Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 20:58:22 vasta tsitaadiga

Kas sealt upload.ee´st saab laaditud pilte kustutada ka?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.02.2009 21:01:55 vasta tsitaadiga

Kui sisse logida, pilte laadida, siis vast saab? icon_rolleyes.gif
Aga anonüümselt üleslaetud pilte/faile kindlasti ei saa ise kustutada, eks need kustuvad ise mingi aja möödudes (kui on mingi kindel aeg möödas ja/või pilti/faili pole enam mõnda aega allatõmmatud)

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 21:06:12 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kui sisse logida, pilte laadida, siis vast saab? icon_rolleyes.gif

upload.pri lehelt saab ka sisselogimata, sellest lisast, millest me räägime, aga ei saa. Muidu antakse link faili kustutamiseks


viimati muutis Anna tooli 12.02.2009 21:06:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 21:21:58 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kui sisse logida, pilte laadida, siis vast saab? :roll:
Aga anonüümselt üleslaetud pilte/faile kindlasti ei saa ise kustutada, eks need kustuvad ise mingi aja möödudes (kui on mingi kindel aeg möödas ja/või pilti/faili pole enam mõnda aega allatõmmatud)


pm kohe peale uploadi saad sa faili lingi ja faili kustutamise lingi, ning kui sa uploadides oma maili ka paned, siis mailile saadab ka mõlemad lingid :)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.02.2009 22:36:25 vasta tsitaadiga

Peagi lisandub tumeda skinni toetus


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 22:54:34 vasta tsitaadiga

Supper lux beer_yum.gif
väga stiilne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 22:58:08 vasta tsitaadiga

Subsilveris on paremal see scrollimise riba. Seda eemaldada ei saa?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.02.2009 22:58:10 vasta tsitaadiga

Max Powers, iframe akent peab suuremaks tegema.
Algselt sai see tehtud Failid järgi (kui klikid, siis näed et scrollbarid kaovad ära), nüüd aga on vaikimisi Pildid, mille sisu on suurem.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 23:21:00 vasta tsitaadiga

Krt, sellise junni pärast hakka või adblocki kasutama. icon_confused.gif

Võiks saada profiilist valida, kas vajan sellist teenust või mitte. Senini on kõik uploaditav enda serveruumi läinud.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.02.2009 23:23:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Võiks saada profiilist valida, kas vajan sellist teenust või mitte.

see tuleb varsti

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Quuler
HV vaatleja
Quuler

liitunud: 02.10.2007




sõnum 13.02.2009 00:04:07 vasta tsitaadiga

Väga mõnus thumbs_up.gif hea idee HV-l see uplaoder ka siia panna, jube mugav, ise kasutan juba, hea, et kohe näha on ja kohe dragides saab uploadida icon_biggrin.gif
_________________
laua all.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KAUR
HV vaatleja
KAUR

liitunud: 06.01.2007




sõnum 13.02.2009 00:06:31 vasta tsitaadiga

See upload.ee uploadi värk on küll väga hea ja kasulik.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 13.02.2009 00:10:44 vasta tsitaadiga

Tanel, Siin oli juttu foorumi reklaamist ja muust sellisest, kas see upload.ee annab ka foorumile kuidagi kasu?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 00:12:52 vasta tsitaadiga

Andykas, jah, äkki nüüd rahvas ei upi enam imageshacki vaid panevad normaalsesse hosti enda pildid. Parem elu kõigile.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 00:13:00 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Tanel, Siin oli juttu foorumi reklaamist ja muust sellisest, kas see upload.ee annab ka foorumile kuidagi kasu?


Mugavam ja kiirem ja parem faile hallata, ning HV ei pea enda serverit niipalju koormama, pealegi alati ei pea 100% enda kasu peal väljas olema, äkki on Tanel ka pundis uploadi tiimiga.

Tubli töö igastahes thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 13.02.2009 00:15:26 vasta tsitaadiga

Täitsa meeldiv variant. Hea, et E-mail kohustuslik pole.
_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Compliment
HV vaatleja

liitunud: 07.04.2008




sõnum 13.02.2009 00:18:44 vasta tsitaadiga

Väga hea, palju mugavam pilte uploadida foorumisse - ei pea kuskile imagehacki kohe ronima kui vaja kiiresti midagi näidata ning pilte laeb ka palju rutem kui mõnest välismaa serverist.
Koffer.ee's on juba pikemat aega see võimalus olnud. Hea, et siin ka nüüd thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 00:20:28 vasta tsitaadiga

Kõik kofferlased kiidavad nüüd kohe seda siin icon_rolleyes.gif
Hea on ta küll aga spoiler täägid võiksid seda siiski ümbritseda.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 00:22:28 vasta tsitaadiga

gan3b, ei taha mingeid spoiler tage. Tuleb on/off võimalus profiili saad kinni panna ta või lahti jätta, spoilerisse pole mõtet panna.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 00:23:04 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Kõik kofferlased kiidavad nüüd kohe seda siin :roll:
Hea on ta küll aga spoiler täägid võiksid seda siiski ümbritseda.


Sest sealsed inimesed tulid veelrohkem vastu, nad investeerisid rahaliselt upload.ee-se :)
Kõik hoiavad kokku, et oleks 1 korralik eesti upload ja saaks kõik need imageskäkkid ja rapitshared pikalt saata :)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 13.02.2009 00:27:49 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
gan3b, ei taha mingeid spoiler tage. Tuleb on/off võimalus profiili saad kinni panna ta või lahti jätta, spoilerisse pole mõtet panna.

Et kui tahadki midagi uploadida siis pead profiili ronima ja sealt jälle selle peale panema - pigem lähen siis juba ise sinna lehele.
Pealegi ei ole ju igasse posti vaja mingit pilti uploadida, et ta koguaeg seal all nähtaval peaks olema.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.02.2009 00:31:45 vasta tsitaadiga

Andykas, võib-olla saab isegi 3 valikut, Nevermind teab vastata

1) Näita pidevalt lahtisena (vaikimisi)
2) Spoilertag
3) Ära keelata näitamine

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mecrado
HV vaatleja
Mecrado

liitunud: 06.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 00:36:02 vasta tsitaadiga

Mõnus ja mugav ju tegelikult. Ma väga aktiivne postitaja siin ei ole, kuid lugemas käin siiski igapäevaselt. Postitust koostades on tore, kui ei pea mingi pildi või faili jagamiseks veebilehitsejas erinevate tab-idega jebima. thumbs_up.gif Igati kiiduväärt uuendus minu arust.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 13.02.2009 00:44:47 vasta tsitaadiga

Mõnus uuendus, hea, et kohe kiirelt uploadida saab, kõik näha on ja dragides kohe uploadib, hea töö thumbs_up.gif
_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mecrado
HV vaatleja
Mecrado

liitunud: 06.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 01:18:30 vasta tsitaadiga

Armas oleks muidugi funktsioon, kus pildi/faili uploadimisel tekiks sinna mingi nupukene ning sellele klikates sisestab lingi viitega failile või pildi HV tekstivormi. Säästaks paar hiireklõpsu ja oleks kasutajatele veelgi mugavam. Tundus olevat väärt idee jagamaks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.02.2009 01:25:34 vasta tsitaadiga

Mecrado, see mõte on juba kohe alguses peast läbi käinud, aga vähemalt hetkel on see tehniliselt võimatu

tsitaat:
Selle automaatse postitusse kopeerimise koha pealt on natuke jama, probleemiks et iframe ja põhiline leht on eri domeenidel ja siis ei saa javascriptiga mitte mingil moel otse suhelda iframe ja üldise lehe vahel.
Üks võimalus on teha mingi allkirjastatud java applet meie lehele ja sama panna ka teie lehele, nii et nad saavad suuremate õigustega omavahel suhelda, kasvõi läbi clipboardi või siis flashiga teha see kuidagi. Seda ideed peab katsetama ja testima ennem kuidas kõige paremini ja mugavamini saaks teha ilma kasutajaid mingite kinnitusdialoogidega häirimata ja nii et kõigil töötaks ilusti.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 13.02.2009 11:37:23 vasta tsitaadiga

Väga mõnus, ei pea tabidega mässama. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 14:31:17 vasta tsitaadiga

Tanel, aga kas sellist ideed ei ole läbi käinud, et kasutada mitte iframe vaid kuidagimoodi(ei ole asjatundja, ei tea, kas ja kuidas see võimalik peaks olema) linkida nupud nende lehele ning siis download link kuidagi tagasi. Tehnilise teostuse kohta muidugi ei tea.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.02.2009 20:08:36 vasta tsitaadiga

maatriks, tarbetult keeruline.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 21:37:25 vasta tsitaadiga

Olen senini olnud nende eesti upload saitidega eemale hoidnud, kuid selle puhul on asjad erand korras teisiti.
Kasutan igapäevaselt ja hea ning kiire igati!

Oli ka aeg korralikule upload saidile eestis. IT riik. : D

HV puhul on see väga hea lahendus samuti failide laadimiseks ! thumbs_up.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 22:55:48 vasta tsitaadiga

Lause kolmes kohas "sisesta" nupp
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 23:12:01 vasta tsitaadiga

Ega küll küllale liiga ei tee.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2009 14:04:56 vasta tsitaadiga

praegu nägin et mul võttis selle upload asja laadimine natuke kauem aega kui ülejäänud lehe laadimine..
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2009 14:13:03 vasta tsitaadiga

lu1de, sama siin...
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 14.02.2009 14:23:26 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Ega küll küllale liiga ei tee.


ei tea icon_biggrin.gif vahest teeb küll.


Üks variant võiks ikkagi selline olla umbes nagu spoiler tag.

Pidevalt on kiri Lae fail/pilt upload.ee kaudu: ning sellele klikkides laetakse see suurem versioon, kus siis omi pilte ja asju üles laadida saab.

Profiilis siis
Lae pilte upload.ee-sse vmt [*] sees (vaikimisi) [ ] minimaalne [ ] väljas

eelvaade ja sisesta võikski eelvaates ainult see ülemine olla

midagi taolist, upload.ee ja fujitsu logo ka juures oleks siis vast ka ei häriks.
Spoiler Spoiler Spoiler

keevitasin midagi paindis kokku icon_redface.gif Mõni proff oskab kindlasti paremini


lu1de kirjutas:
praegu nägin et mul võttis selle upload asja laadimine natuke kauem aega kui ülejäänud lehe laadimine..


Eelvaadet klikides siis vahest laeb jah kauem. opera näitab ka ka mis lehte ta kauem laeb. Vahest on ka google-analytics ja gemius (mõlemad statistika jaoks) mille tõttu lehte kauem laetakse.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.02.2009 14:46:44 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
...
Eelvaadet klikides siis vahest laeb jah kauem. opera näitab ka ka mis lehte ta kauem laeb. Vahest on ka google-analytics ja gemius (mõlemad statistika jaoks) mille tõttu lehte kauem laetakse.
Kindlaid fakte/mõõtmistulemusi pole mul esitada aga miskipärast 90% venimise juhtudest kipub statusbaril olema statistikaga seotud aadress parasjagu laetavana........
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jancool
HV kasutaja
jancool

liitunud: 09.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2009 16:50:08 vasta tsitaadiga

Loodan, et läheb teemasse, aga arvan, et vaba mikrofon peaks ikka vaba olema, nagu nimigi ütleb, mitte tasuline. Ise pole seal ühtegi posti teinud, just seepärast. Ja nagu jutuks on tulnud, et see ID kaardiga regamine annab 3 kuud.. siis sorry, minu ID kaardist on aja jooksul saanud mingi ulmeline magnetväli, mida ükski lugeja ei tuvasta ja teisalt on mul selle üle ka hea meel, kuna mida vähem andmeid minu kohta kusagil ringi vohab seda parem. Hetkeseisuga jääb see foorumi osa minu kasutusalast välja.

Väike ettepanek thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2009 16:53:33 vasta tsitaadiga

jancool, word icon_exclaim.gif Täiesti viis idee, ülejäänud foorum tuleks hoopiski tasuliseks teha, sest sealt saab asjalikku nõu küsida icon_lol.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2009 17:22:36 vasta tsitaadiga

see 25 eeku on siis tõesti nii tappev poole aasta peale vms.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jancool
HV kasutaja
jancool

liitunud: 09.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2009 17:39:36 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
see 25 eeku on siis tõesti nii tappev poole aasta peale vms.


Ei näe sel lihtsalt mõtet.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2009 17:40:45 vasta tsitaadiga

jancool, siis ära maksa!
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jancool
HV kasutaja
jancool

liitunud: 09.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2009 18:23:00 vasta tsitaadiga

Egas nii ma taltangi.. aga see oli mõeldud lihtsalt ettepanekuna. Arvasin, et selliseid kommentaare tuleb. :S
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2009 18:26:25 vasta tsitaadiga

Leian et tasu on igati mõistlik. Tegu on siiski foorumi põhisuunitlusest väljapoole jääva sisuga.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2009 18:42:06 vasta tsitaadiga

jancool kirjutas:
Egas nii ma taltangi.. aga see oli mõeldud lihtsalt ettepanekuna. Arvasin, et selliseid kommentaare tuleb. :S

see tasu ongi selleks et sinusugused sinna ei saaks läbustama tulla icon_lol.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2009 19:08:39 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
jancool kirjutas:
Egas nii ma taltangi.. aga see oli mõeldud lihtsalt ettepanekuna. Arvasin, et selliseid kommentaare tuleb. :S

see tasu ongi selleks et sinusugused sinna ei saaks läbustama tulla icon_lol.gif

Jah, seal võivad läbustada ainult need kes maksavad!
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.02.2009 12:18:57 vasta tsitaadiga

Tahtes kõik tasuta teenust, aga ise ei soovi midagi vastu anda 8)
Selle loogika järgi, et tasul pole mõtet, võiks kõike tasuta nõuda.
Olete mõelnud mõttega, mille jaoks näiteks bussipilet eksisteerib?
Te nagu arvate, et HinnaVaatlusele tuleb kõik tasuta kätte, ei ole mingeid kulutusi serveritele, ühendustele, arendustele?
Reklaame blokeeritakse ju niikuinii, kuna see on "popp ja noortepärane", ning HinnaVaatlusel ei tohiks olla mingit alust tuludele?
Teisalt aitab Vaba Mikrofoni tasu vältida anonüümset läbustamist.
Vaba Mikrofon on täiesti vabatahtlik vabadel teemadel jutustamise foorum ja tehtigi selleks, et muu foorum sellest puhas hoida.
Kui 25 EEK 6 kuud hirmutab ja üle jõu käib, on alati õigus seda foorumit mitte kasutada ning kommenteerida Delfi või Postimees tasuta kommentaariumites 8)
Mõelge natuke selle peale, ei tasu nii kitsarinnaline olla.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 13:48:37 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Tahtes kõik tasuta teenust, aga ise ei soovi midagi vastu anda 8)
Selle loogika järgi, et tasul pole mõtet, võiks kõike tasuta nõuda.
Olete mõelnud mõttega, mille jaoks näiteks bussipilet eksisteerib?
Te nagu arvate, et HinnaVaatlusele tuleb kõik tasuta kätte, ei ole mingeid kulutusi serveritele, ühendustele, arendustele?
Reklaame blokeeritakse ju niikuinii, kuna see on "popp ja noortepärane", ning HinnaVaatlusel ei tohiks olla mingit alust tuludele?
Teisalt aitab Vaba Mikrofoni tasu vältida anonüümset läbustamist.
Vaba Mikrofon on täiesti vabatahtlik vabadel teemadel jutustamise foorum ja tehtigi selleks, et muu foorum sellest puhas hoida.
Kui 25 EEK 6 kuud hirmutab ja üle jõu käib, on alati õigus seda foorumit mitte kasutada ning kommenteerida Delfi või Postimees tasuta kommentaariumites 8)
Mõelge natuke selle peale, ei tasu nii kitsarinnaline olla.
thumbs_up.gif
-e- tekkis ka küsimus, et kust ma vaadata saan, palju mul VM aega alles on. varem oli see nagu profiili all, aga enam ei ole.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 13:52:07 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Tanel kirjutas:
Tahtes kõik tasuta teenust, aga ise ei soovi midagi vastu anda 8)
Selle loogika järgi, et tasul pole mõtet, võiks kõike tasuta nõuda.
Olete mõelnud mõttega, mille jaoks näiteks bussipilet eksisteerib?
Te nagu arvate, et HinnaVaatlusele tuleb kõik tasuta kätte, ei ole mingeid kulutusi serveritele, ühendustele, arendustele?
Reklaame blokeeritakse ju niikuinii, kuna see on "popp ja noortepärane", ning HinnaVaatlusel ei tohiks olla mingit alust tuludele?
Teisalt aitab Vaba Mikrofoni tasu vältida anonüümset läbustamist.
Vaba Mikrofon on täiesti vabatahtlik vabadel teemadel jutustamise foorum ja tehtigi selleks, et muu foorum sellest puhas hoida.
Kui 25 EEK 6 kuud hirmutab ja üle jõu käib, on alati õigus seda foorumit mitte kasutada ning kommenteerida Delfi või Postimees tasuta kommentaariumites 8)
Mõelge natuke selle peale, ei tasu nii kitsarinnaline olla.
thumbs_up.gif
-e- tekkis ka küsimus, et kust ma vaadata saan, palju mul VM aega alles on. varem oli see nagu profiili all, aga enam ei ole.


Pane onlain staatus nähtavaks, siis näed

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2009 13:52:21 vasta tsitaadiga

maatriks, Tee oma online staatus nähtavaks siis tuleb ka see tagasi icon_wink.gif

viimati muutis WäntWõll 15.02.2009 13:52:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.02.2009 13:52:33 vasta tsitaadiga

maatriks, HV-OT teenus: 01.08.2009 14:01:33
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.