|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas jätkame Crysis 2 MP teemadel siin, või teema uue teema? |
| Jätkame vanas teemas |
|
30% |
[ 3 ] |
| Teeme uue teema |
|
70% |
[ 7 ] |
|
| hääli kokku : 10 |
|
| autor |
|
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
13.03.2009 05:39:00
|
|
|
| mannatera kirjutas: |
1vs1 on rohkem taktika kui te arvata oskate.
korraldame siis nv'l mingi 1on1 teema? paneme nimed kirja ja teeme püramiidi |
jaa!
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
13.03.2009 07:04:47
|
|
|
| mannatera kirjutas: |
| 1vs1 on rohkem taktika kui te arvata oskate. |
Kökimöki taktika.Lase pähe ja korras
Sai täna NH-s veel kaks mängu tehtud.Kumbki just hästi ei läinud aga mind kiruti jälle päris kenasti vastastiimi poolt .
Spoiler 
Spoiler 
Tegin tiimikaaslastele 5x spawnicv välja ja unlockisin nad kõik aga lollid ei võtnud.Noh mis teha.Lambad olid
Spoiler 
Campisin mapi serval
Spoiler 
Jälle lollid tiimikaaslased ei aidanud ja pidin üksi terve tuumaarmaada vastu võitlema .Lõpuks nad said ikka HQ ära hävitada d6 juurest mäe pealt ,kuna ma ei saanud ju kahes kohas korraga olla ja keegi ei aidanud mind kah .NK tunnelist siiski raisad läbi ei pääsenud tänu minule :twisted:
Spoiler 
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
13.03.2009 09:48:06
|
|
|
ok mirkel, ja mina (mängus lirp) oleme kirjas keegi veel?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
13.03.2009 10:27:46
|
|
|
Kiskus ikka näo selline map
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
13.03.2009 10:30:59
|
|
|
| mis map see?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
13.03.2009 11:36:46
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
Kiskus ikka näo selline map
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
|
Mis seal erilist, suht kole imho. Ma vist isegi tean mis map see on aga nimi ei tule meelde, keele peal...
___________
Ise võiks kah käpp olla tolles kohalikus lõbutsemises.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
13.03.2009 15:02:08
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
| kole imho. Ma vist isegi tean mis map see on aga nimi ei tule meelde, keele peal... |
Väga ilusa vaatega mapp. Tahan indoneesiasse
_________
Aga see 1 v 1 teema. Tunnistan kohe mannatera-killerwave-mirkeli paremaks endast ja tomorrowi võrdseks. Kui need kolm panna pingejärjekorda, siis esimeseks loeks mirkeli, siis mannatera siis killerwave. G80 ei oska kuskile paigutada, peale selle et endast ette muidugi, tean et ta oli mingi aeg karm.
_________________ "The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."
. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
13.03.2009 15:17:30
|
|
|
Kui selline asi teha, siis oleks mul mõned ettepanekud.
Hea oleks piirata kasutatavate relvade valikut. Välja jätta kohe Gauss ja tavaline snaiper, claymore ja explosive ning ka RPG.
Lahinguvaljaks kasutada mõnda väikest(vb isegi custom) mappi.
Näiteks midagi Sangi kollektsioonist. http://crymod.com/filebase.php?fileid=2879&lim=0&letter=S See spets 1v1 2v2 3v3 map kus vaid tavalised relvad. Ise ka seda mänginud
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
13.03.2009 17:24:27
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
Kiskus ikka näo selline map
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
|
Mis seal erilist, suht kole imho. Ma vist isegi tean mis map see on aga nimi ei tule meelde, keele peal...
___________
Ise võiks kah käpp olla tolles kohalikus lõbutsemises. |
Just see on sinu IMO, endale meeldib rohkem loodus aga paistab et siinsele rahvale meeldivad kõrbed Vahet ei ole, lihtsalt meeldib selline rohelus
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
13.03.2009 17:44:05
|
|
|
Mulle läheb ka rohelus peale
Millal siis 1vs 1 tuleb Et saaks rahus viimase koha ära võtta
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
13.03.2009 18:06:06
|
|
|
hetkel 3 nime, kolmekesi vist ei tee veel?
mirkel, mannatera, cb4
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
13.03.2009 18:10:10
|
|
|
Heh, see nädalavahetus ei saa nagunii Mina ja g80 oleme ühisel HV üritusel 8)
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
13.03.2009 19:29:32
|
|
|
Ja mina ei saa Alates Teisipäevast crysist kuu aega mängida
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
14.03.2009 07:36:20
|
|
|
| 1vs1 matchides on tavaliselt poolday, aimmapv2 või excavation mapiks.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
14.03.2009 09:41:06
|
|
|
| Mirkel kirjutas: |
| 1vs1 matchides on tavaliselt poolday, aimmapv2 või excavation mapiks. |
aimmapv2 liiga suur ja samas väheste võimalustega, excavation sobiks, poolday samuti liialt väheste võimalistega map. Aga too sang map on ideaalne 1v1, seal erinevaid tasandeid nii mingil määral, seiand mis muidu mujal lihtsalt seinad on seal laiad ja astmelised ja terve map on ehitatud sedasi. Annab võimalust nii hüppamiseks kui ka muuks
___________________
Mis puutub sellesse eelnevalt xxl poolt postitatud piltidega mappi, siis loodus tore asi aga see map kakasti tehtud lihtsalt, lihtsalt ütlen nagu asjad on, vabandust kui kellegi tundeid riivan.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
14.03.2009 15:03:03
|
|
|
| coast on ka ilgelt hea väike map 1vs1 jaoks
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
18.03.2009 18:20:56
|
|
|
PATCH 1.4 WARS Friday 20th March at 19:00 CET http://www.mycrysis.com/thread.php?threadid=40870
General Fixes
* Fixed a crash relating to dropped weapons
* Fixed an issue where spectating players could impede other players' movement
* Fixed several memory leaks
* Several optimisations
* Scope position broken when picking up the same weapon type
Updates and improvements
* All graphic settings are now available on DX9 machines
* Improved visibility of mouse cursor on bright backgrounds
* Improved hit feedback when shooting vehicles
* Modding interface is now available
Balance
* Cloaked players are no longer detected by the Radar Kit
* Reduced radius of Radar Kit scan sound
+ EDITOR
viimati muutis Killerwave 18.03.2009 18:35:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
18.03.2009 18:34:01
|
|
|
Täna üle pika aja aeg ja peaks vist kohe varsti crysise kallale minema 8)
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
18.03.2009 18:34:34
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
| Täna üle pika aja aeg ja peaks vist kohe varsti crysise kallale minema 8) |
Tuleb välja reedel
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
18.03.2009 18:35:35
|
|
|
Aa, sain juba aru jah et veel polegi Aga noh
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
19.03.2009 05:33:01
|
|
|
Ei teagi kohe kas need muudatused nüüd on head või mitte
| tsitaat: |
Balance
* Cloaked players are no longer detected by the Radar Kit
* Reduced radius of Radar Kit scan sound |
Suht kahtlane siis radarit enam kasutada.Samas kavatsen ikka istuda, siis protos üleval ja cloackituna skännides oma tiimi aidata .Vastased mind ei avasta kui cloackitud ja ei kuule ka radariheli nii kaugelt.
Mida see täpselt tähendab?:
| tsitaat: |
| * Modding interface is now available |
Lõpuks ka editor.Kuna ise mappe ei tee siis pole tohutu tähtsusega aga näppida ikka kavatsen .Killerwave-l muidugi suur punane ring 20-da ümber tõmmatud
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT:Kahju,et keegi ei näinud.Mul tulid head mängud välja täna :
Spoiler 
Spoiler 
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
19.03.2009 11:38:11
|
|
|
mulle meeldis, et sai sinuga koostööd teha. Kahju et mikrit ei saand kasutada, klappide juhe on mul kusagil katki veninud.
Peab ootama sügiseni, sest parandustöökodasid ei tea kus võiksid olla ja uute heade klappide jaoks raha põle.
Sügisel peaksid olema välja tulnud megaladoni razeri klapid siis ostab need
_________________ "The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."
. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
19.03.2009 19:17:28
|
|
|
Sai ka nendega eile õhtul mängitud, nad lasid vist poole ööni edasi.
Tumbuser sai pahaseks et ma vtole maha ei võtnud, minu arust oli küll väga vahva külg kõlje kõrval vastaste vtoliga üksteise jalaväge purustada ja TS lolli möla ajada Ega see pole asi midagi iga päev teha saaks Eks ta vb tiba ebaaus ole teiste mängijate suhtes , aga Funni oli küll palju palju
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
19.03.2009 23:35:08
|
|
|
| NIIEA
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
20.03.2009 08:42:19
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
| üksteise jalaväge purustada ja TS lolli möla ajada |
Alguses püüdsin sind meeleheitlikult kaitsta, siis mingi aeg vaatasin et vennad hõljuvad rahulikult kõrvuti. Loomulikult sain pahaseks. Ma vist isegi lasin AA tankiga su vtoli pihta.
Järgmine kord näeb seda siis võtab pseudotanki või gaussauto ja hakkab diskreetselt turvalisest kohast sisestama. Säherdune piix ei tapa aga piloot saab reas orgasme.
_________________ "The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."
. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
20.03.2009 11:00:16
|
|
|
| tumbuser kirjutas: |
| Killerwave kirjutas: |
| üksteise jalaväge purustada ja TS lolli möla ajada |
Järgmine kord näeb seda siis võtab pseudotanki või gaussauto ja hakkab diskreetselt turvalisest kohast sisestama. Säherdune <b>piix</b> ei tapa aga piloot saab reas orgasme.  |
Arvata on
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
23.03.2009 20:31:24
|
|
|
Lähen nh servusse tule ka teeme ühe maratoniumi Hommikul olin korra sees ja sõdisin nende peamehe revolutionX-ga, umbes nii et ühe korra oman mina AA-ga ja siis tema kaks korda vtoliga. Aga fun ikka.
_________________ "The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."
. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
23.03.2009 21:37:26
|
|
|
Segased. Mängiks ise ka nii palju kui aega oleks ja piisavalt kaua istuda suudaks. Eelmine nädal oli vaheaeg, mõtlesin küll, et saab kõvasti Crysist taguda, aga ikka ei jõudnud. Suvel on vast rohkem aega, siis saaks maratone teha ja tuleks arengut ka. Kui ikka mõni nädal üldse ei jõua mängida langeb skill nii ära, et mänguisu kadund.
tomorrow on küll hea arengu vahepeal teinud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin_r
HV vaatleja
liitunud: 24.03.2009
|
24.03.2009 01:20:40
|
|
|
tervitused, olen küll uus kasutaja aga vahest võetakse mind kah kamba crysist mängima sinna serverisse
proovisin ka teema algatajale PM i saata aga ei õnnestunud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
24.03.2009 01:54:52
|
|
|
Täna sai üks mäng tehtud taas, viimasel ajal ma ei tea mis jama on aga ei tunne enam ennast väga kindlalt enam klaveri ja hiire taga Enivei siin näide minu parkimisoskusest ja mitte ärge küsige ka kuidas see juhtus, oleks veel teistpidi ja nina allapoole saaks veel aru aga....naerda sai
Vb homme taas jõuab mõned mängud teha, hetkel aga ropp väsimus ja peavalu ning seega magama...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
24.03.2009 04:53:36
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
Täna sai üks mäng tehtud taas, viimasel ajal ma ei tea mis jama on aga ei tunne enam ennast väga kindlalt enam klaveri ja hiire taga Enivei siin näide minu parkimisoskusest ja mitte ärge küsige ka kuidas see juhtus, oleks veel teistpidi ja nina allapoole saaks veel aru aga....naerda sai
Vb homme taas jõuab mõned mängud teha, hetkel aga ropp väsimus ja peavalu ning seega magama... |
Spoiler 
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
24.03.2009 12:46:04
|
|
|
| martin_r kirjutas: |
tervitused, olen küll uus kasutaja aga vahest võetakse mind kah kamba crysist mängima sinna serverisse
proovisin ka teema algatajale PM i saata aga ei õnnestunud |
Tere jah, rahvas viimasel ajal ära kadunud, ning eesti servu puha kokku kuivanud. Siinsed manjakid(thumbuser, tomorrow, killerwave jne) pelavad põhiliselt NH serveris(Noob hunters). Ise olen vabsee ilma pc-ita ja ei saa kahjuks mõnda aega isegi mängu käivitada.
MIx sa mulle ps-i ei saanud saata?
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
26.03.2009 18:02:35
|
|
|
Lõin eile õhtul editori lahti ja välgust tekkis mõte mida kohe sõna otseses mõttes voolima ja välja uuristama hakkasin.
Esialgne tulemus siis järgnevatel piltidel.
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
Tolle saaks teha lihtsalt TIA/IA mapiks ning lisada veel mõningaid elemente nagu kosed, vb mingit väheldast taimestikku väljapoole jne
Nii sees kui väljas saab ringi joosta ning seal on mitmeid läbikäike ja vb isegi üllatavaid käike. Esimesel korral ei pruugi arugi saada kuhu sattunud oled kui ringi kõnnid seal.
viimati muutis Killerwave 26.03.2009 18:04:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
26.03.2009 18:04:23
|
|
|
Päris sefid pildid 8) crysise ise taas peale tulnud
Aga selle pole kasu
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin_r
HV vaatleja
liitunud: 24.03.2009
|
26.03.2009 21:02:04
|
|
|
mikssiis sellest kasu ei ole, ma sain sinna servuse lõpuks sisse
omasin seal natuke iseennast
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
26.03.2009 21:09:57
|
|
|
Pc-d ei ole
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
26.03.2009 21:27:36
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
Lõin eile õhtul editori lahti ja välgust tekkis mõte mida kohe sõna otseses mõttes voolima ja välja uuristama hakkasin.
Esialgne tulemus siis järgnevatel piltidel.
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
Tolle saaks teha lihtsalt TIA/IA mapiks ning lisada veel mõningaid elemente nagu kosed, vb mingit väheldast taimestikku väljapoole jne
Nii sees kui väljas saab ringi joosta ning seal on mitmeid läbikäike ja vb isegi üllatavaid käike. Esimesel korral ei pruugi arugi saada kuhu sattunud oled kui ringi kõnnid seal. |
Meenutab nvidia DX10 promo värki jubedalt.
Spoiler 
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
26.03.2009 21:29:04
|
|
|
Cascades
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
26.03.2009 21:30:41
|
|
|
Sel juhul on minu mälu väga huvitav, ei tulnud küll selle peale et sealt paralleele tõmmata
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
27.03.2009 02:48:21
|
|
|
eje. NH klann on harjund õhust nukema --- ronisid karjakaupa sisse ja mudkui uhavad- võtsin locpik kiti ja kui järgmise satsi järgi mindi, siis võtsin vtoli üle ja tapsin kõik väljatulnud nukesoovijad maha --- aga krt korraga sai vaid ühe nukerelva pardale võtta. Tüübid vangutasid pead--- see taktika oli midagi uut.
tegin NH-s veel ühe mängu - maratonmängu --- NH p3ng oli üks kindral, mina teine ja siis sõdisime kogu aeg üksteise vastu vtolidega. Olin tast veidi parem NH Azul proovis ka vtole teha aga tema omad lasin alla kõik. Jube lahing oli
_________________ "The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."
. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
27.03.2009 03:19:20
|
|
|
| tumbuser kirjutas: |
eje. NH klann on harjund õhust nukema --- ronisid karjakaupa sisse ja mudkui uhavad- võtsin locpik kiti ja kui järgmise satsi järgi mindi, siis võtsin vtoli üle ja tapsin kõik väljatulnud nukesoovijad maha --- aga krt korraga sai vaid ühe nukerelva pardale võtta. Tüübid vangutasid pead--- see taktika oli midagi uut.
tegin NH-s veel ühe mängu - maratonmängu --- NH p3ng oli üks kindral, mina teine ja siis sõdisime kogu aeg üksteise vastu vtolidega. Olin tast veidi parem NH Azul proovis ka vtole teha aga tema omad lasin alla kõik. Jube lahing oli  |
Peaks ka vb mängima, hetkel mingi pausi moodi asi, mis sest et hetkel nagu just aega ja sai puhkusele koolist mõneks ajaks.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
30.03.2009 18:14:53
|
|
|
Viimane üllitis ka crymodis üleval...
[Work in Progress]Dream
http://crymod.com/thread.php?postid=479851#post479851
EDIT:
Täna just hetk tagasi oli -NH- serveris 64 sloti test. Max mis kokku inimesi mängis korraga oli 50 ja vot see oli juba lahing.
Kahjuks lõppes test sellega mida ma juba ennem kartsin, ping lag ja server hetkel maas. Vb meie suur liider RevolutionX suudab asja siiski tööle saada(selleks oligi praegune test et leida vigu ja neid oli veel) ning mõne päeva pärast tuleb NH servusse SUURI muutusi aga eks seda näete juba siis.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
30.03.2009 20:22:04
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
| Täna just hetk tagasi oli -NH- serveris 64 sloti test. |
Kui nad sellega hakkama saavad - panevad 64 rahuldavalt käima - siis kirjutan avalduse komsom...ptüi.... NH-sse astumiseks.
Ja teen annetuse neile kui nad ütlevad või seletavad kuidas tavalisest hanzanetist saab lihtinime oma lihtkonto kaudu ülekannet teha ilma et ülekanne ei läheks maksma mingi 300 raha
_________________ "The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."
. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
30.03.2009 20:56:55
|
|
|
| tumbuser kirjutas: |
| Killerwave kirjutas: |
| Täna just hetk tagasi oli -NH- serveris 64 sloti test. |
Kui nad sellega hakkama saavad - panevad 64 rahuldavalt käima - siis kirjutan avalduse komsom...ptüi.... NH-sse astumiseks.
Ja teen annetuse neile kui nad ütlevad või seletavad kuidas tavalisest hanzanetist saab lihtinime oma lihtkonto kaudu ülekannet teha ilma et ülekanne ei läheks maksma mingi 300 raha  |
64 slot server oli ka eraldi üleval aga hetkel kahandati seda 54 aga seegi hea ning asi töötab, enamvähem. Asi siiski TESTserverina.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
30.03.2009 20:59:19
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
Viimane üllitis ka crymodis üleval...
[Work in Progress]Dream
http://crymod.com/thread.php?postid=479851#post479851
EDIT:
Täna just hetk tagasi oli -NH- serveris 64 sloti test. Max mis kokku inimesi mängis korraga oli 50 ja vot see oli juba lahing.
Kahjuks lõppes test sellega mida ma juba ennem kartsin, ping lag ja server hetkel maas. Vb meie suur liider RevolutionX suudab asja siiski tööle saada(selleks oligi praegune test et leida vigu ja neid oli veel) ning mõne päeva pärast tuleb NH servusse SUURI muutusi aga eks seda näete juba siis. |
Assa nugis see on JULM!
Juba 32-ga oli vahest selline madin, et oi oi.
Krt peab ka varsti jälle mängima hakkama.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
30.03.2009 20:59:20
|
|
|
Hehh, tulin ka sisse, 30sek mängisin, siis server crasshis.
Ma loodan et nad selle korralikult tööle saavad.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
01.04.2009 06:14:32
|
|
|
| windsurfer kirjutas: |
Hehh, tulin ka sisse, 30sek mängisin, siis server crasshis.
Ma loodan et nad selle korralikult tööle saavad. |
Sul ei vedanud jah, ma sain tükk aega seal mängida Hetkel kahandati seda 50 peale, eks ülemused katsetavad erinevaid asju seal, ka uusi VOTE stuffi jne
Edit: 50 servu töötab juba mitu tundi ilusti, sai mõned head mängud tehtud. Möllu on küll tunduvalt rohkem, iseasi kas see ka jääb nii...
FAIL
Crytek pani selle kinni kuna see oli nende reeglite vastane tegevus teha suurem servu sedasi.
Ülejäänud tekst(umbes 2000 ühikut on tsenseeritud) ja see kõik cryteki pihta bullshit
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|