|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
14.02.2009 15:36:53
|
|
|
| Oliver112 kirjutas: |
| Keegi oskab öelda, kas E51-ga ad-hoc võrku saab luua? Niimoodi, et saaks kasutada 3G internetti kui arvuti(te)ga sinna võrku ühendan. |
http://www.joikuspot.com/aboutJoikuSpot.php
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viktor
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.06.2005
|
15.02.2009 04:45:44
|
|
|
tere
küsimus selline,et palju võiks maksta korpuse vahetamine, ja kas see üldse võimalik, ja sisselülitamis nupp tuli ka küljest ära..., aga kõik ja enda süü, telefon supper lahe. ise lihtsalt veidi üle hindasin oma võimeid
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-PitBull-
HV vaatleja
liitunud: 15.12.2008
|
15.02.2009 14:32:32
|
|
|
| Oskab keegi mingit head viirusetõrjet soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
15.02.2009 15:13:36
|
|
|
Kas keegi on kasutanud fringi ,et teha wifi levialas skype kõnesi ( kui ise olla telefoniga wifi levialas ja helistada teisele arvutisse ,kuidas toimib ? )
Otsisin ka tasuta black listi ,kuid lootusetult,on kellelgi soovitusi ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PitBull
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2003
|
15.02.2009 20:56:26
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| Kas keegi on kasutanud fringi ,et teha wifi levialas skype kõnesi ( kui ise olla telefoniga wifi levialas ja helistada teisele arvutisse ,kuidas toimib ? ) |
Kasutan. Toimib.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
15.02.2009 22:15:20
|
|
|
Ehk oskab keegi öedal, mis saak sellel puhul teha kui Themede installil visab veateate:
Sertifikaadi viga! Võtke ühendust rakenduse tarnjaga...
Mingi 10 erinevat themet olen proovinud aga kõigil sama...
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
15.02.2009 22:49:31
|
|
|
| Alo.Ko kirjutas: |
Ehk oskab keegi öedal, mis saak sellel puhul teha kui Themede installil visab veateate:
Sertifikaadi viga! Võtke ühendust rakenduse tarnjaga...
Mingi 10 erinevat themet olen proovinud aga kõigil sama... |
Proovi aega tagasi kerida. ehk pane kuupäev aasta vanaks või nii.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
15.02.2009 23:04:16
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
| Alo.Ko kirjutas: |
Ehk oskab keegi öedal, mis saak sellel puhul teha kui Themede installil visab veateate:
Sertifikaadi viga! Võtke ühendust rakenduse tarnjaga...
Mingi 10 erinevat themet olen proovinud aga kõigil sama... |
Proovi aega tagasi kerida. ehk pane kuupäev aasta vanaks või nii. |
Proovitud, tavaliselt ülteb, et aegunud sert selle puhul ju..
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leviathan
HV vaatleja
liitunud: 12.01.2009
|
17.02.2009 11:31:33
|
|
|
| Alo.Ko kirjutas: |
| SilQ kirjutas: |
| Alo.Ko kirjutas: |
Ehk oskab keegi öedal, mis saak sellel puhul teha kui Themede installil visab veateate:
Sertifikaadi viga! Võtke ühendust rakenduse tarnjaga...
Mingi 10 erinevat themet olen proovinud aga kõigil sama... |
Proovi aega tagasi kerida. ehk pane kuupäev aasta vanaks või nii. |
Proovitud, tavaliselt ülteb, et aegunud sert selle puhul ju.. |
Lülita application manageris online certificate check välja ja soovitatavalt võiks application installi panna All (vaikimisi on "only signed")... üles leiab need asjad ikka seadete alt kuskilt Tools/Options valiku alt - päris täpselt ei mäleta...
_________________ Too n00b to have any kind of signature. |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
18.02.2009 00:11:26
|
|
|
Kas E60ga võrreldes on menüüdes liikumine kiirem?
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
18.02.2009 01:54:48
|
|
|
| E51 on kiireim Nokia S60 telefon, mida mina kasutanud olen. Samas E60 näib olevat Dual ARM 9 220 MHz CPU'ga E51 ARM 11 369 MHz processor'i vastu. Ei ole E60 kasutanud. N95 igatahes on pisut uimasem.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
19.02.2009 09:17:45
|
|
|
| Ise olen E60 näppinud paar korda, võrrelnud E51'ga. Ei ütleks küll, et E60 kiire on, pigem uimab ja muneb iga nurga peal. Eeliseks on see, et ekraan on tiba suurem.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranz
külaline
|
20.02.2009 12:24:43
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Võta siis juba E71, Rando. 8) Geps juba sees ja sigamugav kalendrit ja notes'e ka pidada. Selle hind on ehk juba ka samasse kanti kukkunud, mis kunagi E51 eest maksid. |
Ei seda telefoni küll omale ei tahaks, liiga suur, ma ikka selline väikse telefoni eelistaja (E51 ei ole kah teab mis väike kuid muud hetkel head väikest ei ole valida ja klapiga varianti ei taha, parim mis mulle kunagi kõige rohkem meeldis oli 8210 )
| puik17 kirjutas: |
Misjaoks te üldse neid välja lülitate?
Ega ei söö eriti akut, kui see lihtsalt seisab ööläbi. |
Mina nt lülitan välja selleks, et keegi loll öösel ei helistaks ja nt kasvõi last ülesse ei ajaks. Jah võimalus on ka hääletu peale panna kuid kui ma öösel ühtki kõnet vastu võtta nagunii ei taha siis milleks ma peaksin telefoni sees hoidma.
Anyway, käisin esinduses ja täiesti oli E51-sid kohapeal lausa 4 tk, esinduse mutt küsis veel kah, et kes rääkis, et meil neid pole, ma vastu, et ju ikka teie tehnika osakond miski Sain siis uue telefoni ja arvake ära... viga on täpselt sama
Nüüd olen ma 100% kindel, et tegu on softi veaga ning saatsin ka nokia.ee lehele sellekohase kirja täpse kirjeldusega mida mul telefon teeb. Saadeti vastus, et nad on probleemiga kursis ja et proovige võtta telefoni menüüst maha aja automaatne muutus, mul aga on see maas ja on ka kogu aeg olnud, saatsin ka vastuse sellekohase, rohkem veel kirjutatud pole. Ega ei jää muud üle kui oodata jällegi uut softi mis ehk selle vea ära parandab, hetkel vist hakkan telefoni sees hoidma, ei viitsi küll igal hommikul kuupäeva vahetada (maeiteagi kas eespool juba rääkisin, et ei unusta ta mul enam mitte nädalavahetust ära vaid igal hommikul peale äratust pool tundi muudab kuupäeva järgnevaks päevaks).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
20.02.2009 12:36:27
|
|
|
| Sul on siis raskem juhus - minu oma korraldab seda jama ainult nädalavahetustel ja õnneks üsna harva. Olen ka öösiti üsna tihti mobiili välja lülitanud.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
20.02.2009 13:49:19
|
|
|
| ranz kirjutas: |
Mina nt lülitan välja selleks, et keegi loll öösel ei helistaks ja nt kasvõi last ülesse ei ajaks. Jah võimalus on ka hääletu peale panna kuid kui ma öösel ühtki kõnet vastu võtta nagunii ei taha siis milleks ma peaksin telefoni sees hoidma.
Ega ei jää muud üle kui oodata jällegi uut softi mis ehk selle vea ära parandab, hetkel vist hakkan telefoni sees hoidma, ei viitsi küll igal hommikul kuupäeva vahetada. |
Proovi ikkagi ööseks autonoomset (offline) profiili. Akut praktiliselt ei söö, helistaja saab vastuse, et telefon on väljas, hommikul ei ole vaja bootimist oodata. Boonusena saad ööpimeduses näiteks telefonilt kella vaadata, kui peaks tahtmine tekkima.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranz
külaline
|
20.02.2009 13:51:40
|
|
|
Vat see on juba palju parem mõte, et proovida seda autonoomset profiili, ise ei olegi selle peale veel tulnud... proovin ära
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
20.02.2009 14:17:12
|
|
|
Huvitav,kas need jamad tekivad telef.softi vahetamistega ? Mul endal vana vers.peal ja ei näe mõtet softi vahetada . pole nagu millegi üle hetkel kurta.
Ainult,et kui olen wifi levialas ( üks kindel koht) ,ütleb telefon -Lüüs ei avane -samas kõrval istub inimene laptopiga ja rahulikult kasutab wifit.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranz
külaline
|
20.02.2009 14:33:34
|
|
|
| Hetkel tundub küll, et asi softis kinni sest kõige esimene telefon mille oktoobris 2008 ostsin jamas nädalavahetuseti (jäi laupäeva peale seisma) nüüd edasi on tulnud kaks softi uuendust ja neist mõlemad muudavad kuupäeva mul nüüd igapäevaselt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Bronco8
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003
|
20.02.2009 15:19:06
|
|
|
ma ostsin telefoni 2008 kevadel, ning pole kordagi uuendanud, ning pole ka kordagi probleeme olnud. Vbolla siis migni vahepealne soft kalas.
Samas ma ei lülita telefoni välja ka, kui just mingil tarkvara põhjustatud kokkujooksmise tõttu ei vaja rebooti.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranz
külaline
|
20.02.2009 15:58:44
|
|
|
| Bronco8 kirjutas: |
| Samas ma ei lülita telefoni välja ka, kui just mingil tarkvara põhjustatud kokkujooksmise tõttu ei vaja rebooti. |
Ega sellisel juhul ta mitte midagi ei teegi, seda probleemi kogu aeg töötava telefoniga ei olegi.
Hetkel sain nokia.ee lehelt uue vastuse, et nad on kursis selle nädalavahetusel laupäeva peale seisma jääva kuupäevaga kuid kuulevad esmakordselt seda, et telefon kuupäeva ise edasi vahetab eks näis kas nokia insenerid suudavad uue softiga nendest vigadest lahti saada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004

|
21.02.2009 17:37:27
|
|
|
tegin softiuuenduse, telefon läks jube kiireks peale seda
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranz
külaline
|
23.02.2009 18:13:43
|
|
|
Sain ka nokia.ee-lt viimase vastuse, et ega muud üle ei jää kui ainult softiuuendust oodata, probleemid on nokiasse igatahel edastatud.
Hetkel saan selle autonoomse variandiga ilusti hakkama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
03.03.2009 19:38:53
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| Minul on aasta otsa ilma ühegi veata töötanud, aku peab endiselt sama kaua kui ostes. |
Krt, kiida veel- aku suri päeavapealt ära peale seda, kui telefon neli tundi järjest täiskoormust sai (taustavalgustus sees navi jaoks + nett üle 3g). Enne seda pidas 4-5 ööpäeva, peale seda max 2, pigem üks. Kusjuures see ei ole esimene kord 4 tundi järjest navigeerida või 3g kasutada, keskmiselt kord kuus või isegi rohkem tuleb ette.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaXakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
03.03.2009 20:02:31
|
|
|
Umbes sama, et peale garmini softiga paari korda navimist on aku praktiliselt surnud
_________________ There is no such thing as allkiri! |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.03.2009 21:00:49
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
Krt, kiida veel- aku suri päeavapealt ära peale seda, kui telefon neli tundi järjest täiskoormust sai (taustavalgustus sees navi jaoks + nett üle 3g). Enne seda pidas 4-5 ööpäeva, peale seda max 2, pigem üks. Kusjuures see ei ole esimene kord 4 tundi järjest navigeerida või 3g kasutada, keskmiselt kord kuus või isegi rohkem tuleb ette. |
Autos või tulid õuest külma käest ja panid kohe laadima? See viimane variant ongi aku surm.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
04.03.2009 23:22:32
|
|
|
| Kuna aku enneaegne surm tundus kahtlane, siis tegin loomkatseid ja installisin telefoni igast jälgijaid ja taskmanagere. CPUMonitor näitab tühikäigul prose kasutuseks 0%, peale garmini kasutamist jääb see aga 3% peale tiksuma. Mälukaardi väljavõtmine korraks aitab, prose kasutus jälle nullis ja aku kestab juba pikemat aega. Niiet aku korras, aga GarminXT v5 on hoopis vigane vist.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cdc
HV kasutaja
liitunud: 16.08.2003
|
06.03.2009 14:52:37
|
|
|
| probleem selline et nuppude taustvalgus läheb põlema kuidas jumal juhtab, vahepeal kustub ära ja vahepeal jälle põleb, kas seda ka kuskilt timmida võimalik on või milles võib olla asi?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
06.03.2009 16:17:31
|
|
|
| cdc, äkki on see valgusanduriga seotud? Kas nuppude valgustus läheb põlema siis kui on vähe hämaram valgus?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
06.03.2009 17:13:27
|
|
|
| Arvan ka et sama teema. Ma telefoni ostsin arvasin ka kohe et mis asja viga nüüd. Miks nuppude taga valgus ei põle, ja vahest põleb. Aga see ja pigem mugavus asi, valguseandur- säästab akut.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
06.03.2009 20:05:42
|
|
|
| cdc kirjutas: |
| probleem selline et nuppude taustvalgus läheb põlema kuidas jumal juhtab, vahepeal kustub ära ja vahepeal jälle põleb, kas seda ka kuskilt timmida võimalik on või milles võib olla asi? |
kui klahvilukk maas, siis ta timmib ise vastavalt ümbritsevast valgusest.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soojatoru
HV vaatleja
liitunud: 10.01.2007
|
09.03.2009 19:06:23
|
|
|
| küsimus selline, et kui osta USA'st E51 telefon, kas sellele on võimalik hiljem peale saada ka eesti keelne menüü?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
10.03.2009 01:02:24
|
|
|
| Jah, Nemesisega muudad product code'i ära baltic'uks ja saad veebist uuendades juba automaagiliselt eestikeelse menüü kaasa.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soojatoru
HV vaatleja
liitunud: 10.01.2007
|
10.03.2009 01:13:16
|
|
|
| rex, tänud vastuse eest! Eks hoian seal silmad lahti. Vb veel odavam kui siin. Kuid kuidas toimib garantii?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
10.03.2009 01:47:11
|
|
|
| soojatoru kirjutas: |
| Kuid kuidas toimib garantii? |
Ei kujuta ette. Ei ole elus ühelegi asjale garantiid vaja läinud. Kui juhtub mingi 1:100 vastu ebaõnn, siis viskad minema ja ostad uue? Minu arust on tänapäeva inimesed selle "garantii-garantii-garantii!" ja "kindlustus-kindlustus-kindlustus!" asjaga lihtsalt ära hellitatud. Irvitasin valjusti, kui ON-OFF'is müüja sõbrale digiseepi ostes veel 2a lisagarantiid juurde osta pakkus. Selle aja peale on tal see seebikas ammu kadunud/katki istutud/täis oksendatud/ära varastatud. Või kui ei, siis lihtsalt moraalselt nii vananenud, et ongi aeg minema visata.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soojatoru
HV vaatleja
liitunud: 10.01.2007
|
10.03.2009 10:06:54
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Minu arust on tänapäeva inimesed selle "garantii-garantii-garantii!" ja "kindlustus-kindlustus-kindlustus!" asjaga lihtsalt ära hellitatud. |
Ma huvi pärast küsisin. Et kui mingit saasta isendi saab, siis teaks, kas tasuks kuhugi siin pöörduda. Mõtsin, et sellel ka ehk taoline nagu Dellil või muul heal suurtootjal. Aga kes seda telefoni ikka tahab. Lauasahtel ehk..
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
10.03.2009 12:01:55
|
|
|
| soojatoru kirjutas: |
| küsimus selline, et kui osta USA'st E51 telefon, kas sellele on võimalik hiljem peale saada ka eesti keelne menüü? |
Kas sagedustega ei tule probleeme? Mõned US Nokiad töötavad sagedustel mida euroopas pole.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
10.03.2009 12:06:02
|
|
|
| kuunar kirjutas: |
| soojatoru kirjutas: |
| küsimus selline, et kui osta USA'st E51 telefon, kas sellele on võimalik hiljem peale saada ka eesti keelne menüü? |
Kas sagedustega ei tule probleeme? Mõned US Nokiad töötavad sagedustel mida euroopas pole. |
Tänapäeva televonid on enamuses kolmesageduslikud, st. töötavad igas maailma punktis.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
10.03.2009 15:19:45
|
|
|
| Tegelikult lausa neljasageduslik: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
10.03.2009 16:23:32
|
|
|
Mõtlesin just 3G:d. Nüüd natuke uurisin ja tundub, et peaks töötama küll,
Seda garantii asja võib küsida Nokia eesti esindusest.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
14.03.2009 11:04:50
|
|
|
| Tegin eile FW update, aga nüüd on küsimus, kas vana firmwaret ei saa tagasi kuidagi?
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
14.03.2009 20:54:09
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
| Tegin eile FW update, aga nüüd on küsimus, kas vana firmwaret ei saa tagasi kuidagi? |
Kas peale fw uuendamist muutus miskit paremuse või pigem vastupidises suunas ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
14.03.2009 21:59:16
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
| Tegin eile FW update, aga nüüd on küsimus, kas vana firmwaret ei saa tagasi kuidagi? |
Põhimõtteliselt ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
14.03.2009 23:17:37
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| puik17 kirjutas: |
| Tegin eile FW update, aga nüüd on küsimus, kas vana firmwaret ei saa tagasi kuidagi? |
Kas peale fw uuendamist muutus miskit paremuse või pigem vastupidises suunas ? |
Ma ei tea kas siin tasub sellest rääkida, aga minu puhul muutus see, et firmwaret ei saa mudida.
Paremuse poole vb see, et menüü tundub tsipa kiirem olevat.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranz
külaline
|
20.03.2009 12:13:06
|
|
|
Kuna uus telefon mille sain sööb megalt akut (peab vastu miski 3 päeva heal juhul, eelmisega sain vabalt 5-6 päeva) sai peale lastud väike monitoorimis programm ning too näitab, et prose kasutus on 10% ringis suht stabiilselt, seda on vist nagu väga palju lihtsalt seisva telefoni tarbeks. Kui ette tuleb pimenduspilt siis jääb prose kasutus sinna 1-2% juurde.
Krt kogu aeg on mul jama nende telefonidega, uut firmwaret pole kah veel väljas mida peale lasta, muidu uuendaks telefoni ära ja vaataks kas hakkab aku rohkem pidama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
20.03.2009 15:58:01
|
|
|
| ranz kirjutas: |
Kuna uus telefon mille sain sööb megalt akut (peab vastu miski 3 päeva heal juhul, eelmisega sain vabalt 5-6 päeva) sai peale lastud väike monitoorimis programm ning too näitab, et prose kasutus on 10% ringis suht stabiilselt, seda on vist nagu väga palju lihtsalt seisva telefoni tarbeks. Kui ette tuleb pimenduspilt siis jääb prose kasutus sinna 1-2% juurde.
Krt kogu aeg on mul jama nende telefonidega, uut firmwaret pole kah veel väljas mida peale lasta, muidu uuendaks telefoni ära ja vaataks kas hakkab aku rohkem pidama. |
Garmin Mobile XT-l on komme taustal lisaprogrammi jooksutada, mis sööb akut mõnuga
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranz
külaline
|
23.03.2009 10:03:27
|
|
|
| Aga mul ei ole sellist programmi telefonis, üldjuhul üldse hoidnud ma telefoni suht puhtana, ilma igasuguste lisadeta, alles nüüd lasin selle monitoorimis proge peale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
23.03.2009 11:48:10
|
|
|
| ranz kirjutas: |
| Krt kogu aeg on mul jama nende telefonidega, uut firmwaret pole kah veel väljas mida peale lasta, muidu uuendaks telefoni ära ja vaataks kas hakkab aku rohkem pidama. |
Proovi olemasoleva viimase softiga üle kirjutada. Õnnetu värk sul küll nende telefonidega.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-PitBull-
HV vaatleja
liitunud: 15.12.2008
|
24.03.2009 11:19:19
|
|
|
On keegi sellisest asjast varem teadlik olnud, et ostes telefoni teise inimese käest, tuleb mingi ostmist tõendav paber kirjutada, et juhuslikult kui peaks olema vajadus telefoni kaupluses ümber vahetada, siis selle paberi alusel saab. Käisin oma e51-ga viis korda garantiis ja nüüd siis otsustati lõpuks välja vahetada, aga kuna lepingu peal pole minu nimi, siis seda teha ei saa ja on vaja eelmise omaniku allkirjaga paberit, et ta on mulle selle müünud. Poes öeldi, et kust ma tean, et te pole varastanud selle telefoni ja äkki printisite internetist ise välja selle ostulepingu eelmise omaniku nimega. Kuigi ma arvan, et mingi suvaline inimene ei saa küll printida kellegi teise lepinguid välja Ja selle küsimuse peale, et garantiisse tuues ei huvitanud kedagi, kelle nimi ostu paberi peal on, ei osatud midagi muud tarka öelda, kui et a see on hoopis teine asi. Ühesõnaga oleks telefon varastatud, siis garantiiremonti teha poleks mingi probleem.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
24.03.2009 12:35:28
|
|
|
| -PitBull- kirjutas: |
On keegi sellisest asjast varem teadlik olnud, et ostes telefoni teise inimese käest, tuleb mingi ostmist tõendav paber kirjutada, et juhuslikult kui peaks olema vajadus telefoni kaupluses ümber vahetada, siis selle paberi alusel saab. Käisin oma e51-ga viis korda garantiis ja nüüd siis otsustati lõpuks välja vahetada, aga kuna lepingu peal pole minu nimi, siis seda teha ei saa ja on vaja eelmise omaniku allkirjaga paberit, et ta on mulle selle müünud. Poes öeldi, et kust ma tean, et te pole varastanud selle telefoni ja äkki printisite internetist ise välja selle ostulepingu eelmise omaniku nimega. Kuigi ma arvan, et mingi suvaline inimene ei saa küll printida kellegi teise lepinguid välja Ja selle küsimuse peale, et garantiisse tuues ei huvitanud kedagi, kelle nimi ostu paberi peal on, ei osatud midagi muud tarka öelda, kui et a see on hoopis teine asi. Ühesõnaga oleks telefon varastatud, siis garantiiremonti teha poleks mingi probleem.  |
Kui oleks varastatud, oleks telefon ilmselt ka mustas nimekirjas. Suuline leping on ka leping. Ma arvan, et see rohkem "näkku panemiseks" et mitte "tasuta" tööd teha.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
24.03.2009 12:58:52
|
|
|
Nõustun eelkõnelejaga, paistab väga kiusu moodi olevat. Kui uuel omanikul on ostudokument ilusti kaasas, siis ei tohiks poel midagi olla öelda. Ostu-müügi lepingut võltsida oleks siis juba lapsemäng, aga mitte ostudokumenti. Nalja teeb see, et klienditeenindaja ütles, et äkki printisite ise internetist välja. Kas neil on siis nii tõsised turvalekked, et kõik nende käest ostetud telefonide lepingud on internetist kättesaadavad? Seda võiks nende käest täitsa küsida. Teine asi, et garantiiremont ja garantiikorras telefoni väljavahetamine on erinevad asjad, siis ma ei näe nagu erilist vahet. Kui garantiiremondis ei suudeta telefoni korda teha, siis tuleb telefon lihtsalt välja vahetada. Mis pood see oli kus nii kiuslikud müüjad on?
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|