|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
24.05.2009 12:05:26
Toiteplokk häälitseb |
|
|
Forton 500W teeb imelikku häält kui mängin.
Väga kahtlane hääl hakkab sealt poolt tulema peale paari minutit mängimist.
Ei oskagi öelda, kuid mingi klõrin vms.
Ja just kui mängin.
Milles asi?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Log
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.08.2006
|
24.05.2009 12:06:33
|
|
|
Vent läbi äkitisi?
Et suurematel pööretel hakkab häälitsema...
|
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
24.05.2009 12:16:40
|
|
|
Ise kahtlustan ka sama asja..Et ainuke mis aitab, uus vent panna?
Huvitav, et viimasel kahel päeval on hakanud järjest asju üles ütlema..Esimesena läks monitor ja nüüd läks siis vent.
Aga milline uus Ventlaator Sobiks?
Forton Blue Storm 500W
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.05.2009 12:21:24
|
|
|
destiny12: Asi on lihtne. Mängimisel tarbib arvuti suuremat energiat ja siis seetõttu uhab ka toiteplokk suurema võimsusega tööd teha. Ja siis uhab ka ventilaator kiiremini ringi.
Ja selle toiteploki ventilaator on täiskiirusel vägagi lärmakas. 8)
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
24.05.2009 12:23:35
|
|
|
Seda küll, kuid ega see hääl ikka normaalne pole..Ennam seda polnud ja see plärin või klõrin on ikka päris tugev.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
24.05.2009 12:27:10
|
|
|
Ventikad vahest kipuvadki väsima suht äkki ära 700W Fortron hakkas mul ka pm lambist ühel hetkel lärmama ilma pikemalt ette hoiatamata
Aga samas saad seda kohe lihtsalt proovida pista midagi ventika vahele ja peata vent kinni.. Kui hääl kaob siis asi ventikas.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004

|
24.05.2009 12:29:38
|
|
|
destiny12
sul jah mingi kala
kui kompotil garantii vii sinna las otsivad:D
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
24.05.2009 13:16:49
|
|
|
Garantiid kahjuks pole.
Toppisin kruvikeeraja vendi vahele
Hirmus ragin käis aga seisma ta jäi ja see hääl ka kadus..Vendi mõni laba võibolla ka enam nii voolujooneline pole.
Aga tundub, et asi ikka vendis.
Mingi muu toiteploki vendi võib sisse toppida?..Kui mõõtmed on samad?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
24.05.2009 13:20:00
|
|
|
Suvaline 120mm vetikas pane asemele,kuid vali võimalikult vaikne
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
24.05.2009 13:23:48
|
|
|
Aga mingi pistik peab tal ka olema, mis senna toiteplokki sisse läheb.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
24.05.2009 13:26:10
|
|
|
Mul oli see pistik toites vähe teine kui uuel ventikal seega sai vähe lõigutud ja aretatud niisama juhtmed kokku
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alec
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
24.05.2009 13:41:07
|
|
|
omal vahetasin ka ühe Blue Stormi ventika. Vana juhtmed lõikasin läbi aga uue pistiku jätsin toitekast välja rippuma ja ühendasin emaplaadiga. Sealt saab nii pöördeid lugeda kui kiirust reguleerida ja vaikne on ka. Win-win situation.
_________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.05.2009 13:51:47
|
|
|
destiny12: uut venti otsides muutub oluliseks pöörete arv. Ja selle epad ventika koodi järgi kindlaks tegema. Liialt väikse pöörete arvu korral ei suuda see ventikas BlueStormi ennast maha jahutada ja siis on see BlueStorm sul ise küpse. 8)
Nalja pole - olen piisavalt neist BlueStorme lappinud. Ning nende ehitus- ja koormuskonstruktsioon on täpselt selline, et kui ventikas on mingi lahjake, siis on üsna tõenäoline selle BS-i enda mahapõlemine.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
24.05.2009 16:59:44
|
|
|
tahanteada`l võib viimases väites tõetera sees olla. Endal vahetasin ära ja panin nõrgema ning vaiksema vendi ning peale seda see toide kaua vastu ei pidanud.
Kahtlustan isegi, et seal peab kindlate rpm/A-ga vent olema. tahanteada ise lappis tolle minu surnud toite eluterveks, eks ta ise oskab lähemalt rääkida mis seal läbi oli jne.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
01.06.2009 20:31:06
|
|
|
Aga ma ise olen piisavalt loll ega ei tea palju sellel Forton Blue Storm-il neid RPM-e ja V on ventilaatoril..Seega ehk annate konkreetse ventilaatori mida osta?
Kas siis Ordi-st, AK-st või kuskilt mujalt.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
01.06.2009 20:40:03
|
|
|
destiny12: Sellel BlueStormil oli kutu üks trafo ja see siis seetõttu (suure tõenäosusega), et toiteplokis tekkis suur ülekuumenemine. Igatahes, kui ma leidsin teise trafo, siis see BlueStorm hakkas uuesti tööle.
Ventika pöörete arvu võid ka nii otsida, et lööd ventika kleepsul oleva koodi internetti ja vaatad, mida selle ventika kohta kirjutatakse.
Mul pole see kahjuks enam meeles ja see toide on mul tuttava käes kasutada a 100km. minust eemal.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
01.06.2009 20:50:41
|
|
|
Enda arust oli seal sees täpselt selline.
http://www.silentpcreview.com/article212-page1.html
Et kas Forton Blue-e Storm-e on siis erinevate ventidega.
Ei viitsi hetkel lahti kiskuda, kuid kui kuidagi teisiti ei saa teada eks ma siin kisun.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
01.06.2009 21:11:28
|
|
|
| destiny12: 500W-sel on kindlasti kiirem "propeller", kui see 350W toitekal on. Vahe on midagi sellist 1200 versus 1700 pööret. Aga võis olla ka veel kiirem tiivik - 2200 pööret. Lihtsalt pole enam meeles, et mida kunagi ammu uuritud sai.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
01.06.2009 21:28:59
|
|
|
Kas selle koodi järgi?
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
01.06.2009 21:52:59
|
|
|
Sorri, et võõrasse teemasse tulen, aga endal oli sama jama, et hakkas häälitsema, käis kuhugi vastu vb või midagi muud. Ja järgmine päev oli kellad.
Et kas ma peaksin sama Fortron Blue Storm II asemele ostma või kõlbab/saab oma tööga hakkama ka mingi odavam suvaline 500w junn?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
01.06.2009 22:33:50
|
|
|
MGA12012HS-O25
Selline kood on minu omal samuti peal.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
01.06.2009 22:35:29
|
|
|
| destiny12: Sellele koodile jõudsin ka vastuse leida. Ülevalpool kirjas.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
02.06.2009 11:30:43
|
|
|
| Rasvane kirjutas: |
Sorri, et võõrasse teemasse tulen, aga endal oli sama jama, et hakkas häälitsema, käis kuhugi vastu vb või midagi muud. Ja järgmine päev oli kellad.
Et kas ma peaksin sama Fortron Blue Storm II asemele ostma või kõlbab/saab oma tööga hakkama ka mingi odavam suvaline 500w junn? |
Oleneb tootjast.
Chiftec jne kvaliteet tootjad saavad samuti hakkama nagu format, kuid ega nad ka odavamad pole.
Odavalt saab võibolla mõne Codegeni, ColorsIT junni mis võib sul terve kupatuse maha põletada.
Aga kasutatult leiaksid kindlalt midagi odavamalt.
E: kuskilt Eestist seda venti saada ka oleks?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
02.06.2009 11:40:47
|
|
|
Võta mingi lambist mis pöörete poolest kõige sarnasem.. Tartus nt ordist http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=KOMP&IC=2100&Page=2&PGC=FAN&ItemID=2100-1324 .. kakud need lollid ledid ää küljest ja peaks olema täitsa ok 1700Rpm vent,samas Arvutikeskusest saaks ka vajadusel samadel pääretel või veel kiirema.
Ise panin omale 700W Fortronile üldse 1000Rpm ventika vana asemele,ei olenud hullu midagi loadis vaeu leiget puhus välja..
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
02.06.2009 12:03:24
|
|
|
Praegust on see vent senna Fortoni külge kinni laulatatud..Siis lõikan need kaks juhet katki(Punane ja must) ja tinutan uue vendi omad külge ja korras?
Mis need Ledid hakkavad siis segama midagi või?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
02.06.2009 12:06:29
|
|
|
Lõika katki ja pärast jah ühendad samuti tagasi uue vendi. Ledid ei sega miskit,lihtsalt ma isiklikult ei seedi mingit pedo värki.. Samas kui sind ei häiri igast tulukesed siis las olla need ledid seal
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
02.06.2009 22:03:06
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
destiny12: Sellel BlueStormil oli kutu üks trafo ja see siis seetõttu (suure tõenäosusega), et toiteplokis tekkis suur ülekuumenemine. Igatahes, kui ma leidsin teise trafo, siis see BlueStorm hakkas uuesti tööle.
Ventika pöörete arvu võid ka nii otsida, et lööd ventika kleepsul oleva koodi internetti ja vaatad, mida selle ventika kohta kirjutatakse.
Mul pole see kahjuks enam meeles ja see toide on mul tuttava käes kasutada a 100km. minust eemal. |
oskad lähemalt seletada, mis värk selle trafoga on. endal ka nagu ei toida ära enam. propeller küll töötab, a arvuti pilti ette ei võta ja klõgiseb. äkki seesama trafo läbi vms? kust seda nö teist trafot saaks et ära vahetada vms? ise ei julgenud praegu karpi lahti teha - nigunii midagi ei oleks osanud
E: samas, äkki ei olegi mul mingi trafojama vaid midagi muud. keegi suvaline elktrik äkki viskaks pilgu peale ja saaks teada oma riistadega, kui nii viia? (tööjuures 1 onuke on, äkki saab sotti)
E2: Kas oleks mõtet proovida korra 1 350w toitekaga, et kas arvuti võtab pildi ette. Natuke kardan, et nõrgaks ei jää? samas 5-10minutit ei tohiks väga hull olla?
Enda toitekaga ei võta arvuti siis pilti ette ja jääbki mustaks.
Või peaks siiski minema sõbra juurest läbi ja tema 500w'ga ära asi proovida?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
02.06.2009 22:06:33
|
|
|
Võid vabalt proovida selle 350W toitega Ei jää lahjaks.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
03.06.2009 00:10:07
|
|
|
ei jäänud jah, arvuti töötab. oligi Toiteplokis viga, hetkel siis käib peas mõte, et kas on üldse mõtet 1k raisata uue blue storm II peale, kui seegi 350w ajab asja ära. Mida soovitad/te soetada asemele?
Mitu W ja mis firmalt?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
03.06.2009 07:21:06
|
|
|
Rasvane: Trafoviga, kui selline, on ikka üsna haruldane loodusnähtus. 8) Pigem on Sul tegu mõne muu, lihtsamat sorti "vidina" parameetrite äravajumisega.
Nii, et vea mõne tuttava elektrooniku juurde. Loodetavasti julgeb ikka toiteploki sisse ronida ja siis seal sees viga otsida.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
03.06.2009 08:28:14
|
|
|
| Kusjuures tegin eile ise asjanduse lahti, garantiid nigunii enam pole ja asja keskel minumeelest see valge paksem jurakas klõgises. Aga võis ka kuskil külje peal olla, eks peab homme tööle kaasa võtma.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
05.06.2009 16:55:54
|
|
|
Kuidas teie meelest juhtemete asetus on?
Ise nagu ei osanud ega ei saanud paremini paigutada eriti.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
05.06.2009 17:47:30
|
|
|
| destiny12 kirjutas: |
Kuidas teie meelest juhtemete asetus on?
Ise nagu ei osanud ega ei saanud paremini paigutada eriti. |
Normaalne. Tõsta mõlemad mälud kas punasesse või kollasesse pessa, siis on dual channel mis natuke kiirem.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
27.07.2009 01:05:09
|
|
|
Sama probleem siin, tuttuus Zalmani toide, just sain garantiist uue (enam garantiid pole), vaikselt piniseb kogu aeg , isegi kui arvuti kinni ja mobos vool sees. Kui 3d tööle hakkab siis tekib mingi imelik hääl, sumin nagu. Kui keegi on mänginud Total War mänge, seal Campaign modes, kui midagi liigub seal siis on hääl, kui kõik on paigal siis häält pole, seega väga väga kahtlane värk.
Oskab keegi soovitada mõnda elektrikut kes asjale pilgu peale paneks?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
27.07.2009 09:47:02
|
|
|
Pihv: Eile uurisin just üht "pinisevat" toidet, sellel oli näiteks nii, et normaalsel koormamisel ei "pinisenud", kuid suurtel, maksimaalkoormustel "pinises".
Ja kui Sul on juba üks toide kutu ning - kui uus toide on sama võimas, siis on palju tõenäolisem, et selle toite võimsus on Sul masina jaoks liialt lahja. See, et Sul on võimsus kas "piiri peal" või väiksema vajalikust, näitab ka see, kuidas Sul toide maksimaalkoormusel töötab ning mida suurem Sul koormus on, seda "hullemaid hääli" ta Sul ka teeb.
Kui Tallinnas oled, siis võin uurida. Kuigi - tundub, et Sinu probleem on liialt suures tarbitavas koormuses.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
27.07.2009 09:58:03
|
|
|
No kui töötab siis pole midagi ju. Mul Nii 600W OCZ tegi kui ka 500W teeb "zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz" kui vool sees. Aga töötavad.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
27.07.2009 11:47:45
|
|
|
otto123: Seesama, Sinu kunagine 600W OCZ, ongi praegu minu käes uurimiseks ja minu käes töötas see toide täiesti vaikselt, ei mingeid "pininaid". 8) Aga ma olen temaga ka viisakalt ümber käinud, mitte "väntsutanud" teada super-hüper maksimaalkoormusega, mis on sellele toitele lubatud ainult 17 millisekundit!
Aga eks siis ole näha, kui ta sellesse, kõvasti koormavasse masinasse tööle läheb. Praegu ma veel "jubinaid" vahetama ei hakka.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
27.07.2009 12:44:15
|
|
|
Mul oli see OCZ P4 kastis. See küll teda ei väntsutanud. Ta sahises koguaeg kui vool oli sees. Aga see 500W mis vastu sain see sahiseb ka. Mingi tüüp viga neil vist. Aga ei tea, võibolla ma lihtsalt üli tundlik sellele.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
28.07.2009 18:35:54
|
|
|
Asi selles ongi, et see Zalman 600w on rohkem kui piisav minu masina jaoks. Vana toide (täpselt sama, aga uus on mingi rev 2 vist) oli jumalast vait ja jahe. Ka see on jahe, st ei aja kuuma õhku välja mida koormuse all olevalt toitelt ootaks.
See zalman on sisu poolest täpselt sama mis 700W OCZ (mõlemaid toodab FSP group) kuid mõlemal on omad modifikatsioonid.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|