Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Kas tohib GPU kiibi äärtele liimi panna, et jahuti peal püsiks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 02.09.2003 17:33:02 Kas tohib GPU kiibi äärtele liimi panna, et jahuti peal püsiks vasta tsitaadiga

Probleem siis selline icon_rolleyes.gif

Video: Radeon9700 PRO
Kas tohib videokaardi prose kõrval olevale äärele liimi panna?
Tahaks nagu teist jahutust peale panna, kuid uuel olemas oleval jahutusel ei ole kinnitusaugud nii paigutatud kui peaksid, seega mõtlesin liimiga panna.



Ehk on kellelgi parem mõte :wink
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2003 17:43:11 vasta tsitaadiga

radikas jääb nii liiga kaugele corest
suitsu võid tekitada veel niiviisi

ise kiskusin kah just radikat maha ja vaatasin kui raske on tegelikult saada korraliku kontakti

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 02.09.2003 17:49:25 vasta tsitaadiga

Ei-ei, see mis mul pildil, on kõik videokaart, radikas on suurem, sellel radeonil nagu ongi selline nn. müür ümber prose, et mõtlesin ehk annab siis sinna liim panna.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2003 17:52:33 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
nagu ongi selline nn. müür ümber prose


9500 on täpselt samasugune, nii et ma tean millest räägin icon_lol.gif

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2003 17:54:10 vasta tsitaadiga

muidu nv prosedel ka see äär nac kõrgen kui metallne keskosa.
ise lihvisin need ääre osad maha. keskosa sa ka nac nühitud nii et kirjad kadusid ära
ja vaskne pind tuli nähtavale.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 02.09.2003 18:00:19 vasta tsitaadiga

Krdi jama siis, ei julge küll minna mingi viiliga või liivapaeberiga sinna nühkima, kardan et vigastan midagi.
Siiski default jahuti oli ju peal, mingit suitsu siis ju küll ei tulnud icon_biggrin.gif

A ega see äär ei ole kõrgem, kui üldse on erinevatel kõrgustel siis minu arust just veiz madalam corest icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 02.09.2003 18:10:23 vasta tsitaadiga

Aga okey, see selleks, et tegelikult ma tahtsin teada, kas siis sinna äärele võib liimi panna? See ei tohiks ju midagi halba teha?icon_razz.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2003 18:36:25 vasta tsitaadiga

Liimida sinna yldiselt natuke paha paha idee icon_razz.gif vanematel oli see shimm isegi liig kergelt kyljes..

Parem otsi võimalusi kuidagi jahutuse kohandamiseks nendele aukudele vms..

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Allu2oo3
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2003




sõnum 02.09.2003 18:41:03 vasta tsitaadiga

wta see tegelt minuarust nats kehva ideee..... nagu liim hakkab suure kuumaga sealt vahelt välja sulama, aga egas ise tead paremini icon_wink.gif
_________________
Keep Cool
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2003 18:52:36 vasta tsitaadiga

Mis jura!
Muidugi võib.
Peaasi, et keskel oleks kontakt radika ja prose vahel.
See, mis kinnitus on ei puutu asjasse.
Kas liim või kruvid....

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 02.09.2003 18:55:36 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Peaasi, et keskel oleks kontakt radika ja prose vahel.


See just ongi kahtlane, sest kui see shimm on corega ühel kõrgusel, siis võib juhtuda niisugune asi, et liim kergitab radika niipalju üles, et radikas ei saa enam corega kontakti ja seda vahet enam naljalt termopastaga ei täida icon_exclaim.gif

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2003 18:57:50 vasta tsitaadiga

suurpealik kirjutas:
Hiid kirjutas:
Peaasi, et keskel oleks kontakt radika ja prose vahel.


See just ongi kahtlane, sest kui see shimm on corega ühel kõrgusel, siis võib juhtuda niisugune asi, et liim kergitab radika niipalju üles, et radikas ei saa enam corega kontakti ja seda vahet enam naljalt termopastaga ei täida icon_exclaim.gif

Ärge siis kasutage MAKROFLEXi icon_lol.gif
Kontaktliim ei tõsta sittagi.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 02.09.2003 18:59:53 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Ärge siis kasutage MAKROFLEXi icon_lol.gif
Kontaktliim ei tõsta sittagi.


Kardan, et täiesti piisab sellest natukesest.

Aga ok, ok, mis siin ikka vaileda. PS: Mis makroflexi, silikoni või tsementi ikka thumbs_up.gif

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 02.09.2003 19:02:29 vasta tsitaadiga

Liimi läheks väga vähesel määral, tõmbaks ainult mingid väikesed ribad SuperAttacki või SuperMomenti icon_neutral.gif Kas need liimid võivad siis tõesti sulama hakata? icon_rolleyes.gif Ega see hea ei oleks küll.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2003 19:05:12 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
Kas need liimid võivad siis tõesti sulama hakata? icon_rolleyes.gif Ega see hea ei oleks küll.

Need ei sula!
Ärgem paranoiatsegem! thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2003 19:21:59 vasta tsitaadiga

originaalis on olukord seal juba suht kriitiline
sai as3 sinna ikka omajagu pandud et üldse kokku läheks

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 02.09.2003 20:21:14 vasta tsitaadiga

pl1600 kirjutas:
originaalis on olukord seal juba suht kriitiline
sai as3 sinna ikka omajagu pandud et üldse kokku läheks


Eks see ole siis tõsine probleem icon_neutral.gif A kas seda nn. müüri kuidagi ära ka saab võtta? Või ongi ainsad lahendused seda väheke lihvida või siis rohkem termopastat panna? Millega seda kõige effektsemalt lihvida saaks?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 02.09.2003 20:28:03 vasta tsitaadiga

Pigem lihvida, kui rohkem termopastat panna.
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2003 20:32:04 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
Millega seda kõige effektsemalt lihvida saaks?

Ketaslõikuriga!
Ära karda, teen ära, kui vaja. thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 02.09.2003 20:41:56 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
corvette kirjutas:
Millega seda kõige effektsemalt lihvida saaks?

Ketaslõikuriga!
Ära karda, teen ära, kui vaja. thumbs_up.gif


icon_confused.gif Külmavärinad tulevad peale. icon_wink.gif
Ise olen tegelt Viljandis praegu, vast ei peaks selle pärast Tartu sõitma icon_wink.gif
Ehk on veel mõni teine meetod...mõni lihtsam, kergem, valutum icon_razz1.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2003 08:44:43 vasta tsitaadiga

Aga mis siis oleks kui käsitsi peene liivapaberiga natuke lihvid? Siis saaks õhukese kihi maha, mille jagu võib liimi panna! icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 04.09.2003 11:38:29 vasta tsitaadiga

Proovisin, tegin, testisin ka 3dmark03, tulemuseks sain ~4290 punkti. Ennem oli veiz vähem.
Ei ole saanud veel asja klokkida, kuid siiski olid testidest sellised täpid tekstuuridel, mida see näitab...jahutus siiski väike? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2003 11:49:00 vasta tsitaadiga

Videomälule pinget juurde. icon_smile.gif

Mis kelladega muidu tegemist?

corvette kirjutas:
Proovisin, tegin, testisin ka 3dmark03, tulemuseks sain ~4290 punkti. Ennem oli veiz vähem.
Ei ole saanud veel asja klokkida, kuid siiski olid testidest sellised täpid tekstuuridel, mida see näitab...jahutus siiski väike? icon_neutral.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 04.09.2003 11:58:40 vasta tsitaadiga

Täiesti tavaliste default kelladega, 270/275 icon_neutral.gif
Muidugi momendil on mul taga codegeni 300w toitekas, ehk see veiz hale?

Kust seda pinget videomäludele juurde saaks panna?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2003 12:51:51 vasta tsitaadiga

ja need täpid moodustasid malelaua moodi kujundeid icon_question.gif icon_lol.gif
vaata nüüd siia http://reviews.designtechnica.com/print_guide12.html
ja ütle kas keegi on sinu kaardi kallal kah käinud, käest ostsid muidu?
275/270 on muideks ju tava 9700 kellad

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2003 13:03:55 vasta tsitaadiga

Codegen võib osaliselt syydi olla..
Aga samas.. enne sul ei olnud selliseid asju?

ja videomälule pinget juurde saab nimodi icon_wink.gif


corvette kirjutas:
Täiesti tavaliste default kelladega, 270/275 icon_neutral.gif
Muidugi momendil on mul taga codegeni 300w toitekas, ehk see veiz hale?

Kust seda pinget videomäludele juurde saaks panna?

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 04.09.2003 16:09:55 vasta tsitaadiga

Need tekstuuri vead on mul alati olnud, samas on ka codegen alati peal olnud icon_rolleyes.gif
Kuna kogu see aeg olen töötanud sugulase arvuti peal(mille ainus probleem on hale toide ja 256Mb mälu), enda oma ei ole hetkel koos icon_cry.gif

Kuid, ma katsetan varsti teise toitekaga, siis annan teada, kas defektid siis kaa järgnevad icon_wink.gif

Vaatasin, seda saiti mis andsid, esmapilk oli kuidagi keeruline icon_razz1.gif Kuid proovin asjast siiski aru saada
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 04.09.2003 16:15:01 vasta tsitaadiga

Mis ma peaks siis selle pildi järgi tegema? Lõikama need Vmem kaks klemmi läbi? icon_eek.gif




viimati muutis corvette 04.09.2003 16:15:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2003 16:15:12 vasta tsitaadiga

vaata neid phukin delfiine ja kas on midagi sarnast

ja jäta kaart esialgu rahule icon_biggrin.gif

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 04.09.2003 16:20:18 vasta tsitaadiga

pl1600 kirjutas:
vaata neid phukin delfiine ja kas on midagi sarnast


....delfiine? Mis need on?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2003 16:28:15 vasta tsitaadiga

Delfiinid pildi peal icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 04.09.2003 16:35:45 vasta tsitaadiga

icon_redface.gif Äkki siiski keegi seletaks, mis need delfiinid siin tähendavad?

Mis see peaks olema mingi "leia 10 delfiini pildilt ülesse" mäng icon_smile.gif ? Ei leidnud ühtegi delfiini pildilt icon_razz.gif


viimati muutis corvette 04.09.2003 16:37:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2003 16:37:40 vasta tsitaadiga

eee ärge pange sinna liimi vahele kui see niigi kõrgem on. jäta parem see default jahutus peale ja ära puutu midagi. pahatihti newbied vaatavad et ahah palju termopastat või termoliimi, HV-st aga kuulsin et mida õhukesem kiht seda parem, nii teengi. well don't! paned õhukese kihi sinna ja mis juhtub- see ilus kihikene jääb vaid kiibi peale, radikat pasta ei puutugi.
ehk siis kui pole valmis riskima ja võimalikke kahjusid kandma, siis ära tee midagi.
eemalda see võre ja lihvi kiip tasaseks kui tahad head tulemust. kui ei taha seda teha, siis jäta default jahutus peale. ära mitte isegi seda maha tiri, kuna suht kindel võib olla, et oma tarkuses paned justnimelt selle õhukese kihi termopastat sinna peale. aga kuna shim on kõrgem, siis kontakt on nõrk... või olematu.

what the hell is the matter with me lately icon_redface.gif

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2003 16:41:41 vasta tsitaadiga



phukin defiinid ja male

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 04.09.2003 16:51:52 vasta tsitaadiga

pl1600 kirjutas:
phukin defiinid ja male


tekstuurid mul päris nii ei ole, mul sellised mustad täpid igal pool vilksatavad, eriti selle 3dmark03 Trolls Lairi testis
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 04.09.2003 18:16:27 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:

ja videomälule pinget juurde saab nimodi icon_wink.gif


Ma ei tea, kas ma olen pime või mis, aga sellelt saidilt ma õpetust ei leidnud, et mida siis nende 5 ja 7 pinnidega tegema peab, et volte tõsta? Äkki seletaksid mulle täpsemalt, oleksin väga tänulik icon_smile.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2003 21:02:24 vasta tsitaadiga

Sinna peab jootma poteka icon_wink.gif
Aga ei soovita eriti sul teha seda siiski.. Arvestades veel, et sa sest miskit ei tea icon_razz.gif

corvette kirjutas:
lamp kirjutas:

ja videomälule pinget juurde saab nimodi icon_wink.gif


Ma ei tea, kas ma olen pime või mis, aga sellelt saidilt ma õpetust ei leidnud, et mida siis nende 5 ja 7 pinnidega tegema peab, et volte tõsta? Äkki seletaksid mulle täpsemalt, oleksin väga tänulik icon_smile.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 05.09.2003 01:16:41 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
Sinna peab jootma poteka icon_wink.gif
Aga ei soovita eriti sul teha seda siiski.. Arvestades veel, et sa sest miskit ei tea icon_razz.gif


No siis on kõik selge icon_wink.gif Sellist asja ei julgeks ette võtta küll icon_biggrin.gif

A kuidas saaks siiski need täpid ära, kas asi sõltub jahutusest?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 05.09.2003 13:28:37 vasta tsitaadiga

Üks asi veel, et kui ma panen selle jahuti peale, kas siis see prose core peab jääma täpselt selle jahuti vendi alla või võib selle panna nii, et see vent jääks poole küljega prosele peale, sest praegu nagu tundub, et vent ei jahuta piisavalt hästi oma "surnud" kohta, seega jääb vendi alumine koht soojaks ning vent ise läheb palju kuumemaks kui radikas ise on icon_neutral.gif



Kas võib nii nagu alumisel joonisel näidatud?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 07.09.2003 11:57:04 vasta tsitaadiga

Otisn ikka veel oma probleemidele lahendust thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2003 12:02:00 vasta tsitaadiga

krt mina ei tea ka kõike aga see vent on ju nagu geforce 4 jaoks mõeldud
_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 07.09.2003 12:11:25 vasta tsitaadiga

pl1600 kirjutas:
krt mina ei tea ka kõike aga see vent on ju nagu geforce 4 jaoks mõeldud


Ega sa siis ei pea vastama kui ei oska, ikka võimete piires icon_wink.gif
Muidu kinnitasin küll müüjale, et näe pakile kirjutatud, et mõeldud G4 kaartidele kuid krdi müüa ise sokkis et kõlbab kõikidelle videodele, jää veel sellist asja uskuma icon_rolleyes.gif
Aga see ei ole probleem enam, kui kogemusi on siis oskad ka G4 jahuteid Radeonidelel panna icon_wink.gif
A siiski küsimus oli selles, et kas radikat võib nii asetada, nagu joonisel näitasin?...ah, ega midagi, tuleb ise ära proovida, igatahes tulemused eriti paremad pole olnud kui originaal jahutusega icon_sad.gif Loodsin sellelt vaseradikalt rohkem
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2003 12:14:57 vasta tsitaadiga

kogu see jura sellest, et sulle anti poes vale cooler icon_question.gif icon_lol.gif
http://www.thermaltake.com/products/chipset/g4.htm

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2003 12:20:07 vasta tsitaadiga

las ma arvan... see tt kuuler oli ordist ostetud? igatahes ATF-i müüjad väitsid surmkindlalt, et see kuuler läheb ainult geforce 4 ti seeriale, st teistele kaartidele pole see mõeldud kuigi minna võib icon_confused.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 07.09.2003 12:21:35 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
las ma arvan... see tt kuuler oli ordist ostetud? igatahes ATF-i müüjad väitsid surmkindlalt, et see kuuler läheb ainult geforce 4 ti seeriale, st teistele kaartidele pole see mõeldud kuigi minna võib icon_confused.gif


Just, õigemini ühest ordi edasimüüvast kauplusest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 07.09.2003 12:23:50 vasta tsitaadiga

pl1600 kirjutas:
kogu see jura sellest, et sulle anti poes vale cooler icon_question.gif icon_lol.gif
http://www.thermaltake.com/products/chipset/g4.htm


Just seep see jahuti on, kuid puurisin sellele vajalikud lisaaugud ja nüüd nagu mõeldudki ainult radeon9700-le icon_wink.gif
A mis jahutit sa ise oma radeon9500 peal kasutad? originaal või ....?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2003 12:27:20 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
mis jahutit sa ise oma radeon9500 peal kasutad? originaal või ....?


ei ole jõudnud seda kaarti veel suurt modida ja klokkida ja...
originaal ikka, eesti kaubandusvõrgus ju midagi suurt paremat pole
vesi oleks ainuke tõsine alternatiiv üldse

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2003 12:29:03 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
Just, õigemini ühest ordi edasimüüvast kauplusest icon_biggrin.gif

tüüpiline ordi müügimehe jutt icon_confused.gif
ise küll sellist tt jura ei oleks ostnud, oleks parem ise midagi kokku aretanud(nagu ka tegin) icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 07.09.2003 12:46:57 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
corvette kirjutas:
Just, õigemini ühest ordi edasimüüvast kauplusest icon_biggrin.gif

tüüpiline ordi müügimehe jutt icon_confused.gif
ise küll sellist tt jura ei oleks ostnud, oleks parem ise midagi kokku aretanud(nagu ka tegin) icon_wink.gif


mis sul siis aretatud on?

Peaks vist tõesti vesijahutuse peale mõtlema icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2003 12:54:29 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
mis sul siis aretatud on?
Peaks vist tõesti vesijahutuse peale mõtlema icon_wink.gif


ostsin ATF-ist 50 eeguse aluradika, kõrgus umbes 5cm, ehitasin sellele peale tt 60x60 casevendi mis käib 5000rpm-il...
asja pole veel tegelikult proovind ja ei proovi kah ennem kui uue mobo saan icon_razz1.gif
aga niisama kui vent käima panna siis tõmbab asi ikka radika parajalt jahedaks küll, külmaks isegi, kui seal core all on siis on asi muidugi soojem aga igatahes peaks olema see ise tehtud jurakas 10x parem kui see tavaline r9500 kuuler...
ps juba tavalise kuuleriga läheb mul core 380, seda ilma voltmodita icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Kas tohib GPU kiibi äärtele liimi panna, et jahuti peal püsiks mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.