Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed: Shift märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2009 16:39:58 vasta tsitaadiga

Draco, peab silmi avama vahest. Selline kurvjas nool on drifti märk icon_idea.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 12.10.2009 16:54:04 vasta tsitaadiga

See drifti märk all oli ka sellel pillil millega ei saand sõita icon_idea.gif
Peale 5 saan vaadata mis massin see oli.

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2009 17:04:45 vasta tsitaadiga

no räägi siis mis auto on ja mis sõitu sa üritad teha?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 12.10.2009 17:30:38 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:

Suurt vahet pole, lihtsalt küsimus siis kus on kirjas ostes kas on drifti masin või mitte?


kui sa poes autot ostad, muljud ju klahve 8 või 9 et liikuda erinevate tier'ide vahel. driftimismasinad on nimekirjas kõige viimased ehk pärast tier5 või 4, ei mäletagi enam täpselt palju neid seal on
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.10.2009 17:52:47 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
See drifti märk all oli ka sellel pillil millega ei saand sõita icon_idea.gif
Peale 5 saan vaadata mis massin see oli.


Drifti märk on kohe auto logo juures seal üleval, mitte all icon_exclaim.gif

Ma isegi pole veel aru saanud, mida need alumised 3 märki näitavad autopoe juures.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2009 18:07:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma isegi pole veel aru saanud, mida need alumised 3 märki näitavad autopoe juures.

Suht segadusse ajav jubin seal all jah thumbs_down.gif Näitab et saad autoga 3 asja teha works, drift ja nitro aga tegelt vb saad ainult driftida
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nemsis
HV kasutaja
nemsis

liitunud: 25.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2009 18:25:38 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru mis siin segast on. Need alumised näitavad mida erinevad märgid tähendavad.
Iga auto nime sildi peal on üks või mitu tähistust, või pole üldse.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2009 18:27:30 vasta tsitaadiga

nemsis kirjutas:
Ma ei saa aru mis siin segast on. Need alumised näitavad mida erinevad märgid tähendavad.
Iga auto nime sildi peal on üks või mitu tähistust, või pole üldse.

Jah aga algajaid vb segadusse ajada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 12.10.2009 19:38:30 vasta tsitaadiga

kas mängib keegi ka puldiga?
kui jah siis mis pult on ja mis settingutel??

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 12.10.2009 19:56:11 vasta tsitaadiga

Tegin screenshotist ühe wallpaperi vahelduseks:
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markus808
HV kasutaja
markus808

liitunud: 27.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2009 20:47:58 vasta tsitaadiga

Alustasin just mängimist ja üks küsimus: kas nende autode tuunimist tuleb teha mingi süsteemi järgi? Ostsin oma Nissanile kõik saadaolevad lisad ja nüüd muutus see auto kontrollimatuks monstrumiks, millega üldse enam sõita ei saa (mängin ilma abideta ja rooliga) või ongi see normaalne asjade kulg?
_________________
"You're under no obligation to be the same person you were 5 minutes ago." - Allan Watts
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 12.10.2009 20:52:34 vasta tsitaadiga

Klaveriga mängid ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReikoR
HV vaatleja

liitunud: 11.08.2007




sõnum 12.10.2009 21:20:57 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
kas mängib keegi ka puldiga?
kui jah siis mis pult on ja mis settingutel??


Logitech ChillStream ja Steering Sensitivity'd panin 20% peale
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2009 21:29:48 vasta tsitaadiga

Huvitav oleks teada millega järgmine NFS välja tuleb icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 12.10.2009 21:30:13 vasta tsitaadiga

Kui sa "tuunid" tehase pilli mitmesaja hp jõuliseks monstrumiks siis ta ongi juhitamatu rehvipõletaja. icon_idea.gif
Mai räägi otseselt nissanist aga üldiselt.
Peale asjade ostmist annab seal mitmeid settinguid muuta, peale mida ma sain juhitamatu Camaro "cornering" masinaks thumbs_up.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 12.10.2009 21:34:54 vasta tsitaadiga

Vaata, kas su autol on Drift märk küljes.
Ma tegin AE 86 üles .sellel on kuni 3 piirajas päris kaua kui pidamise saab ratastele.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rokkar15
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2005




sõnum 13.10.2009 15:39:33 vasta tsitaadiga

Oskab öelda kuidas saab selle automaatse piduri maha (kurvides ise pidurdab ja vastalised panevad mööda jne)?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2009 15:43:19 vasta tsitaadiga

Optionsite all on Brake assist või midagi taolist... see keera maha.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 13.10.2009 15:43:39 vasta tsitaadiga

Auto-braking off ?
_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 13.10.2009 15:45:02 vasta tsitaadiga

Rokkar15, kõige lihtsam oleks sul kohe experienced settingutega mängima hakata icon_wink.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 13.10.2009 16:19:37 vasta tsitaadiga

väike ot kuuid kas on oemas proge millega saaks puldil range ja muud näppida
asi ikka puuduab seda mängu

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 13.10.2009 17:27:50 vasta tsitaadiga

caarel123, loe eestpoolt. Mingi programm käis siit teemast läbi küll imo aga ei tea kas see sind aitab icon_rolleyes.gif
Muidu tundub, et pean hakkama jälle oma Nissan GT-R (R35) Works`i seadistama, sest tee mis tahad, jutti 6:48.*** ajad tulevad Nordschleifel aga allapoole ei saa.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 13.10.2009 19:36:16 vasta tsitaadiga

Jube sitasti Optimiseeritud see mäng..GTA IV jookseb ka kordi paremini.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 13.10.2009 19:38:31 vasta tsitaadiga

destiny12, ise ka saad aru mis räägid!?!??!
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.10.2009 19:48:57 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Jube sitasti Optimiseeritud see mäng..GTA IV jookseb ka kordi paremini.
eestikeeles on sõna optimeerima icon_rolleyes.gif
ning korrutustabeli põhjal 2x kehvem, ehk sinu masina puhul robustselt 20fps GTA4 = 10fps shift- see siis stabiilne keskmine fps thumbs_up.gif
kui sa pead silmas 1,012xGTA4_fps - siis see ei ole kordi icon_rolleyes.gif

samas kui sa arvad, et on
siis cod4 jookseb mul kordi kehvemini kui crysis ja GTA4, nii ca 0,1x

saamuel ütles omal ajal täpselt


Arvuti ei salli lolli inimest icon_exclaim.gif

_________________
☠


viimati muutis libe 14.10.2009 07:04:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 13.10.2009 19:59:55 vasta tsitaadiga

Libe?
Sa väidad, et ma olen loll?

Ma väidan asja, kuna ma olen mõlemat oma arvuti peal mänginud..Ja tähti hakata närima ka pole ju mõtet.
Igastahes oleks saanud ju paremini optimeerida seda mängu.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.10.2009 20:00:08 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Libe?
Sa väidad, et ma olen loll?

Ma väidan asja, kuna ma olen mõlemat oma arvuti peal mänginud..Ja tähti hakata närima ka pole ju mõtet.
ma arvan, et sa oled loll.
seda viimasest postist saadud info põhjal
ma ei üritagi meelde jätta eelnevaid intelligentseid poste, mis sa muudes teaduslikes teemades esitanud oled, vabandan selle eest.
kuid kinnitan fakti, mida saamuel rääkis icon_cool.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 13.10.2009 21:19:07 vasta tsitaadiga

Hea küll..
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 14.10.2009 02:06:01 vasta tsitaadiga

destiny12, tõesti, selle koha pealt ,et GTA IV on paremini optimeeritud ja jookseb kordades paremini paned küll väga rängalt puusse imo.
Endal mõlemad mängud olemas ja enamvähem samadel sätetel jookseb GTAIV tunduvalt halvemini. Shift imo just väga hästi tehtud ning jookseb vähemalt mul küll probleemitult (kõik @ High @ 1280x1024, 4xAA, 16xAF). Huvitav, sul peaks ju võimsam arvuti olema kui minul ometigi icon_rolleyes.gif
Kuigi vahepeal mängisin nö. säästurežiimis CPU @ 1,8GHz ning vahet põmst. ei olnud. Seega mäng sõltub pigem graafikakaardist imo.
Selle koha pealt on jah sinu HD4850 tsipake nõrgem aga ometigi ei tohiks jalgu jääda icon_rolleyes.gif Mis drivusid kasutad?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 02:36:48 vasta tsitaadiga

CorsairX, mis sul FPS umbes on nendel settingutel? Äkki viitsid korraks 16**x1*** resoga samadel settingutel ka proovida? Ning siis lükka AA/AF jms maha.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 14.10.2009 09:57:14 vasta tsitaadiga

ceemic, kui aega saan siis proovin. Muidu tundub fps umb. 35-40 kandis kindlasti olevat... ausaltöeldes ei olegi vaadanud kuna asi jookseb ilma igasugu läägi ja probleemideta. Muidugi hunniku vastaste ja kummisuitsu/tolmuga kukub allapoole aga mitte häirivalt.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 10:18:07 vasta tsitaadiga

Mul 1680x1050 AA/AF maas jookseb veidi üle 40FPSi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 10:34:35 vasta tsitaadiga

ceemic, lase uuendus ka peale. http://www.gamershell.com/download_51306.shtml
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 10:58:46 vasta tsitaadiga

Minu masinal näitas fraps stabiilselt 60fps kanti 1680x1050 seda siis mängu ajal, algul kui neid tegelasi ümber auto näitab, siis oli kusagil 40-45 kandis.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 14.10.2009 11:14:13 vasta tsitaadiga

Kasutan tavalisi draivereid, mis Ati kodukalt sain.
Ja mul juba 1024x768 ja medium-high(ei mäleta täpselt) Ja fps 20-30.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 11:30:35 vasta tsitaadiga

vabsee
http://www.andrico.ee/pood/product_info.php/products_id/11990


on keegi 32MB kaardiga proovinud seda mängida? icon_razz.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 14.10.2009 12:04:06 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Kasutan tavalisi draivereid, mis Ati kodukalt sain.
Ja mul juba 1024x768 ja medium-high(ei mäleta täpselt) Ja fps 20-30.


icon_eek.gif

Mul 1600x1200 Very High 8xAA fps 20-30

E8400
HD3850
4GB RAM
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 14.10.2009 12:31:10 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Mul 1680x1050 AA/AF maas jookseb veidi üle 40FPSi icon_rolleyes.gif

Veider icon_confused.gif Seda patch`i pole peale lasknud kuna korduvalt igasugu pätsidega pikki näppe saanud
ja mängu pekki keeranud. Hetkel töötab kõik probleemitult ja ei näe vajadust ka pätsida.
Drivud on mul muidu CCC 9.8 ja OS Vista x64, video kellad 790/930.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 14.10.2009 14:55:11 vasta tsitaadiga

eem Kui ma sain Tier 2 lahti kas ma saan ikka jätkata Tier 1 sõitudega ?
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 14.10.2009 14:56:08 vasta tsitaadiga

Jah
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2009 16:47:16 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Kasutan tavalisi draivereid, mis Ati kodukalt sain.
Ja mul juba 1024x768 ja medium-high(ei mäleta täpselt) Ja fps 20-30.

icon_eek.gif Sul midagi väga valesti seal .
Mis draivered täpsemalt kasutad ? CAT 9.8 ? Või 9.9 ?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 14.10.2009 17:00:00 vasta tsitaadiga

9.9 aga no teiste mängudega mul erilisi probleeme pole ja kuna mulle see NFS nagunii ei istu siis praegust jätan ma selle asja sennapaika.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 14.10.2009 19:40:36 vasta tsitaadiga

Saingi peaaegu oma roolist (Logitech Momo) lahti.
Alumine kinnitus kukkus küljest ära icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 14.10.2009 20:42:37 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
9.9 aga no teiste mängudega mul erilisi probleeme pole ja kuna mulle see NFS nagunii ei istu siis praegust jätan ma selle asja sennapaika.

Soovitaks 9.8 panna. Paljudel miskipärast 9.9-ga probleeme icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 14.10.2009 22:45:04 vasta tsitaadiga

Mis moodi seda "perfect lap" annab teha ?

Vaikselt läbi kulgeda ? Mis loeb ? Aeg loeb ? Matsude arv vms ?

edit: Clean lapi mõtlesin

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zero
HV kasutaja
zero

liitunud: 17.04.2004




sõnum 14.10.2009 22:45:34 vasta tsitaadiga

Pmst ei tohi kuskile vastu sõita, ega ka rajalt välja minna.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 14.10.2009 23:57:33 vasta tsitaadiga

Mis möllad, kirjutas:
vabsee
http://www.andrico.ee/pood/product_info.php/products_id/11990


on keegi 32MB kaardiga proovinud seda mängida? icon_razz.gif



Ma ei kujuta ettegi mis slaidishow siis oleks 1-2 kaadrit minutis rofl.gif


Ei tea milline järgmine need for speed võiks tulla icon_rolleyes.gif Kui vahepeal räägiti et nfs seeria on n.ö piixu kukkunud siis see osa on küll minumeelest väga hästi õnnestunud...graafika on päris ilus minumeelest endale väga meeldib. aga jah kuna mängin klaviatuuriga siis on ikka mõned sõidud päris rasked :S mängin medium raskusastmega ja mõnda sõitu saab vahest päris 20 korda tehtud et esimeseks tulla icon_biggrin.gif see härib ainult et oled juba esimene siis kui ma ei jõua vahest kurvi piisavalt kiiresti läbida siis on kutid rammivad sind natuke tagant ja olengi põllu peal icon_razz.gif AI nügib muidu ka päris meeletult.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 15.10.2009 08:03:47 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Mis möllad, kirjutas:
vabsee
http://www.andrico.ee/pood/product_info.php/products_id/11990


on keegi 32MB kaardiga proovinud seda mängida? icon_razz.gif



Ma ei kujuta ettegi mis slaidishow siis oleks 1-2 kaadrit minutis rofl.gif


Ei tea milline järgmine need for speed võiks tulla icon_rolleyes.gif Kui vahepeal räägiti et nfs seeria on n.ö piixu kukkunud siis see osa on küll minumeelest väga hästi õnnestunud...graafika on päris ilus minumeelest endale väga meeldib. aga jah kuna mängin klaviatuuriga siis on ikka mõned sõidud päris rasked :S mängin medium raskusastmega ja mõnda sõitu saab vahest päris 20 korda tehtud et esimeseks tulla icon_biggrin.gif see härib ainult et oled juba esimene siis kui ma ei jõua vahest kurvi piisavalt kiiresti läbida siis on kutid rammivad sind natuke tagant ja olengi põllu peal icon_razz.gif AI nügib muidu ka päris meeletult.


See kõige rohkem närvi ajabki, et kui AI rammib siis oled sina väljas, sina rammid oled ikka sina väljas ja AI sõidab rahumeeli sama kiirusega edasi thumbs_down.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 15.10.2009 10:20:07 vasta tsitaadiga

Draco, selleks oli mingi mod juba olemas ja siin teemas ka kuskil link mis vähendab seda AI agressiivsust.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 15.10.2009 10:24:03 vasta tsitaadiga

mul nii et kui AI nügib lendan mina välja aga kui mina nügin lendab vastane põllule ja mina rämedalt seina või midagi
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed: Shift mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.