Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia E51 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2009 15:36:53 vasta tsitaadiga

Oliver112 kirjutas:
Keegi oskab öelda, kas E51-ga ad-hoc võrku saab luua? Niimoodi, et saaks kasutada 3G internetti kui arvuti(te)ga sinna võrku ühendan.

http://www.joikuspot.com/aboutJoikuSpot.php
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 04:45:44 vasta tsitaadiga

tere
küsimus selline,et palju võiks maksta korpuse vahetamine, ja kas see üldse võimalik, ja sisselülitamis nupp tuli ka küljest ära..., aga kõik ja enda süü, telefon supper lahe. ise lihtsalt veidi üle hindasin oma võimeid icon_smile.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-PitBull-
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 14:32:32 vasta tsitaadiga

Oskab keegi mingit head viirusetõrjet soovitada?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 15.02.2009 15:13:36 vasta tsitaadiga

Kas keegi on kasutanud fringi ,et teha wifi levialas skype kõnesi ( kui ise olla telefoniga wifi levialas ja helistada teisele arvutisse ,kuidas toimib ? )
Otsisin ka tasuta black listi ,kuid lootusetult,on kellelgi soovitusi ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 20:56:26 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Kas keegi on kasutanud fringi ,et teha wifi levialas skype kõnesi ( kui ise olla telefoniga wifi levialas ja helistada teisele arvutisse ,kuidas toimib ? )


Kasutan. Toimib.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 22:15:20 vasta tsitaadiga

Ehk oskab keegi öedal, mis saak sellel puhul teha kui Themede installil visab veateate:
Sertifikaadi viga! Võtke ühendust rakenduse tarnjaga...
Mingi 10 erinevat themet olen proovinud aga kõigil sama...
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 15.02.2009 22:49:31 vasta tsitaadiga

Alo.Ko kirjutas:
Ehk oskab keegi öedal, mis saak sellel puhul teha kui Themede installil visab veateate:
Sertifikaadi viga! Võtke ühendust rakenduse tarnjaga...
Mingi 10 erinevat themet olen proovinud aga kõigil sama...


Proovi aega tagasi kerida. ehk pane kuupäev aasta vanaks või nii.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 23:04:16 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Alo.Ko kirjutas:
Ehk oskab keegi öedal, mis saak sellel puhul teha kui Themede installil visab veateate:
Sertifikaadi viga! Võtke ühendust rakenduse tarnjaga...
Mingi 10 erinevat themet olen proovinud aga kõigil sama...


Proovi aega tagasi kerida. ehk pane kuupäev aasta vanaks või nii.

Proovitud, tavaliselt ülteb, et aegunud sert selle puhul ju..
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leviathan
HV vaatleja

liitunud: 12.01.2009




sõnum 17.02.2009 11:31:33 vasta tsitaadiga

Alo.Ko kirjutas:
SilQ kirjutas:
Alo.Ko kirjutas:
Ehk oskab keegi öedal, mis saak sellel puhul teha kui Themede installil visab veateate:
Sertifikaadi viga! Võtke ühendust rakenduse tarnjaga...
Mingi 10 erinevat themet olen proovinud aga kõigil sama...


Proovi aega tagasi kerida. ehk pane kuupäev aasta vanaks või nii.

Proovitud, tavaliselt ülteb, et aegunud sert selle puhul ju..


Lülita application manageris online certificate check välja ja soovitatavalt võiks application installi panna All (vaikimisi on "only signed")... üles leiab need asjad ikka seadete alt kuskilt Tools/Options valiku alt - päris täpselt ei mäleta...

_________________
Too n00b to have any kind of signature.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 18.02.2009 00:11:26 vasta tsitaadiga

Kas E60ga võrreldes on menüüdes liikumine kiirem?
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2009 01:54:48 vasta tsitaadiga

E51 on kiireim Nokia S60 telefon, mida mina kasutanud olen. Samas E60 näib olevat Dual ARM 9 220 MHz CPU'ga E51 ARM 11 369 MHz processor'i vastu. Ei ole E60 kasutanud. N95 igatahes on pisut uimasem.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2009 09:17:45 vasta tsitaadiga

Ise olen E60 näppinud paar korda, võrrelnud E51'ga. Ei ütleks küll, et E60 kiire on, pigem uimab ja muneb iga nurga peal. Eeliseks on see, et ekraan on tiba suurem.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranz
külaline






sõnum 20.02.2009 12:24:43 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Võta siis juba E71, Rando. 8) Geps juba sees ja sigamugav kalendrit ja notes'e ka pidada. Selle hind on ehk juba ka samasse kanti kukkunud, mis kunagi E51 eest maksid.

Ei seda telefoni küll omale ei tahaks, liiga suur, ma ikka selline väikse telefoni eelistaja (E51 ei ole kah teab mis väike kuid muud hetkel head väikest ei ole valida ja klapiga varianti ei taha, parim mis mulle kunagi kõige rohkem meeldis oli 8210 icon_razz.gif)
puik17 kirjutas:
Misjaoks te üldse neid välja lülitate?
Ega ei söö eriti akut, kui see lihtsalt seisab ööläbi.

Mina nt lülitan välja selleks, et keegi loll öösel ei helistaks ja nt kasvõi last ülesse ei ajaks. Jah võimalus on ka hääletu peale panna kuid kui ma öösel ühtki kõnet vastu võtta nagunii ei taha siis milleks ma peaksin telefoni sees hoidma.

Anyway, käisin esinduses ja täiesti oli E51-sid kohapeal lausa 4 tk, esinduse mutt küsis veel kah, et kes rääkis, et meil neid pole, ma vastu, et ju ikka teie tehnika osakond miski icon_razz.gif Sain siis uue telefoni ja arvake ära... viga on täpselt sama icon_razz.gif
Nüüd olen ma 100% kindel, et tegu on softi veaga ning saatsin ka nokia.ee lehele sellekohase kirja täpse kirjeldusega mida mul telefon teeb. Saadeti vastus, et nad on probleemiga kursis ja et proovige võtta telefoni menüüst maha aja automaatne muutus, mul aga on see maas ja on ka kogu aeg olnud, saatsin ka vastuse sellekohase, rohkem veel kirjutatud pole. Ega ei jää muud üle kui oodata jällegi uut softi mis ehk selle vea ära parandab, hetkel vist hakkan telefoni sees hoidma, ei viitsi küll igal hommikul kuupäeva vahetada (maeiteagi kas eespool juba rääkisin, et ei unusta ta mul enam mitte nädalavahetust ära vaid igal hommikul peale äratust pool tundi muudab kuupäeva järgnevaks päevaks).
tagasi üles
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2009 12:36:27 vasta tsitaadiga

Sul on siis raskem juhus - minu oma korraldab seda jama ainult nädalavahetustel ja õnneks üsna harva. Olen ka öösiti üsna tihti mobiili välja lülitanud.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2009 13:49:19 vasta tsitaadiga

ranz kirjutas:
Mina nt lülitan välja selleks, et keegi loll öösel ei helistaks ja nt kasvõi last ülesse ei ajaks. Jah võimalus on ka hääletu peale panna kuid kui ma öösel ühtki kõnet vastu võtta nagunii ei taha siis milleks ma peaksin telefoni sees hoidma.

Ega ei jää muud üle kui oodata jällegi uut softi mis ehk selle vea ära parandab, hetkel vist hakkan telefoni sees hoidma, ei viitsi küll igal hommikul kuupäeva vahetada.

Proovi ikkagi ööseks autonoomset (offline) profiili. Akut praktiliselt ei söö, helistaja saab vastuse, et telefon on väljas, hommikul ei ole vaja bootimist oodata. Boonusena saad ööpimeduses näiteks telefonilt kella vaadata, kui peaks tahtmine tekkima.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranz
külaline






sõnum 20.02.2009 13:51:40 vasta tsitaadiga

Vat see on juba palju parem mõte, et proovida seda autonoomset profiili, ise ei olegi selle peale veel tulnud... proovin ära thumbs_up.gif
tagasi üles
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 20.02.2009 14:17:12 vasta tsitaadiga

Huvitav,kas need jamad tekivad telef.softi vahetamistega ? Mul endal vana vers.peal ja ei näe mõtet softi vahetada . pole nagu millegi üle hetkel kurta.
Ainult,et kui olen wifi levialas ( üks kindel koht) ,ütleb telefon -Lüüs ei avane -samas kõrval istub inimene laptopiga ja rahulikult kasutab wifit.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranz
külaline






sõnum 20.02.2009 14:33:34 vasta tsitaadiga

Hetkel tundub küll, et asi softis kinni sest kõige esimene telefon mille oktoobris 2008 ostsin jamas nädalavahetuseti (jäi laupäeva peale seisma) nüüd edasi on tulnud kaks softi uuendust ja neist mõlemad muudavad kuupäeva mul nüüd igapäevaselt.
tagasi üles
Bronco8
HV kasutaja
Bronco8

liitunud: 23.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2009 15:19:06 vasta tsitaadiga

ma ostsin telefoni 2008 kevadel, ning pole kordagi uuendanud, ning pole ka kordagi probleeme olnud. Vbolla siis migni vahepealne soft kalas.
Samas ma ei lülita telefoni välja ka, kui just mingil tarkvara põhjustatud kokkujooksmise tõttu ei vaja rebooti.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranz
külaline






sõnum 20.02.2009 15:58:44 vasta tsitaadiga

Bronco8 kirjutas:
Samas ma ei lülita telefoni välja ka, kui just mingil tarkvara põhjustatud kokkujooksmise tõttu ei vaja rebooti.

Ega sellisel juhul ta mitte midagi ei teegi, seda probleemi kogu aeg töötava telefoniga ei olegi.
Hetkel sain nokia.ee lehelt uue vastuse, et nad on kursis selle nädalavahetusel laupäeva peale seisma jääva kuupäevaga kuid kuulevad esmakordselt seda, et telefon kuupäeva ise edasi vahetab icon_razz.gif eks näis kas nokia insenerid suudavad uue softiga nendest vigadest lahti saada.
tagasi üles
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2009 17:37:27 vasta tsitaadiga

tegin softiuuenduse, telefon läks jube kiireks peale seda thumbs_up.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranz
külaline






sõnum 23.02.2009 18:13:43 vasta tsitaadiga

Sain ka nokia.ee-lt viimase vastuse, et ega muud üle ei jää kui ainult softiuuendust oodata, probleemid on nokiasse igatahel edastatud.
Hetkel saan selle autonoomse variandiga ilusti hakkama icon_smile.gif
tagasi üles
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.03.2009 19:38:53 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Minul on aasta otsa ilma ühegi veata töötanud, aku peab endiselt sama kaua kui ostes.


Krt, kiida veel- aku suri päeavapealt ära peale seda, kui telefon neli tundi järjest täiskoormust sai (taustavalgustus sees navi jaoks + nett üle 3g). Enne seda pidas 4-5 ööpäeva, peale seda max 2, pigem üks. Kusjuures see ei ole esimene kord 4 tundi järjest navigeerida või 3g kasutada, keskmiselt kord kuus või isegi rohkem tuleb ette.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2009 20:02:31 vasta tsitaadiga

Umbes sama, et peale garmini softiga paari korda navimist on aku praktiliselt surnud icon_rolleyes.gif
_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2009 21:00:49 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:

Krt, kiida veel- aku suri päeavapealt ära peale seda, kui telefon neli tundi järjest täiskoormust sai (taustavalgustus sees navi jaoks + nett üle 3g). Enne seda pidas 4-5 ööpäeva, peale seda max 2, pigem üks. Kusjuures see ei ole esimene kord 4 tundi järjest navigeerida või 3g kasutada, keskmiselt kord kuus või isegi rohkem tuleb ette.

Autos või tulid õuest külma käest ja panid kohe laadima? See viimane variant ongi aku surm.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2009 23:22:32 vasta tsitaadiga

Kuna aku enneaegne surm tundus kahtlane, siis tegin loomkatseid ja installisin telefoni igast jälgijaid ja taskmanagere. CPUMonitor näitab tühikäigul prose kasutuseks 0%, peale garmini kasutamist jääb see aga 3% peale tiksuma. Mälukaardi väljavõtmine korraks aitab, prose kasutus jälle nullis ja aku kestab juba pikemat aega. Niiet aku korras, aga GarminXT v5 on hoopis vigane vist.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cdc
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2003




sõnum 06.03.2009 14:52:37 vasta tsitaadiga

probleem selline et nuppude taustvalgus läheb põlema kuidas jumal juhtab, vahepeal kustub ära ja vahepeal jälle põleb, kas seda ka kuskilt timmida võimalik on või milles võib olla asi?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 06.03.2009 16:17:31 vasta tsitaadiga

cdc, äkki on see valgusanduriga seotud? Kas nuppude valgustus läheb põlema siis kui on vähe hämaram valgus?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 06.03.2009 17:13:27 vasta tsitaadiga

Arvan ka et sama teema. Ma telefoni ostsin arvasin ka kohe et mis asja viga nüüd. Miks nuppude taga valgus ei põle, ja vahest põleb. Aga see ja pigem mugavus asi, valguseandur- säästab akut.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2009 20:05:42 vasta tsitaadiga

cdc kirjutas:
probleem selline et nuppude taustvalgus läheb põlema kuidas jumal juhtab, vahepeal kustub ära ja vahepeal jälle põleb, kas seda ka kuskilt timmida võimalik on või milles võib olla asi?


kui klahvilukk maas, siis ta timmib ise vastavalt ümbritsevast valgusest.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soojatoru
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2009 19:06:23 vasta tsitaadiga

küsimus selline, et kui osta USA'st E51 telefon, kas sellele on võimalik hiljem peale saada ka eesti keelne menüü?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2009 01:02:24 vasta tsitaadiga

Jah, Nemesisega muudad product code'i ära baltic'uks ja saad veebist uuendades juba automaagiliselt eestikeelse menüü kaasa.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soojatoru
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2009 01:13:16 vasta tsitaadiga

rex, tänud vastuse eest! Eks hoian seal silmad lahti. Vb veel odavam kui siin. Kuid kuidas toimib garantii?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2009 01:47:11 vasta tsitaadiga

soojatoru kirjutas:
Kuid kuidas toimib garantii?

Ei kujuta ette. Ei ole elus ühelegi asjale garantiid vaja läinud. Kui juhtub mingi 1:100 vastu ebaõnn, siis viskad minema ja ostad uue? Minu arust on tänapäeva inimesed selle "garantii-garantii-garantii!" ja "kindlustus-kindlustus-kindlustus!" asjaga lihtsalt ära hellitatud. Irvitasin valjusti, kui ON-OFF'is müüja sõbrale digiseepi ostes veel 2a lisagarantiid juurde osta pakkus. Selle aja peale on tal see seebikas ammu kadunud/katki istutud/täis oksendatud/ära varastatud. Või kui ei, siis lihtsalt moraalselt nii vananenud, et ongi aeg minema visata.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soojatoru
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2009 10:06:54 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Minu arust on tänapäeva inimesed selle "garantii-garantii-garantii!" ja "kindlustus-kindlustus-kindlustus!" asjaga lihtsalt ära hellitatud.

Ma huvi pärast küsisin. Et kui mingit saasta isendi saab, siis teaks, kas tasuks kuhugi siin pöörduda. Mõtsin, et sellel ka ehk taoline nagu Dellil või muul heal suurtootjal. Aga kes seda telefoni ikka tahab. Lauasahtel ehk..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2009 12:01:55 vasta tsitaadiga

soojatoru kirjutas:
küsimus selline, et kui osta USA'st E51 telefon, kas sellele on võimalik hiljem peale saada ka eesti keelne menüü?


Kas sagedustega ei tule probleeme? Mõned US Nokiad töötavad sagedustel mida euroopas pole.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 10.03.2009 12:06:02 vasta tsitaadiga

kuunar kirjutas:
soojatoru kirjutas:
küsimus selline, et kui osta USA'st E51 telefon, kas sellele on võimalik hiljem peale saada ka eesti keelne menüü?


Kas sagedustega ei tule probleeme? Mõned US Nokiad töötavad sagedustel mida euroopas pole.


Tänapäeva televonid on enamuses kolmesageduslikud, st. töötavad igas maailma punktis.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2009 15:19:45 vasta tsitaadiga

Tegelikult lausa neljasageduslik: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2009 16:23:32 vasta tsitaadiga

Mõtlesin just 3G:d. Nüüd natuke uurisin ja tundub, et peaks töötama küll,
Seda garantii asja võib küsida Nokia eesti esindusest.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2009 11:04:50 vasta tsitaadiga

Tegin eile FW update, aga nüüd on küsimus, kas vana firmwaret ei saa tagasi kuidagi?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 14.03.2009 20:54:09 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Tegin eile FW update, aga nüüd on küsimus, kas vana firmwaret ei saa tagasi kuidagi?


Kas peale fw uuendamist muutus miskit paremuse või pigem vastupidises suunas ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2009 21:59:16 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Tegin eile FW update, aga nüüd on küsimus, kas vana firmwaret ei saa tagasi kuidagi?


Põhimõtteliselt ei saa.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2009 23:17:37 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
puik17 kirjutas:
Tegin eile FW update, aga nüüd on küsimus, kas vana firmwaret ei saa tagasi kuidagi?


Kas peale fw uuendamist muutus miskit paremuse või pigem vastupidises suunas ?


Ma ei tea kas siin tasub sellest rääkida, aga minu puhul muutus see, et firmwaret ei saa mudida.
Paremuse poole vb see, et menüü tundub tsipa kiirem olevat.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranz
külaline






sõnum 20.03.2009 12:13:06 vasta tsitaadiga

Kuna uus telefon mille sain sööb megalt akut (peab vastu miski 3 päeva heal juhul, eelmisega sain vabalt 5-6 päeva) sai peale lastud väike monitoorimis programm ning too näitab, et prose kasutus on 10% ringis suht stabiilselt, seda on vist nagu väga palju lihtsalt seisva telefoni tarbeks. Kui ette tuleb pimenduspilt siis jääb prose kasutus sinna 1-2% juurde.
Krt kogu aeg on mul jama nende telefonidega, uut firmwaret pole kah veel väljas mida peale lasta, muidu uuendaks telefoni ära ja vaataks kas hakkab aku rohkem pidama.
tagasi üles
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 20.03.2009 15:58:01 vasta tsitaadiga

ranz kirjutas:
Kuna uus telefon mille sain sööb megalt akut (peab vastu miski 3 päeva heal juhul, eelmisega sain vabalt 5-6 päeva) sai peale lastud väike monitoorimis programm ning too näitab, et prose kasutus on 10% ringis suht stabiilselt, seda on vist nagu väga palju lihtsalt seisva telefoni tarbeks. Kui ette tuleb pimenduspilt siis jääb prose kasutus sinna 1-2% juurde.
Krt kogu aeg on mul jama nende telefonidega, uut firmwaret pole kah veel väljas mida peale lasta, muidu uuendaks telefoni ära ja vaataks kas hakkab aku rohkem pidama.

Garmin Mobile XT-l on komme taustal lisaprogrammi jooksutada, mis sööb akut mõnuga

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranz
külaline






sõnum 23.03.2009 10:03:27 vasta tsitaadiga

Aga mul ei ole sellist programmi telefonis, üldjuhul üldse hoidnud ma telefoni suht puhtana, ilma igasuguste lisadeta, alles nüüd lasin selle monitoorimis proge peale.
tagasi üles
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2009 11:48:10 vasta tsitaadiga

ranz kirjutas:
Krt kogu aeg on mul jama nende telefonidega, uut firmwaret pole kah veel väljas mida peale lasta, muidu uuendaks telefoni ära ja vaataks kas hakkab aku rohkem pidama.

Proovi olemasoleva viimase softiga üle kirjutada. Õnnetu värk sul küll nende telefonidega.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-PitBull-
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2009 11:19:19 vasta tsitaadiga

On keegi sellisest asjast varem teadlik olnud, et ostes telefoni teise inimese käest, tuleb mingi ostmist tõendav paber kirjutada, et juhuslikult kui peaks olema vajadus telefoni kaupluses ümber vahetada, siis selle paberi alusel saab. Käisin oma e51-ga viis korda garantiis ja nüüd siis otsustati lõpuks välja vahetada, aga kuna lepingu peal pole minu nimi, siis seda teha ei saa ja on vaja eelmise omaniku allkirjaga paberit, et ta on mulle selle müünud. Poes öeldi, et kust ma tean, et te pole varastanud selle telefoni icon_eek.gif ja äkki printisite internetist ise välja selle ostulepingu eelmise omaniku nimega. Kuigi ma arvan, et mingi suvaline inimene ei saa küll printida kellegi teise lepinguid välja icon_biggrin.gif Ja selle küsimuse peale, et garantiisse tuues ei huvitanud kedagi, kelle nimi ostu paberi peal on, ei osatud midagi muud tarka öelda, kui et a see on hoopis teine asi. Ühesõnaga oleks telefon varastatud, siis garantiiremonti teha poleks mingi probleem. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2009 12:35:28 vasta tsitaadiga

-PitBull- kirjutas:
On keegi sellisest asjast varem teadlik olnud, et ostes telefoni teise inimese käest, tuleb mingi ostmist tõendav paber kirjutada, et juhuslikult kui peaks olema vajadus telefoni kaupluses ümber vahetada, siis selle paberi alusel saab. Käisin oma e51-ga viis korda garantiis ja nüüd siis otsustati lõpuks välja vahetada, aga kuna lepingu peal pole minu nimi, siis seda teha ei saa ja on vaja eelmise omaniku allkirjaga paberit, et ta on mulle selle müünud. Poes öeldi, et kust ma tean, et te pole varastanud selle telefoni icon_eek.gif ja äkki printisite internetist ise välja selle ostulepingu eelmise omaniku nimega. Kuigi ma arvan, et mingi suvaline inimene ei saa küll printida kellegi teise lepinguid välja icon_biggrin.gif Ja selle küsimuse peale, et garantiisse tuues ei huvitanud kedagi, kelle nimi ostu paberi peal on, ei osatud midagi muud tarka öelda, kui et a see on hoopis teine asi. Ühesõnaga oleks telefon varastatud, siis garantiiremonti teha poleks mingi probleem. thumbs_up.gif

Kui oleks varastatud, oleks telefon ilmselt ka mustas nimekirjas. Suuline leping on ka leping. icon_smile.gif Ma arvan, et see rohkem "näkku panemiseks" et mitte "tasuta" tööd teha.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2009 12:58:52 vasta tsitaadiga

Nõustun eelkõnelejaga, paistab väga kiusu moodi olevat. Kui uuel omanikul on ostudokument ilusti kaasas, siis ei tohiks poel midagi olla öelda. Ostu-müügi lepingut võltsida oleks siis juba lapsemäng, aga mitte ostudokumenti. Nalja teeb see, et klienditeenindaja ütles, et äkki printisite ise internetist välja. Kas neil on siis nii tõsised turvalekked, et kõik nende käest ostetud telefonide lepingud on internetist kättesaadavad? Seda võiks nende käest täitsa küsida. thumbs_up.gif Teine asi, et garantiiremont ja garantiikorras telefoni väljavahetamine on erinevad asjad, siis ma ei näe nagu erilist vahet. Kui garantiiremondis ei suudeta telefoni korda teha, siis tuleb telefon lihtsalt välja vahetada. Mis pood see oli kus nii kiuslikud müüjad on? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia E51 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.