Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Google pakub tasuta 3D modelleerimistarkva märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2006 15:07:23 vasta tsitaadiga

Ehk keegi oskab öelda, kuidas panna seintele juurde ka korralikud mõõdud nagu joonistel olema peaks icon_question.gif Mingit asjalikku võimalust pole veel leidnud vaatamata korduvatele otsingutele.
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 24.05.2006 18:35:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kuna majas sees on näiteks väga s*tt "ringi kolada".

vajuta luubi peale ja toksi kõigepealt sisse FOV väärtus kraadides. Näeb veidi rohkem kui default 30 kraadiga

tsitaat:
kuidas panna seintele juurde ka korralikud mõõdud nagu joonistel olema peaks

Dimension tool ei sobi? Mõõdulindi kõrval kohe

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2006 20:29:50 vasta tsitaadiga

Dimension tool sobib esmasel vaatlusel selleks suurepäraselt thumbs_up.gif
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2006 22:44:59 vasta tsitaadiga

link :: Peatus AA-ga

K-Pax kirjutas:
AA oleks pildile vaja icon_biggrin.gif

Aga palun.

Määra see videokaarti draiveri settingutest icon_wink.gif
Control Panel -> Display Properties -> Settings ->
-> Advanced -> OpenGL -> Anti-Aliasing
Ja siis võta ekraani pilt puhvrisse (PrintScreen)

Lõika ära ülearune info ja olemas 8)
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 07:15:40 vasta tsitaadiga

Midagi see tõesti aitas.
Lähedalt vaadates on nüüd päris hea, ei tea miks ma ise selle peale ei tulnud thumbs_up.gif
http://kkk.pri.ee/kraam/suvila3aa.PNG (851KB)
http://kkk.pri.ee/kraam/suvila.skp (2.9MB)
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 10:11:12 vasta tsitaadiga

K-Pax, väga 5 töö!
Samas on kummaline, et kui jalgrajale pisut lähemale zoomida, siis kaob tekstuur ära. Mingi SketchUp'i jama ilmselt?
Tore, et viitsisid isegi pistikuid seina panna icon_smile.gif Need on kuskilt võetud, või viitsisid ise valmis treida?
Ahjaa, majas sees "kolades" avastasin, et ust pole icon_razz1.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 10:17:28 vasta tsitaadiga

2korda2, tean, et ust pole icon_biggrin.gif
pistikud tegin ise, sirka 1 minuti töö ja siis copy/paste.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 25.05.2006 12:26:13 vasta tsitaadiga

K-Pax kirjutas:
2korda2, tean, et ust pole icon_biggrin.gif
pistikud tegin ise, sirka 1 minuti töö ja siis copy/paste.


kuidas seal see "copy-paste" käib üldse?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 12:29:13 vasta tsitaadiga

Märgistad ära ja siis move tool (rist ja otstes nooled) + Crtl nupp (väike plus märk tuleb juurde, siis ta kopeerib).
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 21.06.2006 08:32:14 vasta tsitaadiga

kas sellega annab ka ruumisisest olukorda luua? Või on midagi paremat selleks.

Kööki nimelt oleks vaja teha/visandada. Ja peaks olema midagi lihtsat käsitlemiseks. icon_lol.gif Lihtinimesele.

_________________
Origin = J6mpsikas
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2006 17:49:49 vasta tsitaadiga

Eks saaks ka kööki teha, kuigi ma mõtlesin üksvahe, et kui eriti primitiivset sisekujunduse abilist vaja, siis äkki saaks isegi Sims abil asja tehtud icon_razz1.gif
Tollega isegi pisut lihtsam - konkreetse suurusega asjad juba olemas ja köögimööbel üldjuhul siiski suht norm mõõtmetega juppidest (pliitide laiused, kraanikausid jms) pannakse kokku.

Ise sain vahepeal maja enam-vähem valmis. Muuhulgas oli asjast juba niipalju kasu, et sisetrepi kujundasin ümber (arhitekti lahendus nägi ette keeruga treppi, mulle aga meeldib mademega variant). Sellega mängides selgus, et saab teha küll icon_smile.gif
Miinuspoolele tuleb lugeda seda, et garaaži kohale joonistatud katuse lõige ei saa nii töötada, nagu arhitekt joonistas. Tegin selle ümber aga pole kindel, kas ikka sai õige.

Maja ise: http://www.hot.ee/martinkaja/maja/maja_B.skp
Esimene korrus eraldi: http://www.hot.ee/martinkaja/maja/esimene_korrus_A.skp

Siiski, avastasin praegu, et korstnad olen jätnud tegemata icon_redface.gif Ähh, mõelge siis ise juurde - kamina oma jookseb elutoast läbi teise korruse (toas olevast garderoobist läbi) ja otse harja juurest välja. Katlaruumi/leiliruumi oma on ühine ja jookseb sealt otse üles.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 23.05.2008 21:02:28 vasta tsitaadiga

Üle väga pika aja tahtsin korra google sketchupi kasutada, tirisin ära uusima versiooni ja panin käima ning...
plahhh... selline haige huumor tekkis:

üks kõik millega mingit objekti "värvida" tahad ikka tuleb mingi ruuduline muster ainult.

Milles viga võiks olla? Kunagi kui kasutasin oli mingi 5.x versioon ja probleeme polnud. Vahepeal olen uuemad video draiverid ka pannud
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 24.05.2008 20:29:35 vasta tsitaadiga

Ülimalt huvitav, ise kasutan igapäevaselt samuti SU-i viimast versiooni ja midagi taolist näen esimest korda. Draiverid installisid üle, kuid siiski kipun kahtlema, kas just progres viga on.
_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2009 16:28:52 vasta tsitaadiga

paar aastat tagasi sai koolis esimest korda asjaga kokku puututud. väga hea ja lihtne proge. iga paari kuu tagant võtan asja jälle käsile ja teen midagi.
täna uploadisin oma paremad ja puhtamad mudelid ka google3Dwarehousesse. kes hvui tunneb, võib otsida "dethica" märksõnaga. icon_wink.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 25.01.2009 18:07:40 vasta tsitaadiga

Relvameister icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.01.2009 23:06:02 vasta tsitaadiga

Mnjaa, täitsa korralikud. Endal ka igast modeleid arvtis seismas, kuid pole neid viitsinud üles lasta. Kes neid ikka tahab icon_biggrin.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 26.01.2009 15:23:34 vasta tsitaadiga

Enda poolt ka miskit, kuid pole vahepeal ajapuuduse tõttu üldse tegelenud - LINK ning väike videoklipp

Ega ei saa öelda, kes neid ikka vajab - Tartu LV meisterdab SketchUp-i abil lausa tervet Tartu linna 3D mudelit. icon_wink.gif

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2009 16:28:48 vasta tsitaadiga

Või nii. Enamus maju on lihtsalt kandilised risttahukad? icon_biggrin.gif

ma olen ka enda maja valmis teinud SketchUp'is (lausa projekti järgi suurema täpsuse huvides)

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 26.01.2009 16:32:32 vasta tsitaadiga

Ma nimetaks seda pigem erinevateks üldistusastmeteks ning minu eesmärgiks polnud detailne modelleerimine. icon_smile.gif
Nende peale saab kenasti fotofassaadid peale asetada, seega algust on tehtud.

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2009 19:03:54 vasta tsitaadiga

Mulle just meeldib detailne modelleerimine. Pigem olgu väike aga detailirohke kui suur ja üldine mudel. Mõnda suurt maja detailirohkelt teha on ikka päääris tükk tegemist.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 26.01.2009 19:06:12 vasta tsitaadiga

+1

Ma siin vaikselt alustasin mõni aeg tagasi ühe hästi suure majaga, aga tüütas ära enne kui valmis sain icon_biggrin.gif püüdsin ka hästi detailselt ja täpselt teha... millalgi katsun asja lõpule viia icon_razz.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2009 19:15:00 vasta tsitaadiga

No maja pole vist mõtet iga kruvi ja tellise ja jms haaval üles hakata ehitama. Algul teha üldisemalt ja siis vähehaaval hakata detailsemaks minema. Üksvahe läksin nii hasarti, et lisasin sketchupile Idx Renditioneri, millega sai siis objektid ära ka rendertatud sketchup keskkonnas. Päris ilus jäi.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2009 00:06:36 vasta tsitaadiga

ei teadnudki et mingid renderdus pluginad ketšupile on. ma exportisin OBJ kunagi ja üritasin wings3D's renderada...tulemused olid kohutavad.

selle jaoks siin kasutasin IRender pluginat... nii palju seadeid on sel, et ei osanud kusagilt pihtagi hakata.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.01.2009 00:30:14 vasta tsitaadiga

iRender ise on ka ju renderdus plug-in sketchup'ile.
http://sketchup.google.com/download/plugins.html

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2009 17:10:32 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
iRender ise on ka ju renderdus plug-in sketchup'ile.
http://sketchup.google.com/download/plugins.html


seda ma kasutasingi.

E: päris kena jääb. ainult materjalile tekstuuri määramisega igavene jama seal pluginas.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 13:24:38 vasta tsitaadiga

pisut scary muidugi, et kõige viimistletumad mudelid siin teemas on ikka relvad icon_confused.gif
Minu siin kuskil eelpool toodud maja mudel on projektijärgne ja täitsa täpne (välja arvatud "materjalid").
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.01.2009 13:27:42 vasta tsitaadiga

2korda2, relvad ei ole ohtlikud, neid käsitlevad inimesed on.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2009 20:50:31 vasta tsitaadiga

Tere
Igati vinge proge on. Hetkel proovin nt erinevaid variante kodu disainist. Aga probleem ka. Jagaks oma mudeleid 3d warehousega. Panen siis share model ja avab ilusti brauseri akna kus on kenasti kirjas Get started with 3D Warehouse ja nickname. Vajutan sisi continue, aga tema ainult refreshib. Proovisin kustutada küpsiseid ja vahetsain ka default browserit aga ikka refreshib ainult.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2009 22:56:25 vasta tsitaadiga

JOKKER666, ma sain gmaili kontoga ilusti kohe sisse logida, peale seda aint nickname ja kõik valmis. kui läbi sketchupi ei funka siis võta oma tavaline brauser, trüki see warehouse aadress sisse ja proovi selle kaudu registreerida ennast seal.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2009 00:27:37 vasta tsitaadiga

Seal konto tehtud, sai isegi miskise galerii vms teha, aga lisada kuidagi ei saa.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2009 01:35:37 vasta tsitaadiga

et lisada pead minema sketchupisse sisse ja sealt exportima. kontosse pead ka sisse logima arvatavasti. see protsess on väga lihtsaks tehtud, mööda panna sellega eriti võimalik pole.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2009 02:36:55 vasta tsitaadiga

No ma tegin nii:
file-3D Warehouse-Share Model
Sisi tuleb ette brauseri aken kus tekst:
Welcome to 3D Warehouse
Welcome back, marko. Before using 3D Warehouse, we need to know a little more about you. Please enter the additional information below.

If you want to use the 3D Warehouse service as part of a separate Google Account, click here. (Note: you can only be logged into one Google Account at a time)

Get started with 3D Warehouse
Nickname: jokker

Ehk siis olen sisse logitud aga tahab mingit lisainfi ja peab vajutama continue nuppu. Continuele vajutades refreshib.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2009 03:08:23 vasta tsitaadiga

ega sa juhuslikult IE'd ei kasuta? sketchup kasutab defaultina oma 3dwarehousesse sisenemiseks IE'd, ma ei ole proovinud seda muuta ja ei tea kas üldse saabki.
Kui otse brauseri kaudu sisse lähed siis kah jamab samamoodi?

tsitaat:
known issues with google accounts:
*Page refreshes when trying to create an account
Try entering the letters in the word verification box again. If this doesn't work, make sure you have cookies enabled. If cookies are enabled and the page refreshes, try clearing your cache and cookies


ehk siis äkki proovid browseri cache/cookies tühjaks teha
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2009 13:21:46 vasta tsitaadiga

Alguses rääkisin, et kustutasin küpsised ära. Siis vahetasin default browseri. Proovisin Firefoxi ja Chromega.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2009 20:01:51 vasta tsitaadiga

JOKKER666, ok. ei pannud tähele. äkki proovid customer suppordiga ühendust võtta?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 08.03.2009 13:27:29 vasta tsitaadiga

kuidas raadiusega servi teha saab, a la päästerõngas, ümmargune ja ümarate servadega ?!
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 08.03.2009 13:44:26 vasta tsitaadiga

DyFendeX, päästerõnga teeksin nii nagu pildid näha. Kui järgnev olemas siis kasuta "follow me" tööriista.

_________________
Does "genuine" mean "with the real bugs"?


viimati muutis marco 08.03.2009 13:51:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 08.03.2009 13:51:31 vasta tsitaadiga

ohh sain jah, tänud
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 12.03.2009 10:33:58 vasta tsitaadiga

Keegi renderdatud videosid ka teeb? Kui jah siis milline plugin või eraldiseisev programm seda suudab? Hetkel kasutan sketchup + kerkythea kooslust ja viimane võimaldab kaadri kaupa piltide tegemist, mis tuleb siis juba mõne kolmanda programmiga videoks teha.
_________________
Does "genuine" mean "with the real bugs"?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.03.2009 10:41:50 vasta tsitaadiga

Ega mujalgi see eriti muudmoodi käi, ikka pildikaupa ja pärast liidetakse kokku kaadrid, vahe on ehk automatiseerituses, aga protsess on sama.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 12.03.2009 10:46:47 vasta tsitaadiga

Kuna pole seda kerkythiat veel kaua kasutanud ja pole veel sellega ära harjunud, siis oleks võimalik veel programmi vahetada ja kasutusele võtta mõni, mis suudab kaadrite liitmist automaatselt teha. Samas võiks muidugi soovitada mõnda kerget proge, mis sellega ise hakkama saaks.
_________________
Does "genuine" mean "with the real bugs"?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.03.2009 11:15:40 vasta tsitaadiga

Virtualdubiga saab ka kokku liita neid faile.
http://www.virtualdub.org/blog/pivot/entry.php?id=34
Avad esimese nummerdatud pildifaili, määrad framerate'i ära ja save as avi ning saad pakkimata kujul avi faili.
Soovi korral saad erinevaid kopressioone ka peale panna.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 12.03.2009 11:38:25 vasta tsitaadiga

mikk36, tänud. See ületas mu ootused thumbs_up.gif
_________________
Does "genuine" mean "with the real bugs"?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Google pakub tasuta 3D modelleerimistarkva mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.