Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 16.04.2009 15:19:35 vasta tsitaadiga

mul sellisest süsteemist, mis olemas, küll ja veel
levi jagub sinna kuhu vaja ja ka naabri piirini (parimas kohas nii 215 m läbi seinte ja metsa ja krt teab mille veel icon_wink.gif )
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2009 16:08:57 vasta tsitaadiga



ping on enam vähem...kiirus jätab soovida

EDIT: irw, vaatates teiste tüüpide pingi suurusi, peaks vist pingiga ikka väga rahule jääma icon_biggrin.gif

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 16.04.2009 16:09:41 vasta tsitaadiga

Rääkige, kuidas nende portitega on, ainult 1 vaba või saab lahtiste portidega paketti ka võtta?
Ja kiirused on nii, et kui sitt levi siis madal kiirus? Kas mängida kannatab selle netiga onlines ... ?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2009 16:12:03 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
Rääkige, kuidas nende portitega on, ainult 1 vaba või saab lahtiste portidega paketti ka võtta?
Ja kiirused on nii, et kui sitt levi siis madal kiirus? Kas mängida kannatab selle netiga onlines ... ?


portidest oli vist üks vaba, kui juurde tahad, siis lisa 200 eeku (oli vist) vaja maksta. Onlines mängimine sõltub suuresti, sinu asukohast masti suhtes ja kui palju rahvast selle msti küljes istub....

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 16.04.2009 16:13:30 vasta tsitaadiga

Noh välismaa serveritesse palju ping on?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2009 16:15:18 vasta tsitaadiga

see oleneb samuti teguritest,mis ülal sai mainitud...hetkel sai proovitud 4-ja erinevat, ja kõigub 100-300-ni

EDIT: kuna minu mastis oletavasti eriti palju kasutajaid ei ole, siis võib pingiga rahul olla, kuid tallinna poole kus kasutajaid rohkem, võib asi rohkemgi kui nigel olla...

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk


viimati muutis Tiim 16.04.2009 16:17:29, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 16.04.2009 16:16:31 vasta tsitaadiga

Krt siis edasiminekut pole kerneli netist vist :s
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2009 16:18:51 vasta tsitaadiga

Kõu on ongi sobivam just nendele inimestele, kellel muud varianti pole ja on niisama neitis ajalehe lugejad...mina olen esimene variant icon_smile.gif
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2009 17:18:50 vasta tsitaadiga

Ping sõltub kasutajate arvust, levitugevusest jne.

Endal on enamiku ajast täiesti rahulik 70-80 väljamaa servudesse ja saab lasta küll.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 16.04.2009 22:28:48 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
Krt siis edasiminekut pole kerneli netist vist :s

Eesti servudes on ping 70-80, välismaa omades 100-150
Kautan Axesstel MV410 ruuterit ja olen Merimetsa masti all(3km mastist), välisantenne pole.

EDIT: Täna õhtust on KÕU internet hakanud liikuma nagu tigu, lehed avanevad sama kiiresti kui dial-up'i peal.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2009 22:49:28 vasta tsitaadiga

Oletan, et järgmist on juba n+1 korda küsitud aga...

CNU-680 seade sülearvutile installitud, ära ühendatud. IE-ga netti minnes viskas esimese asjana Televõrgu lehe, kus kasutusjuhendiga tutvumist pakuti. Nu valime CNU oma, laeb lehe uuesti ära ning rohkem liikumist nagu ei toimuks. Teeb midagi valesti?
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 16.04.2009 23:02:32 vasta tsitaadiga

siLc, kas sa panid USER ID: Seadme ESN number (kasutada tähtedena suurtähti), PASSWORD: cdma (kasutada ainult väiketähti) ja DIAL NO. #777
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2009 12:14:14 vasta tsitaadiga

Tuleb`s homme vaadata, praegu pole seadet käepärast.

E: Ja oligi numbrid vaja sisestada, huvitav et varem vajalikud menüüd grayed-out olid.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fredy24
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2009




sõnum 17.04.2009 18:06:05 vasta tsitaadiga

saaremaal siis selline kiirus icon_biggrin.gif :
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 17.04.2009 21:38:44 vasta tsitaadiga

Üks asi, mis mulle pinda käib on see, et isegi kui Speedtest näitab 1.60Mbit on ikkagist mu DL speed 20-30 kb/s lähedane thumbs_down.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fredy24
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2009




sõnum 17.04.2009 23:15:27 vasta tsitaadiga

Mul oli DL kah täna selline kuni 260 kb/s isegi:P
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 19.04.2009 08:55:38 vasta tsitaadiga



tundub et pühapäeva hommikul on rahvas varakult kolhoosinetti kasutamas...

... ja kui kellelgi on nt RAS1000 antenn üle... ehk saaks kaubale beer_yum.gif
oleks ühele hädalisele vaja icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kheelo
HV vaatleja
kheelo

liitunud: 06.11.2005




sõnum 19.04.2009 12:29:37 vasta tsitaadiga

urri kirjutas:


tundub et pühapäeva hommikul on rahvas varakult kolhoosinetti kasutamas...

... ja kui kellelgi on nt RAS1000 antenn üle... ehk saaks kaubale beer_yum.gif
oleks ühele hädalisele vaja icon_wink.gif


Tundub nii:

Kulunud aeg - 112.003 sekundit

Saadetud andmed - 1048576 baiti

74896 bit/sec
73.1 Kbit/sec
0.1 Mbit/sec
9.1 KB/sec

Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 19.04.2009 13:08:01 vasta tsitaadiga


Ise ei kurda, aint et DL speed küll nii kõrge ei ole(1.5Mbit on tavaliselt)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 19.04.2009 13:19:49 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:

Ise ei kurda, aint et DL speed küll nii kõrge ei ole(1.5Mbit on tavaliselt)

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Oot ühest asjast ei saa aru... Et seal nagu eraldi pakette vist ei ole ja kellel parem levi sellel parem kiirus ka?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 19.04.2009 13:22:06 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
hendrik32 kirjutas:

Ise ei kurda, aint et DL speed küll nii kõrge ei ole(1.5Mbit on tavaliselt)

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Oot ühest asjast ei saa aru... Et seal nagu eraldi pakette vist ei ole ja kellel parem levi sellel parem kiirus ka?

Eraldi pakette ei ole.
Mida parem levi = seda parem kiirus ja ping.
Muidu mängib rolli ka see, mis seade on(endal on Rev.A Koduseade Wifiga ehk Axesstel MV410) + väliantenni olemasolu(endal hetkel ei ole, aga varsti muretsen omale)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 19.04.2009 13:25:28 vasta tsitaadiga

Kui 15km on lähim mast, siis mingi uber antenniga annaks isegi normaalne nett saada?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 19.04.2009 13:28:06 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
Kui 15km on lähim mast, siis mingi uber antenniga annaks isegi normaalne nett saada?

Sellest antennist piisaks, mis EE müüb.
Muidugi peab see antenn olema õigesti häälestatud vastava masti peale.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 19.04.2009 13:30:46 vasta tsitaadiga

hendrik32, kaugel sa ise mastist oled?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 19.04.2009 13:35:24 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
hendrik32, kaugel sa ise mastist oled?

Ise olen 3km mastist(mastiks on Veskimetsa mast, Tallinn)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 19.04.2009 14:00:28 vasta tsitaadiga

Keegi veel umbes 15km kaugusel või kaugem asub mastist ja oskab kommenteerida kiirust ja pingi ja seadet, mida ta kasutab?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kallu20
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2006




sõnum 19.04.2009 14:09:54 vasta tsitaadiga

Mul maal oli selline asi, et olin kohalikust mastist linnulennult 8km ca. aga millegipärast kasutas masti mis linnulennult vähemalt 2 korda kaugemal, kuigi esimesel mastil on koorums alla keskmise. Ping muidu oli nii 70-100, kiirus aga kõikus suht palju alla 0.3-0.4Mbit/s ta muidugi üldjuhul ei olnud ja võiks öelda, et keskmine nii 0.6Mbit/s kandis, asub seade siis Jõgevamaal, kasutas Kantküla masti asemel aga Laekvere masti, mis Lääne-Virus icon_razz.gif
Kuna aga nüüd ei ole kuu aega maal olnud sisi ei oska öelda kuidas peale neid parandustöid ta seal töötab ja mida kasutab.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 19.04.2009 16:49:12 vasta tsitaadiga

Aga siis nende portide kohta uuesti küsimus, et see 200.- on üks kord ainult või iga kuu otsa?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2009 16:59:01 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
Aga siis nende portide kohta uuesti küsimus, et see 200.- on üks kord ainult või iga kuu otsa?

iga kuu +200, ja kõul ei ole aint 1 port by def lahti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 19.04.2009 18:21:53 vasta tsitaadiga

haldo, Räägi mis pordid seal lahti siis veel on?
Ja saan ma õigesti aru, kui palju kasutajaid ühe masti taga, siis läheb asi dial upi sarnaseks?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 19.04.2009 18:54:17 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
haldo, Räägi mis pordid seal lahti siis veel on?
Ja saan ma õigesti aru, kui palju kasutajaid ühe masti taga, siis läheb asi dial upi sarnaseks?

KÕU puhul on:
avatud port 113.
Kui palju saab ühe masti piirkonnas ühekorraga inimesi internetis olla?
315
Milline on sellisel juhul kasutamiskiirus?
Üheaegselt saavad andmeid liigutada 315 klienti, mitteaktiivseid võib olla N hulk. Täielikult jagatud kiiruse puhul ehk maksimaalse koormuse korral jääb sellises olukorras igale neist kasutada 88,5Kbit/s.

EDIT: Küsiks siis ise, et mis on parim välisantenn KÕU seadmele ja mis annaks parima tulemuse?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2009 19:14:08 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
nah kirjutas:
haldo, Räägi mis pordid seal lahti siis veel on?
Ja saan ma õigesti aru, kui palju kasutajaid ühe masti taga, siis läheb asi dial upi sarnaseks?

KÕU puhul on:
avatud port 113.
Kui palju saab ühe masti piirkonnas ühekorraga inimesi internetis olla?
315
Milline on sellisel juhul kasutamiskiirus?
Üheaegselt saavad andmeid liigutada 315 klienti, mitteaktiivseid võib olla N hulk. Täielikult jagatud kiiruse puhul ehk maksimaalse koormuse korral jääb sellises olukorras igale neist kasutada 88,5Kbit/s.

EDIT: Küsiks siis ise, et mis on parim välisantenn KÕU seadmele ja mis annaks parima tulemuse?


Peale 113 on avatud ka veel teisi porte.
Näiteks:5060,2000,1720
Pordid peavad olema modemist suunatud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 19.04.2009 19:14:45 vasta tsitaadiga

mida head nende portidega teha saab? icon_razz.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2009 19:17:42 vasta tsitaadiga

Duckhead kirjutas:
mida head nende portidega teha saab? icon_razz.gif

ise pole nagu kasutust leidnud aga torrent vajab nt mida kõu taga ma ei kasuta.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 19.04.2009 19:20:03 vasta tsitaadiga

Duckhead kirjutas:
mida head nende portidega teha saab? icon_razz.gif

Põhiliselt serverit hostida ... FTP/HTTP, p2p ka muidugi jne ...
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 19.04.2009 19:53:38 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:

Küsiks siis ise, et mis on parim välisantenn KÕU seadmele ja mis annaks parima tulemuse?

KÕU koduleht kirjutas:
Koduseadmele sobib Finnsat 450MHz antenn, mille saab tellida Eesti Energia teeninduse büroodest. Samuti sobivad ka RAS1000, vana NMT ja televiisori signaali püüdmiseks mõeldud antennid. Ei sobi antennivõimendiga antennid. Antenni paigaldamise juures peaks arvestama, et CDMA puhul on tegemist vertikaalpolarisatsiooniga. Antennikaabel peab olema 50oomine ja ei tohi olla üle 10m pikk. Koduseadmele sobib TNC antenni otsik.

Selle "televiisori signaali "koha pealt panevad veidi puusse: need on tüüpiliselt 75-oomised (Kõu tahab 50-oomist) ning diapasooni poolest sobiks hädapärast vaid UHF logoantenn.

Link mu vanale jutule
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 19.04.2009 20:48:57 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
hendrik32 kirjutas:

Küsiks siis ise, et mis on parim välisantenn KÕU seadmele ja mis annaks parima tulemuse?

KÕU koduleht kirjutas:
Koduseadmele sobib Finnsat 450MHz antenn, mille saab tellida Eesti Energia teeninduse büroodest. Samuti sobivad ka RAS1000, vana NMT ja televiisori signaali püüdmiseks mõeldud antennid. Ei sobi antennivõimendiga antennid. Antenni paigaldamise juures peaks arvestama, et CDMA puhul on tegemist vertikaalpolarisatsiooniga. Antennikaabel peab olema 50oomine ja ei tohi olla üle 10m pikk. Koduseadmele sobib TNC antenni otsik.

Selle "televiisori signaali "koha pealt panevad veidi puusse: need on tüüpiliselt 75-oomised (Kõu tahab 50-oomist) ning diapasooni poolest sobiks hädapärast vaid UHF logoantenn.

Link mu vanale jutule

KÕU enam neid Finnsat 450MHz antenne ei müü.
Mida sellest Iskra P-22 arvata, püüab hästi signaali?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 20.04.2009 05:42:27 vasta tsitaadiga

uuemat sorti koduseade ei maksa ka teab mis suurt varsti beer_yum.gif
http://www.osta.ee/7460570
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 20.04.2009 07:30:46 vasta tsitaadiga

krt, sa oleks seda varem siia pidand panema. Kui oleks alla 2000 kätte saanud, oleks vana kohe välja vahetanud icon_neutral.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2009 08:39:42 vasta tsitaadiga

uus koduseade on ikka oluliselt kiirerm thumbs_up.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 20.04.2009 09:18:24 vasta tsitaadiga

Nad võiksid küll selle koduseadme hinda lasta madalamaks, neil see 3998.- on algusest peale olnud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.04.2009 10:05:26 vasta tsitaadiga

hendrik32: KÕU-antennid on täiesti saadaval, muide.
http://www.tehnoturg.ee/EE/3533

Ja mida pikem, suurema elementidega antenn on, seda parem, kuna sellist antenni saab täpsemalt saateentennile suunata.

Aga muidu töötavad ka täiesti TV-Yagi-antennid. See on paari tuttava juures järgi proovitud ja kasutusele võetud. Tõsi - eks antenni-ühenduse üleminekul 300/75 oomi esineb mõningaid signaalikadusid, kuid seda omakorda kompenseerib jälle antenni suur võimendus. Aga igatahes puudus vajadus asendada üleminek 300/75 üleminekuga 300/50 või kasutada omakorda lisaüleminekut 75/50.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2009 10:39:54 vasta tsitaadiga

Ma olen kuulnud et uuemast koduseadmest peaks tulema ka millalgi nn. odavam versioon välja. Ehk siis ilma wifita mudel. Kas tootja on sama - ei tea. Ja ei tea ka seda millal ta müüki võib tulla aga pakun et mitte enne kui Axesstel D450 e. vana koduseadme jäägid on müüdud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 20.04.2009 10:52:17 vasta tsitaadiga

Silwer kirjutas:
Ma olen kuulnud et uuemast koduseadmest peaks tulema ka millalgi nn. odavam versioon välja. Ehk siis ilma wifita mudel. Kas tootja on sama - ei tea. Ja ei tea ka seda millal ta müüki võib tulla aga pakun et mitte enne kui Axesstel D450 e. vana koduseadme jäägid on müüdud.

Kui peaks ka sellise isend tulema, siis ise arvan et tuleb see:
http://www.axesstel.com/index.php?section=product&subsection=product_category&category_id=15
Sealt lehe pealt kolmas.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scania
HV vaatleja

liitunud: 03.08.2007




sõnum 20.04.2009 15:22:07 vasta tsitaadiga

Nädalavahetusel sai maja katust korrastatud. Ja oh üllatust. Kaks aastat tagasi "KÕU`le" pandud välisantenni kaabli mark on RG6. Nüüd tahaks teada, kas
RG6 väljavahetamise RG58`ga(RG223 kallivõitu) paraneb kiirus oluliselt või mitteoluliselt? Kaabli pikkus 8 meetrit. Ehk oskab keegi öelda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kallu20
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2006




sõnum 20.04.2009 16:24:34 vasta tsitaadiga

http://www.okidoki.ee/item/54469/ leidsin sellise kuulutuse, rabage kui asi ikka õige icon_wink.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 20.04.2009 21:46:03 vasta tsitaadiga

http://www.osta.ee/7524846
hetkeseisuga 4 ja pool päiva aika
põmmige 8)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2009 11:20:02 vasta tsitaadiga

hetkeseisuga on asi no nii uimane et tigu teeks siin juba maratoni
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 21.04.2009 12:44:49 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
hetkeseisuga on asi no nii uimane et tigu teeks siin juba maratoni

Ise ei kurda, tegin vahepeal ruuterile resetti ja panin õiged andmed sisse tagasi jälle ja nett suht stabiilne nüüd.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2009 13:03:12 vasta tsitaadiga

Mul jällegi on juba tollest öisest asjade liigutamisest saadik nett nagu lennuk. Kiirused on 100+ kilobaiti 90% ajast, õhtuti täiskoormuse ajal on täiesti hinnatav 40-50 kilobaiti nagu nalja.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.