|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
fought
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2004
|
05.02.2009 23:36:49
trendnet tew-450apb |
|
|
probleem siis selles et wifi ruuter ei lase ennast millegip'rast seadistada. suht kõik asjad oma ära proovitud kui keegi teab või on kokku puutunud palun abi!!!!'
_________________ kes senti ei korda see
krooni ei saa.....????? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
06.02.2009 00:06:18
|
|
|
Alusta täpsest selgitusest, mida tähendab "ei lase seadistada" ja mis on need "kõik asjad", mida juba proovinud oled.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Absona
Lõuapoolik

liitunud: 17.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fought
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2004
|
06.02.2009 11:09:17
|
|
|
Web Acces pointi ei saa sisse. arvutid leiavad muidu wifi levi yles,ühendavad ära, kuid netti ei lase. minu teada ei ole muud seadistamise kohta lisaks võib veel mainida et internetiiks on STV kaabel nett koos tv-ga ja kasutuses nendepoolne modem ja nende jutu järgi peaks kõik toimima.
_________________ kes senti ei korda see
krooni ei saa.....????? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Absona
Lõuapoolik

liitunud: 17.09.2008
|
06.02.2009 11:10:51
|
|
|
| fought kirjutas: |
| Web Acces pointi ei saa sisse. arvutid leiavad muidu wifi levi yles,ühendavad ära, kuid netti ei lase. minu teada ei ole muud seadistamise kohta lisaks võib veel mainida et internetiiks on STV kaabel nett koos tv-ga ja kasutuses nendepoolne modem ja nende jutu järgi peaks kõik toimima. |
Paroolid ikka korralikult meeles?
_________________ Veebilehed, veebiprogrammeerimine, veebilahendused
Erinevad rakendused ja skriptid. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fought
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2004
|
06.02.2009 11:19:30
|
|
|
web acsess point ei avane üldse ning seda parooli ei ole võimalust kuhugi kirjutada lihtsalt. selles probleem ongi et see ei avane.
_________________ kes senti ei korda see
krooni ei saa.....????? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Absona
Lõuapoolik

liitunud: 17.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fought
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2004
|
06.02.2009 11:22:08
|
|
|
jah muud varianti ma ei teagi kuidagi Default IP-ga proovisin 192.168.1.1
yritasime igast restarte ja võrka ka ei midagi.
_________________ kes senti ei korda see
krooni ei saa.....????? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Absona
Lõuapoolik

liitunud: 17.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fought
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2004
|
06.02.2009 11:25:37
|
|
|
nop aga asi selles et se cd on ka kadunud aga varem töötas ta koguaeg ilma.
kas sa tead kust seda võiks saada äkki.
_________________ kes senti ei korda see
krooni ei saa.....????? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Absona
Lõuapoolik

liitunud: 17.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fought
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2004
|
08.02.2009 20:34:04
|
|
|
sellest manualist pole suht midagi kasu see on mul olemas aga ta ei lase ennast seadistada läbi acsess pointi (tähendab sina ei saagi sisse). ainuke koht kus seadet saab seadistada on aadress http://192.168.1.100 ja see ei tööta.muud ma ei oska midagi teha ja nagu keegi soovitas et uuendada softwarei siis sedacd mul ei ole ja netist seda ei leia sain aga neits fireware kuid ei oska sellega midagi teha.
_________________ kes senti ei korda see
krooni ei saa.....????? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
08.02.2009 21:13:13
|
|
|
Ma ei saa nüüd aru, mis selle seadme aadress siis lõpuks on? Ütled, et 192.168.1.100 on koht "kus seadet saab seadistada" ja "see ei tööta".
Millest sa järeldad, et õige aadress on 192.168.1.100 ja mis seal ei tööta?
Kui vaikimisi aadress 192.168.1.1 on ära muudetud millekski muuks, siis pole mõtet sealt ka oma seadet ju otsida, nagu sa varem üritasid. Manuaalis antud vaikimisi aadress on seadmel vaid vaikimisi seadistuses - kas uuel seadmel või pärast hard reset-i.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fought
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2004
|
08.02.2009 21:34:18
|
|
|
aga kuidas ma saaksin siis teada mis on hetke aadress või kuidas teha hard reset-i.
muidu peaks saama seadistada jah läbi selle http://IP aadress aga ma ei tia mis siis see IP on.
_________________ kes senti ei korda see
krooni ei saa.....????? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
08.02.2009 21:36:10
|
|
|
enda wifi ruuteril oli hard reset nii, hoidsin reset nuppu peale, ühendasin toite ja hoitsin 3sek...
_________________ Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS! |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fought
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2004
|
08.02.2009 21:48:25
|
|
|
olen proovinud erinevaid meetodeid et hard reseti teha või et saada seadistused algsesse seisu kuid see ei ole õnnestunud. ja seda et IP aadress on muudetud ei tia ma ka suht midagi.
_________________ kes senti ei korda see
krooni ei saa.....????? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
08.02.2009 23:41:24
|
|
|
Eeldusel, et see wifi ruuter sul kunagi varem toimis või toimib ka praegu:
Start -> Run: CMD
Command Prompt aknasse käsk
ipconfig
Käsu väljundist loe realt "Default Gateway" aadress ja proovi brauseriga seda aadressi.
_________________________
Aga kui see wifi ruuter on sinu käes esmakordselt, pole varem sinu ühenduse otsas töötanud ja on varem pruugitud kellegi teise poolt ning gateway aadressilt seda ei leia, siis pead taastama tehase seaded ehk tegema hard reseti - selleks vajuta töötaval ruuteril alla reset nupp ja hoia seda vähemalt 20 sekundit. Manuaal käsib hoida 10 sekundit, aga sellest alati ei piisa, 20 on kindlam.
Siis ühenda wifi ruuter kaabliga otse arvuti külge ja tee restart või anna CMD aknas käsud
ipconfig /release
ipconfig /renew
Kontrolli, et sinu arvuti IP aadress oleks mingi 192.168.1.x (IP saad teada CMD aknas käsuga ipconfig)
Seejärel ava brauseriga aadress 192.168.1.1
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Absona
Lõuapoolik

liitunud: 17.09.2008
|
09.02.2009 12:46:53
|
|
|
| fought kirjutas: |
| olen proovinud erinevaid meetodeid et hard reseti teha või et saada seadistused algsesse seisu kuid see ei ole õnnestunud. ja seda et IP aadress on muudetud ei tia ma ka suht midagi. |
15 sekundit hoia reset nuppu all. Selle margi puhul peaks aitama. Netist vaatasin, et sellele ei olegi mingit spetsiaalset tarkvara ette nähtud Ainult draiverid..
_________________ Veebilehed, veebiprogrammeerimine, veebilahendused
Erinevad rakendused ja skriptid. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fought
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2004
|
09.02.2009 22:44:56
|
|
|
Tegin kõik mis viimases 2 postituses kirjas kuid kas ei midagi kui sisestsain ipconfig /renew siis vastus oli
An error occurred while renewing interface local area connection : unable to contact your DHCP server. Request has timed out.
No operation can be performed on wireless netwoek connection while it has its media disconnected.
ei osanud arvuti ip seadistada et see oleks 192.168.1.x ja proovisin ka arvuti poolt pakutud ip mis oli suht erinev vajalikust kid ka ei tööta.
_________________ kes senti ei korda see
krooni ei saa.....????? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
09.02.2009 22:52:19
|
|
|
Kas pordituled põlevad?. Selles pordis kuhu arvuti on ühendatud.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Absona
Lõuapoolik

liitunud: 17.09.2008
|
09.02.2009 22:57:29
|
|
|
| fought kirjutas: |
Tegin kõik mis viimases 2 postituses kirjas kuid kas ei midagi kui sisestsain ipconfig /renew siis vastus oli
An error occurred while renewing interface local area connection : unable to contact your DHCP server. Request has timed out.
No operation can be performed on wireless netwoek connection while it has its media disconnected.
ei osanud arvuti ip seadistada et see oleks 192.168.1.x ja proovisin ka arvuti poolt pakutud ip mis oli suht erinev vajalikust kid ka ei tööta. |
Kas tegid ikka täpselt nii nagu õpetuses oli öeldud TCP/IP seadistuse kohta?
_________________ Veebilehed, veebiprogrammeerimine, veebilahendused
Erinevad rakendused ja skriptid. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fought
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2004
|
09.02.2009 23:15:51
|
|
|
Esiteks on wifi ruuteril ainult lan in muid kaableid sinna ei sa yhendada ja tegin nii nagu manualis on õpetatud TCP/ip kohta. üks väike muutus on selline et kui hoian reset nupu all ja võtan toite tagant ära ning siis lasen reseti lahti ning ühendan toite siis wlan ei funka ja arvuti ei leia wifit ka yles muidu ikka leidis ja yhendas aga sellisel juhul ei ole midagi.
Kas keegi tuleb veel millegi geniaalse peale.
_________________ kes senti ei korda see
krooni ei saa.....????? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
09.02.2009 23:23:32
|
|
|
Resetti hoides EI TOHI toidet lahti ühendada! Resetti siis ei tehta lihtsalt.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Absona
Lõuapoolik

liitunud: 17.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fought
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2004
|
09.02.2009 23:30:39
|
|
|
aga kui ma pealeseda uuesti resti 20 sec hoian on asi nii nagu enne seda üritust ja siis olen uuesti eelnevaid asju proovinud.
aga millest see sõltub siis et pärast sellist asja on nii et ruuter wifit välja ei anna???
_________________ kes senti ei korda see
krooni ei saa.....????? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
09.02.2009 23:31:28
|
|
|
| fought kirjutas: |
| üks väike muutus on selline et kui hoian reset nupu all ja võtan toite tagant ära ning siis lasen reseti lahti ning ühendan toite siis wlan ei funka |
Kes sulle seda õpetas? Korduvalt sai reseti tegemise kirjeldus läbi nämmutatud. Olen ise sellel karbil reseti teinud ja seadistanud. Ruuteri töö ajal vajutad reset nupu alla ja hoiad ca 20 sekundit, siis lased lahti ja ootad, kuni seade käivitub, mitte ei tiri toidet tagant ära vahepeal
Kui seal mingit muud keemiat harrastad, on tulemused üsna ennustamatud.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 09.02.2009 23:38:16, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fought
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2004
|
09.02.2009 23:33:02
|
|
|
olen seda korduvalt proovinud ja midagi ei ole muutunud siis proovisingi mingeid erinevaid variante ja ei midagi ikka midagi ei toimi.
_________________ kes senti ei korda see
krooni ei saa.....????? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
09.02.2009 23:36:28
|
|
|
Vaheta LAN-i porti, kui siis midagi ei muutu on asi ilmselt telliskivi mille võid müüri laduda.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
09.02.2009 23:38:23
|
|
|
Kui ruuter on arvutiga kaabli abil ühendatud, kas siis võrgukaardi tulukesed hakkavad põlema ja Windows ütleb, et LAN kaabel on ühendatud 100Mbit/s? Ja samal ajal ruuteril LAN tuluke samuti põleb?
Kui mitte, siis ühendus ei tööta - sel juhul on vigane kaabel, võrgukaart või ruuteri LAN port.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fought
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2004
|
09.02.2009 23:41:28
|
|
|
mis länni porti siin ei ole mingit porti ruuteril on ainult üks lanni port ja arvutil ka.
aga kas keegi teab kuhu võiks selle masina viia et seda kontrollida. ja netist leidsin mingi fireware vms et mis sellega teha.
ma ei sa ruuterit ja arvutit nii ühendada et samal ajal oleks ruuter ja modem ühendatud seega kui ruuter ja arvuti yhendatud siis tegelikult ruuteris netti ei ole ja seega ei näita ta seda.
aga samas kui on nii et ruuter ja modem on ühenduses leiab läppar wifi yles ja yhendab aga nett ei tööta.
_________________ kes senti ei korda see
krooni ei saa.....????? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
09.02.2009 23:41:37
|
|
|
| fought kirjutas: |
mis länni porti siin ei ole mingit porti ruuteril on ainult üks lanni port ja arvutil ka.
|
Tean, et üksainus on. Kas see töötab? Kui töötab, siis karbi esipaneelil LAN tuluke vilgub, kui ruuter on arvutiga ühendatud. Samas peavad ka arvuti võrgukaardil tuled põlema.
| tsitaat: |
| ma ei sa ruuterit ja arvutit nii ühendada et samal ajal oleks ruuter ja modem ühendatud seega kui ruuter ja arvuti yhendatud siis tegelikult ruuteris netti ei ole ja seega ei näita ta seda. |
Sul ei ole mingit netti tarvis ruuteri seadistamiseks. Ruuter ise teebki netti, kui ta korras on.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 09.02.2009 23:45:52, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fought
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2004
|
09.02.2009 23:42:52
|
|
|
nuh sellega on ok
_________________ kes senti ei korda see
krooni ei saa.....????? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
09.02.2009 23:48:26
|
|
|
LAN pordist Sa ei saagi asjale ligi. "Kui kasutad kaablit, pead ühenduma sama switchi või HUB-i kaudu" ütleb manuali lehekülg nummer 2.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
09.02.2009 23:50:48
|
|
|
Hea küll. Ütled, et Wifi töötab ja sinna saab ühendust. Ühenda siis Wifi-ga ära ja vaata gateway aadressi - see peaks olema 192.168.1.1 ja sellel aadressilt peaks brauseriga leidma ruuteri veebiliidese.
| HDvurle kirjutas: |
| LAN pordist Sa ei saagi asjale ligi. "Kui kasutad kaablit, pead ühenduma sama switchi või HUB-i kaudu" ütleb manuali lehekülg nummer 2. |
Äh, saab küll. Sellel karbil on LAN port Auto-MDIX. Proovitud täpselt sama tüüpi ruuteriga.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fought
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2004
|
09.02.2009 23:52:05
|
|
|
kui ma wifiga ühendan siis gateway adre puudub.
mis puutub siia switch ja mis asi on HUB
_________________ kes senti ei korda see
krooni ei saa.....????? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
09.02.2009 23:53:09
|
|
|
| tsitaat: |
| Äh, saab küll. Sellel karbil on LAN port Auto-MDIX. Proovitud täpselt sama tüüpi ruuteriga. |
Kui nii ütled, mina toda purki pole näppinud. Lugesin manualist.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
09.02.2009 23:54:28
|
|
|
| fought kirjutas: |
| kui ma wifiga ühendan siis gateway adre puudub. |
Aga mis on Wifi BSSID - st Wifi leviala nimi, kuhu ühendad?
| tsitaat: |
| mis puutub siia switch ja mis asi on HUB |
antud juhul ebaolulised
Manuaalis on switchist ja HUB-ist juttu vaid selle ühe LAN pordi jagamise pärast.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 09.02.2009 23:56:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fought
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2004
|
09.02.2009 23:56:56
|
|
|
Sellel karbil on LAN port Auto-MDIX. Proovitud täpselt sama tüüpi ruuteriga.
mis teema sellega on ja kas kellelgi on siis mingi idee
wifi leviala nimi on trendnet
_________________ kes senti ei korda see
krooni ei saa.....????? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
09.02.2009 23:58:55
|
|
|
Auto-MDIX tähendab, et seade pöörab vajadusel ise kaabli otsa õigeks - pole oluline, kas kasutad pööratud või pööramata kaablit.
Antud juhul ebaoluline.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 10.02.2009 00:03:34, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fought
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2004
|
10.02.2009 00:02:27
|
|
|
ütlesin et se wifi ruuter jagan leviala mille nimi on TRENDnet(see on ju see mida arvuti leab kui panen et otsib wifi levialasid.
ja seda ka veel et kui mul on arvuti ja ruuter ühendatud siis ruuteris lani tuli põleb aga wlan vilgub
_________________ kes senti ei korda see
krooni ei saa.....????? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
10.02.2009 00:06:14
|
|
|
Kui BSSID on trendnet, siis võib oletada, et reset õnnestus (kui just varasemas konfis sama BSSID-d ei kasutatud).
Kas sellel WiFi-ga arvutil DHCP Client teenus on aktiivne?
CMD aknas
Peaks vastama muuhulgas STATE: 4 RUNNING
Või käivita services.msc ja vaata graafiliselt
Läpparit oled kaabli otsa proovinud?
_______________
Mul hakkab kahtlus tekkima, et see ruuter on pekkis. Igatahes vajaks kogenuma inimese poolt kontrollimist, et muud vead välistada.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fought
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2004
|
10.02.2009 00:07:46
|
|
|
type 20 win32_share_process
state 4 running
stoppable, not _pausable,accepts_shutdown
ja siis hunnik nulle teiste asjade kohta
_________________ kes senti ei korda see
krooni ei saa.....????? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
10.02.2009 00:13:05
|
|
|
kui CMD aknast annad käsu ipconfig /all, siis kas WiFi kaardi kohta öeldakse "Dhcp Enabled: Yes"?
Ja sama selle LAN kaardi kohta, mille külge ruuterit varem ühendasid.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fought
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2004
|
10.02.2009 00:18:39
|
|
|
on küll jah
mul on praegu siin nii et enda läpakas on modemiga yhenduses ja teine läpakas on lani kaudu ruuteriga ühenduses ja oma arvuti veel wifi kaud ühenduses ruuteriga.
_________________ kes senti ei korda see
krooni ei saa.....????? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
10.02.2009 00:34:01
|
|
|
Hakkasin just manuaali lugema ja leidsin, et default aadress on hoopis 192.168.1.100
Lisaks ei tööta vaikimisi DHCP. Ise seadistasin seda karpi rohkem kui aasta tagasi, nii et ei mäletanud enam.
Seega tuleb arvuti IP seadistada käsitsi ruuteri vaikimisi võrku.
Ühenda arvuti kaabliga ruuteri külge.
Ava arvuti võrgukaardi Properties
Ava TCP/IP Properties
seadista käsitsi:
IP address: 192.168.1.10 (viimane number ükskõik milline arv 1 ja 255 vahel, välja arvatud 100)
Subnet mask: 255.255.255.0
Ülejäänu jäta nagu on.
Proovi brauseriga avada aadressi 192.168.1.100
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fought
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2004
|
10.02.2009 00:35:28
|
|
|
väga hea sai sinna acess pointi nüüd sisse ja nüüd lasen sealt manuali järgi v
_________________ kes senti ei korda see
krooni ei saa.....????? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
10.02.2009 00:48:06
|
|
|
Vabandust segaduse pärast - suurem osa wifi ruutereid jooksutab DHCP serverit vaikimisi ja sel juhul on IP omandamine arvutil automaatne. TEW-450APB on selles suhtes erand.
Kui ma õigesti mäletan, siis DHCP server on tal siiski olemas ja see tuleb vaid aktiveerida. Et elu oma WiFi võrgus lihtsamaks teha, peaksid seda nähtavasti ka tegema.
| ot: |
| vaataksin täpsemalt järele töötava TEW-450APB pealt, aga tundub, et keegi on selle toite pistikust välja katkunud või on viga milleski muus. Homme tööl olles saan alles füüsiliselt ligi sinna. |
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fought
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2004
|
10.02.2009 11:28:23
|
|
|
sain nüüd asja nii tööle et 1 arvuti saab wifis olla aga teine arvuti leiab võrgu conectib ära aga netti ei sa. ja kui teen modemile restarti kust net ruuteri läeb siis saan teise tööle aga siis lakkab 1-ne töötamast. samuti kui seal acess pointiss seadistasime siis seal oli asju mida ma ei osanud valida ja võisin midagi valesti teha sest manualis ei olnud nende kohta midagi.
ja nüüd kui net arvutis töötab ei sa ma enam acsess pointi enam sisse et seadistada. arvan et tuleb jälle teha hard-restart.
_________________ kes senti ei korda see
krooni ei saa.....????? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
10.02.2009 17:35:12
|
|
|
Täielik manuaal on siin: http://downloads.trendnet.com/TEW-450APB/Manual/UG_TEW-450APB.pdf
TEW-450APB on siiski ainult WiFi AP, mitte ruuter. Kui su STV modem ei ole ruuter-modem, siis ma ei oskagi öelda, kas sul eriti midagi seal paremaks sättida annab - kui STV vajab tingimata PPPoE-d, siis TEW-450APB seda püsti tõmbama võimeline ei ole. Kui su kaabelmodem on samas ka ruuter, siis saab tema enda ühendust tekitama ja hoidma ning ruutima panna.
Mida sa saavutada tahad? Oma STV ühendust mitme arvuti vahel jagada? Siis vajad ruuterit või pead ühendust jagama ICS-iga läbi ühe arvuti. TEW-450APB tekitab vaid WiFi leviala.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fought
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2004
|
13.02.2009 11:12:10
|
|
|
eesmärk on et saada mitu arvutit korraga wifi levise aga ei tia mida tuleks tega.
mis see ics on või kas on üldse võimalik nii teha antud seadmetega stv modem on toshiba daz8823b.
kui teen har-reseti kas siis saab uuesti sama sinu antud ip seadistusega acess pointi sisse.
_________________ kes senti ei korda see
krooni ei saa.....????? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|