Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 12.03.2009 15:25:46 vasta tsitaadiga



kadedus!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2009 15:58:27 vasta tsitaadiga

ot:
tegin eraldi cosplay teema
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5022220
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2009 19:48:16 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Guild Wars Eye of the North on ka, kuid ainult koodina.

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 12.03.2009 20:17:31 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Uu retrostuffi lisandus 200 eegu eest ning mu kauaoodatud Patapon2!!!!!!!!!!!! PATA PATA PATA PON! sry kvaliteedi pärast, käed värisesid tohutult icon_sad.gif

Panin omatehtud sisaliku ka sinna peale icon_biggrin.gif
Kadedus ät Maru's Mission, ma oleks selle karbiga variandi nõus 10 karbita mängu vastu vahetama icon_sad.gif
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2009 21:11:07 vasta tsitaadiga

M3rcury kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Guild Wars Eye of the North on ka, kuid ainult koodina.

päris suur kogu sul thumbs_up.gif aga kas alumisi mänge sealt kuhja alt ebamugav võtta pole?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 12.03.2009 21:31:45 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
M3rcury kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Guild Wars Eye of the North on ka, kuid ainult koodina.

päris suur kogu sul thumbs_up.gif aga kas alumisi mänge sealt kuhja alt ebamugav võtta pole?
mhm, ja kui hommikul särk vaja selga panna, kas õhtul tüütu pole seda karbi serva alla tagasi laotada
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2009 21:54:46 vasta tsitaadiga

Asjaolu, et hunniku üks alumisi mänge Gears of War jõudis täiesti edukalt omanimelist särki kinni hoidma, tõendab, et M3rcury jaoks pole see probleem! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2009 22:00:22 vasta tsitaadiga

Kurat. Mul on üks Gearsi särk ja arvasin et mina olen kõva mees : (
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2009 01:11:29 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
M3rcury kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Guild Wars Eye of the North on ka, kuid ainult koodina.

päris suur kogu sul thumbs_up.gif aga kas alumisi mänge sealt kuhja alt ebamugav võtta pole?

Eriti ei mängi alumisi mänge, aga kui teen siis tõstan kuhjaga ülemised ära, tegelikkuses on mul 2 kuhja. Üks kuhi on TLaD-st kuni Tony hawkini ja teine on ülejäänud, PS3 on samuti eraldi. Hea meelega paneks kuhugi riiulisse aga ei ole sellist head riiulit ja mängud mida tihedamini mängin on nagunii ülemises kihis.

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 13.03.2009 01:13:45 vasta tsitaadiga

settekihid icon_razz.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2009 17:27:09 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

DS-i all kükitab Castlevania: Dawn of Sorrow (asi mille ma oleks võinud pildile panna nägu ees). Simpsonite filmist vasakul on Gamecube mäng LoZ: Wind Waker, millest vasakul on Skullcandy FMJ karp. Pange kindlasti tähele ka Haapsalu suvelaadalt toodud klaashiirekest, kes vaatab hirmunult Big Daddyt.
Segaduste vältimiseks ütlen, et Gears of Wari kõrval steelbookis on Gears of War 2.

Spoiler Spoiler Spoiler

Kiles on veel GBA Zelda Remake ja Street Fighter 4, mis saabus minu käte vahele veidras uudses pappkarbis. Ju siis Game arvas, et imelikes pappümbrikutes on asju parem transportida, kui prõksumullikilevoodriga ümbrikus. Final Fantasy VII on minu arust lahe ja haruldane natuke : ) Kõige parempoolsem plaat on Slayer - Reign in Blood
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2009 18:39:50 vasta tsitaadiga

Tegin pildi viimastest ostudest:
Spoiler Spoiler Spoiler

mis lisandusid eelnevale "kogule":
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 15.03.2009 16:52:29 vasta tsitaadiga

Jee, lisandus


Aga kuna sai just kolitud, siis on ilmselt aeg taaskord setuppi näidata icon_smile.gif

Ehksiis sai kolitud kõik retrokonsoolid elutoast ära, kuigi iseenesest ju ruumi oleks, aga võim ja stuff mahuvad nüüd paremini ja retroga...


...sain hoopis nii. Ehksiis teisel korrusel on oma retronurk, korraliku CRT telekaga, mille taga kõik vanad konsoolid palju paremad paistavad.

Siin oli veits juttu ennist, kuidas kõik oma stuffi hoiavad, minu kogu kogu, va DLC stuff, on järjestatud siia. Üsna loogiline setup, arvan ise:


viimati muutis PeZ 22.03.2009 21:38:38, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2009 18:06:33 vasta tsitaadiga

Palju tuttavaid pakendeid mänge ja filme... icon_smile.gif

Mis seal all paremas nurgas on? Mingid kassetid ja n64 staff?
Mis võim ja kõllid need on? Ega mitte neutronid?
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 15.03.2009 18:30:28 vasta tsitaadiga

all paremal mõned commadore 64 kassetid, ngage mängud ja mõned n64 mängud icon_smile.gif

võim on muidu sony ja tuttava isetehtud kõlarid.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2009 20:38:48 vasta tsitaadiga

PS1 mängudest on alles ainult Resident Evil 2. Ülejäänud kraam sai kõik koos konsooliga maha müüdud.
PS2 - FF12, MGS3.
Xbox360 - GTA4, Mass Effect, Fallout 3, Lost Odyssey, Saints Row 2.
PC mängudest sai viimati ostetud Guild Wars Collection.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 15.03.2009 23:01:22 vasta tsitaadiga

Pez, kas see punane SNES'i mäng sul mingi konsooli peal töötab kah? See peaks USA versioon olema, eks?
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 15.03.2009 23:23:26 vasta tsitaadiga

Kahjuks ei tööta, mul pole seda adapterit icon_sad.gif See on Doom muidu icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2009 23:29:04 vasta tsitaadiga

PeZu profiilist leidsin sellise vahva asja nagu Backlogger.
EvilKatarni (me) oma siis. Kiire ja mugav viis oma kollektsiooni näitamiseks, ning lahe on just selle poolest, et sisaldab kõiki inimesele tuntud süsteeme ja mängud saad ise sisse kirjutada, mitte ei pea valima. See väldib seda, et ei saa homebrew mänge või litsentseerimata NES/SNES/2600 jne mänge lisada.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 15.03.2009 23:32:24 vasta tsitaadiga

Jep, see on päris äge, vaatan, et viimase paari päevaga on update tulnud mis laseb kompilatsioone lisada, see on väga hea feature.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 16.03.2009 00:37:53 vasta tsitaadiga

Mul on tunne, et pean samuti Backloggerysse kolima, Gamespot on aeglane ning mul on juba paarkümmend GB mängu, mida neil olemas ei ole. Mängude lisamine käib läbi foorumi, mis on suht tüütu.
Edit, nüüd olen, Krebalo
Leidsin kohe ühe asja, mis veits imeb. Nimelt GB ja GBC on täiesti erinevad asjad, mis sest, et vahepeal toodeti selliseid GBC mänge, mis ja GB'l töötasid. Kuidas nii saab icon_sad.gif

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 16.03.2009 01:03:04 vasta tsitaadiga

Gamespot läks jah pärast miskit redesigni väga ebameeldivaks ja aeglaseks... aga BL täidab vähemasti minu kõik vajadused ja paistab koguaeg kasvavat ja arenevat ka.

E: GiantBombi kasutajate setupid
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 16.03.2009 15:34:04 vasta tsitaadiga

Pez, mis sai sinu arkaadimasinast? Mahtus ikka ära? Gaming setupi piltidel seda väga ei paista icon_smile.gif
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 16.03.2009 16:02:11 vasta tsitaadiga

Oeh kahjuks ei mahtunud ja ootab hetkel laoruumis maaleviimist/vahetust väiksema jalajäljega aparaadi vastu (mõni SEGA Naomi Boardiga, paluks).
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 16.03.2009 17:41:02 vasta tsitaadiga

Minu backloggery, aga ma pole viitsinud seda enam täiendada, ega isegi omi asju sinna lisada.

Edit: amddude, Kas Robot Warlords (PS2) on hea mäng?

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2009 18:17:23 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
Kahjuks ei tööta, mul pole seda adapterit icon_sad.gif See on Doom muidu icon_smile.gif


müü mulle maha icon_razz1.gif

tegelt, kui huvi on siis ma võin adapteriga mingi aeg külla tulla. icon_wink.gif (retrogamereid lugema näiteks)
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 16.03.2009 22:20:21 vasta tsitaadiga

Kes arvab ära, mis ajakiri on pildil? Vastus on tegelikult kenasti näha. Pildil on lisaks üliäge vutlar


_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2009 22:22:31 vasta tsitaadiga

GameBoy guide book? icon_smile.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 16.03.2009 22:29:09 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
GameBoy guide book? icon_smile.gif
Njaa, sa pead veel natukene tähti õppima icon_biggrin.gif
Aga jah, muidu on tegu sellise asjaga, mida me kahjuks tänapäeval enam ei näe. Nintendo enda poolt väljastatud mängukataloogiga Game Boy Player's Guide. Ma kunagi loodan neid lähemalt vaadelda.

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2009 22:31:53 vasta tsitaadiga

Nojah.. Kohe kui vastuse ütlesid, leidsin ka kirjad
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 16.03.2009 22:49:48 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Nojah.. Kohe kui vastuse ütlesid, leidsin ka kirjad
Spoiler Spoiler Spoiler
Cool on see, et õnnelikud Ühendriikide lapsed said '91 aastal selle ajakirja valida enda Nintendo Power'i aastatellimuse juurde. Umbes nii, et 15 daalase aastatellimusega sai 15 daalase ajakirja. Mida meie sel ajal saime? Põhjanaela, kus tehti lolle nalju kuskilt ajakirjast välja lõigatud Jason Donovani kollaažiga. Ja teate, mis case veel sellega oli, juhtus nii, et ka seda sama Põhjanaela tellimust pidi umbes pool aastat tagantjärge ootama. Ma ei ole kindel, et kõik numbrid üldse kohale jõudsid. Väga eepiline.
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2009 22:57:15 vasta tsitaadiga

Kurat. See vutlar, millest oma blogis räägid on küll jube lahe. Peaks ka omandama ühe. Mu Lite alumine pool on räigelt kriimustatud ikka.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 16.03.2009 23:02:03 vasta tsitaadiga

Jälle oma "väikese X360-ne nimekirja" uuendamisega kaua aega viitnud icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Pilti ka viimasena lisandunud asjadest (ja osadest mis Ex6-lt tagasi saadud).
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2009 23:13:56 vasta tsitaadiga

Tervest hunnikust pilt plox icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 16.03.2009 23:14:23 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Kurat. See vutlar, millest oma blogis räägid on küll jube lahe. Peaks ka omandama ühe. Mu Lite alumine pool on räigelt kriimustatud ikka.
Jah, minu meelest on see päriselt veel ägedam. Kuigi minu oma on ilma laheda seenepildita, lubasin selle tsiki groupie'ks hakata, sest tegu on lihtsalt parima kotiga DS'le. Kasutasin varem üht teist, aga see tasku on lihtsalt ületamatu. Lihtne ja geniaalne lahendus. Sel ajal, kui ma ei mängi, on DS ise 'pesus' ning välja võttes läigib nagu uus. Kunagi 100 aasta pärast tuleb vist kotti ennast kah pesta icon_smile.gif
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2009 00:57:19 vasta tsitaadiga

blah


+ 2 mängu on ka plaadil, paramparaa
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 17.03.2009 13:27:51 vasta tsitaadiga

mis asi on Sven co op?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2009 13:32:29 vasta tsitaadiga

Mod Half-Life'ile
http://store.steampowered.com/app/90005/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2009 14:33:11 oktoober 2008 - märts 2009 vasta tsitaadiga

Viimati kimbutasin seda teemat oma fookusest väljas fotodega 15. oktoobril 2008. Seega olen olnud passiivne kõrvaltkiibitseja juba üle viie kuu! Üheks põhjuseks on kindlasti ümbritsevatest oludest ja suurtest tulevikuplaanidest tingitud vajadus veidi kokku hoida ja mitte arutult igasse ilmakaarde raha loopida. Samas on paratamatult ka minu riiulid täiendust saanud ning tundub, et nüüd oleks õige aeg oma karmavõlga veidike vähendadada. Esmalt ülevaatlik grupipilt ja pärast seda juba detailsem lahkamine.



Perepilt:

Treasure'i "Bangai-O"-seerial oli seni õnnestunud minu radari alt läbi lipsata, aga härra DODONPACHI kiidusõnad DS-i mängu aadressil tekitasid minus viimaks huvi. Pealegi otsisin täiendust oma tärkavasse Dreamcasti mängude sektsiooni. Mõeldud, tehtud. Ja tõesti, kumbki mäng on isemoodi suurepärane, nõudes samas sellist sisseelamisvõimet ja näpuosavust, mida just igal surelikul kapaga jagada pole.

NDS:

Alguses ostsin Picross DS jaapanikeelse versiooni, ent tänu naturaalmajanduse võluväele sattus lõpuks riiulile hoopis sama mängu USA versioon. Mis seal pikemalt rääkida - üks paremaid puslemänge DS-ile, mis pakub alati meeldiva elamuse. Castlevania: Order of Ecclesia seevastu pühib minuga meeleldi põrandat, kuid pärast Castlevania: Dawn of Sorrow käest saadud ajupesu kannatan sellise kohtlemise viisakalt ära ja ütlen veel "aitäh" ka.

PS / PS2:

Seni on minu MGS-kogemus piirdunud Gamecube'ile ilmunud remake'iga MGS: Twin Snakes, mis mulle väga meeldis. Ainukeseks piprateraks suhkrutoosis oli seeria tõsimeelsete fännide pidev inin, et too remake jäävat originaalile alla nii mängitavuses kui õhkkonnas. Lõpuks otsustasingi järele kontrollida, kuidas lood tegelikult on. Eks siis kunagi saan teada. Persona 3: FES kuulub aga mängude hulka, mille ilmumist ma toetan juba puhtalt ideetasandil, hoolimata küsimusest, kust kuradi kohast ma võtan need läbimängimiseks vajalikud 80+ tundi. Õnneks ei rõhunud hind rahakotti...

PS3, vol. 1:

LBP (PS3 GOTY) ITT! Paraku oma eelkäija varju jääv Resistance 2 kahvatub glamuurse lauanaabri kõrval veelgi ja lõdiseb haledalt nurgas.

PS3, vol. 2:

Nende kahe mängu olemasolu valmistab mulle siirast rõõmu. Asjaolu, et ma mõlemas üsna haledalt hävin, pole takistuseks. (Vt ka viimast rida mu PSN ID-l!)

PS3, vol. 3:

Vajalikud aksessuaarid, et: 1) kleepida oma Burnout Paradise'i juhiloale lõpuks ometi autoportree; 2) kuulata mu üheliikmelise friends list'i täiskoosseisu sõbralikku korinat.

Japanarama:

Esimest korda kuulsin Yasunori Mitsuda & Millennial Fair'i esitatud Xenogears'i soundtrack'i arranžeeringut "Creid" aastal 2002. Vahepealsel ajal olen plaati kuulanud regulaarselt, vähemalt kord kvartalis. Kuna nägin, et sellest kombest pääsu pole, otsustasin tegevuse uuele tasemele viia. Meeldib ka mu naisele! Rhythm Tengoku (GBA) ei tule ilmselt kunagi omal algatusel meie kanti - seega tuleb ta kohale tuua väevõimuga.

(Aja)kirjandus:

Seitse numbrit ajakirja EDGE - endiselt parima kujundusega mänguajakiri, endiselt snobismi meistriklass, endiselt kohustuslik.

PSN:

Kiire kollaaž PSN-mängudest, mille eest meeleldi raha välja käisin. Viitsijad võivad mõistatada, mis mängudega on tegu; vastused leiduvad järgmises lauses. (Vasakult paremale: PixelJunk Eden, Flower, Noby Noby Boy, Lumines Supernova, Super Street Fighter II Turbo HD Remix.)

Lisaks olen vahepealsel ajal Steami kaudu omandanud järgmised tooted: Audiosurf, S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, Bioshock (teistkordne ost), Lost Planet: Extreme Condition, World of Goo.

Selleks korraks kõik. Luban, et järgmiseks korraks juurutan oma fotodele uue, ent vähemalt samavõrra turrutavalt rutiinse tausta. Seniks aga usinat oma varanduse pildistamist ja kaasvuajeristide silmarõõmuks siia teemasse postitamist teile! thumbs_up.gif


viimati muutis vabarna 22.03.2009 20:30:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2009 14:38:32 vasta tsitaadiga

Üks ainus ja juba viis aastat vist icon_lol.gif

Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2009 12:28:30 vasta tsitaadiga

Räägin mängust mis mul oli.
Orange Box PC-le nii kauaks kuni mul lambist steami account kinni pandi. Siis saatsin Valve support ticketi kaudu pucci ja viskasin mängu minema. Nii palju siis originaalidest.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2009 12:40:41 vasta tsitaadiga

Kas ma sain õigesti aru, et sa isegi ei üritanud uurida, miks su konto kinni pandi?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 19.03.2009 02:12:48 vasta tsitaadiga

Golden Sun'i mõlemad osad. Tegu on fantastilise kaheosalise RPG'ga Game Boy Advance'l. Mäng, mille järge oodatakse pikisilmi DS'le. Vähemalt mina ootan. Sellele on eelmistel aastatel veidi vihjatud kah. Õrnalt, kuid veenvalt.

Aga käesolevatel piltidel näha oleva seeria kohta käivaid emotsioone saab lugeda retropeldikust.




_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2009 18:38:24 vasta tsitaadiga

Muljetavaldav stealth edit. icon_neutral.gif

Samas, õnneks thumbs_up.gif postitus taaskord.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 20.03.2009 20:44:51 vasta tsitaadiga

vabarna kirjutas:
Muljetavaldav stealth edit. icon_neutral.gif Samas, õnneks thumbs_up.gif postitus taaskord.
Tänud ja sry, ma ei mallanud ära oodata, kuni Kapitan või keegi vastab ja samas tahtsin puhtalt postilt alustada icon_smile.gif Selline enda jälgede kustutamine võib vist tüütu paista küll, proovin edaspidi vältida.

Vahepeal lisandus: Maru's Mission Game Boy'le

Minu ülivägasuured tänuavaldused Flackole, kes kaevas siit threadist välja minu nädalataguse hala ning pakkus selle peale enda äsjasoetatud ja veel trükisooja Maru's Mission'i karbiversiooni minu kogusse ning oli nõus vastu võtma mõned minu väga tagasihoidlikud mängud! GB karbid ei ole just tänapäeva levinuim kaup ning see tõik muudab minu jaoks Flacko omakasupüüdmatu pakkumise kohe eriliselt oluliseks.
Flacko ülimat suuremeelsust jääb internetiavarustesse meenutama see pilt.

Nii korralikult hoitud karpi on raske isegi 18 aasta tagusest poest leida.

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 22.03.2009 08:26:01 vasta tsitaadiga

Palun icon_biggrin.gif

Mul on hea meel et sai sind rõõmustada. Ma olen ise ka väga õnnelik et Teie, terry, mulle SONIC AND KNUCKLESI LOCK ON TECNOLOGY mängu kinkisid koos 10 gameboy mänguga. AAga üle kõige meeldib mulle ikka see sonicu asi.

Ning Xbox Arcade lisandus 3 arcade mängu:

Peggle
Demon Tank vms
The Maw

1600ms punni on alles, kui miskit veel tleb välja eks siis ostan icon_biggrin.gif

Lisandus seeeeee:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margus25aa
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2008




sõnum 22.03.2009 17:45:07 vasta tsitaadiga

PS3-e mängud.

1. Fear
2. Uefa 2008
3. Oblivion
4. Uncharted
5. Orange box
6. Rainbow Six Vegas 2
7. Lost
8. Grid
9. GTA4
10.COD 4
11. Full Auto 2 Battlelines
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 22.03.2009 18:19:05 vasta tsitaadiga

Kui GH kitarrikarbid välja jätta, siis on minu kollektsiooni suurus peaaegu 11". Seda muidugi DS'i mängude arvelt. Wii karbid hoiavad suuruse tänamatult madalal. Seevastu DS'i euroopa karbid aitavad juba kahe mängu pealt terve sentimeetri võita.




Flacko, sinu Pinjata joonistus on awesome! Eriti parempoolne tüüp icon_smile.gif
Veel, ärge häbenege oma pilte näidata. Selle teema pildid ei ole kohe kindlasti spoilerid. Kellel link aeglane, keeraku brauseril cachemine peale.

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2009 20:31:39 vasta tsitaadiga

OK siis.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 22.03.2009 21:27:15 vasta tsitaadiga

Nagu uus postitus oleks icon_smile.gif
Mis tõestab taaskord, et spoiler tag ise spoilib rohkem kui tegelik sisu.

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.