Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Linux vs Windows märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 93, 94, 95  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kasutad Linuxit või Windowsi?
Linux
30%
 30%  [ 213 ]
Windows
62%
 62%  [ 435 ]
muu..
7%
 7%  [ 50 ]
hääli kokku : 698

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 13:31:11 vasta tsitaadiga

ander, BSD kasutajad eluaeg olnud turvapeded. Mõned rohkem, mõned vähem. Hea teada nt. et Nokia kasutab BSD peal põhinevat süsteemi oma tulemüüriks ja logide korjamiseks icon_wink.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
note1
Lõuapoolik
Lõuapoolik
note1

liitunud: 02.09.2007




sõnum 01.07.2009 13:42:04 vasta tsitaadiga

Te saite valesti aru.

Ise kasutan Ubuntut aga teistele soovitan OpenBSD -d.

Kui mina saan rahulikult ubuntuga hakkama, siis teised seda ei pruugi saada.. openbsd'ga on aga kindel, et kui ei saa, siis on kindlalt asi ajuolluses ning kui sai käima, siis on kindel, et saab hakkama ka edaspidi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 14:05:40 vasta tsitaadiga

no sa ise ei saanud ju Windowsiga hakkama?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
note1
Lõuapoolik
Lõuapoolik
note1

liitunud: 02.09.2007




sõnum 01.07.2009 19:25:08 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
no sa ise ei saanud ju Windowsiga hakkama?

Ma arvan, et saasta ei anna *nixitega võrreldagi!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 20:55:07 vasta tsitaadiga

note1 kirjutas:
Skeptik kirjutas:
no sa ise ei saanud ju Windowsiga hakkama?

Ma arvan, et saasta ei anna *nixitega võrreldagi!

kui võrrelda ei anna, siis kuidas oma eelisi postitusi põhjendad?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zork
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 21:39:35 vasta tsitaadiga

note1 kirjutas:
Skeptik kirjutas:
no sa ise ei saanud ju Windowsiga hakkama?

Ma arvan, et saasta ei anna *nixitega võrreldagi!


Ega ei ole mõtet jah saasta kasutuskõlbmatuga võrrelda. Ühed s**** mõlemad.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2009 07:44:11 vasta tsitaadiga

note1, kas ubuntust kõvemate linuxitega ei saanud hakkama, et ubuntut kasutad? See on ju nn "koduperenaiste" versioon linuxist.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
note1
Lõuapoolik
Lõuapoolik
note1

liitunud: 02.09.2007




sõnum 02.07.2009 09:16:14 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
note1, kas ubuntust kõvemate linuxitega ei saanud hakkama, et ubuntut kasutad? See on ju nn "koduperenaiste" versioon linuxist.

Olgu kasvõi lasteaia linux, kuid usb modem ja gprs töötab ubuntus hästi.
Praegult istungi gprsi/edge otsas..

Loomulikult lisan juurde, et parem juba ubuntu kui vaevlev windowsa

OpenBSD on kõva tegija:
openssh, openvpn jt. rakendusi lisaks arendavad.

Kindlasti kasutan atom prosedega openbsd'd.
Kindel laks! Arvatavasti järelturust. Sinna on mõni aasta aega..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 02.07.2009 09:54:09 vasta tsitaadiga

"Open" on vist mingi maagiline sõna, mis note1'e automaagiliselt ligi tõmbab.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zork
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2009 09:56:01 vasta tsitaadiga

OpenBSD on turvaline, aga muus suhtes on jama, kasutuskõlbmatu. Aga sa pane kindlasti omal OpenBSD's käsk "chflags -R schg /", siis saad omale väga turvalise süsteemi ja ei pea pahategijate pärast muretsema.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
note1
Lõuapoolik
Lõuapoolik
note1

liitunud: 02.09.2007




sõnum 02.07.2009 15:00:06 vasta tsitaadiga

zork kirjutas:
OpenBSD on turvaline, aga muus suhtes on jama, kasutuskõlbmatu. Aga sa pane kindlasti omal OpenBSD's käsk "chflags -R schg /", siis saad omale väga turvalise süsteemi ja ei pea pahategijate pärast muretsema.

Parem on juba kui mingi live cd töötab ja kõvakettaid üldse pole. Sobivad kõik OS-id. Miks mitte slax ?

OpenBSD on hea kindlasti mingile viimase taseme unixi spetsile. Kuid minul puudub igasugune viitsimine enam midagi teha.

Nii rikkalik linuxi ja bsd kogumik ja lisaks veel kommerts unixid maailmas. Mida enam veel tahta!?
Kuna internet töötab ainult raha peal, siis vaevalt kõike ka päris tasuta saab. Tõsi - tasuta wifi leviala, kuid ka see makstakse kellegi poolt kinni.

Mina nüüd puhtalt lihttasemel kasutaja. Ei viitsi. Eks 20% käibemaks teeb omad kokkuhoiud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ander
HV kasutaja
ander

liitunud: 01.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2009 17:16:27 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et note1 peaks Stallmani kodulehte lugema rohkem: www.stallman.org

See mees on tõeline Linuxi ja _vabatarkvara_ kasutaja. Võta temast snitti, note1!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
note1
Lõuapoolik
Lõuapoolik
note1

liitunud: 02.09.2007




sõnum 03.07.2009 23:45:43 vasta tsitaadiga

Mina olen koperdanud ikka openbsd, freebsd ja linuxi vahet.

Pean tunnistama, et freebsd.org kodulehe disain ja struktuur on maailma parim.
Ja bsd litsents on veelgi vabam. Ja pealegi on bsd koode windowsis, qnx'is ja linuxis.

Küsimus on selles, et millal viitsitakse tasuda eide vaeva ja bsd'le kingitakse rohkem draivereid ja lihtsamaid paigaldamise scripte!?

Stallmann on kaval mees, ta käsib source koodid avatuna hoida..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2009 00:04:20 vasta tsitaadiga

note1 kirjutas:
..et freebsd.org kodulehe disain ja struktuur on maailma parim..

Selliseid kodulehti on palju..

Kuna teema on Windows vs Linux mitte Windows vs note1, siis kuna saab meelt lahutada mängude abil, siis linuxil ei ole see siiski eriti mugav tegevus..
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ander
HV kasutaja
ander

liitunud: 01.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2009 13:11:00 vasta tsitaadiga

note1 kirjutas:
Stallmann on kaval mees, ta käsib source koodid avatuna hoida..

Sa ei jaga vist üldse selle mehe filosoofiat. Avatud kood võib olla ka maksustatud. Stallman ütleb, et kõik peab täiesti tasuta olema. Iga viimanegi tarkvarajupp. Näiteks ei kasuta mees Firefoxi või teisi "open source" asju, sest need sisaldavad maksustatud lähtekoodi.

Muide, Ubuntu on üks vihatumaid Linuxi diste temapoolt, sest see sisaldab niivõrd palju kommertsvara.

A ma rohkem ei räägi, sest muidu variseb su muinasjutumaailm kokku.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2009 11:44:01 vasta tsitaadiga

windows
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2009 11:56:56 vasta tsitaadiga

windows
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2009 11:58:36 vasta tsitaadiga

windows
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aatomik
HV kasutaja
aatomik

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.07.2009 12:17:26 vasta tsitaadiga

Siin üleval võiks väike hääletus ka olla, kus saab valida windowsi või linuxi. Huvitav, mis tulemus oleks? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
note1
Lõuapoolik
Lõuapoolik
note1

liitunud: 02.09.2007




sõnum 05.07.2009 13:32:39 vasta tsitaadiga

ander kirjutas:
note1 kirjutas:
Stallmann on kaval mees, ta käsib source koodid avatuna hoida..

Sa ei jaga vist üldse selle mehe filosoofiat. Avatud kood võib olla ka maksustatud. Stallman ütleb, et kõik peab täiesti tasuta olema. Iga viimanegi tarkvarajupp. Näiteks ei kasuta mees Firefoxi või teisi "open source" asju, sest need sisaldavad maksustatud lähtekoodi.

Muide, Ubuntu on üks vihatumaid Linuxi diste temapoolt, sest see sisaldab niivõrd palju kommertsvara.

A ma rohkem ei räägi, sest muidu variseb su muinasjutumaailm kokku.


Ma ei oska sellele isegi enam vastata.

Operatsioonisüsteemiks endal modifitseeritud ubuntu ja grsec kernel.
Firefoxi kõrval ka üks teine, lihtsam ja vanema generatsiooni links laadne veebiollus.

Paistab, et... ma panen selle teemaga mülkasse. Liiga note1 keskne või nii..


viimati muutis note1 05.07.2009 16:19:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2009 14:34:03 vasta tsitaadiga

zork kirjutas:
OpenBSD on turvaline, aga muus suhtes on jama, kasutuskõlbmatu. Aga sa pane kindlasti omal OpenBSD's käsk "chflags -R schg /", siis saad omale väga turvalise süsteemi ja ei pea pahategijate pärast muretsema.


Mis see teeb?
Oletan, et moundib failisüsteemi "read-onlyna" ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
note1
Lõuapoolik
Lõuapoolik
note1

liitunud: 02.09.2007




sõnum 05.07.2009 17:10:14 vasta tsitaadiga

Isegi root ei saa midagi teha. Pead buutima safe modes, siis saab.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 05.07.2009 19:20:13 vasta tsitaadiga

Karta on et see teema sureb nüüd välja.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2009 20:09:31 vasta tsitaadiga

note1 kirjutas:
Paistab, et... ma panen selle teemaga mülkasse. Liiga note1 keskne või nii..

AND HE SCORES!

icon_lol.gif

Keegi võiks küll küsitluse teha.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 05.07.2009 21:01:32 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Karta on et see teema sureb nüüd välja.


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5220829#5220829

Tanel kirjutas:
note1, sinu solvav ja ähvardav postitus läks kustutamisele icon_idea.gif
Kasutaja elu otsene ähvardamine aga päädis praegu su kasutaja sulgemisega.




Küsitluses võiks kindlasti rohkem vastuseid olla kui ainult linux ja win
näiteks mõni kasutab Linux-it serveris vmt aga windowsi põhilise desktop masinana. Või hoopis dualboot ja windows ainult selleks et mõnda mängu mängida jne.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Absona
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 17.09.2008




sõnum 05.07.2009 22:43:06 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Karta on et see teema sureb nüüd välja.


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5220829#5220829

Tanel kirjutas:
note1, sinu solvav ja ähvardav postitus läks kustutamisele icon_idea.gif
Kasutaja elu otsene ähvardamine aga päädis praegu su kasutaja sulgemisega.


...


Päris haige, kuidas selline saab veel ühiskonnas vabalt liikuda? icon_confused.gif (sellise suhtumisega on arvatavasti kasutaja note1 kusagil politseis tulevikus arvel ka).

_________________
Veebilehed, veebiprogrammeerimine, veebilahendused
Erinevad rakendused ja skriptid.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2009 09:45:55 vasta tsitaadiga

Absona kirjutas:
Mart352 kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Karta on et see teema sureb nüüd välja.


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5220829#5220829

Tanel kirjutas:
note1, sinu solvav ja ähvardav postitus läks kustutamisele icon_idea.gif
Kasutaja elu otsene ähvardamine aga päädis praegu su kasutaja sulgemisega.


...


Päris haige, kuidas selline saab veel ühiskonnas vabalt liikuda? icon_confused.gif (sellise suhtumisega on arvatavasti kasutaja note1 kusagil politseis tulevikus arvel ka).


Jäin vist millestki "olulisest" nädalavahetuse jooksul ilma icon_lol.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2009 08:49:28 vasta tsitaadiga

kuidagi vähe hääletajaid.
windows ja linux hetkel viigiseisus, mis kohe kindlasti reaalne ei saa olla:)

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 13.07.2009 11:29:19 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
kuidagi vähe hääletajaid.
windows ja linux hetkel viigiseisus, mis kohe kindlasti reaalne ei saa olla:)
Küll need hääled tulevad ajapikku, kasutajad ju ei tea et hääletus nullitud on.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2009 15:13:24 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Küll need hääled tulevad ajapikku, kasutajad ju ei tea et hääletus nullitud on.

varem polnudki hääletust ju, lihtsalt vaidlus oli
aga asi hakkab paika loksuma vaikselt

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2009 15:15:36 vasta tsitaadiga

muu.. thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2009 17:22:19 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
kuidagi vähe hääletajaid.
windows ja linux hetkel viigiseisus, mis kohe kindlasti reaalne ei saa olla:)

Lihtsalt ääremärkusesk, et põhjusmõttelist sama ivaga küsitlusi on siin varemalt olnud vähemalt 2:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=314636
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=59225

Pealegi kui siin paari-klomesadat viimast posti vaadata, siis postide/postitajate seas ei kehti vist enam 80/20 reegel ka mitte. Lugejaid on mudugi natuke rohkem. Vähemalt nii kaua, kuni seltskonnale jõuab kohale kurb tõdemus, et hommikukohvi kõrvale note1&co koomuskit enam mõnda aega juurde ei tule. icon_sad.gif

Teisisõnu, küsitluse tarvis saab siit teemast suht nadi valimi.

_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2009 20:56:09 vasta tsitaadiga

marqs, just tahtsingi hakata kirjutama, et kaunis kurb on ilma note1 juttudeta. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ranirahn
külaline






sõnum 30.07.2009 13:38:24 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 15:16:38, muudetud 1 kord
tagasi üles
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2009 18:21:38 vasta tsitaadiga

Ranirahn kirjutas:
mina isiklikult kasutan mõlemat ja olen endaga täitsa rahul. Linux areneb päris mõnusalt, nii et iga natukese aja tagant läheb järjest paremaks ja mugavamaks. Kui arvestada teema algatuse kuupäeva, siis sellel ajal proovisin testisin ja lasin maha, aga nüüd on läpakas, kus on ainult linux peal ja ei midagi muud icon_razz.gif Lauaarvutil on linux ja windows 7 ja täitsa normaalne. XP oli ikka mõnus saast kui aus olla, aga win7 täitsa töötab juba. Minu soovitus oleks, et kõik võiksid mõlemat osata kasutada. Võib olla siis saavad mõlemad pooled üksteise argumentidest aru, mitte et käib hullem lahmimine nagu note1 siin tegi (tagant järgi lugedes ja mitu korda maha viskudes naerust icon_biggrin.gif). Igatahes hääletasin linux, sest muidu on vist olukord päris nutune icon_razz.gif


Ma ise kastuan muuseas mõlemat...
Ning igal asjal on oma koht ja otstarve selle päikese all... icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2009 00:52:15 vasta tsitaadiga

Põle sel XP'l häda miskit. Või millised need "saast" tunnused on? Palju siis ikka OS kasutad, isegi Opera on kõikide XP ja SuSE masinate vahel süngitud, seega - kasutame ikka programme rohkem...
_________________
--
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ranirahn
külaline






sõnum 02.08.2009 10:32:57 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Ranirahn 15.11.2009 15:16:20, muudetud 1 kord
tagasi üles
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2009 10:37:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Praegu näiteks selle Win7-ga ei ole bluescreeni kätte saanud.

Helikaart oli mul kehvasti PCI pesas, siis win 7 ikka oskas vahepeal sinist visata, muidu pole kohanud.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2009 12:36:45 vasta tsitaadiga

Windows XP source kood lekkis internetti
Spoiler Spoiler Spoiler

Lugege hoolikalt läbi icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Absona
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 17.09.2008




sõnum 05.08.2009 13:25:23 vasta tsitaadiga

asjameez kirjutas:
Windows XP source kood lekkis internetti
Spoiler Spoiler Spoiler

Lugege hoolikalt läbi icon_lol.gif


Suht labane värk. Mille üle naerda üldse? icon_rolleyes.gif Keegi "vaimukas" Linuxi pooldaja on lihtsalt mingi teksti lambist kokku käkerdanud.

_________________
Veebilehed, veebiprogrammeerimine, veebilahendused
Erinevad rakendused ja skriptid.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2009 20:53:59 vasta tsitaadiga

Kindel et just Linuxi pooldaja ?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2009 21:54:20 vasta tsitaadiga

ja jupp linuxi kerneli koodi icon_biggrin.gif

http://lists.cplug.org/pipermail/cplug/2004-October/000138.html


või siis

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69


viimati muutis xpander 06.08.2009 02:12:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2009 22:18:11 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
ja jupp linuxi kerneli koodi icon_biggrin.gif

http://lists.cplug.org/pipermail/cplug/2004-October/000138.html


icon_lol.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2009 14:14:50 vasta tsitaadiga

ei tahaks üldse nuriseda, kuid jälle üks kivi Ubuntu kapsaaeda. läppar, lasin Ubuntu 9.04 peale. kõik töötas tiptop. nii, pakub automaatseid uuendusi. mõtlesin, et OK, laseb siis peale. peale resa proovin... webcam enam ei tööta. ja milline neist 200+ uuendusest selle pekki keeras? mina ei tea. palju õnne ühesõnaga. minu kiire lahendus oli Ubuntule reinstall ja automaatsed uuendused Update Manageri alt kinni.

enam ma sama reha peale ei astu. icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2009 14:44:58 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
milline neist 200+ uuendusest selle pekki keeras? mina ei tea

Arvatavasti kerneli uuendus.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2009 14:52:34 vasta tsitaadiga

on selle rollback lihtsalt teostatav?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 06.08.2009 14:59:17 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
on selle rollback lihtsalt teostatav?

Kubuntus on nii, et kohe kui arvuti post scriin ära käib tuleb ESC-i vajutada.
Seal tuleb nähtavale loetelu kus saab valida ka vanemaid kerneleid mis installitud.

Endale ka häirib see kõige rohkem. Hetkel näiteks pean tööl logima ka vana kerneliga sisse kuna uuele puuduvad sound draiverid veel.
Ise kompileerimisest ei tea ma midagi kuna olen dumbjuuser veel- kuid ideeliselt peaks see võimalik olema ? icon_rolleyes.gif

Kodus varsti juba mingi aasta jagu updeite istub nurgas -lihtsalt ei ole veel julgust proovida. Enne peaks backupid ära kirjutama ja olema mõtte valmis, et arvutit ei saa vbla kasutada päevake või 2 kuni jälle korda viitsin sättida.

-EDIT-
rollbacki kohta ei tea midagi
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2009 15:31:32 vasta tsitaadiga

Tänane asjakohane XKCD
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2009 15:35:21 vasta tsitaadiga

ahjaa.. GRUB menüüst saan vanema kerneliga käivitada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2009 19:34:01 vasta tsitaadiga

Kui tahad, et automaatselt käivitab vanema kerneli, siis
sudo nano /boot/grub/menu.lst
failis default parameeter muuta vastava kerneli järjekorranumbriks (esimene on 0, teine on 1 jne).
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Linux vs Windows mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 93, 94, 95  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.