|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
12.11.2008 12:33:07
|
|
|
Rakvere on õhtuti väga kiire ühendus ca 5-10KB/s
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lokuta
HV veteran

liitunud: 03.10.2005
|
12.11.2008 14:23:04
|
|
|
metsik
| tsitaat: |
Rakvere on õhtuti väga kiire ühendus ca 5-10KB/s
|
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
14.11.2008 18:20:06
Suundantenni kasutamisest |
|
|
Võib-olla on kellelgi kasu mu kogemustest Kõu Soome sõsaraga.
Telliti välisantenni paigaldus-suunamine suvilasse.
Kruvisin masti seina külge, antenn otsa ja suunama. Kaardilt enne järgi vaadatud, kus ümbruse tugijaamad asuvad.
Vaatasin antennimõõtjaga kõigi suunad ja signaalitugevused järgi: loomulikult pani lähim tugijaam ( nii 6 km) kõige kõvema signaaliga (mast paistis katuselt kätte). 20km ja 35 km kaugusel asuvate jaamade signaal oli kõvasti nirum.
Noh, kuna kundele oli kah viisakas asja demoda, pistsime läpaka järgi. Ja ei jõua ära imestada: nett uimane mis uimane. Proovisin pingi teenusepakkuja meilserverisse - 150ms.
Hmm. Katusele ja antenn teisele jaamale, test, ning siis kõige kaugemale. Ja sealt 35 km kauguselt tuli ping 40-50ms vahel.
Jutu mõte: tasub katsetada erinevaid tugijaamasid - võivad erineda välisühenduse, koormatuse jms poolest.
Antud juhul oli lähima tugijaama ühenduseks tõenäoliselt uimane raadiolink, kaugeim aga istus optika otsas (arvestades nende asukohti täiesti võimalik).
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
15.11.2008 13:39:16
|
|
|
Loodame, et asi on taaskord halvas ilmas aga nett kukub ikka õkva tihti maha taaskord. Ühel hetkel loed aga HVd nagu mees muiste ja siis on pew, Local Access Only kiri ees ja jõllitad mahasadanud netti, mis end ei DC ja uuesti kah ei helista seetõttu. Samal ajal vana sarvik töötab rahumeeli edasi. Ping on normaalne, tavaline 50-60 nagu ikka, nii et töötaval ajal on nett väga hea.
Jääb mulje, et nii kui koormust natuke annad, sureb ühendus maha. Sain lõpuks L4Di ühte serverisse sisse, 20 sekundit ja nett lendas. Proovisin uuesti, sama lugu.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
15.11.2008 13:45:52
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Loodame, et asi on taaskord halvas ilmas aga nett kukub ikka õkva tihti maha taaskord. Ühel hetkel loed aga HVd nagu mees muiste ja siis on pew, Local Access Only kiri ees ja jõllitad mahasadanud netti, mis end ei DC ja uuesti kah ei helista seetõttu. Samal ajal vana sarvik töötab rahumeeli edasi. Ping on normaalne, tavaline 50-60 nagu ikka, nii et töötaval ajal on nett väga hea.
Jääb mulje, et nii kui koormust natuke annad, sureb ühendus maha. Sain lõpuks L4Di ühte serverisse sisse, 20 sekundit ja nett lendas. Proovisin uuesti, sama lugu. |
ise ei kurda, koguaeg stabiilne nett
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
15.11.2008 13:53:08
|
|
|
| haldo kirjutas: |
ise ei kurda, koguaeg stabiilne nett  |
x2
Võib-olla on mul siis lihtsalt vedanud KÕU-ga
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
15.11.2008 13:59:27
|
|
|
| haldo kirjutas: |
ise ei kurda, koguaeg stabiilne nett  |
No nett ongi stabiilne, kui ta töötab
Eks uurin veel, äkki on seade ise ära väsinud näiteks? Üks kindel viis asja kokkujooksutamiseks on näiteks stabiilne upload. Mõne pildi lükkamine ei tee midagi aga 20. megase faili uppimine laseb poolepeal neti kummuli.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
15.11.2008 14:06:15
|
|
|
Endal ka vahest jamab. Iga mingi aja tagant ( keskmiselt iga paari tunni tagant) lambist katkeb ühendus ära nii mõneks minutiks, siis aga taastub asi, mõnikord tihedamini, siis jälle harvemini. Näitab kenasti, et conection olemas (lan&wan), aga kõik seisab. Vahest ajab närvi küll kui kusagilt midagi tirida ja resume'ida ei saa seda, hakka jälle algusest peale või kui online'is pelada. Aga jah, siis kui töötab, teeb seda pervektselt, kiirused head.
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xcater
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2007
|
15.11.2008 17:56:15
|
|
|
| Endal ka stabiilne, aga kole aeglane on.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
15.11.2008 19:24:26
|
|
|
Endal läheb ka vahepeal kole aeglaseks, aga siis hiljem läheb tagasi kiireks.
Aint vahepeal viskab Connect ja Signal tule kustu ja siis tee restart ruuterile, et see uuesti tööle hakkaks.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
15.11.2008 19:42:20
|
|
|
| Xcater kirjutas: |
| Endal ka stabiilne, aga kole aeglane on. |
sama siin
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
note1
Lõuapoolik


liitunud: 02.09.2007
|
16.11.2008 01:04:29
|
|
|
Räägitakse, et EDGE on kõige stabiilsem?
Ma arvan, ka et just Kõust on ta stabiilsema kiirusega.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
16.11.2008 02:02:42
|
|
|
| Duckhead kirjutas: |
| Xcater kirjutas: |
| Endal ka stabiilne, aga kole aeglane on. |
sama siin  |
viimasel ajal tõesti, häda on just selles, et ping kaob ja pidevalt, kohati oleks isegi analoogliini modem parem
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heldur92
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2006
|
16.11.2008 16:31:49
|
|
|
| Tõsiselt närvi ajab praegu juba, mingi kuu aega on allalaadimiskiirus pidevalt u 9 KB/sec. Mäletan ikka häid vanu aegu, u eelmise jaanuari kandis oli ikka kiiruseks mingi 0.9 Mbit/sec stabiilselt. Mastiks muidu Viljandi
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
16.11.2008 17:36:31
|
|
|
| Heldur92 kirjutas: |
| Tõsiselt närvi ajab praegu juba, mingi kuu aega on allalaadimiskiirus pidevalt u 9 KB/sec. Mäletan ikka häid vanu aegu, u eelmise jaanuari kandis oli ikka kiiruseks mingi 0.9 Mbit/sec stabiilselt. Mastiks muidu Viljandi |
Mis seade?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heldur92
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2006
|
16.11.2008 19:41:12
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
| Heldur92 kirjutas: |
| Tõsiselt närvi ajab praegu juba, mingi kuu aega on allalaadimiskiirus pidevalt u 9 KB/sec. Mäletan ikka häid vanu aegu, u eelmise jaanuari kandis oli ikka kiiruseks mingi 0.9 Mbit/sec stabiilselt. Mastiks muidu Viljandi |
Mis seade? |
mingi axessteli sarvik on
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
16.11.2008 20:05:46
|
|
|
| Heldur92 kirjutas: |
| hendrik32 kirjutas: |
| Heldur92 kirjutas: |
| Tõsiselt närvi ajab praegu juba, mingi kuu aega on allalaadimiskiirus pidevalt u 9 KB/sec. Mäletan ikka häid vanu aegu, u eelmise jaanuari kandis oli ikka kiiruseks mingi 0.9 Mbit/sec stabiilselt. Mastiks muidu Viljandi |
Mis seade? |
mingi axessteli sarvik on |
Kas valget värvi?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heldur92
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2006
|
16.11.2008 20:11:52
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
| Heldur92 kirjutas: |
| hendrik32 kirjutas: |
| Heldur92 kirjutas: |
| Tõsiselt närvi ajab praegu juba, mingi kuu aega on allalaadimiskiirus pidevalt u 9 KB/sec. Mäletan ikka häid vanu aegu, u eelmise jaanuari kandis oli ikka kiiruseks mingi 0.9 Mbit/sec stabiilselt. Mastiks muidu Viljandi |
Mis seade? |
mingi axessteli sarvik on |
Kas valget värvi? |
Selline, aint et valgete sarvedega  http://www.kou.ee/fileadmin/user_upload/pildid/AxesstelD450.gif
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
16.11.2008 21:05:57
|
|
|
| Heldur92 kirjutas: |
| hendrik32 kirjutas: |
| Heldur92 kirjutas: |
| hendrik32 kirjutas: |
| Heldur92 kirjutas: |
| Tõsiselt närvi ajab praegu juba, mingi kuu aega on allalaadimiskiirus pidevalt u 9 KB/sec. Mäletan ikka häid vanu aegu, u eelmise jaanuari kandis oli ikka kiiruseks mingi 0.9 Mbit/sec stabiilselt. Mastiks muidu Viljandi |
Mis seade? |
mingi axessteli sarvik on |
Kas valget värvi? |
Selline, aint et valgete sarvedega  http://www.kou.ee/fileadmin/user_upload/pildid/AxesstelD450.gif |
Ma soovitaks, kas osta omale see uuem ruuter Wifiga või siis panna sellele praegusele külge detsimeeterantenn ja viia see katusele.
Need mõlemad versioonid teeksid sul interneti kiiremaks.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
16.11.2008 22:42:58
|
|
|
sellele on väliseid antenne saada. mul on soojakutes samad seadmed koos välise antenniga ja probleeme ei ole. firma saab igapäevaselt oma tööd tehtud ja keegi ei hala, et ping pisike või uploadi vähe. ainuke probleem hetkel on olnud kolmest ühe ruutri vigane firmware, mis karjus mingit vale sagedust tagasi ja mille EE ise avastas ning pakkus firmware i uuendamise ise välja.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
18.11.2008 15:20:33
|
|
|
kas see uus kõu seade neti kiirust ka tõstab võrreldes vana mobiilsega?
mõtlen uut kõu mobiilset seadet.
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
18.11.2008 16:12:21
|
|
|
| ärihai kirjutas: |
kas see uus kõu seade neti kiirust ka tõstab võrreldes vana mobiilsega?
mõtlen uut kõu mobiilset seadet. |
Tõstab küll, kuna tegemist on uuema tehnoloogiaga (2Mbit max vs 3,1Mbit max)
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
18.11.2008 22:02:54
|
|
|
mnjah.. nähtud seda kiiruse tõstmist.
uue ja vana seadme vahel...
tehtud test: 1 vana sarvik ja 1 uus (koos wifiga)
pandud siis uus ja vana nö samasse kohta (e siis vana alla ja uus selle peal)
vana võitis DL-s, kaotus UL-s
vahetus...
uus alla, vana peal...
sama: vana võitis DL-s, kaotus UL-s
1teisepeal mõte: et pillid oleks nö samas kohas
ping oli uuel alati parem, kuid kiirus (DL) kehvem
lähima mastini oli u 7km, mõõtmine maapinnast nii 1m
järelus: tehnoloogia 1i ei aita... loodus (maakera) teeb oma
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
18.11.2008 23:03:20
|
|
|
| urri kirjutas: |
mnjah.. nähtud seda kiiruse tõstmist.
uue ja vana seadme vahel...
tehtud test: 1 vana sarvik ja 1 uus (koos wifiga)
pandud siis uus ja vana nö samasse kohta (e siis vana alla ja uus selle peal)
vana võitis DL-s, kaotus UL-s
vahetus...
uus alla, vana peal...
sama: vana võitis DL-s, kaotus UL-s
1teisepeal mõte: et pillid oleks nö samas kohas
ping oli uuel alati parem, kuid kiirus (DL) kehvem
lähima mastini oli u 7km, mõõtmine maapinnast nii 1m
järelus: tehnoloogia 1i ei aita... loodus (maakera) teeb oma |
Ise olen mastist 3km kaugusel ja kui võrrelda vana sarviku kiiruseid uuega, siis mul küll on uus ikka tunduvalt parem:
Vana sarvik DL: 0,7Mbit --- UL: 0,1Mbit --- ping: ~300ms
Uus sarvik DL: 1,8Mbit --- UL: 0,6Mbit --- ping: 80-100ms
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
18.11.2008 23:04:13
|
|
|
keegi võiks mobiilseid seadmeid ka testida
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ainars
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2005
|
19.11.2008 01:01:44
|
|
|
Äkki keegi oskab nõu anda.
Mul pikemat aega see vana sarviline, mille otsas Linksys ruuter, kiiruste ja neti üle nuriseda ei saa, kuid selle suspendi ja uuseti connectimisega jama.
Kui mingi tund aega netti ei kasuta siis ei connnecti kohe ära. Kui lõpuks ühendus olemas viskab ette (page not found) kõigil aadressidele, mida enne connecti külastatud on.
Aitab, kui näiteks panna netiraadio winampis mängima(peab mitu korda klikkama ennem kui connect tuluke põlema läheb). Siis avad brauseri ja asi töötab nagu peab.
Muidugi connectib ära ka, kui klikata erinevatele aadressidele (tabid firefoxis). Sel juhul ongi see eelnimetatud jama, enam umbes pool tundi samu netilehti ei leia.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Edz
HV Guru
liitunud: 19.10.2002
|
19.11.2008 12:02:00
|
|
|
Äkki keegi aitab mindki? Sai siis endale ka see Uus! MV410 soetatud aga mitte läbi Eesti Energia. Niisiis selline mure, et Eesti Energia ei soovi seda endale võrku lisada(ala registreerida vms). Telefoni teel uurisin infot, siis öeldi et nende poolt välja antud ruuterid on Eesti Energia poolt konfitud ja mingi vastuvõtja lisatud jne. Samas inimene kes seda mulle müüs väitis et ta ise on sellega kõu-s netis olnud ja piirdus sellega, et seadmega oli vaja minna Eesti Energiasse ja registreerida võrku(muidugi talle see netikiirus ei sobinud ja ta lõpetas EE-ga lepingu - niimodi vähemalt ta väitis). Mida ma nüüdsiis teha?
Tänan abi eest ette.
_________________ M: Uued karbis Lenovo ThinkPad Pro dokid koos 90W laadijaga
O: Pakuvad huvi häbiväärse hinnaga Nintendo Switch mängud  |
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
19.11.2008 12:08:02
|
|
|
aga lähed siis seadmega teeninduspunkti kohale.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Edz
HV Guru
liitunud: 19.10.2002
|
19.11.2008 12:11:43
|
|
|
Telefoni teel kliendi teenindaja ütles, et niimodi need asjad ei käi. Et nende koduseadmed on Eesti Energi poolt konfitud ja mingi ala vastuvõtja sisse lisatud vms. Olen kindel et kohapeal ütlevad nad mulle sama.
_________________ M: Uued karbis Lenovo ThinkPad Pro dokid koos 90W laadijaga
O: Pakuvad huvi häbiväärse hinnaga Nintendo Switch mängud  |
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
19.11.2008 12:15:11
|
|
|
no need klienditeenindajad on ju puhta blondiinid, mine ikka kohale..ehk leiad mõne asjaliku inimese kah
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Edz
HV Guru
liitunud: 19.10.2002
|
19.11.2008 12:41:09
|
|
|
Kohale peaks siis minema Kadaka tee-le EE peamajja?
_________________ M: Uued karbis Lenovo ThinkPad Pro dokid koos 90W laadijaga
O: Pakuvad huvi häbiväärse hinnaga Nintendo Switch mängud  |
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
19.11.2008 13:32:05
|
|
|
| Edz kirjutas: |
| Kohale peaks siis minema Kadaka tee-le EE peamajja? |
Kui sa EE-s klient, siis logi iseteenindusse sisse ja seal kusagil ülareas on e-kõu.
Peaksid saama lepingu teha ilma kohal käimata.
Gonsioris oli neil ka mingi kontor.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SibulonHEA
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2007
|
23.11.2008 09:54:41
|
|
|
Mis KÕUl viga on? Eile öösel hakkas trall pihta, lähed kuskile lehele laeb paar lehte ära ja siis läheb lõpp aeglaseks ära või ei lae enam lehti. Ruuter ütleb küll et neti kiirus täitsa normaalne aga pidevalt ei lae lehti ära ja tuleb valge pilt või see error.
Ruuter räägib sellist juttu.
Kulunud aeg - 9.204 sekundit
Saadetud andmed - 1048576 baiti
911364.9 bit/sec
890 Kbit/sec
0.9 Mbit/sec
111.3 KB/sec
Haalpsalu mast
_________________ Täielik Noob. |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
23.11.2008 13:23:15
|
|
|
| SibulonHEA kirjutas: |
Mis KÕUl viga on? Eile öösel hakkas trall pihta, lähed kuskile lehele laeb paar lehte ära ja siis läheb lõpp aeglaseks ära või ei lae enam lehti. Ruuter ütleb küll et neti kiirus täitsa normaalne aga pidevalt ei lae lehti ära ja tuleb valge pilt või see error.
Ruuter räägib sellist juttu.
Kulunud aeg - 9.204 sekundit
Saadetud andmed - 1048576 baiti
911364.9 bit/sec
890 Kbit/sec
0.9 Mbit/sec
111.3 KB/sec
Haalpsalu mast  |
endal kõik ok
Kulunud aeg - 7.946 sekundit
Saadetud andmed - 1048576 baiti
1055704.9 bit/sec
1031 Kbit/sec
1 Mbit/sec
128.9 KB/sec
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SibulonHEA
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2007
|
23.11.2008 14:00:02
|
|
|
Sain korda. kogemata oli jäänud 10Mbit Half Duplexi peale.
_________________ Täielik Noob. |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
23.11.2008 14:14:31
|
|
|
noh, ilmapeded, kas tänaste jäiste sademetega nett ikaldab ka? siin varasematel aegadel läbi jooksnud müüdid märgade puulehtede jms asjade lainepikkuse takistamisest peaksid täna eriti tunda andma.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anim
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2005
|
23.11.2008 14:14:45
|
|
|
| Edz kirjutas: |
Äkki keegi aitab mindki? Sai siis endale ka see Uus! MV410 soetatud aga mitte läbi Eesti Energia. Niisiis selline mure, et Eesti Energia ei soovi seda endale võrku lisada(ala registreerida vms). Telefoni teel uurisin infot, siis öeldi et nende poolt välja antud ruuterid on Eesti Energia poolt konfitud ja mingi vastuvõtja lisatud jne. Samas inimene kes seda mulle müüs väitis et ta ise on sellega kõu-s netis olnud ja piirdus sellega, et seadmega oli vaja minna Eesti Energiasse ja registreerida võrku(muidugi talle see netikiirus ei sobinud ja ta lõpetas EE-ga lepingu - niimodi vähemalt ta väitis). Mida ma nüüdsiis teha?
Tänan abi eest ette. |
pakun, et said petta - Kõu võrku saab ainult EE poolt müüdavate seadmetega (või noh, mis on pärit EE'st)...
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
23.11.2008 14:20:45
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| noh, ilmapeded, kas tänaste jäiste sademetega nett ikaldab ka? siin varasematel aegadel läbi jooksnud müüdid märgade puulehtede jms asjade lainepikkuse takistamisest peaksid täna eriti tunda andma. |
Endal on just selle "talvise" perioodi ajal nett lennanud vägagi ilusti, katkestusi pole olnud ja nett mõnusalt kiire
Veskimetsa mast siis.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lokuta
HV veteran

liitunud: 03.10.2005
|
23.11.2008 14:29:40
|
|
|
kuidas täna kellelgi kõue yhendus on?
mul järvakandi kyljeall on suhteliselt hea vähemalt esma muljest
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
23.11.2008 14:32:51
|
|
|
| lokuta kirjutas: |
kuidas täna kellelgi kõue yhendus on?
mul järvakandi kyljeall on suhteliselt hea vähemalt esma muljest  |
Mul on nüüd aeglasemaks läinud tänu sellele, et suurem torm tuli peale ja käib just praaga aga internetis saab ikkagi suht normilt olla.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lokuta
HV veteran

liitunud: 03.10.2005
|
23.11.2008 14:41:23
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
| lokuta kirjutas: |
kuidas täna kellelgi kõue yhendus on?
mul järvakandi kyljeall on suhteliselt hea vähemalt esma muljest  |
Mul on nüüd aeglasemaks läinud tänu sellele, et suurem torm tuli peale ja käib just praaga aga internetis saab ikkagi suht normilt olla. |
endal läks yhendus kiiremaks vist tuul on õigelt poolt
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
23.11.2008 14:43:11
|
|
|
| tsitaat: |
tuul on õigelt poolt
|
arvad,et tuul puhub kandesagedust kiiremaks? internet on kahepidine. kui üks pool sedasi kiiremaks läheb, peab teine aeglasemaks jääma: bitid peavad vastu tuult ka tagasi liikuma.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lokuta
HV veteran

liitunud: 03.10.2005
|
23.11.2008 14:53:17
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| tsitaat: |
tuul on õigelt poolt
|
arvad,et tuul puhub kandesagedust kiiremaks? internet on kahepidine. kui üks pool sedasi kiiremaks läheb, peab teine aeglasemaks jääma: bitid peavad vastu tuult ka tagasi liikuma. |
tean jah aga nii hetkel tundub kuigi kiiruse test näitab teisi andmeid
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
23.11.2008 14:55:57
|
|
|
Mul praegu vägagi hea
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
23.11.2008 14:59:53
|
|
|
See test pani DL speediga segast.
A-MA-GAD!
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
23.11.2008 16:47:34
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| noh, ilmapeded, kas tänaste jäiste sademetega nett ikaldab ka? siin varasematel aegadel läbi jooksnud müüdid märgade puulehtede jms asjade lainepikkuse takistamisest peaksid täna eriti tunda andma. |
parem on, kui muidu
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
23.11.2008 17:08:25
|
|
|
laurx: Raadiolainete levi korral tehakse väga suurt vahet selles, et kas levi peab läbima niisket või külma kliimatingimust. Neid kahte kliimatingimust pole mingit mõtet segi ajada, kuna justnimelt märjad puulehed ning oksad on tõsine levitakistus, mitte külmunud oksad.
Kui ei usu - vii teler paksu metsa ja vaata, millal vajad võimsat detsimeeterantenni, millal mitte. Ja KÕU levib täpselt samuti, nagu levib detsimeeter-TV-pilt.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
23.11.2008 18:20:08
|
|
|
| Duckhead kirjutas: |
| laurx kirjutas: |
| noh, ilmapeded, kas tänaste jäiste sademetega nett ikaldab ka? siin varasematel aegadel läbi jooksnud müüdid märgade puulehtede jms asjade lainepikkuse takistamisest peaksid täna eriti tunda andma. |
parem on, kui muidu  |
Parem nett tuleb sellest, et elektrit mittomavad külaelanikud tarbivad kõud minimaalselt. Ülejäänutele jääb seega rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|