Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  keda kasutada foorumi kasutajatel failide hostimiseks? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2009 12:37:54 keda kasutada foorumi kasutajatel failide hostimiseks? vasta tsitaadiga

Märkasin, et HV on lisanud postituste alla "upload.ee tooli", mille abil saab upload.ee keskkonda faile ja pilte üpris mugavalt uploadida. Iseenesest on sellise võimaluse pakkumine uploadi poolt täitsa lahe, aga mul on teatud kõhklused.

Nimelt kui kasutada sarnast teenust HV-laadses keskkonnas, kas ei oleks ohtu, et võrdlemisi väike üritaja (nagu upload.ee ikkagi globaalsel tasemel on) paneb ühel hetkel pillid kotti ja lõpetab tegevuse või leiab, et nüüd oleks aeg teenusele mõni kuri konks juurde lisada (stiilis uploadimise tööriistal 3x suurem kohustuslik reklaam küljes vms)?

Rõhutan seda, et tegemist ei ole ei upload.ee promo ega mahategemisega. Lihtsalt sooviksin HV kaaskasutajate arvamist, kas HV-le sarnases keskkonnas oleks pikemas perskepktiivis otstarbekas ja kindel lahendus kasutada upload.ee teenuseid või soovitate mõnda muud kodumaist või rahvusvahelist teenusepakkujat, kes on X põhjusel parem?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2009 12:45:47 vasta tsitaadiga

Globaalsel tasemel väike üritaja on lokaalsel tasemel suurim. Ega eestikeelse saidiga ei peagi ta pakkuma väliteenust!
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2009 13:38:39 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Globaalsel tasemel väike üritaja on lokaalsel tasemel suurim. Ega eestikeelse saidiga ei peagi ta pakkuma väliteenust!

Küsimus ei ole turuliidris või päritolumaas vaid selles, milline oleks töökindlaim sarnase teenuse pakkuja.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2009 13:43:11 vasta tsitaadiga

Tee siis töökindlam variant kui upload.ee failib sul koguaeg
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nene
Kreisi kasutaja
nene

liitunud: 20.03.2004




sõnum 14.02.2009 13:47:20 vasta tsitaadiga

Aga kui oluline sinu foorumile üldse on, et sinna üles laetud pildid elaksid ääretult kaua? Kui see on mingi kunsti või fotograafia foorum, siis vast küllaltki oluline, kui aga postitatakse mingeid screenshotte, kus on punane ring tõmmatud ümber probleemi tekitava koha, siis vast mitte eriti oluline.

Paljud kasutajad laevad ju nagunii pildid kuhugi serverisse X üles ning mingi Y aja pärast on need pildid sealt kadunud. Selle üle sul nagunii kontrolli pole.

Põhiline selle upload.ee puhul on kindlaks teha, et kui nemad enam sulle ei meeldi, siis saaksid sa nad iga kell välja vahetada. Et poleks mingit lock-in'i.

_________________
Mõistus otsas? Pane pinusse...
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 14.02.2009 13:58:06 vasta tsitaadiga

nene kirjutas:
Paljud kasutajad laevad ju nagunii pildid kuhugi serverisse X üles ning mingi Y aja pärast on need pildid sealt kadunud.


Mõnes mõttes on see väga häriv kui Y aja pärast pilt kadunud ja sina pärast seda Y aega selle teema otsa satud. Endal mitu korda nii juhtund, et teemast pildid kadunud, mis oleks ehk mind aidanud.


Ise kasutan planet.ee kontot, 9 EEK kuu ja 5GB on päris hea. Ühendus kiire ja mina pole veel näinud, et ligi poleks saanud. Failid ei aegu, eeldades, et arve õigel ajal ära maksad.
Mõni kes vahetevahel ainult pilte üles laeb siis temal on vast mõttekam mõnda tasuta teenust kasutada. Samas tasuta teenuse puhul ei garanteerita sulle midagi. Kui maksad teenuse eest siis on teenusepakkujal ka mingi kohustus sinu ees.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inzinz
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2005




sõnum 14.02.2009 22:17:21 vasta tsitaadiga

Selle reklaami koha pealt on Tanel ka kommenteerinud https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4963278#4963278
Sinna upload tooli/iframe sisse ei tule mingit reklaami, too ainus väljapoole linkav asi on see fujitsu-siemensi logo, kellega upload.ee'l on spets diil.
Ja pakun et koos tulevaste kettaruumi laiendustega suurenevad ka failide alleshoidmise intervallid icon_wink.gif

_________________
Upload.ee - eestimaine failiupload
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 15.02.2009 19:06:20 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
Mõnes mõttes on see väga häriv kui Y aja pärast pilt kadunud ja sina pärast seda Y aega selle teema otsa satud. Endal mitu korda nii juhtund, et teemast pildid kadunud, mis oleks ehk mind aidanud.
Just sama mõte.
Kui pilt on kuhugi üles laetud, siis miks seda ära kustutada? Las jääbki igavesti sinna.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tanel98
HV kasutaja
tanel98

liitunud: 04.03.2006




sõnum 15.02.2009 19:31:55 vasta tsitaadiga

Speedee kirjutas:
Mart352 kirjutas:
Mõnes mõttes on see väga häriv kui Y aja pärast pilt kadunud ja sina pärast seda Y aega selle teema otsa satud. Endal mitu korda nii juhtund, et teemast pildid kadunud, mis oleks ehk mind aidanud.
Just sama mõte.
Kui pilt on kuhugi üles laetud, siis miks seda ära kustutada? Las jääbki igavesti sinna.

Tasuta lõunad pole kunagi väga maitsvad. Kes garanteerib, et välismaa asjad kinni ei lähe? Upload.ee on mugav lahendus ju. Kui teed müügiteemat, siis on vaja pilte üleval hoida ju lühikest aega. Juhul kui mingi pervert hinnavägistaja müüja pole.
Tegelastel on korralik kogemus ja aastatepikkune projekt ees, mis on ainult kasvanud ja pole kinni läinud, pluss on VIST toetajad ka (Elioni poolt) seega ma ei põeks.
Kes tahab p
deda kasutagu enda serverit niikaua kui maksad on üleval, tee koopiaid jne.

Lisa: Uploadil ongi vist pildid üleval mingi aja. St kui 30päeva pole pilti vaadatud siis kustub ära, minuarust oli nii.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.02.2009 00:45:53 vasta tsitaadiga

# Registreerunud kasutaja ülesse laetud failid kustutatakse automaatselt kui keegi neid ei vaata 90 päeva jooksul.
# Registreerumata kasutaja ülesse laetud failid kustutatakse automaatselt kui keegi neid ei vaata 30 päeva jooksul.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2009 01:10:44 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
# Registreerunud kasutaja ülesse laetud failid kustutatakse automaatselt kui keegi neid ei vaata 90 päeva jooksul.
# Registreerumata kasutaja ülesse laetud failid kustutatakse automaatselt kui keegi neid ei vaata 30 päeva jooksul.


Kas foorumi posti vaatamine läheb pildi vaatamise alla icon_rolleyes.gif

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.02.2009 01:11:21 vasta tsitaadiga

Jah, kuna pilt laetakse alla nende serverist.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 16.02.2009 11:12:16 vasta tsitaadiga

tanel98 kirjutas:
Tasuta lõunad pole kunagi väga maitsvad. Kes garanteerib, et välismaa asjad kinni ei lähe? Upload.ee on mugav lahendus ju. Kui teed müügiteemat, siis on vaja pilte üleval hoida ju lühikest aega. Juhul kui mingi pervert hinnavägistaja müüja pole.


Kes garanteerib, et Eesti asjad kinni ei lähe? Ei mäleta aga oli mingi leht, mis kinni läks ja mitmel inimesel olid pildid ainult selles keskonnas. Lõpuks said vist tagasi, ei mäleta täpselt.

Müügiteemas loomulikult pole seda pilti vaja pikalt hoida. Ma mõtlesin just selliseid teemasid kus on mingi konkreetne probleem ja mille lahendus pildina vmt.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inzinz
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2005




sõnum 16.02.2009 12:04:29 vasta tsitaadiga

Mart352, no, eks asi põhineb usaldusel, planeerimisel ja oskustel jms. Samas stiilis võib mõelda et äkki HV läheb ülehomme kinni mingil teadmata asjaolul, seega ärme igaks juhuks kasuta icon_biggrin.gif
Failidega on jah keerukam kui teiste lehtedega serveripoolelt, kuna andmekogused on suht suured ja backuppide teema komplitseeritum/aeganõudvam. Siiamaani leht juba kaks kuud püsti olnud ja aktiivselt kasutatav, seega peaks kõik suht ok olema icon_wink.gif

_________________
Upload.ee - eestimaine failiupload
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2009 17:04:04 vasta tsitaadiga

inzinz, oled kuidagi seotud upload.ee'ga?
Et, kui peaks mure olema, siis võib sinupoole pöörduda?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inzinz
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2005




sõnum 16.02.2009 17:25:43 vasta tsitaadiga

jup
Kui vaja kiiremat tagasisidet siis võin privas msn anda, muidu üldisemat teemat saab tagasiside vormi panna uploadi lehel, sinna laekunud ettepanekutest nii mõnedki juba rakendusse pandud icon_wink.gif

_________________
Upload.ee - eestimaine failiupload
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 16.02.2009 23:08:12 vasta tsitaadiga

Need piltide alleshoidmise tingimused võiks kastis nähtavad olla, siis saaks käigupealt otsustada
- kui tegu müügi- või lihtsalt teemaga kus pildid vaid lisaks on saab Upload.ee´d kasutada
- kui tegu on millegi pikemaealisega ("Kasulik näpunäide" näiteks) siis kasutada isiklikku serverit või mõnda süsteemi kus failid pikemalt seisavad

Iseenesest see, et tegu on konkreetselt one-click hostingu pakkumiseks mõeldud projektiga, on igati tervitatav. Muud on reeglina olnud kas mõne muu foorumk/veebilehe küljes (ja seega altid kaduma) või otseselt registreerimise peal elavad (mis just kõige mugavam pole).

_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2009 23:43:06 vasta tsitaadiga

Kriitilisimad asjad (HV ürituste pildid, võistluste tulemused jne) laadime ikka alati HV serverisse.
Upload on tõesti nagu rohkem ajutisemate asjade jaoks.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2009 00:02:44 vasta tsitaadiga

Mina hostiks oma servus ikka (või kellelt iganes sa siis rendid). 50Gb ruumi saab alla 100 krooni eest kuus, ning sinul on täielik kontroll asja üle.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003




sõnum 22.02.2009 03:17:17 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kriitilisimad asjad (HV ürituste pildid, võistluste tulemused jne) laadime ikka alati HV serverisse.
Upload on tõesti nagu rohkem ajutisemate asjade jaoks.

Siit ka üks väike küsimus. Selliste kellade vilede jaoks nagu see Upload.ee kastike siin, võiks olla ka viisakas sellisest asjast loobumise võimalus. Et kasutaja saab valida, kas soovib sellist asja näha või mitte. Praegult aitab selliste asjade vastu AdBlock Plus nimeline plugin.
HV on täitsa kiirelt avanev leht, kui kinni on keeratud näiteks mediaindex.ee, upload.ee, snoobi.com ja google-analytics.com taolised lisad. Pluss veel bannerite näitamised ja mõned javascriptid. 8)
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2009 10:37:03 vasta tsitaadiga

gnoom kirjutas:
Tanel kirjutas:
Kriitilisimad asjad (HV ürituste pildid, võistluste tulemused jne) laadime ikka alati HV serverisse.
Upload on tõesti nagu rohkem ajutisemate asjade jaoks.

Siit ka üks väike küsimus. Selliste kellade vilede jaoks nagu see Upload.ee kastike siin, võiks olla ka viisakas sellisest asjast loobumise võimalus. Et kasutaja saab valida, kas soovib sellist asja näha või mitte. Praegult aitab selliste asjade vastu AdBlock Plus nimeline plugin.
HV on täitsa kiirelt avanev leht, kui kinni on keeratud näiteks mediaindex.ee, upload.ee, snoobi.com ja google-analytics.com taolised lisad. Pluss veel bannerite näitamised ja mõned javascriptid. 8)


blokeeri jah reklaam ära, see on HV foorumi peamine sissetulek ju doh.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2009 12:25:56 vasta tsitaadiga

carlking, on inimesi (nagu mina) kes nagunii mitte kunagi ei kliki reklaamile. Seega pigem aitan mina hoida reklaami blokkimisega klick/view ratiot kõrgemana icon_smile.gif Lisaks ilma reklaamideta üle mobla kiirem lehe laadimine,
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2009 12:29:18 vasta tsitaadiga

Ei huvita icon_exclaim.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inzinz
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2005




sõnum 23.02.2009 10:36:08 vasta tsitaadiga

gnoom kirjutas:
Tanel kirjutas:
Kriitilisimad asjad (HV ürituste pildid, võistluste tulemused jne) laadime ikka alati HV serverisse.
Upload on tõesti nagu rohkem ajutisemate asjade jaoks.

Siit ka üks väike küsimus. Selliste kellade vilede jaoks nagu see Upload.ee kastike siin, võiks olla ka viisakas sellisest asjast loobumise võimalus. Et kasutaja saab valida, kas soovib sellist asja näha või mitte. Praegult aitab selliste asjade vastu AdBlock Plus nimeline plugin.
HV on täitsa kiirelt avanev leht, kui kinni on keeratud näiteks mediaindex.ee, upload.ee, snoobi.com ja google-analytics.com taolised lisad. Pluss veel bannerite näitamised ja mõned javascriptid. 8)

Sellesama eemaldamise ja valimise kohta on juba ka pikem arutelu ja lahenduseks see et profiili tuleb valik stiilis: On, Off, Spoilerina.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4964013#4964013

EDIT:
d3t kirjutas:
carlking, on inimesi (nagu mina) kes nagunii mitte kunagi ei kliki reklaamile. Seega pigem aitan mina hoida reklaami blokkimisega klick/view ratiot kõrgemana icon_smile.gif Lisaks ilma reklaamideta üle mobla kiirem lehe laadimine,

Muideks, d3t, oled sa teadlik sellise reklaamitüübi olemasolust nagu "pay per view" ? Kus makstakse mingi summa näitamise eest. Summa küll pisike, kuid kui palju inimesi lehte vaatab siis kokku tuleb täitsa normaalne summa. Seega, kui kõik HV foorumi kasutajad käituksid sinu mentaliteedi järgi, ehk nood 90% kes enda arust mitte kunagi reklaame ei kliki võtaksid ja blokiksid ära reklaamid, tulemuseks oleks see, et HV saaks "pay per view" reklaamide pealt 10 korda vähem raha kui muidu...
Klick/view ratio tegelt ei mõjuta reklaami hindasid nii palju kui sa arvad ja see sul lihtsalt ettekäändeks, et teha tünga foorumile, mida ise nii hoolega kasutad... Hästi paned ikka...
Üle mobiili jah laeb kiiremini jms, aga nagu ma aru saan siis sa kasutad adblocki samal ettekäändel ju ka brauserites...
Ainsad reklaamid mida ma ise kuskil blokkinud olen, on välismaistel torrenti lehtedel need totrad dating reklaamid, mis promovad võltsilt "elukoha ligiduses" olevaid naisi, kuna kõrvalt süvenemata vaadates jääb mulje nagu oleks kuskil xxx lehel icon_razz.gif Aga, nendest blokin ka ainult piltide ja flashi laadimise, javascript/iframe/tekstid jms asjad jätan alles, et vähemalt "pay per view" jääks saidiomanikule alles, kuna leht ise on hea ja asjalik. Kui sa tahad et leht/teenus oleks sulle tasuta, siis pead olema suuteline kannatama ära seal peal olevad reklaamid: peamiselt reklaamide pealt teenival lehel reklaamide blokkimine ja siis lehe edasi kasutamine on peaaegu nagu vargus icon_biggrin.gif Lehte/teenust kasutad, aga oma panust ei anna. Ja oleks siis tegu mingi mõttetu lehega mida ainult korra vaatad päevas, tegu siiski eestimaise foorumiga kus veedad päris hea osa oma ajast ning mida kasutad ka äri tegemiseks päris tihti...
Üks asi on ühe häiriva reklaami piltide laadimise blokkimine, hoopis teine on kogu reklaamile vee peale tõmbamine ja saidiomanikule tünga tegemine...

_________________
Upload.ee - eestimaine failiupload
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2009 01:32:08 vasta tsitaadiga

proovisin lõpuks selle upload.ee asja ära. no tere talv, mis nende serveril 1Mbit/s alla ühendus või? icon_confused.gif viitsin ma jee 32kB/s max uppida icon_mad.gif mingi hoiatus a'la "kiirus imeb vilinal" vmt peaks sellel kastil juures olema! igale poole mujale lasen asju üles 200+ kB/s ja sinna pole üle 32 läinud, uskumatu. eelista eestimaist my ass icon_razz1.gif
peab ikka speedyshare'i shortcut'i taaslooma...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2009 01:58:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:
d3t kirjutas:
carlking, on inimesi (nagu mina) kes nagunii mitte kunagi ei kliki reklaamile. Seega pigem aitan mina hoida reklaami blokkimisega klick/view ratiot kõrgemana icon_smile.gif Lisaks ilma reklaamideta üle mobla kiirem lehe laadimine,

Muideks, d3t, oled sa teadlik sellise reklaamitüübi olemasolust nagu "pay per view" ? Kus makstakse mingi summa näitamise eest. Summa küll pisike, kuid kui palju inimesi lehte vaatab siis kokku tuleb täitsa normaalne summa. Seega, kui kõik HV foorumi kasutajad käituksid sinu mentaliteedi järgi, ehk nood 90% kes enda arust mitte kunagi reklaame ei kliki võtaksid ja blokiksid ära reklaamid, tulemuseks oleks see, et HV saaks "pay per view" reklaamide pealt 10 korda vähem raha kui muidu... Klick/view ratio tegelt ei mõjuta reklaami hindasid nii palju kui sa arvad ja see sul lihtsalt ettekäändeks, et teha tünga foorumile, mida ise nii hoolega kasutad...

See millist reklaami maksustamise viisi kasutab HinnaVaatlus jääb siiski vastavate isikute otsustada. See, et ma loon seltskonnale inimestele võimalused surfata veebi ilma reklaamidetta (või vähese reklaamiga) ei ole senini kellelegi ette jäänud, ka mitte Klikivabrikule. Klikivabriku kommentaaridest võib välja lugeda ka seda, et AdBlock kasutajaskond on kaduvväike protsent. Seega palun, mõtle tõsiselt järgi kui mind süüdistama tuled. Ma klikin healjuhul 1 korra aasta jooksul bänneri peale ja seda ka sellepärast et hiirega mööda klikkisin.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2009 02:27:56 vasta tsitaadiga

d3t, hala ja veelkord hala ainult icon_biggrin.gif nagu sul oleks dial up et iga lehe avanemine võtaks meeletult aga. Pole nendel reklaamidel HV's midagi häda. Pole pop up'e ega midagi sellist. No fak lihtsalt kus võib whine alles olla. Sinusugustele peaks HV tasuline olema icon_wink.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2009 10:20:37 vasta tsitaadiga

Täna olen klikkinud 3x Saurixi reklaamile, kes teeb üle?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.02.2009 10:24:04 vasta tsitaadiga

arm2004, veider probleem sul, mul kodust laeb rahulikult 75KB/s üles (ühenduse max)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2009 12:05:44 vasta tsitaadiga

Võiks jääda siiski teemasse. Kui soovite arutada reklaamikultuuri üle üldiselt, siis selleks on teised teemad (või looge ise uus). Ootan endiselt arvamusi teemal "keda kasutada foorumi kasutajatel failide hostimiseks?". Tänud vastajatele.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 25.02.2009 12:25:57 vasta tsitaadiga

Mina eelistaks Imageshack.us teenust. Nad on olemas olnud juba pikemat aega ja üsna suure turuosaga, jäädes tõenäoliselt pikemaks ajaks eksisteerima kui upload.ee. See ei olnud väga kaua aega tagasi, kui üks eesti pildialbumi leht tegevuse lõpetas ja kasutajad kõigest ilma jäid. Samuti on tingimused paremad: pilte hoitakse 1 aasta viimasest vaatamisest registreerimata ja igavesti (suhteline mõiste küll) registreeritud kasutaja puhul.

Imageshackil on olemas ka tasuta API, mille peale sarnane uploadi vidin ehitada. Reklaame jms ei näidata, peab vaid selge olema, et teenus käib läbi Imageshacki. Nagu praegu Upload.ee puhul, ainult, et fujitsu reklaam jääb ära.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2009 12:39:06 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
arm2004, veider probleem sul, mul kodust laeb rahulikult 75KB/s üles (ühenduse max)

vot ei tea jah, nüüd proovisin uuesti, 166kB/s käis isegi ära, maksimaalsest sellegipoolest suht kaugel icon_rolleyes.gif
muidu elaks selle 160'ga uppimise isegi üle, aga tundub, et üsna ebastabiilne teenus, kui kord 30 ja siis 160 ja siis vbl jälle 30 jne. välismaistega seda probleemi nagu ei esine.
ilmselt jään ikka kasutama mida harjunud: piltide jaoks nagi.ee ning muude failide jaoks speedyshare (faili tõmbamisel pole ooteaega ja siiani väga stabiilne olnud thumbs_up.gif ).

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 17:21:36 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
mikk36 kirjutas:
arm2004, veider probleem sul, mul kodust laeb rahulikult 75KB/s üles (ühenduse max)

vot ei tea jah, nüüd proovisin uuesti, 166kB/s käis isegi ära, maksimaalsest sellegipoolest suht kaugel icon_rolleyes.gif
muidu elaks selle 160'ga uppimise isegi üle, aga tundub, et üsna ebastabiilne teenus, kui kord 30 ja siis 160 ja siis vbl jälle 30 jne. välismaistega seda probleemi nagu ei esine.
ilmselt jään ikka kasutama mida harjunud: piltide jaoks nagi.ee ning muude failide jaoks speedyshare (faili tõmbamisel pole ooteaega ja siiani väga stabiilne olnud thumbs_up.gif ).


Ma arvan, et sa sattusid sellele 30kb/s siis kui siin elionil vahapeal probleemid olid.

Teadmiseks sulle paar fakti

upload.ee serveril on 2 x 100mb/s ÜLES/ALLA lingid
upload.ee serveri süsteem jookseb 2 x 3.20 xeon quadcore protsessoritel, ning omab 16gb mälu, kettamaht on teadamata mulle aga sain aru, et reservid üle 15 tera

Projekt on koostöös elioniga - ühendus on kindel, ei võeta ära kui maksmata vms
Projekt on koostöös Siemensiga - parim riistvaralahendus
Kõik failid on dubleeritud füüsiliselt erladi arvutise mis on teises ruumis

Failidest ilmajäämine tuleks ainult siis teemaks kui elioni serverihotell maha põleks - mida ei juhtu sest sealne turva ja kaitse süsteem on üks maailma parimaid.

Seega kordan, et tegemist pole suvaliste tüüpide suvalise projektiga, vaid tuntud tegijate ja suurfirmade toel teostatud korraliku eestimaise ideega.

nagi ja upload.ee võrrelda on suht võigas või mis, teenustel on täiesti erinevad eesmärgid kui sa veel aru pole saanud.
sellejaoks, et kiirelt teha postitus pildiga: dragid sa pildi uploaderi ja saad kohe bb koodi, mitte ei registreeri, ei oota kinnitusmaili, ning siis lood galerii, uploadid pildi võtat sealt pildi urli ja paned selle bb koodi koos pisipildi ja viitega originaal pildile.

Ent eestlasel on ikka kombeks teist eestlast sitasisse tampida, ning eks see ole mõistetav : )
Nii raske on ju öelda paar head sõna ja kokku hoida. sait on alles 1 kuu vana ka ära hakka kohe maha tegema nagu see oleks sinu ainuke rõõm sinu hallis elus.

Patrioodid mul siin icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 17:31:45 vasta tsitaadiga

imageshack on pask icon_exclaim.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 17:38:27 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
imageshack on piix icon_exclaim.gif


Minuarust nüüd on eriti ära rikutud see, jube aeglane ja mingid reklaamid igalpool, kunagi oli üsna kasutatav. icon_biggrin.gif
aga nõustun.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 17:49:27 vasta tsitaadiga

Imageshack oli kah alguses kasutatav.. kiire, polnud tobedaid reklaame jne... aga siis järsku tekkis
Ei usu, et upload.ee'ski asi tegemata jää ning hakkavad sealgi mingid häirivad reklaamid lendama icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 17:50:54 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
Imageshack oli kah alguses kasutatav.. kiire, polnud tobedaid reklaame jne... aga siis järsku tekkis
Ei usu, et upload.ee'ski asi tegemata jää ning hakkavad mingid häirivad reklaamid lendama icon_rolleyes.gif


upload.ee on siiski eestile suunatud, reklaam on aga see minimaalne ja ainult lehel, uploadimist ja pilte foorumis see ei häiri, ma olen selles enam kui kindel - tean neid inimesi kes seda projekti juhivad, nii imelik kui see ka pole, nende eesmärk pole raha, vaid pakkuda inimestele midagi head eestis. sama kamp kes eestis 8-t erinevat mänguserverit üleval paevad mis neile igakuu 10k välja viib ja 0 eek sisse toob, eesmärk lihtslt eestlastele eestimaist pakkuda : )
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 17:52:44 vasta tsitaadiga

Ilus ja tore jutt kõik! icon_wink.gif

Elame näeme...
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003




sõnum 26.02.2009 18:15:05 vasta tsitaadiga

Fate kirjutas:
tean neid inimesi kes seda projekti juhivad, nii imelik kui see ka pole, nende eesmärk pole raha, vaid pakkuda inimestele midagi head eestis. sama kamp kes eestis 8-t erinevat mänguserverit üleval paevad mis neile igakuu 10k välja viib ja 0 eek sisse toob, eesmärk lihtslt eestlastele eestimaist pakkuda : )

Kommunismi ehitamisega on ennegi tegeletud ja tulemusi teab igaüks kes ajaloo tunnis maganud ei ole. icon_smile.gif
Siiani pole ükski projekt kaua kestnud, mis isegi kulusid ei kata vaid kahjumiga töötab. See on olnud reaalne elu siiani. Aga ei või muidugi iial teada. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 18:36:49 vasta tsitaadiga

gnoom kirjutas:
Fate kirjutas:
tean neid inimesi kes seda projekti juhivad, nii imelik kui see ka pole, nende eesmärk pole raha, vaid pakkuda inimestele midagi head eestis. sama kamp kes eestis 8-t erinevat mänguserverit üleval paevad mis neile igakuu 10k välja viib ja 0 eek sisse toob, eesmärk lihtslt eestlastele eestimaist pakkuda : )

Kommunismi ehitamisega on ennegi tegeletud ja tulemusi teab igaüks kes ajaloo tunnis maganud ei ole. icon_smile.gif
Siiani pole ükski projekt kaua kestnud, mis isegi kulusid ei kata vaid kahjumiga töötab. See on olnud reaalne elu siiani. Aga ei või muidugi iial teada. icon_rolleyes.gif


HinnaVaatlus on ilus näide näide sellest kuidas korralik ja vajalik asi toimib : )
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 18:37:20 vasta tsitaadiga

Fate, aga miks peaksin taevani kiitma või üldse midagi head ütlema, kui 100% negatiivne kogemus (tõsi, ainult 2 kogemust icon_razz1.gif )?
mind ei rõõmusta absoluutselt, kui saan kellegi/millegi kohta halvasti öelda. ei muutu mu päev hallimaks ega päikeselisemaks.
ja sa võiks asja vähem isiklikult võtta. who gives a flying F kui ühel kasutajal (antud juhul minul) on midagi paha öelda icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 18:40:21 vasta tsitaadiga

arm2004, jah musi, kõik korras, lihtsalt mulle natuke tundus, et sa olid supernegatiivne aga peace eks icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003




sõnum 26.02.2009 19:35:20 vasta tsitaadiga

Fate kirjutas:
hinnavaatlus on ilus näide näide sellest kuidas korralik ja vajalik asi toimib : )

No HV ei ole ju sugugi ainult väljaminekutel baseeruv ettevõtlus. Vähemalt nii on aru saada.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  keda kasutada foorumi kasutajatel failide hostimiseks?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.