|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kasutad Linuxit või Windowsi? |
| Linux |
|
30% |
[ 213 ] |
| Windows |
|
62% |
[ 435 ] |
| muu.. |
|
7% |
[ 50 ] |
|
| hääli kokku : 698 |
|
| autor |
|
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
01.07.2009 13:31:11
|
|
|
ander, BSD kasutajad eluaeg olnud turvapeded. Mõned rohkem, mõned vähem. Hea teada nt. et Nokia kasutab BSD peal põhinevat süsteemi oma tulemüüriks ja logide korjamiseks
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
note1
Lõuapoolik


liitunud: 02.09.2007
|
01.07.2009 13:42:04
|
|
|
Te saite valesti aru.
Ise kasutan Ubuntut aga teistele soovitan OpenBSD -d.
Kui mina saan rahulikult ubuntuga hakkama, siis teised seda ei pruugi saada.. openbsd'ga on aga kindel, et kui ei saa, siis on kindlalt asi ajuolluses ning kui sai käima, siis on kindel, et saab hakkama ka edaspidi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.07.2009 14:05:40
|
|
|
| no sa ise ei saanud ju Windowsiga hakkama?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
note1
Lõuapoolik


liitunud: 02.09.2007
|
01.07.2009 19:25:08
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| no sa ise ei saanud ju Windowsiga hakkama? |
Ma arvan, et saasta ei anna *nixitega võrreldagi!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.07.2009 20:55:07
|
|
|
| note1 kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
| no sa ise ei saanud ju Windowsiga hakkama? |
Ma arvan, et saasta ei anna *nixitega võrreldagi! |
kui võrrelda ei anna, siis kuidas oma eelisi postitusi põhjendad?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zork
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2007
|
01.07.2009 21:39:35
|
|
|
| note1 kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
| no sa ise ei saanud ju Windowsiga hakkama? |
Ma arvan, et saasta ei anna *nixitega võrreldagi! |
Ega ei ole mõtet jah saasta kasutuskõlbmatuga võrrelda. Ühed s**** mõlemad.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
02.07.2009 07:44:11
|
|
|
| note1, kas ubuntust kõvemate linuxitega ei saanud hakkama, et ubuntut kasutad? See on ju nn "koduperenaiste" versioon linuxist.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
note1
Lõuapoolik


liitunud: 02.09.2007
|
02.07.2009 09:16:14
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
| note1, kas ubuntust kõvemate linuxitega ei saanud hakkama, et ubuntut kasutad? See on ju nn "koduperenaiste" versioon linuxist. |
Olgu kasvõi lasteaia linux, kuid usb modem ja gprs töötab ubuntus hästi.
Praegult istungi gprsi/edge otsas..
Loomulikult lisan juurde, et parem juba ubuntu kui vaevlev windowsa
OpenBSD on kõva tegija:
openssh, openvpn jt. rakendusi lisaks arendavad.
Kindlasti kasutan atom prosedega openbsd'd.
Kindel laks! Arvatavasti järelturust. Sinna on mõni aasta aega..
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
02.07.2009 09:54:09
|
|
|
| "Open" on vist mingi maagiline sõna, mis note1'e automaagiliselt ligi tõmbab.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zork
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2007
|
02.07.2009 09:56:01
|
|
|
| OpenBSD on turvaline, aga muus suhtes on jama, kasutuskõlbmatu. Aga sa pane kindlasti omal OpenBSD's käsk "chflags -R schg /", siis saad omale väga turvalise süsteemi ja ei pea pahategijate pärast muretsema.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
note1
Lõuapoolik


liitunud: 02.09.2007
|
02.07.2009 15:00:06
|
|
|
| zork kirjutas: |
| OpenBSD on turvaline, aga muus suhtes on jama, kasutuskõlbmatu. Aga sa pane kindlasti omal OpenBSD's käsk "chflags -R schg /", siis saad omale väga turvalise süsteemi ja ei pea pahategijate pärast muretsema. |
Parem on juba kui mingi live cd töötab ja kõvakettaid üldse pole. Sobivad kõik OS-id. Miks mitte slax ?
OpenBSD on hea kindlasti mingile viimase taseme unixi spetsile. Kuid minul puudub igasugune viitsimine enam midagi teha.
Nii rikkalik linuxi ja bsd kogumik ja lisaks veel kommerts unixid maailmas. Mida enam veel tahta!?
Kuna internet töötab ainult raha peal, siis vaevalt kõike ka päris tasuta saab. Tõsi - tasuta wifi leviala, kuid ka see makstakse kellegi poolt kinni.
Mina nüüd puhtalt lihttasemel kasutaja. Ei viitsi. Eks 20% käibemaks teeb omad kokkuhoiud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ander
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2007
|
03.07.2009 17:16:27
|
|
|
Ma arvan, et note1 peaks Stallmani kodulehte lugema rohkem: www.stallman.org
See mees on tõeline Linuxi ja _vabatarkvara_ kasutaja. Võta temast snitti, note1!
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
note1
Lõuapoolik


liitunud: 02.09.2007
|
03.07.2009 23:45:43
|
|
|
Mina olen koperdanud ikka openbsd, freebsd ja linuxi vahet.
Pean tunnistama, et freebsd.org kodulehe disain ja struktuur on maailma parim.
Ja bsd litsents on veelgi vabam. Ja pealegi on bsd koode windowsis, qnx'is ja linuxis.
Küsimus on selles, et millal viitsitakse tasuda eide vaeva ja bsd'le kingitakse rohkem draivereid ja lihtsamaid paigaldamise scripte!?
Stallmann on kaval mees, ta käsib source koodid avatuna hoida..
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
04.07.2009 00:04:20
|
|
|
| note1 kirjutas: |
| ..et freebsd.org kodulehe disain ja struktuur on maailma parim.. |
Selliseid kodulehti on palju..
Kuna teema on Windows vs Linux mitte Windows vs note1, siis kuna saab meelt lahutada mängude abil, siis linuxil ei ole see siiski eriti mugav tegevus..
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ander
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2007
|
04.07.2009 13:11:00
|
|
|
| note1 kirjutas: |
| Stallmann on kaval mees, ta käsib source koodid avatuna hoida.. |
Sa ei jaga vist üldse selle mehe filosoofiat. Avatud kood võib olla ka maksustatud. Stallman ütleb, et kõik peab täiesti tasuta olema. Iga viimanegi tarkvarajupp. Näiteks ei kasuta mees Firefoxi või teisi "open source" asju, sest need sisaldavad maksustatud lähtekoodi.
Muide, Ubuntu on üks vihatumaid Linuxi diste temapoolt, sest see sisaldab niivõrd palju kommertsvara.
A ma rohkem ei räägi, sest muidu variseb su muinasjutumaailm kokku.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
05.07.2009 11:44:01
|
|
|
| windows
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
05.07.2009 11:56:56
|
|
|
| windows
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
05.07.2009 11:58:36
|
|
|
windows
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aatomik
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2005
|
05.07.2009 12:17:26
|
|
|
Siin üleval võiks väike hääletus ka olla, kus saab valida windowsi või linuxi. Huvitav, mis tulemus oleks?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
note1
Lõuapoolik


liitunud: 02.09.2007
|
05.07.2009 13:32:39
|
|
|
| ander kirjutas: |
| note1 kirjutas: |
| Stallmann on kaval mees, ta käsib source koodid avatuna hoida.. |
Sa ei jaga vist üldse selle mehe filosoofiat. Avatud kood võib olla ka maksustatud. Stallman ütleb, et kõik peab täiesti tasuta olema. Iga viimanegi tarkvarajupp. Näiteks ei kasuta mees Firefoxi või teisi "open source" asju, sest need sisaldavad maksustatud lähtekoodi.
Muide, Ubuntu on üks vihatumaid Linuxi diste temapoolt, sest see sisaldab niivõrd palju kommertsvara.
A ma rohkem ei räägi, sest muidu variseb su muinasjutumaailm kokku. |
Ma ei oska sellele isegi enam vastata.
Operatsioonisüsteemiks endal modifitseeritud ubuntu ja grsec kernel.
Firefoxi kõrval ka üks teine, lihtsam ja vanema generatsiooni links laadne veebiollus.
Paistab, et... ma panen selle teemaga mülkasse. Liiga note1 keskne või nii..
viimati muutis note1 05.07.2009 16:19:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
05.07.2009 14:34:03
|
|
|
| zork kirjutas: |
| OpenBSD on turvaline, aga muus suhtes on jama, kasutuskõlbmatu. Aga sa pane kindlasti omal OpenBSD's käsk "chflags -R schg /", siis saad omale väga turvalise süsteemi ja ei pea pahategijate pärast muretsema. |
Mis see teeb?
Oletan, et moundib failisüsteemi "read-onlyna" ?
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
note1
Lõuapoolik


liitunud: 02.09.2007
|
05.07.2009 17:10:14
|
|
|
| Isegi root ei saa midagi teha. Pead buutima safe modes, siis saab.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.07.2009 19:20:13
|
|
|
| Karta on et see teema sureb nüüd välja.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
05.07.2009 20:09:31
|
|
|
| note1 kirjutas: |
| Paistab, et... ma panen selle teemaga mülkasse. Liiga note1 keskne või nii.. |
AND HE SCORES!
Keegi võiks küll küsitluse teha.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
05.07.2009 21:01:32
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Karta on et see teema sureb nüüd välja. |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5220829#5220829
| Tanel kirjutas: |
note1, sinu solvav ja ähvardav postitus läks kustutamisele
Kasutaja elu otsene ähvardamine aga päädis praegu su kasutaja sulgemisega. |
Küsitluses võiks kindlasti rohkem vastuseid olla kui ainult linux ja win
näiteks mõni kasutab Linux-it serveris vmt aga windowsi põhilise desktop masinana. Või hoopis dualboot ja windows ainult selleks et mõnda mängu mängida jne.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Absona
Lõuapoolik

liitunud: 17.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
06.07.2009 09:45:55
|
|
|
| Absona kirjutas: |
Päris haige, kuidas selline saab veel ühiskonnas vabalt liikuda? (sellise suhtumisega on arvatavasti kasutaja note1 kusagil politseis tulevikus arvel ka). |
Jäin vist millestki "olulisest" nädalavahetuse jooksul ilma
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
13.07.2009 08:49:28
|
|
|
kuidagi vähe hääletajaid.
windows ja linux hetkel viigiseisus, mis kohe kindlasti reaalne ei saa olla:)
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.07.2009 11:29:19
|
|
|
| xpander kirjutas: |
kuidagi vähe hääletajaid.
windows ja linux hetkel viigiseisus, mis kohe kindlasti reaalne ei saa olla:) |
Küll need hääled tulevad ajapikku, kasutajad ju ei tea et hääletus nullitud on.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
13.07.2009 15:13:24
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Küll need hääled tulevad ajapikku, kasutajad ju ei tea et hääletus nullitud on. |
varem polnudki hääletust ju, lihtsalt vaidlus oli
aga asi hakkab paika loksuma vaikselt
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
13.07.2009 15:15:36
|
|
|
muu..
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
13.07.2009 17:22:19
|
|
|
| xpander kirjutas: |
kuidagi vähe hääletajaid.
windows ja linux hetkel viigiseisus, mis kohe kindlasti reaalne ei saa olla:) |
Lihtsalt ääremärkusesk, et põhjusmõttelist sama ivaga küsitlusi on siin varemalt olnud vähemalt 2:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=314636
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=59225
Pealegi kui siin paari-klomesadat viimast posti vaadata, siis postide/postitajate seas ei kehti vist enam 80/20 reegel ka mitte. Lugejaid on mudugi natuke rohkem. Vähemalt nii kaua, kuni seltskonnale jõuab kohale kurb tõdemus, et hommikukohvi kõrvale note1&co koomuskit enam mõnda aega juurde ei tule.
Teisisõnu, küsitluse tarvis saab siit teemast suht nadi valimi.
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
13.07.2009 20:56:09
|
|
|
marqs, just tahtsingi hakata kirjutama, et kaunis kurb on ilma note1 juttudeta.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ranirahn
külaline
|
30.07.2009 13:38:24
|
|
|
...
viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 15:16:38, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
30.07.2009 18:21:38
|
|
|
| Ranirahn kirjutas: |
mina isiklikult kasutan mõlemat ja olen endaga täitsa rahul. Linux areneb päris mõnusalt, nii et iga natukese aja tagant läheb järjest paremaks ja mugavamaks. Kui arvestada teema algatuse kuupäeva, siis sellel ajal proovisin testisin ja lasin maha, aga nüüd on läpakas, kus on ainult linux peal ja ei midagi muud Lauaarvutil on linux ja windows 7 ja täitsa normaalne. XP oli ikka mõnus saast kui aus olla, aga win7 täitsa töötab juba. Minu soovitus oleks, et kõik võiksid mõlemat osata kasutada. Võib olla siis saavad mõlemad pooled üksteise argumentidest aru, mitte et käib hullem lahmimine nagu note1 siin tegi (tagant järgi lugedes ja mitu korda maha viskudes naerust ). Igatahes hääletasin linux, sest muidu on vist olukord päris nutune  |
Ma ise kastuan muuseas mõlemat...
Ning igal asjal on oma koht ja otstarve selle päikese all...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
31.07.2009 00:52:15
|
|
|
Põle sel XP'l häda miskit. Või millised need "saast" tunnused on? Palju siis ikka OS kasutad, isegi Opera on kõikide XP ja SuSE masinate vahel süngitud, seega - kasutame ikka programme rohkem...
_________________ -- |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ranirahn
külaline
|
02.08.2009 10:32:57
|
|
|
...
viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 15:16:20, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
02.08.2009 10:37:05
|
|
|
| tsitaat: |
Praegu näiteks selle Win7-ga ei ole bluescreeni kätte saanud.
|
Helikaart oli mul kehvasti PCI pesas, siis win 7 ikka oskas vahepeal sinist visata, muidu pole kohanud.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006
|
05.08.2009 12:36:45
|
|
|
Windows XP source kood lekkis internetti
Spoiler 
/* Source Code – Windows XP
*/
#include "win31.h"
#include "win95.h"
#include "win98.h"
#include "workst~1.h"
#include "evenmore.h"
#include "oldstuff.h"
#include "billrulz.h"
#include "monopoly.h"
#include "backdoor.h"
#define INSTALL = HARD
char make_prog_look_big(16000000);
void main()
{
while(!CRASHED)
{
display_copyright_message();
display_bill_rules_message();
do_nothing_loop();
if (first_time_installation)
{
make_100_megabyte_swapfile();
do_nothing_loop();
totally_screw_up_HPFS_file_system();
search_and_destroy_the_rest_of-OS2();
make_futile_attempt_to_damage_Linux();
disable_Netscape();
disable_RealPlayer();
disable_Lotus_Products();
hang_system();
} //if
write_something(anything);
display_copyright_message();
do_nothing_loop();
do_some_stuff();
if (still_not_crashed)
{
display_copyright_message();
do_nothing_loop();
basically_run_windows_31();
do_nothing_loop();
} // if
} //while
if (detect_cache())
disable_cache();
if (fast_cpu())
{
set_wait_states(lots);
set_mouse(speed,very_slow);
set_mouse(action,jumpy);
set_mouse(reaction,sometimes);
} //if
/* printf("Welcome to Windows 3.1"); */
/* printf("Welcome to Windows 3.11"); */
/* printf("Welcome to Windows 95"); */
/* printf("Welcome to Windows NT 3.0"); */
/* printf("Welcome to Windows 98"); */
/* printf("Welcome to Windows NT 4.0"); */
printf("Welcome to Windows XP");
if (system_ok())
crash(to_dos_prompt)
else
system_memory = open("a:\swp0001.swp",O_CREATE);
while(something)
{
sleep(5);
get_user_input();
sleep(5);
act_on_user_input();
sleep(5);
} // while
create_general_protection_fault();
} // main |
Lugege hoolikalt läbi
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Absona
Lõuapoolik

liitunud: 17.09.2008
|
05.08.2009 13:25:23
|
|
|
| asjameez kirjutas: |
Windows XP source kood lekkis internetti
Spoiler 
/* Source Code – Windows XP
*/
#include "win31.h"
#include "win95.h"
#include "win98.h"
#include "workst~1.h"
#include "evenmore.h"
#include "oldstuff.h"
#include "billrulz.h"
#include "monopoly.h"
#include "backdoor.h"
#define INSTALL = HARD
char make_prog_look_big(16000000);
void main()
{
while(!CRASHED)
{
display_copyright_message();
display_bill_rules_message();
do_nothing_loop();
if (first_time_installation)
{
make_100_megabyte_swapfile();
do_nothing_loop();
totally_screw_up_HPFS_file_system();
search_and_destroy_the_rest_of-OS2();
make_futile_attempt_to_damage_Linux();
disable_Netscape();
disable_RealPlayer();
disable_Lotus_Products();
hang_system();
} //if
write_something(anything);
display_copyright_message();
do_nothing_loop();
do_some_stuff();
if (still_not_crashed)
{
display_copyright_message();
do_nothing_loop();
basically_run_windows_31();
do_nothing_loop();
} // if
} //while
if (detect_cache())
disable_cache();
if (fast_cpu())
{
set_wait_states(lots);
set_mouse(speed,very_slow);
set_mouse(action,jumpy);
set_mouse(reaction,sometimes);
} //if
/* printf("Welcome to Windows 3.1"); */
/* printf("Welcome to Windows 3.11"); */
/* printf("Welcome to Windows 95"); */
/* printf("Welcome to Windows NT 3.0"); */
/* printf("Welcome to Windows 98"); */
/* printf("Welcome to Windows NT 4.0"); */
printf("Welcome to Windows XP");
if (system_ok())
crash(to_dos_prompt)
else
system_memory = open("a:\swp0001.swp",O_CREATE);
while(something)
{
sleep(5);
get_user_input();
sleep(5);
act_on_user_input();
sleep(5);
} // while
create_general_protection_fault();
} // main |
Lugege hoolikalt läbi  |
Suht labane värk. Mille üle naerda üldse? Keegi "vaimukas" Linuxi pooldaja on lihtsalt mingi teksti lambist kokku käkerdanud.
_________________ Veebilehed, veebiprogrammeerimine, veebilahendused
Erinevad rakendused ja skriptid. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
05.08.2009 20:53:59
|
|
|
| Kindel et just Linuxi pooldaja ?
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
05.08.2009 21:54:20
|
|
|
ja jupp linuxi kerneli koodi
http://lists.cplug.org/pipermail/cplug/2004-October/000138.html
või siis
Spoiler 
#include <stdlib.h>
/*
* Inline documentation is a great place to express personal sentiments
* e.g. "I am going to kill whoever designed this piece of shit chip!"
*
* (Note that in a world where Linux reigned supreme, the response to
* this statement would likely be, according to linux-2.6.1/drivers/
* ieee1394/dv1394.c, "Why the hell not?")
*/
/*
* Do: make your variables as obscure and cryptic as possible
* Don't: be relevant
*/
char[] linusTorvalds = "God";
char[] sayWhat = "whatever";
int penguinLanded = 2;
/*
* Remember - this is your code. BE ORIGINAL!
* For example, why not liken a function to, say,
* having the enough fingers to cross
* (i.e. make the sign of good luck)?
*/
void crossTheFingers (int fingers) {
int weAreScrewed = 0;
if (fingers <= 1) weAreScrewed = 1;
...
}
/*
* (Note that extra geek creds are merited based on the number of
* fast food references used in the code. See
* http://www.gelato.unsw.edu.au/lxr/source/drivers/net/sunhme.c
* for a working example)
*/
/*
* Forget that Twitter nonsense - we have the Linux Kernel!
* Take your opportunity to make complaints about what
* other people did to the code IN the code like this guy
* did in linux-2.4.34/arch/parisc/kernel:
* "I don't know why everyone else assumes they can call this
* with a pointer to a stack_t on the kernel stack. That
* makes no sense. Anyway we'll do it like m68k, since we
* also are using segmentation in the same way as them."
*/
if(windows_on_partition)
{
delete_windows();
cout << "Windows deleted. Press ENTER to say sorry." << endl;
cin.getch();
telephone_bill_gates();
phonestream bill_gates_telephone;
bill_gates_telephone << "HAHA 1 computer now a victim of Linux"
} |
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69
viimati muutis xpander 06.08.2009 02:12:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
06.08.2009 14:14:50
|
|
|
ei tahaks üldse nuriseda, kuid jälle üks kivi Ubuntu kapsaaeda. läppar, lasin Ubuntu 9.04 peale. kõik töötas tiptop. nii, pakub automaatseid uuendusi. mõtlesin, et OK, laseb siis peale. peale resa proovin... webcam enam ei tööta. ja milline neist 200+ uuendusest selle pekki keeras? mina ei tea. palju õnne ühesõnaga. minu kiire lahendus oli Ubuntule reinstall ja automaatsed uuendused Update Manageri alt kinni.
enam ma sama reha peale ei astu.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006
|
06.08.2009 14:44:58
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| milline neist 200+ uuendusest selle pekki keeras? mina ei tea |
Arvatavasti kerneli uuendus.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
06.08.2009 14:52:34
|
|
|
| on selle rollback lihtsalt teostatav?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
06.08.2009 14:59:17
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| on selle rollback lihtsalt teostatav? |
Kubuntus on nii, et kohe kui arvuti post scriin ära käib tuleb ESC-i vajutada.
Seal tuleb nähtavale loetelu kus saab valida ka vanemaid kerneleid mis installitud.
Endale ka häirib see kõige rohkem. Hetkel näiteks pean tööl logima ka vana kerneliga sisse kuna uuele puuduvad sound draiverid veel.
Ise kompileerimisest ei tea ma midagi kuna olen dumbjuuser veel- kuid ideeliselt peaks see võimalik olema ?
Kodus varsti juba mingi aasta jagu updeite istub nurgas -lihtsalt ei ole veel julgust proovida. Enne peaks backupid ära kirjutama ja olema mõtte valmis, et arvutit ei saa vbla kasutada päevake või 2 kuni jälle korda viitsin sättida.
-EDIT-
rollbacki kohta ei tea midagi
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
06.08.2009 15:31:32
|
|
|
Tänane asjakohane XKCD
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
06.08.2009 15:35:21
|
|
|
ahjaa.. GRUB menüüst saan vanema kerneliga käivitada
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006
|
06.08.2009 19:34:01
|
|
|
Kui tahad, et automaatselt käivitab vanema kerneli, siis
sudo nano /boot/grub/menu.lst
failis default parameeter muuta vastava kerneli järjekorranumbriks (esimene on 0, teine on 1 jne).
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|