Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mirror's Edge märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Log
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.08.2006




sõnum 19.01.2009 11:37:00 vasta tsitaadiga

Ja käes ta ongi !
Päris kärmelt tuli teine UK'st ära


Nüüd siis saab jooksma hakata icon_razz.gif
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 11:39:59 vasta tsitaadiga

Log, ohoh, kolme tööpäevaga, pole paha, pole paha. Siis on lootust ka minul see täna kätte saada icon_razz.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 19.01.2009 11:57:29 vasta tsitaadiga

Worm390 kirjutas:
Minu 4870 küll sureb selle PhysXga..
Kui tavaliselt on (1280,Highest, AAx4) fps mingi 70 kanti, siis kui swat klaasi massilisemalt purustama hakkas, kukkus fps 8 peale icon_cry.gif


patch tegi minu 4780 jaoks asja korda kuigi väike fps langus ikka jäi PhysX ga.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Log
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.08.2006




sõnum 19.01.2009 13:28:54 vasta tsitaadiga

icon_question.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.01.2009 13:55:26 vasta tsitaadiga

ma olen suht alguses pole eriti viitsind seda mängu mängida icon_biggrin.gif teen vaikselt jätkub kauemaks icon_biggrin.gif
pmst kinni olen kohas kus see kopter maandub katusel ja kui katusele jõuda siis mingi tolgus paugub midagi ja siis viskab sind katuselt alla ja no siis jookseb sulle peale ja punane kaigas käes ja aega et vajutada midagi mida ma ei saa aru sest olen vajutand selle peale et oleks aeglasemalt ja siis lasknud kõik võimalikud nppud läbi selle kaika peale vajutamiseks aga no ma järelkult olen siis tõesti nii aeglane või siis ei tea mis nuppu vajutada et sealt kohast edasi saada ja see hint nupp left alt ei tee ka mitte midagi

nupud on mul standardis
oskab keegi öelda mis seal vaja teha on sest ma mingi youtube videot ei oska ka otsida selle kohta
vaikselt ajab närvi juba see koht
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 13:57:32 vasta tsitaadiga

lopes39, Parem hiire nupp täpselt siis kui kaigas punaseks läheb
Log, space

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 19.01.2009 14:53:26 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
NATAS999, See koht küll raske ei ole icon_razz.gif

Keegi kes läbi teinud, vaadake korra siia:

Spoiler Spoiler Spoiler


Eem, kui see katustega koht on õhtul, siis sa oled kohe kohe lõpus, just praegu tegin kah selle ära ja lõpuni, hakkas meeldima lõpus, oleks tore kui nad teeksid kuidagi teise osa kah, väga hea mäng oli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 19.01.2009 15:27:49 vasta tsitaadiga

tomorrow, äkkist on abiks icon_question.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.01.2009 15:52:22 vasta tsitaadiga

ok nüüd on järgmine koht kus ma kinni olen icon_biggrin.gif
pmst on mingi security teema ja mingi maja kus sees on väike majake kus on telefon mida saab E nuppuga vajutada ja maja üleval on 2 matsi automaat relvadega ja pmst pean üles minema ja siiani olen leidnud aint ühe treppi kuidas sinna üles saada ja kui seal minna siis kohe üks ment on ees ja teda maha lüüa ei õnnestu sest siis saab kohe surma
kuidagi jube keeruline on just need kohad kus need mingid mendid on jne aga siiani pole veel leidnud kohta kus see kargamine jube keeruline oleks

ok pole vaja leidsin mingi variandi kuidas teha
mitu chapterit seal on muidu kokku ? ma pmst 6-s juba


viimati muutis lopes39 19.01.2009 16:06:37, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 15:55:19 vasta tsitaadiga

Lihtsalt mentidele pole miskit keerulist tappa anda...alguses natuke põigelda ja siis nt jalaga kubemesse sõita icon_razz1.gif
SWAT-vennad on juba keerulisemad, aga ka täiesti alistatavad.

Edit: Tahan ikka "t.a.p.p.a" kirjutada, mitte pilti saada doh.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 19.01.2009 15:57:24 vasta tsitaadiga

Aix kirjutas:
Lihtsalt mentidele pole miskit keerulist tappa anda...alguses natuke põigelda ja siis nt jalaga kubemesse sõita icon_razz1.gif
SWAT-vennad on juba keerulisemad, aga ka täiesti alistatavad.

Edit: Tahan ikka "t.a.p.p.a" kirjutada, mitte pilti saada doh.gif


SWAT ka kerge imo, aga see parkouritavad hüplevad blued on suht juba raske, algul tapsin 2-3 tükki korraga ära imekombel, pärast sain mingi mitu korda surma ja otsustasin joosta, pidigi vist kogu see aeg eest ära jooksma.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 16:02:59 vasta tsitaadiga

veso kirjutas:
Aix kirjutas:
Lihtsalt mentidele pole miskit keerulist tappa anda...alguses natuke põigelda ja siis nt jalaga kubemesse sõita icon_razz1.gif
SWAT-vennad on juba keerulisemad, aga ka täiesti alistatavad.

Edit: Tahan ikka "t.a.p.p.a" kirjutada, mitte pilti saada doh.gif


SWAT ka kerge imo, aga see parkouritavad hüplevad blued on suht juba raske, algul tapsin 2-3 tükki korraga ära imekombel, pärast sain mingi mitu korda surma ja otsustasin joosta, pidigi vist kogu see aeg eest ära jooksma.

Neid vendi nähes tuli küll julk püksi ja pistsin ajama icon_lol.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nugis
Kreisi kasutaja
nugis

liitunud: 28.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 16:16:13 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

Neid vendi nähes tuli küll julk püksi ja pistsin ajama icon_lol.gif


icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avila
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 16:22:46 vasta tsitaadiga

Sel kuul lubatakse juba uut kraami ka lisaks, äkki saab mingi hetk ka map editorile küüned taha?

http://www.youtube.com/watch?v=1tvcSOkynIA&feature=related
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 16:58:18 vasta tsitaadiga

Mirror's Edge in 3rd person okse


Link
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 17:07:57 vasta tsitaadiga

Kolmandas persoonis peaks olema väga porno seda Faithi juhtida.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 19.01.2009 17:09:15 vasta tsitaadiga

Jookseb nagu krdi väärakas icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 17:33:48 vasta tsitaadiga

täitsa haige sült ju..depiil icon_lol.gif ma nüüd magama lähen siis ma tuletan endale meelde keda ta meenutab..vääga rõve.kus juures ise eile mõtlesin kas 3rd vaates ei saaks kuidagi mängida, aga jah unustame selle.. icon_lol.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 18:08:01 vasta tsitaadiga

See tuleks ümber labeldada pornoks ja keelata alla 18.a isikutele okse
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.01.2009 18:23:48 vasta tsitaadiga

heh see koht kus sa tomorrow kinni olid oli kuidagi eriti lebo icon_biggrin.gif

algul proovisin muid versioone kuidas sinna üles saada aga siis tegin lihtsalt mõni sam jooksu seina põrkest ja Q+jump ja korras

tänaseks aitab ka saab homme ka veel mängida ...

need kargamised on kuidagi eriti lebod ... siis on veidike raskem kui sinised tulistavad ja peab mingi pulga peal veits paremale/vasakule liikuma
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 18:24:36 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
See tuleks ümber labeldada pornoks ja keelata alla 18.a isikutele okse



see ka mõni porno!? okse

pigem mingi selliste kogunemine. hevi.gif hevi.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Log
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.08.2006




sõnum 19.01.2009 18:29:53 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Log, space


Mitte muhvigi see space ei aita ju... kuhu sa hüppad seal, selle konstruktsiooni poole või selle trossi poole? Lihtsalt ei võta kinni sellest.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 18:31:22 vasta tsitaadiga

Trossi poole ikka
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Log
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.08.2006




sõnum 19.01.2009 18:33:39 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Trossi poole ikka


Nüüd sain icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.01.2009 20:04:26 vasta tsitaadiga

mnjah maksimum raskus tase ja nii lebo kuidagi
peaks proovima uuesti seda teha nii et kasutades relvi ka
need kargamis kohad olid küll lebod tuleneb vist sellest et pop sai läbi tehtud aga seda tegin puldiga

pmst ma arvan et seda mäng sellest 3rd vaatest oleks hea puldiga teha aga rsk see eit jookseb tõesti nagu väärakas ja samas kui on need seina jooksud siis kaamera vaade paneb ka täiega puusse

see viimane koht on päris hea kus seal tornis on madistada ... vaikselt jooksed ringi kui sinised jäävad üksi siis maha võtta .. suht kerge ühekorra munadesse löök ja siis kohe relv ära võtta ja relva maha visata ka kohe
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 19.01.2009 20:11:30 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Jookseb nagu krdi väärakas icon_lol.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif Jalad käivad jah väga imelikult...

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 23:11:55 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
mnjah maksimum raskus tase ja nii lebo kuidagi
peaks proovima uuesti seda teha nii et kasutades relvi ka
need kargamis kohad olid küll lebod tuleneb vist sellest et pop sai läbi tehtud aga seda tegin puldiga

pmst ma arvan et seda mäng sellest 3rd vaatest oleks hea puldiga teha aga piix see eit jookseb tõesti nagu väärakas ja samas kui on need seina jooksud siis kaamera vaade paneb ka täiega puusse

see viimane koht on päris hea kus seal tornis on madistada ... vaikselt jooksed ringi kui sinised jäävad üksi siis maha võtta .. suht kerge ühekorra munadesse löök ja siis kohe relv ära võtta ja relva maha visata ka kohe


Panid ikka hooga spoilerite mõttest mööda.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 23:47:51 vasta tsitaadiga

Profiililäpaga sai 1280x800 (VS off, texture high, graphics high, AA off, PX on) nii 20-40FPS, olenevalt sellest, kus olin ja mida tegin. Keskmine jäi kuhugi 24 kanti. 1440x900 + AA4 oli kusagil 15FPS thumbs_down.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2009 18:07:44 vasta tsitaadiga

Tere

Üks jube raske koht minu jaoks on 5nda episoodi 1 osa lõpus kust tuleb ühelt ventilatsiooniseadme pealt hüpata teisele poole seina teise samasuguse asja peale, vaatasin isegi youtube'ist videot kuidas see hüpe õnnestub, mul jääb ikka mõni mm puud et teisele poole saada, ega keegi ei oska öelda mis ma seal valesti teen?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2009 18:21:37 vasta tsitaadiga

SirSimon kirjutas:
Tere

Üks jube raske koht minu jaoks on 5nda episoodi 1 osa lõpus kust tuleb ühelt ventilatsiooniseadme pealt hüpata teisele poole seina teise samasuguse asja peale, vaatasin isegi youtube'ist videot kuidas see hüpe õnnestub, mul jääb ikka mõni mm puud et teisele poole saada, ega keegi ei oska öelda mis ma seal valesti teen?

Selles videos alates 6:39?
Spoiler Spoiler Spoiler


Njah.Proovi nii nagu videos.Ise hüppasin lihtsalt üle.Point to point.Mõned korrad proovisin ka teisi variante
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2009 18:23:57 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
SirSimon kirjutas:
Tere

Üks jube raske koht minu jaoks on 5nda episoodi 1 osa lõpus kust tuleb ühelt ventilatsiooniseadme pealt hüpata teisele poole seina teise samasuguse asja peale, vaatasin isegi youtube'ist videot kuidas see hüpe õnnestub, mul jääb ikka mõni mm puud et teisele poole saada, ega keegi ei oska öelda mis ma seal valesti teen?

Selles videos alates 6:39?
Spoiler Spoiler Spoiler


Njah.Proovi nii nagu videos.Ise hüppasin lihtsalt üle.Point to point.Mõned korrad proovisin ka teisi variante



Link


selles videos on see koht peale 9ndat minutit ehk siis lõpus
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2009 19:02:13 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Mirror's Edge in 3rd person okse


Link

icon_lol.gif icon_lol.gif , midagi muud mul öelda ei ole .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
David0002
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2006




sõnum 20.01.2009 20:40:18 vasta tsitaadiga

Elton John icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2009 21:45:53 vasta tsitaadiga

David0002 kirjutas:
Elton John icon_lol.gif


Tegid nali??? Nüüd siis tean
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 20.01.2009 21:48:47 vasta tsitaadiga

Ühe 6htuga tegin otsast l6puni. Kuid väga kihvt mäng oli ikkagi. Kahju et seda runners viewi välja ei saanud lülitada. Kui juba tead kuhu tuleb minna siis on ikka liiga lihtne mäng. Normal raskusega oli lihtsalt jookse, m6istatada polnud nagu üldse vaja.
Relvad olid ägedad, soundi poolest.
Kuid mäng jätab ikka väga pooliku mulje. Vastaste TI on olematu ja levelid liiga lühikesed ja lihtsad.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2009 22:11:19 vasta tsitaadiga

Selles mängus on siiski Race põhiline.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 20.01.2009 23:15:27 vasta tsitaadiga

algul seda mängu nähes arvasin et mis selles erilist ikka olla saab aga võta näpust
minujaoks aasta alguses üks super mänge ja jookseb liiga hästi ka thumbs_up.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 20.01.2009 23:25:09 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
minujaoks aasta alguses üks super mänge ja jookseb liiga hästi ka thumbs_up.gif


Seconded. Tõesti hea ja ootan järge icon_biggrin.gif Loodame et midagi announcitakse äkki, ma ei tea kuidas story edasi peaks minema aga noh, imo see Celestine teema jäi poolikuks ju, jooksis minema ja kõik? Või jäi mul midagi silme vahele?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 00:09:37 vasta tsitaadiga

SirSimon kirjutas:
Tere

Üks jube raske koht minu jaoks on 5nda episoodi 1 osa lõpus kust tuleb ühelt ventilatsiooniseadme pealt hüpata teisele poole seina teise samasuguse asja peale, vaatasin isegi youtube'ist videot kuidas see hüpe õnnestub, mul jääb ikka mõni mm puud et teisele poole saada, ega keegi ei oska öelda mis ma seal valesti teen?

Ära hüppagi otse sinna seadme peale, sa saad nii hüpata(risti pead üle hüppama, täiesti risti), et sa maandud sinna toru peale mis sinna seadmesse läheb, või siis ta võtab sealt kinni ja sa saad end üles vinnata ja sealt juba seadme peale astuda.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 00:50:58 vasta tsitaadiga

jyrisa kirjutas:
SirSimon kirjutas:
Tere

Üks jube raske koht minu jaoks on 5nda episoodi 1 osa lõpus kust tuleb ühelt ventilatsiooniseadme pealt hüpata teisele poole seina teise samasuguse asja peale, vaatasin isegi youtube'ist videot kuidas see hüpe õnnestub, mul jääb ikka mõni mm puud et teisele poole saada, ega keegi ei oska öelda mis ma seal valesti teen?

Ära hüppagi otse sinna seadme peale, sa saad nii hüpata(risti pead üle hüppama, täiesti risti), et sa maandud sinna toru peale mis sinna seadmesse läheb, või siis ta võtab sealt kinni ja sa saad end üles vinnata ja sealt juba seadme peale astuda.


Lõpuks õnnestus isegi, mu mängutegelane oli vist füüsiliselt väsinud v midagi sellist icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 15:27:34 vasta tsitaadiga

jyrisa kirjutas:
SirSimon kirjutas:
Tere

Üks jube raske koht minu jaoks on 5nda episoodi 1 osa lõpus kust tuleb ühelt ventilatsiooniseadme pealt hüpata teisele poole seina teise samasuguse asja peale, vaatasin isegi youtube'ist videot kuidas see hüpe õnnestub, mul jääb ikka mõni mm puud et teisele poole saada, ega keegi ei oska öelda mis ma seal valesti teen?

Ära hüppagi otse sinna seadme peale, sa saad nii hüpata(risti pead üle hüppama, täiesti risti), et sa maandud sinna toru peale mis sinna seadmesse läheb, või siis ta võtab sealt kinni ja sa saad end üles vinnata ja sealt juba seadme peale astuda.

Täpselt nii tegin seal minagi icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Log
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.08.2006




sõnum 21.01.2009 18:45:21 vasta tsitaadiga

Võiks siis aktiivsemad mängijad oma kasutajanime ka visata, saaks "võidu joosta" icon_biggrin.gif

Log89 on siis minu nimeks.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 18:53:06 vasta tsitaadiga

Ppriit siinpool.
Eriti ei ole veel racenud headele aegadele (ei ole kiire lihtsalt) icon_razz.gif

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 21.01.2009 19:30:52 vasta tsitaadiga

MotionSickness

Üritan esialgu igal pool 3 tärni ära teha.. Või no niipalju, kui kaarte lahti.. Ei viitsi seda stoorit teha.
Miskit unlockallchapters kraami on?

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 20:12:02 vasta tsitaadiga

No see on ebanormaalne icon_confused.gif .Juhtus täna selline asi.
Spoiler Spoiler Spoiler


Ei viitsinud kauem oma ajusid keppida.Rabasin traineri ja tegin selle ära icon_evil.gif :
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 20:17:46 vasta tsitaadiga

tomorrow, see oli kerge koht ju.
Spoiler Spoiler Spoiler


Üllatavalt ruttu sai normal läbi. Kokku tuli vist miski 5-6 tundi. icon_neutral.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 20:26:20 vasta tsitaadiga

tomorrow, olin ka täna seal, ühe korra tegin ning olin üleval ka.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 21.01.2009 20:55:18 vasta tsitaadiga

Krt kuidas nii palju inimesi ei saa rohelise toaga hakkama, natuke paned aju tööle ja oledki juba üleval, absoluutselt midagi rasket pole, lihtsalt proovid mõned korrad erinevaid viise ja lõpuks saab ikka valmis ju icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 21:18:39 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Ja läbi ta saigi icon_razz1.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2009 21:29:43 vasta tsitaadiga

veso kirjutas:
Krt kuidas nii palju inimesi ei saa rohelise toaga hakkama, natuke paned aju tööle ja oledki juba üleval, absoluutselt midagi rasket pole, lihtsalt proovid mõned korrad erinevaid viise ja lõpuks saab ikka valmis ju icon_razz.gif

Ainuüksi fakt,et niipalju inimesi sellega jändab/jändas näitab,et midagi kerget seal polnud.Kindlasti mitte nii kerget,et esimese korraga ära teeks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mirror's Edge mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.