|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
12.03.2009 15:25:46
|
|
|
kadedus!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.03.2009 15:58:27
|
|
|
|
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
12.03.2009 19:48:16
|
|
|
Spoiler 
Guild Wars Eye of the North on ka, kuid ainult koodina.
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
12.03.2009 20:17:31
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
Uu retrostuffi lisandus 200 eegu eest ning mu kauaoodatud Patapon2!!!!!!!!!!!! PATA PATA PATA PON! sry kvaliteedi pärast, käed värisesid tohutult
Panin omatehtud sisaliku ka sinna peale  |
Kadedus ät Maru's Mission, ma oleks selle karbiga variandi nõus 10 karbita mängu vastu vahetama
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.03.2009 21:11:07
|
|
|
| M3rcury kirjutas: |
Spoiler 
Guild Wars Eye of the North on ka, kuid ainult koodina. |
päris suur kogu sul aga kas alumisi mänge sealt kuhja alt ebamugav võtta pole?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
12.03.2009 21:31:45
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| M3rcury kirjutas: |
Spoiler 
Guild Wars Eye of the North on ka, kuid ainult koodina. |
päris suur kogu sul aga kas alumisi mänge sealt kuhja alt ebamugav võtta pole? |
mhm, ja kui hommikul särk vaja selga panna, kas õhtul tüütu pole seda karbi serva alla tagasi laotada
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
12.03.2009 21:54:46
|
|
|
Asjaolu, et hunniku üks alumisi mänge Gears of War jõudis täiesti edukalt omanimelist särki kinni hoidma, tõendab, et M3rcury jaoks pole see probleem!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
12.03.2009 22:00:22
|
|
|
| Kurat. Mul on üks Gearsi särk ja arvasin et mina olen kõva mees : (
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
13.03.2009 01:11:29
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| M3rcury kirjutas: |
Spoiler 
Guild Wars Eye of the North on ka, kuid ainult koodina. |
päris suur kogu sul aga kas alumisi mänge sealt kuhja alt ebamugav võtta pole? |
Eriti ei mängi alumisi mänge, aga kui teen siis tõstan kuhjaga ülemised ära, tegelikkuses on mul 2 kuhja. Üks kuhi on TLaD-st kuni Tony hawkini ja teine on ülejäänud, PS3 on samuti eraldi. Hea meelega paneks kuhugi riiulisse aga ei ole sellist head riiulit ja mängud mida tihedamini mängin on nagunii ülemises kihis.
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
13.03.2009 01:13:45
|
|
|
settekihid
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
14.03.2009 17:27:09
|
|
|
Spoiler 
DS-i all kükitab Castlevania: Dawn of Sorrow (asi mille ma oleks võinud pildile panna nägu ees). Simpsonite filmist vasakul on Gamecube mäng LoZ: Wind Waker, millest vasakul on Skullcandy FMJ karp. Pange kindlasti tähele ka Haapsalu suvelaadalt toodud klaashiirekest, kes vaatab hirmunult Big Daddyt.
Segaduste vältimiseks ütlen, et Gears of Wari kõrval steelbookis on Gears of War 2.
Spoiler 
Kiles on veel GBA Zelda Remake ja Street Fighter 4, mis saabus minu käte vahele veidras uudses pappkarbis. Ju siis Game arvas, et imelikes pappümbrikutes on asju parem transportida, kui prõksumullikilevoodriga ümbrikus. Final Fantasy VII on minu arust lahe ja haruldane natuke : ) Kõige parempoolsem plaat on Slayer - Reign in Blood
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
14.03.2009 18:39:50
|
|
|
Tegin pildi viimastest ostudest:
Spoiler 
mis lisandusid eelnevale "kogule":
Spoiler 
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
15.03.2009 16:52:29
|
|
|
Jee, lisandus
Aga kuna sai just kolitud, siis on ilmselt aeg taaskord setuppi näidata
Ehksiis sai kolitud kõik retrokonsoolid elutoast ära, kuigi iseenesest ju ruumi oleks, aga võim ja stuff mahuvad nüüd paremini ja retroga...
...sain hoopis nii. Ehksiis teisel korrusel on oma retronurk, korraliku CRT telekaga, mille taga kõik vanad konsoolid palju paremad paistavad.
Siin oli veits juttu ennist, kuidas kõik oma stuffi hoiavad, minu kogu kogu, va DLC stuff, on järjestatud siia. Üsna loogiline setup, arvan ise:
viimati muutis PeZ 22.03.2009 21:38:38, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
15.03.2009 18:06:33
|
|
|
Palju tuttavaid pakendeid mänge ja filme...
Mis seal all paremas nurgas on? Mingid kassetid ja n64 staff?
Mis võim ja kõllid need on? Ega mitte neutronid?
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
15.03.2009 18:30:28
|
|
|
all paremal mõned commadore 64 kassetid, ngage mängud ja mõned n64 mängud
võim on muidu sony ja tuttava isetehtud kõlarid.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
15.03.2009 20:38:48
|
|
|
PS1 mängudest on alles ainult Resident Evil 2. Ülejäänud kraam sai kõik koos konsooliga maha müüdud.
PS2 - FF12, MGS3.
Xbox360 - GTA4, Mass Effect, Fallout 3, Lost Odyssey, Saints Row 2.
PC mängudest sai viimati ostetud Guild Wars Collection.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
15.03.2009 23:23:26
|
|
|
Kahjuks ei tööta, mul pole seda adapterit See on Doom muidu
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
15.03.2009 23:29:04
|
|
|
PeZu profiilist leidsin sellise vahva asja nagu Backlogger.
EvilKatarni (me) oma siis. Kiire ja mugav viis oma kollektsiooni näitamiseks, ning lahe on just selle poolest, et sisaldab kõiki inimesele tuntud süsteeme ja mängud saad ise sisse kirjutada, mitte ei pea valima. See väldib seda, et ei saa homebrew mänge või litsentseerimata NES/SNES/2600 jne mänge lisada.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
15.03.2009 23:32:24
|
|
|
| Jep, see on päris äge, vaatan, et viimase paari päevaga on update tulnud mis laseb kompilatsioone lisada, see on väga hea feature.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
16.03.2009 00:37:53
|
|
|
Mul on tunne, et pean samuti Backloggerysse kolima, Gamespot on aeglane ning mul on juba paarkümmend GB mängu, mida neil olemas ei ole. Mängude lisamine käib läbi foorumi, mis on suht tüütu.
Edit, nüüd olen, Krebalo
Leidsin kohe ühe asja, mis veits imeb. Nimelt GB ja GBC on täiesti erinevad asjad, mis sest, et vahepeal toodeti selliseid GBC mänge, mis ja GB'l töötasid. Kuidas nii saab
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
16.03.2009 01:03:04
|
|
|
Gamespot läks jah pärast miskit redesigni väga ebameeldivaks ja aeglaseks... aga BL täidab vähemasti minu kõik vajadused ja paistab koguaeg kasvavat ja arenevat ka.
E: GiantBombi kasutajate setupid
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
16.03.2009 16:02:11
|
|
|
| Oeh kahjuks ei mahtunud ja ootab hetkel laoruumis maaleviimist/vahetust väiksema jalajäljega aparaadi vastu (mõni SEGA Naomi Boardiga, paluks).
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
16.03.2009 18:17:23
|
|
|
| PeZ kirjutas: |
Kahjuks ei tööta, mul pole seda adapterit See on Doom muidu  |
müü mulle maha
tegelt, kui huvi on siis ma võin adapteriga mingi aeg külla tulla. (retrogamereid lugema näiteks)
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
16.03.2009 22:22:31
|
|
|
GameBoy guide book?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
16.03.2009 22:29:09
|
|
|
| amddude kirjutas: |
GameBoy guide book?  |
Njaa, sa pead veel natukene tähti õppima
Aga jah, muidu on tegu sellise asjaga, mida me kahjuks tänapäeval enam ei näe. Nintendo enda poolt väljastatud mängukataloogiga Game Boy Player's Guide. Ma kunagi loodan neid lähemalt vaadelda.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
16.03.2009 22:57:15
|
|
|
| Kurat. See vutlar, millest oma blogis räägid on küll jube lahe. Peaks ka omandama ühe. Mu Lite alumine pool on räigelt kriimustatud ikka.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qodopob
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2008
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
16.03.2009 23:13:56
|
|
|
Tervest hunnikust pilt plox
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
16.03.2009 23:14:23
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| Kurat. See vutlar, millest oma blogis räägid on küll jube lahe. Peaks ka omandama ühe. Mu Lite alumine pool on räigelt kriimustatud ikka. |
Jah, minu meelest on see päriselt veel ägedam. Kuigi minu oma on ilma laheda seenepildita, lubasin selle tsiki groupie'ks hakata, sest tegu on lihtsalt parima kotiga DS'le. Kasutasin varem üht teist, aga see tasku on lihtsalt ületamatu. Lihtne ja geniaalne lahendus. Sel ajal, kui ma ei mängi, on DS ise 'pesus' ning välja võttes läigib nagu uus. Kunagi 100 aasta pärast tuleb vist kotti ennast kah pesta
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
17.03.2009 00:57:19
|
|
|
blah
+ 2 mängu on ka plaadil, paramparaa
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
17.03.2009 13:27:51
|
|
|
| mis asi on Sven co op?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
17.03.2009 14:33:11
oktoober 2008 - märts 2009 |
|
|
Viimati kimbutasin seda teemat oma fookusest väljas fotodega 15. oktoobril 2008. Seega olen olnud passiivne kõrvaltkiibitseja juba üle viie kuu! Üheks põhjuseks on kindlasti ümbritsevatest oludest ja suurtest tulevikuplaanidest tingitud vajadus veidi kokku hoida ja mitte arutult igasse ilmakaarde raha loopida. Samas on paratamatult ka minu riiulid täiendust saanud ning tundub, et nüüd oleks õige aeg oma karmavõlga veidike vähendadada. Esmalt ülevaatlik grupipilt ja pärast seda juba detailsem lahkamine.
Perepilt:
Treasure'i "Bangai-O"-seerial oli seni õnnestunud minu radari alt läbi lipsata, aga härra DODONPACHI kiidusõnad DS-i mängu aadressil tekitasid minus viimaks huvi. Pealegi otsisin täiendust oma tärkavasse Dreamcasti mängude sektsiooni. Mõeldud, tehtud. Ja tõesti, kumbki mäng on isemoodi suurepärane, nõudes samas sellist sisseelamisvõimet ja näpuosavust, mida just igal surelikul kapaga jagada pole.
NDS:
Alguses ostsin Picross DS jaapanikeelse versiooni, ent tänu naturaalmajanduse võluväele sattus lõpuks riiulile hoopis sama mängu USA versioon. Mis seal pikemalt rääkida - üks paremaid puslemänge DS-ile, mis pakub alati meeldiva elamuse. Castlevania: Order of Ecclesia seevastu pühib minuga meeleldi põrandat, kuid pärast Castlevania: Dawn of Sorrow käest saadud ajupesu kannatan sellise kohtlemise viisakalt ära ja ütlen veel "aitäh" ka.
PS / PS2:
Seni on minu MGS-kogemus piirdunud Gamecube'ile ilmunud remake'iga MGS: Twin Snakes, mis mulle väga meeldis. Ainukeseks piprateraks suhkrutoosis oli seeria tõsimeelsete fännide pidev inin, et too remake jäävat originaalile alla nii mängitavuses kui õhkkonnas. Lõpuks otsustasingi järele kontrollida, kuidas lood tegelikult on. Eks siis kunagi saan teada. Persona 3: FES kuulub aga mängude hulka, mille ilmumist ma toetan juba puhtalt ideetasandil, hoolimata küsimusest, kust kuradi kohast ma võtan need läbimängimiseks vajalikud 80+ tundi. Õnneks ei rõhunud hind rahakotti...
PS3, vol. 1:
LBP (PS3 GOTY) ITT! Paraku oma eelkäija varju jääv Resistance 2 kahvatub glamuurse lauanaabri kõrval veelgi ja lõdiseb haledalt nurgas.
PS3, vol. 2:
Nende kahe mängu olemasolu valmistab mulle siirast rõõmu. Asjaolu, et ma mõlemas üsna haledalt hävin, pole takistuseks. (Vt ka viimast rida mu PSN ID-l!)
PS3, vol. 3:
Vajalikud aksessuaarid, et: 1) kleepida oma Burnout Paradise'i juhiloale lõpuks ometi autoportree; 2) kuulata mu üheliikmelise friends list'i täiskoosseisu sõbralikku korinat.
Japanarama:
Esimest korda kuulsin Yasunori Mitsuda & Millennial Fair'i esitatud Xenogears'i soundtrack'i arraneeringut "Creid" aastal 2002. Vahepealsel ajal olen plaati kuulanud regulaarselt, vähemalt kord kvartalis. Kuna nägin, et sellest kombest pääsu pole, otsustasin tegevuse uuele tasemele viia. Meeldib ka mu naisele! Rhythm Tengoku (GBA) ei tule ilmselt kunagi omal algatusel meie kanti - seega tuleb ta kohale tuua väevõimuga.
(Aja)kirjandus:
Seitse numbrit ajakirja EDGE - endiselt parima kujundusega mänguajakiri, endiselt snobismi meistriklass, endiselt kohustuslik.
PSN:
Kiire kollaa PSN-mängudest, mille eest meeleldi raha välja käisin. Viitsijad võivad mõistatada, mis mängudega on tegu; vastused leiduvad järgmises lauses. (Vasakult paremale: PixelJunk Eden, Flower, Noby Noby Boy, Lumines Supernova, Super Street Fighter II Turbo HD Remix.)
Lisaks olen vahepealsel ajal Steami kaudu omandanud järgmised tooted: Audiosurf, S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, Bioshock (teistkordne ost), Lost Planet: Extreme Condition, World of Goo.
Selleks korraks kõik. Luban, et järgmiseks korraks juurutan oma fotodele uue, ent vähemalt samavõrra turrutavalt rutiinse tausta. Seniks aga usinat oma varanduse pildistamist ja kaasvuajeristide silmarõõmuks siia teemasse postitamist teile!
viimati muutis vabarna 22.03.2009 20:30:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raiksman
HV veteran

liitunud: 25.11.2003
|
17.03.2009 14:38:32
|
|
|
Üks ainus ja juba viis aastat vist
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
18.03.2009 12:28:30
|
|
|
Räägin mängust mis mul oli.
Orange Box PC-le nii kauaks kuni mul lambist steami account kinni pandi. Siis saatsin Valve support ticketi kaudu pucci ja viskasin mängu minema. Nii palju siis originaalidest.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
18.03.2009 12:40:41
|
|
|
| Kas ma sain õigesti aru, et sa isegi ei üritanud uurida, miks su konto kinni pandi?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
19.03.2009 02:12:48
|
|
|
Golden Sun'i mõlemad osad. Tegu on fantastilise kaheosalise RPG'ga Game Boy Advance'l. Mäng, mille järge oodatakse pikisilmi DS'le. Vähemalt mina ootan. Sellele on eelmistel aastatel veidi vihjatud kah. Õrnalt, kuid veenvalt.
Aga käesolevatel piltidel näha oleva seeria kohta käivaid emotsioone saab lugeda retropeldikust.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
19.03.2009 18:38:24
|
|
|
Muljetavaldav stealth edit.
Samas, õnneks postitus taaskord.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
20.03.2009 20:44:51
|
|
|
| vabarna kirjutas: |
Muljetavaldav stealth edit. Samas, õnneks postitus taaskord. |
Tänud ja sry, ma ei mallanud ära oodata, kuni Kapitan või keegi vastab ja samas tahtsin puhtalt postilt alustada Selline enda jälgede kustutamine võib vist tüütu paista küll, proovin edaspidi vältida.
Vahepeal lisandus: Maru's Mission Game Boy'le
Minu ülivägasuured tänuavaldused Flackole, kes kaevas siit threadist välja minu nädalataguse hala ning pakkus selle peale enda äsjasoetatud ja veel trükisooja Maru's Mission'i karbiversiooni minu kogusse ning oli nõus vastu võtma mõned minu väga tagasihoidlikud mängud! GB karbid ei ole just tänapäeva levinuim kaup ning see tõik muudab minu jaoks Flacko omakasupüüdmatu pakkumise kohe eriliselt oluliseks.
Flacko ülimat suuremeelsust jääb internetiavarustesse meenutama see pilt.
Nii korralikult hoitud karpi on raske isegi 18 aasta tagusest poest leida.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
22.03.2009 08:26:01
|
|
|
Palun
Mul on hea meel et sai sind rõõmustada. Ma olen ise ka väga õnnelik et Teie, terry, mulle SONIC AND KNUCKLESI LOCK ON TECNOLOGY mängu kinkisid koos 10 gameboy mänguga. AAga üle kõige meeldib mulle ikka see sonicu asi.
Ning Xbox Arcade lisandus 3 arcade mängu:
Peggle
Demon Tank vms
The Maw
1600ms punni on alles, kui miskit veel tleb välja eks siis ostan
Lisandus seeeeee:
Spoiler 
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus25aa
HV vaatleja
liitunud: 18.05.2008
|
22.03.2009 17:45:07
|
|
|
PS3-e mängud.
1. Fear
2. Uefa 2008
3. Oblivion
4. Uncharted
5. Orange box
6. Rainbow Six Vegas 2
7. Lost
8. Grid
9. GTA4
10.COD 4
11. Full Auto 2 Battlelines
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
22.03.2009 18:19:05
|
|
|
Kui GH kitarrikarbid välja jätta, siis on minu kollektsiooni suurus peaaegu 11". Seda muidugi DS'i mängude arvelt. Wii karbid hoiavad suuruse tänamatult madalal. Seevastu DS'i euroopa karbid aitavad juba kahe mängu pealt terve sentimeetri võita.
Flacko, sinu Pinjata joonistus on awesome! Eriti parempoolne tüüp
Veel, ärge häbenege oma pilte näidata. Selle teema pildid ei ole kohe kindlasti spoilerid. Kellel link aeglane, keeraku brauseril cachemine peale.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|