Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Sinu järgmine arvuti on
iMac
19%
 19%  [ 34 ]
PC
80%
 80%  [ 138 ]
hääli kokku : 172

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 02:28:52 vasta tsitaadiga

Fatboi M, pc puhul sa ei osta sellist jama, mida apple sinna komplekti kokku ajanud on icon_wink.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 02:47:18 vasta tsitaadiga

selliste identsete konfiguratsioonide võrdlus pole tegelikult päris aus kah.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fatboi M
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2009 19:28:07 vasta tsitaadiga

Eks see siuke kahe otsaga asi on..

icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.10.2009 12:25:14 vasta tsitaadiga

No PC puhul lihtsalt saab sama raha eest oluliselt rohkem. Ainult ei tohi jääda sellesse mõttemalli kinni, et proovida ehitada PC juppidest Mac'i. Nagu näha oli, siis teemaalgataja suutis 25 288 EEK eest ehitada isegi alla keskmise kvaliteediga iMaciklooni.

Samas kui mõelda, millise PC selle raha eest saaks, kukkus välja võimas futuristlik kolme 24" FullHD monitoriga jõudlusarvuti.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maamees
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 26.10.2009 20:41:32 vasta tsitaadiga

Kõik räägivad siin mingisugust "tarka" juttu vaadatuna oma mättaotsast. Arvuti on siiski laiatarbekaup ja tootjad on komplektid on siiski tehastes kokku pandud keskmist kasutajat silmas pidades. Nagu maailmas on olemas homod, nee*id, ärimehed, pärsia kassid jne jne, siis silmas peab pidama nende kõigi soove ja vajadusi. Tavalised plastkastid on mõeldud kõige laiemale hallile massile, kes hindab ennekõike sisu. Aga nagu meil kõigil on oma kiiks, siis nii ka osal arvutikasutajatel - arvuti peab kõigele lisaks olema kompaktne, ilus ja komplektne. Seda vaidlusalune ja palju porri tallatud Apple ka pakub. Ei maksa seepärast siis selle brändi kummardajaid sildistada ja tootja valmistatut maha salata.

Fakt on, et teist sama ilusti disainitud ja komplekteeritud (kõik ühes ja algusest lõpuni ühe disainiga) arvutit turult naljalt ei leia, st mitte sama raha eest mis odavamad nonMac-id (PC-d ei tahtnud panna, sest ka Mac on osalt PC) poes maksavad. Kes on nõus maksma vaid sisu eest, kes lisaks sisule ka välimust hindab. See inimene, kelle jaoks mäkk on mõttetult ülehinnatud "kräpp" sellel võib käe peal olla 50k maksev Rolex-i käekell, mis on suuremalt jaolt valmistatud samadest materjalidest mis 5k maksev Q&Q käekell. Vahe on lihtsalt selles, et üks on ilusam, tema lõppviimistlus on filigraansem ja eesmärk on ju siiski rahuldada tarbija nõudmisi - üks olulisemaid on kindlasti positiivne emotsioon, mida too käekell talle pakub. Täpselt sama kehtib ka arvutite juures. Ei ole nii, et 1+1=2. Tavalise PC puhul ta võib ju nii olla, aga Maci kasutajate jaoks on see suhe natuke teistsugune ja olgem ausad, enamasti neid üldse ei huvitagu, mida see masin maksab. Kui talle on see juba silma jäänud siis vaevalt väga enam hinda vaadatakse või hakatakse võrdlema, mida ma sama raha eest PC maailmas saan. Antud komplekt rahuldab enamus (või kõik) tema vajadused ja lisaks kõigele näeb ta ka ilus välja, mis tähendab, et sel ajal, kui masin ei ole kasutuses on ta ilus disainielement kontorilaual või elutoa sektsioonis. Miks siis mitte? Ja käib ka Apple ajaga kaasas. Iga uue toote tulekuga hinnad alati langevad, mis peaks ju kõhklejatel valiku alati lihtsamaks tegema. Audi ja Volkar on ühe kontserni tooted, siiski on üks teisest kallim, ilusam, mugavam ja on temal oma tarbijaskond. Pigem tuuakse Maci kopikas kõrgem hind põhjuseks, miks seda mitte osta. Tegelikult aga meeldib Apple poolt komplekteeritud masinad ka sellele, kes seda elu lõpuni maatasa teeb, ja just sel põhjusel, et puuduvad vahendid selle soetamiseks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2009 23:03:30 vasta tsitaadiga

päris hästi öeldud icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2009 23:56:57 vasta tsitaadiga

viimased 4-5 lauset välja arvatud, võiks nõustuda.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.10.2009 12:41:02 vasta tsitaadiga

Eks ta läheb jah selle peale välja lõpuks, et on üks tüüp inimesi, kes ostavad kalli välimusega disainitud asja laua peale seisma, et sõprade-sugulaste ees rahakotiga kõvatada.

Ja siis on teine tüüp, kes reaalselt arvutit ka kasutavad. Nende jaoks on välimus boonus, aga oma tegelikku väärtust näitab arvuti sellest hetkest, kui see sisse lülitatakse.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.10.2009 12:43:12 vasta tsitaadiga

Arvuti peab interjööriga kokku sobima/kena välja nägema ka ajal kui sa arvutit ei kasuta.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 12:50:58 vasta tsitaadiga

mikk36, sama otstarvet täidavad ka väikesed värisevad sülekoerad - no sobivad küll ümbritsevaga, eriti käekotiga jne, aga suvaline kass teeb neile 1:0 icon_lol.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 12:59:15 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Arvuti peab interjööriga kokku sobima/kena välja nägema ka ajal kui sa arvutit ei kasuta.

ega ikka ei pea küll
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 27.10.2009 14:09:03 vasta tsitaadiga

Minu arust on siin valed võrdlused. Dell näiteks teeb ka Studio One ja XPS One kaste, nende sisuga võrreldes teeb Apple iMac neile pika puuga ära hinnavõrdluses. Kuigi neid One seeriat Euroopasse eriti vist ei tooda. Endal kodus see probleem, et seda PC kasti pole mul kusagile panna, kui ainult laua all jalge alla, see vist pole selle jaoks parim koht, iMaci puhul on mul kõik ilusti laua peal ja ruumigi jääb üle, rääkimata sellest mõttetust juhtmepudrust kasti, monitori vahel.
Kunagi arvasin ka ise, et tegelikult võiks olla kõik asjad eraldi karpides, protsessor, kõvaketas, kirjutaja ja videokaart, oleks ju hea vahetada.

_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 14:20:06 vasta tsitaadiga

iMac on praktiliselt hääletu arvuti. kui ma selle esimest korda sisse lülitasin, siis ei saanud aru, kas see nüüd tööb või ei, tõsiselt. isegi täiskoormusel on ta ilmselt vaiksem kui ükski PC. et PC kast sama vaikseks saada tuleb juba custom ventide ja nende pöörete reguleerimisega hakata mängima.

nii et ei maksa sa ainult viimasepeal koostekvaliteedi ja silmailu eest, vaid ka läbimõeldud jahutussüsteemi eest, mis ei hakka kõrvadele isegi palavamail suveilmal.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 27.10.2009 14:21:46 vasta tsitaadiga

Üelge mis te ütlete aga siiski mina kavatsen endale uue iMac 21.5" Core 2 Duo 3.06GHz/4GB/500GB/GeForce 9400M/SD osta.
Hind on samuti soodne.
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 14:31:59 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Arvuti peab interjööriga kokku sobima/kena välja nägema ka ajal kui sa arvutit ei kasuta.

ega ikka ei pea küll


Ma ei pidanud selle tsitaadi peale enam vastu icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Ehkki tegelt ise arvan, et Mac on siiski mõttetult üle hinnatud, ning ega see disaingi teab mis ilus nendel pole...
PC välimust on igatahes kordades lihtsam interjäööriga vastavaks kujundada icon_wink.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.10.2009 14:33:19 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
iMac on praktiliselt hääletu arvuti. kui ma selle esimest korda sisse lülitasin, siis ei saanud aru, kas see nüüd tööb või ei, tõsiselt. isegi täiskoormusel on ta ilmselt vaiksem kui ükski PC. et PC kast sama vaikseks saada tuleb juba custom ventide ja nende pöörete reguleerimisega hakata mängima.

nii et ei maksa sa ainult viimasepeal koostekvaliteedi ja silmailu eest, vaid ka läbimõeldud jahutussüsteemi eest, mis ei hakka kõrvadele isegi palavamail suveilmal.


Hääletu on ta ainult niikaua kuni need suhteliselt tillukesed ventikad seal ära kuluvad. Too, 2-3 aastat vana mudel mis meil töö juures Safari testimiseks on, teeb tunduvalt kõvemat häält kui mu kodune mängukast idles. PC peal saab muidugi kerge vaevaga ise ventika ära vahetada, kui see häälitsema hakkab. iMac'il see vist nii odav ja kerge pole.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 14:39:46 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Skeptik kirjutas:
iMac on praktiliselt hääletu arvuti. kui ma selle esimest korda sisse lülitasin, siis ei saanud aru, kas see nüüd tööb või ei, tõsiselt. isegi täiskoormusel on ta ilmselt vaiksem kui ükski PC. et PC kast sama vaikseks saada tuleb juba custom ventide ja nende pöörete reguleerimisega hakata mängima.

nii et ei maksa sa ainult viimasepeal koostekvaliteedi ja silmailu eest, vaid ka läbimõeldud jahutussüsteemi eest, mis ei hakka kõrvadele isegi palavamail suveilmal.


Hääletu on ta ainult niikaua kuni need suhteliselt tillukesed ventikad seal ära kuluvad. Too, 2-3 aastat vana mudel mis meil töö juures Safari testimiseks on, teeb tunduvalt kõvemat häält kui mu kodune mängukast idles. PC peal saab muidugi kerge vaevaga ise ventika ära vahetada, kui see häälitsema hakkab. iMac'il see vist nii odav ja kerge pole.

Mul sugulasel iMac vist isegi veel kauem olnud kui 3 aastat, tal on see vana plastikust valge veel ja see on siiani sama vaikne kui ostupäeval üles seades. Ventikatele saab saatuslikuks tavaliselt tolmune keskkond. Aga kui tuba puhas, siis seda probleemi pole.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 27.10.2009 19:36:50 vasta tsitaadiga

Kui rahakott kannatab, siis järgmisena proovin ka mina iMac'i ära icon_smile.gif
Ilus asi krt. ja töötab icon_biggrin.gif ning ülemaailma kasutavad miljonid inimesed, ma ei usu et neid on "lohku tõmmatud"
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 19:38:23 vasta tsitaadiga

recent kirjutas:
Kui rahakott kannatab, siis järgmisena proovin ka mina iMac'i ära icon_smile.gif
Ilus asi krt. ja töötab icon_biggrin.gif ning ülemaailma kasutavad miljonid inimesed, ma ei usu et neid on "lohku tõmmatud"


Nope, kõik tõmmati lohku. Nüüd ei julge nad seda tunnistada icon_razz1.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 27.10.2009 19:57:10 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
recent kirjutas:
Kui rahakott kannatab, siis järgmisena proovin ka mina iMac'i ära icon_smile.gif
Ilus asi krt. ja töötab icon_biggrin.gif ning ülemaailma kasutavad miljonid inimesed, ma ei usu et neid on "lohku tõmmatud"


Nope, kõik tõmmati lohku. Nüüd ei julge nad seda tunnistada icon_razz1.gif
Eksid, tunnistavad küll aga salaja ja omavahel olles. Lisaks on nad Mark Twainilt maha viksinud idee, et ka ülejäänud n.ö. linna teise poole inimesed tuleb lasta lohku tõmmata ja kui see on õnnestunud, siis tahaksid nad üheskoos firmat ennast mädamunadega jms. pommitama hakata icon_lol.gif icon_wink.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 20:02:09 vasta tsitaadiga

ha ha. oota mille eest peaks Apple't mädamunadega pommitama? icon_eek.gif
Et teeb maailma parimaid arvuteid ja telefone ja muusikapleiereid? ja parimat tarkvara?

Ei saa teie loogikast päris täpselt aru.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 20:06:57 vasta tsitaadiga

lu1de, ei - üksteist peame nendega loopima + tuhka pähe raputama icon_lol.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 27.10.2009 20:11:37 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
ha ha. oota mille eest peaks Apple't mädamunadega pommitama? icon_eek.gif
Et teeb maailma parimaid arvuteid ja telefone ja muusikapleiereid? ja parimat tarkvara?

Ei saa teie loogikast päris täpselt aru.
Liigse rahaahnuse pärast loomulikult. Selleks ju käesolev teemagi tehti icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 20:28:43 vasta tsitaadiga

ise võtaks ka endale heameelega järgmiseks arvutikes iMaci 27" versiooni.. esimese asjana laseks OS X maha ja Win 7 peale icon_biggrin.gif ma ostaks meelsasti mingi muu tootja all-in-one PC, aga Mac valmistab neid lihtsalt kõige paremini. OS X laseks lihtsalt sellepärast maha, et Win sobib rohkem mulle icon_smile.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 20:38:46 vasta tsitaadiga

maamees kirjutas:
Tegelikult aga meeldib Apple poolt komplekteeritud masinad ka sellele, kes seda elu lõpuni maatasa teeb, ja just sel põhjusel, et puuduvad vahendid selle soetamiseks!


Ilma selle lauseta oleks ma võinud su juttu isegi tõsiselt võtta. Kokkuvõttes oled täpselt samasugune mäkipede nagu kõik teised.

Flame away.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 21:25:38 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
maamees kirjutas:
Tegelikult aga meeldib Apple poolt komplekteeritud masinad ka sellele, kes seda elu lõpuni maatasa teeb, ja just sel põhjusel, et puuduvad vahendid selle soetamiseks!


Ilma selle lauseta oleks ma võinud su juttu isegi tõsiselt võtta. Kokkuvõttes oled täpselt samasugune mäkipede nagu kõik teised.

Flame away.

aga kusjuures nii see osade inimeste puhul ka tihti on ja mitte ainult Apple toodetega. iseasi kas seda tunnistada tahetakse. icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 27.10.2009 23:06:33 vasta tsitaadiga

Kui vaadata kuidas see iMac 27" ehitatud on, siis kaob küll igasugune ostuisu ära
maamees kirjutas:
........ Tegelikult aga meeldib Apple poolt komplekteeritud masinad ka sellele, kes seda elu lõpuni maatasa teeb, ja just sel põhjusel, et puuduvad vahendid selle soetamiseks!

Meil on üks väga kurb teema icon_cry.gif siin HV foorumis Palju raha arvuti peale kulutad / oled kulutanud? , ma ei taha isegi mõelda tagant järele kui palju ma arvui ja selle pideva uuendamise peale raha olen kulutanud

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 23:09:09 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
Kui vaadata kuidas see iMac 27" ehitatud on, siis kaob küll igasugune ostuisu ära

milles sul jälle siis probleem seal on? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 23:20:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Miks peab arvuti ilus olema. Mul pole vaja seda. Mul on vaja korraliku töömasinat.


kuldsed sõnad ja tuleb sellega nõustuda. Koolis olen küllalt kasutanud iMaci, näppinud vahelduva eduga macbooke ja macbook prosid. ma ei tea miks, aga mulle istub palju paremini töötamine arvutiga, mis näeb välja arvuti, mitte kõle, külm, vaikne alumiiniumplaat. Tekib kuidagi võõrastav tunne. Palju kodusem on töötada kergelt sooja arvutiga, taustaks vahepeal õrnalt ventilaatorite urin. Mitte häiriv, pigem informeeriv, et masin ikka on töös.

Samamoodi häirib mind see, kui ilus, steriilne, hõbedane, clean look masin seisab mingi 999kr mööblimajas ostetud odava nurga-arvutilaua peal, kus lauanurgas on poolik makaronidekauss ja pilsneripudel.

Point on selles, et minuarust on mäkk oma ülima steriilsuse, vaikuse, kõleduse ja alumiiniumiga üks surnud tükk. Ilus ta küll...teatud kontekstis.

Mäkk sobikski minuarust lu1de sugustele, kes tahavad lihtsalt lexusepilte vaadata, foorumis hängida ja twitteris trükkida. icon_razz1.gif

Pidagi mind imelikuks, aga igapäevaseks tarbeasjaks pean mina esimest varianti tunduvalt paremaks, kui seda teist:

Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 23:21:30 vasta tsitaadiga

Jah, see Mac on üks pedede arvut
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 23:32:36 vasta tsitaadiga

tahan küsida
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 23:33:47 vasta tsitaadiga

Küsige icon_exclaim.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 23:34:26 vasta tsitaadiga

Anti, ma suurima heameelega võtan Maci, sest mu Dell Latitude D630 on aeglasem kui tatt icon_biggrin.gif Lihtsalt kohutavvvv

Ja pigem tahan ma alumiiniumist macbook Pro'd, põhiliselt klaviatuurivalgustuse pärast. Aa ja tugevam on ka natuke.



viimati muutis M00t 27.10.2009 23:36:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 23:36:38 vasta tsitaadiga

Kui mäkk nii supermugav ja kift on, miks talle seda läikivat ekraani külge poogitakse?


lu1de kirjutas:
Anti, ma suurima heameelega võtan Maci, sest mu Dell Latitude D630 on aeglasem kui tatt icon_biggrin.gif Lihtsalt kohutavvvv
et mäkk on kiirem, sest ta on mäkk, kuigi tal sama riistvara sees? icon_lol.gif luits sa oled ikka täna liiga palju kanepit suitsetanud
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 23:38:48 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Kui mäkk nii supermugav ja kift on, miks talle seda läikivat ekraani külge poogitakse?


lu1de kirjutas:
Anti, ma suurima heameelega võtan Maci, sest mu Dell Latitude D630 on aeglasem kui tatt icon_biggrin.gif Lihtsalt kohutavvvv
et mäkk on kiirem, sest ta on mäkk, kuigi tal sama riistvara sees? icon_lol.gif luits sa oled ikka täna liiga palju kanepit suitsetanud

mäkid lihtsalt on kiiremad ja paremad. siin pole midagi vaielda icon_rolleyes.gif

ja läikiv ekraan on selleks, et värvid oleks ikka kõigist kõige paremad.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 23:40:26 vasta tsitaadiga

Misasi seal kiirem on?

Et täpselt sama riistvaraga Mac on kiirem, kui näiteks dell?

tsitaat:
ja läikiv ekraan on selleks, et värvid oleks ikka kõigist kõige paremad.
icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 23:40:50 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Misasi seal kiirem on?

Et täpselt sama riistvaraga Mac on kiirem, kui näiteks dell?

Kindlasti. ja neil ei ole ju kunagi 100% sama riistvara. Maci oma on Macile tehtud. PC'l on igal tootjal erinev, ja sealt algavad ka jamad.


viimati muutis M00t 27.10.2009 23:41:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 23:40:53 vasta tsitaadiga

Mis loogika järgi?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 23:41:07 vasta tsitaadiga

Läikiv ekraan on kõige sitem mis olla saab icon_confused.gif

lu1de, mine nüüd võta mingit rohtu mis sul hommikul võtmata jäi... ajad juba Absona stiilis juttu siin

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 23:43:30 vasta tsitaadiga

lu1de, misasi seal mäkile spetsiaalselt tehtud on? Prose on intel, chipset intel, ramm on mingi suvaline kingston, videokaart nvidia, ketas suvaline seagate. Või misasi see spetsiaalselt macile mõeldud on? Mac chipset?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 23:46:30 vasta tsitaadiga

luitsil on Mac'i protsessor ja Mac'i mälud ja Mac'i videokaart... arvutis on sul Intel ja kingston icon_idea.gif


Samamoodi on ka parimad burgerid MacDonaldsis, sest mujal pannakse ju Rimi kapsasalatit ja majoneesi vahele

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 23:46:48 vasta tsitaadiga

Mac display, resolutsiooniga maccc x mac. Taustavalgus on maclahendusega.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2009 23:47:06 vasta tsitaadiga

MacLED
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 00:00:03 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
lu1de, misasi seal mäkile spetsiaalselt tehtud on? Prose on intel, chipset intel, ramm on mingi suvaline kingston, videokaart nvidia, ketas suvaline seagate. Või misasi see spetsiaalselt macile mõeldud on? Mac chipset?

tsitaat:
If you spend more time trying to get your computer to work and less time doing what you want, it’s time to get a Mac. Because Apple makes both the software and the hardware, everything works together, just as it should. That’s why people who get a Mac love a Mac. And why you will, too.

tsitaat:

Since the software on every Mac is created by the same company that makes the Mac itself, you get a completely integrated computer that’s as secure, stable, and powerful as it is elegant and easy to use.

tsitaat:

Brains…

What’s inside a Mac? Only the world’s most advanced operating system and a suite of software that’s just as brilliantly designed as the computer itself.

…and beauty.

Recyclable glass and aluminum. A trip-proof power cord. A stunning display. Even the keyboard is beautiful. Get a closer look at a few of the design details that make a Mac a Mac.


tsitaat:
No other operating system — Vista included — offers the innovation and simplicity of Mac OS X. With Mac OS X Snow Leopard, the Mac leaps even further ahead with new features that let you do more with less effort.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 00:01:42 vasta tsitaadiga

Nii?

Luide oled sa kunagi mõnda mäkki pikemalt kasutanud? MUl on tunne, et sa oled üks järjekordne reclaamiohver.


viimati muutis Anti 28.10.2009 00:02:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 00:03:00 vasta tsitaadiga

lu1de, kas apple teeb videokaarte, protsessoreid, emaplaate?

http://mac.ee/et/shop/tooted/10004896

2.53GHz Intel Core 2 Duo protsessor, 3MB L2 Cache, 1066MHz System bus

NVIDIA GeForce 9400M integreeritud graafikakaart koos süsteemi operatiivmälust kasutatava 256MB DDR3 SDRAM-iga

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 00:03:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Because Apple makes both the software and the hardware

hardware all mõeldakse vist korpust icon_razz.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 00:20:28 vasta tsitaadiga

leidsin pildi internetifoorumitest
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 00:30:12 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Jah, see Mac on üks pedede arvut


x2
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2009 09:53:08 vasta tsitaadiga

x3
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.