|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
scorp
HV kasutaja
liitunud: 08.12.2002
|
28.09.2003 15:07:50
Nec DVD-RW ei kirjuta midagi. |
|
|
link :: Nec kirjutaja
No ostsin Grantist siis selle Nec ND-1300A(oli n.ö supper pakkumine,K-vendadel 25.- odavam).Panin paika ei midagi?Ei kirjuta CD ega DVD-d.Nero näitab,et kirjutab aga hakkad vaatama tutkit?CD-sid loeb.Kas äkki surnud või peab veel midagi tegema,et hakkab kirjutama.Aidake palun!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommionu
tubli telepoiss


liitunud: 17.11.2001
|
28.09.2003 15:49:34
|
|
|
| mis nero versioon?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
28.09.2003 15:56:46
|
|
|
| ära ka ikka fläshitud?
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scorp
HV kasutaja
liitunud: 08.12.2002
|
28.09.2003 16:02:27
|
|
|
| tommionu kirjutas: |
| mis nero versioon? |
Nero551020
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scorp
HV kasutaja
liitunud: 08.12.2002
|
28.09.2003 16:19:09
|
|
|
| Plin500 kirjutas: |
| ära ka ikka fläshitud? |
Ma nüüd siin mõtlen mis tähendab fläshitud!Ehk firmware vahetus.
http://forum.rpc1.org/dl_firmware.php?download_id=1517
Tegin sellist asja,et võtsin eelnimetatud lehelt firware1.21 ja lasin peale ning enam ei ole NEC vaid IOMEGA DVDRW4216IND-A.Seda tegin sellepärast,et ei kirjutanud ega kirjuta ikkagi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
28.09.2003 17:08:09
|
|
|
| uuri SIIT , ehk saad targemaks...
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
28.09.2003 17:12:42
|
|
|
Proovi seda!
Sellega töötab ilusti. Win all saab flshida
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scorp
HV kasutaja
liitunud: 08.12.2002
|
28.09.2003 22:03:00
|
|
|
Üks huvitav tähelepanek veel:Kui lähen Nero´s Choose Recorder siis Device on Image Recorder ja Adapter on Virtual Device,teistes kohtades on kriipsud?
Selline tunne et Nero ei leia writerit.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
28.09.2003 22:10:47
|
|
|
| scorp kirjutas: |
Üks huvitav tähelepanek veel:Kui lähen Nero´s Choose Recorder siis Device on Image Recorder ja Adapter on Virtual Device,teistes kohtades on kriipsud?
Selline tunne et Nero ei leia writerit. |
Kas Nero kodukalt uuenduse tõmbasid? Kui ei, siis tõmba, saad siit: http://www.nero.com/en/631933457317970.html
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
28.09.2003 22:18:19
|
|
|
| installi nero uuesti, siis peaks leidma
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
28.09.2003 23:24:42
|
|
|
| scorp kirjutas: |
| Plin500 kirjutas: |
| ära ka ikka fläshitud? |
Ma nüüd siin mõtlen mis tähendab fläshitud!Ehk firmware vahetus.
http://forum.rpc1.org/dl_firmware.php?download_id=1517
Tegin sellist asja,et võtsin eelnimetatud lehelt firware1.21 ja lasin peale ning enam ei ole NEC vaid IOMEGA DVDRW4216IND-A.Seda tegin sellepärast,et ei kirjutanud ega kirjuta ikkagi. |
Ma ei tea tegelt seda IOMEGA... kommenteerida, aga proovi minu antud BIOS'i see võib aidata. Kui ma selle BIOSi ühele drivile peale panin oli ta nimi ikkagi _NEC 1300A ...... 1.07 (see on biose number).
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kk
HV veteran

liitunud: 30.03.2002
|
29.09.2003 08:10:22
|
|
|
| Kasuta kempi antud lingil ülevalt teist firmware. Sellega töötab kõik ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
3 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
29.09.2003 09:52:26
|
|
|
| kempi kirjutas: |
Proovi seda!
Sellega töötab ilusti. Win all saab flshida  |
Siin on link otse selle .exe faili peale. Lase see desktopi peal käima. Vajuta nuppu ja oota kuni riba lõpuni jookseb, siis vajuta nuppu Power Off.
Arvuti läheb kinni. Oota kuni kõvaketas pöörded nulli laseb (5-10sek oota), siis pane uuesit käima.
Nüüd peaks kõik korras olema
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alligaator
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2003
|
29.09.2003 10:03:40
|
|
|
Neroga nagu selline asi, et seda ju ka mitu versiooni st mõni versioon ainult neci kirjutajatele, mõni aint pioneeri kirjutajatele ja on olemas ka full versioon-kõigele Et kui sinu versioon pole neci jaoks siis ta ei hakkagi neciga kirjutama Ja lugemist see ei sega.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fredi
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2003
|
29.09.2003 10:06:43
|
|
|
Minu teada ei ole Nerol mõistliku DVD toetus enem versioonist 6. Soovitan selle tõmata
_________________ Anyway kids, have fun, play nicely, be good. And remember - if it ain't broke, hit it again. |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scorp
HV kasutaja
liitunud: 08.12.2002
|
29.09.2003 10:07:57
|
|
|
| Plin500 kirjutas: |
| installi nero uuesti, siis peaks leidma |
Proovisin juba mitu korda peale-maha-peale-maha aga ikkagi midagi.
Õhtul proovin siis teist firmwaret(1.07) ja nero upgradet.
Hankisin ka Nero 6-da.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
29.09.2003 10:15:06
|
|
|
Nero 5.5 + update peaks saama eduliselt kribada ka DVD plaate.
PS! Nii palju kui ma seda NEC DVD testida sain, jäi sellest küll hea mulje, välja arvatud plaadi pealt lugemine (Universal). Täpsemalt lugege sealt toote kommentaride alt (See on minu review seal )
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alligaator
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2003
|
29.09.2003 11:27:47
|
|
|
| tsitaat: |
Õhtul proovin siis teist firmwaret(1.07) ja nero upgradet.
Hankisin ka Nero 6-da.
|
Proovi proovi, aga kui sul see nero mida sa upgradeid pole mõeldud neci kirjutajatele siis sa jäädki proovima
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
29.09.2003 11:30:46
|
|
|
| Alligaator kirjutas: |
Proovi proovi, aga kui sul see nero mida sa upgradeid pole mõeldud neci kirjutajatele siis sa jäädki proovima  |
Sellel kirjutal peaks ju Nero kaasas olema... või kuidas? Oma kogemus ühe NEC-i cdkribajaga oli selline, et enne ei hakanudki kirjutama (ja ei tundnud ära) kui uuendus peale oli tiritud. Hoolimata sellest, et algne install oli tehtud kirjutajaga kaasasolnud plaadilt, mille Nero versioon siiki antud kirjutajat ei tunnistanud veel. Sellest ka mu eelnev soovitus.
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
29.09.2003 11:42:57
|
|
|
Selle Gratnis oleva kribajaga pole midagi kaasas peale selle draivi ise.
Ehtne BULK vms.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ePe
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2001
|
29.09.2003 11:50:03
|
|
|
| Proovi mingis teises arvutis. Kui siis ka ei toimi, siis pane algne firmware peale tagasi ja vii garantiisse.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alligaator
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2003
|
29.09.2003 12:38:46
|
|
|
| tsitaat: |
Selle Gratnis oleva kribajaga pole midagi kaasas peale selle draivi ise.
|
| tsitaat: |
Sellel kirjutal peaks ju Nero kaasas olema... või kuidas?
|
siin vastus sinu küsimusele, või kuidas...? Ja andke jah ikka häid ja asjakohaseid nõuandeid inimesele
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
29.09.2003 12:44:30
|
|
|
| Alligaator kirjutas: |
| tsitaat: |
Selle Gratnis oleva kribajaga pole midagi kaasas peale selle draivi ise.
|
| tsitaat: |
Sellel kirjutal peaks ju Nero kaasas olema... või kuidas?
|
siin vastus sinu küsimusele, või kuidas...? Ja andke jah ikka häid ja asjakohaseid nõuandeid inimesele  |
Kulla mees selle NEC 1300A DVD kribajaga pole mitte halligi kaasas
Kui ei usu helista või mine kohale.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GRANT Computers
HV vaatleja

liitunud: 26.04.2003
|
29.09.2003 13:36:37
|
|
|
Kirjutaja on tõesti bulk ja kohe ka selle põhjus - Oleme juba eksperimenteerinud koos softiga müümist ja ka võimalust osta kaasa eraldi soft.
Koos softiga: Tihtipeale on inimesel mõni sobivam kirjutamise soft olemas ja see kasutusse ei lähe. Soft paneb toote hinnale juurde.
Softi ostmise võimalus: Pioneer kirjutajatele pakkusime u 150.- eest kaasa päris head tarkvara paketti (Nero 5.5, DVD Movie Factory 2SE, Win DVD). Tulemus - 1 inimene 20st ostis selle. See näitab ka päris hästi softi vajadust keskmisele kasutajale.
Seega parem teha hea hind ja softi mitte peale suruda.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scorp
HV kasutaja
liitunud: 08.12.2002
|
29.09.2003 20:43:36
|
|
|
Töötab.Kõigile .Suured tänud kõigile kes üritusest osa võtsid ja sõna sekka ütlesid.
Alustasin nii:
Esmalt panin writeri teisse masinasse kus oli Win XP SP1.Tõmbasin firmaware 1.07(kempi pakutud),käivitasin!midagi,ei leia writerit(siiamaani mõtlen miks).Võtsin siis Raiku õpetust kuulda ja Tegin Nerole upgrade.Esimesel käivitusel leidis writeri.
Proovitud DVD-RW kõrvetamine kui ka erase.CD-RW kõrvetamine praegu proovin alles.
Kõik töötab ideaalselt.(kuigi CD-RW sissepanemisel käib kaks klõpsu)
NB!Oleks tellimislehel lahtrike kuhu teha linnuke kas soovid ka softi või mitte siis oleks ehk varem uurinud kas ehk erisoft?
K-Vennad vastasid,et neil on kõik softiga!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scorp
HV kasutaja
liitunud: 08.12.2002
|
01.10.2003 10:22:37
|
|
|
| DVD-ga asi ideaalne aga CD-R & CD-RW kohe mitte ei kirjuta?Paned plaadi sisse klõpsub,plaksub aga ei midagi.Hakkad plaati kirjutama siis nero loobib erroreid.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
01.10.2003 11:24:20
|
|
|
scorp,
Ma tahtsin seda küsida veel, et kuda see BISO selle seadme ära tunneb?
Kas nüü on midagi sellist _NEC balh blah blah 1.07?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scorp
HV kasutaja
liitunud: 08.12.2002
|
01.10.2003 11:48:07
|
|
|
| kempi kirjutas: |
scorp,
Ma tahtsin seda küsida veel, et kuda see BISO selle seadme ära tunneb?
Kas nüü on midagi sellist _NEC balh blah blah 1.07? |
Seda _NEC balh blah blah 1.07? ei ole on IOMEGA bla-bla 1.21
Ta ei võta seda firmawaret vastu s.t ei lasegi panna(arvan,et ise enda loll liigutus oli kui selle 1.21 firmware panin.Enam nagu tagasi vahetada ei saa vist?Vähemalt mul ei õnnestu)
Proovisin vanemaid firmware´si nii win-is1.07fr kui dos-is.
Sai ka mingit reset´i ka proovida tulemus0.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
01.10.2003 16:00:53
|
|
|
_NEC DVD_RW ND-1300A
Firmware version 1i06
ja palun väga, kirjutab kõiki DVD-/+R plaate, ka odavamaid 20krooniseid Universali omasid ning pole ka probleeme tekkinud CD-R kõrvetamisega 8)
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scorp
HV kasutaja
liitunud: 08.12.2002
|
01.10.2003 17:36:39
|
|
|
Mulle teeb muret see,et ei saa firmawaret vahetada enam.Võib-olla keegi oskaks öelda kuidas seda 1.21 firmwaret eemaldada ja vah.teise vastu.
Proovisin Digitex-i CD-R ja Platinum-i CD-RW.(DVD-d kõrvetab hästi)
21.30 Proovisin just flashida ja selline error:
ERROR:Specify the drive.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marvex
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
08.10.2003 02:40:17
|
|
|
| kempi kirjutas: |
| Alligaator kirjutas: |
| tsitaat: |
Selle Gratnis oleva kribajaga pole midagi kaasas peale selle draivi ise.
|
| tsitaat: |
Sellel kirjutal peaks ju Nero kaasas olema... või kuidas?
|
siin vastus sinu küsimusele, või kuidas...? Ja andke jah ikka häid ja asjakohaseid nõuandeid inimesele  |
Kulla mees selle NEC 1300A DVD kribajaga pole mitte halligi kaasas
Kui ei usu helista või mine kohale. |
kulla mehed ise soetasin ordist selle jubina ja on ikka küll kaasa .. nii et vaata kust siis osta... või mis tahate öelda, et äkki ordi teeb ise NEC-i kirjadega plaate
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kõva ketas
HV kasutaja
liitunud: 18.02.2003
|
08.10.2003 04:21:04
|
|
|
| Igatahes mina pole -RW ePerfomance toorikut veel kustutada saanud .Milles värk ei tea.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
08.10.2003 16:11:00
|
|
|
| marvex kirjutas: |
| kempi kirjutas: |
| Alligaator kirjutas: |
| tsitaat: |
Selle Gratnis oleva kribajaga pole midagi kaasas peale selle draivi ise.
|
| tsitaat: |
Sellel kirjutal peaks ju Nero kaasas olema... või kuidas?
|
siin vastus sinu küsimusele, või kuidas...? Ja andke jah ikka häid ja asjakohaseid nõuandeid inimesele  |
Kulla mees selle NEC 1300A DVD kribajaga pole mitte halligi kaasas
Kui ei usu helista või mine kohale. |
kulla mehed ise soetasin ordist selle jubina ja on ikka küll kaasa .. nii et vaata kust siis osta... või mis tahate öelda, et äkki ordi teeb ise NEC-i kirjadega plaate  |
Jutt käis Grantist, mitte Ordist. Ordi tõi siis sisse järelikult koos softiga kribajad, Grant aga ilma softita.
Teema alguses oli ka kirjas, et ostetud on Grantist - sina tuled rääkima Ordist.
Kus on point?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
author24
HV vaatleja
liitunud: 24.10.2003
|
27.10.2003 12:45:01
_NEC DVD_RW ND-1300A |
|
|
| Ostsin selle _NEC DVD_RW ND-1300A Fauni kaubandusest Katusepapi tänavalt (2190 EEK)samuti ilma tarkvarata, kuna NERO 6 Ultra oli juba arvutis sees koos Nec CD-R/RW drive NR-7800B-ga. Lihtsalt keerasin 4 kruvi lahti, eemldasin vana kirjutaja, lisasin uue ja käivitades Nero, teadis ta juba täpselt, kuidas selle kirjutajaga ümber käia. Ei näe mingit vajadust firmwaret muuta, võibolla ainlt selle regiooni luku eemaldamiseks. Ise DVD filme ei kogu. Muidu kirjutab ja loeb ilusti. Olen kasutanud Princo DVD-R (4,7 GB) ja Verbatim DVD-R (4,7 GB) mp3 ja div-x salvestamiseks. Odavamaid toorikuid ei riski kasutada. Mul varem nende odavate CD-R`ga (a-la 5 EEK) palju probleeme olnud, küll kirjutusvead sees ja ei mängi igal pool.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|