Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Moderaatorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
JUSTer
HV vaatleja
JUSTer

liitunud: 25.06.2009




sõnum 02.07.2009 23:21:21 Moderaatorid vasta tsitaadiga

Tere, täna olen pidanud 3 korda teemat tegema. Teen teema ära. Natukese aja pärast kadunud. Miks? EI tea?
Tegin Programmeerimise alla 3 sarnast teemat täna. Ikka läinud.
Tahtsin teada landscape kohta. Kuidas teha. Võiks vähemalt põhjenduski tulla miks delete nq? Aga ei midagi.
Peaksite äkki moderaatoreid vahetama?

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2009 23:28:25 vasta tsitaadiga

Moderaatorid ei jõua kahjuks kõigile reeglite rikkujatele põhjendusi saata, see võtaks nende päevast meeletu aja. Nad on siiski "tasuta tööl", vaid üsna väikesed lisahüved. Pigem soovitan soojalt reegleid lugeda thumbs_up.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2009 23:47:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Pigem soovitan soojalt reegleid lugeda thumbs_up.gif


+1

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 03.07.2009 00:08:06 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Moderaatorid ei jõua kahjuks kõigile reeglite rikkujatele põhjendusi saata, see võtaks nende päevast meeletu aja.


Mina isiklikult ei leia, et kasvõi ühelauselise põhjenduse kirjutamine rohkem aega võtaks kui teema 3 korda ära kustutada.
Mõned moded leiavad küll selleks aega icon_exclaim.gif Kahjuks mitte kõik icon_neutral.gif

Uusi kasutajad tuleks alguses pigem abistada, mitte julmalt teemasi kustutama hakata. Peaks ju loogiline olema, et kui kasutaja teeb teist korda sama teema siis ta ei saanud ta aru, miks esimene ära kustutati.


Loomulikult tuleb reeglite lugemine ka kasuks.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2009 00:13:02 vasta tsitaadiga

Mart352, ega neid kolme teemat ei pruukinud üks ja sama mode ära kustutada.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2009 00:13:17 vasta tsitaadiga

saada modele ps ja küsi miks kustutati. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 03.07.2009 00:14:13 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Mart352, ega neid kolme teemat ei pruukinud üks ja sama mode ära kustutada.


Kahjuks tõenäoliselt kustutas.

Ühel kolmest modest võib ikka mõistust ka olla ja midagigi suunavat uuele kasutajale kirjutada.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2009 00:51:19 vasta tsitaadiga

Mart352, kulla inmene, ma pole küll antud foorumis mode, kuid kujuta ise ette kui sina oleksid. Siin foorumis on kasutajaid julgelt tuhandetes ja pidevalt eksitakse foorumi hea tava vastu(vahel tahtmatult, vahel nimelt). Adminne ja modesid ei ole selles foorumis niipalju et nad jõuaksid igale eksijale PS-i saata. Selleks et reegleid ei rikutaks ongi foorumis reeglid, mis tasub tõesti ennem teema tegemist või postitamist läbi lugeda. Adminil/model on palju lihtsam kustutada reegleid rikkuv post, kui kirjutada igale rikkujale, et mis põhjusel post kustutati. Kui kasutaja sellest kustutamisest ikka aru ei saa ja teeb uuesti sama teemalise potituse ja jätkuvalt kustutatakse see ära, siis järelikult on kasutaja reeglitega vastuollu läinud. Nii lihtne see ongi, kuid sageli ei viitsita seda reeglite teemat lugeda ja postitatakse ikka, ning kui postitus on kadunud hakatakse halama: et miks ära kustutati.
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 03.07.2009 01:03:32 vasta tsitaadiga

Ma ei ole kullast tehtud icon_smile.gif


Ma ei mõtlegi, et peaks igaühele nüüd PS-e saatma. Antud juhul tegemist uue kasutajaga, oleks võinud väikse selgituse ikkagi saata.
Tulevikku silmas pidades siis mis oleks parem kas jäädagi kustutama poste ja teemasid või siis saata vahest mõni PS selgitava infoga ja seega suure tõenäosusega hoida ära edasised rämpspostid ja -teemad?

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2009 01:47:14 vasta tsitaadiga

arvan samuti, et selgitamine, kasvõi napisõnaline (loe reegleid vms), oleks lihtsam ning asjalikum.
Seda enam, et HV reeglid on üpriski karmid (mitte et nad seda olema ei peaks) ning paljud siin foorumis debüteerijad ei pruugi oma harjumustele põhinedes ju HV jaoks elemetaarseid kombeid veel omaks võtnud olla...

Lisaks, "kõva mees" (TM) ju enne teeb ja alles siis mõtleb mida ta tegi (juhendeid kiputakse lugema siis, kui enam tõesti muud voodood ei aita) icon_razz1.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2009 11:53:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

arvan samuti, et selgitamine, kasvõi napisõnaline (loe reegleid vms), oleks lihtsam ning asjalikum.

Teha üks "automaatvastus" valmis, siis jääks vaid saatmise "vaev" icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2009 12:04:57 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=416472&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight= icon_question.gif
Prügis su teemasid pole. Kindel, et neid ümber ei tõstetud ega mingi muu teemaga ei liidetud?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.07.2009 12:54:41 vasta tsitaadiga

Tal ei paista täna rohkem postitusi olevat, seega ju ikka on kustutatud. Kas võiksid paari lausega kirjeldada, millest su teema rääkis? Ehk siis oskaks ka oletada, mis võis kustutamise põhjustada
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.07.2009 13:36:31 vasta tsitaadiga

Mõni mode on ilmselt ekslikult kustutanud, selmet prügikasti saatnud. Hetkel mode välja selgitada pole võimalik.
Vabandame.

Moderaatoritel kaotame kustutame nupu ära, reeglitele mittevastav teema tuleb saata prügikasti, et saaks jälgida teema "ajalugu".

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2009 13:48:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Moderaatoritel kaotame kustutame nupu ära, reeglitele mittevastav teema tuleb saata prügikasti, et saaks jälgida teema "ajalugu".


Osadel oli kaks nuppu?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2009 13:57:13 vasta tsitaadiga

Max Powers, jah. On kaks nuppu: (ära seda "lillatäpi junni praegu vaata) http://ceemic.pri.ee/hv/lillat2pp.JPG see "X" kustutab posti nii, et ei jää ühtki jälge. Teine variant on sealsesse kastikesse "linnuke" panna ning teema all oleva "kustuta kirjad" abil märgitud post(id) prükkarisse splittida.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2009 14:01:28 vasta tsitaadiga

Vot siis. Mis teil veel on?

Muidu sellega olen mina täiesti nõus, et vähemalt uutele kasutajatele võiks kustutamise korral PSi küll saata.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2009 14:03:21 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Vot siis. Mis teil veel on?

Mul on nupuke, mis viib e-alkopoe tellimislehele, kust HV supermoded ja administraator saavad odavamalt kesvamärjukest tellida thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JUSTer
HV vaatleja
JUSTer

liitunud: 25.06.2009




sõnum 03.07.2009 14:38:50 vasta tsitaadiga

Okey, ma lõpus enam ei lugend. Keegi tahtis teada mida mu teema sisalda:
See oli umbes seesugune, et palusin abi kas keegi oskab PHP's mulle õpetada kuidas 3D landscape teha. Naq www.kuningriik.ee 's
Ja ütlesin, ka et see võib javascriptis olla. Vht pole. Nh on aga jah icon_biggrin.gif
---
Midagi roppu, ebatsensuurset seal ei olnud. Kõigest küsisin kas keegi on sellega tegelend ja oskaks ka mulle väikese õpetuse koostada.
Ma tahan teha maa-ala kus on pilvelõhkujad jne. Pilvelõhkuja on ju kõrge, ja see tähendab, et varjab tema taga olevad 3 ruutu ära.
hv.ee - miDagi selle taolist aga mitte flashis.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.07.2009 14:44:23 vasta tsitaadiga

Mina ei näe ühtki põhjust miks ei võiks see teema programeerimise alafoorumis olla. Tee aga julgelt uuesti teema ja räägi lähemalt mida soovid saavutada, mis vahendid sul olemas on ja millega sa ise hakkama saaksid. Www alla ma sead ei liigitaks otseselt, see on suures osas üsna harilik programmeerimisülesanne, mitte veebinikerdamine.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.07.2009 15:27:02 vasta tsitaadiga

Selline teema, kus tahetakse, et keegi teine teeks - see kuulub selgelt töövahendusse (raha esst või tasuta on absoluutselt ükskõik!!!). Ja autor peab ise sinna teema tegema, sinna nihutamine pole võimalik.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.07.2009 15:36:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:
keegi oskab PHP's mulle õpetada
!=
tsitaat:
keegi teine teeks

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.07.2009 15:44:03 vasta tsitaadiga

1. Inimene, kas sa pole veel juhtunud märkama, et need õpetuse küsijad praktiliselt 100% ootavad, et neile kogu kood ära tehakse, omalt poolt neilt midagi asjalikku ette pakkuda pole ega tule.
2. Õpetaja palkamine (jällegi rõhutan - absoluutselt ükskõik kas raha eest või tasuta (aitäh) eest) on ka tüüpiline töövahendus icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.07.2009 15:47:50 vasta tsitaadiga

Mina võtsin seda küsimust kui palvet selgitada kuidas sellised asjad teoorias töötavad et siis teemaalgataja saaks ise edasi uurida ja koodi kirjutada, enam-vähem sama kui see. Võibolla olen suts liiga heal arvamusel keskmisest inimesest.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JUSTer
HV vaatleja
JUSTer

liitunud: 25.06.2009




sõnum 03.07.2009 15:56:15 vasta tsitaadiga

oot oot oot? WTF nq? icon_biggrin.gif Ma ei oota midagi, et ära tehtaks. Ma võin 100% selle ise vb ära teha kui keegi ütleks kuidas teha. Mul ei ole lihtsalt ideid. Mingi 2D ma teeksin ära pealtvaates. Kastikesed. Aga 3D-na ma ei oska kahjuks icon_sad.gif
Isegi oskan, aga sellega tekib probleeme kuidas sinna sellised ehitised peale panna mis on kõrged ja varjavad selle taga olevaid ruute?

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.07.2009 15:57:29 vasta tsitaadiga

Ho Ho, eks palju oleneb tegelikust sõnastusest. Igatahes hetkel siin teemas mulle vastu vaatav sõnastus on selline, et minu meelest oleks ta pidanud töövahendusse oma teema tegema.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2009 16:01:41 vasta tsitaadiga

XYZ, kuidas sellised "kustutamise kaebused" sinuga paistavad alati juhtuvat?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.07.2009 16:03:43 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
XYZ, kuidas sellised "kustutamise kaebused" sinuga paistavad alati juhtuvat?
Mis mõttes icon_question.gif Ma ei saa su küsimusele hetkel pihta...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.07.2009 16:07:13 vasta tsitaadiga

Ehk võiks selle teema alguse otsa puhtaks lüüa ja tõsta ümber programmeerimise alla?

Igatahes JUSTer võiks uurida isomeetrilist renderdamist, kindlasti leiab siit miskit: link

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2009 16:09:27 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
Max Powers kirjutas:
XYZ, kuidas sellised "kustutamise kaebused" sinuga paistavad alati juhtuvat?
Mis mõttes icon_question.gif Ma ei saa su küsimusele hetkel pihta...


Kui keegi kurdab, et tema teemad kaovad ja teadet ei saadeta, siis selline kaebus seostud mul kohe sinuga.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.07.2009 16:24:10 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
XYZ kirjutas:
Max Powers kirjutas:
XYZ, kuidas sellised "kustutamise kaebused" sinuga paistavad alati juhtuvat?
Mis mõttes icon_question.gif Ma ei saa su küsimusele hetkel pihta...


Kui keegi kurdab, et tema teemad kaovad ja teadet ei saadeta, siis selline kaebus seostud mul kohe sinuga.
Parem kui sa sellist automaatikat ei rakenda. Ma ei mäleta linki anda, ent on olnud juhtumeid kus ma kohe päris kindlalt asjaosaline pole olnud (tean, et olin komandeeringus ja toimumisajal lihtsalt ei viibinudki foorumis).
Konkreetse käesoleva suhtes ma pead ei tea anda - viimastel päevadel olen ma paar posti kustutusnupust kustutanud küll, kuna nad olid niivõrd vääras kohas ja kuidagi poolikult sõnastatud, et ei näinud kiirkorras peale vaadates mingit mõtet nende säilumise eest hoolitseda. Seetõttu ma parem igaks juhuks jätan käesoleva juhtumi otsad lahti. Ainult nagu asjaosaline siin oma tahtmist seletas - siis esimese posti sisu on selline, et kordan - minu silmis töövahendusfoorumi rida ja sinna peab autor ise teema tegema, liigutada lihtsalt ei saa...
Järgmine post tsipa hakkab muutma sisu aga see on juba käesoleva teema mõju tunda.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2009 16:29:53 vasta tsitaadiga

XYZ, kindlasti ei taha ma sind süüdistada kõikides sellistes juhtumites.

Samas ehk oleks vahest mõistlik kirjutada kasvõi teemasse lühiselgitus ja panna teema lukku koos automaatse kustutamisega.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.07.2009 16:45:30 vasta tsitaadiga

Kui mul aega on olnud, siis ma mõnikord olen sedagi teinud. Tõsi, pean tunnistama, liiga kipub Murphy seadus platsi, et just vajalikul hetkel on kiirus peal. Ja mõnikord on ka meelekibedust - foorumi tegijad on vaeva näinud, foorumi avalehel on peenemas kirjas tekstid, et mida kuhugi oodatakse + enamuses on veel algul paar n.ö. poolkohustuslikku tutvustusteemat. Aga ikka plärtsatatakse teemasid kuhu juhtub....
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2009 17:43:38 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
1. Inimene, kas sa pole veel juhtunud märkama, et need õpetuse küsijad praktiliselt 100% ootavad, et neile kogu kood ära tehakse, omalt poolt neilt midagi asjalikku ette pakkuda pole ega tule.
2. Õpetaja palkamine (jällegi rõhutan - absoluutselt ükskõik kas raha eest või tasuta (aitäh) eest) on ka tüüpiline töövahendus icon_exclaim.gif


icon_lol.gif nu dajoosh..
selle loogika järgi võib enamik poste panna töövahenduse foorumisse:
*kodanik soovib midagi müüa, siis tegelikult otsib ta lolli, kes ise selle esema kasutamisega maohaavad saaks.
*kodanik soovib midagi osta, siis tegelikult otsib ta kodanikku, kes müügiteenuse osutamise läbi talle vajaliku asja vahendaks
*kodanik, kes teatab arvuti anomaaliast, otsib ju tegelikult spetsialisti, kes tema eest vea tuvastaks
ja nii edasi jne.

demagoogitsen? loomulikult, sest Su vastus tundub ikka äärmiselt lõbus.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.07.2009 17:56:58 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
XYZ kirjutas:
1. Inimene, kas sa pole veel juhtunud märkama, et need õpetuse küsijad praktiliselt 100% ootavad, et neile kogu kood ära tehakse, omalt poolt neilt midagi asjalikku ette pakkuda pole ega tule.
2. Õpetaja palkamine (jällegi rõhutan - absoluutselt ükskõik kas raha eest või tasuta (aitäh) eest) on ka tüüpiline töövahendus icon_exclaim.gif


icon_lol.gif nu dajoosh..
selle loogika järgi võib enamik poste panna töövahenduse foorumisse:
*kodanik soovib midagi müüa, siis tegelikult otsib ta lolli, kes ise selle esema kasutamisega maohaavad saaks.
*kodanik soovib midagi osta, siis tegelikult otsib ta kodanikku, kes müügiteenuse osutamise läbi talle vajaliku asja vahendaks
*kodanik, kes teatab arvuti anomaaliast, otsib ju tegelikult spetsialisti, kes tema eest vea tuvastaks
ja nii edasi jne.

demagoogitsen? loomulikult, sest Su vastus tundub ikka äärmiselt lõbus.
thumbs_up.gif
Ma võtan siiski vabaduse asja tõsisemalt käsitleda:
Enamikku mitte! icon_wink.gif Ostu-müügi jaoks on ikkagi täiesti omad foorumid + veel erifoorum kus lihtsalt kollektsionääridele midagi loovutada icon_wink.gif icon_wink.gif
Mis puutub tõrgetesse, siis nende hulka tõepoolest lipsab aeg-ajalt teemasid mille õigem koht oleks töövahenduses, kuna omanik ise pole isegi siit antavate juhiste toel suuteline korralikult testima ja veel vähem korda tegema. Heal juhtumil ta isegi kirjutab seda juba iseseivalt esimeses postis.
Kõige rängem viga mida ilmselt tehakse on, et töövahenduse foorumi nime tõttu arvatakse seal olevat kohustusliku mingeid astronoomilisi summasid maksma.....
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JUSTer
HV vaatleja
JUSTer

liitunud: 25.06.2009




sõnum 03.07.2009 19:26:36 vasta tsitaadiga

Mis isometric? icon_biggrin.gif Landscapet siin foorumis siis tõesti keegi õpetada ei oska? icon_razz.gif 3D icon_sad.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2009 19:40:39 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
...

kandideerisid selgeltnägijate konkursile kah?
minuarust on HV küll kalli ande raiskamine, sellise skilliga- paari lause abil määratleda postitaja oskused ning eeldused algatatud teemat lahendama- ajaks ka mASU ajal suvalises kolkas roppu pappi kokku
icon_lol.gif

mille jaoks üldse avalikke foorumeid vaja, kui kõik on võimalik sisse osta?
Või siis teisalt, mis lootust e-riigi mainet tõsta, kui alustajate väetimadki katsed midagi ise teha lämmatatakse autokraatliku arvamusega tegevuse mõttetusest või teostaja saamatusest?

Jah, ma olen ka seda meelt, et koolitükid peaks kõik kodanikud ise tehtud saama ning nõustun ka sellega, et lahendusi, mille ebaõnnestumine võib tuua mingi kahju (näiteks turbeküsimused) ei tohiks avalikus ruumis diletandid katsetama hakata... kuid et iga skripti jaoks teostuseidee peaks sisse ostma, see tundub kummaline

icon_razz.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.07.2009 19:48:05 vasta tsitaadiga

kännuämmelg, kui enda poolt midagi ette näidata pole, siis vähemalt aitäh eest võiks õiges foorumis sisse osta tõepoolest icon_exclaim.gif
Aga tõeliselt korralikes teemades on teema algatajal pidevalt olnud midagigi enda poolt ette näidata. Kohe esimeses postis. Ainus erand on veel täiesti sõnaselge õppematerjalide küsimine.
Ja kui emma-kumma suhtes on vajakajäämist, siis mina ütlen vastva teema kohta, et ta kuulub tegelikult mujale.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 03.07.2009 19:51:24 vasta tsitaadiga

XYZ: Muide, on veel olemas ka yhiskondlik - kasulik tegevus. Ja see on just seesama, et kui olen kohanud analoogset probleemi, siis jagan niisama va"lja oma info. Mitte ei looda, ega ei arva et keegi kukub seda probleemi esitama To"o"vahenduse teema all reaalselt tehtava to"o"na.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.07.2009 20:01:57 vasta tsitaadiga

JUSTer kirjutas:
Mis isometric? icon_biggrin.gif Landscapet siin foorumis siis tõesti keegi õpetada ei oska? icon_razz.gif 3D icon_sad.gif
Vaatasin toda su antud linki ning seal on kasutatud isomeetrilist graafikat, ehk siis 3d'd "feigitakse" kasutades tavalist 2d'd ja veidi trikke. Loe sealt lingilt noid artikleid, saad teada kuidas teooria peab olema icon_smile.gif

Aga keegi peaks selle teema kindlalt kaheks tegema icon_razz.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.07.2009 20:05:14 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
XYZ: Muide, on veel olemas ka yhiskondlik - kasulik tegevus. Ja see on just seesama, et kui olen kohanud analoogset probleemi, siis jagan niisama va"lja oma info. Mitte ei looda, ega ei arva et keegi kukub seda probleemi esitama To"o"vahenduse teema all reaalselt tehtava to"o"na.

Postitatud mobile device
Kuule, seda teeme ju enamuses siin kõik...s.t. probleemfoorumites, ostu-müügi foorumid on teine lugu
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2009 20:06:52 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
kännuämmelg, kui enda poolt midagi ette näidata pole, siis vähemalt aitäh eest võiks õiges foorumis sisse osta tõepoolest icon_exclaim.gif .


no läheb jälle peenutsemiseks- siis võiks ju ülevaadete ja kasutaja hinnangute foorumi kogu täiega tõsta "Ära anda" osasse, sest kodanikud ju annavad oma teabe teistele puhtalt kiidusõnade eest icon_lol.gif

samuti ei loe ma õigeks, et kui kodanik omab mingit nägemust ning küsib foorumist vahendeid selle teostamiseks, peaks tal olema samas postis ka list lugematutest tühjasonkimistest jms.
mind on alati kummastanud see, et paljusid tarkvaralisi vahendeid kasutatakse sihtotstarbetult ja ma arvan, et seda poleks, kui neile kodanikele antaks juhiseid, kuidas ja millega asju õigesti teha.

lisaks veel ka see, mida ma korduvalt olen välja öelnud, et HV on muutunud aastatetagusest lahedast erialase teabe hankimise keskkonnast okjonikeskuseks. Üks põhjuseid on kindlasti see, et iga teine küsimus suunatakse Google-sse ning teiseks võiks pidada seda, et asjast teadjad ei viitsi/suvatse/taha enam vastata, kuna kuna arvavad, et küsimus on elemetaarne
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.07.2009 20:18:14 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
XYZ kirjutas:
kännuämmelg, kui enda poolt midagi ette näidata pole, siis vähemalt aitäh eest võiks õiges foorumis sisse osta tõepoolest icon_exclaim.gif .


no läheb jälle peenutsemiseks- siis võiks ju ülevaadete ja kasutaja hinnangute foorumi kogu täiega tõsta "Ära anda" osasse, sest kodanikud ju annavad oma teabe teistele puhtalt kiidusõnade eest icon_lol.gif

samuti ei loe ma õigeks, et kui kodanik omab mingit nägemust ning küsib foorumist vahendeid selle teostamiseks, peaks tal olema samas postis ka list lugematutest tühjasonkimistest jms.
mind on alati kummastanud see, et paljusid tarkvaralisi vahendeid kasutatakse sihtotstarbetult ja ma arvan, et seda poleks, kui neile kodanikele antaks juhiseid, kuidas ja millega asju õigesti teha.

lisaks veel ka see, mida ma korduvalt olen välja öelnud, et HV on muutunud aastatetagusest lahedast erialase teabe hankimise keskkonnast okjonikeskuseks. Üks põhjuseid on kindlasti see, et iga teine küsimus suunatakse Google-sse ning teiseks võiks pidada seda, et asjast teadjad ei viitsi/suvatse/taha enam vastata, kuna kuna arvavad, et küsimus on elemetaarne
Ei pruugi neid kiidusõnu tulla ja mind isiklikult jätab kohati ükskõiksekski. Hea kui aimu saab, et taas töötab ja kõik.
Su teine lõik - hmmm - aga osalt annab see aimu, et kus abivajal kitsaskoht onja kuskohas ta tegelikult abi vajab. Muidu seletatakse maast ja ilmast ja küsija vaid haigutab igavusest.... Mõtle ka sellele variandile.
Ja lõpulõik - ongi ülearu palju elementaarseid korduvaid küsimisi. Vastused ammu olemas aga ikka küsitakse uuesti ja kui keegi viitsib uuesti vastata, siis tal veab. Ent veidi halvemal juhul on vastajaks poolikult asjast aru saanu ja tekib wikipedia-sündroom kui tõde on segamini valega, sest kõik ei pärine spetsialistide sulest. Kohati on see hea, teinekord on spets liiga oma nägemustes kinni ja tal on raske uut nägemust esitada. Aga küllalt tihti saab ka kiruda ja õige lahenduse saamine venib abivajajal osalt tema enda süül pikaks, kuna ta pole piisavalt otsingut kasutanud ja olemasolevatesse vastustesse süvenenud.

Aga see on vist nii mõnelegi tüütu filosofeerimine, mis siia nüüd kirja sai.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 03.07.2009 20:21:34 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
kännuämmelg, kui enda poolt midagi ette näidata pole, siis vähemalt aitäh eest võiks õiges foorumis sisse osta tõepoolest :!:
Aga tõeliselt korralikes teemades on teema algatajal pidevalt olnud midagigi enda poolt ette näidata. Kohe esimeses postis. Ainus erand on veel täiesti sõnaselge õppematerjalide küsimine.

Mille poolest on rauafoorumis olev teema pealkirjaga "arvuti ei tööta, mis viga?" parem sinu poolt kirjeltatud teemast programmeerimise alafoorumist? Mõni selline teema on küll töövahenduse alafoorumisse jõudnud, kuid mitte eriti paljud.
Teine probleem on selles, et kui see teema liigukski töövahenduse alafoorumisse, siis ei jääks sinna mingit asjalikku informatsiooni järgmisele kasutajale, kellel sama probleem on.

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2009 20:33:18 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
...
Ja lõpulõik - ongi ülearu palju elementaarseid korduvaid küsimisi. Vastused ammu olemas aga ikka küsitakse uuesti ja kui keegi viitsib uuesti vastata, siis tal veab...


vot see ongi jama- "kolm aastat tagasi ma ju ise vastasin täpselt sellele küsimusele, see oli nii vana info, et pidin millalgi ära kustutama- kõik ju teavad ja kes ei tea, leiavad google-st"...elementaarne ju?
... kui mitte arvestada seda, et noored tulevad kogu aeg peale (kui 13 aastane võib olla juba päris adekvaatne, siis 3 aastat tagasi valitsesid teda veel elementaarvajadused/teadmised), paljud neist soovivad ühe temaatikaga tegeleda ainult ühes foorumis(miks peaks kedanik tormama mööda e-galaktikat ning sõeluma läbi sadu muukeelseid arutelusid?) .
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2009 22:30:29 vasta tsitaadiga

... kuulge, teeks kiriku keset küla ja splitiks probleemi sinna, kus sooviti ? Pole nagu mingi mõisa peale mäng, et sellepärast nii üle reageerida ja juuksekarva lõhki ajada ? Reede õhtu nagu, peaks pidutsema ja ilusat ilma nautima, mitte siin kirvega kurge taga ajama thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2009 23:03:25 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
Selline teema, kus tahetakse, et keegi teine teeks - see kuulub selgelt töövahendusse (raha esst või tasuta on absoluutselt ükskõik!!!). Ja autor peab ise sinna teema tegema, sinna nihutamine pole võimalik.

paistab et salapärane teema kustutaja just selgus icon_lol.gif


aga eks XYZ, profiil räägib tema enda eest, kuidas hinnatakse ta "kvaliteetset" modereerimist thumbs_up.gif


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Moderaatorid
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.