Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  abi vaja kiiresti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
senso
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 20:52:14 abi vaja kiiresti vasta tsitaadiga

Lugu siis selline, et sai täna ostetud uus protsessor emaplaat ja korpus.
Tulin koju ühendasin ära ( endaarvates kõik õieti ) vajutasin power nuppu , ei midagi
Kontrollisin kõik üle ja uuesti . Korraks lõi vendid käima ja rohkem ei reageeri.
Sooviusi või abi ehk ? aitäh
oskab keegi aidata ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 20:57:19 vasta tsitaadiga

nagu traditsiooniks lao aga lagedale mida ostsid. Tootja, seeria jne. kõik pisi detailideni välja
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Absona
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 17.09.2008




sõnum 30.06.2009 21:00:02 vasta tsitaadiga

Emaplaadi andmeid, prose andmed jne. Ennustada ei oska keegi icon_smile.gif
_________________
Veebilehed, veebiprogrammeerimine, veebilahendused
Erinevad rakendused ja skriptid.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
senso
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 21:01:07 vasta tsitaadiga

ostisin amd phenom 2 x550 black edition
emaplaat on gigabyte MA770-uD3
korpus ei oma vast tähtsust
vanast arutist sai võetud toide 550 w CHIEFTECH ja videokaart 8800 GT
mälu on 2,5 GB @ 667 mhz
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 30.06.2009 21:02:17 vasta tsitaadiga

Lähed kodunt välja. Ilm ilus. Südalinn täis tantsupeolisi ning muid kenasid inimesi. Sobitad tutvusi. Liigud ajaviitmiskohtade vahel.
Hommikul kui ärkad, teed oma süsteemile kergelt valutava kuid värske peaga demontaaži ning paned lego uuesti kokku.


viimati muutis wiinanina 30.06.2009 21:03:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 21:02:27 vasta tsitaadiga

emaplaadil mingi tuli läheb põlema v?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
senso
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 21:04:16 vasta tsitaadiga

pole emaplaadil mingit tuld vist icon_biggrin.gif
kui on siis ei lähe
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 21:06:19 vasta tsitaadiga

aga mingid vendid lähevad tööle? kõvaketas?
lihtsam on vist nii jah et võtad kõik uuesti lahti ja paned uuesti kokku. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
senso
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 21:07:55 vasta tsitaadiga

vendid lähevad täpselt 1-2 sekundiks käima ja siis sureb välja
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 21:08:16 vasta tsitaadiga

kas toite 4 pesane molex on küljes
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.06.2009 21:08:55 vasta tsitaadiga

Kõik vajalikud toiteotsikud ühendatud? power nupu pinid õiget pidi emaplaadil? icon_rolleyes.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
senso
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 21:10:11 vasta tsitaadiga

seal ainult üks valik ongi kuidas power pinid külge panna ja 4 pesane polex on küljes
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 21:15:16 vasta tsitaadiga

cmos
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
senso
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 21:16:33 vasta tsitaadiga

cmos ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 21:18:37 vasta tsitaadiga

Kas mõni piiks ikka kostab?
_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...


viimati muutis Sahib 30.06.2009 21:19:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 21:19:16 vasta tsitaadiga

cmos = bios reset, mitu mälu moodulit ?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
senso
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 21:22:34 vasta tsitaadiga

ei kosta piikus ja 4 mälu moodulit
kuigi proovisin ka ilma mäludeta kuid ikka sama asi
j akuidas bios reseti teha ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 21:24:53 vasta tsitaadiga

pci pesade kohal on 2 pin pistik, see tuleb lühistada ja arvutile toide korraks peale lasta ning uuesti toide maha, siis vabastad pistiku ja käivitad uuesti.
Kas kõik mälud ühe sugused? proovi algselt ühesugused moodulid ainult kollastes pesades


viimati muutis karusloom 30.06.2009 21:25:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.06.2009 21:25:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

j akuidas bios reseti teha ?

Võib käia mingi pini ümbertõstmisega kui ka akupatarei ~15 sekiks eemaldamisega...VB ka muul moel...

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
senso
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 21:27:32 vasta tsitaadiga

kas ma näiteks panen siis 2 pinise reboot buttoni selle sinna pistikusse ja bootn üles ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 21:29:00 vasta tsitaadiga

emm pigem mitte, kui sul vaba jumperit pole võid kasvõi kruvikat seal vastas hoida ja samal ajal power nuppu vajutada, kuid lühistatud peab olema nii kaua kuni uuesti poweri maha võtad
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 21:31:43 vasta tsitaadiga

Ei ei.. ikka jumper käib sinna.
Spoiler Spoiler Spoiler

See sinine jublakas.
/jõuti ette.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
senso
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 21:38:50 vasta tsitaadiga

tegin cmosi ja proovisin vbootida nii et ainult emaplaa ton küljes
sama tulemus , cpu fani lööb paariks sekundiks tööle ja kõik
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 21:39:52 vasta tsitaadiga

mul oli see 4pinnine emaplaadi juhe küljest ära, siis tegi sama asja.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
senso
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 21:41:30 vasta tsitaadiga

no jumala küljes on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 21:43:22 vasta tsitaadiga

see plate tahab saada kõiki asju külge ja veendu et pc speaker oleks küljes, sest sealt tulevad vea koodid piiksudena, ja pane ühesugused mälumoodulid ainult kollastesse pesadesse
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 30.06.2009 21:46:49 vasta tsitaadiga

Ma ju räägin, et vaja puhkust ning peale selle täielikku demontaaži.
Mine tea mida seal emmel tagantpoolt lühistatud.
Üldiselt, kui kohe ei jookse, siis saab kell 22 ja alkomüük poodides lõpetatakse.
Aga ilma liitrita ei saa sellest probleemist mittekeegi üle.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-Thug
HV Guru
e-Thug

liitunud: 26.02.2005




sõnum 30.06.2009 21:59:02 vasta tsitaadiga

Võta lahti ja pane seekord termopastat ka vahele icon_razz1.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
senso
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 22:59:59 vasta tsitaadiga

termopasta oli prose jahiutuse peal

ühendasin kõik kokku ja lahti tagasi , kuid enam ei tee fanid midagi ,kas tõeti garantii laks ?

või ehk leiduks homme päeva ajal tallinna kesklinnas keegi targem kes tuleks aitaks ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 00:05:07 vasta tsitaadiga

karusloom kirjutas:
pci pesade kohal on 2 pin pistik, see tuleb lühistada ja arvutile toide korraks peale lasta ning uuesti toide maha, siis vabastad pistiku ja käivitad uuesti...

Ja emaplaadi kasutusjuhend pajatab:
tsitaat:
Always turn off your computer and unplug the power cord from the power outlet before clearing the CMOS values.

Emaplaadi toiteahela võib lühistada "power" nuppu all hoides küll, et toiteahela konded tühjaks lasta, aga mitte elusa toiteplokiga.

EDIT: Oli kunagi ammu endalgi selline juhus, et uuel komplektil lõid ventikad ainult korraks pöörlema ja siis vaikus, mul oli kas HDD või PWR LED valepidi ühendatud... enamus emaplaate küll sellise pisiasja peale köhima ei hakka aga tasub üle kontrollida.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
senso
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 02:17:09 vasta tsitaadiga

oot ma ei saa nagu aru kuidas on iget pidi ja kuidas valet pidi ?
nii et kiri jääb emaplaadist üles või alla ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 02:22:09 vasta tsitaadiga

proovi iga mälu üksikuna. 2,5gb on mingi värdjas kombinatsioon

vana sul see toide on? äkki see ära kopitanud.

ehk tahab plaat biosi uuendust prose toetuseks?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
senso
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 02:33:04 vasta tsitaadiga

2x1 gb ja 2x256 mb

toide ei ole kopitanud kuna hetkel töötab arvuti taga ja mingi 1 aasta max

kõik jupid mida proovisin töötavad hetkel teise emaplaadi ja prosega
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 02:41:52 vasta tsitaadiga

emaplaadi biose võiks ära uuendada jah,
kui sobivat proset ei ole selle jaoks, siis arvutikeskuses saaks tehtud
http://foorum.arvutikeskus.ee/viewtopic.php?f=13&t=56
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 02:42:47 vasta tsitaadiga

Räägi mida sa siiamaani teha oled proovinud?
Kas sa tegid cmos?
Kas sa kinnitasid pcspeakeri, ja kas see andis mingeid tulemusi (veakoode)?
Kas proovisid power ja hddledi otsikuid teistpidi pöörata?


Minu soovitus oleks sama, mis ülalkõnelejalgi. Proovi esimese hooga ainult ühe mälumooduliga. Pane ainult üks ühegigane pulk masinasse ning proovi siis. Mis nägu teeb.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 02:43:15 vasta tsitaadiga

proovi jah ühe kaupa mäludega, nagu eespool soovitati.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
senso
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 02:50:41 vasta tsitaadiga

kui panen ainult ühe mälupulga kas ma panen siis ka videod jne ka kõik ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 02:52:51 vasta tsitaadiga

jah
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
senso
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 17:25:39 vasta tsitaadiga

mõtlesin siis teile natuke tagasisidet anda
viisin asjad garantiisse ja umbes 30 minti pärast helistati ja öeldi et kõik töötab
kasutati 500 W toitekat ja 8800 GT-d ja 2 gb kingston 800 mhz mälupulka
siit siis küsimus kas tõesti võib olla minu 667 mhz mäludes probleem ?
kuna hetkel on 550 W chieftech ja 8800 GT
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 17:26:56 vasta tsitaadiga

mis mälud sul on? mudelid jne?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
senso
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 17:44:10 vasta tsitaadiga

kingstoni 1 GB 667 mhz
apacer 1 GB 667 mhz ( vist või oli 553 )
ja siis mingid 2x256 mb HP mälud
oleks mõtet osta uus 800 mhx kingsotni mälu või mitte ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 17:53:11 vasta tsitaadiga

need 256mb pulgad on ikka ddr2'ed?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
senso
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 19:17:23 vasta tsitaadiga

on küll
nii ostsin siis 2 GB 800 mhz pulga
ikka sama lugu
kahtlane tunne et ehk on asi korpuses ja ehk on mingid poweri nupu juhtme lühises ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 19:30:30 vasta tsitaadiga

senso kirjutas:
on küll
nii ostsin siis 2 GB 800 mhz pulga
ikka sama lugu
kahtlane tunne et ehk on asi korpuses ja ehk on mingid poweri nupu juhtme lühises ?


Mis komplektsuses asjad garantiis käisid, kas sama korpuse sees ja sama prosega? Proovi komplekt korpusest väljas käima lasta, elektrit mittejuhtiva aluse peal ja minimaalse konfiga - ilma kõvakettata, optiliste seadmeteta, ühe mälupulgaga ja kui on võimalik siis PCI videokaardiga. Lisaks soovitan emaplaadi kasutusjuhendis näpuga järge vedades kõik asjad üle kontrollida.
Power ja Reset nuppude puhul polaarsus ei oma tähtsust, lühise kontrollimiseks tester (multimeeter) abiks, samas võid need pistikud ühendamata jätta ja prooviks käivitada kruvikeeraja otsaga korraks emaplaadi Power Switch pin-id lühistades.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 19:42:24 vasta tsitaadiga

senso vaata PS
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 01.07.2009 20:19:12 vasta tsitaadiga

Kas sa kõvaketta jumperi eri asendeid oled sätttinud.
Mingi suht uus AMD prose vajas emaplaadile uut biosi updati ja oli ka suht valiv mälude suhtes, vaata mis mälud toetatud on algul pidid olema vist pulga kaupa sättitud madala Mhz peale (algul paned 1 pulga ja siis kui saad biosi siis paned madalama mHz peale).

Ühenda emme kaablid lahti (mitte korpuse).
Võtta biosi patarei tunniks välja ja kõik mälud ka.
Hoia Power on nuppu all.
Draivide jumperid on õigesti pandud.
Pane ainult identsed mälud sisse või 1 mälu.
Pane masin kokku ja prrov käivitada.

Biosi update tee vaid Dos-i keskonnas.

Vaata kas mõni toite / front panel juhe ei logise

võid ka laua peal testida (komponendid korousest väljas) et lühis välistada. Vaata, et voolu ei saa.
-------------------------------

tsitaat:
oot ma ei saa nagu aru kuidas on iget pidi ja kuidas valet pidi ?
nii et kiri jääb emaplaadist üles või alla ?




osad lähevad ülesse oasd alla osad paremale osad vasemale. Ja minul oli ka kunagi nii, et need kaablid olid valesti ühendatud ja sekundiks võttis vendi käima ja must ekraan.
Must on null, vaata neid + ja - tähiseid seal ja jälgi emaplaadi juhendit. Minu Gigabyte mobole need klemmid ei vastanud juhendi joonisele (emmel oli vist rohkem klemme)


Kui sa kahtlustad, et korpuse kaablid on katki, siis võid lühiühendada power on switchi klemme mobo küljes. NB ise pole teinud ja ei tea kas on ohutu, aga nägin kuidas keegi tegi.


viimati muutis Mucrop3 01.07.2009 21:44:56, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 20:29:59 vasta tsitaadiga

küsiks ka ära mis revision mobo on v1.0 või v2.0 revisioni number on plate all vasakus nurgas (plate enda ees nii, et väliühenduse pistikud on vasakul käel)
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
senso
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2009 22:28:08 vasta tsitaadiga

plate on v 1.0
ja no vhaet ei ole
mul on kergem viia see arvutikeskusesse kus nad korda teevad
enamsu asjad on nagunii nende alt garantii all seega probleemi ei ole
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  abi vaja kiiresti
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.