Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Toiteplokk häälitseb märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 24.05.2009 12:05:26 Toiteplokk häälitseb vasta tsitaadiga

Forton 500W teeb imelikku häält kui mängin.
Väga kahtlane hääl hakkab sealt poolt tulema peale paari minutit mängimist.
Ei oskagi öelda, kuid mingi klõrin vms.

Ja just kui mängin.
Milles asi?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Log
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.08.2006




sõnum 24.05.2009 12:06:33 vasta tsitaadiga

Vent läbi äkitisi? icon_rolleyes.gif
Et suurematel pööretel hakkab häälitsema...
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 24.05.2009 12:16:40 vasta tsitaadiga

Ise kahtlustan ka sama asja..Et ainuke mis aitab, uus vent panna?

Huvitav, et viimasel kahel päeval on hakanud järjest asju üles ütlema..Esimesena läks monitor ja nüüd läks siis vent. icon_rolleyes.gif
Aga milline uus Ventlaator Sobiks?
Forton Blue Storm 500W
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.05.2009 12:21:24 vasta tsitaadiga

destiny12: Asi on lihtne. Mängimisel tarbib arvuti suuremat energiat ja siis seetõttu uhab ka toiteplokk suurema võimsusega tööd teha. Ja siis uhab ka ventilaator kiiremini ringi. icon_wink.gif

Ja selle toiteploki ventilaator on täiskiirusel vägagi lärmakas. 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 24.05.2009 12:23:35 vasta tsitaadiga

Seda küll, kuid ega see hääl ikka normaalne pole..Ennam seda polnud ja see plärin või klõrin on ikka päris tugev.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 24.05.2009 12:27:10 vasta tsitaadiga

Ventikad vahest kipuvadki väsima suht äkki ära icon_wink.gif 700W Fortron hakkas mul ka pm lambist ühel hetkel lärmama ilma pikemalt ette hoiatamata icon_smile.gif
Aga samas saad seda kohe lihtsalt proovida icon_rolleyes.gif pista midagi ventika vahele ja peata vent kinni.. Kui hääl kaob siis asi ventikas.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.05.2009 12:29:38 vasta tsitaadiga

destiny12

sul jah mingi kala
kui kompotil garantii vii sinna las otsivad:D
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 24.05.2009 13:16:49 vasta tsitaadiga

Garantiid kahjuks pole.
Toppisin kruvikeeraja vendi vahele icon_lol.gif
Hirmus ragin käis aga seisma ta jäi ja see hääl ka kadus..Vendi mõni laba võibolla ka enam nii voolujooneline pole. icon_rolleyes.gif

Aga tundub, et asi ikka vendis.
Mingi muu toiteploki vendi võib sisse toppida?..Kui mõõtmed on samad?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 24.05.2009 13:20:00 vasta tsitaadiga

Suvaline 120mm vetikas pane asemele,kuid vali võimalikult vaikne icon_wink.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 24.05.2009 13:23:48 vasta tsitaadiga

Aga mingi pistik peab tal ka olema, mis senna toiteplokki sisse läheb.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 24.05.2009 13:26:10 vasta tsitaadiga

Mul oli see pistik toites vähe teine kui uuel ventikal seega sai vähe lõigutud ja aretatud niisama juhtmed kokku icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 24.05.2009 13:41:07 vasta tsitaadiga

omal vahetasin ka ühe Blue Stormi ventika. Vana juhtmed lõikasin läbi aga uue pistiku jätsin toitekast välja rippuma ja ühendasin emaplaadiga. Sealt saab nii pöördeid lugeda kui kiirust reguleerida ja vaikne on ka. Win-win situation.
_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.05.2009 13:51:47 vasta tsitaadiga

destiny12: uut venti otsides muutub oluliseks pöörete arv. Ja selle epad ventika koodi järgi kindlaks tegema. Liialt väikse pöörete arvu korral ei suuda see ventikas BlueStormi ennast maha jahutada ja siis on see BlueStorm sul ise küpse. 8)

Nalja pole - olen piisavalt neist BlueStorme lappinud. Ning nende ehitus- ja koormuskonstruktsioon on täpselt selline, et kui ventikas on mingi lahjake, siis on üsna tõenäoline selle BS-i enda mahapõlemine.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 24.05.2009 16:59:44 vasta tsitaadiga

tahanteada`l võib viimases väites tõetera sees olla. Endal vahetasin ära ja panin nõrgema ning vaiksema vendi ning peale seda see toide kaua vastu ei pidanud.
Kahtlustan isegi, et seal peab kindlate rpm/A-ga vent olema. tahanteada ise lappis tolle minu surnud toite eluterveks, eks ta ise oskab lähemalt rääkida mis seal läbi oli jne.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 01.06.2009 20:31:06 vasta tsitaadiga

Aga ma ise olen piisavalt loll ega ei tea palju sellel Forton Blue Storm-il neid RPM-e ja V on ventilaatoril..Seega ehk annate konkreetse ventilaatori mida osta?
Kas siis Ordi-st, AK-st või kuskilt mujalt.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.06.2009 20:40:03 vasta tsitaadiga

destiny12: Sellel BlueStormil oli kutu üks trafo ja see siis seetõttu (suure tõenäosusega), et toiteplokis tekkis suur ülekuumenemine. Igatahes, kui ma leidsin teise trafo, siis see BlueStorm hakkas uuesti tööle.

Ventika pöörete arvu võid ka nii otsida, et lööd ventika kleepsul oleva koodi internetti ja vaatad, mida selle ventika kohta kirjutatakse.

Mul pole see kahjuks enam meeles ja see toide on mul tuttava käes kasutada a 100km. minust eemal.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 01.06.2009 20:50:41 vasta tsitaadiga



Enda arust oli seal sees täpselt selline.

http://www.silentpcreview.com/article212-page1.html

Et kas Forton Blue-e Storm-e on siis erinevate ventidega.
Ei viitsi hetkel lahti kiskuda, kuid kui kuidagi teisiti ei saa teada eks ma siin kisun.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.06.2009 21:11:28 vasta tsitaadiga

destiny12: 500W-sel on kindlasti kiirem "propeller", kui see 350W toitekal on. Vahe on midagi sellist 1200 versus 1700 pööret. Aga võis olla ka veel kiirem tiivik - 2200 pööret. Lihtsalt pole enam meeles, et mida kunagi ammu uuritud sai.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 01.06.2009 21:28:59 vasta tsitaadiga



Kas selle koodi järgi?

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 01.06.2009 21:52:59 vasta tsitaadiga

Sorri, et võõrasse teemasse tulen, aga endal oli sama jama, et hakkas häälitsema, käis kuhugi vastu vb või midagi muud. Ja järgmine päev oli kellad.

Et kas ma peaksin sama Fortron Blue Storm II asemele ostma või kõlbab/saab oma tööga hakkama ka mingi odavam suvaline 500w junn?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.06.2009 22:33:41 vasta tsitaadiga

destiny12: Jah, täpselt sama koodi järgi otsid Google vahendusel.

Vastus siis: 2500 pööret. Seega päris kiire "vurr" ja kui selline täiskiirusel "vurab", siis see on kindlasti kuulda küll.

http://www.gb.ua/shop/product.asp?code=134625
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 01.06.2009 22:33:50 vasta tsitaadiga

MGA12012HS-O25

Selline kood on minu omal samuti peal.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.06.2009 22:35:29 vasta tsitaadiga

destiny12: Sellele koodile jõudsin ka vastuse leida. Ülevalpool kirjas.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 02.06.2009 11:30:43 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
Sorri, et võõrasse teemasse tulen, aga endal oli sama jama, et hakkas häälitsema, käis kuhugi vastu vb või midagi muud. Ja järgmine päev oli kellad.

Et kas ma peaksin sama Fortron Blue Storm II asemele ostma või kõlbab/saab oma tööga hakkama ka mingi odavam suvaline 500w junn?


Oleneb tootjast.
Chiftec jne kvaliteet tootjad saavad samuti hakkama nagu format, kuid ega nad ka odavamad pole.
Odavalt saab võibolla mõne Codegeni, ColorsIT junni mis võib sul terve kupatuse maha põletada.

Aga kasutatult leiaksid kindlalt midagi odavamalt.

E: kuskilt Eestist seda venti saada ka oleks?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 02.06.2009 11:40:47 vasta tsitaadiga

Võta mingi lambist mis pöörete poolest kõige sarnasem.. Tartus nt ordist http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=KOMP&IC=2100&Page=2&PGC=FAN&ItemID=2100-1324 .. kakud need lollid ledid ää küljest ja peaks olema täitsa ok 1700Rpm vent,samas Arvutikeskusest saaks ka vajadusel samadel pääretel või veel kiirema.
Ise panin omale 700W Fortronile üldse 1000Rpm ventika vana asemele,ei olenud hullu midagi loadis vaeu leiget puhus välja..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 02.06.2009 12:03:24 vasta tsitaadiga

Praegust on see vent senna Fortoni külge kinni laulatatud..Siis lõikan need kaks juhet katki(Punane ja must) ja tinutan uue vendi omad külge ja korras?
Mis need Ledid hakkavad siis segama midagi või?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 02.06.2009 12:06:29 vasta tsitaadiga

Lõika katki ja pärast jah ühendad samuti tagasi uue vendi. Ledid ei sega miskit,lihtsalt ma isiklikult ei seedi mingit pedo värki.. Samas kui sind ei häiri igast tulukesed siis las olla need ledid seal icon_wink.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 02.06.2009 16:27:12 vasta tsitaadiga

http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=&id=8&menyy_id=&action=look&lookid=79939

Oleks see hea ost, või oleks mõttekam natuke rohkem raha raisata(~200) ja see sama vana Blue Storm II samaga asendada?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 02.06.2009 16:32:08 vasta tsitaadiga

Sellesse kasti mis sul profiilis on kõlbab see igati hästi icon_wink.gif ja saaks hakkama isegi lahjemaga nt kasvõi see http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=24&menyy_id=24&action=look&lookid=1376
Aga samas tuleviku mõttes võiks olla siiski see sama 500w mille ise valisid icon_wink.gif ehk tahad tulevikus uue videokaardi vms soetada.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 02.06.2009 22:03:06 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
destiny12: Sellel BlueStormil oli kutu üks trafo ja see siis seetõttu (suure tõenäosusega), et toiteplokis tekkis suur ülekuumenemine. Igatahes, kui ma leidsin teise trafo, siis see BlueStorm hakkas uuesti tööle.

Ventika pöörete arvu võid ka nii otsida, et lööd ventika kleepsul oleva koodi internetti ja vaatad, mida selle ventika kohta kirjutatakse.

Mul pole see kahjuks enam meeles ja see toide on mul tuttava käes kasutada a 100km. minust eemal.


oskad lähemalt seletada, mis värk selle trafoga on. endal ka nagu ei toida ära enam. propeller küll töötab, a arvuti pilti ette ei võta ja klõgiseb. äkki seesama trafo läbi vms? kust seda nö teist trafot saaks et ära vahetada vms? ise ei julgenud praegu karpi lahti teha - nigunii midagi ei oleks osanud icon_sad.gif
E: samas, äkki ei olegi mul mingi trafojama vaid midagi muud. keegi suvaline elktrik äkki viskaks pilgu peale ja saaks teada oma riistadega, kui nii viia? (tööjuures 1 onuke on, äkki saab sotti)
E2: Kas oleks mõtet proovida korra 1 350w toitekaga, et kas arvuti võtab pildi ette. Natuke kardan, et nõrgaks ei jää? samas 5-10minutit ei tohiks väga hull olla?
Enda toitekaga ei võta arvuti siis pilti ette ja jääbki mustaks.
Või peaks siiski minema sõbra juurest läbi ja tema 500w'ga ära asi proovida?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 02.06.2009 22:06:33 vasta tsitaadiga

Võid vabalt proovida selle 350W toitega icon_wink.gif Ei jää lahjaks.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 03.06.2009 00:10:07 vasta tsitaadiga

ei jäänud jah, arvuti töötab. oligi Toiteplokis viga, hetkel siis käib peas mõte, et kas on üldse mõtet 1k raisata uue blue storm II peale, kui seegi 350w ajab asja ära. Mida soovitad/te soetada asemele?
Mitu W ja mis firmalt?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 03.06.2009 07:21:06 vasta tsitaadiga

Rasvane: Trafoviga, kui selline, on ikka üsna haruldane loodusnähtus. 8) Pigem on Sul tegu mõne muu, lihtsamat sorti "vidina" parameetrite äravajumisega.

Nii, et vea mõne tuttava elektrooniku juurde. Loodetavasti julgeb ikka toiteploki sisse ronida ja siis seal sees viga otsida. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 03.06.2009 08:28:14 vasta tsitaadiga

Kusjuures tegin eile ise asjanduse lahti, garantiid nigunii enam pole ja asja keskel minumeelest see valge paksem jurakas klõgises. Aga võis ka kuskil külje peal olla, eks peab homme tööle kaasa võtma.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 05.06.2009 16:55:54 vasta tsitaadiga




Kuidas teie meelest juhtemete asetus on?
Ise nagu ei osanud ega ei saanud paremini paigutada eriti.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 05.06.2009 17:47:30 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:



Kuidas teie meelest juhtemete asetus on?
Ise nagu ei osanud ega ei saanud paremini paigutada eriti.

Normaalne. Tõsta mõlemad mälud kas punasesse või kollasesse pessa, siis on dual channel mis natuke kiirem. icon_wink.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 27.07.2009 01:05:09 vasta tsitaadiga

Sama probleem siin, tuttuus Zalmani toide, just sain garantiist uue (enam garantiid pole), vaikselt piniseb kogu aeg , isegi kui arvuti kinni ja mobos vool sees. Kui 3d tööle hakkab siis tekib mingi imelik hääl, sumin nagu. Kui keegi on mänginud Total War mänge, seal Campaign modes, kui midagi liigub seal siis on hääl, kui kõik on paigal siis häält pole, seega väga väga kahtlane värk.

Oskab keegi soovitada mõnda elektrikut kes asjale pilgu peale paneks?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 27.07.2009 09:47:02 vasta tsitaadiga

Pihv: Eile uurisin just üht "pinisevat" toidet, sellel oli näiteks nii, et normaalsel koormamisel ei "pinisenud", kuid suurtel, maksimaalkoormustel "pinises".

Ja kui Sul on juba üks toide kutu ning - kui uus toide on sama võimas, siis on palju tõenäolisem, et selle toite võimsus on Sul masina jaoks liialt lahja. See, et Sul on võimsus kas "piiri peal" või väiksema vajalikust, näitab ka see, kuidas Sul toide maksimaalkoormusel töötab ning mida suurem Sul koormus on, seda "hullemaid hääli" ta Sul ka teeb.

Kui Tallinnas oled, siis võin uurida. Kuigi - tundub, et Sinu probleem on liialt suures tarbitavas koormuses.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 27.07.2009 09:58:03 vasta tsitaadiga

No kui töötab siis pole midagi ju. Mul Nii 600W OCZ tegi kui ka 500W teeb "zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz" kui vool sees. Aga töötavad. icon_wink.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 27.07.2009 11:47:45 vasta tsitaadiga

otto123: Seesama, Sinu kunagine 600W OCZ, ongi praegu minu käes uurimiseks ja minu käes töötas see toide täiesti vaikselt, ei mingeid "pininaid". 8) Aga ma olen temaga ka viisakalt ümber käinud, mitte "väntsutanud" teada super-hüper maksimaalkoormusega, mis on sellele toitele lubatud ainult 17 millisekundit!

Aga eks siis ole näha, kui ta sellesse, kõvasti koormavasse masinasse tööle läheb. Praegu ma veel "jubinaid" vahetama ei hakka.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 27.07.2009 12:44:15 vasta tsitaadiga

Mul oli see OCZ P4 kastis. See küll teda ei väntsutanud. Ta sahises koguaeg kui vool oli sees. Aga see 500W mis vastu sain see sahiseb ka. Mingi tüüp viga neil vist. Aga ei tea, võibolla ma lihtsalt üli tundlik sellele. icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 28.07.2009 18:35:54 vasta tsitaadiga

Asi selles ongi, et see Zalman 600w on rohkem kui piisav minu masina jaoks. Vana toide (täpselt sama, aga uus on mingi rev 2 vist) oli jumalast vait ja jahe. Ka see on jahe, st ei aja kuuma õhku välja mida koormuse all olevalt toitelt ootaks.

See zalman on sisu poolest täpselt sama mis 700W OCZ (mõlemaid toodab FSP group) kuid mõlemal on omad modifikatsioonid.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Toiteplokk häälitseb
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.