Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mindfreak
HV kasutaja
Mindfreak

liitunud: 08.08.2006




sõnum 12.02.2009 17:42:26 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Nii meeldiks rohkem vast kui nupu vajutusega tuleks see ette vms...nagu spoiler tag-id.


Parem kui ikka näha koguaeg... ega see ju ei sega seal lehe lõpus kedagi.
Ma usun, et minul kipuks küll meelest ära minema, et see seal üldse on.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 17:45:14 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

Samas väga ei häiri küll, las ta olla seal, järsku vaja kasutadagi seda funktsiooni

No siis scrollidki paar nõksu alla ja kukud uppima omi asju icon_rolleyes.gif
asi on selles et ta foorumi osa,miks ta peab olema eespool elementaarseid nuppe.


No ja sul on ka ilgelt raske paar nõksu alla kerida, et 'sisesta' nuppu vajutada eks. Praegu minuarust küll puhas vingumine. Mõned välismaa foorumid on nii kirjud, et ei saa aru kuhu ma postitust kirjutada saan ja seal ka inimesed ei vingu. Meil on kohe hädapasun 100 peal kui mingi uus element foorumisse tekib. icon_wink.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 17:49:37 vasta tsitaadiga

Pole ühegi uuenduse kohta vingunud,aga see jubin oli kohe tekkimise hetkest jalus.
Miks ma pean ketrama kui saaks asja tagide vahel ja need kel vaja võiksid hiire klõpsuga omale selle moeka paneeli avada.
Mis point sul veel MiXeR,

Huvitav oleks näha peale esimese kuu statsi paljud just siit HV-st selle kasti abil endale uploadis icon_question.gif
Asaj mõte on kah nagu segane.
Loed raua foorumit ja kukud my doksis kassi pilte uppima.
icon_smile.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 17:49:51 vasta tsitaadiga

Ah kama kaks, ei viitsi vaielda. Mind ta ei sega ja nagu näha, siis hetkel sõnavõtjatest enamus on sellega rahul. icon_wink.gif

HV foorumis on muideks muid foorumeid veel peale rauafoorumite. Päris mitu teemat on kuhu on vaja pilte uploadida.


viimati muutis Mihkel. 12.02.2009 17:51:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 17:51:19 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Pole ühegi uuenduse kohta vingunud,aga see jubin oli kohe tekkimise hetkest jalus.
Miks ma pean ketrama kui saaks asja tagide vahel ja need kel vaja võiksid hiire klõpsuga omale selle moeka paneeli avada.
icon_smile.gif
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 17:51:35 vasta tsitaadiga

Imo praegu thumbs_up.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 17:52:52 vasta tsitaadiga

Suurepärane. thumbs_up.gif
Imagekäkki enam siin näha ei taha.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 12.02.2009 17:54:28 vasta tsitaadiga

ma ei saa nüüd päris hästi aru. bbcode nuppe kiirvastusevormi ei saanud, sest see oleks liiga kirjuks ajanud (kiirvastusevorm peab olema minimaalne, nagu rõhutati) ja nüüd on sinna tekkinud uploadivorm, mis on sama kõrge, kui kiirvastuse vorm ise?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 17:57:02 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Pole ühegi uuenduse kohta vingunud,aga see jubin oli kohe tekkimise hetkest jalus.
Miks ma pean ketrama kui saaks asja tagide vahel ja need kel vaja võiksid hiire klõpsuga omale selle moeka paneeli avada.


Nõus. Halb ja häiriv on see lisajunn, tõmbab mõttetult tähelepanu ja segab. Loodetavasti saab adblocki või mõne muu sarnase asjaga selle kaotada.

Lisa: saabki, iframe tuleb blokeerida.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 17:57:19 vasta tsitaadiga

Adblockiga sai ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 17:57:51 vasta tsitaadiga

No asi on lihtne, samasugune uploader on päris mitmes teises suurfoorumis veel (rolleriklubi, forum, koffer, jne), ning seal pole keegi kurtnud, kõik ainult kiitnud. Projekt on eestlaste tehtud, suured investeeringud taga, ning siemensi logo on seal ainult sellepärast, et siis saab upload.ee parimad masinad endale soodasma hinnaga, et paremat teenust pakkuda, easy ju? vähemalt paneb upload.ee rõhku sellele, et tõesti oleks kvaliteetne, ning minuarust mega respekt, et HV toetab upload.ee projekti, see on kogu eesti internetile kasulik.

Müts maha ka meeste ees kes ikka veel teevad projekte mille eesmärk ei ole raha röövida, vaid rahvale mugavat teenust pakkuda. beer_yum.gif thumbs_up.gif

Niipalju kui ma lugenud olen siis upload.ee puhul on mängus suht suured summad, ning nad ei ole ise selle eest sentigi saanud, kõik omade jõududega.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 17:58:03 vasta tsitaadiga

Mark0, Sänks lahenduse eest beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:00:38 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
wanawoll kirjutas:
Pole ühegi uuenduse kohta vingunud,aga see jubin oli kohe tekkimise hetkest jalus.
Miks ma pean ketrama kui saaks asja tagide vahel ja need kel vaja võiksid hiire klõpsuga omale selle moeka paneeli avada.


Nõus. Halb ja häiriv on see lisajunn, tõmbab mõttetult tähelepanu ja segab. Loodetavasti saab adblocki või mõne muu sarnase asjaga selle kaotada.

Lisa: saabki, iframe tuleb blokeerida.

võiks olla võimalus profiilist kinni keerata see
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.02.2009 18:01:38 vasta tsitaadiga

Ettepanek on tehtud, et kas läheks spoiler tag alla või saab soovi korral profiilist kinni keerata.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:02:40 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ettepanek on tehtud, et kas läheks spoiler tag alla või saab soovi korral profiilist kinni keerata.


Aga defualt võiks koguaeg olemas olla, siis inimesed näevad, need kes tõesti ei soovi, saavad kinni keerata, ja kõik on rahul icon_smile.gif

Äitähh thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:02:42 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ettepanek on tehtud, et kas läheks spoiler tag alla või saab soovi korral profiilist kinni keerata.
Kindlasti profiilist kinni keerata, sest mina tahaks teda küll praegusel kujul. Või siis kolm valikut profiilis: off, spoiler, on. My 50 cents.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:02:43 vasta tsitaadiga

Spoiler Tag.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mindfreak
HV kasutaja
Mindfreak

liitunud: 08.08.2006




sõnum 12.02.2009 18:03:08 vasta tsitaadiga

Pigem profiilist kinni.
Spoiler tagide all kaoks asja mõte ära.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:04:03 vasta tsitaadiga

Just parem oleks. Ei ole lärakana ees, aga kui kasutada vaja, saab välja kutsuda.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:04:06 vasta tsitaadiga

Mindfreak kirjutas:
Pigem profiilist kinni.
Spoiler tagide all kaoks asja mõte ära.

täpselt
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:04:33 vasta tsitaadiga

pidin selle porno pärast nüüd adblocki peale laskma thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:09:30 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Just parem oleks. Ei ole lärakana ees, aga kui kasutada vaja, saab välja kutsuda.


ja siis keegi ei teagi, et see olemas on, ning kogu mõte kaob ära, pigem ikka kohe olemas, sul ei ole ju raske 1 korra kinni keerata, võtab umbes sama kaua aega kui selle postituse tegemine.

Ma lihtsalt ise nagu kasutan upload.ee-d koguaeg ja ma tõesti tahaks neid supportida, natuke ajab kulmu kortsu küll kui loen, et sedasi "vihkate" kohe, kõik omad inimesed ju eestlased ja eesti värk, võiks ju koos mõnusad olla thumbs_up.gif beer_yum.gif

ega see mingi sms laen pole


Samas ma just lugesin siin teistets foorumitest, 20 lk kommentaare, keegi eriti midagi paha ei öelnud, ning seal isegi ei nõudnud keegi seda "profiili valikut" sellele.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.02.2009 18:10:00 vasta tsitaadiga

Eks me ürita seda kasutajasõbralikumaks teha loomulikult.
Kahju, kui ekstreemsete vahenditega üritatakse kõiki hea mõttega tehtud muudatusi maatasa teha icon_neutral.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 12.02.2009 18:10:23 vasta tsitaadiga

Operaga

tools --> advanced --> blocked content --> add http://www.upload.ee/?page=uploadsimple&default=picture

8)


Fate kirjutas:
Ma lihtsalt ise nagu kasutan upload.ee-d koguaeg ja ma tõesti tahaks neid supportida, natuke ajab kulmu kortsu küll kui loen, et sedasi "vihkate" kohe, kõik omad inimesed ju eestlased ja eesti värk, võiks ju koos mõnusad olla thumbs_up.gif beer_yum.gif


On ka neid kes ei kasuta upload.ee-d, kasutavad midagi muud või on endal kuskil mingi koht olemas. Nende jaoks on asi täiesti üleliigne. mingit vihkamist pole aga kes hoiab asju mis talle absoluutselt vajalikud pole?

IMO profiili alt valikuliseks ja asi korras.

_________________
Imperfection is perfect


viimati muutis Mart352 12.02.2009 18:14:59, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mindfreak
HV kasutaja
Mindfreak

liitunud: 08.08.2006




sõnum 12.02.2009 18:12:29 vasta tsitaadiga

psydeblo kirjutas:
pidin selle porno pärast nüüd adblocki peale laskma thumbs_up.gif


Kas pigem toetad välismaist ja aeglast imageshacki või eestimaist upload.ee mis on väga palju kordi kiirem ning kus saad hiljem oma failid kerge vaevaga üles leida?
Mina ei näe siin küll mingit pornot.


viimati muutis Mindfreak 12.02.2009 18:16:51, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:13:31 vasta tsitaadiga

Mindfreak, mitte upload.ee pole porno, vaid et ta siin all niimoodi on icon_neutral.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:16:52 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
Operaga

tools --> advanced --> blocked content --> add http://www.upload.ee/?page=uploadsimple&default=picture

8)


Tanel kirjutas just, et tehakse kasutajasõbralikumaks, kas sa tõesti pead 15 minutit peale uuendust kõik maatasa tegema?
Ma usun, et teie soovidele vastatakse, aga ei maksa nii "haiter" olla kohe icon_neutral.gif

Raske on kirjutada "Hei hea töö, aga mul selline soovitus...blabla" selleasemel kirjutad "pidin selle porno pärast adblocki peale panema"
aga noh mis seal ikka tüüpiline eestlaste värk. kasutame siis imageskäkki ja rapitsahre edasi icon_smile.gif

Igastahes HV ja UPLOAD, hea töö, respekt teie ees, usun, et varsti asi okei, kõik nii uus ju.

over and out!
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.02.2009 18:17:04 vasta tsitaadiga

No see iframe tuleb praegu upload lehelt ja on tehtud neile ettepanek selle ümbertegemiseks icon_wink.gif thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mindfreak
HV kasutaja
Mindfreak

liitunud: 08.08.2006




sõnum 12.02.2009 18:17:55 vasta tsitaadiga

psydeblo kirjutas:
Mindfreak, mitte upload.ee pole porno, vaid et ta siin all niimoodi on icon_neutral.gif


Nagu Fate eelpool mainis on see kastike VÄGA suureks abiks upload.ee teenuse paremaks muutmiseks ning see tähendab ju head ainult meile. Mind see seal isiklikult ei häiri aga kes sellest tõesti üle ega ümber ei saa, võiks minu jutu peale mõelda ning silma kinni pigistada.
Kõigil meil on vaja ju millalgi pilte / faile uploadida ja kõige parem viis selle tegemiseks ikka eestimaisele lehele ju icon_wink.gif


viimati muutis Mindfreak 12.02.2009 18:20:50, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 12.02.2009 18:20:22 vasta tsitaadiga

Mindfreak kirjutas:
psydeblo kirjutas:
Mindfreak, mitte upload.ee pole porno, vaid et ta siin all niimoodi on icon_neutral.gif


Nagu Fate eelpool mainis on see kastike VÄGA suureks abiks upload.ee teenuse paremaks muutmiseks ning see tähendab ju head ainult meile. Mind see seal isiklikult ei häiri aga kes sellest tõesti üle ega ümber ei saa, võiks minu jutu peale mõelda ning silma kinni pigistada.
Kõigil meil on vaja ju millalgi pilte / faile uploadida ja kõige parem viis selle tegemiseks ikka eestimaisele lehele ju icon_wink.gif

Aga miks sa surud siinkohal upload.ee teenust peale? Mina ei taha oma harjumusi muuta, olgu see upload nii mugav ja kiire kui tahes. Ja kuna ma seda ei kasuta, ei näe ma sellel mõtet. Võtab ainult ruumi ja mahtu.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:22:09 vasta tsitaadiga

Ma kordan ka veel, et mul ei ole asja vastu mittemidagi ja väga tubli töö aga paigutus oli mulle vastuvõetamatu ja häiriv.
See, et osad siin tõlgendasid minu posti maailmalõpu halinat on küll selgelt ülepakutud icon_neutral.gif
Ei kaugeltki mitte 5+ ,kuid isiklikult juba maksan oma 9 .- kuus kuhu uppida ja kust linkida icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:23:34 vasta tsitaadiga

Täiesti savi sellest, hea töö Tanel muidu ikkagi. Minupoolt ei ühtegi halba sõna. Üks miinus, iphonega enam ei saa poste vaadata icon_sad.gif safari paneb pange.
EDIT: lausa telefoni crashini on kolm korda viind juba :O
EDIT2: Ei saa kuidagi enam foorumit lugeda kui sisse oled logind ja seda kasti seal all näed

_________________
 Lae pildid -> pilt.io


viimati muutis ufo56 12.02.2009 18:29:51, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mindfreak
HV kasutaja
Mindfreak

liitunud: 08.08.2006




sõnum 12.02.2009 18:23:52 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:
Mindfreak kirjutas:
psydeblo kirjutas:
Mindfreak, mitte upload.ee pole porno, vaid et ta siin all niimoodi on icon_neutral.gif


Nagu Fate eelpool mainis on see kastike VÄGA suureks abiks upload.ee teenuse paremaks muutmiseks ning see tähendab ju head ainult meile. Mind see seal isiklikult ei häiri aga kes sellest tõesti üle ega ümber ei saa, võiks minu jutu peale mõelda ning silma kinni pigistada.
Kõigil meil on vaja ju millalgi pilte / faile uploadida ja kõige parem viis selle tegemiseks ikka eestimaisele lehele ju icon_wink.gif

Aga miks sa surud siinkohal upload.ee teenust peale? Mina ei taha oma harjumusi muuta, olgu see upload nii mugav ja kiire kui tahes. Ja kuna ma seda ei kasuta, ei näe ma sellel mõtet. Võtab ainult ruumi ja mahtu.


Võib-olla jäi mulje, et surun seda peale aga kuna omal oli enne upload.ee tulekut probleeme kvaliteetse failide ning piltide uploadimis lehe leidmisega, siis arvan et võiks midagi innovaatilist proovida ka kodumaalt ning äkki hakkab ka meeldima icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:24:33 vasta tsitaadiga

profiilis seadete alla koht, kus saab selle maha võtta ja kogu lugu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 12.02.2009 18:31:31 vasta tsitaadiga

Fate kirjutas:
Tanel kirjutas just, et tehakse kasutajasõbralikumaks, kas sa tõesti pead 15 minutit peale uuendust kõik maatasa tegema?
Ma usun, et teie soovidele vastatakse, aga ei maksa nii "haiter" olla kohe icon_neutral.gif


Mine loe mu esimest posti selle kohta. Esimene asi oligi, et profiili alt välja lülitada saaks.
Pole midagi maatasa teinud. Väga hea meel, et arendamine toimub. Mina aga sellest viimasest asjast kasu ei näe vaid hoopis teeb asjad ebamugavaks!

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:40:54 vasta tsitaadiga

Jeeeeee! HAAVEE Läheb kommertsiks ära! Jess-jess-jess! thumbs_up.gif

Aga noh, majandussurutis, eks seda arvata oligi, et ükskord nii läheb. Hakatakse vaikselt igasugust kraami sisse pookima ja lõpuks on krõmpsti. icon_evil.gif
Ah, et kuidas scrolli mõjutab? Kerid lehe lõppu ja ei näegi enam viimast postitust vaid seda Upload.ee "reklaami". Muidu võis ajuvabalt alla välja scrollida ja kohe nägid viimast posti.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:42:20 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Täiesti savi sellest, hea töö Tanel muidu ikkagi. Minupoolt ei ühtegi halba sõna. Üks miinus, iphonega enam ei saa poste vaadata icon_sad.gif safari paneb pange.
EDIT: lausa telefoni crashini on kolm korda viind juba :O
EDIT2: Ei saa kuidagi enam foorumit lugeda kui sisse oled logind ja seda kasti seal all näed

Mul, nagu näha, töötab normaalselt hetkel. icon_smile.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.02.2009 18:44:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hakatakse vaikselt igasugust kraami sisse pookima ja lõpuks on krõmpsti.

Upload-iga on kokkulepe, et mingit reklaami ei tule iframe sisse icon_wink.gif
Väike Fujitsu Siemens logo on seepärast, et Fujitsu Siemens on projekti suurtoetaja ja partner.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 12.02.2009 18:46:32 vasta tsitaadiga

Blokkisin adblockiga samuti ära kuna uploadin pilte väga vähe ja kui peaks vajadus tekkima võin rahulikult sinna urlile minna. Too iframe võiks olla minimaalne 150x30 pikslit, siis oleks isegi päris hea ja ei häiriks kedagi.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:47:59 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Blokkisin adblockiga samuti ära kuna uploadin pilte väga vähe ja kui peaks vajadus tekkima võin rahulikult sinna urlile minna. Too iframe võiks olla minimaalne 150x30 pikslit, siis oleks isegi päris hea ja ei häiriks kedagi.

jah. nagu avatarid ja allkirjad peavad väiksed olema, siis võiks reklaamid ka väiksed olla. icon_smile.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:57:52 vasta tsitaadiga

hea uuendus aga ta võiks HV themega kokku minna, nagu näiteks subblackiga vms.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:58:31 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
hea uuendus aga ta võiks HV themega kokku minna, nagu näiteks subblackiga vms.


HV keskkonnaga võiks tõesti rohkem sobituda.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 19:00:54 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Eks me ürita seda kasutajasõbralikumaks teha loomulikult.
Kahju, kui ekstreemsete vahenditega üritatakse kõiki hea mõttega tehtud muudatusi maatasa teha :-|


See muudatus võis olla tehtud hea mõttega aga nagu näha siis on neid päris palju, kellele see muudatus ei meeldi. Miks mitte luua võimalus pilte või mida iganes lisada aga miks peab see olema nii suur ja segav ning igalpool jalus?

Mis meenutab mulle ikka ja jälle, et mul poleks midagi selle vastu kui HV oleks tasuline koht a la Something Awful. Sest siis oleks kliendi ja teenusepakkuaj suhted konkreetsemad, praegu on kõik "as is", mis pole ise-ensest halb aga selle nimel, et teenusepakkuja saaks teenust pakkuda, peavad kunded mõningaid ebamugavusi taluma. Tasulise teenuse puhul oleks võimalus nii mõndagi asja mugavamalt teha. Aga see selleks, korduvalt läbitud teema.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.02.2009 19:06:00 vasta tsitaadiga

Mark0, rahu, tuleb väiksem versioon sellest ja profiilist saab ka kinni keerata varsti (kui Nevermind lisab vastava toe profiili)

Samas parafraseerides, et miks me üldse reklaami oma saidil näitame, ka ju "tülikas" lisa jne.
Aga sellest HinnaVaatlus ju elabki. Mitmed arvavad, et elame õhust ja armastusest või mingitest eurorahadest vms.
Kui reklaamimüüki poleks, siis poleks ka HinnaVaatlust (vähemalt mitte sellisel kujul), ei saaks arendusse raha kulutada jne.
Kahjuks mitmed kasutajad ongi sellise mentaliteediga, et blokeerime kõike, k.a selle saidi reklaame, kus käiakse suhtlemas ja kasulikku infot ammutamas.
Igatahes suured tänud nendele kasutajatele, kes HV-d toetavad sellega, et reklaame ei blokeerita ja mõnedel isegi klikitakse, tänu sellele me üldse eksisteerime...

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 19:09:40 vasta tsitaadiga

ma tavaliselt klikin kogemata neile reklaamidele. icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 19:11:32 vasta tsitaadiga

Mina vaatan alati uued reklaamid vähemalt korra läbi thumbs_up.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 19:17:02 vasta tsitaadiga

Sama siin, ma põhimõtteliselt klikkan reklaamidele, sest ma tean, et sellest sõltub HV tulevik, sama teen ma ka enda teises lemmik komuunis. Seal täpselt sama probleem, kõik "adblockivad" ning see nõuab üha extreemsemaid ja suuremaid reklaami lahendusi, et raha teenida. ega HV sugune foorum ei jookse mingi suvalise serveri ja ühenduse taga mida jõuab taskurahast kinni plekkida.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 19:21:54 vasta tsitaadiga

Mul pole ka võimaluse vastu absoluutselt midagi ja võtsin seda hea üllatusega. Kahjuks peale paari hetke muutus asukoht ebamugavaks, eriti scrollides või "end" nuppu pressides, ei tule viimane post, vaid reklaam. Võimalus ise on super thumbs_up.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mato
HV kasutaja
mato

liitunud: 12.10.2005




sõnum 12.02.2009 19:30:04 upload vasta tsitaadiga

ma tean palju inimesi kes sõidaks eluaeg sama jalgrattaga ja on üliõnnelik, mina aga kuulun näiteks selliste hulka kellele meeldib igasuguseid uuendusi ja uusi lahendusi katsuda proovida.
täitsa hea lahendus kasutada uploadi võimalust HV-s, igati welcome! eelistage alati eestimaist(kui välisühendus surnud sõja ajal saad ikka oma perekonna pilte edasi vaadata! isegi kui kodus arvuti maha põleb, lähed sõbra poole:P

GJ!


kaak

_________________
55592369
Paigaldan autodele programmeeritavaid juhtajusid ja seadistan ka.
http://www.crank.ee
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 20:54:45 vasta tsitaadiga

Nüüd võiks imageshackist linkimise ära keelata. Pain in da ass on nende linkide vaatamine(aeglane+pop-up) ja eestimaine alternatiiv olemas thumbs_up.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.