|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
bitch
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2007
|
24.01.2009 16:16:26
|
|
|
| keegi oskab soovitada ati x1950xt-le mingit jahutust? mitte eriti kallist, sest hetkel on idles tempid 70~
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
24.01.2009 16:26:12
|
|
|
| bitch, AC S1 rev2.0
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
24.01.2009 17:26:48
|
|
|
X1950XT vist ainult oli sama moodi mingi VRM ala nagu X1900XT kaartidel. Seega edu.ee nende radikate kleepimisega. S1 rev1 oleks parem kuna seal oli palju asjalikum radikas vrm ala jaoks mille sai kruvidega kenasti kinnitada.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
25.01.2009 01:39:46
|
|
|
| angel kirjutas: |
| X1950XT vist ainult oli sama moodi mingi VRM ala nagu X1900XT kaartidel. Seega edu.ee nende radikate kleepimisega. S1 rev1 oleks parem kuna seal oli palju asjalikum radikas vrm ala jaoks mille sai kruvidega kenasti kinnitada. |
Mul vedeleb rev 1 see vrm radikas sahtlis, suht kobe on jah.
7800GTX-il hetkel AC X1 peal, kuna ventika laager oli läbi siis võtsin plastiku ära ja panin radikale 120mm zalmani vendi, nüüd load üle 50C ei lähe.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chulo
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008
|
27.01.2009 13:13:13
|
|
|
| AJ, päris hull panduura see Musashi. Hinda natuke palju teisel ainult. Kui ma nüüd ei eksi, siis miski 580 kanti oli too AK-s maksnud. Võin vanduda, et see justkui hommikul veel oli nende hinnakirjas, aga nüüd enam pole.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chulo
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008
|
27.01.2009 14:17:37
|
|
|
AJ, seda kindlasti. Üldse ei vaidle, et kvaliteet maksab ja välimus ka asjal päris seks, aga S1 + vent, või siis Chilla ikkagi tunduvalt odavamad.
Zalmani jahutuse ostaks vist ainult teadmatusest "wow see on üleni vasest, see peab hästi jahutama".
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
27.01.2009 17:17:16
|
|
|
S1 +2x120 vent tuleb juba kokku Musashi hind.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chulo
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008
|
27.01.2009 17:31:27
|
|
|
ca sada eeku ikka odavam, olenevalt vendist
Ei pea ostma 140 krooniseid vente, saab ka 70ga
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
27.01.2009 17:36:04
|
|
|
Mis mõtet on S1-l kui sa sinna mingid odavad, lärmakad vendit peale paned?
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chulo
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008
|
27.01.2009 17:43:05
|
|
|
Odav ei pea alati sitt olema.
Mõte pigem jahutamisel.
Alati ei pea kõigega rahul olema, mina ei ole ikkagi Musashi hinnaga rahul, räägi mis sa tahad!
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
in-sane
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2006
|
27.01.2009 17:44:33
|
|
|
See võibolla küll ei lähe teemasse aga meie põhjanaabril on ka mingi veisjahutus projekt käsil need vast teavad kes lähemalt uurisid: http://www.ee.oulu.fi/~hama/jaahy/uus/
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
27.01.2009 17:50:57
|
|
|
| in-sane kirjutas: |
See võibolla küll ei lähe teemasse aga meie põhjanaabril on ka mingi veisjahutus projekt käsil need vast teavad kes lähemalt uurisid: http://www.ee.oulu.fi/~hama/jaahy/uus/ |
See ei ole jah päris õiges teemas.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
27.01.2009 19:30:24
|
|
|
| AJ kirjutas: |
Mis mõtet on S1-l kui sa sinna mingid odavad, lärmakad vendit peale paned?  |
Paned vendid 7V peale ja ei ole nad midagi lärmakad enam.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
27.01.2009 19:32:07
|
|
|
Kusjuures osad odavad väärakad hakkavad ragisema madalatel pööretel
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
27.01.2009 19:32:58
|
|
|
VF1000 on algusest peale üks ülehinnatud bling bling jura olnud. Igasugu paremaid lahendusi juba olemas. Ja 120mm vent ei maksa midagi kui sul neid kodus hunnikute viisi vedeleb kuna kusagilt ära kookinud
Nii odavat väärakat mul ei olegi olnud mis madalatel pööretel ragisema hakkaks
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
27.01.2009 19:37:19
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
Kusjuures osad odavad väärakad hakkavad ragisema madalatel pööretel  |
Ei ole ka sellist väärakat omand.Odavaim on 50kr maksev no-name ja jumala korralik vent.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
27.01.2009 19:39:44
|
|
|
odavad vendid üldiselt väsivad kiiremini ära ja hakkavad "mürisema". Õli vaja vms ja lõpuks kuluvad ära.
Kvaliteed vendid üldiselt -> vaiksed, töökindlad, hea õhuvooluga.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
27.01.2009 19:41:52
|
|
|
| angel kirjutas: |
odavad vendid üldiselt väsivad kiiremini ära ja hakkavad "mürisema". Õli vaja vms ja lõpuks kuluvad ära.
Kvaliteed vendid üldiselt -> vaiksed, töökindlad, hea õhuvooluga. |
Eks kallitel ole paremad laagrid.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
27.01.2009 19:50:40
|
|
|
vahest ka teisel põhimõttel ehitatud. üks oli vist laagrite peal teine mingi muu "viguriga" tehtud. Poolid vms ? Laagrite peal peaks olema vaiksem aga kulub kiiremini ja teine süsteem teeb iseloomuliku mürinat aga peab kauem vastu. Vähemalt nõnda aru saanud.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vambola
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
27.01.2009 19:57:17
|
|
|
| angel kirjutas: |
| Laagrite peal peaks olema vaiksem aga kulub kiiremini ja teine süsteem teeb iseloomuliku mürinat aga peab kauem vastu. Vähemalt nõnda aru saanud. |
Vastupidi on. Tavaliselt on sleeve-bearing vaiksem kui ball-bearing. Kallimatel ventidel on moodsamad ja paremad laagrid (nt SONY Fluid Dynamic Bearing), need on ikka päris vaiksed.
http://www.frostytech.com/articleview.cfm?articleID=193
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
27.01.2009 20:53:24
|
|
|
Mina olen kohanud vente, mis madalatel pööretal tegid mingit imeliku krõbinat. 12V peal tegid nad tõsist tolmuimeja häält.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
27.01.2009 21:57:22
|
|
|
krt mingi teema on tempidega. core temp ja display temp on 53*C, kui shader ning memory IO litivad 110*C kanti. paar korda on ka 120 kanti jõudnud (sest siis paneb masin pange).
oskab keegi öelda kus kohas memory IO ja shader asuvad, et nad nii soojaks lähevad?
omgomg isiklik rekord sündis just. gridis tõmbas memory IO 139*C. peab vist midagi ette võtma
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
27.01.2009 23:23:01
|
|
|
| andur valetab äkki.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
28.01.2009 00:04:45
|
|
|
| Mirkel kirjutas: |
krt mingi teema on tempidega. core temp ja display temp on 53*C, kui shader ning memory IO litivad 110*C kanti. paar korda on ka 120 kanti jõudnud (sest siis paneb masin pange).
oskab keegi öelda kus kohas memory IO ja shader asuvad, et nad nii soojaks lähevad?
omgomg isiklik rekord sündis just. gridis tõmbas memory IO 139*C. peab vist midagi ette võtma  |
sellise kuumusega imo oleks mälud maha põlend, andur paneb teivast.
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
28.01.2009 00:10:18
|
|
|
ise kahtlustan kah et need andurid peksavad 4870 peal täiega segast. kui ikka välime temp mõõtur näitas mul 80+ c kanti ja soft 110c siis on ju midagi valesti. Nii suur tempi vahe ei saa olla
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
28.01.2009 01:14:40
|
|
|
selle 139 kraadi peal viskas vpu recoveri kah. tavaliset läheb vähem vaja, et arvuti kapitaalselt kokku kinni jookseks.
kui jahedalt panen näiteks rthdribl käbedalt tööle ning gpu viskab hetkega 100% loadi alla, shader ja mem io tõmbavad 2 sekundiga 110 juurde. samas core temp pole 30*C veel jõudnudki
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
28.01.2009 01:29:17
|
|
|
sai siis täna päev otsa driveritega majandatud ja ma ei tea mis valemiga aga kaardi tep on kõvasti madalam nüüd idelis kui ennem oli GPU1 püsib 62 ja GPU2 49 ennem püsis GPU1 pidevalt 87 juures
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
28.01.2009 01:34:28
|
|
|
| matzz007 kirjutas: |
| Mirkel kirjutas: |
krt mingi teema on tempidega. core temp ja display temp on 53*C, kui shader ning memory IO litivad 110*C kanti. paar korda on ka 120 kanti jõudnud (sest siis paneb masin pange).
oskab keegi öelda kus kohas memory IO ja shader asuvad, et nad nii soojaks lähevad?
omgomg isiklik rekord sündis just. gridis tõmbas memory IO 139*C. peab vist midagi ette võtma  |
sellise kuumusega imo oleks mälud maha põlend, andur paneb teivast. |
Uhh mäluga pole pistmist sellel temperatuuril.. See die sees olev mälunkontra Nimeks MemIO
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
28.01.2009 01:37:51
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
| matzz007 kirjutas: |
| Mirkel kirjutas: |
krt mingi teema on tempidega. core temp ja display temp on 53*C, kui shader ning memory IO litivad 110*C kanti. paar korda on ka 120 kanti jõudnud (sest siis paneb masin pange).
oskab keegi öelda kus kohas memory IO ja shader asuvad, et nad nii soojaks lähevad?
omgomg isiklik rekord sündis just. gridis tõmbas memory IO 139*C. peab vist midagi ette võtma  |
sellise kuumusega imo oleks mälud maha põlend, andur paneb teivast. |
Uhh mäluga pole pistmist sellel temperatuuril.. See die sees olev mälunkontra Nimeks MemIO |
Siiski on temp kuidagi ulmeline...
Kas kontakti oled kontrollind?
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
28.01.2009 02:09:22
|
|
|
Endal see MemIO temp oli isegi stock jahutusega ilma pastat vahetamata full loadis ~78C* max Nüüd nati tuunitud jahutusega idles ~44C* ja full load jääb peale pikemat mängimist umb. 57-60C* max. Mirkel, sul jahutus halvasti peal või siis andurid panevad segast. Mis su kaardi VDDC ahela tempid kah on? Need on kõige kuumemad HD4K seeria kaartidel.
Kui nood maha jahutad, siis on probleemid lännu imo, vähemalt minul küll.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
28.01.2009 08:09:59
|
|
|
Üks kiire küsimus, nimelt see Club 3D OC jahutus mis 4870-l peal, peaks ju vabalt minema 3850/3870-le?
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lollloom
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2008
|
28.01.2009 10:21:13
|
|
|
Sai eile installitud Scythe Musashi VGA jahuti 4850-le. jube pirakas on küll, pidi kasti isegi lõikuma veidi, kuid tundub et jahutab viisakalt. Full loadis ja väikse oc temp naljalt üle 50 ei liigu.
viimati muutis lollloom 29.01.2009 19:08:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
28.01.2009 10:26:24
|
|
|
| lollloom kirjutas: |
| Sai eile installitud Scythe Musashi VGA jahuti 4850-le. jube pirakas on küll, pidi kasti isegi lõikuma veidi, kuid tundub et jahutab viisakalt. Full loadis ja väikse oc temp naljalt üle 60 ei liigu. |
Näita pilte ka meile.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chulo
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008
|
28.01.2009 10:29:53
|
|
|
| Hmm... Temp läheneb loadis 60-le? Ma ootasin veidi paremat tulemust, kui peris aus olla. Sul korpuses ikka korralik õhuringlus?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lollloom
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2008
|
28.01.2009 11:39:29
|
|
|
Pilte saab õhtupoole ma ei pidanud silmas max pööretel vente, vb heal juhul 50% kui sedagi. On 1 probleem, jahutus liigub veidi kaardil, pean õhtul veits update tegema et asi ikka jäigalt kinni jääks.
Idles, max pööretel langeb temp 35-36c
Idles, low pööretel temp 40c
crysis kõik high, ~47 max fan
crysis kõik high ~50 50% fan
umbes midagi sellist siis 8)
Kuidas muidu crysises very high peale panna saab? mul on see valik lukus:D siis saaks paremaid temp numbreid:D
viimati muutis lollloom 29.01.2009 19:05:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chulo
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008
|
28.01.2009 12:07:12
|
|
|
lollloom, ega's temp sul kõrgemaks lähe, see HD4850 ragistab oma GPU-d niigi higimull otsa ees "HIGH" peal pelades
See 47C pelades on juba väga OK temp. Chillaga sain pelades ~49C, aga teise kaardi juurde lisades kasvasid temperatuurid 57-58C kanti. Huvitav anomaalia, aga ilmselt tingitud sellest, et nüüd ühe kuuma tüki asemel neid kaks korpuses ja sisekliima natuke ekvatoriaalsem.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
28.01.2009 12:14:39
|
|
|
chulo, sul ilmselt juba kastis oleva õhu temp nüüd kõrgem. Teoreetiliselt peaks ülemine kaart olema kuumem, kuna vendid imevad alumise kaardi pealt soojeat õhku.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chulo
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008
|
28.01.2009 12:27:37
|
|
|
AJ, ja nii ongi
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
28.01.2009 13:10:00
|
|
|
| lollloom kirjutas: |
Pilte saab õhtupoole ma ei pidanud silmas max pööretel vente, vb heal juhul 50% kui sedagi. On 1 probleem, jahutus liigub veidi kaardil, pean õhtul veits update tegema et asi ikka jäigalt kinni jääks.
Idles, max pööretel langeb temp 34-35c
Idles, low pööretel temp 40c
crysis kõik high, ~47 max fan
crysis kõik high ~50 50% fan
umbes midagi sellist siis 8)
Kuidas muidu crysises very high peale panna saab? mul on see valik lukus:D siis saaks paremaid temp numbreid:D |
Vista ja win 7 all saab panna Very High.Saab ka teatud modimisega DX9 all.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
28.01.2009 13:26:39
|
|
|
Viskan oma käki tembid ka siia
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
28.01.2009 13:38:41
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| omgwtf kirjutas: |
| matzz007 kirjutas: |
| Mirkel kirjutas: |
krt mingi teema on tempidega. core temp ja display temp on 53*C, kui shader ning memory IO litivad 110*C kanti. paar korda on ka 120 kanti jõudnud (sest siis paneb masin pange).
oskab keegi öelda kus kohas memory IO ja shader asuvad, et nad nii soojaks lähevad?
omgomg isiklik rekord sündis just. gridis tõmbas memory IO 139*C. peab vist midagi ette võtma  |
sellise kuumusega imo oleks mälud maha põlend, andur paneb teivast. |
Uhh mäluga pole pistmist sellel temperatuuril.. See die sees olev mälunkontra Nimeks MemIO |
Siiski on temp kuidagi ulmeline...
Kas kontakti oled kontrollind?  |
see oli esimene asi mida ma eile kontrollisin. saan aru, et asi kaalub peaaegu kilo (asd), aga hea kontakt on :/
toiteahela jubinatel on klotsid peal. pildilt on näha ka. mõlemad klotsid lähevad kenasti kuumaks
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lollloom
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2008
|
28.01.2009 16:53:09
|
|
|
| chulo kirjutas: |
lollloom, ega's temp sul kõrgemaks lähe, see HD4850 ragistab oma GPU-d niigi higimull otsa ees "HIGH" peal pelades
See 47C pelades on juba väga OK temp. Chillaga sain pelades ~49C, aga teise kaardi juurde lisades kasvasid temperatuurid 57-58C kanti. Huvitav anomaalia, aga ilmselt tingitud sellest, et nüüd ühe kuuma tüki asemel neid kaks korpuses ja sisekliima natuke ekvatoriaalsem. |
ei ütleks et mingit higimulli kuskil on jookseb high peal täiesti veatult. peaks huvi pärast vaatama mitu % videost kasutusel on mängimise ajal...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chulo
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008
|
28.01.2009 18:05:43
|
|
|
| lollloom, muidugi jookseb. Aga kui ati tray toolsiga näiteks fps lasta ekraani nurka kuvada, siis tahab see kole tihti alla 30 kukkuda.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
29.01.2009 12:10:19
|
|
|
Pildi järgi tundub olevat natuke suurem kui AC S1 rev. 1 radikas.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
29.01.2009 13:56:18
|
|
|
| AJ kirjutas: |
Pildi järgi tundub olevat natuke suurem kui AC S1 rev. 1 radikas.  |
Vaatasin, seda AC oma (sahtlis on üks) ja tõesti on suurem zalmani oma:
Spoiler 
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lollloom
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2008
|
29.01.2009 15:35:35
|
|
|
Võin vahetada oma Scythe Musashi VGA jahutuse millegi analoogse vastu. ei pea olema nii high end jahutus.
Mingit põhjust pole, lihtsalt prooviks veel midagi:D
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|