|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
12.02.2009 20:58:22
|
|
|
| Kas sealt upload.ee´st saab laaditud pilte kustutada ka?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
12.02.2009 21:06:12
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Kui sisse logida, pilte laadida, siis vast saab?  |
upload.pri lehelt saab ka sisselogimata, sellest lisast, millest me räägime, aga ei saa. Muidu antakse link faili kustutamiseks
viimati muutis Anna tooli 12.02.2009 21:06:49, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fate
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
12.02.2009 21:21:58
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Kui sisse logida, pilte laadida, siis vast saab? :roll:
Aga anonüümselt üleslaetud pilte/faile kindlasti ei saa ise kustutada, eks need kustuvad ise mingi aja möödudes (kui on mingi kindel aeg möödas ja/või pilti/faili pole enam mõnda aega allatõmmatud) |
pm kohe peale uploadi saad sa faili lingi ja faili kustutamise lingi, ning kui sa uploadides oma maili ka paned, siis mailile saadab ka mõlemad lingid :)
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fate
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
12.02.2009 22:54:34
|
|
|
Supper lux
väga stiilne
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
12.02.2009 22:58:08
|
|
|
Subsilveris on paremal see scrollimise riba. Seda eemaldada ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
12.02.2009 23:21:00
|
|
|
Krt, sellise junni pärast hakka või adblocki kasutama.
Võiks saada profiilist valida, kas vajan sellist teenust või mitte. Senini on kõik uploaditav enda serveruumi läinud.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Quuler
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2007
|
13.02.2009 00:04:07
|
|
|
Väga mõnus hea idee HV-l see uplaoder ka siia panna, jube mugav, ise kasutan juba, hea, et kohe näha on ja kohe dragides saab uploadida
_________________ laua all. |
|
| tagasi üles |
|
 |
KAUR
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2007
|
13.02.2009 00:06:31
|
|
|
| See upload.ee uploadi värk on küll väga hea ja kasulik.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
13.02.2009 00:10:44
|
|
|
| Tanel, Siin oli juttu foorumi reklaamist ja muust sellisest, kas see upload.ee annab ka foorumile kuidagi kasu?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
13.02.2009 00:12:52
|
|
|
Andykas, jah, äkki nüüd rahvas ei upi enam imageshacki vaid panevad normaalsesse hosti enda pildid. Parem elu kõigile.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fate
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
13.02.2009 00:13:00
|
|
|
| Andykas kirjutas: |
| Tanel, Siin oli juttu foorumi reklaamist ja muust sellisest, kas see upload.ee annab ka foorumile kuidagi kasu? |
Mugavam ja kiirem ja parem faile hallata, ning HV ei pea enda serverit niipalju koormama, pealegi alati ei pea 100% enda kasu peal väljas olema, äkki on Tanel ka pundis uploadi tiimiga.
Tubli töö igastahes
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deadlock
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.07.2004
|
13.02.2009 00:15:26
|
|
|
Täitsa meeldiv variant. Hea, et E-mail kohustuslik pole.
_________________ "Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Compliment
HV vaatleja
liitunud: 07.04.2008
|
13.02.2009 00:18:44
|
|
|
Väga hea, palju mugavam pilte uploadida foorumisse - ei pea kuskile imagehacki kohe ronima kui vaja kiiresti midagi näidata ning pilte laeb ka palju rutem kui mõnest välismaa serverist.
Koffer.ee's on juba pikemat aega see võimalus olnud. Hea, et siin ka nüüd
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
13.02.2009 00:20:28
|
|
|
Kõik kofferlased kiidavad nüüd kohe seda siin
Hea on ta küll aga spoiler täägid võiksid seda siiski ümbritseda.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
13.02.2009 00:22:28
|
|
|
gan3b, ei taha mingeid spoiler tage. Tuleb on/off võimalus profiili saad kinni panna ta või lahti jätta, spoilerisse pole mõtet panna.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fate
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
13.02.2009 00:23:04
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
Kõik kofferlased kiidavad nüüd kohe seda siin :roll:
Hea on ta küll aga spoiler täägid võiksid seda siiski ümbritseda. |
Sest sealsed inimesed tulid veelrohkem vastu, nad investeerisid rahaliselt upload.ee-se :)
Kõik hoiavad kokku, et oleks 1 korralik eesti upload ja saaks kõik need imageskäkkid ja rapitshared pikalt saata :)
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
13.02.2009 00:27:49
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| gan3b, ei taha mingeid spoiler tage. Tuleb on/off võimalus profiili saad kinni panna ta või lahti jätta, spoilerisse pole mõtet panna. |
Et kui tahadki midagi uploadida siis pead profiili ronima ja sealt jälle selle peale panema - pigem lähen siis juba ise sinna lehele.
Pealegi ei ole ju igasse posti vaja mingit pilti uploadida, et ta koguaeg seal all nähtaval peaks olema.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mecrado
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2008
|
13.02.2009 00:36:02
|
|
|
Mõnus ja mugav ju tegelikult. Ma väga aktiivne postitaja siin ei ole, kuid lugemas käin siiski igapäevaselt. Postitust koostades on tore, kui ei pea mingi pildi või faili jagamiseks veebilehitsejas erinevate tab-idega jebima. Igati kiiduväärt uuendus minu arust.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
13.02.2009 00:44:47
|
|
|
Mõnus uuendus, hea, et kohe kiirelt uploadida saab, kõik näha on ja dragides kohe uploadib, hea töö
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mecrado
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2008
|
13.02.2009 01:18:30
|
|
|
| Armas oleks muidugi funktsioon, kus pildi/faili uploadimisel tekiks sinna mingi nupukene ning sellele klikates sisestab lingi viitega failile või pildi HV tekstivormi. Säästaks paar hiireklõpsu ja oleks kasutajatele veelgi mugavam. Tundus olevat väärt idee jagamaks.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
13.02.2009 01:25:34
|
|
|
Mecrado, see mõte on juba kohe alguses peast läbi käinud, aga vähemalt hetkel on see tehniliselt võimatu
| tsitaat: |
Selle automaatse postitusse kopeerimise koha pealt on natuke jama, probleemiks et iframe ja põhiline leht on eri domeenidel ja siis ei saa javascriptiga mitte mingil moel otse suhelda iframe ja üldise lehe vahel.
Üks võimalus on teha mingi allkirjastatud java applet meie lehele ja sama panna ka teie lehele, nii et nad saavad suuremate õigustega omavahel suhelda, kasvõi läbi clipboardi või siis flashiga teha see kuidagi. Seda ideed peab katsetama ja testima ennem kuidas kõige paremini ja mugavamini saaks teha ilma kasutajaid mingite kinnitusdialoogidega häirimata ja nii et kõigil töötaks ilusti. |
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan*
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2008
|
13.02.2009 11:37:23
|
|
|
Väga mõnus, ei pea tabidega mässama.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
13.02.2009 14:31:17
|
|
|
Tanel, aga kas sellist ideed ei ole läbi käinud, et kasutada mitte iframe vaid kuidagimoodi(ei ole asjatundja, ei tea, kas ja kuidas see võimalik peaks olema) linkida nupud nende lehele ning siis download link kuidagi tagasi. Tehnilise teostuse kohta muidugi ei tea.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.02.2009 20:08:36
|
|
|
| maatriks, tarbetult keeruline.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
13.02.2009 21:37:25
|
|
|
Olen senini olnud nende eesti upload saitidega eemale hoidnud, kuid selle puhul on asjad erand korras teisiti.
Kasutan igapäevaselt ja hea ning kiire igati!
Oli ka aeg korralikule upload saidile eestis. IT riik. : D
HV puhul on see väga hea lahendus samuti failide laadimiseks !
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
13.02.2009 22:55:48
|
|
|
Lause kolmes kohas "sisesta" nupp
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
14.02.2009 14:04:56
|
|
|
| praegu nägin et mul võttis selle upload asja laadimine natuke kauem aega kui ülejäänud lehe laadimine..
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
14.02.2009 14:13:03
|
|
|
| lu1de, sama siin...
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
14.02.2009 14:23:26
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| Ega küll küllale liiga ei tee. |
ei tea vahest teeb küll.
Üks variant võiks ikkagi selline olla umbes nagu spoiler tag.
Pidevalt on kiri Lae fail/pilt upload.ee kaudu: ning sellele klikkides laetakse see suurem versioon, kus siis omi pilte ja asju üles laadida saab.
Profiilis siis
Lae pilte upload.ee-sse vmt [*] sees (vaikimisi) [ ] minimaalne [ ] väljas
eelvaade ja sisesta võikski eelvaates ainult see ülemine olla
midagi taolist, upload.ee ja fujitsu logo ka juures oleks siis vast ka ei häriks.
Spoiler 
keevitasin midagi paindis kokku Mõni proff oskab kindlasti paremini
| lu1de kirjutas: |
| praegu nägin et mul võttis selle upload asja laadimine natuke kauem aega kui ülejäänud lehe laadimine.. |
Eelvaadet klikides siis vahest laeb jah kauem. opera näitab ka ka mis lehte ta kauem laeb. Vahest on ka google-analytics ja gemius (mõlemad statistika jaoks) mille tõttu lehte kauem laetakse.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
14.02.2009 14:46:44
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
...
Eelvaadet klikides siis vahest laeb jah kauem. opera näitab ka ka mis lehte ta kauem laeb. Vahest on ka google-analytics ja gemius (mõlemad statistika jaoks) mille tõttu lehte kauem laetakse. |
Kindlaid fakte/mõõtmistulemusi pole mul esitada aga miskipärast 90% venimise juhtudest kipub statusbaril olema statistikaga seotud aadress parasjagu laetavana........
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jancool
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2007
|
14.02.2009 16:50:08
|
|
|
Loodan, et läheb teemasse, aga arvan, et vaba mikrofon peaks ikka vaba olema, nagu nimigi ütleb, mitte tasuline. Ise pole seal ühtegi posti teinud, just seepärast. Ja nagu jutuks on tulnud, et see ID kaardiga regamine annab 3 kuud.. siis sorry, minu ID kaardist on aja jooksul saanud mingi ulmeline magnetväli, mida ükski lugeja ei tuvasta ja teisalt on mul selle üle ka hea meel, kuna mida vähem andmeid minu kohta kusagil ringi vohab seda parem. Hetkeseisuga jääb see foorumi osa minu kasutusalast välja.
Väike ettepanek
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
14.02.2009 16:53:33
|
|
|
jancool, word Täiesti viis idee, ülejäänud foorum tuleks hoopiski tasuliseks teha, sest sealt saab asjalikku nõu küsida
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
14.02.2009 17:22:36
|
|
|
| see 25 eeku on siis tõesti nii tappev poole aasta peale vms.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jancool
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2007
|
14.02.2009 17:39:36
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
| see 25 eeku on siis tõesti nii tappev poole aasta peale vms. |
Ei näe sel lihtsalt mõtet.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jancool
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2007
|
14.02.2009 18:23:00
|
|
|
| Egas nii ma taltangi.. aga see oli mõeldud lihtsalt ettepanekuna. Arvasin, et selliseid kommentaare tuleb. :S
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
14.02.2009 18:26:25
|
|
|
| Leian et tasu on igati mõistlik. Tegu on siiski foorumi põhisuunitlusest väljapoole jääva sisuga.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
14.02.2009 18:42:06
|
|
|
| jancool kirjutas: |
| Egas nii ma taltangi.. aga see oli mõeldud lihtsalt ettepanekuna. Arvasin, et selliseid kommentaare tuleb. :S |
see tasu ongi selleks et sinusugused sinna ei saaks läbustama tulla
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
14.02.2009 19:08:39
|
|
|
| lu1de kirjutas: |
| jancool kirjutas: |
| Egas nii ma taltangi.. aga see oli mõeldud lihtsalt ettepanekuna. Arvasin, et selliseid kommentaare tuleb. :S |
see tasu ongi selleks et sinusugused sinna ei saaks läbustama tulla  |
Jah, seal võivad läbustada ainult need kes maksavad!
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
15.02.2009 12:18:57
|
|
|
Tahtes kõik tasuta teenust, aga ise ei soovi midagi vastu anda 8)
Selle loogika järgi, et tasul pole mõtet, võiks kõike tasuta nõuda.
Olete mõelnud mõttega, mille jaoks näiteks bussipilet eksisteerib?
Te nagu arvate, et HinnaVaatlusele tuleb kõik tasuta kätte, ei ole mingeid kulutusi serveritele, ühendustele, arendustele?
Reklaame blokeeritakse ju niikuinii, kuna see on "popp ja noortepärane", ning HinnaVaatlusel ei tohiks olla mingit alust tuludele?
Teisalt aitab Vaba Mikrofoni tasu vältida anonüümset läbustamist.
Vaba Mikrofon on täiesti vabatahtlik vabadel teemadel jutustamise foorum ja tehtigi selleks, et muu foorum sellest puhas hoida.
Kui 25 EEK 6 kuud hirmutab ja üle jõu käib, on alati õigus seda foorumit mitte kasutada ning kommenteerida Delfi või Postimees tasuta kommentaariumites 8)
Mõelge natuke selle peale, ei tasu nii kitsarinnaline olla.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
15.02.2009 13:48:37
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Tahtes kõik tasuta teenust, aga ise ei soovi midagi vastu anda 8)
Selle loogika järgi, et tasul pole mõtet, võiks kõike tasuta nõuda.
Olete mõelnud mõttega, mille jaoks näiteks bussipilet eksisteerib?
Te nagu arvate, et HinnaVaatlusele tuleb kõik tasuta kätte, ei ole mingeid kulutusi serveritele, ühendustele, arendustele?
Reklaame blokeeritakse ju niikuinii, kuna see on "popp ja noortepärane", ning HinnaVaatlusel ei tohiks olla mingit alust tuludele?
Teisalt aitab Vaba Mikrofoni tasu vältida anonüümset läbustamist.
Vaba Mikrofon on täiesti vabatahtlik vabadel teemadel jutustamise foorum ja tehtigi selleks, et muu foorum sellest puhas hoida.
Kui 25 EEK 6 kuud hirmutab ja üle jõu käib, on alati õigus seda foorumit mitte kasutada ning kommenteerida Delfi või Postimees tasuta kommentaariumites 8)
Mõelge natuke selle peale, ei tasu nii kitsarinnaline olla. |
-e- tekkis ka küsimus, et kust ma vaadata saan, palju mul VM aega alles on. varem oli see nagu profiili all, aga enam ei ole.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
15.02.2009 13:52:07
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
Tahtes kõik tasuta teenust, aga ise ei soovi midagi vastu anda 8)
Selle loogika järgi, et tasul pole mõtet, võiks kõike tasuta nõuda.
Olete mõelnud mõttega, mille jaoks näiteks bussipilet eksisteerib?
Te nagu arvate, et HinnaVaatlusele tuleb kõik tasuta kätte, ei ole mingeid kulutusi serveritele, ühendustele, arendustele?
Reklaame blokeeritakse ju niikuinii, kuna see on "popp ja noortepärane", ning HinnaVaatlusel ei tohiks olla mingit alust tuludele?
Teisalt aitab Vaba Mikrofoni tasu vältida anonüümset läbustamist.
Vaba Mikrofon on täiesti vabatahtlik vabadel teemadel jutustamise foorum ja tehtigi selleks, et muu foorum sellest puhas hoida.
Kui 25 EEK 6 kuud hirmutab ja üle jõu käib, on alati õigus seda foorumit mitte kasutada ning kommenteerida Delfi või Postimees tasuta kommentaariumites 8)
Mõelge natuke selle peale, ei tasu nii kitsarinnaline olla. |
-e- tekkis ka küsimus, et kust ma vaadata saan, palju mul VM aega alles on. varem oli see nagu profiili all, aga enam ei ole. |
Pane onlain staatus nähtavaks, siis näed
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
15.02.2009 13:52:21
|
|
|
maatriks, Tee oma online staatus nähtavaks siis tuleb ka see tagasi
viimati muutis WäntWõll 15.02.2009 13:52:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|