Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2008 12:33:07 vasta tsitaadiga

Rakvere on õhtuti väga kiire ühendus icon_razz.gif ca 5-10KB/s
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2008 14:23:04 vasta tsitaadiga

metsik icon_lol.gif
tsitaat:

Rakvere on õhtuti väga kiire ühendus ca 5-10KB/s
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 14.11.2008 18:20:06 Suundantenni kasutamisest vasta tsitaadiga

Võib-olla on kellelgi kasu mu kogemustest Kõu Soome sõsaraga.
Telliti välisantenni paigaldus-suunamine suvilasse.
Kruvisin masti seina külge, antenn otsa ja suunama. Kaardilt enne järgi vaadatud, kus ümbruse tugijaamad asuvad.
Vaatasin antennimõõtjaga kõigi suunad ja signaalitugevused järgi: loomulikult pani lähim tugijaam ( nii 6 km) kõige kõvema signaaliga (mast paistis katuselt kätte). 20km ja 35 km kaugusel asuvate jaamade signaal oli kõvasti nirum.
Noh, kuna kundele oli kah viisakas asja demoda, pistsime läpaka järgi. Ja ei jõua ära imestada: nett uimane mis uimane. Proovisin pingi teenusepakkuja meilserverisse - 150ms.
Hmm. Katusele ja antenn teisele jaamale, test, ning siis kõige kaugemale. Ja sealt 35 km kauguselt tuli ping 40-50ms vahel.
Jutu mõte: tasub katsetada erinevaid tugijaamasid - võivad erineda välisühenduse, koormatuse jms poolest.
Antud juhul oli lähima tugijaama ühenduseks tõenäoliselt uimane raadiolink, kaugeim aga istus optika otsas (arvestades nende asukohti täiesti võimalik).
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 18:22:02 Re: Suundantenni kasutamisest vasta tsitaadiga

Pole küll õige teema, aga kas selliseid antennimõõtjaid normaalse(säästu) hinnaga ka kusagilt saada on, sati omi on nagu kirjusid koeri...
http://www.elfaelektroonika.ee/cgi-bin/web_store.cgi?ec=22a4b1c
...antenni omad aga 4...5K.

 

 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 13:39:16 vasta tsitaadiga

Loodame, et asi on taaskord halvas ilmas aga nett kukub ikka õkva tihti maha taaskord. Ühel hetkel loed aga HVd nagu mees muiste ja siis on pew, Local Access Only kiri ees ja jõllitad mahasadanud netti, mis end ei DC ja uuesti kah ei helista seetõttu. Samal ajal vana sarvik töötab rahumeeli edasi. Ping on normaalne, tavaline 50-60 nagu ikka, nii et töötaval ajal on nett väga hea.

Jääb mulje, et nii kui koormust natuke annad, sureb ühendus maha. Sain lõpuks L4Di ühte serverisse sisse, 20 sekundit ja nett lendas. Proovisin uuesti, sama lugu.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 13:45:52 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Loodame, et asi on taaskord halvas ilmas aga nett kukub ikka õkva tihti maha taaskord. Ühel hetkel loed aga HVd nagu mees muiste ja siis on pew, Local Access Only kiri ees ja jõllitad mahasadanud netti, mis end ei DC ja uuesti kah ei helista seetõttu. Samal ajal vana sarvik töötab rahumeeli edasi. Ping on normaalne, tavaline 50-60 nagu ikka, nii et töötaval ajal on nett väga hea.

Jääb mulje, et nii kui koormust natuke annad, sureb ühendus maha. Sain lõpuks L4Di ühte serverisse sisse, 20 sekundit ja nett lendas. Proovisin uuesti, sama lugu.


ise ei kurda, koguaeg stabiilne nett thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 13:53:08 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
ise ei kurda, koguaeg stabiilne nett thumbs_up.gif


x2
Võib-olla on mul siis lihtsalt vedanud KÕU-ga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 13:59:27 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:

ise ei kurda, koguaeg stabiilne nett thumbs_up.gif


No nett ongi stabiilne, kui ta töötab icon_lol.gif

Eks uurin veel, äkki on seade ise ära väsinud näiteks? Üks kindel viis asja kokkujooksutamiseks on näiteks stabiilne upload. Mõne pildi lükkamine ei tee midagi aga 20. megase faili uppimine laseb poolepeal neti kummuli.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 15.11.2008 14:06:15 vasta tsitaadiga

Endal ka vahest jamab. Iga mingi aja tagant ( keskmiselt iga paari tunni tagant) lambist katkeb ühendus ära nii mõneks minutiks, siis aga taastub asi, mõnikord tihedamini, siis jälle harvemini. Näitab kenasti, et conection olemas (lan&wan), aga kõik seisab. Vahest ajab närvi küll kui kusagilt midagi tirida ja resume'ida ei saa seda, hakka jälle algusest peale või kui online'is pelada. icon_rolleyes.gif Aga jah, siis kui töötab, teeb seda pervektselt, kiirused head.
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 15.11.2008 17:56:15 vasta tsitaadiga

Endal ka stabiilne, aga kole aeglane on.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 15.11.2008 19:24:26 vasta tsitaadiga

Endal läheb ka vahepeal kole aeglaseks, aga siis hiljem läheb tagasi kiireks.
Aint vahepeal viskab Connect ja Signal tule kustu ja siis tee restart ruuterile, et see uuesti tööle hakkaks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 15.11.2008 19:42:20 vasta tsitaadiga

Xcater kirjutas:
Endal ka stabiilne, aga kole aeglane on.

sama siin icon_razz.gif

_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 15.11.2008 22:23:47 vasta tsitaadiga

ise siin kurta ei saa

vaadates kellaaega ja samas lapsed kütavad teiste arvutitega netti siis kiirust küll ja veel
vanema põlvkonna sarvik teeb mis suudab
---
masinapargile tundub üha enam järelturgu tulevat
http://www.osta.ee/5300274
http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=ads.item&id=80255
http://www.osta.ee/5279973
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
note1
Lõuapoolik
Lõuapoolik
note1

liitunud: 02.09.2007




sõnum 16.11.2008 01:04:29 vasta tsitaadiga

Räägitakse, et EDGE on kõige stabiilsem?

Ma arvan, ka et just Kõust on ta stabiilsema kiirusega.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2008 02:02:42 vasta tsitaadiga

Duckhead kirjutas:
Xcater kirjutas:
Endal ka stabiilne, aga kole aeglane on.

sama siin icon_razz.gif


viimasel ajal tõesti, häda on just selles, et ping kaob ja pidevalt, kohati oleks isegi analoogliini modem parem

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heldur92
HV vaatleja
Heldur92

liitunud: 27.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2008 16:31:49 vasta tsitaadiga

Tõsiselt närvi ajab praegu juba, mingi kuu aega on allalaadimiskiirus pidevalt u 9 KB/sec. Mäletan ikka häid vanu aegu, u eelmise jaanuari kandis oli ikka kiiruseks mingi 0.9 Mbit/sec stabiilselt. Mastiks muidu Viljandi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 16.11.2008 17:36:31 vasta tsitaadiga

Heldur92 kirjutas:
Tõsiselt närvi ajab praegu juba, mingi kuu aega on allalaadimiskiirus pidevalt u 9 KB/sec. Mäletan ikka häid vanu aegu, u eelmise jaanuari kandis oli ikka kiiruseks mingi 0.9 Mbit/sec stabiilselt. Mastiks muidu Viljandi

Mis seade?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heldur92
HV vaatleja
Heldur92

liitunud: 27.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2008 19:41:12 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Heldur92 kirjutas:
Tõsiselt närvi ajab praegu juba, mingi kuu aega on allalaadimiskiirus pidevalt u 9 KB/sec. Mäletan ikka häid vanu aegu, u eelmise jaanuari kandis oli ikka kiiruseks mingi 0.9 Mbit/sec stabiilselt. Mastiks muidu Viljandi

Mis seade?

mingi axessteli sarvik on
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 16.11.2008 20:05:46 vasta tsitaadiga

Heldur92 kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
Heldur92 kirjutas:
Tõsiselt närvi ajab praegu juba, mingi kuu aega on allalaadimiskiirus pidevalt u 9 KB/sec. Mäletan ikka häid vanu aegu, u eelmise jaanuari kandis oli ikka kiiruseks mingi 0.9 Mbit/sec stabiilselt. Mastiks muidu Viljandi

Mis seade?

mingi axessteli sarvik on

Kas valget värvi?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heldur92
HV vaatleja
Heldur92

liitunud: 27.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2008 20:11:52 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Heldur92 kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
Heldur92 kirjutas:
Tõsiselt närvi ajab praegu juba, mingi kuu aega on allalaadimiskiirus pidevalt u 9 KB/sec. Mäletan ikka häid vanu aegu, u eelmise jaanuari kandis oli ikka kiiruseks mingi 0.9 Mbit/sec stabiilselt. Mastiks muidu Viljandi

Mis seade?

mingi axessteli sarvik on

Kas valget värvi?

Selline, aint et valgete sarvedega icon_razz.gificon_biggrin.gif http://www.kou.ee/fileadmin/user_upload/pildid/AxesstelD450.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 16.11.2008 21:05:57 vasta tsitaadiga

Heldur92 kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
Heldur92 kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
Heldur92 kirjutas:
Tõsiselt närvi ajab praegu juba, mingi kuu aega on allalaadimiskiirus pidevalt u 9 KB/sec. Mäletan ikka häid vanu aegu, u eelmise jaanuari kandis oli ikka kiiruseks mingi 0.9 Mbit/sec stabiilselt. Mastiks muidu Viljandi

Mis seade?

mingi axessteli sarvik on

Kas valget värvi?

Selline, aint et valgete sarvedega icon_razz.gificon_biggrin.gif http://www.kou.ee/fileadmin/user_upload/pildid/AxesstelD450.gif

Ma soovitaks, kas osta omale see uuem ruuter Wifiga või siis panna sellele praegusele külge detsimeeterantenn ja viia see katusele.
Need mõlemad versioonid teeksid sul interneti kiiremaks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.11.2008 22:42:58 vasta tsitaadiga

sellele on väliseid antenne saada. mul on soojakutes samad seadmed koos välise antenniga ja probleeme ei ole. firma saab igapäevaselt oma tööd tehtud ja keegi ei hala, et ping pisike või uploadi vähe. ainuke probleem hetkel on olnud kolmest ühe ruutri vigane firmware, mis karjus mingit vale sagedust tagasi ja mille EE ise avastas ning pakkus firmware i uuendamise ise välja.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2008 15:20:33 vasta tsitaadiga

kas see uus kõu seade neti kiirust ka tõstab võrreldes vana mobiilsega?
mõtlen uut kõu mobiilset seadet.

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 18.11.2008 16:12:21 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
kas see uus kõu seade neti kiirust ka tõstab võrreldes vana mobiilsega?
mõtlen uut kõu mobiilset seadet.

Tõstab küll, kuna tegemist on uuema tehnoloogiaga (2Mbit max vs 3,1Mbit max)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 18.11.2008 22:02:54 vasta tsitaadiga

mnjah.. nähtud seda kiiruse tõstmist.
uue ja vana seadme vahel...
tehtud test: 1 vana sarvik ja 1 uus (koos wifiga)
pandud siis uus ja vana nö samasse kohta (e siis vana alla ja uus selle peal)
vana võitis DL-s, kaotus UL-s
vahetus...
uus alla, vana peal...
sama: vana võitis DL-s, kaotus UL-s
1teisepeal mõte: et pillid oleks nö samas kohas
ping oli uuel alati parem, kuid kiirus (DL) kehvem
lähima mastini oli u 7km, mõõtmine maapinnast nii 1m
järelus: tehnoloogia 1i ei aita... loodus (maakera) teeb oma
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 18.11.2008 23:03:20 vasta tsitaadiga

urri kirjutas:
mnjah.. nähtud seda kiiruse tõstmist.
uue ja vana seadme vahel...
tehtud test: 1 vana sarvik ja 1 uus (koos wifiga)
pandud siis uus ja vana nö samasse kohta (e siis vana alla ja uus selle peal)
vana võitis DL-s, kaotus UL-s
vahetus...
uus alla, vana peal...
sama: vana võitis DL-s, kaotus UL-s
1teisepeal mõte: et pillid oleks nö samas kohas
ping oli uuel alati parem, kuid kiirus (DL) kehvem
lähima mastini oli u 7km, mõõtmine maapinnast nii 1m
järelus: tehnoloogia 1i ei aita... loodus (maakera) teeb oma

Ise olen mastist 3km kaugusel ja kui võrrelda vana sarviku kiiruseid uuega, siis mul küll on uus ikka tunduvalt parem:
Vana sarvik DL: 0,7Mbit --- UL: 0,1Mbit --- ping: ~300ms
Uus sarvik DL: 1,8Mbit --- UL: 0,6Mbit --- ping: 80-100ms
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2008 23:04:13 vasta tsitaadiga

keegi võiks mobiilseid seadmeid ka testida icon_wink.gif beer_yum.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ainars
HV vaatleja
ainars

liitunud: 16.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 01:01:44 vasta tsitaadiga

Äkki keegi oskab nõu anda.
Mul pikemat aega see vana sarviline, mille otsas Linksys ruuter, kiiruste ja neti üle nuriseda ei saa, kuid selle suspendi ja uuseti connectimisega jama.
Kui mingi tund aega netti ei kasuta siis ei connnecti kohe ära. Kui lõpuks ühendus olemas viskab ette (page not found) kõigil aadressidele, mida enne connecti külastatud on.
Aitab, kui näiteks panna netiraadio winampis mängima(peab mitu korda klikkama ennem kui connect tuluke põlema läheb). Siis avad brauseri ja asi töötab nagu peab.
Muidugi connectib ära ka, kui klikata erinevatele aadressidele (tabid firefoxis). Sel juhul ongi see eelnimetatud jama, enam umbes pool tundi samu netilehti ei leia.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edz
HV Guru

liitunud: 19.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 12:02:00 vasta tsitaadiga

Äkki keegi aitab mindki? Sai siis endale ka see Uus! MV410 soetatud aga mitte läbi Eesti Energia. Niisiis selline mure, et Eesti Energia ei soovi seda endale võrku lisada(ala registreerida vms). Telefoni teel uurisin infot, siis öeldi et nende poolt välja antud ruuterid on Eesti Energia poolt konfitud ja mingi vastuvõtja lisatud jne. Samas inimene kes seda mulle müüs väitis et ta ise on sellega kõu-s netis olnud ja piirdus sellega, et seadmega oli vaja minna Eesti Energiasse ja registreerida võrku(muidugi talle see netikiirus ei sobinud ja ta lõpetas EE-ga lepingu - niimodi vähemalt ta väitis). Mida ma nüüdsiis teha?

Tänan abi eest ette.

_________________
M: Uued karbis Lenovo ThinkPad Pro dokid koos 90W laadijaga
O: Pakuvad huvi häbiväärse hinnaga Nintendo Switch mängud icon_smile.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.11.2008 12:08:02 vasta tsitaadiga

aga lähed siis seadmega teeninduspunkti kohale.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edz
HV Guru

liitunud: 19.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 12:11:43 vasta tsitaadiga

Telefoni teel kliendi teenindaja ütles, et niimodi need asjad ei käi. Et nende koduseadmed on Eesti Energi poolt konfitud ja mingi ala vastuvõtja sisse lisatud vms. Olen kindel et kohapeal ütlevad nad mulle sama.
_________________
M: Uued karbis Lenovo ThinkPad Pro dokid koos 90W laadijaga
O: Pakuvad huvi häbiväärse hinnaga Nintendo Switch mängud icon_smile.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 12:15:11 vasta tsitaadiga

no need klienditeenindajad on ju puhta blondiinid, mine ikka kohale..ehk leiad mõne asjaliku inimese kah thumbs_up.gif
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edz
HV Guru

liitunud: 19.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 12:41:09 vasta tsitaadiga

Kohale peaks siis minema Kadaka tee-le EE peamajja?
_________________
M: Uued karbis Lenovo ThinkPad Pro dokid koos 90W laadijaga
O: Pakuvad huvi häbiväärse hinnaga Nintendo Switch mängud icon_smile.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 19.11.2008 13:32:05 vasta tsitaadiga

Edz kirjutas:
Kohale peaks siis minema Kadaka tee-le EE peamajja?


Kui sa EE-s klient, siis logi iseteenindusse sisse ja seal kusagil ülareas on e-kõu.
Peaksid saama lepingu teha ilma kohal käimata.

Gonsioris oli neil ka mingi kontor.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 23.11.2008 09:54:41 vasta tsitaadiga

Mis KÕUl viga on? Eile öösel hakkas trall pihta, lähed kuskile lehele laeb paar lehte ära ja siis läheb lõpp aeglaseks ära või ei lae enam lehti. Ruuter ütleb küll et neti kiirus täitsa normaalne aga pidevalt ei lae lehti ära ja tuleb valge pilt või see error.

Ruuter räägib sellist juttu.

Kulunud aeg - 9.204 sekundit

Saadetud andmed - 1048576 baiti

911364.9 bit/sec
890 Kbit/sec
0.9 Mbit/sec
111.3 KB/sec

Haalpsalu mast icon_evil.gif

_________________
Täielik Noob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2008 13:23:15 vasta tsitaadiga

SibulonHEA kirjutas:
Mis KÕUl viga on? Eile öösel hakkas trall pihta, lähed kuskile lehele laeb paar lehte ära ja siis läheb lõpp aeglaseks ära või ei lae enam lehti. Ruuter ütleb küll et neti kiirus täitsa normaalne aga pidevalt ei lae lehti ära ja tuleb valge pilt või see error.

Ruuter räägib sellist juttu.

Kulunud aeg - 9.204 sekundit

Saadetud andmed - 1048576 baiti

911364.9 bit/sec
890 Kbit/sec
0.9 Mbit/sec
111.3 KB/sec

Haalpsalu mast icon_evil.gif


endal kõik ok

Kulunud aeg - 7.946 sekundit

Saadetud andmed - 1048576 baiti

1055704.9 bit/sec
1031 Kbit/sec
1 Mbit/sec
128.9 KB/sec
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 23.11.2008 14:00:02 vasta tsitaadiga

Sain korda. kogemata oli jäänud 10Mbit Half Duplexi peale.
_________________
Täielik Noob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.11.2008 14:14:31 vasta tsitaadiga

noh, ilmapeded, kas tänaste jäiste sademetega nett ikaldab ka? siin varasematel aegadel läbi jooksnud müüdid märgade puulehtede jms asjade lainepikkuse takistamisest peaksid täna eriti tunda andma.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anim
HV kasutaja
anim

liitunud: 19.05.2005




sõnum 23.11.2008 14:14:45 vasta tsitaadiga

Edz kirjutas:
Äkki keegi aitab mindki? Sai siis endale ka see Uus! MV410 soetatud aga mitte läbi Eesti Energia. Niisiis selline mure, et Eesti Energia ei soovi seda endale võrku lisada(ala registreerida vms). Telefoni teel uurisin infot, siis öeldi et nende poolt välja antud ruuterid on Eesti Energia poolt konfitud ja mingi vastuvõtja lisatud jne. Samas inimene kes seda mulle müüs väitis et ta ise on sellega kõu-s netis olnud ja piirdus sellega, et seadmega oli vaja minna Eesti Energiasse ja registreerida võrku(muidugi talle see netikiirus ei sobinud ja ta lõpetas EE-ga lepingu - niimodi vähemalt ta väitis). Mida ma nüüdsiis teha?

Tänan abi eest ette.


pakun, et said petta - Kõu võrku saab ainult EE poolt müüdavate seadmetega (või noh, mis on pärit EE'st)...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 23.11.2008 14:20:45 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
noh, ilmapeded, kas tänaste jäiste sademetega nett ikaldab ka? siin varasematel aegadel läbi jooksnud müüdid märgade puulehtede jms asjade lainepikkuse takistamisest peaksid täna eriti tunda andma.

Endal on just selle "talvise" perioodi ajal nett lennanud vägagi ilusti, katkestusi pole olnud ja nett mõnusalt kiire thumbs_up.gif
Veskimetsa mast siis.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2008 14:29:40 vasta tsitaadiga

kuidas täna kellelgi kõue yhendus on?
mul järvakandi kyljeall on suhteliselt hea vähemalt esma muljest icon_lol.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 23.11.2008 14:32:51 vasta tsitaadiga

lokuta kirjutas:
kuidas täna kellelgi kõue yhendus on?
mul järvakandi kyljeall on suhteliselt hea vähemalt esma muljest icon_lol.gif

Mul on nüüd aeglasemaks läinud tänu sellele, et suurem torm tuli peale ja käib just praaga aga internetis saab ikkagi suht normilt olla.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2008 14:41:23 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
lokuta kirjutas:
kuidas täna kellelgi kõue yhendus on?
mul järvakandi kyljeall on suhteliselt hea vähemalt esma muljest icon_lol.gif

Mul on nüüd aeglasemaks läinud tänu sellele, et suurem torm tuli peale ja käib just praaga aga internetis saab ikkagi suht normilt olla.

endal läks yhendus kiiremaks vist tuul on õigelt poolt icon_razz1.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.11.2008 14:43:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tuul on õigelt poolt

arvad,et tuul puhub kandesagedust kiiremaks? internet on kahepidine. kui üks pool sedasi kiiremaks läheb, peab teine aeglasemaks jääma: bitid peavad vastu tuult ka tagasi liikuma.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2008 14:53:17 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

tuul on õigelt poolt

arvad,et tuul puhub kandesagedust kiiremaks? internet on kahepidine. kui üks pool sedasi kiiremaks läheb, peab teine aeglasemaks jääma: bitid peavad vastu tuult ka tagasi liikuma.

tean jah aga nii hetkel tundub kuigi kiiruse test näitab teisi andmeid
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 23.11.2008 14:55:57 vasta tsitaadiga

Mul praegu vägagi hea thumbs_up.gif

_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 23.11.2008 14:59:53 vasta tsitaadiga


See test pani DL speediga segast.

A-MA-GAD!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 23.11.2008 16:47:34 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
noh, ilmapeded, kas tänaste jäiste sademetega nett ikaldab ka? siin varasematel aegadel läbi jooksnud müüdid märgade puulehtede jms asjade lainepikkuse takistamisest peaksid täna eriti tunda andma.

parem on, kui muidu icon_razz.gif

_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.11.2008 17:08:25 vasta tsitaadiga

laurx: Raadiolainete levi korral tehakse väga suurt vahet selles, et kas levi peab läbima niisket või külma kliimatingimust. Neid kahte kliimatingimust pole mingit mõtet segi ajada, kuna justnimelt märjad puulehed ning oksad on tõsine levitakistus, mitte külmunud oksad.
Kui ei usu - vii teler paksu metsa ja vaata, millal vajad võimsat detsimeeterantenni, millal mitte. Ja KÕU levib täpselt samuti, nagu levib detsimeeter-TV-pilt.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 23.11.2008 18:20:08 vasta tsitaadiga

Duckhead kirjutas:
laurx kirjutas:
noh, ilmapeded, kas tänaste jäiste sademetega nett ikaldab ka? siin varasematel aegadel läbi jooksnud müüdid märgade puulehtede jms asjade lainepikkuse takistamisest peaksid täna eriti tunda andma.

parem on, kui muidu icon_razz.gif


Parem nett tuleb sellest, et elektrit mittomavad külaelanikud tarbivad kõud minimaalselt. Ülejäänutele jääb seega rohkem.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.