|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
02.09.2009 12:38:59
|
|
|
Trialid tulevad MMO'del välja tavaliselt peale seda kui mäng juba mõnda aega on väljas olnud, aga nagu eespool naga soovitas, kui chinas saab 5h tasuta mässata siis hüpake rõõmsalt vaatama. (kuid arvestage et EU mäng on tehtud tiba ümber, vähem grindi ja rohkem questimist jms)
Kui see Open beta tõesti selline "open" i.e. maksa fileplanetile vms juraks jääb.
Serveri osas võiks pundi suunata Fregion serverisse, tean sinna osasid eestlaseid minemas ka mingi guildiga.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asdaf
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2003
|
02.09.2009 13:09:08
|
|
|
Mis seis character creationiga Aionis on ? Palju char slote on ? Kuskil jäi silma mingi jutt , et kui ühe poole oled ära valinud ja nende pool charid teinud , siis ei saa samal accountil teise poole charre teha ??
Kumma poole eest rahvad mängima läheb ?
_________________ Back to Nvidia . |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
02.09.2009 13:12:54
|
|
|
| xmaster kirjutas: |
Trialid tulevad MMO'del välja tavaliselt peale seda kui mäng juba mõnda aega on väljas olnud, aga nagu eespool naga soovitas, kui chinas saab 5h tasuta mässata siis hüpake rõõmsalt vaatama. (kuid arvestage et EU mäng on tehtud tiba ümber, vähem grindi ja rohkem questimist jms)
Kui see Open beta tõesti selline "open" i.e. maksa fileplanetile vms juraks jääb.
Serveri osas võiks pundi suunata Fregion serverisse, tean sinna osasid eestlaseid minemas ka mingi guildiga. |
tahaks ka teada kummal pool?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
02.09.2009 13:46:01
|
|
|
| Asdaf kirjutas: |
Mis seis character creationiga Aionis on ? Palju char slote on ? Kuskil jäi silma mingi jutt , et kui ühe poole oled ära valinud ja nende pool charid teinud , siis ei saa samal accountil teise poole charre teha ??
Kumma poole eest rahvad mängima läheb ? |
samas serveris ei saa tõesti teisele poole teha. aga samamoodi on ju wow, warhammer jne
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
02.09.2009 13:57:59
|
|
|
priva servut proovisin oli slotte 8 ei tea kas orig ka
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
02.09.2009 18:33:26
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| Asdaf kirjutas: |
Mis seis character creationiga Aionis on ? Palju char slote on ? Kuskil jäi silma mingi jutt , et kui ühe poole oled ära valinud ja nende pool charid teinud , siis ei saa samal accountil teise poole charre teha ??
Kumma poole eest rahvad mängima läheb ? |
samas serveris ei saa tõesti teisele poole teha. aga samamoodi on ju wow, warhammer jne |
Kust sinu info pärineb shelob?
Mina mängisin closed betades ja ei olnud mingit probleemi mõlemale poole char'e teha.. 4 päeva pärast saan openisse, eks siis võib veel korra testida aga vaevalt see muutunud on.
ja btw, wow'is saab ka juba mõnda aega mõlemale poole char'e teha igat sorti serveris.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
02.09.2009 19:31:03
|
|
|
hakkas aktiivne keyde väljajagamine. Eurogamersil oli 5000 keyd, mis läksid tunniga ja tõmbas serveri pange neil. endal niipalju õnne polnd et sealt oleks saand, regada ei saand ja kui lõpuks sain olid kõik väljajagatud.
kui kellelgi teisel peaks niipalju vedama et satub rohkem kui yhe key otsa võtaks yhe heameelega endale.
viimati muutis argottt 02.09.2009 22:42:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
02.09.2009 21:39:12
|
|
|
Loodetavasti AIONi poisid siiski avastavad open-beta tähenduse ning saavad aru et ei ole ilus open-beta eest raha küsida.
- Redi.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naga
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
02.09.2009 22:04:48
|
|
|
noh, vaata natuke threadi ka, paar posti eespool öeldi juba paari tunni eest, et keid said tunniga otsa
ja läbi fileplaneti SUBSCRIBED (raha maksnud) inimestele key'de jagamise oli see raha eest põhimõtteliselt..
neid giveaway'sid jah on ilmselt mõnes saidis veel oodata, ainult peale sattumine on natsa nõme campimine
viimati muutis xmaster 02.09.2009 22:19:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naga
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2007
|
02.09.2009 22:09:13
|
|
|
Oh sorry siit ei lugenud!
Pisut tegemist sest homme lägen jälle nädalaks välismaale ning ei jõua kõike jälgida.
Minu viga.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
02.09.2009 22:44:18
|
|
|
hehe tere redi ftfoorumist
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
02.09.2009 22:47:54
|
|
|
| xmaster kirjutas: |
ja läbi fileplaneti SUBSCRIBED (raha maksnud) inimestele key'de jagamise oli see raha eest põhimõtteliselt..
neid giveaway'sid jah on ilmselt mõnes saidis veel oodata, ainult peale sattumine on natsa nõme campimine |
Fileplaneti subscribejatele ongi alati olnud eelised:
* Exclusive beta access
* High-speed downloads
* Special discounts & giveaways
nii, et siin pole küll mõtet kedagi süüdistada
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muu
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2009
|
03.09.2009 00:21:07
|
|
|
| Btw keegi oskab ütelda kaua Aion open beta kestab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
capa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005
|
03.09.2009 07:45:21
|
|
|
Aioni kodulehel info ju olemas
Open Beta Schedule
September 6 - September 13
Focus: Elyos and Asmodian levels 1-30
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
03.09.2009 09:33:26
|
|
|
| kas keegi teab mingit kohta kust open betat tõmmata saaks fileplant ja gamehell ei hakka mul tõmbama millegi pärast?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
04.09.2009 08:18:55
|
|
|
kahtlane nüüd ütleb steamis et mingu regioonis ei saa seda osta
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
04.09.2009 10:41:50
|
|
|
| pro kirjutas: |
| kahtlane nüüd ütleb steamis et mingu regioonis ei saa seda osta |
you worry too much;)
ning kes see ostab steamist, seal on mingi kirvega näkku hind ma kuulsin
http://www.direct2drive.co.uk/Search.aspx?SearchTerm=aion < siin paistavad okei hinnad, see on siis ka download only site, müüb sulle key ja tirid mängu ära (no box)
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jannsake
HV vaatleja
liitunud: 04.09.2009
|
04.09.2009 15:49:02
|
|
|
Vähemalt mul oli õnne ja sain EU key. Kui see ei tööta, siis võimalus saada veel NA account.
Siit lingilt näeb http://kindred.aion.tv/status/ mis serverite hetke seis. Muidugi on seal serverite nimed ka ja võiks ühe nime välja võtta kuhu kogunema hakkaks. Mulle meeldib lotto nii et hääletan Ariel serveri poolt. Lihtne nimi ja kõik saavad aru kuhu tulla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
04.09.2009 15:56:56
|
|
|
| Ise lään ka vist Arieli, sinna lähevad normid vennad IRC'st kah kellega saab hästi läbi. Suht populated server tundub tulema tho.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
04.09.2009 16:36:34
|
|
|
| Jannsake kirjutas: |
Vähemalt mul oli õnne ja sain EU key. Kui see ei tööta, siis võimalus saada veel NA account.
Siit lingilt näeb http://kindred.aion.tv/status/ mis serverite hetke seis. Muidugi on seal serverite nimed ka ja võiks ühe nime välja võtta kuhu kogunema hakkaks. Mulle meeldib lotto nii et hääletan Ariel serveri poolt. Lihtne nimi ja kõik saavad aru kuhu tulla. |
kule anna NA key mulle kui eu funkab, mul yks ameeriklane kel eu key ja vajab usa keyd.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.09.2002
|
04.09.2009 18:40:00
|
|
|
| Mingit kindlat infot Eesti banni kohta on?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
04.09.2009 20:20:51
|
|
|
sain open beta key aga mul tõmbab eriti aeglaselt ikka torrentist näitab et 5 päeva veel 65% tõmmatud
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
04.09.2009 21:12:51
|
|
|
| Uhm okai, saadeti beta key nüüd emailile. Ma arvasin, et game.co.uk'ist tellides ei lähe arvesse beta, vaid ainult headstart+1 tasuta kuu+karp. Eks ülehomme saab betat natuke näppida.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
04.09.2009 21:59:10
|
|
|
mul ei leia seda lehte täpselt nagu fileplanetist ja gamehell ( mozillat kasutades sain lõpux tõmbama)
ma enda key sain mingilt saksa lehelt
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
05.09.2009 17:30:32
|
|
|
Nonii.
3 OB Keyd on üle.
Korraldan väikese jagamisvõistluse:
Neljas, Kaheksas ja Kaheteistkümnes PM võidavad.
PM võid saata ainult korra. kui keegi saadab rohkem kui ühe, ei osale.
Pealkirjaks lihtsalt Aion.
Aga tõsiselt ka, võtke osa ainult need kellel veel ei ole ja kes tõsiselt tahaks
proovida enne mängu soetamist. Ja uusi kasutajaid pole ka mõtet teha.
Täna tehtud kasutajad ei osale.
Kui kella seitsmeks 12 PM pole, saavad kolm esimest.
Andke aga minna, 12 täis saab annan teada.
No mis toimub? pean kolmele esimesele andma?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestikaa
HV vaatleja
liitunud: 05.09.2009
|
05.09.2009 17:33:42
|
|
|
| Oo, olen sellest küll huvitatud ;O
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
05.09.2009 18:01:04
|
|
|
Tunni ootan veel.
eestikaa, selgelt kirjas, et täna registreerinutel pole võimalustki.
_________________ www.simracing.ee |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
05.09.2009 19:03:22
|
|
|
| yldiselt kui kuskil OB key'de jagamisele peale satute siis oleks tore ka siia teavitada et igaüks omale püüdma saaks joosta
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
05.09.2009 19:15:42
|
|
|
kuna osalejaid oli aint 8, andsin kolmele esimesele
Konks
Redikate
Ronley
lehed on ju teada kust võimalik saada. enamusel tuleb saata mingi kindla pealkirjaga mail ja oodata
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kraka
HV vaatleja
liitunud: 05.09.2009
|
05.09.2009 19:51:31
|
|
|
Kas te üldse olete kursis sellega, et Balti regioonid ei saa AION Online EU mängida, kuna meie regioon pole toetatud. Isegi siis, kui olete kusagilt saanud OB võtme ei saa te mängu sisse logida. Lajatab sulle otse ette teksti " Country is not supported". Asjakohast infi saate siit: http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/253/view/forums/thread/247295/page/1
Minu jaoks lihtsam meetod on minna eraserverisse. Kuna tänase päeva seisuga pole aga ühtegi, mis toetaks AION 1.5 versiooni, siis pean kahjuks ootama...
Arvatavasti esmaspäeval või teisipäeval on erakatel emu valmis, mis toetab ka 1.5 versiooni
Edu teile, kes te olete võtmed saanud mängu mängimisel
Kui aga otsustate eraserverisse kolida, siis InfiniteAion on hetkel parimas arendusjärgus.
Kodukas neil InfiniteAion.com
|
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
05.09.2009 19:56:58
|
|
|
| Ise tahavad et ei pirata, aga panevad näkku Securomide ja regioonide keelustamistega.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
05.09.2009 19:59:12
|
|
|
sa oled asjast väga valesti aru saanud. Kellel Country is not supported ütleb kasutab arvatavasti USA clienti.
Eestil oli küll regamise ban peal, aga see võeti ka maha. Lätil on vist veel aint regamise ban peal, aga sellest saab jagu.
Mängus sees pole 100% kindlalt meil ip bani.
küll on aga leedul veel täielik keeld peal (vähemalt siis oli kui viimati uurisin). niiet loe veel see mmorpg teema algusest lõpuni läbi ja ehk saad selgemaks.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
05.09.2009 20:04:11
|
|
|
| Kraka kirjutas: |
Kas te üldse olete kursis sellega, et Balti regioonid ei saa AION Online EU mängida, kuna meie regioon pole toetatud. Isegi siis, kui olete kusagilt saanud OB võtme ei saa te mängu sisse logida. Lajatab sulle otse ette teksti " Country is not supported". Asjakohast infi saate siit: http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/253/view/forums/thread/247295/page/1
Minu jaoks lihtsam meetod on minna eraserverisse. Kuna tänase päeva seisuga pole aga ühtegi, mis toetaks AION 1.5 versiooni, siis pean kahjuks ootama...
Arvatavasti esmaspäeval või teisipäeval on erakatel emu valmis, mis toetab ka 1.5 versiooni
Edu teile, kes te olete võtmed saanud mängu mängimisel
Kui aga otsustate eraserverisse kolida, siis InfiniteAion on hetkel parimas arendusjärgus.
Kodukas neil InfiniteAion.com |
palun ära unusta siia hiljem tagasi tulla et me saaks sinu pihta naerda
järgmien kes ei pea lugu teistest et threadi eestpoolt lugeda ja tuleb mingi vana ja mööda uudisega vehkima..
Ning ilmselt ei ole kunagi näinud mis vahe on tasulise ja mingi põlveotsas paari semu soditud teenusel.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
05.09.2009 20:35:43
|
|
|
No pagan, üks ajab ühte juttu ning teine kasutaja teist.
On see siis 100% kindel et meie saame rahulikult EU serveris mängida ilma igasuguse jandita?
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
05.09.2009 20:42:04
|
|
|
| ära kuula igasuguseid. Kindlalt saab. sellest ka juttu viimased 5 lehekylge umbes, tuleb aint läbi lugeda.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kraka
HV vaatleja
liitunud: 05.09.2009
|
05.09.2009 21:36:32
|
|
|
| xmaster kirjutas: |
| Kraka kirjutas: |
Kas te üldse olete kursis sellega, et Balti regioonid ei saa AION Online EU mängida, kuna meie regioon pole toetatud. Isegi siis, kui olete kusagilt saanud OB võtme ei saa te mängu sisse logida. Lajatab sulle otse ette teksti " Country is not supported". Asjakohast infi saate siit: http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/253/view/forums/thread/247295/page/1
Minu jaoks lihtsam meetod on minna eraserverisse. Kuna tänase päeva seisuga pole aga ühtegi, mis toetaks AION 1.5 versiooni, siis pean kahjuks ootama...
Arvatavasti esmaspäeval või teisipäeval on erakatel emu valmis, mis toetab ka 1.5 versiooni
Edu teile, kes te olete võtmed saanud mängu mängimisel
Kui aga otsustate eraserverisse kolida, siis InfiniteAion on hetkel parimas arendusjärgus.
Kodukas neil InfiniteAion.com |
palun ära unusta siia hiljem tagasi tulla et me saaks sinu pihta naerda
järgmien kes ei pea lugu teistest et threadi eestpoolt lugeda ja tuleb mingi vana ja mööda uudisega vehkima..
Ning ilmselt ei ole kunagi näinud mis vahe on tasulise ja mingi põlveotsas paari semu soditud teenusel. |
Hmm, hea keelekasutus sul "pihta naerda" ja trükikas ? "järgmien". Pigem naerdakse kellegi üle, kui pihta. Koolis pole vist eneseväljendust/õigekirja õpetatud
Ja selle asemel, et asja arutada/seletada, hakkad kohe plõksima. Äärmiselt ebaviisakas või hoopis mingi lapseohtu ja 2 klassilise haridusega tegelane ?
Asi pole selles, et ma ei pea lugu teistest ja tulen mingi vana ja mööda uudisega vehkima vaid selles, et minu enda kogemused näitasid seda, et ma ei saanud mängu sisse logida, peale mida ma hakkasin otsima põhjuseid, miks ? Siis leidsingi selle kirjutise MMORPG foorumist... Asi pole ka minu kliendis nagu "argottt" arvas ( USA klient ). Klient on 1.5.0.1 ja see on koopia Saksas müüdud EU originaalist ( 9.11 GB ). Ja viimased 5 lehekülge pole sellest siin ka räägitud. Pigem tutvu ise, mida ja kui ammu siin seletatud on "argottt". Minu arust 2 viimast lehte ( alates leht 8 ) on sellest ajakohaselt juttu olnud...
Ja mis puudutab tasulise ja nn. "Põlve otsas paari semu soditud teenusel" ( mitte "põlveotsas" nagu meil siin mõni väljendub ), siis vahe on selles, et esimene on tasuline ja teine on kahjuks tasuta. Muu aga on täpselt sama ... Oleneb muidugi millist tasuta versiooni sa kasutad ( neid pakkujaid jagub ).
Vanasõna ütleb ju kah: " 9 korda mõõda ja 1 kord lõika"
Las pigem OB võtmetega mängurid katsetavad, kas saavad mängida, enne kui teised hakkavad mängu tellima/ostma.
Kuid miks maksta asja eest mida saad ka tasuta ?
viimati muutis Kraka 05.09.2009 22:33:12, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeathClaw
HV vaatleja
liitunud: 20.08.2004
|
05.09.2009 22:26:59
|
|
|
| Kraka kirjutas: |
Hmm, hea keelekasutus sul "pihta naerda" ja trükikas ? "järgmien". Pigem naerdakse kellegi üle, kui pihta. Koolis pole vist eneseväljendust/õigekirja õpetatud
Ja selle asemel, et asja arutada/seletada, hakkad kohe plõksima. Äärmiselt ebaviisakas või hoopis mingi lapseohtu ja 2 klassilise haridusega tegelane ?
Asi pole selles, et ma ei pea lugu teistest ja tulen mingi vana ja mööda uudisega vehkima vaid selles, et minu enda kogemused näitasid seda, et ma ei saanud mängu sisse logida, peale mida ma hakkasin otsima põhjuseid, miks ? Siis leidsingi selle kirjutise MMORPG foorumist... Asi pole ka minu kliendis nagu "argott" arvas ( USA klient ). Klient on 1.5.0.1 ja see on koopia Saksas müüdud EU originaalist ( 9.11 GB ). Ja viimased 5 lehekülge pole sellest siin ka räägitud. Pigem tutvu ise, mida ja kui ammu siin seletatud on "argott". Minu arust 2 viimast lehte ( alates leht 8 ) on sellest ajakohaselt juttu olnud...
Ja mis puudutab tasulise ja nn. "Põlve otsas paari semu soditud teenusel" ( mitte "põlveotsas" nagu meil siin mõni väljendub ), siis vahe on selles, et esimene on tasuline ja teine on kahjuks tasuta. Muu aga on täpselt sama ... Oleneb muidugi millist tasuta versiooni sa kasutad ( neid pakkujaid jagub ).
Vanasõna ütleb ju kah: " 9 korda mõõda ja 1 kord lõika"
Las pigem OB võtmetega mängurid katsetavad, kas saavad mängida, enne kui teised hakkavad mängu tellima/ostma.
Kuid miks maksta asja eest mida saad ka tasuta ?  |
Selline teade tõesti tekib, kui sul on vana ver. 1.5.0.1, hetkel uuendades sikutatakse peale hoopis juba 1.5.0.3. Seal saab ilusasti kuni logimisaknani.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
06.09.2009 07:44:04
|
|
|
mis kell meie aja järgi serverid üless lähevad?
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
06.09.2009 09:50:12
|
|
|
| 6 õhtal
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roger10
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2004
|
06.09.2009 09:56:48
|
|
|
| no näiteks mina ei tea millal see Eesti lukus oli. Ostsin suht ammu Steami kaudu CE ja regasin NCSofti lehel ära konto ja sain kohe eu variandi sinna. Pole senini probleeme olnud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
06.09.2009 10:14:48
|
|
|
Kraka, sa pole vist kõige värvilisem pliiats.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2sser
HV vaatleja
liitunud: 05.09.2009
|
06.09.2009 13:27:24
|
|
|
Tervist.
Kui kellelgi juhtub OB key'd ole olema või treab mingit lehte kust saab, siis sooviks ka ühte key'd
Tänud,
m2sser.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
06.09.2009 14:11:54
|
|
|
| praegu natuke hilja. kõik keyd väljajagatud. Aga teisipäevast algab uus round. Kui aktiivselt neid lehekylgi jälgid saad kindlalt.http://eu.aiononline.com/uk/news/eu-open-beta-keys-now-available.html
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2sser
HV vaatleja
liitunud: 05.09.2009
|
06.09.2009 15:06:55
|
|
|
| argottt kirjutas: |
| praegu natuke hilja. kõik keyd väljajagatud. Aga teisipäevast algab uus round. Kui aktiivselt neid lehekylgi jälgid saad kindlalt.http://eu.aiononline.com/uk/news/eu-open-beta-keys-now-available.html |
OK. Aga äkki keegi pakub mingisuguse usaldusväärse saidi kust AION'i 30 päevase key koos betaga saab?
Et, äkki keegi saab key ära tellida mulle, teeksin läbi Swedbanki ülekande ja kannaks raha tagasi.
Täpsemat infot vaja, saatke PM vms
|
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
06.09.2009 15:22:38
|
|
|
| Meie aja järgi kell 7 hakkab, kõik Aryeli.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|