|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
16.04.2009 15:19:35
|
|
|
mul sellisest süsteemist, mis olemas, küll ja veel
levi jagub sinna kuhu vaja ja ka naabri piirini (parimas kohas nii 215 m läbi seinte ja metsa ja krt teab mille veel )
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
16.04.2009 16:08:57
|
|
|
ping on enam vähem...kiirus jätab soovida
EDIT: irw, vaatates teiste tüüpide pingi suurusi, peaks vist pingiga ikka väga rahule jääma
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
16.04.2009 16:09:41
|
|
|
Rääkige, kuidas nende portitega on, ainult 1 vaba või saab lahtiste portidega paketti ka võtta?
Ja kiirused on nii, et kui sitt levi siis madal kiirus? Kas mängida kannatab selle netiga onlines ... ?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
16.04.2009 16:12:03
|
|
|
| nah kirjutas: |
Rääkige, kuidas nende portitega on, ainult 1 vaba või saab lahtiste portidega paketti ka võtta?
Ja kiirused on nii, et kui sitt levi siis madal kiirus? Kas mängida kannatab selle netiga onlines ... ? |
portidest oli vist üks vaba, kui juurde tahad, siis lisa 200 eeku (oli vist) vaja maksta. Onlines mängimine sõltub suuresti, sinu asukohast masti suhtes ja kui palju rahvast selle msti küljes istub....
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
16.04.2009 16:13:30
|
|
|
| Noh välismaa serveritesse palju ping on?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
16.04.2009 16:15:18
|
|
|
see oleneb samuti teguritest,mis ülal sai mainitud...hetkel sai proovitud 4-ja erinevat, ja kõigub 100-300-ni
EDIT: kuna minu mastis oletavasti eriti palju kasutajaid ei ole, siis võib pingiga rahul olla, kuid tallinna poole kus kasutajaid rohkem, võib asi rohkemgi kui nigel olla...
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
viimati muutis Tiim 16.04.2009 16:17:29, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
16.04.2009 16:16:31
|
|
|
| Krt siis edasiminekut pole kerneli netist vist :s
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
16.04.2009 16:18:51
|
|
|
Kõu on ongi sobivam just nendele inimestele, kellel muud varianti pole ja on niisama neitis ajalehe lugejad...mina olen esimene variant
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
16.04.2009 17:18:50
|
|
|
Ping sõltub kasutajate arvust, levitugevusest jne.
Endal on enamiku ajast täiesti rahulik 70-80 väljamaa servudesse ja saab lasta küll.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
16.04.2009 22:28:48
|
|
|
| nah kirjutas: |
| Krt siis edasiminekut pole kerneli netist vist :s |
Eesti servudes on ping 70-80, välismaa omades 100-150
Kautan Axesstel MV410 ruuterit ja olen Merimetsa masti all(3km mastist), välisantenne pole.
EDIT: Täna õhtust on KÕU internet hakanud liikuma nagu tigu, lehed avanevad sama kiiresti kui dial-up'i peal.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
16.04.2009 22:49:28
|
|
|
Oletan, et järgmist on juba n+1 korda küsitud aga...
CNU-680 seade sülearvutile installitud, ära ühendatud. IE-ga netti minnes viskas esimese asjana Televõrgu lehe, kus kasutusjuhendiga tutvumist pakuti. Nu valime CNU oma, laeb lehe uuesti ära ning rohkem liikumist nagu ei toimuks. Teeb midagi valesti?
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
16.04.2009 23:02:32
|
|
|
siLc, kas sa panid USER ID: Seadme ESN number (kasutada tähtedena suurtähti), PASSWORD: cdma (kasutada ainult väiketähti) ja DIAL NO. #777
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
17.04.2009 12:14:14
|
|
|
Tuleb`s homme vaadata, praegu pole seadet käepärast.
E: Ja oligi numbrid vaja sisestada, huvitav et varem vajalikud menüüd grayed-out olid.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fredy24
HV vaatleja
liitunud: 17.04.2009
|
17.04.2009 18:06:05
|
|
|
saaremaal siis selline kiirus :
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
17.04.2009 21:38:44
|
|
|
Üks asi, mis mulle pinda käib on see, et isegi kui Speedtest näitab 1.60Mbit on ikkagist mu DL speed 20-30 kb/s lähedane
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fredy24
HV vaatleja
liitunud: 17.04.2009
|
17.04.2009 23:15:27
|
|
|
| Mul oli DL kah täna selline kuni 260 kb/s isegi:P
|
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
19.04.2009 08:55:38
|
|
|
tundub et pühapäeva hommikul on rahvas varakult kolhoosinetti kasutamas...
... ja kui kellelgi on nt RAS1000 antenn üle... ehk saaks kaubale
oleks ühele hädalisele vaja
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kheelo
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2005
|
19.04.2009 12:29:37
|
|
|
| urri kirjutas: |
tundub et pühapäeva hommikul on rahvas varakult kolhoosinetti kasutamas...
... ja kui kellelgi on nt RAS1000 antenn üle... ehk saaks kaubale
oleks ühele hädalisele vaja  |
Tundub nii:
Kulunud aeg - 112.003 sekundit
Saadetud andmed - 1048576 baiti
74896 bit/sec
73.1 Kbit/sec
0.1 Mbit/sec
9.1 KB/sec
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
19.04.2009 13:08:01
|
|
|
Ise ei kurda, aint et DL speed küll nii kõrge ei ole(1.5Mbit on tavaliselt)
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
19.04.2009 13:19:49
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
Ise ei kurda, aint et DL speed küll nii kõrge ei ole(1.5Mbit on tavaliselt) |
Oot ühest asjast ei saa aru... Et seal nagu eraldi pakette vist ei ole ja kellel parem levi sellel parem kiirus ka?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
19.04.2009 13:22:06
|
|
|
| nah kirjutas: |
| hendrik32 kirjutas: |
Ise ei kurda, aint et DL speed küll nii kõrge ei ole(1.5Mbit on tavaliselt) |
Oot ühest asjast ei saa aru... Et seal nagu eraldi pakette vist ei ole ja kellel parem levi sellel parem kiirus ka? |
Eraldi pakette ei ole.
Mida parem levi = seda parem kiirus ja ping.
Muidu mängib rolli ka see, mis seade on(endal on Rev.A Koduseade Wifiga ehk Axesstel MV410) + väliantenni olemasolu(endal hetkel ei ole, aga varsti muretsen omale)
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
19.04.2009 13:25:28
|
|
|
| Kui 15km on lähim mast, siis mingi uber antenniga annaks isegi normaalne nett saada?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
19.04.2009 13:28:06
|
|
|
| nah kirjutas: |
| Kui 15km on lähim mast, siis mingi uber antenniga annaks isegi normaalne nett saada? |
Sellest antennist piisaks, mis EE müüb.
Muidugi peab see antenn olema õigesti häälestatud vastava masti peale.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
19.04.2009 13:30:46
|
|
|
| hendrik32, kaugel sa ise mastist oled?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
19.04.2009 13:35:24
|
|
|
| nah kirjutas: |
| hendrik32, kaugel sa ise mastist oled? |
Ise olen 3km mastist(mastiks on Veskimetsa mast, Tallinn)
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
19.04.2009 14:00:28
|
|
|
| Keegi veel umbes 15km kaugusel või kaugem asub mastist ja oskab kommenteerida kiirust ja pingi ja seadet, mida ta kasutab?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kallu20
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2006
|
19.04.2009 14:09:54
|
|
|
Mul maal oli selline asi, et olin kohalikust mastist linnulennult 8km ca. aga millegipärast kasutas masti mis linnulennult vähemalt 2 korda kaugemal, kuigi esimesel mastil on koorums alla keskmise. Ping muidu oli nii 70-100, kiirus aga kõikus suht palju alla 0.3-0.4Mbit/s ta muidugi üldjuhul ei olnud ja võiks öelda, et keskmine nii 0.6Mbit/s kandis, asub seade siis Jõgevamaal, kasutas Kantküla masti asemel aga Laekvere masti, mis Lääne-Virus
Kuna aga nüüd ei ole kuu aega maal olnud sisi ei oska öelda kuidas peale neid parandustöid ta seal töötab ja mida kasutab.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
19.04.2009 16:49:12
|
|
|
| Aga siis nende portide kohta uuesti küsimus, et see 200.- on üks kord ainult või iga kuu otsa?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
19.04.2009 16:59:01
|
|
|
| nah kirjutas: |
| Aga siis nende portide kohta uuesti küsimus, et see 200.- on üks kord ainult või iga kuu otsa? |
iga kuu +200, ja kõul ei ole aint 1 port by def lahti
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
19.04.2009 18:21:53
|
|
|
haldo, Räägi mis pordid seal lahti siis veel on?
Ja saan ma õigesti aru, kui palju kasutajaid ühe masti taga, siis läheb asi dial upi sarnaseks?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
19.04.2009 18:54:17
|
|
|
| nah kirjutas: |
haldo, Räägi mis pordid seal lahti siis veel on?
Ja saan ma õigesti aru, kui palju kasutajaid ühe masti taga, siis läheb asi dial upi sarnaseks? |
KÕU puhul on:
avatud port 113.
Kui palju saab ühe masti piirkonnas ühekorraga inimesi internetis olla?
315
Milline on sellisel juhul kasutamiskiirus?
Üheaegselt saavad andmeid liigutada 315 klienti, mitteaktiivseid võib olla N hulk. Täielikult jagatud kiiruse puhul ehk maksimaalse koormuse korral jääb sellises olukorras igale neist kasutada 88,5Kbit/s.
EDIT: Küsiks siis ise, et mis on parim välisantenn KÕU seadmele ja mis annaks parima tulemuse?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
19.04.2009 19:14:08
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
| nah kirjutas: |
haldo, Räägi mis pordid seal lahti siis veel on?
Ja saan ma õigesti aru, kui palju kasutajaid ühe masti taga, siis läheb asi dial upi sarnaseks? |
KÕU puhul on:
avatud port 113.
Kui palju saab ühe masti piirkonnas ühekorraga inimesi internetis olla?
315
Milline on sellisel juhul kasutamiskiirus?
Üheaegselt saavad andmeid liigutada 315 klienti, mitteaktiivseid võib olla N hulk. Täielikult jagatud kiiruse puhul ehk maksimaalse koormuse korral jääb sellises olukorras igale neist kasutada 88,5Kbit/s.
EDIT: Küsiks siis ise, et mis on parim välisantenn KÕU seadmele ja mis annaks parima tulemuse? |
Peale 113 on avatud ka veel teisi porte.
Näiteks:5060,2000,1720
Pordid peavad olema modemist suunatud
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
19.04.2009 19:14:45
|
|
|
mida head nende portidega teha saab?
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
19.04.2009 19:17:42
|
|
|
| Duckhead kirjutas: |
mida head nende portidega teha saab?  |
ise pole nagu kasutust leidnud aga torrent vajab nt mida kõu taga ma ei kasuta.
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
19.04.2009 19:20:03
|
|
|
| Duckhead kirjutas: |
mida head nende portidega teha saab?  |
Põhiliselt serverit hostida ... FTP/HTTP, p2p ka muidugi jne ...
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
19.04.2009 19:53:38
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
Küsiks siis ise, et mis on parim välisantenn KÕU seadmele ja mis annaks parima tulemuse? |
| KÕU koduleht kirjutas: |
| Koduseadmele sobib Finnsat 450MHz antenn, mille saab tellida Eesti Energia teeninduse büroodest. Samuti sobivad ka RAS1000, vana NMT ja televiisori signaali püüdmiseks mõeldud antennid. Ei sobi antennivõimendiga antennid. Antenni paigaldamise juures peaks arvestama, et CDMA puhul on tegemist vertikaalpolarisatsiooniga. Antennikaabel peab olema 50oomine ja ei tohi olla üle 10m pikk. Koduseadmele sobib TNC antenni otsik. |
Selle "televiisori signaali "koha pealt panevad veidi puusse: need on tüüpiliselt 75-oomised (Kõu tahab 50-oomist) ning diapasooni poolest sobiks hädapärast vaid UHF logoantenn.
Link mu vanale jutule
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
19.04.2009 20:48:57
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| hendrik32 kirjutas: |
Küsiks siis ise, et mis on parim välisantenn KÕU seadmele ja mis annaks parima tulemuse? |
| KÕU koduleht kirjutas: |
| Koduseadmele sobib Finnsat 450MHz antenn, mille saab tellida Eesti Energia teeninduse büroodest. Samuti sobivad ka RAS1000, vana NMT ja televiisori signaali püüdmiseks mõeldud antennid. Ei sobi antennivõimendiga antennid. Antenni paigaldamise juures peaks arvestama, et CDMA puhul on tegemist vertikaalpolarisatsiooniga. Antennikaabel peab olema 50oomine ja ei tohi olla üle 10m pikk. Koduseadmele sobib TNC antenni otsik. |
Selle "televiisori signaali "koha pealt panevad veidi puusse: need on tüüpiliselt 75-oomised (Kõu tahab 50-oomist) ning diapasooni poolest sobiks hädapärast vaid UHF logoantenn.
Link mu vanale jutule |
KÕU enam neid Finnsat 450MHz antenne ei müü.
Mida sellest Iskra P-22 arvata, püüab hästi signaali?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
20.04.2009 07:30:46
|
|
|
krt, sa oleks seda varem siia pidand panema. Kui oleks alla 2000 kätte saanud, oleks vana kohe välja vahetanud
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
20.04.2009 08:39:42
|
|
|
uus koduseade on ikka oluliselt kiirerm
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
20.04.2009 09:18:24
|
|
|
| Nad võiksid küll selle koduseadme hinda lasta madalamaks, neil see 3998.- on algusest peale olnud.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
20.04.2009 10:05:26
|
|
|
hendrik32: KÕU-antennid on täiesti saadaval, muide.
http://www.tehnoturg.ee/EE/3533
Ja mida pikem, suurema elementidega antenn on, seda parem, kuna sellist antenni saab täpsemalt saateentennile suunata.
Aga muidu töötavad ka täiesti TV-Yagi-antennid. See on paari tuttava juures järgi proovitud ja kasutusele võetud. Tõsi - eks antenni-ühenduse üleminekul 300/75 oomi esineb mõningaid signaalikadusid, kuid seda omakorda kompenseerib jälle antenni suur võimendus. Aga igatahes puudus vajadus asendada üleminek 300/75 üleminekuga 300/50 või kasutada omakorda lisaüleminekut 75/50.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
20.04.2009 10:39:54
|
|
|
| Ma olen kuulnud et uuemast koduseadmest peaks tulema ka millalgi nn. odavam versioon välja. Ehk siis ilma wifita mudel. Kas tootja on sama - ei tea. Ja ei tea ka seda millal ta müüki võib tulla aga pakun et mitte enne kui Axesstel D450 e. vana koduseadme jäägid on müüdud.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
20.04.2009 10:52:17
|
|
|
| Silwer kirjutas: |
| Ma olen kuulnud et uuemast koduseadmest peaks tulema ka millalgi nn. odavam versioon välja. Ehk siis ilma wifita mudel. Kas tootja on sama - ei tea. Ja ei tea ka seda millal ta müüki võib tulla aga pakun et mitte enne kui Axesstel D450 e. vana koduseadme jäägid on müüdud. |
Kui peaks ka sellise isend tulema, siis ise arvan et tuleb see:
http://www.axesstel.com/index.php?section=product&subsection=product_category&category_id=15
Sealt lehe pealt kolmas.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scania
HV vaatleja
liitunud: 03.08.2007
|
20.04.2009 15:22:07
|
|
|
Nädalavahetusel sai maja katust korrastatud. Ja oh üllatust. Kaks aastat tagasi "KÕU`le" pandud välisantenni kaabli mark on RG6. Nüüd tahaks teada, kas
RG6 väljavahetamise RG58`ga(RG223 kallivõitu) paraneb kiirus oluliselt või mitteoluliselt? Kaabli pikkus 8 meetrit. Ehk oskab keegi öelda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kallu20
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
21.04.2009 11:20:02
|
|
|
hetkeseisuga on asi no nii uimane et tigu teeks siin juba maratoni
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
21.04.2009 12:44:49
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| hetkeseisuga on asi no nii uimane et tigu teeks siin juba maratoni |
Ise ei kurda, tegin vahepeal ruuterile resetti ja panin õiged andmed sisse tagasi jälle ja nett suht stabiilne nüüd.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
21.04.2009 13:03:12
|
|
|
| Mul jällegi on juba tollest öisest asjade liigutamisest saadik nett nagu lennuk. Kiirused on 100+ kilobaiti 90% ajast, õhtuti täiskoormuse ajal on täiesti hinnatav 40-50 kilobaiti nagu nalja.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|