Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] MKV videofailide vaatamine mängukonsooliga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lax007
HV kasutaja
lax007

liitunud: 19.11.2006




sõnum 04.02.2009 23:42:54 vasta tsitaadiga

j2nesh kirjutas:
scaryx kirjutas:
http://ps3mediaserver.blogspot.com/

parim asi arvutist hd filmide streamimiseks...nüüd olemas ka mac-i toetus:

http://code.google.com/p/ps3mediaserver/downloads/list


Mnjaa, see söödab mkv konteineriga HD ka PS3-le ette ja koos supakatega. Tore vidin.

Kuda te sellel subtiitrid tööle saite?

_________________
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F3nya
HV kasutaja
F3nya

liitunud: 09.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2009 06:18:44 vasta tsitaadiga

Tegin kõik nagu sul oli siin öeldud, kuid kui konverteerimine protsess on läbi, teeb ta output folderis ainult mingi ühe 2gb movie_video1.WVC faili.
icon_confused.gif

Endal on vista, ja source film oli HDDVDrip millel video codec oli VC-1.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scaryx
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007




sõnum 22.02.2009 12:05:01 vasta tsitaadiga

lax007 kirjutas:
j2nesh kirjutas:
scaryx kirjutas:
http://ps3mediaserver.blogspot.com/

parim asi arvutist hd filmide streamimiseks...nüüd olemas ka mac-i toetus:

http://code.google.com/p/ps3mediaserver/downloads/list


Mnjaa, see söödab mkv konteineriga HD ka PS3-le ette ja koos supakatega. Tore vidin.

Kuda te sellel subtiitrid tööle saite?


subtiitrid smasse kausta kus film ja sama failinimi peab olema...näiteks siis film.avi ja film.srt
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2009 16:41:30 vasta tsitaadiga

Mul on Gotsent'iga nüüd selline probleem, et ta muudab videofailidel hali selliseks underwater slow-motion'iks. icon_lol.gif Paremini ma seda tekkivat häält kirjeldada ei oska. Kõik on muidu Skeptiku õpetuse järgi tehtud. Milles võib olla probleem?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2009 16:52:53 vasta tsitaadiga

klasutasid Nero encoderit?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2009 17:22:46 vasta tsitaadiga

Gotsent kausta sai ta pandud küll, niiet ideepoolest peaks nagu kasutama.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2009 17:29:09 vasta tsitaadiga

kas esineb kõigi proovitud MKV-de ümberkonvertimisel või ainult ühega? on variant, et juhtus selline fail, mida ta hästi käsitleda ei oska ja siis tekibki "jama". võibolla on selle MKV pakkimisel kasutatud mingit muud meetodit, mitte nö. tavapärane HD-rip.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2009 17:39:18 vasta tsitaadiga

Kaks faili, mis ma proovinud olen, on mõlemad nii olnud.
Mõlema mkv heli oli algselt DTS, kui see oluline peaks olema.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2009 18:05:48 vasta tsitaadiga

woo456, DTS-iga võib jah probleeme tekkida. omalgi olnud. icon_neutral.gif kas ilma faili 4GB pealt splittimata ka proovisid? tihti tehakse need MP4 failid nagunii nati alla 4GB kui MKV algne suurus peaks näiteks 4,37GB olema, kuna 5.1 audiost saab stereo...

näe, sama probleem, mis sulgi: http://www.avforums.com/forums/xbox-360/722595-gotsent-mkv-dts-mp4.html
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2009 18:08:06 vasta tsitaadiga

Splittimata pole proovinud. Esimese faili ma kustutasin juba ära (mõtlesin, et mp4 olemas, pole rohkem vaja), see oli vist 4,37 GB, oleks saanud proovida. Teine on aga 10,2 GB ja kuidagi ilma splittimata hakkama ei saa. Eks peab vist siis mõnda sellist faili proovima, mis ei oleks DTS audioga.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2009 18:10:10 vasta tsitaadiga

4,37GB puhul ma ise enamasti split linnukest ette ei pane, kuna fail tuleb nagunii 4GB piiresse. 10,2 juba teine lugu jah
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2009 01:48:51 vasta tsitaadiga

Huvitav, et mkv2vob-iga ei saa enam heli kätte.
Any comments?
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
motuman
HV vaatleja
motuman

liitunud: 21.08.2008




sõnum 28.04.2009 16:08:17 vasta tsitaadiga

Mul selline probleem tekkinud, et kui ma üritan xbox 360'ga filme vaadata, siis ta ei refreshi mul enam seda kausta, kus mul videofailid sees on. Kogu kausta sisu olen välja vahetanud ja ikkagi ta näitab mulle ainult vanu asju. Äkki oskab keegi aidata, et kuda sellele kaustale siis refreshi teha xboxi peal?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2009 16:36:54 vasta tsitaadiga

Windows 7? mul mõnikord sama jama, aga testistaadiumis tootelt ma paremat ei ootagi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
motuman
HV vaatleja
motuman

liitunud: 21.08.2008




sõnum 28.04.2009 21:17:59 vasta tsitaadiga

Vista...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skyline14
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 14.06.2009 19:25:08 vasta tsitaadiga

Mul siis selline probleem, et kui hakkan filmi vaatama ps3-lt siis mingi hetk hakkab pilt nõksama ja heli ei jookse ka enam kokku ei saa aru mis värk on??
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2009 19:30:46 vasta tsitaadiga

üle wifi?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skyline14
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 17.06.2009 00:08:15 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
üle wifi?

Ei plaadile kirjutatud ikka
Hmm nüüd sain sellise asja teada, et eelmainitud postituses et hääl ja pilt ei jookse kokku ja pilt hakkab kokku jooksma siis: kui tõmban dvd-lt ps3-le on kõik korras ja töötab ilusti
ei saa aru miks plaadilt ilusti ei mängi??
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
motuman
HV vaatleja
motuman

liitunud: 21.08.2008




sõnum 30.06.2009 10:22:56 vasta tsitaadiga

Ega keegi oska öelda, kas xbox 360'le annab kuidagi mingit videode playlisti ka teha? Tõmbasin endale igavese pataka muusikavideosid, et sünnipäeva ajaks arvutist striimima panna, aga krt ainult ükshaaval mängis. Arvuti kaabliga tv taha ühendades ei tule nii hea pildi kvaliteet(miskipärast oli lausa mustvalge icon_confused.gif ), kui läbi boxi, nii et tahaks ikka kuidagi seda listi teha.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 16:45:28 vasta tsitaadiga

kui läbi Media Center-i lasta, siis seal oli mu teada valik "play all"
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
motuman
HV vaatleja
motuman

liitunud: 21.08.2008




sõnum 30.06.2009 23:50:57 vasta tsitaadiga

Mina olen see tüüp, kes siin mõned postitused tagasi xboxi ja media center'i vahele ühendust ei saanud icon_sad.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 21:35:28 vasta tsitaadiga

W7 all keegi on saanud Media Centeri tööle Xboxiga? Mul loobib mingit configuration errorit.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 22:02:42 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
W7 all keegi on saanud Media Centeri tööle Xboxiga? Mul loobib mingit configuration errorit.

töötab kenasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 23:19:46 vasta tsitaadiga

Avastasin, et Media Center Extender Service ei taha tööle minna. Kui vaatasin, mis service'st ta sõltub(dependencies), siis kõik 4 asja töötavad. Tahes MSES tööle panna, loobib errorit: the service start failed since one or more services in the same process have an incompatible service SID type setting...

edit: tööle sain. Piisas restardist.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 11:40:31 vasta tsitaadiga

Saan aru, et see tarkvara kodeerib ise lahti PS3 tarbeks video ning saadab juba valmis striimi? Probleem selles, et laptop on lahjavõitu taoliseks tegevuseks. Mis alternatiive veel oleks? Parim oleks muidugi võimalus MKV-d ka DVD-dele splittida ning otse mängida.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tyler
HV kasutaja
tyler

liitunud: 17.07.2003




sõnum 29.07.2009 01:31:50 vasta tsitaadiga

teil ka ükskord oli nii, et k-lite codec pack uninstall arvutist ja siis krt pooled videod ps3 media serveri kaudu ei mänginud?
3 minutit pidin ühendust otsima.
siis lõi (I) põlema ja re-install, ning - kae lugu - sain vaadata isegi brigada x264 mkv jee. ehk siis stuffi, mida ennem väga ei saanudki. rääkimata 1080p dts pulp fiction (suurus 8.49gb - napilt ei mahu dvd9 peale ära thumbs_down.gif icon_razz.gif). krt nüüd mängib ps3 media server küll KÕIKE mul. real mediat ei ole vist proovinud veel....too much shit-like. dont touch shit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2009 00:09:54 vasta tsitaadiga

Kõik kelle ps3 siis vaadake ps3divx.blogspot.com sealt saate tasuta filme ja palju muud. Ise tirin hetkel Bruno-t alla. Mingit registreerimist pole vaja, minu arust mega hea
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lux
Kreisi kasutaja
lux

liitunud: 08.06.2005




sõnum 06.11.2009 11:52:41 vasta tsitaadiga

scaryx kirjutas:
http://ps3mediaserver.blogspot.com/

parim asi arvutist hd filmide streamimiseks...nüüd olemas ka mac-i toetus:

http://code.google.com/p/ps3mediaserver/downloads/list


saan ma õigesti aru, et sellega ei pea mkv'sid ümber convertima ja kui subtiitrid on sama nimega, siis haagib need ka ise külge?

kui võimas see arvuti sel juhul olema peab veel?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 06.11.2009 22:49:47 vasta tsitaadiga

viskaks ka kolmeka sekka. multiavchd nimeline progejupp on selline lahe asi, mis võimaldab .mkv (ja näiteks ka .ts) faili tavalisele dvd-le panna niiviisi, et säilivad kõik heliribad, kõik subtiitrid ja algupärane (näiteks 720p) kõrge reso. kõige selle jaoks annab teha lihtsa menüü pluss sellise väikese 'avalehe' a la eksliibris. loomulikult saab tiitreid ja heliribasid filmi ajal vahetada. tegemist on niisiis frontend-iga, mis 'vaatab kasutaja pandud linnukesi' ja nende järgi mitmesugustele vabavaralistele progejuppidele käsuridu ette söödab. kogu kupatus on komplektne (välja arvatud avisynth ja haali meida splitter), softi uuendatakse väga tihti (vahel mitmeid kordi päevas). natuke katsetamist/pusimist (rewritable toorikud abiks) ja pleikarile kõlbulik 'hires dvd' täiesti olemas.
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lux
Kreisi kasutaja
lux

liitunud: 08.06.2005




sõnum 22.11.2009 10:30:31 vasta tsitaadiga

kuidas mp4 või m2ts failidele ps3 jaoks subtiitrid külge haakida?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2009 12:44:26 vasta tsitaadiga

How to Stream DivX Plus HD (MKV) files to your Xbox 360 icon_razz1.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005



Online
sõnum 13.01.2010 15:23:08 vasta tsitaadiga

Niih, nüüd on olemas Blu-Ray kirjutaja arvutis (Plextor midagi) ja PS3.
Proovisin alguses ,mkv file tsmuxer nimelise progega blu-ray jaoks ümber teha.
Protsess toimus kiiresti, output destination folderisse tuli blu-ray plaatidega sarnanse sisu mille põletasin plaadile.
Ei mängi seda ei PS3 ega arvuti enda BR lugeja.
Nüüd prooviks siin teemas antud õpetuse järgi teha aga küsimus see esimese postituse kohta:


tsitaat:
d) märgi ära, et suuremad kui 4GB failid tükeldatakse: Split > 4GB ? (Xbox 360-le ei meeldi suuremad ja FAT32-le üle 4GB suurusi faile panna ei saa

Kas see on vajalik kui tahan ainult PS3 jaoks teha?
tsitaat:
Peale seda hakkab programm MKV-d MP4-ks konvertima

Kas välja tuleb ainult üksainuke file mille kirjutan datana BR plaadile?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 15:53:11 vasta tsitaadiga

kui küsida tohib, siis miks sa üle võrgu videosi ei striimi?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005



Online
sõnum 13.01.2010 16:32:17 vasta tsitaadiga

Mul PS3 suht uus, pole veel kõike võimalusi uurinud, ja samas sain Blu-Ray kirjutaja mõtlesin, et proovin nii üht kui teistpidi, et kui kunagi vaja on siis oleks teema selge.
Aga ma proovin õhtul seda neti värki. Kui läbi neti saan mängima, siis proovin sama faili kirjutada BR plaadile ja proovida niipidi ka. thumbs_up.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 13.01.2010 18:57:14 vasta tsitaadiga

lux kirjutas:
kuidas mp4 või m2ts failidele ps3 jaoks subtiitrid külge haakida?
vaata mu posti.
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 17:04:45 vasta tsitaadiga

Miskipärast ei mängi PS3 5.1 heli maha... Stereoks konvertida, siis on hääl, 5.1 puhul pole. icon_rolleyes.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 29.01.2012 22:01:21 vasta tsitaadiga

No nii, päris vana teema, arvestades millal see loodud sai.
Proovisin ka seda striimimis lahendust ning hetkel paistab see tõesti kõige parem lahendus, kui...

Kui saaks ainult stiimimise ilusti ka jooksma.
Iseenesest kõik töötab, aga ainult aeglaselt.
Tunduks nagu kui hakkab puhverdama siis kakub kinni ja filmi vaatamise mõnu kaob niivisi täitsa ära.

Rääkige, et mida peaks tegema, et HD komponendid ja üldse ka muud filmif hästi maha mängitaks? Kas arvutikiirus/võimsus on väga tähtis? Netikiirus/võrguliiklus?

Arvutiks on Inteli i5 M520 2.4GHz,
4GB mälu
Ati HD5600/5700 seeria
Win7

Mille taha asi võiks jääda?

Kas kellelgil veel striiming sama vilets?

PS! Keegi võiks selle porno pildi teema keskelt ära koristada.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2012 11:40:18 vasta tsitaadiga

Üle wifi või kaabliga? Sõltuvalt arvutist ja/või faili suurusest võib wifiga tõesti hakkima hakata, aga kui arvuti ja PS3 mõlemad kaabliga netis, ei tohiks probleemi olla.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 31.01.2012 15:31:11 vasta tsitaadiga

Läbi wirelessi.
Vahetasin nüüd arvutit, panin veidi võimsama arvuti taha, ehk enne oli läptopist, nüüd siis lauaarvutist, mis ei olegi just väga palju võimsam kuid on kaabliga wifiruuteri otsas. PS3 ise wifiga.
Aga mahamängimine on nüüd parem küll. Enam 720p resoga failide mahamängimisel probleeme ei esine, küll aga 1080p võtab puhverdamisel klippima.
Proovin hiljem ka kõik kaabliga ja vaatan kuidas on.

Kas programmi enda seadetes mingite kodeerimis võtete või buhvri-arvu-suuruse muutmise abil ei ole võimalik midagi paremaks/kiiremaks muuta?

Igatahes tänud vastamast!
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hydsekas
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2012 20:18:31 vasta tsitaadiga

Viga on selles, et kasutad wifi-t vaatamiseks, parim võimalus probleemi lahendamiseks on kasutada kaablit. Teine võimalus on, et võtad PS3 Media serveris Transcodig Setting ja seal all pool on Video quality settings ja muudad vastavaks sellele, et kasutad wifit, kuid sellega kaasneb kvaliteedi kadu.

Selles, et arvuti nõrgaks jääb pole väga võimalik, sest isegi P4, peaks saama HD-d vaadata
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsellu
HV vaatleja
tsellu

liitunud: 09.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 09:15:05 vasta tsitaadiga

Kui kasutada 802.11n wifit ja ps3 on kaabliga ruuteri taga siis pole probleemi ka 1080p filme vaadata media sreveriga...
iseasi muidugi kas arvuti jõuab seda pilti töödelda piisavalt kiiresti.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 07.02.2012 00:49:51 vasta tsitaadiga

tänud seltsimees hydsekas ja tsellu!
Täna liiga hilja ja ei hakka jamama, aga homme katsetan ära ja proovin, kas läks paremaks.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] MKV videofailide vaatamine mängukonsooliga mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.