Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Aion märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2009 12:38:59 vasta tsitaadiga

Trialid tulevad MMO'del välja tavaliselt peale seda kui mäng juba mõnda aega on väljas olnud, aga nagu eespool naga soovitas, kui chinas saab 5h tasuta mässata siis hüpake rõõmsalt vaatama. (kuid arvestage et EU mäng on tehtud tiba ümber, vähem grindi ja rohkem questimist jms)
Kui see Open beta tõesti selline "open" i.e. maksa fileplanetile vms juraks jääb.

Serveri osas võiks pundi suunata Fregion serverisse, tean sinna osasid eestlaseid minemas ka mingi guildiga.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 02.09.2009 13:09:08 vasta tsitaadiga

Mis seis character creationiga Aionis on ? Palju char slote on ? Kuskil jäi silma mingi jutt , et kui ühe poole oled ära valinud ja nende pool charid teinud , siis ei saa samal accountil teise poole charre teha ??


Kumma poole eest rahvad mängima läheb ?

_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 02.09.2009 13:12:54 vasta tsitaadiga

xmaster kirjutas:
Trialid tulevad MMO'del välja tavaliselt peale seda kui mäng juba mõnda aega on väljas olnud, aga nagu eespool naga soovitas, kui chinas saab 5h tasuta mässata siis hüpake rõõmsalt vaatama. (kuid arvestage et EU mäng on tehtud tiba ümber, vähem grindi ja rohkem questimist jms)
Kui see Open beta tõesti selline "open" i.e. maksa fileplanetile vms juraks jääb.

Serveri osas võiks pundi suunata Fregion serverisse, tean sinna osasid eestlaseid minemas ka mingi guildiga.

tahaks ka teada kummal pool?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2009 13:46:01 vasta tsitaadiga

Asdaf kirjutas:
Mis seis character creationiga Aionis on ? Palju char slote on ? Kuskil jäi silma mingi jutt , et kui ühe poole oled ära valinud ja nende pool charid teinud , siis ei saa samal accountil teise poole charre teha ??


Kumma poole eest rahvad mängima läheb ?

samas serveris ei saa tõesti teisele poole teha. aga samamoodi on ju wow, warhammer jne
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 02.09.2009 13:57:59 vasta tsitaadiga

priva servut proovisin oli slotte 8 icon_biggrin.gif ei tea kas orig ka
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2009 18:33:26 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
Asdaf kirjutas:
Mis seis character creationiga Aionis on ? Palju char slote on ? Kuskil jäi silma mingi jutt , et kui ühe poole oled ära valinud ja nende pool charid teinud , siis ei saa samal accountil teise poole charre teha ??


Kumma poole eest rahvad mängima läheb ?

samas serveris ei saa tõesti teisele poole teha. aga samamoodi on ju wow, warhammer jne


Kust sinu info pärineb shelob?
Mina mängisin closed betades ja ei olnud mingit probleemi mõlemale poole char'e teha.. 4 päeva pärast saan openisse, eks siis võib veel korra testida aga vaevalt see muutunud on.

ja btw, wow'is saab ka juba mõnda aega mõlemale poole char'e teha igat sorti serveris.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 02.09.2009 19:31:03 vasta tsitaadiga

hakkas aktiivne keyde väljajagamine. Eurogamersil oli 5000 keyd, mis läksid tunniga ja tõmbas serveri pange neil. endal niipalju õnne polnd et sealt oleks saand, regada ei saand ja kui lõpuks sain olid kõik väljajagatud.

kui kellelgi teisel peaks niipalju vedama et satub rohkem kui yhe key otsa võtaks yhe heameelega endale.


viimati muutis argottt 02.09.2009 22:42:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 02.09.2009 21:39:12 vasta tsitaadiga

Loodetavasti AIONi poisid siiski avastavad open-beta tähenduse ning saavad aru et ei ole ilus open-beta eest raha küsida.

- Redi.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naga
HV vaatleja
naga

liitunud: 12.03.2007




sõnum 02.09.2009 21:49:53 vasta tsitaadiga

Ei küsigi open betaeest keegi raha aga key peab siiski olema.

Siit saab ehk veel.

1. Registreeru siit:
http://gamers.eurogamer.net/register.php

2. Ja kuldvõtmekese saad siit:
http://gamers.eurogamer.net/giveaways.php?id=86949

andke tuld niikaua kui veel on!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2009 22:04:48 vasta tsitaadiga

naga kirjutas:
Ei küsigi open betaeest keegi raha aga key peab siiski olema.

Siit saab ehk veel.

1. Registreeru siit:
http://gamers.eurogamer.net/register.php

2. Ja kuldvõtmekese saad siit:
http://gamers.eurogamer.net/giveaways.php?id=86949

andke tuld niikaua kui veel on!


noh, vaata natuke threadi ka, paar posti eespool öeldi juba paari tunni eest, et keid said tunniga otsa icon_wink.gif

ja läbi fileplaneti SUBSCRIBED (raha maksnud) inimestele key'de jagamise oli see raha eest põhimõtteliselt..
neid giveaway'sid jah on ilmselt mõnes saidis veel oodata, ainult peale sattumine on natsa nõme campimine


viimati muutis xmaster 02.09.2009 22:19:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naga
HV vaatleja
naga

liitunud: 12.03.2007




sõnum 02.09.2009 22:09:13 vasta tsitaadiga

Oh sorry siit ei lugenud!

Pisut tegemist sest homme lägen jälle nädalaks välismaale ning ei jõua kõike jälgida.

Minu viga.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 02.09.2009 22:44:18 vasta tsitaadiga

hehe tere redi ftfoorumist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2009 22:47:54 vasta tsitaadiga

xmaster kirjutas:


ja läbi fileplaneti SUBSCRIBED (raha maksnud) inimestele key'de jagamise oli see raha eest põhimõtteliselt..
neid giveaway'sid jah on ilmselt mõnes saidis veel oodata, ainult peale sattumine on natsa nõme campimine


Fileplaneti subscribejatele ongi alati olnud eelised:
* Exclusive beta access
* High-speed downloads
* Special discounts & giveaways

nii, et siin pole küll mõtet kedagi süüdistada
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muu
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2009




sõnum 03.09.2009 00:21:07 vasta tsitaadiga

Btw keegi oskab ütelda kaua Aion open beta kestab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2009 07:45:21 vasta tsitaadiga

Aioni kodulehel info ju olemas icon_rolleyes.gif

Open Beta Schedule

September 6 - September 13

Focus: Elyos and Asmodian levels 1-30
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2009 08:39:27 vasta tsitaadiga

Siin on nimekiri saitidest kus on open beta key'de jagamist mingil moel oodata

http://eu.aiononline.com/uk/news/eu-open-beta-keys-now-available.html
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 03.09.2009 09:33:26 vasta tsitaadiga

kas keegi teab mingit kohta kust open betat tõmmata saaks fileplant ja gamehell ei hakka mul tõmbama millegi pärast?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2009 14:32:56 vasta tsitaadiga

siin on kõik ametlikud lingid, torrent ilmselt töötab kenasti, settingutes määrad oma regiooni launcheris.

http://na.aiononline.com/en/news/open-beta-client-now-available-for-download.html
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 04.09.2009 08:18:55 vasta tsitaadiga

kahtlane nüüd ütleb steamis et mingu regioonis ei saa seda osta
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2009 10:41:50 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
kahtlane nüüd ütleb steamis et mingu regioonis ei saa seda osta


you worry too much;)
ning kes see ostab steamist, seal on mingi kirvega näkku hind ma kuulsin

http://www.direct2drive.co.uk/Search.aspx?SearchTerm=aion < siin paistavad okei hinnad, see on siis ka download only site, müüb sulle key ja tirid mängu ära (no box)
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jannsake
HV vaatleja

liitunud: 04.09.2009




sõnum 04.09.2009 15:49:02 vasta tsitaadiga

Vähemalt mul oli õnne ja sain EU key. Kui see ei tööta, siis võimalus saada veel NA account.

Siit lingilt näeb http://kindred.aion.tv/status/ mis serverite hetke seis. Muidugi on seal serverite nimed ka ja võiks ühe nime välja võtta kuhu kogunema hakkaks. Mulle meeldib lotto nii et hääletan Ariel serveri poolt. Lihtne nimi ja kõik saavad aru kuhu tulla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 04.09.2009 15:56:56 vasta tsitaadiga

Ise lään ka vist Arieli, sinna lähevad normid vennad IRC'st kah kellega saab hästi läbi. Suht populated server tundub tulema tho.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 04.09.2009 16:36:34 vasta tsitaadiga

Jannsake kirjutas:
Vähemalt mul oli õnne ja sain EU key. Kui see ei tööta, siis võimalus saada veel NA account.

Siit lingilt näeb http://kindred.aion.tv/status/ mis serverite hetke seis. Muidugi on seal serverite nimed ka ja võiks ühe nime välja võtta kuhu kogunema hakkaks. Mulle meeldib lotto nii et hääletan Ariel serveri poolt. Lihtne nimi ja kõik saavad aru kuhu tulla.


kule anna NA key mulle kui eu funkab, mul yks ameeriklane kel eu key ja vajab usa keyd.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2009 16:52:57 vasta tsitaadiga

xmaster kirjutas:
Serveri osas võiks pundi suunata Fregion serverisse, tean sinna osasid eestlaseid minemas ka mingi guildiga.


oli suht alles jutuks.

mingi sait müüb pre-order key'sid ka it seems, nendega saab ka open'isse ja headstarti aga sinna on siis peale seda ka mängu key'd vaja, mille võib ilmselt siis suva kust ostetud mängu oma lisada peale launchi.

http://www.offgamers.com/aion-the-tower-of-eternity/aion-eu/aion-cd-key/aion-beta-key-aion-early-access-cd-key-eu-cp-71358.ogm
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2009 18:40:00 vasta tsitaadiga

Mingit kindlat infot Eesti banni kohta on?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 04.09.2009 20:20:51 vasta tsitaadiga

sain open beta key aga mul tõmbab eriti aeglaselt ikka torrentist näitab et 5 päeva veel 65% tõmmatud
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 04.09.2009 21:10:39 vasta tsitaadiga

http://download2.onlinewelten.com:8081/aion/client/AionFullInstaller_1.5.0.1.zip tõmbas siit paari tunniga ära
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 04.09.2009 21:12:51 vasta tsitaadiga

Uhm okai, saadeti beta key nüüd emailile. Ma arvasin, et game.co.uk'ist tellides ei lähe arvesse beta, vaid ainult headstart+1 tasuta kuu+karp. Eks ülehomme saab betat natuke näppida.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 04.09.2009 21:59:10 vasta tsitaadiga

argottt kirjutas:
http://download2.onlinewelten.com:8081/aion/client/AionFullInstaller_1.5.0.1.zip tõmbas siit paari tunniga ära

mul ei leia seda lehte täpselt nagu fileplanetist ja gamehell ( mozillat kasutades sain lõpux tõmbama)
ma enda key sain mingilt saksa lehelt
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 05.09.2009 17:30:32 vasta tsitaadiga

Nonii.

3 OB Keyd on üle.
Korraldan väikese jagamisvõistluse:
Neljas, Kaheksas ja Kaheteistkümnes PM võidavad.
PM võid saata ainult korra. kui keegi saadab rohkem kui ühe, ei osale.
Pealkirjaks lihtsalt Aion.

Aga tõsiselt ka, võtke osa ainult need kellel veel ei ole ja kes tõsiselt tahaks
proovida enne mängu soetamist. Ja uusi kasutajaid pole ka mõtet teha.
Täna tehtud kasutajad ei osale.

Kui kella seitsmeks 12 PM pole, saavad kolm esimest.
Andke aga minna, 12 täis saab annan teada.
No mis toimub? pean kolmele esimesele andma?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestikaa
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2009




sõnum 05.09.2009 17:33:42 vasta tsitaadiga

Oo, olen sellest küll huvitatud ;O
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 05.09.2009 18:01:04 vasta tsitaadiga

Tunni ootan veel.
eestikaa, selgelt kirjas, et täna registreerinutel pole võimalustki.

_________________
www.simracing.ee
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2009 19:03:22 vasta tsitaadiga

yldiselt kui kuskil OB key'de jagamisele peale satute siis oleks tore ka siia teavitada et igaüks omale püüdma saaks joosta
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 05.09.2009 19:15:42 vasta tsitaadiga

kuna osalejaid oli aint 8, andsin kolmele esimesele
Konks
Redikate
Ronley

lehed on ju teada kust võimalik saada. enamusel tuleb saata mingi kindla pealkirjaga mail ja oodata
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kraka
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2009




sõnum 05.09.2009 19:51:31 vasta tsitaadiga

Kas te üldse olete kursis sellega, et Balti regioonid ei saa AION Online EU mängida, kuna meie regioon pole toetatud. Isegi siis, kui olete kusagilt saanud OB võtme ei saa te mängu sisse logida. Lajatab sulle otse ette teksti " Country is not supported". Asjakohast infi saate siit: http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/253/view/forums/thread/247295/page/1
Minu jaoks lihtsam meetod on minna eraserverisse. Kuna tänase päeva seisuga pole aga ühtegi, mis toetaks AION 1.5 versiooni, siis pean kahjuks ootama...
Arvatavasti esmaspäeval või teisipäeval on erakatel emu valmis, mis toetab ka 1.5 versiooni icon_lol.gif
Edu teile, kes te olete võtmed saanud mängu mängimisel icon_lol.gif
Kui aga otsustate eraserverisse kolida, siis InfiniteAion on hetkel parimas arendusjärgus.
Kodukas neil InfiniteAion.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2009 19:56:58 vasta tsitaadiga

Ise tahavad et ei pirata, aga panevad näkku Securomide ja regioonide keelustamistega.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 05.09.2009 19:59:12 vasta tsitaadiga

sa oled asjast väga valesti aru saanud. Kellel Country is not supported ütleb kasutab arvatavasti USA clienti.
Eestil oli küll regamise ban peal, aga see võeti ka maha. Lätil on vist veel aint regamise ban peal, aga sellest saab jagu.
Mängus sees pole 100% kindlalt meil ip bani.
küll on aga leedul veel täielik keeld peal (vähemalt siis oli kui viimati uurisin). niiet loe veel see mmorpg teema algusest lõpuni läbi ja ehk saad selgemaks.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2009 20:04:11 vasta tsitaadiga

Kraka kirjutas:
Kas te üldse olete kursis sellega, et Balti regioonid ei saa AION Online EU mängida, kuna meie regioon pole toetatud. Isegi siis, kui olete kusagilt saanud OB võtme ei saa te mängu sisse logida. Lajatab sulle otse ette teksti " Country is not supported". Asjakohast infi saate siit: http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/253/view/forums/thread/247295/page/1
Minu jaoks lihtsam meetod on minna eraserverisse. Kuna tänase päeva seisuga pole aga ühtegi, mis toetaks AION 1.5 versiooni, siis pean kahjuks ootama...
Arvatavasti esmaspäeval või teisipäeval on erakatel emu valmis, mis toetab ka 1.5 versiooni icon_lol.gif
Edu teile, kes te olete võtmed saanud mängu mängimisel icon_lol.gif
Kui aga otsustate eraserverisse kolida, siis InfiniteAion on hetkel parimas arendusjärgus.
Kodukas neil InfiniteAion.com


palun ära unusta siia hiljem tagasi tulla et me saaks sinu pihta naerda icon_smile.gif
järgmien kes ei pea lugu teistest et threadi eestpoolt lugeda ja tuleb mingi vana ja mööda uudisega vehkima..
Ning ilmselt ei ole kunagi näinud mis vahe on tasulise ja mingi põlveotsas paari semu soditud teenusel.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 05.09.2009 20:35:43 vasta tsitaadiga

No pagan, üks ajab ühte juttu ning teine kasutaja teist. icon_razz.gif
On see siis 100% kindel et meie saame rahulikult EU serveris mängida ilma igasuguse jandita?
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 05.09.2009 20:42:04 vasta tsitaadiga

ära kuula igasuguseid. Kindlalt saab. sellest ka juttu viimased 5 lehekylge umbes, tuleb aint läbi lugeda.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kraka
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2009




sõnum 05.09.2009 21:36:32 vasta tsitaadiga

xmaster kirjutas:
Kraka kirjutas:
Kas te üldse olete kursis sellega, et Balti regioonid ei saa AION Online EU mängida, kuna meie regioon pole toetatud. Isegi siis, kui olete kusagilt saanud OB võtme ei saa te mängu sisse logida. Lajatab sulle otse ette teksti " Country is not supported". Asjakohast infi saate siit: http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/253/view/forums/thread/247295/page/1
Minu jaoks lihtsam meetod on minna eraserverisse. Kuna tänase päeva seisuga pole aga ühtegi, mis toetaks AION 1.5 versiooni, siis pean kahjuks ootama...
Arvatavasti esmaspäeval või teisipäeval on erakatel emu valmis, mis toetab ka 1.5 versiooni icon_lol.gif
Edu teile, kes te olete võtmed saanud mängu mängimisel icon_lol.gif
Kui aga otsustate eraserverisse kolida, siis InfiniteAion on hetkel parimas arendusjärgus.
Kodukas neil InfiniteAion.com


palun ära unusta siia hiljem tagasi tulla et me saaks sinu pihta naerda icon_smile.gif
järgmien kes ei pea lugu teistest et threadi eestpoolt lugeda ja tuleb mingi vana ja mööda uudisega vehkima..
Ning ilmselt ei ole kunagi näinud mis vahe on tasulise ja mingi põlveotsas paari semu soditud teenusel.


Hmm, hea keelekasutus sul "pihta naerda" ja trükikas ? "järgmien". Pigem naerdakse kellegi üle, kui pihta. Koolis pole vist eneseväljendust/õigekirja õpetatud icon_lol.gif
Ja selle asemel, et asja arutada/seletada, hakkad kohe plõksima. Äärmiselt ebaviisakas või hoopis mingi lapseohtu ja 2 klassilise haridusega tegelane ?
Asi pole selles, et ma ei pea lugu teistest ja tulen mingi vana ja mööda uudisega vehkima vaid selles, et minu enda kogemused näitasid seda, et ma ei saanud mängu sisse logida, peale mida ma hakkasin otsima põhjuseid, miks ? Siis leidsingi selle kirjutise MMORPG foorumist... Asi pole ka minu kliendis nagu "argottt" arvas ( USA klient ). Klient on 1.5.0.1 ja see on koopia Saksas müüdud EU originaalist ( 9.11 GB ). Ja viimased 5 lehekülge pole sellest siin ka räägitud. Pigem tutvu ise, mida ja kui ammu siin seletatud on "argottt". Minu arust 2 viimast lehte ( alates leht 8 ) on sellest ajakohaselt juttu olnud... icon_lol.gif
Ja mis puudutab tasulise ja nn. "Põlve otsas paari semu soditud teenusel" ( mitte "põlveotsas" nagu meil siin mõni väljendub ), siis vahe on selles, et esimene on tasuline ja teine on kahjuks tasuta. Muu aga on täpselt sama ... Oleneb muidugi millist tasuta versiooni sa kasutad ( neid pakkujaid jagub ).
Vanasõna ütleb ju kah: " 9 korda mõõda ja 1 kord lõika"
Las pigem OB võtmetega mängurid katsetavad, kas saavad mängida, enne kui teised hakkavad mängu tellima/ostma.
Kuid miks maksta asja eest mida saad ka tasuta ? icon_rolleyes.gif


viimati muutis Kraka 05.09.2009 22:33:12, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathClaw
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2004




sõnum 05.09.2009 22:26:59 vasta tsitaadiga

Kraka kirjutas:
Hmm, hea keelekasutus sul "pihta naerda" ja trükikas ? "järgmien". Pigem naerdakse kellegi üle, kui pihta. Koolis pole vist eneseväljendust/õigekirja õpetatud icon_lol.gif
Ja selle asemel, et asja arutada/seletada, hakkad kohe plõksima. Äärmiselt ebaviisakas või hoopis mingi lapseohtu ja 2 klassilise haridusega tegelane ?
Asi pole selles, et ma ei pea lugu teistest ja tulen mingi vana ja mööda uudisega vehkima vaid selles, et minu enda kogemused näitasid seda, et ma ei saanud mängu sisse logida, peale mida ma hakkasin otsima põhjuseid, miks ? Siis leidsingi selle kirjutise MMORPG foorumist... Asi pole ka minu kliendis nagu "argott" arvas ( USA klient ). Klient on 1.5.0.1 ja see on koopia Saksas müüdud EU originaalist ( 9.11 GB ). Ja viimased 5 lehekülge pole sellest siin ka räägitud. Pigem tutvu ise, mida ja kui ammu siin seletatud on "argott". Minu arust 2 viimast lehte ( alates leht 8 ) on sellest ajakohaselt juttu olnud... icon_lol.gif
Ja mis puudutab tasulise ja nn. "Põlve otsas paari semu soditud teenusel" ( mitte "põlveotsas" nagu meil siin mõni väljendub ), siis vahe on selles, et esimene on tasuline ja teine on kahjuks tasuta. Muu aga on täpselt sama ... Oleneb muidugi millist tasuta versiooni sa kasutad ( neid pakkujaid jagub ).
Vanasõna ütleb ju kah: " 9 korda mõõda ja 1 kord lõika"
Las pigem OB võtmetega mängurid katsetavad, kas saavad mängida, enne kui teised hakkavad mängu tellima/ostma.
Kuid miks maksta asja eest mida saad ka tasuta ? icon_rolleyes.gif


Selline teade tõesti tekib, kui sul on vana ver. 1.5.0.1, hetkel uuendades sikutatakse peale hoopis juba 1.5.0.3. Seal saab ilusasti kuni logimisaknani.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 06.09.2009 07:44:04 vasta tsitaadiga

mis kell meie aja järgi serverid üless lähevad?
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 06.09.2009 09:50:12 vasta tsitaadiga

6 õhtal
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 06.09.2009 09:56:48 vasta tsitaadiga

no näiteks mina ei tea millal see Eesti lukus oli. Ostsin suht ammu Steami kaudu CE ja regasin NCSofti lehel ära konto ja sain kohe eu variandi sinna. Pole senini probleeme olnud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 06.09.2009 10:14:48 vasta tsitaadiga

Kraka, sa pole vist kõige värvilisem pliiats. icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2sser
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2009




sõnum 06.09.2009 13:27:24 vasta tsitaadiga

Tervist.

Kui kellelgi juhtub OB key'd ole olema või treab mingit lehte kust saab, siis sooviks ka ühte key'd icon_smile.gif

Tänud,
m2sser.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 06.09.2009 14:11:54 vasta tsitaadiga

praegu natuke hilja. kõik keyd väljajagatud. Aga teisipäevast algab uus round. Kui aktiivselt neid lehekylgi jälgid saad kindlalt.http://eu.aiononline.com/uk/news/eu-open-beta-keys-now-available.html
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2sser
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2009




sõnum 06.09.2009 15:06:55 vasta tsitaadiga

argottt kirjutas:
praegu natuke hilja. kõik keyd väljajagatud. Aga teisipäevast algab uus round. Kui aktiivselt neid lehekylgi jälgid saad kindlalt.http://eu.aiononline.com/uk/news/eu-open-beta-keys-now-available.html


OK. Aga äkki keegi pakub mingisuguse usaldusväärse saidi kust AION'i 30 päevase key koos betaga saab?
Et, äkki keegi saab key ära tellida mulle, teeksin läbi Swedbanki ülekande ja kannaks raha tagasi.

Täpsemat infot vaja, saatke PM vms icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 06.09.2009 15:22:38 vasta tsitaadiga

Meie aja järgi kell 7 hakkab, kõik Aryeli.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Aion mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.