|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mindfreak
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
12.02.2009 17:42:26
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| Nii meeldiks rohkem vast kui nupu vajutusega tuleks see ette vms...nagu spoiler tag-id. |
Parem kui ikka näha koguaeg... ega see ju ei sega seal lehe lõpus kedagi.
Ma usun, et minul kipuks küll meelest ära minema, et see seal üldse on.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
12.02.2009 17:45:14
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
| tsitaat: |
Samas väga ei häiri küll, las ta olla seal, järsku vaja kasutadagi seda funktsiooni
|
No siis scrollidki paar nõksu alla ja kukud uppima omi asju
asi on selles et ta foorumi osa,miks ta peab olema eespool elementaarseid nuppe. |
No ja sul on ka ilgelt raske paar nõksu alla kerida, et 'sisesta' nuppu vajutada eks. Praegu minuarust küll puhas vingumine. Mõned välismaa foorumid on nii kirjud, et ei saa aru kuhu ma postitust kirjutada saan ja seal ka inimesed ei vingu. Meil on kohe hädapasun 100 peal kui mingi uus element foorumisse tekib.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
12.02.2009 17:49:37
|
|
|
Pole ühegi uuenduse kohta vingunud,aga see jubin oli kohe tekkimise hetkest jalus.
Miks ma pean ketrama kui saaks asja tagide vahel ja need kel vaja võiksid hiire klõpsuga omale selle moeka paneeli avada.
Mis point sul veel MiXeR,
Huvitav oleks näha peale esimese kuu statsi paljud just siit HV-st selle kasti abil endale uploadis
Asaj mõte on kah nagu segane.
Loed raua foorumit ja kukud my doksis kassi pilte uppima.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
12.02.2009 17:49:51
|
|
|
Ah kama kaks, ei viitsi vaielda. Mind ta ei sega ja nagu näha, siis hetkel sõnavõtjatest enamus on sellega rahul.
HV foorumis on muideks muid foorumeid veel peale rauafoorumite. Päris mitu teemat on kuhu on vaja pilte uploadida.
viimati muutis Mihkel. 12.02.2009 17:51:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
12.02.2009 17:51:19
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
Pole ühegi uuenduse kohta vingunud,aga see jubin oli kohe tekkimise hetkest jalus.
Miks ma pean ketrama kui saaks asja tagide vahel ja need kel vaja võiksid hiire klõpsuga omale selle moeka paneeli avada.
 |
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
12.02.2009 17:52:52
|
|
|
Suurepärane.
Imagekäkki enam siin näha ei taha.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
12.02.2009 17:54:28
|
|
|
| ma ei saa nüüd päris hästi aru. bbcode nuppe kiirvastusevormi ei saanud, sest see oleks liiga kirjuks ajanud (kiirvastusevorm peab olema minimaalne, nagu rõhutati) ja nüüd on sinna tekkinud uploadivorm, mis on sama kõrge, kui kiirvastuse vorm ise?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
12.02.2009 17:57:02
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
Pole ühegi uuenduse kohta vingunud,aga see jubin oli kohe tekkimise hetkest jalus.
Miks ma pean ketrama kui saaks asja tagide vahel ja need kel vaja võiksid hiire klõpsuga omale selle moeka paneeli avada.
|
Nõus. Halb ja häiriv on see lisajunn, tõmbab mõttetult tähelepanu ja segab. Loodetavasti saab adblocki või mõne muu sarnase asjaga selle kaotada.
Lisa: saabki, iframe tuleb blokeerida.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
12.02.2009 17:57:19
|
|
|
Adblockiga sai ära
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fate
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
12.02.2009 17:57:51
|
|
|
No asi on lihtne, samasugune uploader on päris mitmes teises suurfoorumis veel (rolleriklubi, forum, koffer, jne), ning seal pole keegi kurtnud, kõik ainult kiitnud. Projekt on eestlaste tehtud, suured investeeringud taga, ning siemensi logo on seal ainult sellepärast, et siis saab upload.ee parimad masinad endale soodasma hinnaga, et paremat teenust pakkuda, easy ju? vähemalt paneb upload.ee rõhku sellele, et tõesti oleks kvaliteetne, ning minuarust mega respekt, et HV toetab upload.ee projekti, see on kogu eesti internetile kasulik.
Müts maha ka meeste ees kes ikka veel teevad projekte mille eesmärk ei ole raha röövida, vaid rahvale mugavat teenust pakkuda.
Niipalju kui ma lugenud olen siis upload.ee puhul on mängus suht suured summad, ning nad ei ole ise selle eest sentigi saanud, kõik omade jõududega.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
12.02.2009 17:58:03
|
|
|
Mark0, Sänks lahenduse eest
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.02.2009 18:00:38
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| wanawoll kirjutas: |
Pole ühegi uuenduse kohta vingunud,aga see jubin oli kohe tekkimise hetkest jalus.
Miks ma pean ketrama kui saaks asja tagide vahel ja need kel vaja võiksid hiire klõpsuga omale selle moeka paneeli avada.
|
Nõus. Halb ja häiriv on see lisajunn, tõmbab mõttetult tähelepanu ja segab. Loodetavasti saab adblocki või mõne muu sarnase asjaga selle kaotada.
Lisa: saabki, iframe tuleb blokeerida. |
võiks olla võimalus profiilist kinni keerata see
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fate
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
12.02.2009 18:02:40
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Ettepanek on tehtud, et kas läheks spoiler tag alla või saab soovi korral profiilist kinni keerata. |
Aga defualt võiks koguaeg olemas olla, siis inimesed näevad, need kes tõesti ei soovi, saavad kinni keerata, ja kõik on rahul
Äitähh
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
12.02.2009 18:02:42
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Ettepanek on tehtud, et kas läheks spoiler tag alla või saab soovi korral profiilist kinni keerata. |
Kindlasti profiilist kinni keerata, sest mina tahaks teda küll praegusel kujul. Või siis kolm valikut profiilis: off, spoiler, on. My 50 cents.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
12.02.2009 18:02:43
|
|
|
| Spoiler Tag.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mindfreak
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
12.02.2009 18:03:08
|
|
|
Pigem profiilist kinni.
Spoiler tagide all kaoks asja mõte ära.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
12.02.2009 18:04:03
|
|
|
| Just parem oleks. Ei ole lärakana ees, aga kui kasutada vaja, saab välja kutsuda.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.02.2009 18:04:06
|
|
|
| Mindfreak kirjutas: |
Pigem profiilist kinni.
Spoiler tagide all kaoks asja mõte ära. |
täpselt
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
12.02.2009 18:04:33
|
|
|
pidin selle porno pärast nüüd adblocki peale laskma
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fate
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
12.02.2009 18:09:30
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
| Just parem oleks. Ei ole lärakana ees, aga kui kasutada vaja, saab välja kutsuda. |
ja siis keegi ei teagi, et see olemas on, ning kogu mõte kaob ära, pigem ikka kohe olemas, sul ei ole ju raske 1 korra kinni keerata, võtab umbes sama kaua aega kui selle postituse tegemine.
Ma lihtsalt ise nagu kasutan upload.ee-d koguaeg ja ma tõesti tahaks neid supportida, natuke ajab kulmu kortsu küll kui loen, et sedasi "vihkate" kohe, kõik omad inimesed ju eestlased ja eesti värk, võiks ju koos mõnusad olla
ega see mingi sms laen pole
Samas ma just lugesin siin teistets foorumitest, 20 lk kommentaare, keegi eriti midagi paha ei öelnud, ning seal isegi ei nõudnud keegi seda "profiili valikut" sellele.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
12.02.2009 18:10:23
|
|
|
Operaga
tools --> advanced --> blocked content --> add http://www.upload.ee/?page=uploadsimple&default=picture
8)
| Fate kirjutas: |
Ma lihtsalt ise nagu kasutan upload.ee-d koguaeg ja ma tõesti tahaks neid supportida, natuke ajab kulmu kortsu küll kui loen, et sedasi "vihkate" kohe, kõik omad inimesed ju eestlased ja eesti värk, võiks ju koos mõnusad olla |
On ka neid kes ei kasuta upload.ee-d, kasutavad midagi muud või on endal kuskil mingi koht olemas. Nende jaoks on asi täiesti üleliigne. mingit vihkamist pole aga kes hoiab asju mis talle absoluutselt vajalikud pole?
IMO profiili alt valikuliseks ja asi korras.
_________________ Imperfection is perfect
viimati muutis Mart352 12.02.2009 18:14:59, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mindfreak
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
12.02.2009 18:12:29
|
|
|
| psydeblo kirjutas: |
pidin selle porno pärast nüüd adblocki peale laskma  |
Kas pigem toetad välismaist ja aeglast imageshacki või eestimaist upload.ee mis on väga palju kordi kiirem ning kus saad hiljem oma failid kerge vaevaga üles leida?
Mina ei näe siin küll mingit pornot.
viimati muutis Mindfreak 12.02.2009 18:16:51, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
12.02.2009 18:13:31
|
|
|
Mindfreak, mitte upload.ee pole porno, vaid et ta siin all niimoodi on
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fate
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
12.02.2009 18:16:52
|
|
|
Tanel kirjutas just, et tehakse kasutajasõbralikumaks, kas sa tõesti pead 15 minutit peale uuendust kõik maatasa tegema?
Ma usun, et teie soovidele vastatakse, aga ei maksa nii "haiter" olla kohe
Raske on kirjutada "Hei hea töö, aga mul selline soovitus...blabla" selleasemel kirjutad "pidin selle porno pärast adblocki peale panema"
aga noh mis seal ikka tüüpiline eestlaste värk. kasutame siis imageskäkki ja rapitsahre edasi
Igastahes HV ja UPLOAD, hea töö, respekt teie ees, usun, et varsti asi okei, kõik nii uus ju.
over and out!
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mindfreak
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
12.02.2009 18:17:55
|
|
|
| psydeblo kirjutas: |
Mindfreak, mitte upload.ee pole porno, vaid et ta siin all niimoodi on  |
Nagu Fate eelpool mainis on see kastike VÄGA suureks abiks upload.ee teenuse paremaks muutmiseks ning see tähendab ju head ainult meile. Mind see seal isiklikult ei häiri aga kes sellest tõesti üle ega ümber ei saa, võiks minu jutu peale mõelda ning silma kinni pigistada.
Kõigil meil on vaja ju millalgi pilte / faile uploadida ja kõige parem viis selle tegemiseks ikka eestimaisele lehele ju
viimati muutis Mindfreak 12.02.2009 18:20:50, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
12.02.2009 18:20:22
|
|
|
| Mindfreak kirjutas: |
| psydeblo kirjutas: |
Mindfreak, mitte upload.ee pole porno, vaid et ta siin all niimoodi on  |
Nagu Fate eelpool mainis on see kastike VÄGA suureks abiks upload.ee teenuse paremaks muutmiseks ning see tähendab ju head ainult meile. Mind see seal isiklikult ei häiri aga kes sellest tõesti üle ega ümber ei saa, võiks minu jutu peale mõelda ning silma kinni pigistada.
Kõigil meil on vaja ju millalgi pilte / faile uploadida ja kõige parem viis selle tegemiseks ikka eestimaisele lehele ju  |
Aga miks sa surud siinkohal upload.ee teenust peale? Mina ei taha oma harjumusi muuta, olgu see upload nii mugav ja kiire kui tahes. Ja kuna ma seda ei kasuta, ei näe ma sellel mõtet. Võtab ainult ruumi ja mahtu.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
12.02.2009 18:22:09
|
|
|
Ma kordan ka veel, et mul ei ole asja vastu mittemidagi ja väga tubli töö aga paigutus oli mulle vastuvõetamatu ja häiriv.
See, et osad siin tõlgendasid minu posti maailmalõpu halinat on küll selgelt ülepakutud
Ei kaugeltki mitte 5+ ,kuid isiklikult juba maksan oma 9 .- kuus kuhu uppida ja kust linkida
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
12.02.2009 18:23:34
|
|
|
Täiesti savi sellest, hea töö Tanel muidu ikkagi. Minupoolt ei ühtegi halba sõna. Üks miinus, iphonega enam ei saa poste vaadata safari paneb pange.
EDIT: lausa telefoni crashini on kolm korda viind juba :O
EDIT2: Ei saa kuidagi enam foorumit lugeda kui sisse oled logind ja seda kasti seal all näed
_________________
Lae pildid -> pilt.io
viimati muutis ufo56 12.02.2009 18:29:51, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mindfreak
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
12.02.2009 18:23:52
|
|
|
| Traf kirjutas: |
| Mindfreak kirjutas: |
| psydeblo kirjutas: |
Mindfreak, mitte upload.ee pole porno, vaid et ta siin all niimoodi on  |
Nagu Fate eelpool mainis on see kastike VÄGA suureks abiks upload.ee teenuse paremaks muutmiseks ning see tähendab ju head ainult meile. Mind see seal isiklikult ei häiri aga kes sellest tõesti üle ega ümber ei saa, võiks minu jutu peale mõelda ning silma kinni pigistada.
Kõigil meil on vaja ju millalgi pilte / faile uploadida ja kõige parem viis selle tegemiseks ikka eestimaisele lehele ju  |
Aga miks sa surud siinkohal upload.ee teenust peale? Mina ei taha oma harjumusi muuta, olgu see upload nii mugav ja kiire kui tahes. Ja kuna ma seda ei kasuta, ei näe ma sellel mõtet. Võtab ainult ruumi ja mahtu. |
Võib-olla jäi mulje, et surun seda peale aga kuna omal oli enne upload.ee tulekut probleeme kvaliteetse failide ning piltide uploadimis lehe leidmisega, siis arvan et võiks midagi innovaatilist proovida ka kodumaalt ning äkki hakkab ka meeldima
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
12.02.2009 18:24:33
|
|
|
profiilis seadete alla koht, kus saab selle maha võtta ja kogu lugu
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
12.02.2009 18:31:31
|
|
|
| Fate kirjutas: |
Tanel kirjutas just, et tehakse kasutajasõbralikumaks, kas sa tõesti pead 15 minutit peale uuendust kõik maatasa tegema?
Ma usun, et teie soovidele vastatakse, aga ei maksa nii "haiter" olla kohe |
Mine loe mu esimest posti selle kohta. Esimene asi oligi, et profiili alt välja lülitada saaks.
Pole midagi maatasa teinud. Väga hea meel, et arendamine toimub. Mina aga sellest viimasest asjast kasu ei näe vaid hoopis teeb asjad ebamugavaks!
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
12.02.2009 18:40:54
|
|
|
Jeeeeee! HAAVEE Läheb kommertsiks ära! Jess-jess-jess!
Aga noh, majandussurutis, eks seda arvata oligi, et ükskord nii läheb. Hakatakse vaikselt igasugust kraami sisse pookima ja lõpuks on krõmpsti.
Ah, et kuidas scrolli mõjutab? Kerid lehe lõppu ja ei näegi enam viimast postitust vaid seda Upload.ee "reklaami". Muidu võis ajuvabalt alla välja scrollida ja kohe nägid viimast posti.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
12.02.2009 18:42:20
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
Täiesti savi sellest, hea töö Tanel muidu ikkagi. Minupoolt ei ühtegi halba sõna. Üks miinus, iphonega enam ei saa poste vaadata safari paneb pange.
EDIT: lausa telefoni crashini on kolm korda viind juba :O
EDIT2: Ei saa kuidagi enam foorumit lugeda kui sisse oled logind ja seda kasti seal all näed |
Mul, nagu näha, töötab normaalselt hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
12.02.2009 18:46:32
|
|
|
| Blokkisin adblockiga samuti ära kuna uploadin pilte väga vähe ja kui peaks vajadus tekkima võin rahulikult sinna urlile minna. Too iframe võiks olla minimaalne 150x30 pikslit, siis oleks isegi päris hea ja ei häiriks kedagi.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
12.02.2009 18:47:59
|
|
|
| Andykas kirjutas: |
| Blokkisin adblockiga samuti ära kuna uploadin pilte väga vähe ja kui peaks vajadus tekkima võin rahulikult sinna urlile minna. Too iframe võiks olla minimaalne 150x30 pikslit, siis oleks isegi päris hea ja ei häiriks kedagi. |
jah. nagu avatarid ja allkirjad peavad väiksed olema, siis võiks reklaamid ka väiksed olla.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
12.02.2009 18:57:52
|
|
|
| hea uuendus aga ta võiks HV themega kokku minna, nagu näiteks subblackiga vms.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
12.02.2009 18:58:31
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
| hea uuendus aga ta võiks HV themega kokku minna, nagu näiteks subblackiga vms. |
HV keskkonnaga võiks tõesti rohkem sobituda.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
12.02.2009 19:00:54
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Eks me ürita seda kasutajasõbralikumaks teha loomulikult.
Kahju, kui ekstreemsete vahenditega üritatakse kõiki hea mõttega tehtud muudatusi maatasa teha :-| |
See muudatus võis olla tehtud hea mõttega aga nagu näha siis on neid päris palju, kellele see muudatus ei meeldi. Miks mitte luua võimalus pilte või mida iganes lisada aga miks peab see olema nii suur ja segav ning igalpool jalus?
Mis meenutab mulle ikka ja jälle, et mul poleks midagi selle vastu kui HV oleks tasuline koht a la Something Awful. Sest siis oleks kliendi ja teenusepakkuaj suhted konkreetsemad, praegu on kõik "as is", mis pole ise-ensest halb aga selle nimel, et teenusepakkuja saaks teenust pakkuda, peavad kunded mõningaid ebamugavusi taluma. Tasulise teenuse puhul oleks võimalus nii mõndagi asja mugavamalt teha. Aga see selleks, korduvalt läbitud teema.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
12.02.2009 19:06:00
|
|
|
Mark0, rahu, tuleb väiksem versioon sellest ja profiilist saab ka kinni keerata varsti (kui Nevermind lisab vastava toe profiili)
Samas parafraseerides, et miks me üldse reklaami oma saidil näitame, ka ju "tülikas" lisa jne.
Aga sellest HinnaVaatlus ju elabki. Mitmed arvavad, et elame õhust ja armastusest või mingitest eurorahadest vms.
Kui reklaamimüüki poleks, siis poleks ka HinnaVaatlust (vähemalt mitte sellisel kujul), ei saaks arendusse raha kulutada jne.
Kahjuks mitmed kasutajad ongi sellise mentaliteediga, et blokeerime kõike, k.a selle saidi reklaame, kus käiakse suhtlemas ja kasulikku infot ammutamas.
Igatahes suured tänud nendele kasutajatele, kes HV-d toetavad sellega, et reklaame ei blokeerita ja mõnedel isegi klikitakse, tänu sellele me üldse eksisteerime...
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
12.02.2009 19:09:40
|
|
|
ma tavaliselt klikin kogemata neile reklaamidele.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
12.02.2009 19:11:32
|
|
|
Mina vaatan alati uued reklaamid vähemalt korra läbi
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fate
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
12.02.2009 19:17:02
|
|
|
| Sama siin, ma põhimõtteliselt klikkan reklaamidele, sest ma tean, et sellest sõltub HV tulevik, sama teen ma ka enda teises lemmik komuunis. Seal täpselt sama probleem, kõik "adblockivad" ning see nõuab üha extreemsemaid ja suuremaid reklaami lahendusi, et raha teenida. ega HV sugune foorum ei jookse mingi suvalise serveri ja ühenduse taga mida jõuab taskurahast kinni plekkida.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
12.02.2009 19:21:54
|
|
|
Mul pole ka võimaluse vastu absoluutselt midagi ja võtsin seda hea üllatusega. Kahjuks peale paari hetke muutus asukoht ebamugavaks, eriti scrollides või "end" nuppu pressides, ei tule viimane post, vaid reklaam. Võimalus ise on super
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mato
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2005
|
12.02.2009 19:30:04
upload |
|
|
ma tean palju inimesi kes sõidaks eluaeg sama jalgrattaga ja on üliõnnelik, mina aga kuulun näiteks selliste hulka kellele meeldib igasuguseid uuendusi ja uusi lahendusi katsuda proovida.
täitsa hea lahendus kasutada uploadi võimalust HV-s, igati welcome! eelistage alati eestimaist(kui välisühendus surnud sõja ajal saad ikka oma perekonna pilte edasi vaadata! isegi kui kodus arvuti maha põleb, lähed sõbra poole:P
GJ!
kaak
_________________ 55592369
Paigaldan autodele programmeeritavaid juhtajusid ja seadistan ka.
http://www.crank.ee |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
12.02.2009 20:54:45
|
|
|
Nüüd võiks imageshackist linkimise ära keelata. Pain in da ass on nende linkide vaatamine(aeglane+pop-up) ja eestimaine alternatiiv olemas
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|