Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  VMT: Crysis MP + Wars MP! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 89, 90, 91  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas jätkame Crysis 2 MP teemadel siin, või teema uue teema?
Jätkame vanas teemas
30%
 30%  [ 3 ]
Teeme uue teema
70%
 70%  [ 7 ]
hääli kokku : 10

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 13.03.2009 05:39:00 vasta tsitaadiga

mannatera kirjutas:
1vs1 on rohkem taktika kui te arvata oskate.

korraldame siis nv'l mingi 1on1 teema? paneme nimed kirja ja teeme püramiidi

jaa! icon_razz.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2009 07:04:47 vasta tsitaadiga

mannatera kirjutas:
1vs1 on rohkem taktika kui te arvata oskate.

Kökimöki taktika.Lase pähe ja korras icon_lol.gif

Sai täna NH-s veel kaks mängu tehtud.Kumbki just hästi ei läinud aga mind kiruti jälle päris kenasti vastastiimi poolt icon_biggrin.gif .
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Tegin tiimikaaslastele 5x spawnicv välja ja unlockisin nad kõik aga lollid ei võtnud.Noh mis teha.Lambad olid icon_evil.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Campisin mapi serval icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Jälle lollid tiimikaaslased ei aidanud ja pidin üksi terve tuumaarmaada vastu võitlema icon_evil.gif .Lõpuks nad said ikka HQ ära hävitada d6 juurest mäe pealt ,kuna ma ei saanud ju kahes kohas korraga olla ja keegi ei aidanud mind kah icon_evil.gif .NK tunnelist siiski raisad läbi ei pääsenud tänu minule :twisted:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2009 09:48:06 vasta tsitaadiga

ok mirkel, ja mina (mängus lirp) oleme kirjas icon_biggrin.gif keegi veel?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2009 10:27:46 vasta tsitaadiga

Kiskus ikka näo icon_eek.gif selline map thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2009 10:30:59 vasta tsitaadiga

mis map see?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2009 11:36:46 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Kiskus ikka näo icon_eek.gif selline map thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Mis seal erilist, suht kole imho. Ma vist isegi tean mis map see on aga nimi ei tule meelde, keele peal...
___________
Ise võiks kah käpp olla tolles kohalikus lõbutsemises.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2009 15:02:08 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
kole imho. Ma vist isegi tean mis map see on aga nimi ei tule meelde, keele peal...



Väga ilusa vaatega mapp. Tahan indoneesiasse icon_smile.gif

_________

Aga see 1 v 1 teema. Tunnistan kohe mannatera-killerwave-mirkeli paremaks endast ja tomorrowi võrdseks. Kui need kolm panna pingejärjekorda, siis esimeseks loeks mirkeli, siis mannatera siis killerwave. G80 ei oska kuskile paigutada, peale selle et endast ette muidugi, tean et ta oli mingi aeg karm. icon_smile.gif

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2009 15:17:30 vasta tsitaadiga

Kui selline asi teha, siis oleks mul mõned ettepanekud.
Hea oleks piirata kasutatavate relvade valikut. Välja jätta kohe Gauss ja tavaline snaiper, claymore ja explosive ning ka RPG.
Lahinguvaljaks kasutada mõnda väikest(vb isegi custom) mappi.
Näiteks midagi Sangi kollektsioonist. http://crymod.com/filebase.php?fileid=2879&lim=0&letter=S See spets 1v1 2v2 3v3 map kus vaid tavalised relvad. Ise ka seda mänginud
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2009 17:24:27 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Kiskus ikka näo icon_eek.gif selline map thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Mis seal erilist, suht kole imho. Ma vist isegi tean mis map see on aga nimi ei tule meelde, keele peal...
___________
Ise võiks kah käpp olla tolles kohalikus lõbutsemises.

Just see on sinu IMO, endale meeldib rohkem loodus aga paistab et siinsele rahvale meeldivad kõrbed icon_neutral.gif Vahet ei ole, lihtsalt meeldib selline rohelus icon_wink.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2009 17:44:05 vasta tsitaadiga

Mulle läheb ka rohelus peale thumbs_up.gif

Millal siis 1vs 1 tuleb icon_lol.gif Et saaks rahus viimase koha ära võtta icon_sad.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2009 18:06:06 vasta tsitaadiga

hetkel 3 nime, kolmekesi vist ei tee veel?

mirkel, mannatera, cb4
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2009 18:10:10 vasta tsitaadiga

Heh, see nädalavahetus ei saa nagunii icon_wink.gif Mina ja g80 oleme ühisel HV üritusel 8)
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2009 19:29:32 vasta tsitaadiga

Ja mina ei saa Alates Teisipäevast crysist kuu aega mängida icon_confused.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 14.03.2009 07:36:20 vasta tsitaadiga

1vs1 matchides on tavaliselt poolday, aimmapv2 või excavation mapiks.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2009 09:41:06 vasta tsitaadiga

Mirkel kirjutas:
1vs1 matchides on tavaliselt poolday, aimmapv2 või excavation mapiks.


aimmapv2 liiga suur ja samas väheste võimalustega, excavation sobiks, poolday samuti liialt väheste võimalistega map. Aga too sang map on ideaalne 1v1, seal erinevaid tasandeid nii mingil määral, seiand mis muidu mujal lihtsalt seinad on seal laiad ja astmelised ja terve map on ehitatud sedasi. Annab võimalust nii hüppamiseks kui ka muuks icon_wink.gif
___________________
Mis puutub sellesse eelnevalt xxl poolt postitatud piltidega mappi, siis loodus tore asi aga see map kakasti tehtud lihtsalt, lihtsalt ütlen nagu asjad on, vabandust kui kellegi tundeid riivan.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2009 15:03:03 vasta tsitaadiga

coast on ka ilgelt hea väike map 1vs1 jaoks
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2009 18:20:56 vasta tsitaadiga

PATCH 1.4 WARS Friday 20th March at 19:00 CET http://www.mycrysis.com/thread.php?threadid=40870 banana_dance.gif hevi.gif

General Fixes

* Fixed a crash relating to dropped weapons
* Fixed an issue where spectating players could impede other players' movement
* Fixed several memory leaks
* Several optimisations
* Scope position broken when picking up the same weapon type

Updates and improvements

* All graphic settings are now available on DX9 machines
* Improved visibility of mouse cursor on bright backgrounds
* Improved hit feedback when shooting vehicles
* Modding interface is now available

Balance

* Cloaked players are no longer detected by the Radar Kit
* Reduced radius of Radar Kit scan sound

+ EDITOR bounce.gif


viimati muutis Killerwave 18.03.2009 18:35:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2009 18:34:01 vasta tsitaadiga

Täna üle pika aja aeg ja peaks vist kohe varsti crysise kallale minema 8)
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2009 18:34:34 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Täna üle pika aja aeg ja peaks vist kohe varsti crysise kallale minema 8)
Tuleb välja reedel icon_razz1.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2009 18:35:35 vasta tsitaadiga

Aa, sain juba aru jah et veel polegi icon_biggrin.gif Aga noh icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2009 05:33:01 vasta tsitaadiga

Ei teagi kohe kas need muudatused nüüd on head või mitte icon_eek.gif
tsitaat:
Balance

* Cloaked players are no longer detected by the Radar Kit
* Reduced radius of Radar Kit scan sound

Suht kahtlane siis radarit enam kasutada.Samas kavatsen ikka istuda, siis protos üleval ja cloackituna skännides oma tiimi aidata icon_biggrin.gif .Vastased mind ei avasta kui cloackitud ja ei kuule ka radariheli nii kaugelt.
Mida see täpselt tähendab?:
tsitaat:
* Modding interface is now available


Lõpuks ka editor.Kuna ise mappe ei tee siis pole tohutu tähtsusega aga näppida ikka kavatsen icon_razz1.gif .Killerwave-l muidugi suur punane ring 20-da ümber tõmmatud icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT:Kahju,et keegi ei näinud.Mul tulid head mängud välja täna icon_biggrin.gif :
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2009 11:38:11 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
.


mulle meeldis, et sai sinuga koostööd teha. icon_smile.gif Kahju et mikrit ei saand kasutada, klappide juhe on mul kusagil katki veninud.
Peab ootama sügiseni, sest parandustöökodasid ei tea kus võiksid olla ja uute heade klappide jaoks raha põle.

Sügisel peaksid olema välja tulnud megaladoni razeri klapid siis ostab need icon_smile.gif

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2009 19:17:28 vasta tsitaadiga

Sai ka nendega eile õhtul mängitud, nad lasid vist poole ööni edasi. icon_neutral.gif
Tumbuser sai pahaseks et ma vtole maha ei võtnud, minu arust oli küll väga vahva külg kõlje kõrval vastaste vtoliga üksteise jalaväge purustada ja TS lolli möla ajada icon_lol.gif Ega see pole asi midagi iga päev teha saaks icon_wink.gif Eks ta vb tiba ebaaus ole teiste mängijate suhtes whistle.gif , aga Funni oli küll palju palju w00t.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2009 23:35:08 vasta tsitaadiga

NIIEA
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2009 08:42:19 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
üksteise jalaväge purustada ja TS lolli möla ajada


Alguses püüdsin sind meeleheitlikult kaitsta, siis mingi aeg vaatasin et vennad hõljuvad rahulikult kõrvuti. Loomulikult sain pahaseks. Ma vist isegi lasin AA tankiga su vtoli pihta.

Järgmine kord näeb seda siis võtab pseudotanki või gaussauto ja hakkab diskreetselt turvalisest kohast sisestama. Säherdune piix ei tapa aga piloot saab reas orgasme. icon_smile.gif

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2009 11:00:16 vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
Killerwave kirjutas:
üksteise jalaväge purustada ja TS lolli möla ajada



Järgmine kord näeb seda siis võtab pseudotanki või gaussauto ja hakkab diskreetselt turvalisest kohast sisestama. Säherdune <b>piix</b> ei tapa aga piloot saab reas orgasme. icon_smile.gif


Arvata on icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2009 05:51:05 vasta tsitaadiga

Oh bljaa.Täna sai mingi eriti pikk sessioon maha peetud.Võibolla ajaliselt kestvuselt isegi isiklik rekord icon_eek.gif :
Spoiler Spoiler Spoiler


Crystatsi andmetel vähemalt 7,5 tundi thumbs_up.gif

Ohoo.Mesa on kah plussis lõpuks.

1.02 KD Ratio icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2009 20:31:24 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Oh


Lähen nh servusse tule ka teeme ühe maratoniumi icon_smile.gif Hommikul olin korra sees ja sõdisin nende peamehe revolutionX-ga, umbes nii et ühe korra oman mina AA-ga ja siis tema kaks korda vtoliga. Aga fun ikka. icon_smile.gif

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2009 21:37:26 vasta tsitaadiga

Segased. icon_biggrin.gif Mängiks ise ka nii palju kui aega oleks ja piisavalt kaua istuda suudaks. Eelmine nädal oli vaheaeg, mõtlesin küll, et saab kõvasti Crysist taguda, aga ikka ei jõudnud. thumbs_down.gif Suvel on vast rohkem aega, siis saaks maratone teha ja tuleks arengut ka. Kui ikka mõni nädal üldse ei jõua mängida langeb skill nii ära, et mänguisu kadund.

tomorrow on küll hea arengu vahepeal teinud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_r
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 24.03.2009 01:20:40 vasta tsitaadiga

tervitused, olen küll uus kasutaja aga vahest võetakse mind kah kamba crysist mängima sinna serverisse
proovisin ka teema algatajale PM i saata aga ei õnnestunud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2009 01:54:52 vasta tsitaadiga

Täna sai üks mäng tehtud taas, viimasel ajal ma ei tea mis jama on aga ei tunne enam ennast väga kindlalt enam klaveri ja hiire taga icon_neutral.gif Enivei siin näide minu parkimisoskusest ja mitte ärge küsige ka kuidas see juhtus, oleks veel teistpidi ja nina allapoole saaks veel aru aga....naerda sai icon_lol.gif

Vb homme taas jõuab mõned mängud teha, hetkel aga ropp väsimus ja peavalu ning seega magama...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2009 04:53:36 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Täna sai üks mäng tehtud taas, viimasel ajal ma ei tea mis jama on aga ei tunne enam ennast väga kindlalt enam klaveri ja hiire taga icon_neutral.gif Enivei siin näide minu parkimisoskusest ja mitte ärge küsige ka kuidas see juhtus, oleks veel teistpidi ja nina allapoole saaks veel aru aga....naerda sai icon_lol.gif

Vb homme taas jõuab mõned mängud teha, hetkel aga ropp väsimus ja peavalu ning seega magama...

Spoiler Spoiler Spoiler


icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2009 12:46:04 vasta tsitaadiga

martin_r kirjutas:
tervitused, olen küll uus kasutaja aga vahest võetakse mind kah kamba crysist mängima sinna serverisse
proovisin ka teema algatajale PM i saata aga ei õnnestunud


Tere jah, rahvas viimasel ajal ära kadunud, ning eesti servu puha kokku kuivanud. Siinsed manjakid(thumbuser, tomorrow, killerwave jne) pelavad põhiliselt NH serveris(Noob hunters). Ise olen vabsee ilma pc-ita ja ei saa kahjuks mõnda aega isegi mängu käivitada.

MIx sa mulle ps-i ei saanud saata? icon_neutral.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2009 16:04:30 vasta tsitaadiga

ot:
Cb4 kirjutas:
MIx sa mulle ps-i ei saanud saata? icon_neutral.gif

Kui ma ei eksi siis nüüd uued kasutajad ei saagi saata PS-i.Mingi turvameede vms icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2009 18:02:35 vasta tsitaadiga

Lõin eile õhtul editori lahti ja välgust tekkis mõte mida kohe sõna otseses mõttes voolima ja välja uuristama hakkasin.
Esialgne tulemus siis järgnevatel piltidel.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Tolle saaks teha lihtsalt TIA/IA mapiks ning lisada veel mõningaid elemente nagu kosed, vb mingit väheldast taimestikku väljapoole jne
Nii sees kui väljas saab ringi joosta ning seal on mitmeid läbikäike ja vb isegi üllatavaid käike. Esimesel korral ei pruugi arugi saada kuhu sattunud oled kui ringi kõnnid seal.


viimati muutis Killerwave 26.03.2009 18:04:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2009 18:04:23 vasta tsitaadiga

Päris sefid pildid 8) crysise ise taas peale tulnud icon_biggrin.gif

Aga selle pole kasu icon_neutral.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_r
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 26.03.2009 21:02:04 vasta tsitaadiga

mikssiis sellest kasu ei ole, ma sain sinna servuse lõpuks sisse icon_smile.gif
omasin seal natuke iseennast icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2009 21:09:57 vasta tsitaadiga

Pc-d ei ole icon_neutral.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 26.03.2009 21:27:36 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Lõin eile õhtul editori lahti ja välgust tekkis mõte mida kohe sõna otseses mõttes voolima ja välja uuristama hakkasin.
Esialgne tulemus siis järgnevatel piltidel.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Tolle saaks teha lihtsalt TIA/IA mapiks ning lisada veel mõningaid elemente nagu kosed, vb mingit väheldast taimestikku väljapoole jne
Nii sees kui väljas saab ringi joosta ning seal on mitmeid läbikäike ja vb isegi üllatavaid käike. Esimesel korral ei pruugi arugi saada kuhu sattunud oled kui ringi kõnnid seal.

Meenutab nvidia DX10 promo värki jubedalt. icon_wink.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 26.03.2009 21:29:04 vasta tsitaadiga

Cascades icon_razz.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2009 21:30:41 vasta tsitaadiga

Sel juhul on minu mälu väga huvitav, ei tulnud küll selle peale et sealt paralleele tõmmata icon_neutral.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2009 02:48:21 vasta tsitaadiga

eje. NH klann on harjund õhust nukema --- ronisid karjakaupa sisse ja mudkui uhavad- võtsin locpik kiti ja kui järgmise satsi järgi mindi, siis võtsin vtoli üle ja tapsin kõik väljatulnud nukesoovijad maha --- aga krt korraga sai vaid ühe nukerelva pardale võtta. Tüübid vangutasid pead--- see taktika oli midagi uut. icon_biggrin.gif



tegin NH-s veel ühe mängu - maratonmängu --- NH p3ng oli üks kindral, mina teine ja siis sõdisime kogu aeg üksteise vastu vtolidega. Olin tast veidi parem icon_smile.gif NH Azul proovis ka vtole teha aga tema omad lasin alla kõik. icon_smile.gif Jube lahing oli icon_biggrin.gif

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2009 03:19:20 vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
eje. NH klann on harjund õhust nukema --- ronisid karjakaupa sisse ja mudkui uhavad- võtsin locpik kiti ja kui järgmise satsi järgi mindi, siis võtsin vtoli üle ja tapsin kõik väljatulnud nukesoovijad maha --- aga krt korraga sai vaid ühe nukerelva pardale võtta. Tüübid vangutasid pead--- see taktika oli midagi uut. icon_biggrin.gif



tegin NH-s veel ühe mängu - maratonmängu --- NH p3ng oli üks kindral, mina teine ja siis sõdisime kogu aeg üksteise vastu vtolidega. Olin tast veidi parem icon_smile.gif NH Azul proovis ka vtole teha aga tema omad lasin alla kõik. icon_smile.gif Jube lahing oli icon_biggrin.gif


Peaks ka vb mängima, hetkel mingi pausi moodi asi, mis sest et hetkel nagu just aega ja sai puhkusele koolist mõneks ajaks. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2009 03:39:48 vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
eje. NH klann on harjund õhust nukema --- ronisid karjakaupa sisse ja mudkui uhavad- võtsin locpik kiti ja kui järgmise satsi järgi mindi, siis võtsin vtoli üle ja tapsin kõik väljatulnud nukesoovijad maha

Oi see oli hea lüke icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 18:14:53 vasta tsitaadiga

Viimane üllitis ka crymodis üleval...

[Work in Progress]
Dream
http://crymod.com/thread.php?postid=479851#post479851

EDIT:

Täna just hetk tagasi oli -NH- serveris 64 sloti test. Max mis kokku inimesi mängis korraga oli 50 icon_eek.gif ja vot see oli juba lahing.
Kahjuks lõppes test sellega mida ma juba ennem kartsin, ping lag ja server hetkel maas. Vb meie suur liider RevolutionX suudab asja siiski tööle saada(selleks oligi praegune test et leida vigu ja neid oli veel) ning mõne päeva pärast tuleb NH servusse SUURI muutusi aga eks seda näete juba siis.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 20:22:04 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Täna just hetk tagasi oli -NH- serveris 64 sloti test.


Kui nad sellega hakkama saavad - panevad 64 rahuldavalt käima - siis kirjutan avalduse komsom...ptüi.... NH-sse astumiseks. icon_smile.gif
Ja teen annetuse neile kui nad ütlevad või seletavad kuidas tavalisest hanzanetist saab lihtinime oma lihtkonto kaudu ülekannet teha ilma et ülekanne ei läheks maksma mingi 300 raha icon_smile.gif

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 20:56:55 vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
Killerwave kirjutas:
Täna just hetk tagasi oli -NH- serveris 64 sloti test.


Kui nad sellega hakkama saavad - panevad 64 rahuldavalt käima - siis kirjutan avalduse komsom...ptüi.... NH-sse astumiseks. icon_smile.gif
Ja teen annetuse neile kui nad ütlevad või seletavad kuidas tavalisest hanzanetist saab lihtinime oma lihtkonto kaudu ülekannet teha ilma et ülekanne ei läheks maksma mingi 300 raha icon_smile.gif


64 slot server oli ka eraldi üleval aga hetkel kahandati seda 54 aga seegi hea ning asi töötab, enamvähem. Asi siiski TESTserverina.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 30.03.2009 20:59:19 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Viimane üllitis ka crymodis üleval...

[Work in Progress]
Dream
http://crymod.com/thread.php?postid=479851#post479851

EDIT:

Täna just hetk tagasi oli -NH- serveris 64 sloti test. Max mis kokku inimesi mängis korraga oli 50 icon_eek.gif ja vot see oli juba lahing.
Kahjuks lõppes test sellega mida ma juba ennem kartsin, ping lag ja server hetkel maas. Vb meie suur liider RevolutionX suudab asja siiski tööle saada(selleks oligi praegune test et leida vigu ja neid oli veel) ning mõne päeva pärast tuleb NH servusse SUURI muutusi aga eks seda näete juba siis.

Assa nugis see on JULM! icon_biggrin.gif
Juba 32-ga oli vahest selline madin, et oi oi. icon_biggrin.gif
Krt peab ka varsti jälle mängima hakkama.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2009 20:59:20 vasta tsitaadiga

Hehh, tulin ka sisse, 30sek mängisin, siis server crasshis. icon_lol.gif
Ma loodan et nad selle korralikult tööle saavad.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2009 06:14:32 vasta tsitaadiga

windsurfer kirjutas:
Hehh, tulin ka sisse, 30sek mängisin, siis server crasshis. icon_lol.gif
Ma loodan et nad selle korralikult tööle saavad.


Sul ei vedanud jah, ma sain tükk aega seal mängida thumbs_up.gif Hetkel kahandati seda 50 peale, eks ülemused katsetavad erinevaid asju seal, ka uusi VOTE stuffi jne

Edit: 50 servu töötab juba mitu tundi ilusti, sai mõned head mängud tehtud. Möllu on küll tunduvalt rohkem, iseasi kas see ka jääb nii...

FAIL

Crytek pani selle kinni kuna see oli nende reeglite vastane tegevus teha suurem servu sedasi.
Ülejäänud tekst(umbes 2000 ühikut on tsenseeritud) ja see kõik cryteki pihta bullshit boxing_smiley.gif eusa_wall.gif kopp.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  VMT: Crysis MP + Wars MP! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 89, 90, 91  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.