Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Flashpoint 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 08.06.2009 07:51:44 vasta tsitaadiga

Päris huvitav post CM foorumist.
tsitaat:

When Clive Lindop was the lead AI designer for Codemasters the game was being developed specifically for hardcore OFP fans. The long awaited sequel was originally intended to be hardcore across all platforms, no compromises regardless of platform.
Clive Lindop (long known to the veteran OFP community by the username Urban66) is a huge fan of the original OFP and understands exactly how vital it is that realism is the key objective.
Unfortunetaly Clive Lindop has left Codemasters, leaving the game in the hands of a bunch of asshats that original OFP community members had never even heard of until the infamous 'ego tech video'.
This new bunch of asshats have decided to take the game down the arcade route, and renamed the game from OFP2 to OFPDR.
These retards don't realise that there are many console gamers that crave hardcore realism, they are under the illusion that ALL console gamers must be noobs that like to run around the battlefield like peter pan blowing up pretty red barrels.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2009 15:21:31 vasta tsitaadiga

Nojah ... kahju icon_neutral.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 08.06.2009 18:38:31 vasta tsitaadiga

Ongi siis kellad või? OFP:DR tuleb totaalne konsooli arcade ja Arma2 on testimise järgi .... , njah, eks te ise teate mis ta on.
Ootasin kahte head mängu, mis teineteisega konkureerivad kuid lõpptulemusena pole ühtegi. Tuleb DR ka ära ootada enne kui lõplikult käega lüüa.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 08.06.2009 19:34:23 vasta tsitaadiga

Alati on ju Battlefield Heroes icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Väljaarvatud praegusel hetkel ...

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marexx
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2009




sõnum 08.06.2009 23:40:11 vasta tsitaadiga

mingi nupp võiks olla, nagu osades rallikates on, Simu ja arcade näiteks icon_biggrin.gif.
isegi kui simu ei ole võib mäng hea tulla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtream99
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2004




sõnum 09.06.2009 05:36:16 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Ongi siis kellad või? OFP:DR tuleb totaalne konsooli arcade ja Arma2 on testimise järgi .... , njah, eks te ise teate mis ta on.
Ootasin kahte head mängu, mis teineteisega konkureerivad kuid lõpptulemusena pole ühtegi. Tuleb DR ka ära ootada enne kui lõplikult käega lüüa.

Testimise järgi on ta sul sitt ja pask, sest see mida sa mängisid oli probably piraatversioon Saksamaa reliisist.
tsitaat:
"The crack isnt 100% working, you can run the game but it doesnt crack the FADE protection, its still there, even with beta patch 1.01 and the crack they did for it. Now final 1.01 patch is out and theres no crack at all, u can still run the game with genesis cracks but the game is all fk'd ~~ must be why no1 uploaded it here, its not even enjoyable to play it like this..This Fixed EXE does NOT work properly as the SecuROM Triggers kick in, degrading the the game & making the weapons very inaccurate."
Ning teiseks Saksa reliis oli niigi vigane alguses, sest see lasti välja nn "Beta testi" eesmärgil, et sakslased leiaks vead ja bugid ülesse ja annaksid nendest developeritele teada, et siis saaks patchid välja lasta ja Inglise keelse versiooni väljalaskmise ajaks vead ära parandada, et ei oleks järjekordset "GTA IV" jama, et mäng on kohe alguses vigasid täis.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 09.06.2009 05:51:20 vasta tsitaadiga

monty11 kirjutas:
Alati on ju Battlefield Heroes icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Väljaarvatud praegusel hetkel ...


Tahtsid öelda BF1943?
Selle videosid vaadates ja seda Battlefieldi muusikat kuulates tuleb mõnus nostalgia hoog peale küll sest BF1942 oli ikka midagi erilist ja seda sai claniga taoutud nii et vähe pole icon_smile.gif

Arcade võib loomulikult olla väga hea mäng , ei kahtle selles üldse.
Ega see Arma II pole ka mingi "Realism simulation" , teoorias on kuid praktikas mitte, jube mikromajandus käib nende AI sõduritega seal mis teeb selle mängu liiga aeglaseks et oleks "reaalne". OFPDR command system (meenutab BiA seeriat) tundub vähemasti olevat kiire ja lihtne. Samas võib kogenud Arma mängija jaoks olla sealne ka väga kiire, kuid minu jaoks anda igale sõdurile käsklust et sina lase seda, ja sina lase toda, kolmas toogu Humvee siia (mida tuleb oodata terve igaviku sest sõidavad nad ühest tee servast teise, ei pane neile pahaks, endalgi raskusi seal auto kontrollimisega suurel kiirusel icon_smile.gif ) jne. on natukene liig.

Kes on tuttav Project Reality modifikatsiooniga, BF2 jaoks, siis lubati sellel aastal juba alpha versioon enda retail mängust välja lasta ja full game 2011. Eks näis mis välja tuleb. Mod on küll super ja lubadused tunduvad esialgu väga suursugused. Looks like COD4, size of an Arma II and plays like Project Reality.

EDIT: xtream99 eks ootame siis õige väljalaske ära, ma olen 99% kindel et täpselt samasugune. Peamine, kuid kaugeltki mitte ainuke probleem, on väga kehv fps.
Mina mängisin jah torrentiga tõmmatud versiooni, millel 1.01 patch peal + crack. Mingit FADE mul ei olnud, natuke uurida siis leiab mooduse kuidas seda mängu proovida nii nagu need kes selle ostnud, ja meie kes me seda koos testisime täname küll hetkel kõigevõimsamat, et selle peale raha ei raisanud. Aga see selleks.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 09.06.2009 08:08:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:
mis teeb selle mängu liiga aeglaseks et oleks "reaalne"

Mängu kiirus on suht hästi paika saadud. Arvad tõesti, et päris elus käib asi kiiremini, veel aeglasemalt käib icon_biggrin.gif
Aga OFP:DR kohta kiidaks seda, et nüüd tuleb Battlefield korralik SP-ga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 19:29:05 vasta tsitaadiga

Natuke parem juba icon_razz1.gif Fear and Anticipation Trailer HD
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 18.07.2009 11:05:56 vasta tsitaadiga

EU release on siis "October 9th"
North America "October 6th"

Mõned kuud ikka oodata veel.

Üks uus video ka lisatud 17.07.09
http://www.codemasters.co.uk/flashpoint/index.php?territory=EnglishUK#/video/

Ja mõned uued screenid.
http://www.flickr.com/photos/29306805@N08/
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2009 08:54:37 vasta tsitaadiga

Tüübid üritavad Hardcore modega mett mokale määrida.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 14.08.2009 08:55:55 vasta tsitaadiga

Operation Flashpoint: Dragon Rising Vehicles Trailer
Lõpuks üks video, mis tekitab isu mängida.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2009 09:10:38 vasta tsitaadiga

Täitsa asjalik tundub, loodame et treiler vastab mängule ka.

Aah kirjutas:
Tüübid üritavad Hardcore modega mett mokale määrida.


enamus mängude suur miinus on see krdi ristike keset ekraani. Mina igati päri et igasugu abivahendid ära võtta thumbs_up.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2009 10:19:20 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Täitsa asjalik tundub, loodame et treiler vastab mängule ka.
Aah kirjutas:
Tüübid üritavad Hardcore modega mett mokale määrida.

enamus mängude suur miinus on see krdi ristike keset ekraani. Mina igati päri et igasugu abivahendid ära võtta thumbs_up.gif

See on jah hea et igast värvilised vidinad eest ära. Kuid kompass ja map peaks ikka olema.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 15.08.2009 09:57:43 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Operation Flashpoint: Dragon Rising Vehicles Trailer
Lõpuks üks video, mis tekitab isu mängida.


Suht mõttetu minu meelest icon_confused.gif

Näeb välja nagu Battlefield 2
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2009 10:36:09 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
Operation Flashpoint: Dragon Rising Vehicles Trailer
Lõpuks üks video, mis tekitab isu mängida.

Suht mõttetu minu meelest icon_confused.gif
Näeb välja nagu Battlefield 2

Mis seal DR Vehicles siis nii mõttetut on? Kas enam ei tohi mängus mitte millegagi sõita/lennata ja möllu teha? 1 osas sai ju kõike seda sama teha siis BF 2 veel polnud.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2009 11:53:13 vasta tsitaadiga

CM pole milleski süüdi, need sõidukid kuuluvad reaalaja arsenali, vaevalt et nad BF2 pealt kloonisid
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2009 01:32:45 vasta tsitaadiga

Ja soundi poolest tundub et tüübid, kes selle Vehicles Traileri valmis treisid, on liiga palju Terminaatorit vaadanud icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2009 09:19:08 vasta tsitaadiga

Minu meelest oli just sound hea. Viimase aja püssimängude sound on nii niru et juba. Lased püssiga, kuid heli on nagu õhupüssill. Sellised asjad segavad jubedalt. Plahvatus(mürsud) ei tee ka lihtsalt plõxu, vaid teevad ikka väga kõva ja sumeda matsu.
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 17.08.2009 03:28:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Minimum requirement
Operating system: Windows XP SP2 or later
GPU/Video Card: Shader 3.0 (GeForce 7900 GT / 256 MB VRAM or higher), DirectX 9.0c
Sound Card: DirectX Compatible
Memory: 1 GB
Hard disk: 8 GB
Dual Core CPU 2 x 2.4 GHz
DVD drive: Dual Layer DVD-ROM

Recommended System
Operating system: Windows XP SP2 or later
GPU/Video Card: Shader 3.0 (GeForce 8800 GT / 512 MB VRAM or higher), DirectX 9.0c
Sound Card: DirectX Compatible
Memory: 2 GB
Hard disk: 8 GB
CPU: Quad Core CPU
Dual Layer DVD-ROM DVD drive: Dual Layer DVD-ROM


Loodame, et siis Quad Core annab ka mingi eelise, mitte pole moe pärast "recommended" nagu enamus mängudel mis siiani välja lastud. icon_wink.gif
Reviewd on päris head mida saab lugeda www.ofp2.info
tsitaat:
“Yeehaa, all in all everything is working very well so far. Operation Flashpoint: Dragon Rising’s first two missions commence astonishingly smooth. I am curious, whether this is also true for the rest of the game. Although the visuals are not as good as the first screenshots made us believe, but that doesn’t make any difference to me. After all I can play that game fluently on my Laptop with nothing more than 1 GB RAM and a 7600 GT and even then is a good looking game.”


Ja lugedes seda tundub, et vähemalt performance probleeme sellel mängul pole erinevalt mõnest teisest, aga eks siis näeb kui asi käes icon_razz1.gif
Kuigi viimaseid videosid vaadates märkasin ka ise, et graafika pole enam nii hea kui algul tundus. Vist on ühtteist maha keeratud.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2009 10:15:17 vasta tsitaadiga

The Sounds of War
http://www.gametrailers.com/video/the-sounds-operation-flashpoint/55001
Release Date: October 6, 2009
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 28.08.2009 11:24:35 vasta tsitaadiga

Operation Flashpoint: DR Cooperative Trailer
Spoiler Spoiler Spoiler

Veel mingi video
Spoiler Spoiler Spoiler

Keskkond on ikka täiesti elutu.
Vastab see tõele, te kui co-op -s kaugemale 200 m lähed tiimi liikmest siis kööga selle vennaga ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2009 03:13:05 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Keskkond on ikka täiesti elutu.

Mida sa täpsemalt silmas pead? Tuul puhub , rohi-puud liiguvad, linnud laulavad, CM on heli poolest alati tasemel?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 04.09.2009 04:51:01 vasta tsitaadiga

Huvitav kuidas on lahendatud see, et kui mul on grass view distance nt. 200m ja mingi vend roomab 300m kaugusel kõrges rohus, et mina teda siis ei näeks. Siiani pole keegi peale Joint Operationsi (seal polnud rohtu näha aga meest ka mitte, väga õrnalt oli näha siluett kui hoolega vaadata, parim lahendus siiani, mis ei koorma lahjasid arvuteid) seda probleemi suutnud lahendada. BF2: PR mod tegi lihtsalt static rohu mis on igal kaugusel seal olemas. kuid see pole just hea lahendus.

www.flashpointgame.com
Leht on ka uue välimuse ja sisu saanud.

Story
http://www.youtube.com/watch?v=x0DuPGxdw3A&feature=related

konsooli ingame footage kah. (teise osa leiate vast ise üles)
http://www.youtube.com/watch?v=wSd3HdM0drA&feature=channel

Hardcore "Blinding the dragon"
http://www.youtube.com/watch?v=QBxPGRBOxJA&NR=1
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2009 11:11:43 vasta tsitaadiga

Lõpuks ometi näeb korralikke gameplay videosi icon_cool.gif Hetkel ei oskagi millegi üle nuriseda.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 04.09.2009 11:59:22 vasta tsitaadiga

vasaku käe tekstuuriga/varjudega on küll pange pandud imo icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 04.09.2009 21:59:08 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
Lõpuks ometi näeb korralikke gameplay videosi icon_cool.gif Hetkel ei oskagi millegi üle nuriseda.


Jep, mulle meeldib ka, algul häiris nt. "hit indicator" kuid nagu kuulsin saab neid kõiki ära võtta vastavalt raskusastmele, pealegi valin ise vast Hardcore mode koos 3 sõbraga campaign jaoks. Mõnus on see et map avaneb hetkega ja eriti meeldib see meeste kommunikatsioon , sositavad, või karjuvad vastavalt olukorrale.
Kas lennukeid ei olegi, kuna seal videos öeldi et fastest way üle saare on Ründekopter.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2009 09:25:10 vasta tsitaadiga

See mäng peab lihtsalt hea tulema. icon_smile.gif

Pihv kirjutas:


Hardcore "Blinding the dragon"
http://www.youtube.com/watch?v=QBxPGRBOxJA&NR=1


Väga thumbs_up.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Schumi
HV kasutaja
Schumi

liitunud: 09.03.2008




sõnum 06.09.2009 12:08:29 vasta tsitaadiga

Kindel ost PS3 peale. thumbs_up.gif See lihtsalt peab hea olema!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2009 10:34:42 vasta tsitaadiga

Schumi kirjutas:
Kindel ost PS3 peale. thumbs_up.gif See lihtsalt peab hea olema!

Oled sa kindel? Mission Editor on PC version only :
http://www.gametrailers.com/video/mark-turosz-operation-flashpoint/55668
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 18.09.2009 18:48:40 vasta tsitaadiga


Link

http://www.youtube.com/watch?v=frk-U5QluK8

Kahjuks enne release demot ei tule icon_neutral.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2009 12:11:57 vasta tsitaadiga

Selle mängu reliiskis peab omale mingid ulme head 5.1 klapid ostma icon_biggrin.gif

16 päeva veel icon_razz1.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2009 12:26:47 vasta tsitaadiga

See viimane video ajas küll ilastama, peab ostam lihtsalt.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2009 12:36:03 vasta tsitaadiga

Oi, tühja neist klappidest mulle oleks uut arvutit vaja icon_biggrin.gif
Polegi nii väike saar:

tsitaat:
VITAL STATISTICS
• Skira Island: 86mi2 (220km2)
• Coordinates: 51°58′2″N-177°29′31″E
• Length: 22mi (35km)
• Width: 1.5-6mi (2.4-9.7km)
• Highest point: 4,006ft (1,221m)


_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2009 13:41:44 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1, njah, mul masin aga kõlaritega jura veidi. klapid ostma ikka icon_cool.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 20.09.2009 16:26:59 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
Oi, tühja neist klappidest mulle oleks uut arvutit vaja icon_biggrin.gif


Sinu profiili masinaga paneb lõdvalt seda mängu, arvestades mida üks reviewd teinud mees ütles.
tsitaat:
After all I can play that game fluently on my Laptop with nothing more than 1 GB RAM and a 7600 GT and even then is a good looking game.”

Low settings loomulikult.

Tudub natuke uskumatu aga ma olen üsna kindel et mediumi peal lased rahulikult, eriti kui sul on see uuem 512MB GTS kaart ja oma prosele lükka ka 1Ghz otsa icon_smile.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2009 16:31:43 vasta tsitaadiga

Pihv, pole kahtlusdgi et käima läheb aga päris low/mediumiga mängida enam eriti ei soovi, 320GTS ning mamma on ka õhtal, CPU multiplier kõigub vahetpidamatta 6-7 vahel thumbs_down.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 20.09.2009 16:48:00 vasta tsitaadiga

Speedstep asjal nimeks,mitte katkine emaplaat icon_lol.gif
Idles langetab 6x loadis läheb 7x,see on voolu säästmiseks sedasi http://www.intel.com/cd/channel/reseller/asmo-na/eng/203838.htm
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 20.09.2009 20:52:30 vasta tsitaadiga

Pole kunagi uuema ajastu konsoole näppinud (viimati mängisin konsooliga aastal 94-95 vast ja mängu Contra) seega tahtsin küsida kas n.t Xbox360 on ka erineva jõudlusega, või milleks on konsoolidele vajalikud alljärgnevatelt screenidelt nähtavad graafika valikud. Ma arvasin et konsoolid on kõik ühe jõudlusega.

http://www.ofp2.info/ftp/pics/news/pics1/16.09.09-1.jpg

http://www.ofp2.info/ftp/pics/news/pics1/16.09.09-2.jpg
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2009 12:28:35 vasta tsitaadiga

veider tõesti, pole ka just konsoolidega sina peal, 8 või siis 16bit telekamängudega sai kunagi ragistatud icon_biggrin.gif , mingit riistvara nagu pole ju võimalik üleüldse konsoolidel vahetada


Link

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 08:40:17 vasta tsitaadiga

Loodetavasti ei pea siin mängus 1h nuppe paika sättima ja siis ka korduvalt üle vaatama kuhu midagi sai nigu Arma2 icon_smile.gif Aga muidu mäng mida proovima peab!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 14:18:02 vasta tsitaadiga

Mängija asi ütleks. Mina ei pannud sekunditki nuppe paika ja kõik jäi kohe meelde. Eks see Flashpoint 2 tundub Call of Duty4-ja moodi olevat. Vahepeal on huvitav ka selliseid mänge mängida.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 22.09.2009 17:14:34 vasta tsitaadiga

Eks see, et mäng on tehtud konsoolile paneb oma piirangud nuppudele, kas siis kahjuks või õnneks. BF2 tüüpi käskluste edastamine ja raadio commands (see ring ja siis hiirega valid) on juba iseenesest väga hea lahendus, lihtne kasutada ja loogiline.

Seos COD4'ga on vast ainult graafiline, midagi muud seal küll ei ole, erinevus on juba see, et üks on lineaarne väikeste mapidega ja teine suur saar, ja sellest juba piisab et gameplay oleks totaalselt erinev.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2009 23:45:02 vasta tsitaadiga

Pihv, ära vaeva oma pead arma fännidele seletust andama. Peale reliisi on see teema mürki täis nende poolt icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 23.09.2009 18:11:56 vasta tsitaadiga

Väike mäng, päris huvitav. Algul panin puusse aga kõige hullem tulemus polegi.
http://recruit.flashpointgame.com/en/game.php

Memory 59%
Analytical Thinking 88%
Multi-Tasking 82%

Overall 76%

viimane ülesanne tõmbab juhtme kokku küll icon_smile.gif


viimati muutis Pihv 23.09.2009 20:32:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 23.09.2009 18:47:47 vasta tsitaadiga

pärast hullu tööpäeva sain sitased 50 kokkuvõttes, viimane oli kõige kergem minu meelest
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 20:27:57 vasta tsitaadiga

Vanemate juures, vana monitori taga, ei tee eriti vahet kas oranž või punane. Nii, et teine test "feil" 38 icon_razz.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2009 20:37:42 vasta tsitaadiga

Suht hull,
66
64
67

Kell vist liiga palju icon_lol.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 23.09.2009 20:43:03 vasta tsitaadiga

Esimene on nagu WoW daily quest Blades edge mountains regioonis icon_smile.gif Seal oli ainult tunduvalt lihtsam.
Teine on suht lihtne, aega valida küll vähe aga eriti keeruline pole.
Kolmandas läheb siis raskeks kui peab juba 4-5 kuuli eest põiklema siis pole enam aega arvutada icon_smile.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
machoman
HV vaatleja
machoman

liitunud: 26.06.2007




sõnum 24.09.2009 16:56:46 vasta tsitaadiga

49
52
91

keskmine 64

See oli esimese korraga rohkem ei viitsi jamada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Flashpoint 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 14, 15, 16  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.