Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 49, 50, 51  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 11:34:15 vasta tsitaadiga

uus expansion on tasuline v6i? icon_eek.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 11:49:27 vasta tsitaadiga

aga loomulikult... icon_smile.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 11:49:54 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
uus expansion on tasuline v6i? icon_eek.gif


Eks ikka. Horse armorit tasub ju osta Bethesda käest icon_lol.gif

Peab ikka puhta idioot olema, et endale seda DLCd osta.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 13:16:12 vasta tsitaadiga

kas expansion jätkab mängu kui main quest tehtud?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 28.01.2009 15:35:39 vasta tsitaadiga

FD kirjutas:
kas expansion jätkab mängu kui main quest tehtud?


Seal tegemist Alaskaga ja peab hiinlasi kodu poole tagasi ajama. Nii vist oli jah.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 15:58:14 vasta tsitaadiga

See veel ei tohiks eemaldada seda main questi lõpuga mängu lõppemist. Seda pidi tegema vist ülejärgmine DLC.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 18:49:18 vasta tsitaadiga

Kas uus expansion pack on väljas või alles tehakse?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 28.01.2009 18:50:44 vasta tsitaadiga

Väljas vist juba. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 22:50:25 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
Kas uus expansion pack on väljas või alles tehakse?

Kas raske on netist järgi vaadata? icon_biggrin.gif

http://marketplace.xbox.com/en-US/games/media/66acd000-77fe-1000-9115-d802425307d5/
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 00:10:28 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
FD kirjutas:
Scart kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Tõsine black widow thumbs_up.gif


Halval juuksepäeval on ta selline. Tavalisel tööpäeval aga selline. Kui aga läheb peoks, sest vertibird tõi mulle jälle punditäie Enklaavi kolle külla tänu Enclave Commander modile, siis on ta selline.

Yarr!


selline mure, et kuidas saan keerata kaamera tegelasele ette, tahaks näha tema päikeseprille, olen nuppe näppinud ja ei saa kuidagi... icon_sad.gif


pole kaua mänginud, aga peaks nii olema, et hoiad hiirel scroll nuppu all ja siis keerutad nii kuis süda lustib icon_smile.gif


aga scroll nuppu all hoidmisega hakkab tegelane hoopis tulistama....
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 01:02:45 vasta tsitaadiga

FD kirjutas:
Ertai kirjutas:
FD kirjutas:
Scart kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Tõsine black widow thumbs_up.gif


Halval juuksepäeval on ta selline. Tavalisel tööpäeval aga selline. Kui aga läheb peoks, sest vertibird tõi mulle jälle punditäie Enklaavi kolle külla tänu Enclave Commander modile, siis on ta selline.

Yarr!


selline mure, et kuidas saan keerata kaamera tegelasele ette, tahaks näha tema päikeseprille, olen nuppe näppinud ja ei saa kuidagi... icon_sad.gif


pole kaua mänginud, aga peaks nii olema, et hoiad hiirel scroll nuppu all ja siis keerutad nii kuis süda lustib icon_smile.gif


Teine võimalus - F klahv.

aga scroll nuppu all hoidmisega hakkab tegelane hoopis tulistama....


Teine võimalus - F klahv.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 11:08:50 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Teine võimalus - F klahv.


hmm, kas see pole puhkereziimi nupp, kus tegelane puhkab 1minut kuni mitu tundi?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 29.01.2009 11:18:46 vasta tsitaadiga

FD kirjutas:
dstar kirjutas:
Teine võimalus - F klahv.


hmm, kas see pole puhkereziimi nupp, kus tegelane puhkab 1minut kuni mitu tundi?


F klahviga näitab tegelast mul vähemalt seljatagant. Puhkab T klahviga.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 29.01.2009 13:59:48 vasta tsitaadiga

enne ma mängu ei osta kui goty pakk tuleb :p
nagu oblivionil oli.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 29.01.2009 17:37:45 vasta tsitaadiga

Olver kirjutas:
FD kirjutas:
dstar kirjutas:
Teine võimalus - F klahv.


hmm, kas see pole puhkereziimi nupp, kus tegelane puhkab 1minut kuni mitu tundi?


F klahviga näitab tegelast mul vähemalt seljatagant. Puhkab T klahviga.


Hoia F all ja liiguta hiirt..
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2009 12:48:07 vasta tsitaadiga

mis puutub seda uut expansioni siis, kodukalt selline info
IMPORTANT: You must play the game (have your character out and about in the Wasteland, not be in Fallout 3's menu system) for a couple minutes for the Operation: Anchorage content to appear. After a couple minutes, a radio beacon and the questline will become available.

alustasin mängu uuesti, sain vault 101 välja aga seda raadiosignaali pole veel kuulnud, pool tundi vähemalt mängitud, on veel kellelgi jamasid?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2009 17:18:06 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
on veel kellelgi jamasid?


Paljudel. See asi on üks humoorikas POS. Bethesda ületas end jälle.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 30.01.2009 17:45:02 vasta tsitaadiga

Mul tuli kohe minut või kaks peale laadimist Quest...Ei viitsinud aga õhtul enam teha seda icon_confused.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 30.01.2009 18:16:04 vasta tsitaadiga

Võid vahepeal ringi rännata ja pärast tagasi tulla ning raadiosignaal on olemas Vaulti ümber.

viimati muutis peppitina 30.01.2009 18:16:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 30.01.2009 18:16:17 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
nolifer kirjutas:
on veel kellelgi jamasid?


Paljudel. See asi on üks humoorikas POS. Bethesda ületas end jälle.


trolltrolltrollTROLLTROLL

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2009 19:18:24 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:

trolltrolltrollTROLLTROLL


Õnneks ei ole vaja sul idiooti mängida, see tuleb looduslikust andest. Eriti, kuna ilmselt on sinu jaoks täiesti normaalne osta 10 taala eest 2-3 tundi uut mängu, mis:

1) On bugine ja ei käivitu ning ametlikud foorumid olid kaks esimest päeva ostsekui "fooruminatsi käsiraamatust" võetud elik absoluutselt igasugune arutelu bugide ja value teemal sai delete'i ja autorid hoiatused või bännid.
2) Nõuab GfWLi installi ja idiootsete MS punktide ostmist, sest lihtsalt millegi ostmine krediitkaardiga oleks liiga kerge.
3 Nõuab GfWLi installi ja idiootseete MS punktide ostmist isegi siis, kui sul on Steamist ostetud Fallout 3.
4) Fallout 3 SDK väljatuleku järel on olemas kordades rohkem contenti pakkuvaid ning mängu muutvaid ja uusi seikluseid lisavad modid, mis kõik on tasuta. Rääkimata sellest, et parimate modide koostöös on Fallout 3 hoopis teine mäng ja kõvasti paremuse poole.
5) Nädal peale väljatulekut on tehnoloogiliselt kergeim viis endiselt asi endale rar failina torrentist alla tõmmata, sest kõik üleval mainitud on ju täiesti õige ja ainuvõimalik viis jagada paari .esp faili.

Aga trolli edasi, Austusega Meistrilt teeb igale foorumilambale respekti.

OT: endiselt ootan ülevaateid vesinikuenergiale üleminekuks valmistuvatest riikidest. Kui sa neid aga leidnud pole, siis äkki ehk mainid seda ja ei jäta endast aina süvenevat muljet.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 30.01.2009 20:52:32 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:


;Mõttetu isiklikule tasemele laskuv jama sellest kui inetu on kasutaja Herr Kurm´i ema ja kuidas Scardi isa eelpoolmainitud isiku isale üks käsi selja taga tappa annaks;

;Ports hala ja nuttu mis on võetud 12 aastaste foorumikasutajate tehtud teemadest või sama arengutasemega finantsanalüütikute/geoloogide/günekoloogide kirjutatud artiklitest;

;Jutt sellest kuidas kasutaja Scart võsas kartulihunniku otsas taskud soola täis oma tuleviku pärast muret ei tunne ja AoC-d/WoW-i/Darkfalli/iksboksi/hambaniiti ei osta;

;võimetus aru saada et kasutaja Herr Kurm ei toida trolle;



trolltrolltrollTROLLTROLL

Kasutaja Timberg pani su väga täpselt AoC teemas oma postitusega paika .

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2009 00:42:21 vasta tsitaadiga

kas kellelgi on peale patchi mäng crashinud pip-boy vaatamisega? mul enne patsu töötas ilusti aga panin peale siis jamab, alles olen vaultist välja saanud ja teel megatoni poole.... icon_sad.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 03.02.2009 09:49:22 vasta tsitaadiga

patch 1.1 on peal ja anchorage installitud, mingeid probleeme küll eile tunni aja mängimise jooksul polnud.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2009 22:05:06 vasta tsitaadiga

mul erisoon 1.0 ja ei funganud, võibolla ongi vaja patch teha et sai töötaks
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 04.02.2009 09:16:14 vasta tsitaadiga

oleneb jah, enne expansionit loe seal kaasas olev 'readme' fail l2bi, ning kui seal on 8eldud
et vajab 1.1 p2tsi, siis nii teegi...
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja10
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2008



Online
sõnum 04.02.2009 23:00:10 vasta tsitaadiga

kas nii annab teha et muudan teksti inglise eesti keelde. et mäng ka pärast tööle läheks?
_________________
good day
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2009 02:02:42 vasta tsitaadiga

FD kirjutas:
kas kellelgi on peale patchi mäng crashinud pip-boy vaatamisega? mul enne patsu töötas ilusti aga panin peale siis jamab, alles olen vaultist välja saanud ja teel megatoni poole.... icon_sad.gif


sain põhjuse jälile, videosätting oli ultra peal mis oli mu vana masinale liiga hea, et ei suutnud vastu panna. panin high peale ja töötab.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 09.02.2009 12:22:37 vasta tsitaadiga

Sai ka mängu proovitud, ootused olid nullis - FO2 musikmod ja hard tase, kaaslastest hoidusin - täitsa viisakas mäng.
Shooteri koha pealt muidugi halb, et kärbikuga näkku, ei rahustanud armorita ründajat...VATS puhul töötas. Relvade purunemine - raudtoru läheb, prussakaid pekstes katki icon_eek.gif
Vastased - miniguniga supermutnt oli algul ikka päris killer - aitas mängu petmine - õige positsiooni valik maastikul.
Hulle täis Vault oli ka päris mõnusa õhustikuga - vanast nostalgiast, oli kuidagi kahju, neid maha tappa 8)

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lorien
HV kasutaja
Lorien

liitunud: 30.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2009 14:11:05 vasta tsitaadiga

Tervist! Mul on enda mänguga üks mure :S nimelt mul ei õnnestu kuidagi settingutest muusika helitugevust maha keerata! Jube närvidele käib, kui üritan hiilida ja igat prõksu kuulata ja sel ajal millegipärast ingame muusika räuskab sajaga...Kui ma üritan optionsitest audio alt muusikatugevust kahele pulgale või misiganes väärtusele keerata, jääb see hoopis täiesti vait ca. 2-3 minutiks ja siis keset mängu hakkab jälle üürgama... Ega kellelgi samasugust kogemust pole ja ehk oskaks keegi aidata, mida teha et "make it stop"!!! icon_sad.gif
_________________
Live and let die.
\,,/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 09.02.2009 15:04:01 vasta tsitaadiga

Lorien, mängus ju suht rahulik ja vaikne muusika, mis ei sega ju üldse va. raadio. Mul ka muusika põhjas (mitte raadio).
Aga keera teised helid ka üles ja pane kõlaritest vaiksemaks...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lorien
HV kasutaja
Lorien

liitunud: 30.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2009 19:59:39 vasta tsitaadiga

Kohati on rahulik ja kohati ei ole icon_rolleyes.gif igatahes kummaline värk. Aga ega ma sellepärast mängimata jäta icon_razz.gif
_________________
Live and let die.
\,,/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 11.02.2009 01:44:05 vasta tsitaadiga

muhaha...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2009 13:08:05 vasta tsitaadiga

Lorien kirjutas:
Kohati on rahulik ja kohati ei ole icon_rolleyes.gif igatahes kummaline värk. Aga ega ma sellepärast mängimata jäta icon_razz.gif


pip-boys saad raadio kinni panna, siis kuuled krõpse jne. väga lihtne.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 11.02.2009 13:23:00 vasta tsitaadiga

Mingit Mutandi mode pole? Imelik, et osad on tongipüsside ja lauajuppidega varustatud ning kolmese kamba, võtab mõõgaga maha (hard raskus). Või kardetakse, et raskerelvastuses mutandid, teevad ülejäänud maailma puhtaks icon_lol.gif
_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2009 13:31:59 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
Mingit Mutandi mode pole? Imelik, et osad on tongipüsside ja lauajuppidega varustatud ning kolmese kamba, võtab mõõgaga maha (hard raskus). Või kardetakse, et raskerelvastuses mutandid, teevad ülejäänud maailma puhtaks icon_lol.gif


see on küll imelik, ma olen isegi püüdnud ligi saada 2-le mutandile normali raskusastmes, ühel oli raketiheitja ja teisel minigun, ja krt ei saa isegi sniperpüssiga maha, skillid madalad (54 vist) gunsi osas. sattusin sinna level 4-na big townist pisut ülesse, niisama jalutades.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 11.02.2009 13:40:43 vasta tsitaadiga

...sellised nad peakski olema - aga Minefieldi poole minnes, on mingid "vuffelmutandid"...
_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 11.02.2009 14:11:24 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:
muhaha...
Spoiler Spoiler Spoiler


Ikka olen sattunud. Ajasin teda tükk aega taga, kuni lõpuks kätte sain ja aitasin tal kulpi nurka visata icon_confused.gif Pärast ehmatasin ära, et äkki mingi quest tuleb temaga, kuid pole siiani mängu seganud 8)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 11.02.2009 14:51:05 vasta tsitaadiga

Kus kohas seda MadMax'i kohata võib?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 11.02.2009 21:37:42 vasta tsitaadiga

peppitina kirjutas:
Kus kohas seda MadMax'i kohata võib?


Megatonist itta üle jõe, kus see allakukkunud autotee ja kaks pätti koguaeg passivad. Lõin need järjekordselt maha, kõndisin veel nati edasi ja siis ta välja kargaski varemete vahelt ning nõudis raha. Asjalikust jutust aru ei saanud, tõmbas relva välja, avastas et lasta millegagi pole ning lippas täie rauaga minema.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2009 23:57:23 vasta tsitaadiga

The Annoying Man Explodes


Link
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 12.02.2009 17:02:21 vasta tsitaadiga

Kas vaenlased, keda tapan kusalgi, ärkavad kunagi ellu tagasi ka?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 17:11:37 vasta tsitaadiga

peppitina kirjutas:
Kas vaenlased, keda tapan kusalgi, ärkavad kunagi ellu tagasi ka?

Ei ärka. Samas on mängus mõned special vastased kes ei sure ära, kui nad mingi missiooni tegemiseks vajalikut on - sa lööd nad lihtsalt mingiks ajaks uimaseks.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 17:33:07 vasta tsitaadiga

peppitina kirjutas:
Kas vaenlased, keda tapan kusalgi, ärkavad kunagi ellu tagasi ka?


Erandid on siiski olemas - näiteks Old Olney linnas ilmuvad tapetud Deathclaw'de asemele uued...Tegemist on päris raske kohaga, newb'dele ja nõrganärvilistele ei soovita.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 12.02.2009 17:34:53 vasta tsitaadiga

vault 106 juures olevas "voodi ja hommikusöök" majas, sai nagu 2x tappa
_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 18:05:57 vasta tsitaadiga

No ma pidasin silmas "nimelisi" vaenlaseid - stiilis kui Megatonis näiteks sherifi maha tapad, siis too ei ärka ellu ju enam

Aga "kollid" - neid on lõpmatult mängus - need kelle maha lööd ei teki tagasi, vaid tulevad uued "kollid" eelmiste asemele icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 12.02.2009 18:35:38 vasta tsitaadiga

peppitina kirjutas:
Kas vaenlased, keda tapan kusalgi, ärkavad kunagi ellu tagasi ka?

ex6 kirjutas:


Aga "kollid" - neid on lõpmatult mängus - need kelle maha lööd ei teki tagasi, vaid tulevad uued "kollid" eelmiste asemele :D

Tegelikult seda ma tahtsingi teada...
Kahju, et uusi kuule ei teki nagu kolle. Kuulid, mida laipadest korjan, ilmselgelt ei leevenda kuulikriisi.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sid meier
HV vaatleja
sid meier

liitunud: 12.02.2009




sõnum 12.02.2009 21:15:35 vasta tsitaadiga

Tere,

10 a tagasi mängisin fallout 2. Oli tore.
Nüüd lugesin enne ostmist kogu selle teema algusest lõpuni läbi. Päris lahe lugemine läbi 4,5 aasta - rahval erinevad ootused ja hirmud icon_smile.gif
Nüüd olen mänginud 40h. Mina olen kolmanda osaga rahul. Soovitan thumbs_up.gif
Kes ikkagi maletada tahavad, siis vana hea civ on ju alati võtta icon_wink.gif

_________________
"just one more turn"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 13.02.2009 03:34:33 vasta tsitaadiga

Maletamine icon_biggrin.gif Väga hea!
Tegelikult ma ei ole kunagi Fallout'e (1 ja 2) mänginud ja ei kujuta ettegi, mis värk seal oli, aga Bethesta oma on küll vinge, raisk!
Olen konsulteerind paari sõbraga, kes on pettunud Fallout 3's... (väites, et eelmised olid hoopis teised ja paremad), aga ega Fallout ei ole enam Fallout, vaid see on nüüd "Fallout". icon_idea.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2009 09:26:01 vasta tsitaadiga

Kui mitte võtta seda sulaselge järjena, siis on see mäng üsna hea ikka, FPS shooter RPG elementidega. Mida veel tahta icon_biggrin.gif ?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 49, 50, 51  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.