Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  HV hwbot tiim märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 243, 244, 245  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Albert52
HV kasutaja
Albert52

liitunud: 05.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 22:58:59 vasta tsitaadiga

Võrdluseks mu eilne vmod: http://www.bench.planet.ee/Hardware/7600GS/
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 23:00:57 vasta tsitaadiga

Kõvatate, et kellel on koledam mod? icon_lol.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 14.05.2009 23:22:46 vasta tsitaadiga

Albert52 kirjutas:
Võrdluseks mu eilne vmod: http://www.bench.planet.ee/Hardware/7600GS/

Oled proovind ka? icon_razz.gif

Homme läheb täitmiseks. icon_biggrin.gif

Mõni pilt seapesast:


_________________
Ära siia kliki


viimati muutis G80 14.05.2009 23:29:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert52
HV kasutaja
Albert52

liitunud: 05.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 23:28:05 vasta tsitaadiga

Tõsiselt proovinud pole, vaid seda, et töötav küll. Suurema pinge all hakkab core jukerdama, ei tea milles kamm.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2009 23:31:20 vasta tsitaadiga

Ei tea kas peaks oma ühe VModi ka panema siia.
4850 Vmod:

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 14.05.2009 23:48:56 vasta tsitaadiga

Estnx, Sul natuke liiga viisakas juba, võistlus käib inetuma peale. icon_lol.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 00:30:01 vasta tsitaadiga

Savi pole mehed,nagu nii põletate enne WR-i maha icon_lol.gif

Aga ma sain uued mälud ja Phenom laksab niimis kole banana_dance.gif

Palju teil LN-i on äkki sõidan juppidega läbi ja paneme poti peale :twisted:
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 00:37:29 vasta tsitaadiga

Te Tallinna rahvas võiksite koopereeruda küll ning AMD 6,5+GHz peale ajada 8) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 00:41:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

AMD 6,5+GHz peale ajada

Se nagu oleks midagi beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 00:46:26 vasta tsitaadiga

palju õhuga teeb?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 00:47:20 vasta tsitaadiga

Chidori, Just lõpetasin esimese tõelise testi icon_lol.gif
AOD pani 4017MHz ja temp kahetunni stressi peale üle 53c ei tõusnud rofl.gif
Üsan nõmedad naljad AMD-lt icon_razz1.gif
Täna enam käsitsi näppida ei jõua,kuna homme vaja 7:50 linna lennata.
Ainuke asi mille panin panin AOD-s voltage booster,ülejäänud süteem def.
Seega pole see õhuga 24/7 @ 4000 jooksutamine mingi ime,huvitav et ülevaadetes on kõik takerdunud sinna 3800 juurde icon_rolleyes.gif
Perf peaks tulema hea kuna mälud ka micronid ja teevad 7.7.7.20 1000 @ 2v
Või 6.6.6.18 830 @ 2.15v
Rohkem ei tea lihtsalt veel kuna masinas olnud täpselt 3,5h
beer_yum.gif


viimati muutis WäntWõll 15.05.2009 00:50:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 00:50:21 vasta tsitaadiga

mis pingega? mul tempid suht samaväärsed - pole praegu korralikku venti ja ilm on kah küllaltki soe...
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 00:51:08 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
mis pingega? mul tempid suht samaväärsed - pole praegu korralikku venti ja ilm on kah küllaltki soe...

AMD K10 teemas esimene tulemus ja 1.480v
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 01:04:01 vasta tsitaadiga

oleks endal kah korralikku mälu vaja, jebib teine... 1600mhz peal ei taha üldse stabi olla (mem)
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 01:30:38 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
oleks endal kah korralikku mälu vaja, jebib teine... 1600mhz peal ei taha üldse stabi olla (mem)

Kusjuures ma olen enamus ülevaadetest näinud et pigem jooksku 1333 @ 6.6.6.x
Kui 1600Mhz ükskõik mis latensiga icon_exclaim.gif
Lihtsalt mul on hetkel võimalik otsida seda asweet spoti siis lasen.
Aga enamus microni poisid peaksid sind aitama.
Ise sain sebitud OCZ kiti http://www.ocztechnology.com/products/memory/ocz_ddr3_pc3_12800_platinum_edition
Samad kivid kusjuures mis mingisel A-Data 2Gb klotsil mis kunagi ostsin teilt koos P5K3 Deluxega icon_biggrin.gif
Peaks olema DMG9 GTR vms.

Elpida ja samsungi kivid on vastu seina jooksmiseks paraku,mul Corsa 3x kit oli samsa kividega.
asi bootis siis kui tahtis ja hangus ka siis kui ise tahtis.
AOD aravs et 3600 on süsteemi max stabiilsus.
Käsitsi hetkeliselt lubas asja isegi 4.3+,aga tööle ma ei saanud,et mingit asja jooksutada kas-või 5 min-i icon_mad.gif
Tänaseks võib öelda my ass selle kohta beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 01:31:20 vasta tsitaadiga

Kuda see AMD ka mängudes on? 3DMarkis saab nagu haledalt madalal klokil Inteli käest kuid LN2-ga hea. Kuda siis tegelikult ka?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 01:37:47 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, Pole jõudnud midagi näppida,nagu aru saad siis esimene õhtu kui kõik jupid koos ja kompott töötab. icon_razz.gif
eile mängisin üle kuuaja esimest korda cod4 ja seal pole vahet,1600x1200 kogu laks põhjas ning frame 120-125 kuna mul reeglitest lähtuvalt capsitud max 125 thumbs_up.gif
Mul olemas Farcry2 ja Warhead,noid saan lasta.
Aga usun et ülevaated räägivad tõtt 1-3 fps-i erienvus,võrreldes sama konfiga ja taktiga Inteli süsteem.
Näha on et takt vs. takt on Intel suti kiirem.
Kuid Inteli tembid on hoopis midagi muud kui AMD omad,seega kui korralik süsteem siis kannatab õhuga lasta suht rahulikult 24/7 4300-4500 thumbs_up.gif
Nu täpselt veel muidugi ei tea aga need ülevaated kus saadi max stabiilne oc 3800 on küll laus BS või olen mina võlur icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 01:45:00 vasta tsitaadiga

mnjaa, mind ajab närvi, et norm prose aga SLi-d sel süsteemil teha ei saa? icon_mad.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 01:52:43 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, Noh jah see on nagu on juba ammusest ajast.
see et X58 vett segas ei tähenda et ülejäänud platvormid seda eesmärki järgivad icon_neutral.gif
Lasin just markid läbi,lihtsalt võrdluseks endale,äkki on kellelgi abi või huvi.
Radeon HD4890 @ stock 850 @ 975
3200 >>> 4000
03d
50500 >> 61800
05d
22900 >> 26800
06d
17700 >> 19100
nagu näha siis tuleb ka klokkimata kaart korralikult järgi beer_yum.gif

e: ei käi küll siia teema alla aga kogu WIN-i liikumine on hämmastavalt sujuv ja kiire. icon_redface.gif
Mitte et Inteliga oleks midagi kati aga kui kasutad siis saad aru et süsteem nagu voolaks või oleks selline sõbralikum hiire klikikile jne.
Esimene AMD kogemus ikkagist peale O175 soc 939 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 15.05.2009 09:04:53 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Kuda see AMD ka mängudes on? 3DMarkis saab nagu haledalt madalal klokil Inteli käest kuid LN2-ga hea. Kuda siis tegelikult ka?

Enamus mängudes siiski video piduriks, kui just 600x800 resol ei mängi. icon_lol.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 09:29:08 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Kuda see AMD ka mängudes on? 3DMarkis saab nagu haledalt madalal klokil Inteli käest kuid LN2-ga hea. Kuda siis tegelikult ka?

normaalse resoga mängides sama kiire/kiirem kui i7.
800x600 omab jah intel aga muidu mitte

ja mis SLI-st te räägite? AMD-le korralikke nvidia kiviga plaate ka ju.
tiba soojemad on kui AMD/ATi enda omad aga perf kõigil pmst sama kuna mem kontra proses
ja mingit erilist saastakäkki pole lihtsalt võimalik teha.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 09:50:51 vasta tsitaadiga

Spetsialistid, andke nõu: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4734160#4734160

Või panna ikka Füüsiline Vmod peale.....

Winterwind ei usu ennem kui näen teste mis on HV-lase poolt tehtud icon_biggrin.gif Samas poleks paha, siis on loota et i7 hinnad kukuvad....

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 15.05.2009 11:40:18 vasta tsitaadiga

wanawoll, Oi woll icon_biggrin.gif anna minna oma HandPicked prosedega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 12:22:56 vasta tsitaadiga

Winterwind, noo aga soovita mingit normaalset sli platet mulle? Läheks ostaks täna ära vms, igav kotte sügada siin, D820 plokib miljoniga. DDR3 plate võiks kah olla.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 12:34:41 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, http://ak.ee/index.php?action=look&lookid=74432
AM3 plate thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 12:43:44 vasta tsitaadiga

Pigem võtaks ddr3-ga selle http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=2&menyy_id=2&action=look&lookid=74756 ja GTX295 single board design
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 12:44:36 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
PlatoonSgtElias, http://ak.ee/index.php?action=look&lookid=74432
AM3 plate thumbs_up.gif

8+8 PCIe kiirus SLIs icon_confused.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 13:14:59 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Winterwind, noo aga soovita mingit normaalset sli platet mulle? Läheks ostaks täna ära vms, igav kotte sügada siin, D820 plokib miljoniga. DDR3 plate võiks kah olla.


MIne tööle siis vms. icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 14:37:23 vasta tsitaadiga

Cb4, su postist ei saanud vopsjee aru icon_eek.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 14:43:06 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias,
tsitaat:

igav kotte sügada siin

Seda öeldi selle kohta icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 14:45:23 vasta tsitaadiga

wanawoll, noo jumal küll, milleks? Elus parematki teha icon_biggrin.gif Nii, et soovitage mingit normi DDR3 platet
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 14:47:04 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, Tee endale õigesse kohta teema jumal küll.
See ei ole ostuabi alamfoorum icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 15.05.2009 15:23:36 vasta tsitaadiga

No nii, asjad koos ja varsti saab möllama hakata. 8)
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXceed
HV veteran
eXceed

liitunud: 28.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 20:14:21 vasta tsitaadiga

Smoking, Mis head koos icon_question.gif ,sest profiil küll palju ei tõota icon_neutral.gif icon_biggrin.gif
_________________
Endast uuematele/vähem tehinguid teinud inimestele, ei saada raha ega kaupa ette...
Seda enam kui pole isegi ID-kaardiga autentimist.
Kommentaarid: 190 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 15.05.2009 20:18:15 vasta tsitaadiga

Deluxe+Q6600 icon_arrow.gif LN2 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 20:34:02 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Deluxe+Q6600 icon_arrow.gif LN2 thumbs_up.gif

See oleks küll mõttetu aja ning LN2 raiskamine. Neil ju RE olemas, las teevad Q6600 WRid icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 20:34:57 vasta tsitaadiga

ceemic, good point beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 20:59:20 vasta tsitaadiga

kellelgi AGP kaarte on laenata? icon_razz.gif
Võtsin ühe ASRocki ette omale

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 15.05.2009 21:06:21 vasta tsitaadiga

Rampage extreme ei taha krt üldse külmaga töötada, kohe mingi teema, väga imelik.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 21:52:38 vasta tsitaadiga

ärge siis LN ära raisake,ma saan hommikul transa ja tulen juppidega.
Paar kolm WR-i peab kindlalt tulema thumbs_up.gif
Just näppisin ja sain veel paar AMD nõksu teada kuidas NB-d ja HT-d käänata icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 15.05.2009 21:55:19 vasta tsitaadiga

wanawoll, vaadake et siis ilusti ära isoleerite, selle amd lasete ikka miinus 170neni rsk icon_biggrin.gif
tehke pilti ka icon_razz.gif ma arvatavasti olen samal ajal pohmellis küll icon_biggrin.gif aga elan vaimselt kaasa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 21:58:44 vasta tsitaadiga

recent, Pohmelda pohmelda ,mulle pole veel kirjutatud icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 21:59:54 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
Rampage extreme ei taha krt üldse külmaga töötada, kohe mingi teema, väga imelik.


Plaat tuleb korralikult ära isoleerida socketi ümbert.
Eelmine kord ka Jaan isoleeris kõik kondekate vahed ka ära.
Kondekad ei kannata grammigi külma :S

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 15.05.2009 21:59:56 vasta tsitaadiga

wanawoll, Pilet maskab 5 kasti õlut + 5kilo + 2 litsi. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 22:01:19 vasta tsitaadiga

Estnx, täpselt nii thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 22:02:41 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
wanawoll, Pilet maskab 5 kasti õlut + 5kilo + 2 litsi. icon_rolleyes.gif


Karmid sissepääsu tasud teil.
Loodan et ikka tulemusi ka aega jääb teha.

Laske Q6600 ikka 5G täis icon_biggrin.gif

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paco
HV kasutaja
paco

liitunud: 22.01.2005




sõnum 15.05.2009 22:09:31 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
kellelgi AGP kaarte on laenata? icon_razz.gif
Võtsin ühe ASRocki ette omale

9600 pro on üle kui hästi otsin siis leiaks 9200 kah

_________________
http://www.pugetsystems.com/submerged.php
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 15.05.2009 23:31:16 vasta tsitaadiga

Panin lihtsalt QX9650 peale ja 5GHz savilt olemas, imelik teema moboga.
5.3Ghz sai isegi CPU testi lastud ja 5.2GHz-ga sain tehtud 06-e, edasi pole pushind, proovisin vmodiga kaarti ja isegi töötab.
Nüüd tahab toru saada.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2009 23:41:12 vasta tsitaadiga

G80, Rampage headus 100% icon_lol.gif
tsitaat:

wanawoll, Pilet maskab 5 kasti õlut + 5kilo + 2 litsi.

Palju teid on,kuna tedre tänava piixud võtavad ette mõistlikke pakkumisi thumbs_up.gif
Muidu on päris püssid tädid.
Kui selle 5 kilo vahelt ära kaotate on üsna mõnna pakkumine,juhul kui noored muid naisi ei saa endale beer_yum.gif
Blin see on ainult rääkimise küsimus ju,pole vaja ln2 ja rulaga kedagi surnuks joosta icon_idea.gif
icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 15.05.2009 23:50:50 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
G80, Rampage headus 100% icon_lol.gif
tsitaat:

wanawoll, Pilet maskab 5 kasti õlut + 5kilo + 2 litsi.

Palju teid on,kuna tedre tänava piixud võtavad ette mõistlikke pakkumisi thumbs_up.gif
Muidu on päris püssid tädid.
Kui selle 5 kilo vahelt ära kaotate on üsna mõnna pakkumine,juhul kui noored muid naisi ei saa endale beer_yum.gif
Blin see on ainult rääkimise küsimus ju,pole vaja ln2 ja rulaga kedagi surnuks joosta icon_idea.gif
icon_razz.gif


icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Esimene ohver olemas.
Üks kaze tõusis lendu ja maadnus Caps locki peale mis purunes, muidu ka kazel tulid 4 laba küljest icon_biggrin.gif Ulme.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  HV hwbot tiim mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 243, 244, 245  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.