab kuidagi vaadata milliste pakkide järgi ma minna saan? Teavitused ei taha kuidagi minuni jõuda ja vahest kui mõne paki järgi lähen siis öeldakse, et mulle on veel mõni pakk, kas tahan need ka välja võtta? icon_eek.gif Iga natukese aja tagant ei viitsi helistada ka
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 21.12.2009 15:26:25 vasta tsitaadiga

No tore, Inglismaalt saabus pakk Eestisse kahe päevaga, aga EP käes on see juba neljandat päeva. Pakk ise ka ilmselt niivõrd pisike, et isegi postkasti pilust mahub sisse.
Asun 8km sorteerimiskeskusest

Usast saabuv pakk on nüüdseks olnud liikvel 18 päeva ja ilmselt venib veel palju edasi...

Veri naiss! icon_mad.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muri666
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2009 23:51:41 vasta tsitaadiga

Trackingu alusel vaatasin, et imekombel hong kongist kaks pakki 8 päevaga kohalikku postkontorisse jõudnud. Aru ei saa ainult, miks ei ole suudetud kolme päeva jooksul minuni toimetada 400 meetri kauguselt postkontorist lehte, et mind pakk ootab. Et siis 1/4 ajast liigub pakk 400 meetrit. Ei ole EP's just kõige väledamad töötajad.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2009 01:55:34 vasta tsitaadiga

sain ka täna pakikutse (tulemas 4 pakki, välja saadetud vahemikus 18. nov kuni 9. dets). varem nagu kirjutati pakikutsele päritolumaa ka peale, aga enam vist pole jaksu icon_rolleyes.gif ise kaldun arvama, et kõige viimasena välja saadetud pakk, UK'st, teised 3 HK'st ja kahtlane, kas need nii ruttu tulevad icon_razz.gif samas mine tea, vbl mitu pakki, arvu nad samuti ei viitsi enam kirjutada...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 22.12.2009 11:48:45 vasta tsitaadiga

Täna jookseb siis 5. päev, mil mu pakk asub Eestis.
Postkasti tuleb saasta igasugu sooduspakkumisi ja värke, aga pakki või isegi teadet ei suuda selle ajaga valmis panna. Tore.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 22.12.2009 11:50:46 vasta tsitaadiga

Aga miks sa kohale ei lähe ja paki vastu ei võta kui see seal on ja siis sõima nägu täis icon_biggrin.gif Kui saamatud and on et ei saa mingit paberilipikut saata postkasti icon_biggrin.gif.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 22.12.2009 12:01:14 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Aga miks sa kohale ei lähe ja paki vastu ei võta kui see seal on ja siis sõima nägu täis icon_biggrin.gif Kui saamatud and on et ei saa mingit paberilipikut saata postkasti icon_biggrin.gif.

Pole päris kindel, et sorteerimiskeskusest on kandekeskusesse saabunud.
18. detsembril oli igatahes tracking infos selline jutt, et on saabunud ja üle antud Eesti tegelastele. Tracking Eestisisest liikumist paraku ei näita
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 22.12.2009 12:06:57 vasta tsitaadiga

Aa ok sorry ma ei teadnud. Ma pole tükk aega Eesti Postiga tegelenud kuna ei ole tellinud miskit jaei taha ka sest igakord on kellelgi sitt tuju või mai tea mis. (Müüjatel)
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2009 12:09:34 vasta tsitaadiga

Kas teavitus.post.ee ei näita midagi?
_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 22.12.2009 12:22:08 vasta tsitaadiga

jjk kirjutas:
Kas teavitus.post.ee ei näita midagi?

Paraku mitte, Royal Mail International Signed For pakub trackingut vaid oma riigi piires ja paraku on kood Eesti omast erinev.
Teavitus.post.ee all on olemas Eestist saadetud pakkide tracking võimalus, aga sissetulevaid pole

Lihtsalt mainin ära, et ma virisen sel põhjusel, et Eestis paistab asi korraldatud kehvasti. Brittidega liikus pakk keskmiselt 900km päevas, nüüd EP käes olles ei suudeta pakki vedada kümme-paarkümmend kilomeetrit rohke hulga päevadega.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2009 12:25:37 vasta tsitaadiga

on ka sissetulevad, just vaatasin, mu 24.11 trackinguga HK'st saadetud pakk liikus täna öösel veel sorteerimiskeskuses icon_smile.gif

muide kel pühade ajal pakke liikumas, siis siit näeb postkontorite pühadeaegseid lahtiolekuaegu (jõululaupäeval on lahti AINULT Port Arturi postkontor => LINK ).

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2009 13:54:59 vasta tsitaadiga

Vaatame ja ootame kuidas ELS nüüd toimib.. Täna peaks mulle rõõmustav kõne tulema. Või juhtub nagu enamuse ajast, viiakse kohalikku postkontorisse, kuna uksetaha ei viitsita tulla icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2009 17:21:47 vasta tsitaadiga

Kuidas täpsemalt neil muidu see posti laialivedu käib. Nagu ma aru saan, siis 3 korda päevas, aga mis kell ja kuidas nädalavahetustel?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 22.12.2009 18:01:10 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
Kuidas täpsemalt neil muidu see posti laialivedu käib. Nagu ma aru saan, siis 3 korda päevas, aga mis kell ja kuidas nädalavahetustel?

Praegu jääb mulje nagu 2x päevas käiakse.
Hommikuti enne kella 10-11 ei toimu ka enam viimasel ajal midagi, suvel veel sai tähitud kirju kella 9.00 ajal kätte.

Pühapäeviti siinkandis ei toimu midagi.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2009 18:06:19 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Vaatame ja ootame kuidas ELS nüüd toimib.. Täna peaks mulle rõõmustav kõne tulema. Või juhtub nagu enamuse ajast, viiakse kohalikku postkontorisse, kuna uksetaha ei viitsita tulla icon_rolleyes.gif

Who wants to guess?
Pakk pole eilsest maakonnastki lahkunud vist.. käinud ära ELva postkontoris, Elva postivahetuspunktis ja nüüd Otepää postkontoris. Kõike seda suudeti eilse ja tänase päeva jooksul. icon_evil.gif piixu jõulud tulevad, mis ma saan uusaastal alles või. Persse kui närvi ajab. Oleks võinud maksikirjaga panna, saanuks poolsada krooni odavamalt. icon_evil.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 22.12.2009 18:32:50 vasta tsitaadiga

Avastasin just, et elukohajärgne kandekeskus on ilmselt avatud vaid veel kahel päeval sel aastal. Mul on saabumas üks 80 doltsine pakk USAst ja kindlasti venib see nüüd uude aastasse, mil käibemaks hakkab lisanduma väiksemalt summalt(23 euri oli vist?). Praeguseks on see pakk postis olnud juba 18 päeva.

No väga tore küll!

Ja UK pakk on jätkuvalt kuskil Eesti avarustes liikvel(või mitte). Äkki jäi sorteerimismasina vahele kinni?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2009 20:38:26 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
sain ka täna pakikutse (tulemas 4 pakki, välja saadetud vahemikus 18. nov kuni 9. dets). varem nagu kirjutati pakikutsele päritolumaa ka peale, aga enam vist pole jaksu icon_rolleyes.gif ise kaldun arvama, et kõige viimasena välja saadetud pakk, UK'st, teised 3 HK'st ja kahtlane, kas need nii ruttu tulevad icon_razz.gif samas mine tea, vbl mitu pakki, arvu nad samuti ei viitsi enam kirjutada...

bingo, oligi UK pakk. HK omasid sel aastal vist enam ei saa thumbs_down.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 23.12.2009 11:08:29 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
sain ka täna pakikutse (tulemas 4 pakki, välja saadetud vahemikus 18. nov kuni 9. dets). varem nagu kirjutati pakikutsele päritolumaa ka peale, aga enam vist pole jaksu icon_rolleyes.gif ise kaldun arvama, et kõige viimasena välja saadetud pakk, UK'st, teised 3 HK'st ja kahtlane, kas need nii ruttu tulevad icon_razz.gif samas mine tea, vbl mitu pakki, arvu nad samuti ei viitsi enam kirjutada...

bingo, oligi UK pakk. HK omasid sel aastal vist enam ei saa thumbs_down.gif


Käibemaks lisandub? icon_rolleyes.gif

Edit: UK pakk tuli täitsa kohale, aitäh postitädile :3
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2009 12:43:23 vasta tsitaadiga

Ikka ikka icon_biggrin.gif

Saatsin soovituskirja muuta ELS Pluss teenuse kirjeldust täpsemaks seoses kohaletoimetamise ajaga, kuna hetkel levitatakse kliendile valeinfot või müüakse teenust, mida ta ei saa. Selle peale saadeti mulle vastu, kui mainisin, et pakk on kahe päeva jooksul vaid ühe maakonna postiasutusi liikunud, et pakendi liikumist saab jälgida triipkoodi all oleva numbri järgi. Ja kõik.. icon_lol.gif Loogika jääb mõistmatuks. A noh pole hullu. Juba on 41 minutit möödas lubatud kohaletoimetamise ajast.. Hommikul olid agarad küll helistama.
SmartPost peaks avama nö. "ettevaatlik" märgistusega pakiteenuse. Hetkel jääb selle kasutamine tihti just teatud piirideni, kus pakk võib kukkuda kodulehel märgitud piirides jm..
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2009 14:48:57 vasta tsitaadiga

Celeron kirjutas:
Käibemaks lisandub? icon_rolleyes.gif

seda õnneks mitte. n.ö. "päris" tehnika ostan siiski Eestist ja riided vähemalt Euroopast. HK'st tellin siukseid kahtlase väärtusega pisividinaid icon_smile.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2010 15:35:05 vasta tsitaadiga

Muidugi on minu enda süü, et ma magada armastan ja seda eriti laupäeviti, kuid kas tõesti nähakse vaeva vaid ühe telefonikõne võrra, et kliendile Kullerpakk toimetada. Kokkuvõttes sain toriseva postiljoni (Mitte kulleri) kõne, et tema minu ukse ees ning vaja dokustaadi numbrit. Kui teatasin, et mind kodus pole, siis vist pahandas ja ma ütlesin, et ennem tuleks kliendiga ikka kokku leppida ja seda mitte vaid ühe telefonikõne läbikukkumisel eirata. Selle peale sain teada, et tema on postiljon ja lehti laiali viimas, seega aega kokku leppida ei saa, nagu ELS tingimustes kirjas (küll veidi sõimeldes üksteise vahel olles mõlemad pahased). No palusin paki siis postkontorisse jätta. See ei ole süüdistus ega kiitus, lihtsalt märge.
Kas postiljon ja kuller on Eesti Postis erinevad ametikohad? Või pigem, kuidas korraldatakse laupäev, kui paki kohaletoimetamise aeg on 10-15.00, kui töötaja peab hoopis lehti laiali viima selle asemel, et pakkuda kirjeldatud teenust? icon_rolleyes.gif
Ei nurise, postkontor on ligidal.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2010 22:49:47 vasta tsitaadiga

MarioA., tea kas just samad aga samasugused iseloomult küll ... Kui ei ole aega vastu võtta kulleri kõnet ja ise pärast tagasi helistad siis saab päris head sõimlemist kuulda - eriti siiruviirulistelt icon_evil.gif
Üldse selline tunne jääb, et klient on seal kohas madalam kui mingi kuller või postitooja thumbs_down.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2010 22:58:36 vasta tsitaadiga

alles hiljuti taheti mulle pakk tuua.
helistati siis esmaspäeval, et just käis ja kedagi ei olnud. küsisid, et milla tulla.
ütlesin - kolmapäeval. teisipäeval helistasid ja ütlesid, et täna ei jõua. ma sellepeale,etma nagu kolmapäevast rääkisin (sama teenindaja sama numbriga), talle nagu õllatusena see tuli. no andke abi!

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2010 23:01:14 vasta tsitaadiga

Ma täna avastasin, et väga hea mõte on lasta tuua tähitud kirjad ja pakid töö juurde - post liigub nagunii tööpäeviti ja reeglina vahemikus 9.00-17.00 icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Postiljonineiu (tundus seal varastes kolmekümnendates olevat) paistis aga küll suhteliselt väsinud ilmega. Pikk hommik olnud vast. Tekkis korraks isegi väike süütunne, et niimoodi mobiiltelefoni tähituna julgen saata icon_redface.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 145, 146, 147  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.