|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
JUSTer
HV vaatleja

liitunud: 25.06.2009
|
02.07.2009 23:21:21
Moderaatorid |
|
|
Tere, täna olen pidanud 3 korda teemat tegema. Teen teema ära. Natukese aja pärast kadunud. Miks? EI tea?
Tegin Programmeerimise alla 3 sarnast teemat täna. Ikka läinud.
Tahtsin teada landscape kohta. Kuidas teha. Võiks vähemalt põhjenduski tulla miks delete nq? Aga ei midagi.
Peaksite äkki moderaatoreid vahetama?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
02.07.2009 23:28:25
|
|
|
Moderaatorid ei jõua kahjuks kõigile reeglite rikkujatele põhjendusi saata, see võtaks nende päevast meeletu aja. Nad on siiski "tasuta tööl", vaid üsna väikesed lisahüved. Pigem soovitan soojalt reegleid lugeda
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
02.07.2009 23:47:35
|
|
|
| tsitaat: |
Pigem soovitan soojalt reegleid lugeda thumbs_up.gif
|
+1
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
03.07.2009 00:08:06
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| Moderaatorid ei jõua kahjuks kõigile reeglite rikkujatele põhjendusi saata, see võtaks nende päevast meeletu aja. |
Mina isiklikult ei leia, et kasvõi ühelauselise põhjenduse kirjutamine rohkem aega võtaks kui teema 3 korda ära kustutada.
Mõned moded leiavad küll selleks aega Kahjuks mitte kõik
Uusi kasutajad tuleks alguses pigem abistada, mitte julmalt teemasi kustutama hakata. Peaks ju loogiline olema, et kui kasutaja teeb teist korda sama teema siis ta ei saanud ta aru, miks esimene ära kustutati.
Loomulikult tuleb reeglite lugemine ka kasuks.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
03.07.2009 00:13:02
|
|
|
Mart352, ega neid kolme teemat ei pruukinud üks ja sama mode ära kustutada.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
03.07.2009 00:13:17
|
|
|
saada modele ps ja küsi miks kustutati.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
03.07.2009 00:14:13
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| Mart352, ega neid kolme teemat ei pruukinud üks ja sama mode ära kustutada. |
Kahjuks tõenäoliselt kustutas.
Ühel kolmest modest võib ikka mõistust ka olla ja midagigi suunavat uuele kasutajale kirjutada.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
03.07.2009 00:51:19
|
|
|
Mart352, kulla inmene, ma pole küll antud foorumis mode, kuid kujuta ise ette kui sina oleksid. Siin foorumis on kasutajaid julgelt tuhandetes ja pidevalt eksitakse foorumi hea tava vastu(vahel tahtmatult, vahel nimelt). Adminne ja modesid ei ole selles foorumis niipalju et nad jõuaksid igale eksijale PS-i saata. Selleks et reegleid ei rikutaks ongi foorumis reeglid, mis tasub tõesti ennem teema tegemist või postitamist läbi lugeda. Adminil/model on palju lihtsam kustutada reegleid rikkuv post, kui kirjutada igale rikkujale, et mis põhjusel post kustutati. Kui kasutaja sellest kustutamisest ikka aru ei saa ja teeb uuesti sama teemalise potituse ja jätkuvalt kustutatakse see ära, siis järelikult on kasutaja reeglitega vastuollu läinud. Nii lihtne see ongi, kuid sageli ei viitsita seda reeglite teemat lugeda ja postitatakse ikka, ning kui postitus on kadunud hakatakse halama: et miks ära kustutati.
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
03.07.2009 01:03:32
|
|
|
Ma ei ole kullast tehtud
Ma ei mõtlegi, et peaks igaühele nüüd PS-e saatma. Antud juhul tegemist uue kasutajaga, oleks võinud väikse selgituse ikkagi saata.
Tulevikku silmas pidades siis mis oleks parem kas jäädagi kustutama poste ja teemasid või siis saata vahest mõni PS selgitava infoga ja seega suure tõenäosusega hoida ära edasised rämpspostid ja -teemad?
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
03.07.2009 01:47:14
|
|
|
arvan samuti, et selgitamine, kasvõi napisõnaline (loe reegleid vms), oleks lihtsam ning asjalikum.
Seda enam, et HV reeglid on üpriski karmid (mitte et nad seda olema ei peaks) ning paljud siin foorumis debüteerijad ei pruugi oma harjumustele põhinedes ju HV jaoks elemetaarseid kombeid veel omaks võtnud olla...
Lisaks, "kõva mees" (TM) ju enne teeb ja alles siis mõtleb mida ta tegi (juhendeid kiputakse lugema siis, kui enam tõesti muud voodood ei aita)
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
03.07.2009 11:53:52
|
|
|
| tsitaat: |
arvan samuti, et selgitamine, kasvõi napisõnaline (loe reegleid vms), oleks lihtsam ning asjalikum.
|
Teha üks "automaatvastus" valmis, siis jääks vaid saatmise "vaev"
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
03.07.2009 12:54:41
|
|
|
Tal ei paista täna rohkem postitusi olevat, seega ju ikka on kustutatud. Kas võiksid paari lausega kirjeldada, millest su teema rääkis? Ehk siis oskaks ka oletada, mis võis kustutamise põhjustada
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
03.07.2009 13:48:44
|
|
|
| tsitaat: |
Moderaatoritel kaotame kustutame nupu ära, reeglitele mittevastav teema tuleb saata prügikasti, et saaks jälgida teema "ajalugu".
|
Osadel oli kaks nuppu?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
03.07.2009 13:57:13
|
|
|
| Max Powers, jah. On kaks nuppu: (ära seda "lillatäpi junni praegu vaata) http://ceemic.pri.ee/hv/lillat2pp.JPG see "X" kustutab posti nii, et ei jää ühtki jälge. Teine variant on sealsesse kastikesse "linnuke" panna ning teema all oleva "kustuta kirjad" abil märgitud post(id) prükkarisse splittida.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
03.07.2009 14:01:28
|
|
|
Vot siis. Mis teil veel on?
Muidu sellega olen mina täiesti nõus, et vähemalt uutele kasutajatele võiks kustutamise korral PSi küll saata.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JUSTer
HV vaatleja

liitunud: 25.06.2009
|
03.07.2009 14:38:50
|
|
|
Okey, ma lõpus enam ei lugend. Keegi tahtis teada mida mu teema sisalda:
See oli umbes seesugune, et palusin abi kas keegi oskab PHP's mulle õpetada kuidas 3D landscape teha. Naq www.kuningriik.ee 's
Ja ütlesin, ka et see võib javascriptis olla. Vht pole. Nh on aga jah
---
Midagi roppu, ebatsensuurset seal ei olnud. Kõigest küsisin kas keegi on sellega tegelend ja oskaks ka mulle väikese õpetuse koostada.
Ma tahan teha maa-ala kus on pilvelõhkujad jne. Pilvelõhkuja on ju kõrge, ja see tähendab, et varjab tema taga olevad 3 ruutu ära.
hv.ee - miDagi selle taolist aga mitte flashis.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
03.07.2009 14:44:23
|
|
|
Mina ei näe ühtki põhjust miks ei võiks see teema programeerimise alafoorumis olla. Tee aga julgelt uuesti teema ja räägi lähemalt mida soovid saavutada, mis vahendid sul olemas on ja millega sa ise hakkama saaksid. Www alla ma sead ei liigitaks otseselt, see on suures osas üsna harilik programmeerimisülesanne, mitte veebinikerdamine.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
03.07.2009 15:27:02
|
|
|
| Selline teema, kus tahetakse, et keegi teine teeks - see kuulub selgelt töövahendusse (raha esst või tasuta on absoluutselt ükskõik!!!). Ja autor peab ise sinna teema tegema, sinna nihutamine pole võimalik.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
03.07.2009 15:36:36
|
|
|
| tsitaat: |
| keegi oskab PHP's mulle õpetada |
!=
| tsitaat: |
| keegi teine teeks |
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
03.07.2009 15:44:03
|
|
|
1. Inimene, kas sa pole veel juhtunud märkama, et need õpetuse küsijad praktiliselt 100% ootavad, et neile kogu kood ära tehakse, omalt poolt neilt midagi asjalikku ette pakkuda pole ega tule.
2. Õpetaja palkamine (jällegi rõhutan - absoluutselt ükskõik kas raha eest või tasuta (aitäh) eest) on ka tüüpiline töövahendus
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
03.07.2009 15:47:50
|
|
|
Mina võtsin seda küsimust kui palvet selgitada kuidas sellised asjad teoorias töötavad et siis teemaalgataja saaks ise edasi uurida ja koodi kirjutada, enam-vähem sama kui see. Võibolla olen suts liiga heal arvamusel keskmisest inimesest.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JUSTer
HV vaatleja

liitunud: 25.06.2009
|
03.07.2009 15:56:15
|
|
|
oot oot oot? WTF nq? Ma ei oota midagi, et ära tehtaks. Ma võin 100% selle ise vb ära teha kui keegi ütleks kuidas teha. Mul ei ole lihtsalt ideid. Mingi 2D ma teeksin ära pealtvaates. Kastikesed. Aga 3D-na ma ei oska kahjuks
Isegi oskan, aga sellega tekib probleeme kuidas sinna sellised ehitised peale panna mis on kõrged ja varjavad selle taga olevaid ruute?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
03.07.2009 15:57:29
|
|
|
| Ho Ho, eks palju oleneb tegelikust sõnastusest. Igatahes hetkel siin teemas mulle vastu vaatav sõnastus on selline, et minu meelest oleks ta pidanud töövahendusse oma teema tegema.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
03.07.2009 16:01:41
|
|
|
| XYZ, kuidas sellised "kustutamise kaebused" sinuga paistavad alati juhtuvat?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
03.07.2009 16:03:43
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| XYZ, kuidas sellised "kustutamise kaebused" sinuga paistavad alati juhtuvat? |
Mis mõttes Ma ei saa su küsimusele hetkel pihta...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
03.07.2009 16:07:13
|
|
|
Ehk võiks selle teema alguse otsa puhtaks lüüa ja tõsta ümber programmeerimise alla?
Igatahes JUSTer võiks uurida isomeetrilist renderdamist, kindlasti leiab siit miskit: link
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
03.07.2009 16:09:27
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| Max Powers kirjutas: |
| XYZ, kuidas sellised "kustutamise kaebused" sinuga paistavad alati juhtuvat? |
Mis mõttes Ma ei saa su küsimusele hetkel pihta... |
Kui keegi kurdab, et tema teemad kaovad ja teadet ei saadeta, siis selline kaebus seostud mul kohe sinuga.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
03.07.2009 16:24:10
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| XYZ kirjutas: |
| Max Powers kirjutas: |
| XYZ, kuidas sellised "kustutamise kaebused" sinuga paistavad alati juhtuvat? |
Mis mõttes Ma ei saa su küsimusele hetkel pihta... |
Kui keegi kurdab, et tema teemad kaovad ja teadet ei saadeta, siis selline kaebus seostud mul kohe sinuga. |
Parem kui sa sellist automaatikat ei rakenda. Ma ei mäleta linki anda, ent on olnud juhtumeid kus ma kohe päris kindlalt asjaosaline pole olnud (tean, et olin komandeeringus ja toimumisajal lihtsalt ei viibinudki foorumis).
Konkreetse käesoleva suhtes ma pead ei tea anda - viimastel päevadel olen ma paar posti kustutusnupust kustutanud küll, kuna nad olid niivõrd vääras kohas ja kuidagi poolikult sõnastatud, et ei näinud kiirkorras peale vaadates mingit mõtet nende säilumise eest hoolitseda. Seetõttu ma parem igaks juhuks jätan käesoleva juhtumi otsad lahti. Ainult nagu asjaosaline siin oma tahtmist seletas - siis esimese posti sisu on selline, et kordan - minu silmis töövahendusfoorumi rida ja sinna peab autor ise teema tegema, liigutada lihtsalt ei saa...
Järgmine post tsipa hakkab muutma sisu aga see on juba käesoleva teema mõju tunda.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
03.07.2009 16:29:53
|
|
|
XYZ, kindlasti ei taha ma sind süüdistada kõikides sellistes juhtumites.
Samas ehk oleks vahest mõistlik kirjutada kasvõi teemasse lühiselgitus ja panna teema lukku koos automaatse kustutamisega.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
03.07.2009 16:45:30
|
|
|
| Kui mul aega on olnud, siis ma mõnikord olen sedagi teinud. Tõsi, pean tunnistama, liiga kipub Murphy seadus platsi, et just vajalikul hetkel on kiirus peal. Ja mõnikord on ka meelekibedust - foorumi tegijad on vaeva näinud, foorumi avalehel on peenemas kirjas tekstid, et mida kuhugi oodatakse + enamuses on veel algul paar n.ö. poolkohustuslikku tutvustusteemat. Aga ikka plärtsatatakse teemasid kuhu juhtub....
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
03.07.2009 17:43:38
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
1. Inimene, kas sa pole veel juhtunud märkama, et need õpetuse küsijad praktiliselt 100% ootavad, et neile kogu kood ära tehakse, omalt poolt neilt midagi asjalikku ette pakkuda pole ega tule.
2. Õpetaja palkamine (jällegi rõhutan - absoluutselt ükskõik kas raha eest või tasuta (aitäh) eest) on ka tüüpiline töövahendus  |
nu dajoosh..
selle loogika järgi võib enamik poste panna töövahenduse foorumisse:
*kodanik soovib midagi müüa, siis tegelikult otsib ta lolli, kes ise selle esema kasutamisega maohaavad saaks.
*kodanik soovib midagi osta, siis tegelikult otsib ta kodanikku, kes müügiteenuse osutamise läbi talle vajaliku asja vahendaks
*kodanik, kes teatab arvuti anomaaliast, otsib ju tegelikult spetsialisti, kes tema eest vea tuvastaks
ja nii edasi jne.
demagoogitsen? loomulikult, sest Su vastus tundub ikka äärmiselt lõbus.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
03.07.2009 17:56:58
|
|
|
| kännuämmelg kirjutas: |
| XYZ kirjutas: |
1. Inimene, kas sa pole veel juhtunud märkama, et need õpetuse küsijad praktiliselt 100% ootavad, et neile kogu kood ära tehakse, omalt poolt neilt midagi asjalikku ette pakkuda pole ega tule.
2. Õpetaja palkamine (jällegi rõhutan - absoluutselt ükskõik kas raha eest või tasuta (aitäh) eest) on ka tüüpiline töövahendus  |
nu dajoosh..
selle loogika järgi võib enamik poste panna töövahenduse foorumisse:
*kodanik soovib midagi müüa, siis tegelikult otsib ta lolli, kes ise selle esema kasutamisega maohaavad saaks.
*kodanik soovib midagi osta, siis tegelikult otsib ta kodanikku, kes müügiteenuse osutamise läbi talle vajaliku asja vahendaks
*kodanik, kes teatab arvuti anomaaliast, otsib ju tegelikult spetsialisti, kes tema eest vea tuvastaks
ja nii edasi jne.
demagoogitsen? loomulikult, sest Su vastus tundub ikka äärmiselt lõbus.
 |
Ma võtan siiski vabaduse asja tõsisemalt käsitleda:
Enamikku mitte! Ostu-müügi jaoks on ikkagi täiesti omad foorumid + veel erifoorum kus lihtsalt kollektsionääridele midagi loovutada
Mis puutub tõrgetesse, siis nende hulka tõepoolest lipsab aeg-ajalt teemasid mille õigem koht oleks töövahenduses, kuna omanik ise pole isegi siit antavate juhiste toel suuteline korralikult testima ja veel vähem korda tegema. Heal juhtumil ta isegi kirjutab seda juba iseseivalt esimeses postis.
Kõige rängem viga mida ilmselt tehakse on, et töövahenduse foorumi nime tõttu arvatakse seal olevat kohustusliku mingeid astronoomilisi summasid maksma.....
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JUSTer
HV vaatleja

liitunud: 25.06.2009
|
03.07.2009 19:26:36
|
|
|
Mis isometric? Landscapet siin foorumis siis tõesti keegi õpetada ei oska? 3D
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
03.07.2009 19:40:39
|
|
|
kandideerisid selgeltnägijate konkursile kah?
minuarust on HV küll kalli ande raiskamine, sellise skilliga- paari lause abil määratleda postitaja oskused ning eeldused algatatud teemat lahendama- ajaks ka mASU ajal suvalises kolkas roppu pappi kokku
mille jaoks üldse avalikke foorumeid vaja, kui kõik on võimalik sisse osta?
Või siis teisalt, mis lootust e-riigi mainet tõsta, kui alustajate väetimadki katsed midagi ise teha lämmatatakse autokraatliku arvamusega tegevuse mõttetusest või teostaja saamatusest?
Jah, ma olen ka seda meelt, et koolitükid peaks kõik kodanikud ise tehtud saama ning nõustun ka sellega, et lahendusi, mille ebaõnnestumine võib tuua mingi kahju (näiteks turbeküsimused) ei tohiks avalikus ruumis diletandid katsetama hakata... kuid et iga skripti jaoks teostuseidee peaks sisse ostma, see tundub kummaline
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
03.07.2009 19:48:05
|
|
|
kännuämmelg, kui enda poolt midagi ette näidata pole, siis vähemalt aitäh eest võiks õiges foorumis sisse osta tõepoolest
Aga tõeliselt korralikes teemades on teema algatajal pidevalt olnud midagigi enda poolt ette näidata. Kohe esimeses postis. Ainus erand on veel täiesti sõnaselge õppematerjalide küsimine.
Ja kui emma-kumma suhtes on vajakajäämist, siis mina ütlen vastva teema kohta, et ta kuulub tegelikult mujale.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
03.07.2009 19:51:24
|
|
|
XYZ: Muide, on veel olemas ka yhiskondlik - kasulik tegevus. Ja see on just seesama, et kui olen kohanud analoogset probleemi, siis jagan niisama va"lja oma info. Mitte ei looda, ega ei arva et keegi kukub seda probleemi esitama To"o"vahenduse teema all reaalselt tehtava to"o"na.
Postitatud mobile device
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
03.07.2009 20:01:57
|
|
|
| JUSTer kirjutas: |
Mis isometric? Landscapet siin foorumis siis tõesti keegi õpetada ei oska? 3D  |
Vaatasin toda su antud linki ning seal on kasutatud isomeetrilist graafikat, ehk siis 3d'd "feigitakse" kasutades tavalist 2d'd ja veidi trikke. Loe sealt lingilt noid artikleid, saad teada kuidas teooria peab olema
Aga keegi peaks selle teema kindlalt kaheks tegema
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
03.07.2009 20:05:14
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
XYZ: Muide, on veel olemas ka yhiskondlik - kasulik tegevus. Ja see on just seesama, et kui olen kohanud analoogset probleemi, siis jagan niisama va"lja oma info. Mitte ei looda, ega ei arva et keegi kukub seda probleemi esitama To"o"vahenduse teema all reaalselt tehtava to"o"na.
Postitatud mobile device |
Kuule, seda teeme ju enamuses siin kõik...s.t. probleemfoorumites, ostu-müügi foorumid on teine lugu
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
03.07.2009 20:06:52
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
kännuämmelg, kui enda poolt midagi ette näidata pole, siis vähemalt aitäh eest võiks õiges foorumis sisse osta tõepoolest . |
no läheb jälle peenutsemiseks- siis võiks ju ülevaadete ja kasutaja hinnangute foorumi kogu täiega tõsta "Ära anda" osasse, sest kodanikud ju annavad oma teabe teistele puhtalt kiidusõnade eest
samuti ei loe ma õigeks, et kui kodanik omab mingit nägemust ning küsib foorumist vahendeid selle teostamiseks, peaks tal olema samas postis ka list lugematutest tühjasonkimistest jms.
mind on alati kummastanud see, et paljusid tarkvaralisi vahendeid kasutatakse sihtotstarbetult ja ma arvan, et seda poleks, kui neile kodanikele antaks juhiseid, kuidas ja millega asju õigesti teha.
lisaks veel ka see, mida ma korduvalt olen välja öelnud, et HV on muutunud aastatetagusest lahedast erialase teabe hankimise keskkonnast okjonikeskuseks. Üks põhjuseid on kindlasti see, et iga teine küsimus suunatakse Google-sse ning teiseks võiks pidada seda, et asjast teadjad ei viitsi/suvatse/taha enam vastata, kuna kuna arvavad, et küsimus on elemetaarne
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
03.07.2009 20:18:14
|
|
|
| kännuämmelg kirjutas: |
| XYZ kirjutas: |
kännuämmelg, kui enda poolt midagi ette näidata pole, siis vähemalt aitäh eest võiks õiges foorumis sisse osta tõepoolest . |
no läheb jälle peenutsemiseks- siis võiks ju ülevaadete ja kasutaja hinnangute foorumi kogu täiega tõsta "Ära anda" osasse, sest kodanikud ju annavad oma teabe teistele puhtalt kiidusõnade eest
samuti ei loe ma õigeks, et kui kodanik omab mingit nägemust ning küsib foorumist vahendeid selle teostamiseks, peaks tal olema samas postis ka list lugematutest tühjasonkimistest jms.
mind on alati kummastanud see, et paljusid tarkvaralisi vahendeid kasutatakse sihtotstarbetult ja ma arvan, et seda poleks, kui neile kodanikele antaks juhiseid, kuidas ja millega asju õigesti teha.
lisaks veel ka see, mida ma korduvalt olen välja öelnud, et HV on muutunud aastatetagusest lahedast erialase teabe hankimise keskkonnast okjonikeskuseks. Üks põhjuseid on kindlasti see, et iga teine küsimus suunatakse Google-sse ning teiseks võiks pidada seda, et asjast teadjad ei viitsi/suvatse/taha enam vastata, kuna kuna arvavad, et küsimus on elemetaarne |
Ei pruugi neid kiidusõnu tulla ja mind isiklikult jätab kohati ükskõiksekski. Hea kui aimu saab, et taas töötab ja kõik.
Su teine lõik - hmmm - aga osalt annab see aimu, et kus abivajal kitsaskoht onja kuskohas ta tegelikult abi vajab. Muidu seletatakse maast ja ilmast ja küsija vaid haigutab igavusest.... Mõtle ka sellele variandile.
Ja lõpulõik - ongi ülearu palju elementaarseid korduvaid küsimisi. Vastused ammu olemas aga ikka küsitakse uuesti ja kui keegi viitsib uuesti vastata, siis tal veab. Ent veidi halvemal juhul on vastajaks poolikult asjast aru saanu ja tekib wikipedia-sündroom kui tõde on segamini valega, sest kõik ei pärine spetsialistide sulest. Kohati on see hea, teinekord on spets liiga oma nägemustes kinni ja tal on raske uut nägemust esitada. Aga küllalt tihti saab ka kiruda ja õige lahenduse saamine venib abivajajal osalt tema enda süül pikaks, kuna ta pole piisavalt otsingut kasutanud ja olemasolevatesse vastustesse süvenenud.
Aga see on vist nii mõnelegi tüütu filosofeerimine, mis siia nüüd kirja sai.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
03.07.2009 20:21:34
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
kännuämmelg, kui enda poolt midagi ette näidata pole, siis vähemalt aitäh eest võiks õiges foorumis sisse osta tõepoolest :!:
Aga tõeliselt korralikes teemades on teema algatajal pidevalt olnud midagigi enda poolt ette näidata. Kohe esimeses postis. Ainus erand on veel täiesti sõnaselge õppematerjalide küsimine. |
Mille poolest on rauafoorumis olev teema pealkirjaga "arvuti ei tööta, mis viga?" parem sinu poolt kirjeltatud teemast programmeerimise alafoorumist? Mõni selline teema on küll töövahenduse alafoorumisse jõudnud, kuid mitte eriti paljud.
Teine probleem on selles, et kui see teema liigukski töövahenduse alafoorumisse, siis ei jääks sinna mingit asjalikku informatsiooni järgmisele kasutajale, kellel sama probleem on.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
03.07.2009 20:33:18
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
...
Ja lõpulõik - ongi ülearu palju elementaarseid korduvaid küsimisi. Vastused ammu olemas aga ikka küsitakse uuesti ja kui keegi viitsib uuesti vastata, siis tal veab... |
vot see ongi jama- "kolm aastat tagasi ma ju ise vastasin täpselt sellele küsimusele, see oli nii vana info, et pidin millalgi ära kustutama- kõik ju teavad ja kes ei tea, leiavad google-st"...elementaarne ju?
... kui mitte arvestada seda, et noored tulevad kogu aeg peale (kui 13 aastane võib olla juba päris adekvaatne, siis 3 aastat tagasi valitsesid teda veel elementaarvajadused/teadmised), paljud neist soovivad ühe temaatikaga tegeleda ainult ühes foorumis(miks peaks kedanik tormama mööda e-galaktikat ning sõeluma läbi sadu muukeelseid arutelusid?) .
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.07.2009 22:30:29
|
|
|
... kuulge, teeks kiriku keset küla ja splitiks probleemi sinna, kus sooviti ? Pole nagu mingi mõisa peale mäng, et sellepärast nii üle reageerida ja juuksekarva lõhki ajada ? Reede õhtu nagu, peaks pidutsema ja ilusat ilma nautima, mitte siin kirvega kurge taga ajama
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
03.07.2009 23:03:25
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| Selline teema, kus tahetakse, et keegi teine teeks - see kuulub selgelt töövahendusse (raha esst või tasuta on absoluutselt ükskõik!!!). Ja autor peab ise sinna teema tegema, sinna nihutamine pole võimalik. |
paistab et salapärane teema kustutaja just selgus
aga eks XYZ, profiil räägib tema enda eest, kuidas hinnatakse ta "kvaliteetset" modereerimist
Spoiler 
endal ka negatiivsed kogemused seoses XYZ modereerimisega  teema kustutati nii kiirelt ära, et ma alguses juba mõtlesin, et postitust ei toimunudki. kuid kui uuesti teema tegin, siis midagi pomises, et miks uuesti tegin selle teema. eranditult kõik moded on saatnud ikka ps-i, milles viga on olnud, välja arvatud too.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|