Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Sinu järgmine arvuti on
iMac
19%
 19%  [ 34 ]
PC
80%
 80%  [ 138 ]
hääli kokku : 172

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 10:16:35 vasta tsitaadiga

aga sa tead mõnda mäkimeest kes mõne auhinna saanud on ? krt arvuti ei pea ilus olema, arvuti peab surisema lauapeal, siis on arusaada et tööaeg. kui ma midagi ilusat näha tahan, vaatan kodus oma naist icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 10:17:21 vasta tsitaadiga

Sponge Bob, jagab biiti thumbs_up.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 10:21:46 vasta tsitaadiga

ka mac vs PC teemat siin foorumis juba ei olnud icon_eek.gif ?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 10:25:49 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
aga sa tead mõnda mäkimeest kes mõne auhinna saanud on ? krt arvuti ei pea ilus olema, arvuti peab surisema lauapeal, siis on arusaada et tööaeg


haha, ma ka seda videot näinud, sellest veidrast kes niimoodi räägib thumbs_up.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 11:24:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga sa tead mõnda mäkimeest kes mõne auhinna saanud on ?

Mis auhinda / mis valdkonnas icon_rolleyes.gif
Aastaid 5-7 tagasi, töötas mul üks tuttav NY's reklaami/disaini erialal; esimene asi mida Mikidemaal CV'st vaadati, et mis platvormil tööotsija töötab - PC puhul oli sellega ka intervjuu läbi, ei huvitanud kedagi su portfolio jms.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 11:33:54 vasta tsitaadiga

beastbeats, no USAs on see geikultuur palju liberaalsem ning tööandjad on ka vb homod
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 28.10.2009 13:34:26 vasta tsitaadiga

Ma vaatan, et paari kutti jalutavad teemast teemasse ja katsuvad seal inimestele "aru pähe panna". Nende kohta on wulffmorgenthaleris isegi vastav pilt olemas:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 13:41:07 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

aga sa tead mõnda mäkimeest kes mõne auhinna saanud on ?

Mis auhinda / mis valdkonnas icon_rolleyes.gif
Aastaid 5-7 tagasi, töötas mul üks tuttav NY's reklaami/disaini erialal; esimene asi mida Mikidemaal CV'st vaadati, et mis platvormil tööotsija töötab - PC puhul oli sellega ka intervjuu läbi, ei huvitanud kedagi su portfolio jms.

Kes veel aru ei saanud, siis eelkõnelejad tsiteerivad järgmisi videosi:


Link



Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 13:41:51 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 13:43:38 vasta tsitaadiga

MAC on hoopis muu termin icon_wink.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 13:44:01 vasta tsitaadiga

http://www.apple.com/mac/

icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 14:14:58 vasta tsitaadiga

Mac - Apple arvuti
MAC - võrguliidese füüsiline aadress

k - kilo
K - Kelvin

jne jne
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 14:25:14 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et PC kasutajate hulgas on kordades rohkem "pedesi" kui Maci kasutajate hulgas.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 14:26:51 vasta tsitaadiga

Nalja teed või? Ükski PC kasutaja pole pede.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 14:27:20 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
Ma arvan, et PC kasutajate hulgas on kordades rohkem "pedesi" kui Maci kasutajate hulgas.


Kokku jah, aga Maci kasutajate seas on % suurem icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.10.2009 14:33:36 vasta tsitaadiga

Peaks ka Mäkile üle minema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 14:34:40 vasta tsitaadiga

mikks?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 14:35:20 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
mikks?


Mikk tuli kapist välja doh.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 28.10.2009 17:01:05 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
ka mac vs PC teemat siin foorumis juba ei olnud icon_eek.gif ?

Mac või PC
Eks naad püüa uuesti ja uuesti seda teemat üles soojendada, antud teema on sama hea kui võrrelda kas sülearvuti millel on suur ekraan ja mida ei saa kaasas tassida = Apple iMac 27" või lauaarvuti = PC

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 28.10.2009 19:00:50 vasta tsitaadiga

Usalt öeldes pärast seda kui ma selle aasta maikuus omale eksperimendi korras MacBooki ostsin, on minu arvamus Macist kui platvormist oluliselt muutunud. Kui töö kriteeriumiks võtta, siis kipuvad inimesed selles kategoorias jagunema kaheks -- need, kellel pole kogemust maci kasutamises (mitte "näppimises", mis tavaliselt tähendab seda, et korra katsuti kellegi oma või vaadati üle õla ja sittagi aru ei saadud) ja need kellele meeldivad Macid. Ma päris tõsiselt kaalun näiteks oma kontoris iMacide kasutusele võttu.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maamees
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 28.10.2009 21:50:03 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
maamees kirjutas:
Tegelikult aga meeldib Apple poolt komplekteeritud masinad ka sellele, kes seda elu lõpuni maatasa teeb, ja just sel põhjusel, et puuduvad vahendid selle soetamiseks!


Ilma selle lauseta oleks ma võinud su juttu isegi tõsiselt võtta. Kokkuvõttes oled täpselt samasugune mäkipede nagu kõik teised.

Flame away.


Ei ole kunagi mäkiga pederastitanud (st ei pea end mäkipedeks, kes iga uue asja ilmaletulekuga seda ostma hakkab). Pean end pigem praktiliseks inimeseks. Esimese mäki ostsin puhtalt huvist antud toote vastu. Maksis toona 16990 krooni (2005 aastal) ja on end siiani õigutanud, st masin kestab ja tööötab laitmatult senimaani. Sellise hinna juures ei ütleks, et masin väga ülehinnatud oleks olnud. Kasutan ka paralleelselt PC-d, millel jookseb vindõus. Saan aru nendest, kes hullult mäkku kummardavad ja ka nendest, kelle jaoks Apple kaubamärk alla igasugust arvestust on. Mäkipedeks sõimamise asemel võiks mind nimetada kas kõigesööjaks või keskmisest tolerantsemaks inimeseks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 22:05:43 vasta tsitaadiga

maamees kirjutas:
Scart kirjutas:
maamees kirjutas:
Tegelikult aga meeldib Apple poolt komplekteeritud masinad ka sellele, kes seda elu lõpuni maatasa teeb, ja just sel põhjusel, et puuduvad vahendid selle soetamiseks!


Ilma selle lauseta oleks ma võinud su juttu isegi tõsiselt võtta. Kokkuvõttes oled täpselt samasugune mäkipede nagu kõik teised.

Flame away.


Ei ole kunagi mäkiga pederastitanud (st ei pea end mäkipedeks, kes iga uue asja ilmaletulekuga seda ostma hakkab). Pean end pigem praktiliseks inimeseks. Esimese mäki ostsin puhtalt huvist antud toote vastu. Maksis toona 16990 krooni (2005 aastal) ja on end siiani õigutanud, st masin kestab ja tööötab laitmatult senimaani. Sellise hinna juures ei ütleks, et masin väga ülehinnatud oleks olnud. Kasutan ka paralleelselt PC-d, millel jookseb vindõus. Saan aru nendest, kes hullult mäkku kummardavad ja ka nendest, kelle jaoks Apple kaubamärk alla igasugust arvestust on. Mäkipedeks sõimamise asemel võiks mind nimetada kas kõigesööjaks või keskmisest tolerantsemaks inimeseks?


Mäkk mäkiks, tegu on siiski kahjuks "nishitootega" nagu on iPod/iPhone...
Et seda kasutada Windows keskonas, on vaja "x+1" hunnik kraami arvutisse installeerida, et asja normaalselt kasutada + Linuxi tarbjatele "häkitav lahendus" BSD kasutajad jätame vabzee ilma... icon_lol.gif

Samas mäkkide koostekvaliteedile (kui nad termopastat vähem paneks, saaks ka hinda alla, tundub a`la maaler suure pintsliga teema olema...)
on raske miskit ette heita, pigem lendaks kivi just tarkvara osakonda...

Rõvedamat kasutajaliidest annab otsida ja "Jumal hoidku" , kui sul on kodus võrguseade, mida hallatakse läbi Web interface...
Safari puhul näed kas valget lehte, või aru saamatut sigri-migri... icon_wink.gif
(FF, IE isegi Opera suudavad sulle selle interface ka kuvada...)

ot:
Kriitikat tiba palju, pigem kõlbaks vist teemasse:
Apple tarkvara VS muu Tarkvara
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 22:13:40 vasta tsitaadiga

OS10 ≠ Mac
x86 = PC ja Mac
Mac = PC


AAA, läks meelest ära(tegelt ei läinud), hinna teema ju. Same shit different price. icon_rolleyes.gif


viimati muutis 2III7 28.10.2009 22:21:32, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 22:19:22 vasta tsitaadiga

pronto, no mina kuulun sinna kolmandasse rühma, kellel on kogemust ning paar aastat haldamise kogemust. Julgen öelda, et ärimasinana on Mac üks sitt valik. Haldusvahendid ja serverisoft ei kõlba koera saba alla kah.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 22:20:49 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Mäkk mäkiks, tegu on siiski kahjuks "nishitootega" nagu on iPod/iPhone...
Et seda kasutada Windows keskonas, on vaja "x+1" hunnik kraami arvutisse installeerida, et asja normaalselt kasutada + Linuxi tarbjatele "häkitav lahendus" BSD kasutajad jätame vabzee ilma... icon_lol.gif

Samas mäkkide koostekvaliteedile (kui nad termopastat vähem paneks, saaks ka hinda alla, tundub a`la maaler suure pintsliga teema olema...)
on raske miskit ette heita, pigem lendaks kivi just tarkvara osakonda...

Rõvedamat kasutajaliidest annab otsida ja "Jumal hoidku" , kui sul on kodus võrguseade, mida hallatakse läbi Web interface...
Safari puhul näed kas valget lehte, või aru saamatut sigri-migri... icon_wink.gif
(FF, IE isegi Opera suudavad sulle selle interface ka kuvada...)

ot:
Kriitikat tiba palju, pigem kõlbaks vist teemasse:
Apple tarkvara VS muu Tarkvara

ot:
iPod ja iPhone pole juba ammu niššitooted icon_rolleyes.gif Nano on pea igal teisel koolilapsel ju

muide Safari on veebilehtede renderdamise kiiruses ja korrektsuses pea alati esikohal olnud icon_wink.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 28.10.2009 22:21:14 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Rõvedamat kasutajaliidest annab otsida ja "Jumal hoidku" , kui sul on kodus võrguseade, mida hallatakse läbi Web interface...
Safari puhul näed kas valget lehte, või aru saamatut sigri-migri... icon_wink.gif
(FF, IE isegi Opera suudavad sulle selle interface ka kuvada...)

Sa ei ole Maci kunagi kasutanud, ega ju?

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 22:26:01 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Mäkk mäkiks, tegu on siiski kahjuks "nishitootega" nagu on iPod/iPhone...

need on oma klassi müüduimad tooted (muusikapleierite ja smartphone'de osas) kudas nad nišši tooted siis on? see peaks ju tähendama, et vähesed inimesed ostavad? aga pole nii.

Etz kirjutas:
Rõvedamat kasutajaliidest annab otsida ja "Jumal hoidku" , kui sul on kodus võrguseade, mida hallatakse läbi Web interface...
Safari puhul näed kas valget lehte, või aru saamatut sigri-migri... icon_wink.gif
(FF, IE isegi Opera suudavad sulle selle interface ka kuvada...)

Ainult selle ühe väikse asja pärast, mis on lahendatav nimetad seda rõvedaimaks?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 22:52:51 vasta tsitaadiga

See näitab just seda kuidas üks lammas ees ja kari taga.
Aga mis siin vaielda, labidaga mäkipededele pähe ja kui ei aita, las loll elab.. meie ju üritasime.
Minul majas üks mäkikasutaja, kes salamisi ütleb, et talle ostetud mäkk ei meeldi, kuid avalikult seda tunnistada ei julge. Inimesest on kahju kui näed ta südant valutavat, et ostis sama võimeka masina 10tuhat krooni kallimalt. Et kui isik ise mõistab, siis ma mõnitama ei kipu.. pigem tunnen kaasa.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 23:54:55 vasta tsitaadiga

endal mul oli kah mõni kuu tagasi "au" kasutada üht iMac'i, mudelit täpselt ei tea, ainult seda et videokaardiks oli vist ati hd2600? (selle järgi peaksid eksperdid küll enamvähem kindlaks tegema mis mudel oli)..
netibrausimine oli suht vaevaline. firefox ei saanud ühe lehega hakkama, safari ei saanud teisega... pidi vahetama brauserit pidevalt, proovima kummaga miski leht töötab. mina seda parandama ei hakanud, mis see minu asi on, las mäkikasutaja ise kannab oma koormat icon_wink.gif .
üks asi mind siiski rahuldas - garageband. torka aga audiokaabel sisse ja saad põhilised asjad tehtud.
vähemalt oli kasutajal asjalik taustapilt:
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2009 03:37:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

netibrausimine oli suht vaevaline. firefox ei saanud ühe lehega hakkama, safari ei saanud teisega... pidi vahetama brauserit pidevalt, proovima kummaga miski leht töötab. mina seda parandama ei hakanud, mis see minu asi on, las mäkikasutaja ise kannab oma koormat

Ei tea mis lk. sina küll käid icon_lol.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 29.10.2009 03:48:10 vasta tsitaadiga

Valan õli tulle kõigile Windowsi kasutajatele, minu arust pole rõvedamat asja kui Firefox interneti kasutajatele peale aastast 2005 leiutatud, millegipärast kõik kasutavad ja kiidavad, eks silmaring on ju kitsas, nii ka Apple ja Windowsi kasutamine, ise kasutan mõlemit, ei ütle kummagi kohta halvasti. Mugavam on ikkagi minu jaoks Mac OSX.
Eks siin ongi võitlus Maci pegede ja Winni pedede vahel. kummad on paremad peded. Järelikult peded oleme ju kõik, sorry, kui kedagi solvasin.

_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2009 04:48:02 vasta tsitaadiga

olen mäkki torkind ja natuke kasutand, mulle tundus see nagu ilma pedaaliteta ja sadulata jalgratas, koguaeg mingi mõttetu teema ees ja kui asja korda saad siis hakkab mingi vikerkaare värvides pall tiirlemanii, et PC on ikka minu eelistus, see on lihtsam ja loogilisem(ning tunduvalt odavam)

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2009 07:29:43 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

netibrausimine oli suht vaevaline. firefox ei saanud ühe lehega hakkama, safari ei saanud teisega... pidi vahetama brauserit pidevalt, proovima kummaga miski leht töötab. mina seda parandama ei hakanud, mis see minu asi on, las mäkikasutaja ise kannab oma koormat

Ei tea mis lk. sina küll käid icon_lol.gif

Kusjuures jah.. ise ma kasutanud pole, kuid näen, et siin majas olev mäkikasutaja hoiab nii FF-i kui Safarit lahti. Pole väga uurinud ka.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2009 09:47:18 vasta tsitaadiga

olen olnud pikalt win'iga. nüüd viimane aasta olen macbooki taga, pole minu masin - kodus lihtsalt on.
pole kunagi seda varjanud ja mingit valehäbi tundnud, samuti olen seda ka häälekalt sõpruskonnas öelnud - mac on mu jaoks ebamugav ja ebaloogiline.
kui nüüd aga kainet mõistust kasutada, siis on ta lihtsalt teistsugune ja harjumatu. 10 vs 1 aastat kasutamist. võrdleks mac'i linuxiga - väga sarnased ja minu jaoks sama ebaloogilised esmapilgul.

nüüd aastaga olen ära harjunud ja väga vahet pole kumba kasutan.

loomulikult on hetkel maailma enimnõutud brand mac, aga kes selles süüdi on. tehku teised ka midagi mis niimoodi masse hüsteeriasse ajab. pleier oli ka kunagi ipod - vahetasin creative vastu. hinna/kvalideeti suhe on paremas korras. ja puutetundlikud telefonid on suur joke icon_biggrin.gif mul on telefon helistamiseks, vana nokia junn (4-5 aastat) aga ennem ei vaheta ka kuni enam ei kesta - hetkel tundub et kestab veel pikalt.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2009 10:39:22 vasta tsitaadiga

helga, ega smartphone'id ei ole jah igaühele

nime järgi eeldan et oled tädi Maali ja ei saaks võimekama telefoniga hakkama icon_wink.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2009 12:13:34 vasta tsitaadiga

lu1de, ega jah. mul ei ole vaja iga 3me minuti tagant oma "smartphone"st uute lexuste peale onni kütta ja mingite mõttetute püramiidskeemidega sahmida.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2009 13:10:48 vasta tsitaadiga

küll juba vana asi, aga mehel on päris head argumendid. huumor on boonuseks.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2009 18:46:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mul on telefon helistamiseks, vana nokia junn (4-5 aastat) aga ennem ei vaheta ka kuni enam ei kesta - hetkel tundub et kestab veel pikalt.

Õige suhtumine thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2009 19:52:53 vasta tsitaadiga

http://www.imdb.com/title/tt1241325

nuff said
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 06:22:06 vasta tsitaadiga

lokuta kirjutas:
olen mäkki torkind ja natuke kasutand, mulle tundus see nagu ilma pedaaliteta ja sadulata jalgratas, koguaeg mingi mõttetu teema ees ja kui asja korda saad siis hakkab mingi vikerkaare värvides pall tiirlemanii, et PC on ikka minu eelistus, see on lihtsam ja loogilisem(ning tunduvalt odavam)

Spoiler Spoiler Spoiler

Hea pilt icon_smile.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 10:19:26 vasta tsitaadiga

see pilt ühtib 100% minu arvamusega mäkist/pc-st.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 03.11.2009 11:48:57 vasta tsitaadiga

No eks see on ka sellepärast et, Mac polegi mõeldud sellejaoks et juppe vahetada ja kuskilt midagi sättida, uut TV kaarti proovida.
Uuemat Prose osta ja HV foorumist uut videokaarti osta, või Benchi jooksutada.

Mac on soliidsele linnainimesele, disainer ja arhitekt kes mõtleb viisakaid ja leidlikke mõtteid, kes tahab ka midagi muud peale arvutisse näppude toppimise.

Ega siin ei ole mõtet vaielda, mul on palju sõpru, kes keeravad selja kui Maci näevad, teevad oma vanu nalja mis youtubest nähtud
või foorumist loetud. Aga samas palju teisi sõpru, kes kiljatades sisenevad Maci poodi ja lähevad avasüli "tulevikule" vastu.

Mis siin salata, käisin ka ise eile Solarises Maci poes, see 27" iMac on ikka metsikult mõnus, see sillerdav ekraan ja pilt,
see on ikka mega, ma pole ennem omasilmaga ilusaimat arvutit näinud. Ja sõprade kõrvalt vaadates pole see OS X üldse keeruline
seal ongi uus avastamise rõõm, ega sa Windowsi pealt Linuxi peale ka heameelega ei lähe, ikka avastamiserõõm.

Ja nüüd endale jäi silma, "Mac Mini" täpselt siuke et, ei maksa üldse palju, kalleim versioon oli 13k. Selle eest oli seal masinat küll,
saab dualboodiga lasta Windowsi ka peale, et saaks käia näit. Call Of Dutyt mängimas, kui mänguisu.. või mida iganes.
ja lauapeal on väike karp aint. Väga saiebiss.

Ja mina ennast küll sellepärast pedena ei tunne, ma arvan et siin poisid kes teisi pededeks sõimavad, ise lihtsalt ei jõua
ostagi sellist riistapuud või mõelda siukse asja peale, seepärast ongi esimene kaitsereaktsioon kõike maha teha.

Aga kindlasti on ka erinevaid inimesi kellele tõesti ei meeldi Mac, mis sinna teha saab siis, midagi ju icon_razz.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 03.11.2009 12:16:18 vasta tsitaadiga

recent kirjutas:
saab dualboodiga lasta Windowsi ka peale, et saaks käia näit. Call Of Dutyt mängimas

Call of Duty 4 for Mac

Sellist kogu nagu Steamist osta saab muidugi Macile ei ole, seetõttu on mul ka Windows kõrvale installitud...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 12:21:22 vasta tsitaadiga

recent kirjutas:

Mis siin salata, käisin ka ise eile Solarises Maci poes, see 27" iMac on ikka metsikult mõnus, see sillerdav ekraan ja pilt,
see on ikka mega, ma pole ennem omasilmaga ilusaimat arvutit näinud.
asja ilu võimendab veel kindlasti hele ja ilus mäkilik interjöör. Keskmises laminaadist õhukese lauapeal, kus kõrval on üleeilne ketsupiga makaronikauss ja pudel pilsnerit see asi enam nii ilus ei ole... icon_razz1.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 03.11.2009 12:27:20 vasta tsitaadiga

Nowat, aga selle hinnatõttu, siuke ilus mac rõvedasse koju ei jõuagi icon_smile.gif
Ja kui ka jõuab, siis paneks pool tuba särama vähemalt icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 12:30:40 vasta tsitaadiga

Mis see mac seal ilusas kodus teeb kui omanikud pidevalt Nightmani ja Angeli klubide uksi paugutavad?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 03.11.2009 12:40:53 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Mis see mac seal ilusas kodus teeb kui omanikud pidevalt Nightmani ja Angeli klubide uksi paugutavad?


Kust sina tead millal Nightman ja Angel avatud on ja kui palju ?
Käid neid salapervina jälgimas ? ei usu.

See pole isegi humoorikas.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 12:41:29 vasta tsitaadiga

recent kirjutas:
Kust sina tead millal Nightman ja Angel avatud on ja kui palju ?
Käid neid salapervina jälgimas ? ei usu.

See pole isegi humoorikas.


Spoiler Spoiler Spoiler


Karli kapinurgas on ka vist selline silt icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2009 12:44:01 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Karli kapinurgas on ka vist selline silt icon_lol.gif

ot:
pigem pooltel narrow minded eestlastel
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 03.11.2009 12:53:05 vasta tsitaadiga

Lööge või maha aga mäkk on kole imho thumbs_down.gif Ei tunne kuskilt otsast ei kadedust ega midagi muud mäki suhtes. PC on töö ja lõbu jaoks 10x produktiivsem imo.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.