|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
lax007
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2006
|
04.02.2009 23:42:54
|
|
|
| j2nesh kirjutas: |
Mnjaa, see söödab mkv konteineriga HD ka PS3-le ette ja koos supakatega. Tore vidin. |
Kuda te sellel subtiitrid tööle saite?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
F3nya
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2008
|
20.02.2009 06:18:44
|
|
|
Tegin kõik nagu sul oli siin öeldud, kuid kui konverteerimine protsess on läbi, teeb ta output folderis ainult mingi ühe 2gb movie_video1.WVC faili.
Endal on vista, ja source film oli HDDVDrip millel video codec oli VC-1.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scaryx
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2007
|
22.02.2009 12:05:01
|
|
|
| lax007 kirjutas: |
| j2nesh kirjutas: |
Mnjaa, see söödab mkv konteineriga HD ka PS3-le ette ja koos supakatega. Tore vidin. |
Kuda te sellel subtiitrid tööle saite? |
subtiitrid smasse kausta kus film ja sama failinimi peab olema...näiteks siis film.avi ja film.srt
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
18.03.2009 16:41:30
|
|
|
Mul on Gotsent'iga nüüd selline probleem, et ta muudab videofailidel hali selliseks underwater slow-motion'iks. Paremini ma seda tekkivat häält kirjeldada ei oska. Kõik on muidu Skeptiku õpetuse järgi tehtud. Milles võib olla probleem?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.03.2009 16:52:53
|
|
|
| klasutasid Nero encoderit?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
18.03.2009 17:22:46
|
|
|
| Gotsent kausta sai ta pandud küll, niiet ideepoolest peaks nagu kasutama.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.03.2009 17:29:09
|
|
|
| kas esineb kõigi proovitud MKV-de ümberkonvertimisel või ainult ühega? on variant, et juhtus selline fail, mida ta hästi käsitleda ei oska ja siis tekibki "jama". võibolla on selle MKV pakkimisel kasutatud mingit muud meetodit, mitte nö. tavapärane HD-rip.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
18.03.2009 17:39:18
|
|
|
Kaks faili, mis ma proovinud olen, on mõlemad nii olnud.
Mõlema mkv heli oli algselt DTS, kui see oluline peaks olema.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
18.03.2009 18:08:06
|
|
|
| Splittimata pole proovinud. Esimese faili ma kustutasin juba ära (mõtlesin, et mp4 olemas, pole rohkem vaja), see oli vist 4,37 GB, oleks saanud proovida. Teine on aga 10,2 GB ja kuidagi ilma splittimata hakkama ei saa. Eks peab vist siis mõnda sellist faili proovima, mis ei oleks DTS audioga.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.03.2009 18:10:10
|
|
|
| 4,37GB puhul ma ise enamasti split linnukest ette ei pane, kuna fail tuleb nagunii 4GB piiresse. 10,2 juba teine lugu jah
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
25.03.2009 01:48:51
|
|
|
Huvitav, et mkv2vob-iga ei saa enam heli kätte.
Any comments?
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
motuman
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2008
|
28.04.2009 16:08:17
|
|
|
| Mul selline probleem tekkinud, et kui ma üritan xbox 360'ga filme vaadata, siis ta ei refreshi mul enam seda kausta, kus mul videofailid sees on. Kogu kausta sisu olen välja vahetanud ja ikkagi ta näitab mulle ainult vanu asju. Äkki oskab keegi aidata, et kuda sellele kaustale siis refreshi teha xboxi peal?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.04.2009 16:36:54
|
|
|
| Windows 7? mul mõnikord sama jama, aga testistaadiumis tootelt ma paremat ei ootagi.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
motuman
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2008
|
28.04.2009 21:17:59
|
|
|
| Vista...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skyline14
HV vaatleja
liitunud: 03.01.2009
|
14.06.2009 19:25:08
|
|
|
| Mul siis selline probleem, et kui hakkan filmi vaatama ps3-lt siis mingi hetk hakkab pilt nõksama ja heli ei jookse ka enam kokku ei saa aru mis värk on??
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
14.06.2009 19:30:46
|
|
|
| üle wifi?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skyline14
HV vaatleja
liitunud: 03.01.2009
|
17.06.2009 00:08:15
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| üle wifi? |
Ei plaadile kirjutatud ikka
Hmm nüüd sain sellise asja teada, et eelmainitud postituses et hääl ja pilt ei jookse kokku ja pilt hakkab kokku jooksma siis: kui tõmban dvd-lt ps3-le on kõik korras ja töötab ilusti
ei saa aru miks plaadilt ilusti ei mängi??
|
|
| tagasi üles |
|
 |
motuman
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2008
|
30.06.2009 10:22:56
|
|
|
Ega keegi oska öelda, kas xbox 360'le annab kuidagi mingit videode playlisti ka teha? Tõmbasin endale igavese pataka muusikavideosid, et sünnipäeva ajaks arvutist striimima panna, aga krt ainult ükshaaval mängis. Arvuti kaabliga tv taha ühendades ei tule nii hea pildi kvaliteet(miskipärast oli lausa mustvalge ), kui läbi boxi, nii et tahaks ikka kuidagi seda listi teha.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.06.2009 16:45:28
|
|
|
| kui läbi Media Center-i lasta, siis seal oli mu teada valik "play all"
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
motuman
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2008
|
30.06.2009 23:50:57
|
|
|
Mina olen see tüüp, kes siin mõned postitused tagasi xboxi ja media center'i vahele ühendust ei saanud
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
12.07.2009 21:35:28
|
|
|
W7 all keegi on saanud Media Centeri tööle Xboxiga? Mul loobib mingit configuration errorit.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.07.2009 22:02:42
|
|
|
| taikonaut kirjutas: |
| W7 all keegi on saanud Media Centeri tööle Xboxiga? Mul loobib mingit configuration errorit. |
töötab kenasti
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
12.07.2009 23:19:46
|
|
|
Avastasin, et Media Center Extender Service ei taha tööle minna. Kui vaatasin, mis service'st ta sõltub(dependencies), siis kõik 4 asja töötavad. Tahes MSES tööle panna, loobib errorit: the service start failed since one or more services in the same process have an incompatible service SID type setting...
edit: tööle sain. Piisas restardist.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
17.07.2009 11:40:31
|
|
|
| Saan aru, et see tarkvara kodeerib ise lahti PS3 tarbeks video ning saadab juba valmis striimi? Probleem selles, et laptop on lahjavõitu taoliseks tegevuseks. Mis alternatiive veel oleks? Parim oleks muidugi võimalus MKV-d ka DVD-dele splittida ning otse mängida.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tyler
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003
|
29.07.2009 01:31:50
|
|
|
teil ka ükskord oli nii, et k-lite codec pack uninstall arvutist ja siis krt pooled videod ps3 media serveri kaudu ei mänginud?
3 minutit pidin ühendust otsima.
siis lõi (I) põlema ja re-install, ning - kae lugu - sain vaadata isegi brigada x264 mkv jee. ehk siis stuffi, mida ennem väga ei saanudki. rääkimata 1080p dts pulp fiction (suurus 8.49gb - napilt ei mahu dvd9 peale ära ). krt nüüd mängib ps3 media server küll KÕIKE mul. real mediat ei ole vist proovinud veel....too much shit-like. dont touch shit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
19.08.2009 00:09:54
|
|
|
| Kõik kelle ps3 siis vaadake ps3divx.blogspot.com sealt saate tasuta filme ja palju muud. Ise tirin hetkel Bruno-t alla. Mingit registreerimist pole vaja, minu arust mega hea
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lux
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
06.11.2009 11:52:41
|
|
|
saan ma õigesti aru, et sellega ei pea mkv'sid ümber convertima ja kui subtiitrid on sama nimega, siis haagib need ka ise külge?
kui võimas see arvuti sel juhul olema peab veel?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
06.11.2009 22:49:47
|
|
|
viskaks ka kolmeka sekka. multiavchd nimeline progejupp on selline lahe asi, mis võimaldab .mkv (ja näiteks ka .ts) faili tavalisele dvd-le panna niiviisi, et säilivad kõik heliribad, kõik subtiitrid ja algupärane (näiteks 720p) kõrge reso. kõige selle jaoks annab teha lihtsa menüü pluss sellise väikese 'avalehe' a la eksliibris. loomulikult saab tiitreid ja heliribasid filmi ajal vahetada. tegemist on niisiis frontend-iga, mis 'vaatab kasutaja pandud linnukesi' ja nende järgi mitmesugustele vabavaralistele progejuppidele käsuridu ette söödab. kogu kupatus on komplektne (välja arvatud avisynth ja haali meida splitter), softi uuendatakse väga tihti (vahel mitmeid kordi päevas). natuke katsetamist/pusimist (rewritable toorikud abiks) ja pleikarile kõlbulik 'hires dvd' täiesti olemas.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lux
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
22.11.2009 10:30:31
|
|
|
| kuidas mp4 või m2ts failidele ps3 jaoks subtiitrid külge haakida?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005

|
13.01.2010 15:23:08
|
|
|
Niih, nüüd on olemas Blu-Ray kirjutaja arvutis (Plextor midagi) ja PS3.
Proovisin alguses ,mkv file tsmuxer nimelise progega blu-ray jaoks ümber teha.
Protsess toimus kiiresti, output destination folderisse tuli blu-ray plaatidega sarnanse sisu mille põletasin plaadile.
Ei mängi seda ei PS3 ega arvuti enda BR lugeja.
Nüüd prooviks siin teemas antud õpetuse järgi teha aga küsimus see esimese postituse kohta:
| tsitaat: |
| d) märgi ära, et suuremad kui 4GB failid tükeldatakse: Split > 4GB ? (Xbox 360-le ei meeldi suuremad ja FAT32-le üle 4GB suurusi faile panna ei saa |
Kas see on vajalik kui tahan ainult PS3 jaoks teha?
| tsitaat: |
| Peale seda hakkab programm MKV-d MP4-ks konvertima |
Kas välja tuleb ainult üksainuke file mille kirjutan datana BR plaadile?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.01.2010 15:53:11
|
|
|
| kui küsida tohib, siis miks sa üle võrgu videosi ei striimi?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005

|
13.01.2010 16:32:17
|
|
|
Mul PS3 suht uus, pole veel kõike võimalusi uurinud, ja samas sain Blu-Ray kirjutaja mõtlesin, et proovin nii üht kui teistpidi, et kui kunagi vaja on siis oleks teema selge.
Aga ma proovin õhtul seda neti värki. Kui läbi neti saan mängima, siis proovin sama faili kirjutada BR plaadile ja proovida niipidi ka.
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
13.01.2010 18:57:14
|
|
|
| lux kirjutas: |
| kuidas mp4 või m2ts failidele ps3 jaoks subtiitrid külge haakida? |
vaata mu posti.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
05.04.2010 17:04:45
|
|
|
Miskipärast ei mängi PS3 5.1 heli maha... Stereoks konvertida, siis on hääl, 5.1 puhul pole.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
29.01.2012 22:01:21
|
|
|
No nii, päris vana teema, arvestades millal see loodud sai.
Proovisin ka seda striimimis lahendust ning hetkel paistab see tõesti kõige parem lahendus, kui...
Kui saaks ainult stiimimise ilusti ka jooksma.
Iseenesest kõik töötab, aga ainult aeglaselt.
Tunduks nagu kui hakkab puhverdama siis kakub kinni ja filmi vaatamise mõnu kaob niivisi täitsa ära.
Rääkige, et mida peaks tegema, et HD komponendid ja üldse ka muud filmif hästi maha mängitaks? Kas arvutikiirus/võimsus on väga tähtis? Netikiirus/võrguliiklus?
Arvutiks on Inteli i5 M520 2.4GHz,
4GB mälu
Ati HD5600/5700 seeria
Win7
Mille taha asi võiks jääda?
Kas kellelgil veel striiming sama vilets?
PS! Keegi võiks selle porno pildi teema keskelt ära koristada.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lepa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2008
|
31.01.2012 11:40:18
|
|
|
| Üle wifi või kaabliga? Sõltuvalt arvutist ja/või faili suurusest võib wifiga tõesti hakkima hakata, aga kui arvuti ja PS3 mõlemad kaabliga netis, ei tohiks probleemi olla.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
31.01.2012 15:31:11
|
|
|
Läbi wirelessi.
Vahetasin nüüd arvutit, panin veidi võimsama arvuti taha, ehk enne oli läptopist, nüüd siis lauaarvutist, mis ei olegi just väga palju võimsam kuid on kaabliga wifiruuteri otsas. PS3 ise wifiga.
Aga mahamängimine on nüüd parem küll. Enam 720p resoga failide mahamängimisel probleeme ei esine, küll aga 1080p võtab puhverdamisel klippima.
Proovin hiljem ka kõik kaabliga ja vaatan kuidas on.
Kas programmi enda seadetes mingite kodeerimis võtete või buhvri-arvu-suuruse muutmise abil ei ole võimalik midagi paremaks/kiiremaks muuta?
Igatahes tänud vastamast!
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hydsekas
HV kasutaja
liitunud: 29.12.2006
|
04.02.2012 20:18:31
|
|
|
Viga on selles, et kasutad wifi-t vaatamiseks, parim võimalus probleemi lahendamiseks on kasutada kaablit. Teine võimalus on, et võtad PS3 Media serveris Transcodig Setting ja seal all pool on Video quality settings ja muudad vastavaks sellele, et kasutad wifit, kuid sellega kaasneb kvaliteedi kadu.
Selles, et arvuti nõrgaks jääb pole väga võimalik, sest isegi P4, peaks saama HD-d vaadata
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsellu
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2010
|
05.02.2012 09:15:05
|
|
|
Kui kasutada 802.11n wifit ja ps3 on kaabliga ruuteri taga siis pole probleemi ka 1080p filme vaadata media sreveriga...
iseasi muidugi kas arvuti jõuab seda pilti töödelda piisavalt kiiresti.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
07.02.2012 00:49:51
|
|
|
tänud seltsimees hydsekas ja tsellu!
Täna liiga hilja ja ei hakka jamama, aga homme katsetan ära ja proovin, kas läks paremaks.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|