|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
27.02.2009 20:14:06
|
|
|
| Green_Day kirjutas: |
Loen Elisa foorumist sellist asja:
| tsitaat: |
SKANDAAL! 100% müüdud (üle miljoni ühiku) Nokia 5800 XpressMusic telefoni on tootmisdefektiga. Viga seisneb vigastes kõlari kontaktides; aja jooksul lakkavad need töötamast. kui telefon on 3 korda teeninduses käinud, on õigus raha tagasi küsida. samas on nokial valmis ka 5800 järglane ja ootab müüki paiskamist.
telefonil pääseb natuke lahti ülemine parem nurk, kuid see ei mõjuta kuulari kõlari rikki minekut (hääl muutub ebaühtlaseks ja krõbisevaks). nokia on tunnistanud viga ja alates jaanuarist on kõlarid teiselt tootjalt. samuti on hooldustesse saadetud teise tootja kõlarid. kahjuks esimestel ostjatel tuleb mitu korda teeninduses käia, kuna neile vahetati uuesti vana tootja kõlar. kõlar peaks üles ütlema 1-3 kuu jooksul kui telefoniga palju helistada ja eriti väljas. ei ole teada, kas eestis tulid müügile nn uue partii nokiad, millel puudub defekt |
|
Opaaa..... see on pauk.
Millal see järglane peaks ilmavalgust nägema?!
Arvan ,et aasta lõpuks on neid puutetundlike moblasid nagu löga...... ja kindlasti paremad kui eelmised sünnitised.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
27.02.2009 20:14:20
|
|
|
Pärnus port artur tele 2s lauldi ka sama juttu,et alles 3 nädala pärast tulevad,bronnisin vähemalt ühe sinise ära
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muusik
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2007
|
27.02.2009 20:30:07
|
|
|
| Krt, hoidsin seni kilet peal, nüüd kile alla tulid õhumullid ja kudagi ei saa ära neid (kui keegi head moodust teab, siis öelge:P ) - tuleb nüüd kile ära võtta siis ja ekraani kriimustama hakata.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
27.02.2009 20:32:37
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| Steff. kirjutas: |
| Kas Tube-l on ka niiõelda multitouch olemas? |
Tegemist resisteve touch screeniga ehk siis pole puht füüsiliselt võimalik  |
no aga on ikka küll: http://www.allaboutsymbian.com/news/item/9051_Multi-touch_on_resistive_touch.php
päris põnev video on ka sellel linkil.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
27.02.2009 20:37:11
|
|
|
| Vaatasin, et minu nokia karbil on tekst, best speaker quality tested by delta, krdi jama küll, kui need kõllid ära surevad.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WaHur
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
27.02.2009 20:41:45
|
|
|
| muusik kirjutas: |
| Krt, hoidsin seni kilet peal, nüüd kile alla tulid õhumullid ja kudagi ei saa ära neid (kui keegi head moodust teab, siis öelge:P ) - tuleb nüüd kile ära võtta siis ja ekraani kriimustama hakata. |
Kujutan ette et sul on kodus diivan ja tugitoolid valge kangaga kaetud ja kui vaibale astud võtad sussid jalast..
Kiled on esimesed asjad mis maha kisun...asi on tehtud tarbimiseks mitte kummardamiseks, poole aastapärast on see telefon sul nii või teisiti vana ja ei oma mingit tähtsust kas sel on väike kriimuke peal või mitte. Minu arvamus.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muusik
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2007
|
27.02.2009 20:42:44
|
|
|
| WaHur kirjutas: |
| muusik kirjutas: |
| Krt, hoidsin seni kilet peal, nüüd kile alla tulid õhumullid ja kudagi ei saa ära neid (kui keegi head moodust teab, siis öelge:P ) - tuleb nüüd kile ära võtta siis ja ekraani kriimustama hakata. |
Kujutan ette et sul on kodus diivan ja tugitoolid valge kangaga kaetud ja kui vaibale astud võtad sussid jalast..
Kiled on esimesed asjad mis maha kisun...asi on tehtud tarbimiseks mitte kummardamiseks, poole aastapärast on see telefon sul nii või teisiti vana ja ei oma mingit tähtsust kas sel on väike kriimuke peal või mitte. Minu arvamus. |
Ootan pigem mingit invisible shield'i või midagi ;P
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
27.02.2009 20:49:32
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| krdi jama küll, kui need kõllid ära surevad. |
viga oli juba ammu teada.
kõlar ei sure. ainult kontaktid väsivad ära. fixida on seda igalühel kodus paari minuti töö kui defekt esinema peaks.
vaata videosid youtubest.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
27.02.2009 20:49:57
|
|
|
| Nu kirjutas: |
| Dave20 kirjutas: |
| krdi jama küll, kui need kõllid ära surevad. |
viga oli juba ammu teada.
kõlar ei sure. ainult kontaktid väsivad ära. fixida on seda igalühel kodus paari minuti töö kui defekt esinema peaks.
vaata videosid youtubest. |
ja siis võib garantii ära unustada
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
27.02.2009 20:52:27
|
|
|
see ei tee midagi mis garantiid rikuks. samahästi aku kaane mahavõtmine rikub garantiid.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
27.02.2009 22:19:54
|
|
|
Vaatasin 2 video ära ei saanud täpselt aru kui kisub seal kaane ära ja kisub ühe osa lahti mis sellega tuleb edasi teha, et probleem laheneks?
Ps. Teemas oli jutuks, et kes võtab kile ära või ei. Kui ise telefoni soetasin, siis seal oli selline kile, millel muster peal, nagu jooned jooksevad, ma ei kujutaks ette kui läbi selle prooviks ekraani vaadata. Hakkasin ka vaatama, telefoni tagumisel kaanel ka mustrid, aga kui netist vaatasin sellest telefonist pilte siis seal nagu pole üldse.Kas sellest telefonist mingi teine versioon siis ka nagu?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Myoldryn
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tozz
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2006
|
27.02.2009 23:17:21
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
Selline küsimus, et kas keegi on proovind windows live msn-i? Ma ise panin peale, aga kui sisse hakkab logima, siis tuleb mingi error, et ei ole võimalik logida.  |
"Can not allow login" - pärast natuke googeldamist selgus, et probleem on ülemaailmne. Suletud tõenäoliselt serveri poolel, ei tea kas sellepärast, et soft pole veel ametlik või on mõni muu proble.
Videoklipp iföönidega on samasugune nagu mingi puhastusvahendi reklaam, et lased vurts-vurs pliidi peale ja ühe lapitõmbega on kõik puhas. Tegelikkuses ei kipu ikka nii olema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
muusik
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2007
|
28.02.2009 03:44:31
|
|
|
Keegi seda shieldi tellima ei hakka sealt? Kui hakkaks, siis võiks koos teha - 20% discount + mul ei ole välismaist creditcardi.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
28.02.2009 09:03:39
|
|
|
| muusik kirjutas: |
| Keegi seda shieldi tellima ei hakka sealt? Kui hakkaks, siis võiks koos teha - 20% discount + mul ei ole välismaist creditcardi. |
võiks tellida ekraani oma. saatmine nagu aru sain on tasuta. ainult, et kuidas see puutetundlikust mõjutab
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
28.02.2009 10:00:32
|
|
|
| Nu kirjutas: |
| muusik kirjutas: |
| Keegi seda shieldi tellima ei hakka sealt? Kui hakkaks, siis võiks koos teha - 20% discount + mul ei ole välismaist creditcardi. |
võiks tellida ekraani oma. saatmine nagu aru sain on tasuta. ainult, et kuidas see puutetundlikust mõjutab  |
Iphone'il ei mójuta küll kuidagi puutetundlikust.
Kuidas kasutusmugavus netis surfates on ja kui kaua peab aku vastu, kui suht palju internetti kasutada päevas, nii 4-5 tundi?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
28.02.2009 10:28:24
|
|
|
Kui tellimiseks läheb siis ühineks ka
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
28.02.2009 10:41:13
|
|
|
Hinnaks tuleks ekraani kilele umbes 120eek, kui vähemalt 2tk. tellida ($11,95 -20% x 12,5)
Aga koos vist vägapalju ei ole mõtet, sest üle 1naelastele pakkidele lisandub postikulu. Nii sain aru vähemalt...
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dronius
HV vaatleja
liitunud: 10.01.2009
|
28.02.2009 10:47:31
|
|
|
| tsitaat: |
| SKANDAAL! 100% müüdud (üle miljoni ühiku) Nokia 5800 XpressMusic telefoni on tootmisdefektiga. |
ei ole mingi SKANDAAL.
sellest oli teada juba detsembris ja praegu lihtsalt läheb rohkem levinuks. hetkel pöördumisi on umbes 7%
ise räägisin sellest aga keegi vist ei pööranud tähelepanu
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4884889#4884889
|
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
28.02.2009 11:05:55
|
|
|
| Tellisin just 3tk. Kui kohal annan märku (ja müün mõne edasi). Eeldatavasti peaks need saabuma 12. nädalal.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stents
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2008
|
28.02.2009 11:35:26
|
|
|
| Küsimus! Kas ma võin laadida Nokia 5800 xm-i pisut vanema laadijaga AC-3E ? Vahe on outputis... 5800 omal (AC-8E) on output DC 5.0v/890mA. Aga sellel AC-3E laadijal on output DC 5.0v/350mA. Kui suurt rolli need milliamprid mängivad?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
28.02.2009 11:40:46
|
|
|
| Üks siis kiir ja teine nö tavalaadija. Kui laadima hakkab siis pole suurt vahet (va. see, et laeb märgatavalt kauem).
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stents
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2008
|
28.02.2009 11:57:19
|
|
|
| Akule peaks kasulikum olema aeglasem laadimine, või? Saan ma ikka õigesti aru - rohkem milliampreid - kiirem laadimine?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
28.02.2009 11:59:00
|
|
|
| Tänapäevaste akude/laadimiskontrollerite juures suurt vahet pole.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
28.02.2009 12:22:30
|
|
|
| On kellelgi veel sellist asja esinenud, et telefoni ekraan hakkab lampi värve vahetama ? Eile autoga sõites oli vaja siis natuke gps'i abi. Noh alguses ei tahtnud sateliitidega üldse ühendust saada aga kui ühenduse kätte sai siis püsis ilusti ühenduses ja gps abil leidsin õige koha kah üles. Ainult üks imelik asi ilmnes, telefoni ekraan hakkas värve vahetama. See oli umbes nii, et kõik oli normaalne siis lõi ekraani roosaks, läks 10~20 sec mööda siis muutus pilt normaalseks. Suvalistel momentidel läks pilt veel siniseks ja roheliseks ka, värv püsis jälle 10~15 sec ja läks tagasi, umbes tunni aja jooksul esines seda 6~7 korda. Seda enne ei esinenud kui softi uuendasin. On see siis softi viga või milles asi olla võib, oskab keegi pakkuda ?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
28.02.2009 12:27:15
|
|
|
Kuskist käis läbi jah jutt, et uusim soft veidi kalane. Endal vana 11.0.008 ja ühtegi anomaaliat pole esinenud. Abiks *#7370# (restore default).
GPS-i puhul on täiesti normaalne, et sateliitide otsimise peale kulub ca 2-3min.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
28.02.2009 12:31:32
|
|
|
Natuke loll küsimus aga mis see *#7370# täpselt teeb ?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
28.02.2009 12:40:11
|
|
|
nö format c - taastab telefoni poeseisukorda. selle käigus mudugi kaotad kõik kontaktid, sõnumid, jne seega tee enne backup. Lisatud softi pead uuesti installima (kui sul seda oli).
Ekraanikiled praeguseks broneeritud. Huviliste olemasolul võin juurde tellida.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitm
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005
|
28.02.2009 12:49:35
|
|
|
mul laadimise kohta tekkis sama küsimus.
E71 teemas oli juttu, et kui laadida tavalaadijaga, kestab aku kauem (kiirelt täis/kiirelt tühjaks).
Samas AC-3 ei ole nö toetatud 5800 varustuses, samas AC-8 näiteks 3110c varustuses on toetatud.
mul laeb kiirlaadijaga täis 2h, rekord on seni 4 päeva/3 ööd (telefonina kasutamist)
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Myoldryn
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2004
|
28.02.2009 13:47:07
|
|
|
| attrs kirjutas: |
nö format c - taastab telefoni poeseisukorda. selle käigus mudugi kaotad kõik kontaktid, sõnumid, jne seega tee enne backup. Lisatud softi pead uuesti installima (kui sul seda oli).
|
Kusjuures, kui oled tarkvara uuenduse teinud, siis seda ta ei downgrade'i.
Ja tundub, et selle telefoni GPS ei suuda päris linnaoludes iseseisvalt ilma võrgu toeta esialgset sateliidi infot kätte saada. Tundub, et see ei toeta EGNOS süsteemi kaa. Seega piisava täpsuse saamiseks tuleb ikka parandused läbi mobiilivõrgu alla laadida.
_________________ "Free Your Phone" -> OpenMoKo
viimati muutis Myoldryn 28.02.2009 14:00:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
28.02.2009 13:54:03
|
|
|
Krt - siis kindlasti ei hakka praegu updatet tegema Lootsin, et selles föönis ehk pisike rom kivi esialgse softiga
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanakurat
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2005
|
28.02.2009 13:55:48
|
|
|
| Mis stuffi sa täpselt mõtled Dave20, S60 tavalist desktopi pudru või?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
28.02.2009 14:43:04
|
|
|
kuidagi menüü nuppu ei saaks avalehele? Näiteks, et oleks dialer, menüü ja kontaktid.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loki
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2007
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tozz
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2006
|
28.02.2009 23:50:24
|
|
|
| attrs kirjutas: |
| nö format c - taastab telefoni poeseisukorda. selle käigus mudugi kaotad kõik kontaktid, sõnumid, jne seega tee enne backup. Lisatud softi pead uuesti installima (kui sul seda oli). |
Võtsin ka südame rindadevahele ja tegin ära. Kontaktid, seaded, sõnumid - kõik taastab ilusti, installitud asjadest jäi alles Opera Mini, teised tõmmati maha. Ära unustas desktopile pandud kontaktid ja korraldatud menüü.
Ehk mis ma tahan öelda - backup mälukaardile ja taastamine on väga
Kas msn-i jaoks on keegi töötava rakenduse leidnud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
28.02.2009 23:54:37
|
|
|
Teatavasti töötab proximiti sensor mõõtes vahemaad. Invisible shield on aga üprisiki lähedal
| tozz kirjutas: |
| Kas msn-i jaoks on keegi töötava rakenduse leidnud? |
Mis ametlikul versioonil viga on? http://dailymobile.se/forum/index.php?topic=1188.0
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tozz
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2006
|
01.03.2009 00:18:21
|
|
|
Regasin sinna ära end, aga ikka:
| tsitaat: |
An Error Has Occurred!
The topic or board you are looking for appears to be either missing or off limits to you. |
Kahjuks ei tea, mis selle lingi taga on
|
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
01.03.2009 01:15:37
|
|
|
Invisibleshieldi viimastest kommentaridest võib lugeda, et seda probleemi siiski nii palju ei esine. Võimalik, et mõne vanema firmiga andur liiga tundlik. Pealegi alati saab selle kile sisse pisike augu teha anduri tarvis
Kommentare tean jagada siis kui asi käes ja katsetatud. Ca nädal nüüd kasutusel old mille jooksul originaalkile märgatavalt kriimustada saanud (jah mul "geeniusel" see endiselt peal )
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
01.03.2009 09:49:42
|
|
|
kas sul oli kasutajakonto seal juba varem? ma ei saa kuiagi regatud. kui täidan vormi ära siis järgmiseks tuleb logimis aken aga seal ei tunnista
äsja määratud parooli ega emaili.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
01.03.2009 12:21:38
|
|
|
Täitsa huvitav... elionis vedeleb neid kogu aeg ja tele2-st jätkuvalt otsas. 1,5 kilo hinnavahet ka.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
01.03.2009 12:24:08
|
|
|
ivokas, Tele2 peab olema liitunud perepaketiga ka?
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RvD
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
01.03.2009 12:44:25
|
|
|
| Tele2 lehel on ju kirjas vajalikud tingimused, millele lisaks kehtivad ka vanad hinnaliidri paketid (mina enda hinnaliider 100 paketiga sain selle mobiili soodushinnaga).
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
01.03.2009 13:07:12
|
|
|
Steff., elionis samuti 6 kilo kliendihind.
Tele2 Kampaaniahind
Hinnaliider 45-100, Perepaketid, Seenior, Dynamo ja Extra (18-kuulise lepinguga)
Hind: 4500.-
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loki
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2007
|
01.03.2009 14:13:14
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| Täitsa huvitav... elionis vedeleb neid kogu aeg ja tele2-st jätkuvalt otsas. 1,5 kilo hinnavahet ka. |
Elion on alati püüdnud "kvaliteetsem kaup, suurem hind" stiilis läbi ajada, hoolimata sellest, et konkureerivatel firmadel on antud kaupade hinnad ligi 2 korda väiksemad.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
01.03.2009 14:31:13
|
|
|
Rääkige milliseid programme ja lisavidinaid te oma telefonile siis juba lisanud olete ? Tekkis väike huvi, saan siis ise ka targemaks, praegu ei oska nagu midagi ise juurde lisada.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|