Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Elder Scrolls III: Morrowind märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lord_wolz
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2003




sõnum 27.07.2003 18:59:39 vasta tsitaadiga

Morrowind on siiamaani parim rpg mis olla saab.
Kirjutan ühest tobedast juhusest mis minuga juhtus. Nimelt juba suht alguses rändasin ma Red Mountinis ringi ja leidsin ülesse Sunderi ja Keeningu. Ei osanud Sunderi ja Keeninguga miskit peale hakata (kuna kasutamisel tapsid mind maha) ja toppisin Balmora Fighters guidis ühte kasti. Jõudis siis kätte aeg millal sain teda mida ma pean tegema ja läksin relvade järele. Ja oh imet. Kuradi poemüja oli mõlemad relvad ära omastanud. Relvad olid kastis olemas(samuti poemüja inventoris), aga kui hakkasin midagi kastist võtma, süüdistati mind varguses( selleks ajaks poleks olnud mingi probleem ükskõik keda maha lüüa, olin umbes level 32) ja koheselt visati Fighters guildist välja( rank oli Fighters guild Master). Raha mis ta nende eest tahtis oli sihuke mida on peaaegu et võimatu kokku ajada. Tekkis jummalast nutune olukord. Mõlemat relva oli vaja ja ei tahtnud fighters guildi ranki ära sittuda. Tulemuseks oli meeltu hunnik cheat`itud raha millega ma oma nodi välja ostsin (ma kusjuures täiega vihkan cheatereid). Kogu lugu masendas mind niivõrd, et ma ei mänginud Morrowindi pea et nädal. Nüüd jälle täiega naudin.

_________________
Morrowind ei sure iial!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2003 19:18:51 vasta tsitaadiga

ee... palju siis nad maksid? endal cheatimata mingi paar miljonit icon_confused.gif.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2003 19:35:15 vasta tsitaadiga

Vaikselt on võimalik ju ka asju pihta panna, ilma, et keegi arugi saaks. Vastavad skillid peavad muidugi olema väga kõrgel - sneak skill 100 jne, siis veel nähtamatus peale panna... Võimalusi on.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2003 20:07:10 vasta tsitaadiga

lord_wolz kirjutas:
Morrowind on siiamaani parim rpg mis olla saab.


see on muidugi maitse küsimus.
minule kuidagi ei istunud see mäng. üle pika aja esimene asi mille mängimine tundus nagu pre-beta testimine.
samuti graafika... ma kohe algul lasin need add-on'id peale mis näod ilusamaks teevad, soundi vahetavad ja veel miskit, kokku mingi 7 erinevat panin peale. ma ei kujuta ette kui kole võib see asi välja näha ilma nendeta... kuigi tõde on see et rpg puhul võib selle peale silma ka naca pigistada...
häiris ka combat, sellest hullemat ma polegi vist kunagi näinud, niisama umbes vaenlase suunas vehkimine.
samuti kurvastas see et dialoogid olid praktiliselt koguaeg ainult tekstina...
muidki asju mis häirisid, minul jätkus kannatust ma arvan umbes 15 mängutunniks, siis lasin maha.

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lord_wolz
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2003




sõnum 27.07.2003 21:03:22 vasta tsitaadiga

Kakuke: Mõlemad jupid maksava 400000 gp kokku 800000. Njah ostes natuke odavam: kokku umbes 600000. Minu maksimum raha mis olen viitsinud kokku ajada on natuke üle 100000.
Marwek: Mul sneak kusjuures siia maani 0. Aga kui keegi julgeb mõõga ette tulla ja peab kolm laksu vastu siis on ta õnnega koos ja kõva vend.

_________________
Morrowind ei sure iial!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lord_wolz
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2003




sõnum 27.07.2003 22:43:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kakuke:
ee... palju siis nad maksid? endal cheatimata mingi paar miljonit

Kuule kakuke. Sa ajad miskit jama et sul Morrowindis cheatimata paar milli icon_evil.gif . Maksimum mis ma olen näinud et pepidaja asjade eest pakub on 9000 ja suurim summa mis ma kuskilt maailmast leidnud olen on 1000 ringis. Oletame et sa kuskil raha millegi peale ei pane (ei treeni ega osta ja ei treeni), müüd asju ainult 9000 eest järeldus: 2000000/9000=222,2222..... Sa peaksid 222 asja mis maksavad vähemalt 15000 leidma ja maha müüma icon_rolleyes.gif . Camon. Daedricu (no minu arust suhteliselt kallid ja haruldased jupid) armoreid minu kohaselt 59. Relvi umbes 120- 130 ringis. On ka teisi suht kalleid juppe aga noh. Kui sul on raha kokku 2 milli ulatuses oled kõva tegelane. icon_lol.gif

_________________
Morrowind ei sure iial!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2003 22:55:22 vasta tsitaadiga

Aga seal ei saaks olla räägitud dialooge icon_confused.gif sest siis oleks mäng vast 6 plaadi peal icon_biggrin.gif. esimene plaat mäng, teine oleks set ja ülejäänd dialoogid. juhuqueste on seal ju ca 1000 icon_biggrin.gif. muidu jah main questi omad oleks võind aga mis teha icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2003 22:59:01 vasta tsitaadiga

Paljud kasutavad mode, kus müüjatel on piiramatus koguses raha, kuid ausalt on ka võimalik pika tööga paar milli koguda icon_wink.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2003 22:59:30 vasta tsitaadiga

to lord wolz: mis sa arvad ainsad asjad mis maksavad peab leidma v? icon_lol.gif mul on mingi peidukas ca 500 pudelit väärtusega 18k tükk icon_confused.gif ma lihtsalt ei viitsi müüa. ja ainuke asi mis ei ole cheat on müüa zed. talt ma ostnud pole midagi aga müün ainult, sest ma saan samu asju ka mudcrabile müüa kui viitsiks magada ja raha oleks ikka olemas. alchemy skill on 100 peal icon_biggrin.gif. niiet see on kõikse võimsam skill seal imho. ja olemas ka grandmaster set neid alchemy asju icon_razz.gif. pole ju raske, aga siiski ma arvan et see post siit kaob icon_rolleyes.gif palun mitte kustutada icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 27.07.2003 23:57:47 vasta tsitaadiga

Lugege teemat eestpoolt kah, äärmiselt palju küsimusi saab seal vastatud.

Ostu-müügi tehnika, tsiteerin ennast:

Süsteem ju lihrne, näiteks kuidas müüa 50k asja, kui mudcrabil on 10k raha? Müüd maha 10k või 8k asja, ootad 24 tundi kuni mudcrabi raha regenereerub, muud uue 10k asja ja nii kokku 5 korda (5 asja), ootad kuni mudcrab regenereerub, siis müüd talle selle 50k asja, kuna tal raha pole niipalju, siis ostad tagasi veel 4 asja mis sa talle ennist müüsid. Hiljem müüd need 4 mis sa tagasi ostsid talle uuesti ära. Näiteks kui ma müüsin lords maili, siis ma raiskasin 30 päeva kohapeal ära, asju ostaes ja müües. EI OLE OLEMAS NII KALLEID ASJU, mida ei saaks maha müüa.

lord wolz-ile Kui sa veel väheke mängid seda näed sa ka asju mis maksavad 100k ja veel rohkemgi, nii et ära lahmi, vaid loe, uuri ja mängi mängu.

Endale kogusin 6 miljonit raha. Absoluutselt võimalik, kulub ainult aega.

_________________
Täna on see homme, mida sa eile kartsid.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lord_wolz
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2003




sõnum 28.07.2003 01:02:49 vasta tsitaadiga

Tänan tähelepanu eest.
Daman :Sinu asjade müümise süteem on kuratlikult hea. Proovin kindlast järgi. Kuid minu arust panid sa sellega mööda et mängi veel ja näed asju mis maksavad 100k ja rohkem. Olen nagu oma arust näinud. Mina ei tea kallemaid asju kui Wraiyhguard 500k, Sunder ja Keening mõlemad 400k. Andke aga teada kui miskit veel väärtuslikumat on ja ma saan Morrowindis jälle millegi nimel pingutada(Bloodmooni ja Tribunali ei ole lõplikult läbi rüüstanud).
Muide kas keegi teab kuidas Ashlandererite juures Heartfinderi rank`ist Brotheriks ja sealt edasi saada.

_________________
Morrowind ei sure iial!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2003 12:17:43 vasta tsitaadiga

Ega ei olegi kallimaid, kui 500k, aga pole ju vajagi. Üle 20k asju on lihtsalt nii ropult palju ja pealegi pole sul 6 miljoni rahaga midagi peale hakata, sest seda pole lihtsalt terve mängu jooksulgi nii palju vaja. Mul on kõik MW, Tribunal ja Bloodmoon täiesti läbi mängitud, kuid üle 300k raha ei kandnud ma kunagi kaasas. Lihtsalt polnud tarvidust.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vulcan
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2003 20:21:14 vasta tsitaadiga

Suure kalliskivi sisse tõmbad Soultrap spelli/scrolli abil Golden Saint-i > kalliskivi väärtus kasvab ~50000 (peast täpselt ei mäleta praegu). Veidi kallim kui ebony mõõgad jne. Müüa on Morrowindis ikka väga palju erinevaid asju. Mul praegu taskus 100000. Kui kogu träni mis kokku olen vedand viicixin maha müüa saaks kindlasti milli kokku.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martydud
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2003




sõnum 25.08.2003 08:52:31 vasta tsitaadiga

Kellelgi sellist bugi pole olnud, et kuskil combatis on 10 willpowerit ära drainitud, aga mentori sõrmus on peal olnud samal ajal. Seega, proovin, mis ma proovin, seda 10 willpowerit tagasi ei saa, ükski potion ega spell ega altar ei mõju :/
Kuskil official foorumist lugesin, et pidi miski väike bugi olema, et kui mentori sõrmus peal on, sis ei saa mäng aru, et willpowerit drainitud on... aga seal polnud lahendust:/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2003 10:13:43 vasta tsitaadiga

Võta sõrmus ära korraks?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommionu
tubli telepoiss
tubli telepoiss
tommionu

liitunud: 17.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2003 10:37:13 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
Võta sõrmus ära korraks?


et nigu jah peaks seda proovima ... kui mingi asi drain'ib sult midagi ja tagasi ei saa, siis minulgi aitas kogu magic-equipment'i seljast võtmine ja alles siis hakkasin pudeleid/spelle tarbima icon_wink.gif
see oli jah imelik, et kui seljas olid asjad, siis ei restore'nud pudelid/jne sinu erinevaid skille ...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wolz
HV kasutaja
wolz

liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2003 14:49:43 vasta tsitaadiga

ma ei viitsinud kõiki poste läbi lugeda seega vabandan kui keegi juba samast asjast rääkis...

igatahes leidsin metsast laiba mille kõrval oli raamat ja 2 scrolli
raamatus oli kirjas midagi sarnast: leidsin ylitõhusa viisi liikumiseks...
scrollidel oli spell, mis boostis acrobatcsit 1000 võrra
sai siis proovitud...oli selline udune ilm ja proovisin otse õhku hüpata...wow...
maapind kadus udusse nii et seda polnud yldse enam näha...päris pikk lend oli
kahju ainult et seekord surnuks maandusin icon_biggrin.gif
vinge spell igatahes thumbs_up.gif

_________________
If I throw a stick, will you leave?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 29.08.2003 15:17:24 vasta tsitaadiga

jah see vist oli sealsamas kus oma teekonda alustasid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.08.2003 18:51:07 vasta tsitaadiga

Surnuks kukkumise vastu aitab see, kui vahetult enne maandumist manustad veel teisegi scrolli. Siis ei juhtu midagi. Samas peab natuke aega seejärel hüppamisest loobuma icon_biggrin.gif
_________________
Täna on see homme, mida sa eile kartsid.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martydud
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2003




sõnum 30.08.2003 11:36:15 vasta tsitaadiga

Oh, vigisen jälle pisut:)
Nimelt tahan varaste guildiga ühineda, aga sugarlips ütleb, et ma ei vasta nende standarditele. Lugesin sis official foorumeid ja seal räägiti, et kui sa oled figher guildis selle telvani agentide tapmise questi ära teind, sis vist nagu ei õnnestugi enam ühineda varastega? Samas mingid vennad rääkisid, et liht sneak, securtiy ja acrobatics peavad piisavalt kõrged olema, et sis ikka saab, et asi on tegelt üldse skillidega seotud...
Keegi täpselt teab mis värk on? mul on sneak , security ja acrobatics kõik üle 30ne, aga ikka ei vasta ma nende standarditele:/ Et asi on sis ikka selles fighter guildi ja varaste guildi vastasseisus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 30.08.2003 11:47:51 vasta tsitaadiga

njah iga guildi puhul n2idatakse 2ra ka n6utud stattide suurus.....
vaadata saab kui kursoriga minna......ehrmmm......kui vaatad oma skille, siis kruvi kerimisriba allapoole ning l6pus on ka guildide
kohta innf olemas. kui miski guldi peal oled hiirekursoriga sis n2itab vastava guildi rank'i ning j2rgmise ranki n6utud statte.

blehh loodan et keegi aru sai icon_wink.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martydud
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2003




sõnum 30.08.2003 11:49:11 vasta tsitaadiga

Nojah, seal on ju aint need guildid ja housid millega sa ühinenud oled... mu mure ongi selles, et varaste guild ei lase ühineda, kuna ma ei vasta nende standarditele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 30.08.2003 13:37:58 vasta tsitaadiga

siis oled j2relikult mingis guildis juba liiga kaugele j6udnud,
v6i j22b t6esti mingi skill liiga madalaks...
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 13.09.2003 01:33:45 vasta tsitaadiga

Ohoo mis huvitava võimaluse veel avastasin ostsin paar "summon golden saint" scrolli hakkasin neid siis tapma, et saaks soul'id gem'ide sisse aga pärast tapmist hakkasin nende suremise koha peal kiiresti tühikut toksima ja ennäe saabki neile inventory'sse. Ainuke probleem on selles et ei tohi vajutada dispose corps vaid võib asju sealt endale lihtsalt võtta. Kas pole mitte huvitav. Võibolla muidugi kõik teadsid juba seda aga väga kasulik asi ju ja keegi pole sellest siin sõnakestki rääkinud.
Edit : Enamus kordadest viskab mäng siiski välja kui vaatad golden saint'i inventory'sse


viimati muutis Elof 13.09.2003 13:02:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2003 12:17:42 vasta tsitaadiga

kusjuures üks asi, mida ma kasutama olen hakanud, on nähtamatus...mul on üks sõrmus konstantse nähtamatusega, ja kui on vaja läbi looduse kuhugi rännata, siis see sõrme ja minekut....minuarvates on need kollid (eriti need lendavad pastlad), kes looduses norima tulevad jummala tüütud....nähtamatuna hea rahulik patseerida.... thumbs_up.gif
lisaks annab see ka võitluses boonuse, nähtamatuna saab maagidele lähedale ja saab nad maha nottida, enne kui nad mingi ullema spelliga maha saavad...niisama rünnates oli mul pidevalt jälle mingit atribuuti maha võetud nende paganate spellidega....
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 13.09.2003 14:36:08 vasta tsitaadiga

mul vibu ja amb icon_confused.gif abiks
_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2003 15:17:19 vasta tsitaadiga

vibu ja amb aitavad ka mulgi, aga närvi käivad ikkagi. mis ma ikka s**a peale nooli raiskan icon_smile.gif. peaks endalegi selle sõrmuse tegema icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2003 16:47:34 vasta tsitaadiga

Ring Of Khajiit on üldiselt nähtamatuse jaoks parim valik, kui arvestada mängust leitavaid sõrmuseid.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2003 17:31:01 vasta tsitaadiga

Mawrec kirjutas:
Ring Of Khajiit on üldiselt nähtamatuse jaoks parim valik, kui arvestada mängust leitavaid sõrmuseid.


bah, mina küpsetasin selle ise valmis....constante nähtamatus, mida muud ikke vaja on....
põhimõtteliselt tegab see täieliku võitmatuse, kuna minu relvastuse tõttu sureb põmst iga vastane 1-2 löögiga...ja kui ma nähtamatuna lajatan, siis kaob küll nähtamatus ära, aga ohver on surnud enne, kui ta midagi teha jõuab....ja kui vastaseid on rohkem, siis kähku uuesti nähtamatus peale, jookseb järgmisele juurde...ja lopsab ära...jne....kõik vastased on surnud, enne kui nad midagi teha jõudsid....

koguaeg ma seda kasutada ei viitsi, kuna siis kaob mängust põnevus ära....aga aegajalt mingite tüütute elajate (lendavad pässid näiteks, kes pole muud, kui lihtsalt tüütud) vastu on seda ülimõnus kasutada....
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2003 17:50:16 vasta tsitaadiga

Jah kõik on õige. Ma ei kasuta ka peaaegu kunagi seda sõrmust, sest siis läheks mu Level106 characteri jaoks asi liiga lihtsaks. icon_razz.gif
Kuid minu mäletamist järgi oli sellel ka constant 100% invisibility (võin ka konstantsuse suhtes eksida) ning seda sõrmust on suht lihtne saada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2003 18:28:42 vasta tsitaadiga

martydud kirjutas:
Oh, vigisen jälle pisut:)
Nimelt tahan varaste guildiga ühineda, aga sugarlips ütleb, et ma ei vasta nende standarditele. Lugesin sis official foorumeid ja seal räägiti, et kui sa oled figher guildis selle telvani agentide tapmise questi ära teind, sis vist nagu ei õnnestugi enam ühineda varastega? Samas mingid vennad rääkisid, et liht sneak, securtiy ja acrobatics peavad piisavalt kõrged olema, et sis ikka saab, et asi on tegelt üldse skillidega seotud...
Keegi täpselt teab mis värk on? mul on sneak , security ja acrobatics kõik üle 30ne, aga ikka ei vasta ma nende standarditele:/ Et asi on sis ikka selles fighter guildi ja varaste guildi vastasseisus?

No fighter guildis on selline lõpu missioon, enne kui tahad seal bossuks saada, et pead tapma kõik thieves guildi bossud - kui need ära tapad, siis mängus lihtsalt ei ole ühtegi inimest, kelle abil sa joinida saaksid, kui sa enne juba joinitud oled, siis peale nende tapmist visatakse sind välja guildist, aga kuna nad on surnud, siis sul ei õnnestu ka guildi tagasi saada. Seega võimatu on olla fighter guildi boss, samal ajal, kui tahad thieves guildi boss olla.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 15.09.2003 00:43:09 vasta tsitaadiga

Vihjaks seda, et on võimalik fighters guild'i bossuks saada ka ilma thieves guild'i ülemaid maha nottimata muide. Uurige täpsemalt ... paljudel missioonidel on tegelikult mitu väljapääsu.
Muide vihjeks veel Ald'Ruhn.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2003 09:04:12 vasta tsitaadiga

Jah, samad sõnad. Ma küll ei mäleta täpselt, kuidas see toimus, aga thieves guildi bosse ma maha ei nottinud, kuid fighter's guildi bossiks sain ikkagi. Sjoring Hard Heart-i tapmisega oli seal midagi tegemist.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2003 13:57:07 vasta tsitaadiga

... Mängufoorumi moderaatoritele:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=647879#647879

... puuduv jupp teemast:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=70130

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neap
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2002




sõnum 06.12.2003 19:05:19 vasta tsitaadiga

mis oskuse nimi on , mida peab võitlemisesks omandama?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neap
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2002




sõnum 06.12.2003 19:09:58 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
kusjuures üks asi, mida ma kasutama olen hakanud, on nähtamatus...mul on üks sõrmus konstantse nähtamatusega, ja kui on vaja läbi looduse kuhugi rännata, siis see sõrme ja minekut....minuarvates on need kollid (eriti need lendavad pastlad), kes looduses norima tulevad jummala tüütud....nähtamatuna hea rahulik patseerida.... thumbs_up.gif
lisaks annab see ka võitluses boonuse, nähtamatuna saab maagidele lähedale ja saab nad maha nottida, enne kui nad mingi ullema spelliga maha saavad...niisama rünnates oli mul pidevalt jälle mingit atribuuti maha võetud nende paganate spellidega....

kuda sa nähtamatuse peale paned
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2003 19:39:49 vasta tsitaadiga

mirrormade kirjutas:
eix666 kirjutas:
kusjuures üks asi, mida ma kasutama olen hakanud, on nähtamatus...mul on üks sõrmus konstantse nähtamatusega, ja kui on vaja läbi looduse kuhugi rännata, siis see sõrme ja minekut....minuarvates on need kollid (eriti need lendavad pastlad), kes looduses norima tulevad jummala tüütud....nähtamatuna hea rahulik patseerida.... thumbs_up.gif
lisaks annab see ka võitluses boonuse, nähtamatuna saab maagidele lähedale ja saab nad maha nottida, enne kui nad mingi ullema spelliga maha saavad...niisama rünnates oli mul pidevalt jälle mingit atribuuti maha võetud nende paganate spellidega....

kuda sa nähtamatuse peale paned


Selleks on vaja kas vastavat scrolli, spelli või mingit itemit (sõrmus, robe jne). Märksõnaks siis "invisibility". Minu jaoks oli parim ja meelepäraseim Ring of Khajiit. Iseasi, kui lihtne seda üles leida on. icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neap
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2002




sõnum 06.12.2003 20:23:15 vasta tsitaadiga

mirrormade kirjutas:
mis oskuse nimi on , mida peab võitlemisesks omandama?

aga see
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2003 14:34:50 vasta tsitaadiga

Võitlemisel on olulised kõik relvadega seotud skillid: Axe, Long Blade, Short Blade, Blunt weapons, Marksman (vibu) jne. Neid tuleb pidevalt arendada. Mida kõrgemad need on, seda paremini mõõgad, kirved vastastele mõjuvad. Lisaks tuleb kasuks "agility" ja "acrobatics" skillide arendamine. Nii et väga paljud eri asjad mõjutavad üldkokkuvõttes võitlusoskust. icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2003 18:26:37 vasta tsitaadiga

Kahjuks pole aega olnud tervet teemat läbi lugeda.
Aga oleks siis selline küsimus, et kuidas hingesid kinni püüda, ehk siis kuidas soultrappida. Mingid Grand Soul Gemid on olemas ja mingisugune soultrap spell ka. Ja kas selle mingi umbra swordiga ka saab soultrappida?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2003 18:47:21 vasta tsitaadiga

Soultrap spelli puhul pead lihtsalt spelli käivitama enne kellegi maha killimist, mingi ajalimiit vist oli seejuures. Umbra sword püüdis minu meelest ise souli kinni, kui mingi gem inventory's olemas oli. Ise enchantides saab samuti soultrapi relvadesse lisada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neap
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2002




sõnum 08.12.2003 00:26:22 vasta tsitaadiga

kuda healthi ehk elusid kõige paremini saab taastada? ma sõin mingit rohtu, kuid toda saab ainult yhe võtta ja kõik?? äkki on ka midagi paremat.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZpAwNeR
HV vaatleja

liitunud: 14.08.2003




sõnum 08.12.2003 00:48:24 vasta tsitaadiga

ei saa sest mängust eriti aru...algusest peale nagu warrior olnd...aga pidevalt käin kellegi kodu tühjendamas...panen kõik asjad piistu ja müün naabermajja maha...siis tulevad jälle poemüüjad "That's my stuff" ja inimestega ka suhelda ei oska üldse...ainult raha andes saangi neilt vajalikku infi...icon_biggrin.gif
_________________
Be Cool;)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2003 14:09:53 vasta tsitaadiga

Relva pole suurt mõtet teha milles oleks soultrap,sest suht alguses saab ju osta spelli mis paneb vastasele soultrap for 60 sekki peale,ei usu ,et eriti üle mintsa kedagi tambid icon_lol.gif Aga invisibility'st on hea leveliga chameleon parem,sest kui madinaks läheb siis vastane jookseb lihtsalt juhmilt ringi ja maha see ei lähe nagu invizo.Ahjaa ennem uuriti mis on kõige kallim asi mängus,kui ma hästi mäletan siis golden saint souliga azura star maksis 2 milli.Aga kui enchantimisest rääkida siis topid aga constant effectiga restore health ja restore fatigue,ning jooksed palju tahad ja aint paar level 100 kolli kes mängus on suudavad sind maha lüüa,õigemini spelliga ära tappa(üks neist mudugi vivec kes muidu kott ,aga kelle spellide ette ei ole hää jääda icon_smile.gif ).Ahjaa,et saada mõlema guildi masteriks,siis on variant ,et tambid hoopis fighter guildi tahmad ära mitte tiifide oma.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2003 15:22:52 vasta tsitaadiga

see konstantne restore health ja - fatigue on siuke asi, et mul oli vahepeal kokku constant restore health 8 ja restore fatigue 4....see muutis aga mängu tublisti igavamaks, põnevus kadus ära, kui keegi enam haiget teha ei suuda...seepärast enam ei kannagi niipalju seda const restore health ja fatigue stuffi...natukene on hää, et vant ära ei väsiks ringi joostes jne....aga liiga palju muudab mängu igavaks, enamvähem sama mis god-mode.... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2003 16:43:21 vasta tsitaadiga

Seda küll,et hiljem on vähe juravõitu,aga kohe alguses ju ei saa niikuinii miskit sellist kola omale ja igav on ka siis kui main quest läbi tehtud ja miski 250 AC'ga eq seljas,siis ei paku ka enam keegi eriti pinget.Lihtsalt on hea on liikuda,kui mäe otsast otse alla võib hüpata niiet selle miski pisikese dämmi mis muidu pinda käiks ära regeb.Alati saab ju ilma armorita mängida,või kinnisilmi,et raskem oleks icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2003 16:56:19 vasta tsitaadiga

Ise olen nüüd nii kaugel, et sai huvi pärast vaadatud mis elukas see Dagoth Ur siis on icon_razz.gif.
Kui tema juurde jõudsin hakkas ta sokkima midagi et ma tulevat ettevalmistamatta. No mõtlesin, et mis seal ikka, tuleb ära taguda icon_razz.gif icon_biggrin.gif
See polnud probleem, aga kui läksin mingist uksest edasi siis oli ta seal uuesti ja ajas mingit juttu, et ta on jumal ja teda tappa ei saa... ja nii oligi.
Tüüp kukkus laavasse ja kõik elud mis kadusid olid kohe ka tagasi. Seal samas oli ka mingi südamemoodi asi millele samuti ükski löök ei mõjunud. Niisiis tõmbasin sealt minema, saades kaasa kõikide atribuutide langemise icon_sad.gif peale seda sai kaanitud igasuguseid restore potioneid.
Ja üks küsimus veel, et kuskohast saaks osta/võtta suuremas koguses grand soul geme ja siis ka oleks huvi veel summon golden saint spelli või scrolli vastu icon_smile.gif?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2003 17:03:27 vasta tsitaadiga

Nuh osta neid eriti ei saagi ja kui saab ,siis tavaliselt miski juust soul on sees.Tee azuras star quest ära,sellega kui chandid,siis soul kaob ära aga gem jääb alles ehk siis ainuke gem mida vaja ,et lõpmatuseni chantida.Grand soul geme leiab muidu cavernitest kastidest ,kui level piisavalt hea on.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neap
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2002




sõnum 08.12.2003 18:31:59 vasta tsitaadiga

mirrormade kirjutas:
kuda healthi ehk elusid kõige paremini saab taastada? ma sõin mingit rohtu, kuid toda saab ainult yhe võtta ja kõik?? äkki on ka midagi paremat.

te nagu vanemad mängijad äkki teate, peaks ju mingi muu moodus ka olema kui ainult selle rohu söömine, tegelt ma võiks ju rohtu ka õgida aga toda saab ainult yks kord kasutada! icon_question.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2003 19:37:09 vasta tsitaadiga

Hehee, puhata tuleb. Ehk siis "rest". Selleks tuleb mõni vaba voodi leida või siis lihtsalt looduses puhata, kui vaenlasi lähedal pole. Paned "T"-klahviga "rest until healed".
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Elder Scrolls III: Morrowind mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.