Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 20:14:06 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
Loen Elisa foorumist sellist asja:
tsitaat:
SKANDAAL! 100% müüdud (üle miljoni ühiku) Nokia 5800 XpressMusic telefoni on tootmisdefektiga. Viga seisneb vigastes kõlari kontaktides; aja jooksul lakkavad need töötamast. kui telefon on 3 korda teeninduses käinud, on õigus raha tagasi küsida. samas on nokial valmis ka 5800 järglane ja ootab müüki paiskamist.

telefonil pääseb natuke lahti ülemine parem nurk, kuid see ei mõjuta kuulari kõlari rikki minekut (hääl muutub ebaühtlaseks ja krõbisevaks). nokia on tunnistanud viga ja alates jaanuarist on kõlarid teiselt tootjalt. samuti on hooldustesse saadetud teise tootja kõlarid. kahjuks esimestel ostjatel tuleb mitu korda teeninduses käia, kuna neile vahetati uuesti vana tootja kõlar. kõlar peaks üles ütlema 1-3 kuu jooksul kui telefoniga palju helistada ja eriti väljas. ei ole teada, kas eestis tulid müügile nn uue partii nokiad, millel puudub defekt

Opaaa..... see on pauk.
Millal see järglane peaks ilmavalgust nägema?!
Arvan ,et aasta lõpuks on neid puutetundlike moblasid nagu löga...... ja kindlasti paremad kui eelmised sünnitised.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 27.02.2009 20:14:20 vasta tsitaadiga

Pärnus port artur tele 2s lauldi ka sama juttu,et alles 3 nädala pärast tulevad,bronnisin vähemalt ühe sinise ära icon_biggrin.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 20:20:28 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_razz.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muusik
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2007




sõnum 27.02.2009 20:30:07 vasta tsitaadiga

Krt, hoidsin seni kilet peal, nüüd kile alla tulid õhumullid ja kudagi ei saa ära neid (kui keegi head moodust teab, siis öelge:P ) - tuleb nüüd kile ära võtta siis ja ekraani kriimustama hakata.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 20:32:37 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Steff. kirjutas:
Kas Tube-l on ka niiõelda multitouch olemas?

Tegemist resisteve touch screeniga ehk siis pole puht füüsiliselt võimalik icon_smile.gif


no aga on ikka küll: http://www.allaboutsymbian.com/news/item/9051_Multi-touch_on_resistive_touch.php

päris põnev video on ka sellel linkil.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 27.02.2009 20:37:11 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et minu nokia karbil on tekst, best speaker quality tested by delta, krdi jama küll, kui need kõllid ära surevad.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 27.02.2009 20:41:45 vasta tsitaadiga

muusik kirjutas:
Krt, hoidsin seni kilet peal, nüüd kile alla tulid õhumullid ja kudagi ei saa ära neid (kui keegi head moodust teab, siis öelge:P ) - tuleb nüüd kile ära võtta siis ja ekraani kriimustama hakata.

Kujutan ette et sul on kodus diivan ja tugitoolid valge kangaga kaetud ja kui vaibale astud võtad sussid jalast.. icon_wink.gif
Kiled on esimesed asjad mis maha kisun...asi on tehtud tarbimiseks mitte kummardamiseks, poole aastapärast on see telefon sul nii või teisiti vana ja ei oma mingit tähtsust kas sel on väike kriimuke peal või mitte. Minu arvamus.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muusik
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2007




sõnum 27.02.2009 20:42:44 vasta tsitaadiga

WaHur kirjutas:
muusik kirjutas:
Krt, hoidsin seni kilet peal, nüüd kile alla tulid õhumullid ja kudagi ei saa ära neid (kui keegi head moodust teab, siis öelge:P ) - tuleb nüüd kile ära võtta siis ja ekraani kriimustama hakata.

Kujutan ette et sul on kodus diivan ja tugitoolid valge kangaga kaetud ja kui vaibale astud võtad sussid jalast.. icon_wink.gif
Kiled on esimesed asjad mis maha kisun...asi on tehtud tarbimiseks mitte kummardamiseks, poole aastapärast on see telefon sul nii või teisiti vana ja ei oma mingit tähtsust kas sel on väike kriimuke peal või mitte. Minu arvamus.



Ootan pigem mingit invisible shield'i või midagi ;P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 20:49:32 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
krdi jama küll, kui need kõllid ära surevad.

viga oli juba ammu teada.
kõlar ei sure. ainult kontaktid väsivad ära. fixida on seda igalühel kodus paari minuti töö kui defekt esinema peaks.
vaata videosid youtubest.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 27.02.2009 20:49:57 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
Dave20 kirjutas:
krdi jama küll, kui need kõllid ära surevad.

viga oli juba ammu teada.
kõlar ei sure. ainult kontaktid väsivad ära. fixida on seda igalühel kodus paari minuti töö kui defekt esinema peaks.
vaata videosid youtubest.


ja siis võib garantii ära unustada
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 20:52:27 vasta tsitaadiga

see ei tee midagi mis garantiid rikuks. samahästi aku kaane mahavõtmine rikub garantiid. icon_rolleyes.gif
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 27.02.2009 21:09:58 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=2veHZcKCEPE&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=a6leVScBJJA&feature=related

lisaks:
http://www.immmooo.com/product_service.php?txt_id=24

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 27.02.2009 22:19:54 vasta tsitaadiga

Vaatasin 2 video ära ei saanud täpselt aru kui kisub seal kaane ära ja kisub ühe osa lahti mis sellega tuleb edasi teha, et probleem laheneks?

Ps. Teemas oli jutuks, et kes võtab kile ära või ei. Kui ise telefoni soetasin, siis seal oli selline kile, millel muster peal, nagu jooned jooksevad, ma ei kujutaks ette kui läbi selle prooviks ekraani vaadata. Hakkasin ka vaatama, telefoni tagumisel kaanel ka mustrid, aga kui netist vaatasin sellest telefonist pilte siis seal nagu pole üldse.Kas sellest telefonist mingi teine versioon siis ka nagu?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 27.02.2009 22:44:21 vasta tsitaadiga

Inimestele, kes kardavad ekraani ära kriimustada:

http://www.zagg.com/invisibleshield/nokia-5800-xpressmusic-cases-screen-protectors-covers-skins-shields.php

Lubavad eluaegset garantiid icon_razz.gif

_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tozz
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006




sõnum 27.02.2009 23:17:21 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Selline küsimus, et kas keegi on proovind windows live msn-i? Ma ise panin peale, aga kui sisse hakkab logima, siis tuleb mingi error, et ei ole võimalik logida. icon_rolleyes.gif

"Can not allow login" - pärast natuke googeldamist selgus, et probleem on ülemaailmne. Suletud tõenäoliselt serveri poolel, ei tea kas sellepärast, et soft pole veel ametlik või on mõni muu proble.

Myoldryn kirjutas:
Inimestele, kes kardavad ekraani ära kriimustada:
http://www.zagg.com/invisibleshield/nokia-5800-xpressmusic-cases-screen-protectors-covers-skins-shields.php
Lubavad eluaegset garantiid icon_razz.gif

Videoklipp iföönidega on samasugune nagu mingi puhastusvahendi reklaam, et lased vurts-vurs pliidi peale ja ühe lapitõmbega on kõik puhas. Tegelikkuses ei kipu ikka nii olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muusik
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2007




sõnum 28.02.2009 03:44:31 vasta tsitaadiga

Myoldryn kirjutas:
Inimestele, kes kardavad ekraani ära kriimustada:

http://www.zagg.com/invisibleshield/nokia-5800-xpressmusic-cases-screen-protectors-covers-skins-shields.php

Lubavad eluaegset garantiid icon_razz.gif


Keegi seda shieldi tellima ei hakka sealt? Kui hakkaks, siis võiks koos teha - 20% discount + mul ei ole välismaist creditcardi.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 28.02.2009 05:07:15 vasta tsitaadiga

Myoldryn kirjutas:
Inimestele, kes kardavad ekraani ära kriimustada:
http://www.zagg.com/invisibleshield/nokia-5800-xpressmusic-cases-screen-protectors-covers-skins-shields.php
Lubavad eluaegset garantiid icon_razz.gif

Videoklipp iföönidega on samasugune nagu mingi puhastusvahendi reklaam, et lased vurts-vurs pliidi peale ja ühe lapitõmbega on kõik puhas. Tegelikkuses ei kipu ikka nii olema.[/quote]

http://www.youtube.com/watch?v=rQcv3ETEQdM
http://www.youtube.com/watch?v=l93luMmBpSU&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ig-qYPNBSLU&feature=related

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 09:03:39 vasta tsitaadiga

muusik kirjutas:
Keegi seda shieldi tellima ei hakka sealt? Kui hakkaks, siis võiks koos teha - 20% discount + mul ei ole välismaist creditcardi.

võiks tellida ekraani oma. saatmine nagu aru sain on tasuta. ainult, et kuidas see puutetundlikust mõjutab icon_confused.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 28.02.2009 10:00:32 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
muusik kirjutas:
Keegi seda shieldi tellima ei hakka sealt? Kui hakkaks, siis võiks koos teha - 20% discount + mul ei ole välismaist creditcardi.

võiks tellida ekraani oma. saatmine nagu aru sain on tasuta. ainult, et kuidas see puutetundlikust mõjutab icon_confused.gif


Iphone'il ei mójuta küll kuidagi puutetundlikust.

Kuidas kasutusmugavus netis surfates on ja kui kaua peab aku vastu, kui suht palju internetti kasutada päevas, nii 4-5 tundi?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 10:28:24 vasta tsitaadiga

Kui tellimiseks läheb siis ühineks ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 10:41:13 vasta tsitaadiga

Hinnaks tuleks ekraani kilele umbes 120eek, kui vähemalt 2tk. tellida ($11,95 -20% x 12,5)
Aga koos vist vägapalju ei ole mõtet, sest üle 1naelastele pakkidele lisandub postikulu. Nii sain aru vähemalt...

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dronius
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2009




sõnum 28.02.2009 10:47:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:
SKANDAAL! 100% müüdud (üle miljoni ühiku) Nokia 5800 XpressMusic telefoni on tootmisdefektiga.
ei ole mingi SKANDAAL.

sellest oli teada juba detsembris ja praegu lihtsalt läheb rohkem levinuks. hetkel pöördumisi on umbes 7%

ise räägisin sellest aga keegi vist ei pööranud tähelepanu
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4884889#4884889
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 11:05:55 vasta tsitaadiga

Tellisin just 3tk. Kui kohal annan märku (ja müün mõne edasi). Eeldatavasti peaks need saabuma 12. nädalal.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 28.02.2009 11:35:26 vasta tsitaadiga

Küsimus! Kas ma võin laadida Nokia 5800 xm-i pisut vanema laadijaga AC-3E ? Vahe on outputis... 5800 omal (AC-8E) on output DC 5.0v/890mA. Aga sellel AC-3E laadijal on output DC 5.0v/350mA. Kui suurt rolli need milliamprid mängivad?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 11:40:46 vasta tsitaadiga

Üks siis kiir ja teine nö tavalaadija. Kui laadima hakkab siis pole suurt vahet (va. see, et laeb märgatavalt kauem).
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 28.02.2009 11:57:19 vasta tsitaadiga

Akule peaks kasulikum olema aeglasem laadimine, või? Saan ma ikka õigesti aru - rohkem milliampreid - kiirem laadimine?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 11:59:00 vasta tsitaadiga

Tänapäevaste akude/laadimiskontrollerite juures suurt vahet pole.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 28.02.2009 12:22:30 vasta tsitaadiga

On kellelgi veel sellist asja esinenud, et telefoni ekraan hakkab lampi värve vahetama ? Eile autoga sõites oli vaja siis natuke gps'i abi. Noh alguses ei tahtnud sateliitidega üldse ühendust saada aga kui ühenduse kätte sai siis püsis ilusti ühenduses ja gps abil leidsin õige koha kah üles. Ainult üks imelik asi ilmnes, telefoni ekraan hakkas värve vahetama. See oli umbes nii, et kõik oli normaalne siis lõi ekraani roosaks, läks 10~20 sec mööda siis muutus pilt normaalseks. Suvalistel momentidel läks pilt veel siniseks ja roheliseks ka, värv püsis jälle 10~15 sec ja läks tagasi, umbes tunni aja jooksul esines seda 6~7 korda. Seda enne ei esinenud kui softi uuendasin. On see siis softi viga või milles asi olla võib, oskab keegi pakkuda ?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 12:27:15 vasta tsitaadiga

Kuskist käis läbi jah jutt, et uusim soft veidi kalane. Endal vana 11.0.008 ja ühtegi anomaaliat pole esinenud. Abiks *#7370# (restore default).
GPS-i puhul on täiesti normaalne, et sateliitide otsimise peale kulub ca 2-3min.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 28.02.2009 12:31:32 vasta tsitaadiga

Natuke loll küsimus icon_redface.gif aga mis see *#7370# täpselt teeb ?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 12:40:11 vasta tsitaadiga

nö format c - taastab telefoni poeseisukorda. selle käigus mudugi kaotad kõik kontaktid, sõnumid, jne seega tee enne backup. Lisatud softi pead uuesti installima (kui sul seda oli).

Ekraanikiled praeguseks broneeritud. Huviliste olemasolul võin juurde tellida.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 12:49:35 vasta tsitaadiga

mul laadimise kohta tekkis sama küsimus.
E71 teemas oli juttu, et kui laadida tavalaadijaga, kestab aku kauem (kiirelt täis/kiirelt tühjaks).
Samas AC-3 ei ole nö toetatud 5800 varustuses, samas AC-8 näiteks 3110c varustuses on toetatud.
mul laeb kiirlaadijaga täis 2h, rekord on seni 4 päeva/3 ööd (telefonina kasutamist)
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.02.2009 13:43:55 vasta tsitaadiga

Hakkasin proovima, kuidas telefonil saaks igasugust stuffi panna desktopile, aga nii küll ei saa nagu selles videos. Link: http://www.youtube.com/watch?v=tP3YNcSOMlg icon_eek.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 28.02.2009 13:47:07 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
nö format c - taastab telefoni poeseisukorda. selle käigus mudugi kaotad kõik kontaktid, sõnumid, jne seega tee enne backup. Lisatud softi pead uuesti installima (kui sul seda oli).



Kusjuures, kui oled tarkvara uuenduse teinud, siis seda ta ei downgrade'i.


Ja tundub, et selle telefoni GPS ei suuda päris linnaoludes iseseisvalt ilma võrgu toeta esialgset sateliidi infot kätte saada. Tundub, et see ei toeta EGNOS süsteemi kaa. Seega piisava täpsuse saamiseks tuleb ikka parandused läbi mobiilivõrgu alla laadida.

_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo


viimati muutis Myoldryn 28.02.2009 14:00:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 13:54:03 vasta tsitaadiga

Krt - siis kindlasti ei hakka praegu updatet tegema icon_sad.gif Lootsin, et selles föönis ehk pisike rom kivi esialgse softiga icon_sad.gif
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanakurat
HV vaatleja
vanakurat

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 13:55:48 vasta tsitaadiga

Mis stuffi sa täpselt mõtled Dave20, S60 tavalist desktopi pudru või?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 14:43:04 vasta tsitaadiga

kuidagi menüü nuppu ei saaks avalehele? Näiteks, et oleks dialer, menüü ja kontaktid.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 23:19:56 vasta tsitaadiga

kirjutasin ülevaate ka ära: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4998794#4998794
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 23:35:49 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=LTIifMVO27A&feature=rec-HM-fresh+div

Kes invisible shieldi ostma hakkasid icon_biggrin.gif
Invisible shield on piisav kate proximity sensorile, et proximity sensor arvab, et mobla on kõrva juures ja selle tõttu paneb mobla ekraani lukku vms.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tozz
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006




sõnum 28.02.2009 23:50:24 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
nö format c - taastab telefoni poeseisukorda. selle käigus mudugi kaotad kõik kontaktid, sõnumid, jne seega tee enne backup. Lisatud softi pead uuesti installima (kui sul seda oli).


Võtsin ka südame rindadevahele ja tegin ära. Kontaktid, seaded, sõnumid - kõik taastab ilusti, installitud asjadest jäi alles Opera Mini, teised tõmmati maha. Ära unustas desktopile pandud kontaktid ja korraldatud menüü.
Ehk mis ma tahan öelda - backup mälukaardile ja taastamine on väga thumbs_up.gif

Kas msn-i jaoks on keegi töötava rakenduse leidnud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2009 23:54:37 vasta tsitaadiga

Loki kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=LTIifMVO27A&feature=rec-HM-fresh+div

Kes invisible shieldi ostma hakkasid icon_biggrin.gif
Invisible shield on piisav kate proximity sensorile, et proximity sensor arvab, et mobla on kõrva juures ja selle tõttu paneb mobla ekraani lukku vms.

Teatavasti töötab proximiti sensor mõõtes vahemaad. Invisible shield on aga üprisiki lähedal icon_biggrin.gif
tozz kirjutas:
Kas msn-i jaoks on keegi töötava rakenduse leidnud?

Mis ametlikul versioonil viga on? http://dailymobile.se/forum/index.php?topic=1188.0

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tozz
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006




sõnum 01.03.2009 00:18:21 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:

tozz kirjutas:
Kas msn-i jaoks on keegi töötava rakenduse leidnud?

Mis ametlikul versioonil viga on? http://dailymobile.se/forum/index.php?topic=1188.0

Regasin sinna ära end, aga ikka:
tsitaat:
An Error Has Occurred!
The topic or board you are looking for appears to be either missing or off limits to you.

Kahjuks ei tea, mis selle lingi taga on eusa_think.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 01:15:37 vasta tsitaadiga

Invisibleshieldi viimastest kommentaridest võib lugeda, et seda probleemi siiski nii palju ei esine. Võimalik, et mõne vanema firmiga andur liiga tundlik. Pealegi alati saab selle kile sisse pisike augu teha anduri tarvis thumbs_up.gif

Kommentare tean jagada siis kui asi käes ja katsetatud. Ca nädal nüüd kasutusel old mille jooksul originaalkile märgatavalt kriimustada saanud (jah mul "geeniusel" see endiselt peal icon_rolleyes.gif )
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 09:49:42 vasta tsitaadiga

kas sul oli kasutajakonto seal juba varem? ma ei saa kuiagi regatud. kui täidan vormi ära siis järgmiseks tuleb logimis aken aga seal ei tunnista
äsja määratud parooli ega emaili.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 12:21:38 vasta tsitaadiga

Täitsa huvitav... elionis vedeleb neid kogu aeg ja tele2-st jätkuvalt otsas. 1,5 kilo hinnavahet ka.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 12:24:08 vasta tsitaadiga

ivokas, Tele2 peab olema liitunud perepaketiga ka?
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 12:44:25 vasta tsitaadiga

Tele2 lehel on ju kirjas vajalikud tingimused, millele lisaks kehtivad ka vanad hinnaliidri paketid (mina enda hinnaliider 100 paketiga sain selle mobiili soodushinnaga).
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 13:07:12 vasta tsitaadiga

Steff., elionis samuti 6 kilo kliendihind.
Tele2 Kampaaniahind
Hinnaliider 45-100, Perepaketid, Seenior, Dynamo ja Extra (18-kuulise lepinguga)
Hind: 4500.-

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 14:13:14 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Täitsa huvitav... elionis vedeleb neid kogu aeg ja tele2-st jätkuvalt otsas. 1,5 kilo hinnavahet ka.


Elion on alati püüdnud "kvaliteetsem kaup, suurem hind" stiilis läbi ajada, hoolimata sellest, et konkureerivatel firmadel on antud kaupade hinnad ligi 2 korda väiksemad.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 01.03.2009 14:31:13 vasta tsitaadiga

Rääkige milliseid programme ja lisavidinaid te oma telefonile siis juba lisanud olete ? Tekkis väike huvi, saan siis ise ka targemaks, praegu ei oska nagu midagi ise juurde lisada. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.