Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Räägime oma graafikakaardi jahutustest märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bitch
HV kasutaja
bitch

liitunud: 03.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2009 16:16:26 vasta tsitaadiga

keegi oskab soovitada ati x1950xt-le mingit jahutust? mitte eriti kallist, sest hetkel on idles tempid 70~
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2009 16:26:12 vasta tsitaadiga

bitch, AC S1 rev2.0
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2009 17:26:48 vasta tsitaadiga

X1950XT vist ainult oli sama moodi mingi VRM ala nagu X1900XT kaartidel. Seega edu.ee nende radikate kleepimisega. S1 rev1 oleks parem kuna seal oli palju asjalikum radikas vrm ala jaoks mille sai kruvidega kenasti kinnitada.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 25.01.2009 01:39:46 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
X1950XT vist ainult oli sama moodi mingi VRM ala nagu X1900XT kaartidel. Seega edu.ee nende radikate kleepimisega. S1 rev1 oleks parem kuna seal oli palju asjalikum radikas vrm ala jaoks mille sai kruvidega kenasti kinnitada.

Mul vedeleb rev 1 see vrm radikas sahtlis, suht kobe on jah. thumbs_up.gif

7800GTX-il hetkel AC X1 peal, kuna ventika laager oli läbi siis võtsin plastiku ära ja panin radikale 120mm zalmani vendi, nüüd load üle 50C ei lähe. icon_biggrin.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 27.01.2009 09:52:20 vasta tsitaadiga

Scythe Musashi Review
http://www.overclockersclub.com/reviews/musashi/

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 27.01.2009 13:13:13 vasta tsitaadiga

AJ, päris hull panduura see Musashi. Hinda natuke palju teisel ainult. Kui ma nüüd ei eksi, siis miski 580 kanti oli too AK-s maksnud. Võin vanduda, et see justkui hommikul veel oli nende hinnakirjas, aga nüüd enam pole.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 27.01.2009 13:55:43 vasta tsitaadiga

Täna ei ole enam jah AK-hinnakirjas, eile veel oli

Scythe MUSASHI Twin-Fan VGA Cooler -- 575.-
http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=33&menyy_id=33&action=look&lookid=19792
Arvestades, et komplektis on 2 korraliku venti ei olega see nii kallis. Minu arust märgatavalt asjalikum ost kui ZALMAN VF1000 -- 605.- eest. http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=33&menyy_id=33&action=look&lookid=61243

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 27.01.2009 14:17:37 vasta tsitaadiga

AJ, seda kindlasti. Üldse ei vaidle, et kvaliteet maksab ja välimus ka asjal päris seks, aga S1 + vent, või siis Chilla ikkagi tunduvalt odavamad.
Zalmani jahutuse ostaks vist ainult teadmatusest "wow see on üleni vasest, see peab hästi jahutama".
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 27.01.2009 17:17:16 vasta tsitaadiga

S1 +2x120 vent tuleb juba kokku Musashi hind. icon_wink.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 27.01.2009 17:31:27 vasta tsitaadiga

ca sada eeku ikka odavam, olenevalt vendist icon_biggrin.gif
Ei pea ostma 140 krooniseid vente, saab ka 70ga
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 27.01.2009 17:36:04 vasta tsitaadiga

Mis mõtet on S1-l kui sa sinna mingid odavad, lärmakad vendit peale paned? icon_biggrin.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 27.01.2009 17:43:05 vasta tsitaadiga

Odav ei pea alati sitt olema.
Mõte pigem jahutamisel.
Alati ei pea kõigega rahul olema, mina ei ole ikkagi Musashi hinnaga rahul, räägi mis sa tahad! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
in-sane
HV kasutaja
in-sane

liitunud: 18.03.2006




sõnum 27.01.2009 17:44:33 vasta tsitaadiga

See võibolla küll ei lähe teemasse aga meie põhjanaabril on ka mingi veisjahutus projekt käsil icon_biggrin.gif need vast teavad kes lähemalt uurisid: http://www.ee.oulu.fi/~hama/jaahy/uus/
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 27.01.2009 17:50:57 vasta tsitaadiga

in-sane kirjutas:
See võibolla küll ei lähe teemasse aga meie põhjanaabril on ka mingi veisjahutus projekt käsil icon_biggrin.gif need vast teavad kes lähemalt uurisid: http://www.ee.oulu.fi/~hama/jaahy/uus/

See ei ole jah päris õiges teemas.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 27.01.2009 19:30:24 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Mis mõtet on S1-l kui sa sinna mingid odavad, lärmakad vendit peale paned? icon_biggrin.gif

Paned vendid 7V peale ja ei ole nad midagi lärmakad enam.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 27.01.2009 19:32:07 vasta tsitaadiga

Kusjuures osad odavad väärakad hakkavad ragisema madalatel pööretel icon_wink.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2009 19:32:58 vasta tsitaadiga

VF1000 on algusest peale üks ülehinnatud bling bling jura olnud. Igasugu paremaid lahendusi juba olemas. Ja 120mm vent ei maksa midagi kui sul neid kodus hunnikute viisi vedeleb kuna kusagilt ära kookinud icon_lol.gif
Nii odavat väärakat mul ei olegi olnud mis madalatel pööretel ragisema hakkaks

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 27.01.2009 19:37:19 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Kusjuures osad odavad väärakad hakkavad ragisema madalatel pööretel icon_wink.gif

Ei ole ka sellist väärakat omand.Odavaim on 50kr maksev no-name ja jumala korralik vent. thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2009 19:39:44 vasta tsitaadiga

odavad vendid üldiselt väsivad kiiremini ära ja hakkavad "mürisema". Õli vaja vms ja lõpuks kuluvad ära.

Kvaliteed vendid üldiselt -> vaiksed, töökindlad, hea õhuvooluga.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 27.01.2009 19:41:52 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
odavad vendid üldiselt väsivad kiiremini ära ja hakkavad "mürisema". Õli vaja vms ja lõpuks kuluvad ära.

Kvaliteed vendid üldiselt -> vaiksed, töökindlad, hea õhuvooluga.

Eks kallitel ole paremad laagrid. thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2009 19:50:40 vasta tsitaadiga

vahest ka teisel põhimõttel ehitatud. üks oli vist laagrite peal teine mingi muu "viguriga" tehtud. Poolid vms ? Laagrite peal peaks olema vaiksem aga kulub kiiremini ja teine süsteem teeb iseloomuliku mürinat aga peab kauem vastu. Vähemalt nõnda aru saanud.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 27.01.2009 19:57:17 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Laagrite peal peaks olema vaiksem aga kulub kiiremini ja teine süsteem teeb iseloomuliku mürinat aga peab kauem vastu. Vähemalt nõnda aru saanud.

Vastupidi on. Tavaliselt on sleeve-bearing vaiksem kui ball-bearing. Kallimatel ventidel on moodsamad ja paremad laagrid (nt SONY Fluid Dynamic Bearing), need on ikka päris vaiksed.
http://www.frostytech.com/articleview.cfm?articleID=193
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 27.01.2009 20:53:24 vasta tsitaadiga

Mina olen kohanud vente, mis madalatel pööretal tegid mingit imeliku krõbinat. 12V peal tegid nad tõsist tolmuimeja häält. thumbs_down.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 27.01.2009 21:57:22 vasta tsitaadiga

krt mingi teema on tempidega. core temp ja display temp on 53*C, kui shader ning memory IO litivad 110*C kanti. paar korda on ka 120 kanti jõudnud (sest siis paneb masin pange).
oskab keegi öelda kus kohas memory IO ja shader asuvad, et nad nii soojaks lähevad?

omgomg isiklik rekord sündis just. gridis tõmbas memory IO 139*C. peab vist midagi ette võtma icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2009 23:23:01 vasta tsitaadiga

andur valetab äkki.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 28.01.2009 00:04:45 vasta tsitaadiga

Mirkel kirjutas:
krt mingi teema on tempidega. core temp ja display temp on 53*C, kui shader ning memory IO litivad 110*C kanti. paar korda on ka 120 kanti jõudnud (sest siis paneb masin pange).
oskab keegi öelda kus kohas memory IO ja shader asuvad, et nad nii soojaks lähevad?

omgomg isiklik rekord sündis just. gridis tõmbas memory IO 139*C. peab vist midagi ette võtma icon_lol.gif

sellise kuumusega imo oleks mälud maha põlend, andur paneb teivast.

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 00:10:18 vasta tsitaadiga

ise kahtlustan kah et need andurid peksavad 4870 peal täiega segast. kui ikka välime temp mõõtur näitas mul 80+ c kanti ja soft 110c siis on ju midagi valesti. Nii suur tempi vahe ei saa olla
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2009 01:08:06 vasta tsitaadiga

Zalman VF2000 LED in Pretty Pixels
Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.techpowerup.com/83267/Zalman_VF2000_LED_in_Pretty_Pixels.html

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 28.01.2009 01:14:40 vasta tsitaadiga

selle 139 kraadi peal viskas vpu recoveri kah. tavaliset läheb vähem vaja, et arvuti kapitaalselt kokku kinni jookseks.

kui jahedalt panen näiteks rthdribl käbedalt tööle ning gpu viskab hetkega 100% loadi alla, shader ja mem io tõmbavad 2 sekundiga 110 juurde. samas core temp pole 30*C veel jõudnudki icon_razz.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 01:29:17 vasta tsitaadiga

sai siis täna päev otsa driveritega majandatud ja ma ei tea mis valemiga aga kaardi tep on kõvasti madalam nüüd idelis kui ennem oli icon_exclaim.gif GPU1 püsib 62 ja GPU2 49 icon_rolleyes.gif ennem püsis GPU1 pidevalt 87 juures
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 28.01.2009 01:34:28 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
Mirkel kirjutas:
krt mingi teema on tempidega. core temp ja display temp on 53*C, kui shader ning memory IO litivad 110*C kanti. paar korda on ka 120 kanti jõudnud (sest siis paneb masin pange).
oskab keegi öelda kus kohas memory IO ja shader asuvad, et nad nii soojaks lähevad?

omgomg isiklik rekord sündis just. gridis tõmbas memory IO 139*C. peab vist midagi ette võtma icon_lol.gif

sellise kuumusega imo oleks mälud maha põlend, andur paneb teivast.


Uhh mäluga pole pistmist sellel temperatuuril.. See die sees olev mälunkontra icon_wink.gif Nimeks MemIO
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2009 01:37:51 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
matzz007 kirjutas:
Mirkel kirjutas:
krt mingi teema on tempidega. core temp ja display temp on 53*C, kui shader ning memory IO litivad 110*C kanti. paar korda on ka 120 kanti jõudnud (sest siis paneb masin pange).
oskab keegi öelda kus kohas memory IO ja shader asuvad, et nad nii soojaks lähevad?

omgomg isiklik rekord sündis just. gridis tõmbas memory IO 139*C. peab vist midagi ette võtma icon_lol.gif

sellise kuumusega imo oleks mälud maha põlend, andur paneb teivast.


Uhh mäluga pole pistmist sellel temperatuuril.. See die sees olev mälunkontra icon_wink.gif Nimeks MemIO

Siiski on temp kuidagi ulmeline...
Kas kontakti oled kontrollind? icon_rolleyes.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 28.01.2009 02:09:22 vasta tsitaadiga

Endal see MemIO temp oli isegi stock jahutusega ilma pastat vahetamata full loadis ~78C* max icon_rolleyes.gif Nüüd nati tuunitud jahutusega idles ~44C* ja full load jääb peale pikemat mängimist umb. 57-60C* max. Mirkel, sul jahutus halvasti peal või siis andurid panevad segast. Mis su kaardi VDDC ahela tempid kah on? Need on kõige kuumemad HD4K seeria kaartidel.
Kui nood maha jahutad, siis on probleemid lännu imo, vähemalt minul küll.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2009 08:09:59 vasta tsitaadiga

Üks kiire küsimus, nimelt see Club 3D OC jahutus mis 4870-l peal, peaks ju vabalt minema 3850/3870-le? icon_razz1.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lollloom
HV vaatleja
lollloom

liitunud: 22.06.2008




sõnum 28.01.2009 10:21:13 vasta tsitaadiga

Sai eile installitud Scythe Musashi VGA jahuti 4850-le. jube pirakas on küll, pidi kasti isegi lõikuma veidi, kuid tundub et jahutab viisakalt. Full loadis ja väikse oc temp naljalt üle 50 ei liigu.

viimati muutis lollloom 29.01.2009 19:08:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2009 10:26:24 vasta tsitaadiga

lollloom kirjutas:
Sai eile installitud Scythe Musashi VGA jahuti 4850-le. jube pirakas on küll, pidi kasti isegi lõikuma veidi, kuid tundub et jahutab viisakalt. Full loadis ja väikse oc temp naljalt üle 60 ei liigu.

Näita pilte ka meile. icon_razz.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 28.01.2009 10:29:53 vasta tsitaadiga

Hmm... Temp läheneb loadis 60-le? Ma ootasin veidi paremat tulemust, kui peris aus olla. Sul korpuses ikka korralik õhuringlus?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lollloom
HV vaatleja
lollloom

liitunud: 22.06.2008




sõnum 28.01.2009 11:39:29 vasta tsitaadiga

Pilte saab õhtupoole icon_smile.gif ma ei pidanud silmas max pööretel vente, vb heal juhul 50% kui sedagi. On 1 probleem, jahutus liigub veidi kaardil, pean õhtul veits update tegema et asi ikka jäigalt kinni jääks.

Idles, max pööretel langeb temp 35-36c
Idles, low pööretel temp 40c
crysis kõik high, ~47 max fan
crysis kõik high ~50 50% fan

umbes midagi sellist siis 8)

Kuidas muidu crysises very high peale panna saab? mul on see valik lukus:D siis saaks paremaid temp numbreid:D


viimati muutis lollloom 29.01.2009 19:05:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 28.01.2009 12:07:12 vasta tsitaadiga

lollloom, ega's temp sul kõrgemaks lähe, see HD4850 ragistab oma GPU-d niigi higimull otsa ees "HIGH" peal pelades icon_biggrin.gif
See 47C pelades on juba väga OK temp. Chillaga sain pelades ~49C, aga teise kaardi juurde lisades kasvasid temperatuurid 57-58C kanti. Huvitav anomaalia, aga ilmselt tingitud sellest, et nüüd ühe kuuma tüki asemel neid kaks korpuses ja sisekliima natuke ekvatoriaalsem.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 28.01.2009 12:14:39 vasta tsitaadiga

chulo, sul ilmselt juba kastis oleva õhu temp nüüd kõrgem. Teoreetiliselt peaks ülemine kaart olema kuumem, kuna vendid imevad alumise kaardi pealt soojeat õhku.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 28.01.2009 12:27:37 vasta tsitaadiga

AJ, ja nii ongi icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2009 13:10:00 vasta tsitaadiga

lollloom kirjutas:
Pilte saab õhtupoole icon_smile.gif ma ei pidanud silmas max pööretel vente, vb heal juhul 50% kui sedagi. On 1 probleem, jahutus liigub veidi kaardil, pean õhtul veits update tegema et asi ikka jäigalt kinni jääks.

Idles, max pööretel langeb temp 34-35c
Idles, low pööretel temp 40c
crysis kõik high, ~47 max fan
crysis kõik high ~50 50% fan

umbes midagi sellist siis 8)

Kuidas muidu crysises very high peale panna saab? mul on see valik lukus:D siis saaks paremaid temp numbreid:D

Vista ja win 7 all saab panna Very High.Saab ka teatud modimisega DX9 all.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 13:26:39 vasta tsitaadiga

Viskan oma käki tembid ka siia
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 28.01.2009 13:38:41 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
omgwtf kirjutas:
matzz007 kirjutas:
Mirkel kirjutas:
krt mingi teema on tempidega. core temp ja display temp on 53*C, kui shader ning memory IO litivad 110*C kanti. paar korda on ka 120 kanti jõudnud (sest siis paneb masin pange).
oskab keegi öelda kus kohas memory IO ja shader asuvad, et nad nii soojaks lähevad?

omgomg isiklik rekord sündis just. gridis tõmbas memory IO 139*C. peab vist midagi ette võtma icon_lol.gif

sellise kuumusega imo oleks mälud maha põlend, andur paneb teivast.


Uhh mäluga pole pistmist sellel temperatuuril.. See die sees olev mälunkontra icon_wink.gif Nimeks MemIO

Siiski on temp kuidagi ulmeline...
Kas kontakti oled kontrollind? icon_rolleyes.gif

see oli esimene asi mida ma eile kontrollisin. saan aru, et asi kaalub peaaegu kilo (asd), aga hea kontakt on :/
toiteahela jubinatel on klotsid peal. pildilt on näha ka. mõlemad klotsid lähevad kenasti kuumaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lollloom
HV vaatleja
lollloom

liitunud: 22.06.2008




sõnum 28.01.2009 16:53:09 vasta tsitaadiga

chulo kirjutas:
lollloom, ega's temp sul kõrgemaks lähe, see HD4850 ragistab oma GPU-d niigi higimull otsa ees "HIGH" peal pelades icon_biggrin.gif
See 47C pelades on juba väga OK temp. Chillaga sain pelades ~49C, aga teise kaardi juurde lisades kasvasid temperatuurid 57-58C kanti. Huvitav anomaalia, aga ilmselt tingitud sellest, et nüüd ühe kuuma tüki asemel neid kaks korpuses ja sisekliima natuke ekvatoriaalsem.


ei ütleks et mingit higimulli kuskil on icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif jookseb high peal täiesti veatult. peaks huvi pärast vaatama mitu % videost kasutusel on mängimise ajal...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 28.01.2009 18:05:43 vasta tsitaadiga

lollloom, muidugi jookseb. Aga kui ati tray toolsiga näiteks fps lasta ekraani nurka kuvada, siis tahab see kole tihti alla 30 kukkuda.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 29.01.2009 12:04:09 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Zalman VF2000 LED in Pretty Pixels
Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.techpowerup.com/83267/Zalman_VF2000_LED_in_Pretty_Pixels.html


Märkasin alles Fudzilla artiklit lugedes, et see läheb nii CPU-le, kui ka GPU-le. icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=11728&Itemid=1
Pole enne sellist nalja näinud.

Avastasin, et 4800 seeriale VRM jahutus zalmani poolt tehtud:
Spoiler Spoiler Spoiler

Suht sama nagu AC S1 rev. 1 oma.
http://www.ox.ee/est/product/149637

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 29.01.2009 12:10:19 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Avastasin, et 4800 seeriale VRM jahutus zalmani poolt tehtud:
Spoiler Spoiler Spoiler

Suht sama nagu AC S1 rev. 1 oma.
http://www.ox.ee/est/product/149637

Pildi järgi tundub olevat natuke suurem kui AC S1 rev. 1 radikas. thumbs_up.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 29.01.2009 13:56:18 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
G80 kirjutas:
Avastasin, et 4800 seeriale VRM jahutus zalmani poolt tehtud:
Spoiler Spoiler Spoiler

Suht sama nagu AC S1 rev. 1 oma.
http://www.ox.ee/est/product/149637

Pildi järgi tundub olevat natuke suurem kui AC S1 rev. 1 radikas. thumbs_up.gif

Vaatasin, seda AC oma (sahtlis on üks) ja tõesti on suurem zalmani oma:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lollloom
HV vaatleja
lollloom

liitunud: 22.06.2008




sõnum 29.01.2009 15:35:35 vasta tsitaadiga

Võin vahetada oma Scythe Musashi VGA jahutuse millegi analoogse vastu. ei pea olema nii high end jahutus.

Mingit põhjust pole, lihtsalt prooviks veel midagi:D
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Räägime oma graafikakaardi jahutustest mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.