Minu 4870 küll sureb selle PhysXga..
Kui tavaliselt on (1280,Highest, AAx4) fps mingi 70 kanti, siis kui swat klaasi massilisemalt purustama hakkas, kukkus fps 8 peale
patch tegi minu 4780 jaoks asja korda kuigi väike fps langus ikka jäi PhysX ga.
Selle plaza juures olles, kus tuleb nöörist kinni seal ääre peal võtta tuleb ainult Space vajutada v mida... treeningutes võttis ise ilusti sellest nöörist kinni, nüüd kukub lihtsalt surnuks ennast sinna tänavale. Üritasin küll igatpidi- Space ja siis suunasin nööri poole, hiire nuppudega ei võta ka kinni sealt.
ma olen suht alguses pole eriti viitsind seda mängu mängida teen vaikselt jätkub kauemaks
pmst kinni olen kohas kus see kopter maandub katusel ja kui katusele jõuda siis mingi tolgus paugub midagi ja siis viskab sind katuselt alla ja no siis jookseb sulle peale ja punane kaigas käes ja aega et vajutada midagi mida ma ei saa aru sest olen vajutand selle peale et oleks aeglasemalt ja siis lasknud kõik võimalikud nppud läbi selle kaika peale vajutamiseks aga no ma järelkult olen siis tõesti nii aeglane või siis ei tea mis nuppu vajutada et sealt kohast edasi saada ja see hint nupp left alt ei tee ka mitte midagi
nupud on mul standardis
oskab keegi öelda mis seal vaja teha on sest ma mingi youtube videot ei oska ka otsida selle kohta
vaikselt ajab närvi juba see koht
Kaugel ma olen, ma olen praegu katusel ja hunnik snaipreid lasevad mind ja ma pean seal katustel kargama. Selle ühe tädi peksin ka ära ja siis selle hallipeaga vana nägina ka ära juba.
Eem, kui see katustega koht on õhtul, siis sa oled kohe kohe lõpus, just praegu tegin kah selle ära ja lõpuni, hakkas meeldima lõpus, oleks tore kui nad teeksid kuidagi teise osa kah, väga hea mäng oli
ok nüüd on järgmine koht kus ma kinni olen
pmst on mingi security teema ja mingi maja kus sees on väike majake kus on telefon mida saab E nuppuga vajutada ja maja üleval on 2 matsi automaat relvadega ja pmst pean üles minema ja siiani olen leidnud aint ühe treppi kuidas sinna üles saada ja kui seal minna siis kohe üks ment on ees ja teda maha lüüa ei õnnestu sest siis saab kohe surma
kuidagi jube keeruline on just need kohad kus need mingid mendid on jne aga siiani pole veel leidnud kohta kus see kargamine jube keeruline oleks
ok pole vaja leidsin mingi variandi kuidas teha
mitu chapterit seal on muidu kokku ? ma pmst 6-s juba
viimati muutis lopes39 19.01.2009 16:06:37, muudetud 2 korda
Lihtsalt mentidele pole miskit keerulist tappa anda...alguses natuke põigelda ja siis nt jalaga kubemesse sõita
SWAT-vennad on juba keerulisemad, aga ka täiesti alistatavad.
Edit: Tahan ikka "t.a.p.p.a" kirjutada, mitte pilti saada
Lihtsalt mentidele pole miskit keerulist tappa anda...alguses natuke põigelda ja siis nt jalaga kubemesse sõita
SWAT-vennad on juba keerulisemad, aga ka täiesti alistatavad.
Edit: Tahan ikka "t.a.p.p.a" kirjutada, mitte pilti saada
SWAT ka kerge imo, aga see parkouritavad hüplevad blued on suht juba raske, algul tapsin 2-3 tükki korraga ära imekombel, pärast sain mingi mitu korda surma ja otsustasin joosta, pidigi vist kogu see aeg eest ära jooksma.
Lihtsalt mentidele pole miskit keerulist tappa anda...alguses natuke põigelda ja siis nt jalaga kubemesse sõita
SWAT-vennad on juba keerulisemad, aga ka täiesti alistatavad.
Edit: Tahan ikka "t.a.p.p.a" kirjutada, mitte pilti saada
SWAT ka kerge imo, aga see parkouritavad hüplevad blued on suht juba raske, algul tapsin 2-3 tükki korraga ära imekombel, pärast sain mingi mitu korda surma ja otsustasin joosta, pidigi vist kogu see aeg eest ära jooksma.
Neid vendi nähes tuli küll julk püksi ja pistsin ajama
täitsa haige sült ju..depiil ma nüüd magama lähen siis ma tuletan endale meelde keda ta meenutab..vääga rõve.kus juures ise eile mõtlesin kas 3rd vaates ei saaks kuidagi mängida, aga jah unustame selle..
mnjah maksimum raskus tase ja nii lebo kuidagi
peaks proovima uuesti seda teha nii et kasutades relvi ka
need kargamis kohad olid küll lebod tuleneb vist sellest et pop sai läbi tehtud aga seda tegin puldiga
pmst ma arvan et seda mäng sellest 3rd vaatest oleks hea puldiga teha aga rsk see eit jookseb tõesti nagu väärakas ja samas kui on need seina jooksud siis kaamera vaade paneb ka täiega puusse
see viimane koht on päris hea kus seal tornis on madistada ... vaikselt jooksed ringi kui sinised jäävad üksi siis maha võtta .. suht kerge ühekorra munadesse löök ja siis kohe relv ära võtta ja relva maha visata ka kohe
mnjah maksimum raskus tase ja nii lebo kuidagi
peaks proovima uuesti seda teha nii et kasutades relvi ka
need kargamis kohad olid küll lebod tuleneb vist sellest et pop sai läbi tehtud aga seda tegin puldiga
pmst ma arvan et seda mäng sellest 3rd vaatest oleks hea puldiga teha aga piix see eit jookseb tõesti nagu väärakas ja samas kui on need seina jooksud siis kaamera vaade paneb ka täiega puusse
see viimane koht on päris hea kus seal tornis on madistada ... vaikselt jooksed ringi kui sinised jäävad üksi siis maha võtta .. suht kerge ühekorra munadesse löök ja siis kohe relv ära võtta ja relva maha visata ka kohe
Profiililäpaga sai 1280x800 (VS off, texture high, graphics high, AA off, PX on) nii 20-40FPS, olenevalt sellest, kus olin ja mida tegin. Keskmine jäi kuhugi 24 kanti. 1440x900 + AA4 oli kusagil 15FPS
Üks jube raske koht minu jaoks on 5nda episoodi 1 osa lõpus kust tuleb ühelt ventilatsiooniseadme pealt hüpata teisele poole seina teise samasuguse asja peale, vaatasin isegi youtube'ist videot kuidas see hüpe õnnestub, mul jääb ikka mõni mm puud et teisele poole saada, ega keegi ei oska öelda mis ma seal valesti teen?
Üks jube raske koht minu jaoks on 5nda episoodi 1 osa lõpus kust tuleb ühelt ventilatsiooniseadme pealt hüpata teisele poole seina teise samasuguse asja peale, vaatasin isegi youtube'ist videot kuidas see hüpe õnnestub, mul jääb ikka mõni mm puud et teisele poole saada, ega keegi ei oska öelda mis ma seal valesti teen?
Üks jube raske koht minu jaoks on 5nda episoodi 1 osa lõpus kust tuleb ühelt ventilatsiooniseadme pealt hüpata teisele poole seina teise samasuguse asja peale, vaatasin isegi youtube'ist videot kuidas see hüpe õnnestub, mul jääb ikka mõni mm puud et teisele poole saada, ega keegi ei oska öelda mis ma seal valesti teen?
Ühe 6htuga tegin otsast l6puni. Kuid väga kihvt mäng oli ikkagi. Kahju et seda runners viewi välja ei saanud lülitada. Kui juba tead kuhu tuleb minna siis on ikka liiga lihtne mäng. Normal raskusega oli lihtsalt jookse, m6istatada polnud nagu üldse vaja.
Relvad olid ägedad, soundi poolest.
Kuid mäng jätab ikka väga pooliku mulje. Vastaste TI on olematu ja levelid liiga lühikesed ja lihtsad. _________________ zero
algul seda mängu nähes arvasin et mis selles erilist ikka olla saab aga võta näpust
minujaoks aasta alguses üks super mänge ja jookseb liiga hästi ka _________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
minujaoks aasta alguses üks super mänge ja jookseb liiga hästi ka
Seconded. Tõesti hea ja ootan järge Loodame et midagi announcitakse äkki, ma ei tea kuidas story edasi peaks minema aga noh, imo see Celestine teema jäi poolikuks ju, jooksis minema ja kõik? Või jäi mul midagi silme vahele?
Üks jube raske koht minu jaoks on 5nda episoodi 1 osa lõpus kust tuleb ühelt ventilatsiooniseadme pealt hüpata teisele poole seina teise samasuguse asja peale, vaatasin isegi youtube'ist videot kuidas see hüpe õnnestub, mul jääb ikka mõni mm puud et teisele poole saada, ega keegi ei oska öelda mis ma seal valesti teen?
Ära hüppagi otse sinna seadme peale, sa saad nii hüpata(risti pead üle hüppama, täiesti risti), et sa maandud sinna toru peale mis sinna seadmesse läheb, või siis ta võtab sealt kinni ja sa saad end üles vinnata ja sealt juba seadme peale astuda.
Üks jube raske koht minu jaoks on 5nda episoodi 1 osa lõpus kust tuleb ühelt ventilatsiooniseadme pealt hüpata teisele poole seina teise samasuguse asja peale, vaatasin isegi youtube'ist videot kuidas see hüpe õnnestub, mul jääb ikka mõni mm puud et teisele poole saada, ega keegi ei oska öelda mis ma seal valesti teen?
Ära hüppagi otse sinna seadme peale, sa saad nii hüpata(risti pead üle hüppama, täiesti risti), et sa maandud sinna toru peale mis sinna seadmesse läheb, või siis ta võtab sealt kinni ja sa saad end üles vinnata ja sealt juba seadme peale astuda.
Lõpuks õnnestus isegi, mu mängutegelane oli vist füüsiliselt väsinud v midagi sellist
Üks jube raske koht minu jaoks on 5nda episoodi 1 osa lõpus kust tuleb ühelt ventilatsiooniseadme pealt hüpata teisele poole seina teise samasuguse asja peale, vaatasin isegi youtube'ist videot kuidas see hüpe õnnestub, mul jääb ikka mõni mm puud et teisele poole saada, ega keegi ei oska öelda mis ma seal valesti teen?
Ära hüppagi otse sinna seadme peale, sa saad nii hüpata(risti pead üle hüppama, täiesti risti), et sa maandud sinna toru peale mis sinna seadmesse läheb, või siis ta võtab sealt kinni ja sa saad end üles vinnata ja sealt juba seadme peale astuda.
Üritan esialgu igal pool 3 tärni ära teha.. Või no niipalju, kui kaarte lahti.. Ei viitsi seda stoorit teha.
Miskit unlockallchapters kraami on? _________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Krt kuidas nii palju inimesi ei saa rohelise toaga hakkama, natuke paned aju tööle ja oledki juba üleval, absoluutselt midagi rasket pole, lihtsalt proovid mõned korrad erinevaid viise ja lõpuks saab ikka valmis ju
Krt kuidas nii palju inimesi ei saa rohelise toaga hakkama, natuke paned aju tööle ja oledki juba üleval, absoluutselt midagi rasket pole, lihtsalt proovid mõned korrad erinevaid viise ja lõpuks saab ikka valmis ju
Ainuüksi fakt,et niipalju inimesi sellega jändab/jändas näitab,et midagi kerget seal polnud.Kindlasti mitte nii kerget,et esimese korraga ära teeks
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.