Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows Vista märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 166, 167, 168 ... 188, 189, 190  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
timo324
HV kasutaja
timo324

liitunud: 30.06.2007




sõnum 29.12.2008 23:02:39 vasta tsitaadiga

kuidas muuta selle alumise menüü riba värvi . hetkel se selline musta moodi aga tahaks saada mingi muu värvi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2008 23:25:07 vasta tsitaadiga

Peaks olema window color and appearance.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.12.2008 10:44:29 vasta tsitaadiga

X kirjutas:
Kuidas saaks nii, et kui arvuti läheb stand by mode või lükata monitor välja (sülearvuti puhul), ei hakkaks arvuti kohe tööle hiire liigutamise peale, vaid hakkaks tööle näiteks klahvi vajutuse järel.

Vaata BIOS-st icon_wink.gif

EDIT:

Leidsin naljaka video icon_lol.gif :
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 12:29:31 vasta tsitaadiga

Tekkis üks küsimus Windows Vista kohta, ise testinud pole ja sellest ka küsimus, et hetkel on Windows Vista 32bit Ultimate, aga kui lasta peale Windows Vista 64bit Ultimate, kas see muudab ka midagi, kas siis paremuse või halva poole. Näiteks programmide jooksmine, kuna kasutan DreamWeaverit koguaeg näiteks, et see ikka edasi jookseks või hakkab siis mingeid probleeme ka tekkima?
_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.12.2008 12:32:03 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Tekkis üks küsimus Windows Vista kohta, ise testinud pole ja sellest ka küsimus, et hetkel on Windows Vista 32bit Ultimate, aga kui lasta peale Windows Vista 64bit Ultimate, kas see muudab ka midagi, kas siis paremuse või halva poole. Näiteks programmide jooksmine, kuna kasutan DreamWeaverit koguaeg näiteks, et see ikka edasi jookseks või hakkab siis mingeid probleeme ka tekkima?

Ei tohiks mingeid probleeme tekkida ma arvan icon_wink.gif .Paremuse poole vast ainult see,et kogu 4GB on kasutatav sul
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 14:17:12 vasta tsitaadiga

Sellest saan aru, et tuleb 4gb rammi kasutusele, aga kas miskit muud ka paremaks läheb?
_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.12.2008 14:21:42 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Sellest saan aru, et tuleb 4gb rammi kasutusele, aga kas miskit muud ka paremaks läheb?

Minuteada mitte icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 30.12.2008 14:27:11 vasta tsitaadiga

Läheb küll, saad võimaluse kasutada 64 bit tarkvara. Mõnel juhul on see tublisti kiirem, kui 32 bit tarkvara.
Näiteks male puhul. 64 bit arvuti on perfektne male arvutamiseks, sest, üllatus-üllatus, male laual on 64 mänguvälja ja 64 bitine arvutus sobib seetõttu hästi malemootoritele, mis kasutavad nn bitboard meetodit. Sama kehtib ka näiteks kabe ja teiste 64 mänguväljaga mängude kohta. Kiirusekasv võrreldes 32 bit arvutusega on laias laastus 1,7...1,8 korda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 14:35:01 vasta tsitaadiga

mul tuli sülearvutiga kaasa recover plaadid millega ei anna partitsioone oma äranägemise järgi panna On vaja teha multiboot koos win xp-ga
Kust saada vista home premium oem plaat ja soovitavalt koos sp1-ga või kui ei ole siis saab intregeerida need sinna otsa
Või soovitate torrentist tirida
vbl on midagi sinna torrentis olevale versioonile sisse häkitud?


viimati muutis teretalv 30.12.2008 14:52:16, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 30.12.2008 14:38:19 vasta tsitaadiga

teretalv, tee partitsioonid enne muu tarkvaraga valmis. Mõne Linuxi CD-ga, DOSi Fdiskiga või mõne muu utiliidiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.12.2008 14:39:40 vasta tsitaadiga

Ma soovitan selle lingi sul selle lingi siit kiiresti ära koristada icon_exclaim.gif .Kaudselt rääkida võib ilma linke jagamata ja konkreetsest portaalist rääkimata icon_wink.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 14:51:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

teretalv, tee partitsioonid enne muu tarkvaraga valmis. Mõne Linuxi CD-ga, DOSi Fdiskiga või mõne muu utiliidiga.

ma tegin aga recover tegi oma suva järgi tagasi Restore factory settings Recover plaat on HP oma
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 15:10:51 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
tsitaat:

teretalv, tee partitsioonid enne muu tarkvaraga valmis. Mõne Linuxi CD-ga, DOSi Fdiskiga või mõne muu utiliidiga.

ma tegin aga recover tegi oma suva järgi tagasi Restore factory settings Recover plaat on HP oma


Kui sul on vista install juba tehtud, siis miskise võimeka utiliidiga nt partition magicuga teed vista partistsiooni väiksemaks ja ülejäänud kettapinnale installid XP, kui XP installitud, siis siis teed vista installile boot repairi ja vista all installid miskise osavama boot manageri, millega määrad ära teise OP süsteemi asukoha. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 15:14:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui sul on vista install juba tehtud, siis miskise võimeka utiliidiga nt partition magicuga teed vista partistsiooni väiksemaks ja ülejäänud kettapinnale installid XP, kui XP installitud, siis siis teed vista installile boot repairi ja vista all installid miskise osavama boot manageri, millega määrad ära teise OP süsteemi asukoha. thumbs_up.gif

boot taastamine ja tegemine ei ole probleem Ise mõtlesin ka teha partition magicuga aga mul oli vana versioon 8.5 ja hakkas midagi CHS LBA sektorite kohta rääkima ja pakkus fixi mida tehes ei tunne vista win xp partitsiooni ära aga xp läheb käima küll sel partitsioonil. Vista jaoks on nüüd eraldi partition magic katsetan sellega ehk saab korda

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.12.2008 15:16:02 vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:
vista all installid miskise osavama boot manageri, millega määrad ära teise OP süsteemi asukoha. thumbs_up.gif

Vista BootPRO thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 15:20:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Vista BootPRO thumbs_up.gif

hommikul just kasutasin seda aga selgus et recover partiotsioon on liiga väike xp jaoks ja on nüüd vaja teha resize

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2008 11:42:03 vasta tsitaadiga

UAC on maas ja nüüd iga startupiga security center karjub, kuidas vaigistada seda?(notification area's on ikoon ja selle juures tekst et blabla security issues blabla)

Tegin Vistale suhteliselt väikese tweagi, nüüd sööb 200mb vähem mälu(1.05GB pealt 860MB peale idles) thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2008 12:14:12 vasta tsitaadiga

00bandiit0, kliki kilbipeale ja security centeris on vasakul tulbas all kiri change the way bla bla..
sealt saad määraat mille puhul ta karjub ja mille puhul mitte thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 15:59:04 vasta tsitaadiga

icon_idea.gif MS-i litsentsitingimused muutusid: pärast 31-01-2009 OEM litsentsi olemasolevale arvutile osta ei saa.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4864015#4864015
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 18:36:08 vasta tsitaadiga

Mida see siis tähendab? Kui mul sahtlis vedeleb paar OEM siis peale 31.01.2009 enam aktiveerida mõne vanema arvuti peal ei saa
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 18:56:40 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Mida see siis tähendab? Kui mul sahtlis vedeleb paar OEM siis peale 31.01.2009 enam aktiveerida mõne vanema arvuti peal ei saa


Loe eelmine postitus korralikult läbi icon_exclaim.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 18:24:19 vasta tsitaadiga

Kas keegi saaks soovitada mingit väga head Disk Defragment programmi, mis töötaks Vista 64bit peal? Ma tõesti ei leia...
Ja ka mingit laptop power management software'i, mis ka ühilduks 64-bitiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 05.01.2009 18:27:57 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
Kas keegi saaks soovitada mingit väga head Disk Defragment programmi, mis töötaks Vista 64bit peal? Ma tõesti ei leia...
Ja ka mingit laptop power management software'i, mis ka ühilduks 64-bitiga.


see disk defragment ei kõlba mis windowsiga kaasas on? mis pärast see halb siis on ? või mida sa hea all silmas pead ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 18:55:54 vasta tsitaadiga

[quote="ArchMage"]Kas keegi saaks soovitada mingit väga head Disk Defragment programmi, mis töötaks Vista 64bit peal? Ma tõesti ei leia...
Ja ka mingit laptop power management software'i, mis ka ühilduks 64-bitiga.[/quote]

http://www.auslogics.com/en/software/disk-defrag/faq

kasutan ja töötab kiiresti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 21:31:37 vasta tsitaadiga

DyFendeX kirjutas:
ArchMage kirjutas:
Kas keegi saaks soovitada mingit väga head Disk Defragment programmi, mis töötaks Vista 64bit peal? Ma tõesti ei leia...
Ja ka mingit laptop power management software'i, mis ka ühilduks 64-bitiga.


see disk defragment ei kõlba mis windowsiga kaasas on? mis pärast see halb siis on ? või mida sa hea all silmas pead ?

Ma ei arva, et ükski Windowsi enda utility parim oleks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 05.01.2009 21:36:53 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
DyFendeX kirjutas:
ArchMage kirjutas:
Kas keegi saaks soovitada mingit väga head Disk Defragment programmi, mis töötaks Vista 64bit peal? Ma tõesti ei leia...
Ja ka mingit laptop power management software'i, mis ka ühilduks 64-bitiga.


see disk defragment ei kõlba mis windowsiga kaasas on? mis pärast see halb siis on ? või mida sa hea all silmas pead ?

Ma ei arva, et ükski Windowsi enda utility parim oleks.

seda kindlasti aga vabavara üldiselt pole kunagi hea, parima eest peab alati midagi plekkima icon_smile.gif
kui mida ma silmas pidasin ,et kas sul on mingeid halbu kogemusi selle windowsi enda disk defragment progrega? siis väldiks ka ise seda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erx15
HV kasutaja
Erx15

liitunud: 09.08.2008




sõnum 05.01.2009 22:25:20 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kas ma saaksin panna omale arvutisse buutimise ajaks 1 video, et nagu näitab buutimise ajal nende kirjade ja asjade asemel?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 22:31:08 vasta tsitaadiga

Erx15 kirjutas:
Selline küsimus, et kas ma saaksin panna omale arvutisse buutimise ajaks 1 video, et nagu näitab buutimise ajal nende kirjade ja asjade asemel?


ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 23:03:39 vasta tsitaadiga

Hei foorumlased!

Ei ole siin foorumis väga aktiivne, kuid loodan, et panin teemaga seekord täppi .)

Igatahes, probleem järgnev:

Ma jooksutan HP Compaq 6530b läpakat Vista Bussiness (32bit)i peal ning varem töötas Vegas hästi, ükskord aga ei läinud Vegas käima (viskas ette samal ajal Don't send/Send errori, kui laadis directX-i faile) otsisin küll probleemi, kuid kindlat vastust ei leidnud, seega arvasin, et viga DirectX-is. DirectX-i lasin ma suht folderist delete'ga ära ning regedit-s tõmbasin ka kõik DirectXi asjad ära. Nüüd, kui installisin Vegas 8 oli sama probleem, kuid sellele oli juba lahendus leitud internetis. Pärast seda läks Vegas 8.0 tööle, kuid vaatamata faktile soovin ma edasi töötada Vegas 7.0-iga (kus on mul pluginad, mugavused ja endale kõik käekohaseks tehtud juba..) Nüüd, kui soovin installida, ütleb arvuti, et mul on puudu DirectX.

Olen downloadinud uut 9.0 ja 10 versiooni nii microsofti lehelt, sinna on ka suunatud mind Intel DirectX* lehelt. Samuti ka midagi manuaalselt tõmmanud, 80MB suur. See ise installides installib peaaegu lõpuni ning siis viskab sama errori ette.

Error on järgnev: An internal system error occurred. Please refer to DXError.log and DirectX.log in your Windows folder to determine problem.
Kusjuures neist esimene .log fail üldse puudub.
Seega mure järgmine, et kuidas saada directX-i tööle, väga oleks vaja teha.

System Restore ma ei kasuta (pole pointe tehtud ja asi välja lülitatud) ning formatist pole ka väga huvitatud.

Ahjaa, graafikakaardil on Inteli sõnul kõige uuemad driverid, Mobile 4 Intel(R) seeria integreeritud kaardiga on tegu.


Igasugune abi on teretulnud, isegi 'Happy Uninstall DirectX'i sain proovida, kuid see ütles, et mul pole directX-i arvutis.


viimati muutis Fate 06.01.2009 00:12:37, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.01.2009 23:47:21 vasta tsitaadiga

Erx15 kirjutas:
Selline küsimus, et kas ma saaksin panna omale arvutisse buutimise ajaks 1 video, et nagu näitab buutimise ajal nende kirjade ja asjade asemel?

Lühike vastus:Ei saa
Pikk vastus:Ära küsi

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2009 00:49:08 vasta tsitaadiga

Fate kirjutas:
Hei foorumlased!

Ei ole siin foorumis väga aktiivne, kuid loodan, et panin teemaga seekord täppi .)

Igatahes, probleem järgnev:

Ma jooksutan HP Compaq 6530b läpakat Vista Bussiness (32bit)i peal ning varem töötas Vegas hästi, ükskord aga ei läinud Vegas käima (viskas ette samal ajal Don't send/Send errori, kui laadis directX-i faile) otsisin küll probleemi, kuid kindlat vastust ei leidnud, seega arvasin, et viga DirectX-is. DirectX-i lasin ma suht folderist delete'ga ära ning regedit-s tõmbasin ka kõik DirectXi asjad ära. Nüüd, kui installisin Vegas 8 oli sama probleem, kuid sellele oli juba lahendus leitud internetis. Pärast seda läks Vegas 8.0 tööle, kuid vaatamata faktile soovin ma edasi töötada Vegas 7.0-iga (kus on mul pluginad, mugavused ja endale kõik käekohaseks tehtud juba..) Nüüd, kui soovin installida, ütleb arvuti, et mul on puudu DirectX.

Olen downloadinud uut 9.0 ja 10 versiooni nii microsofti lehelt, sinna on ka suunatud mind Intel DirectX* lehelt. Samuti ka midagi manuaalselt tõmmanud, 80MB suur. See ise installides installib peaaegu lõpuni ning siis viskab sama errori ette.

Error on järgnev: An internal system error occurred. Please refer to DXError.log and DirectX.log in your Windows folder to determine problem.
Kusjuures neist esimene .log fail üldse puudub.
Seega mure järgmine, et kuidas saada directX-i tööle, väga oleks vaja teha.

System Restore ma ei kasuta (pole pointe tehtud ja asi välja lülitatud) ning formatist pole ka väga huvitatud.

Ahjaa, graafikakaardil on Inteli sõnul kõige uuemad driverid, Mobile 4 Intel(R) seeria integreeritud kaardiga on tegu.


Igasugune abi on teretulnud, isegi 'Happy Uninstall DirectX'i sain proovida, kuid see ütles, et mul pole directX-i arvutis
.


Sain suhteliselt kodutööga tehtud, nimelt Vista peal ei saa directX10-lt directX9 peale minna ja just sellepärast see mäkra panemine toimub. Kui keegi NV-l ei leia tõelist moodust kuidas dX10 eemaldada, läheb formattimisele läpakas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2009 00:51:10 vasta tsitaadiga

DyFendeX kirjutas:
ArchMage kirjutas:
DyFendeX kirjutas:
ArchMage kirjutas:
Kas keegi saaks soovitada mingit väga head Disk Defragment programmi, mis töötaks Vista 64bit peal? Ma tõesti ei leia...
Ja ka mingit laptop power management software'i, mis ka ühilduks 64-bitiga.


see disk defragment ei kõlba mis windowsiga kaasas on? mis pärast see halb siis on ? või mida sa hea all silmas pead ?

Ma ei arva, et ükski Windowsi enda utility parim oleks.

seda kindlasti aga vabavara üldiselt pole kunagi hea, parima eest peab alati midagi plekkima icon_smile.gif
kui mida ma silmas pidasin ,et kas sul on mingeid halbu kogemusi selle windowsi enda disk defragment progrega? siis väldiks ka ise seda.

Ei, halbu kogemusi ei ole.
Aga see auslogics tegi töö ära ja enamatki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2009 01:08:23 vasta tsitaadiga

Fate, DirectX on süsteemne komponent, mis polegi ette nähtud eemaldamiseks. Oma kustutamiste ja registrinäppimistega keerasid sa süsteemi päris hoolega metsa poole. Kui sa just ei eksportinud kustutatud registriväärtusi, pole töövõime taastamine vaeva väärt ning lihtsam on nullist alustada ehk maakeeli format.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lawri
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2007




sõnum 06.01.2009 02:13:29 vasta tsitaadiga

DyFendeX kirjutas:
ArchMage kirjutas:
DyFendeX kirjutas:
ArchMage kirjutas:
Kas keegi saaks soovitada mingit väga head Disk Defragment programmi, mis töötaks Vista 64bit peal? Ma tõesti ei leia...
Ja ka mingit laptop power management software'i, mis ka ühilduks 64-bitiga.


see disk defragment ei kõlba mis windowsiga kaasas on? mis pärast see halb siis on ? või mida sa hea all silmas pead ?

Ma ei arva, et ükski Windowsi enda utility parim oleks.

seda kindlasti aga vabavara üldiselt pole kunagi hea, parima eest peab alati midagi plekkima icon_smile.gif
kui mida ma silmas pidasin ,et kas sul on mingeid halbu kogemusi selle windowsi enda disk defragment progrega? siis väldiks ka ise seda.


Ise hakkasid Smart Defrag'i kasutama just selle pärast, et winowsi enda programm oli meeletult aeglane. Tundus nagu jääbki tegutsema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2009 10:24:11 vasta tsitaadiga

Fate kirjutas:
Fate kirjutas:
Hei foorumlased!

Ei ole siin foorumis väga aktiivne, kuid loodan, et panin teemaga seekord täppi .)

Igatahes, probleem järgnev:

Ma jooksutan HP Compaq 6530b läpakat Vista Bussiness (32bit)i peal ning varem töötas Vegas hästi, ükskord aga ei läinud Vegas käima (viskas ette samal ajal Don't send/Send errori, kui laadis directX-i faile) otsisin küll probleemi, kuid kindlat vastust ei leidnud, seega arvasin, et viga DirectX-is. DirectX-i lasin ma suht folderist delete'ga ära ning regedit-s tõmbasin ka kõik DirectXi asjad ära. Nüüd, kui installisin Vegas 8 oli sama probleem, kuid sellele oli juba lahendus leitud internetis. Pärast seda läks Vegas 8.0 tööle, kuid vaatamata faktile soovin ma edasi töötada Vegas 7.0-iga (kus on mul pluginad, mugavused ja endale kõik käekohaseks tehtud juba..) Nüüd, kui soovin installida, ütleb arvuti, et mul on puudu DirectX.

Olen downloadinud uut 9.0 ja 10 versiooni nii microsofti lehelt, sinna on ka suunatud mind Intel DirectX* lehelt. Samuti ka midagi manuaalselt tõmmanud, 80MB suur. See ise installides installib peaaegu lõpuni ning siis viskab sama errori ette.

Error on järgnev: An internal system error occurred. Please refer to DXError.log and DirectX.log in your Windows folder to determine problem.
Kusjuures neist esimene .log fail üldse puudub.
Seega mure järgmine, et kuidas saada directX-i tööle, väga oleks vaja teha.

System Restore ma ei kasuta (pole pointe tehtud ja asi välja lülitatud) ning formatist pole ka väga huvitatud.

Ahjaa, graafikakaardil on Inteli sõnul kõige uuemad driverid, Mobile 4 Intel(R) seeria integreeritud kaardiga on tegu.


Igasugune abi on teretulnud, isegi 'Happy Uninstall DirectX'i sain proovida, kuid see ütles, et mul pole directX-i arvutis
.


Sain suhteliselt kodutööga tehtud, nimelt Vista peal ei saa directX10-lt directX9 peale minna ja just sellepärast see mäkra panemine toimub. Kui keegi NV-l ei leia tõelist moodust kuidas dX10 eemaldada, läheb formattimisele läpakas.

DX10 kui sellist ei saa eemaldada tõesti aga DX9 peal jooksma panna saab asju küll.Pole kindel kas see proge sul toetab seda aga võid ju proovida shortcutile target reale lõppu lisada tühik ja
-dx9


EDIT:

3rd January 2009 - Fraps 2.9.8 Released

tsitaat:
2.9.8 - 3rd Jan 2009
- Fixed crash on installation for some users
- Fixed Fraps not working with Combat Arms
- Fixed counter not switching properly between multiple active 3D applications
- Fixed Fraps not detecting windowed games while monitoring DWM
- Systray icon now turns red while recording
- Minor optimizations and bug fixes
- Reduced memory footprint of 64-bit version of Fraps

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 06.01.2009 21:53:23 vasta tsitaadiga

tere,
mul on sellinne probleem,et mõningad ajad tagasi sai ostetud 2 arvutit(eri aegadel eri firmadest)mõlemal oli ilusti vista cd key peale kleebitud ja hinnas sees.kuid nüüd,kui olks vaja format teha,selgus,et tegelikult plaati poest kaasa ei saanudki. kuna arvutid on firma nimele registreeritud,siis originaal tarkvara on vaikimisi kohustuslik:P
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.01.2009 22:00:11 vasta tsitaadiga

Sikuta korralikust kohast OEM versioon alla või osta poest OEM installi meedia ja kasuta edasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2009 22:11:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sikuta korralikust kohast OEM versioon alla või osta poest OEM installi meedia ja kasuta edasi.

mis oleks see korralik koht ja kui palju maksab oem installimeedia, loodame et mitte uue litsentsi hinnaga

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 00:05:44 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
tsitaat:

Sikuta korralikust kohast OEM versioon alla või osta poest OEM installi meedia ja kasuta edasi.

mis oleks see korralik koht ja kui palju maksab oem installimeedia, loodame et mitte uue litsentsi hinnaga


Sõnastame siis teistmoodi - saa kellegi usaldusväärsega kokkuleppele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 07.01.2009 01:03:12 vasta tsitaadiga

niiet pmst ma sain üle mõlema arvuti ostmisega?icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loser
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2006




sõnum 07.01.2009 01:36:38 vasta tsitaadiga

ozooner kirjutas:
mõlemal oli ilusti vista cd key peale kleebitud ja hinnas sees.

Seega Vista arve peal olemas ja litsentsikleebis arvutil. Muidugi ebamugav et nüüd vaja installmeediat laenata,kuid see ei ei tohiks küll piraatlus olla ja seega ei saa rääkida ka ülesõitmisest. Ostes OS´i me maksamegi eelkõige litsentsi eest.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=326453 -vastav teema kah,seal vähe targem jutt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.01.2009 01:50:54 vasta tsitaadiga

ozooner, kasutad küll võõrast installimeediat, kuid paigaldamisel sisestad enda originaalvõtme.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 02:53:38 vasta tsitaadiga

Olen päris veendunud et kui sa ei saanud arvuti ostmisel kaasa füüsilist meediat, siis on nendel arvutitel olemas recovery partitsioon, kust saad Vista koos draiverite ja kohustusliku bloatwarega uuesti peale lasta. Mitte keegi ei kohusta tootjat panema OEM eelinstallitud tarkvaraga kaasa füüsilist meediat. Vastupidi, tänapäeval suurtootjad seda just reeglina ei tee.
Mina ei ole igal juhul veel kohanud arvutit kus pole ei ühte ega teist...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 14:07:40 vasta tsitaadiga

Nii Dell D820 kui ka XPS 1530 oli füüsiline meedia kaasas ja ka eraldi recovery part tehtud 8)
_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.01.2009 18:43:39 vasta tsitaadiga

sulomile kirjutas:
Nii Dell D820 kui ka XPS 1530 oli füüsiline meedia kaasas ja ka eraldi recovery part tehtud 8)
Mõlemad on kallid seeriad, seetõttu ka pannakse rohkem kraami kaasa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 08.01.2009 07:51:20 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Olen päris veendunud et kui sa ei saanud arvuti ostmisel kaasa füüsilist meediat, siis on nendel arvutitel olemas recovery partitsioon, kust saad Vista koos draiverite ja kohustusliku bloatwarega uuesti peale lasta. Mitte keegi ei kohusta tootjat panema OEM eelinstallitud tarkvaraga kaasa füüsilist meediat. Vastupidi, tänapäeval suurtootjad seda just reeglina ei tee.
Mina ei ole igal juhul veel kohanud arvutit kus pole ei ühte ega teist...

tõepoolest hp läpakal on olemas hp recovery partitsioon(teisel on data a system,seega ple)gogeldasin natuke,kuid ei saanud aru,et kuidas ma sellega windowsi uuesti peale lasta saan?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.01.2009 10:35:34 vasta tsitaadiga

Käivitamisel peaks ta andma vastava valiku kas eraldi buutimise valikuna või F8 vajutades ja lisavalikuna seal menüüs.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathtrap
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2006




sõnum 08.01.2009 15:35:44 vasta tsitaadiga

Nii probleem...Vista Ultimate virutab kõvaketta mälu kuhugi icon_rolleyes.gif . Kuna kõvaketas niigi pisike 120gb, siis iga väike gigakene on minu jaoks oluline. Nii probleemist siis, vabaruumi oli umbes 10gb, sai tõmmatud üks film(700mb) ja opsti kõvaketas täis icon_rolleyes.gif alles jäi ainult 900mb 10 gb icon_eek.gif . See juba pikema ajaline probleem, aga enne ei härinud see nii palju, said jälle dvd kirjutatud ja asi jälle kontrolli all.
See geiss ka veel, et ta on nii hea, et vahel annab ka tagasi midagi, nt tead, et ruumi eriti pole, vaatad siis, laksti mõni giga juurde siginenud. Oskab keegi aidata ja seletada, mis toimub?
Ärge siis näkku päris lööge, kui pointless postitus. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2009 15:38:32 vasta tsitaadiga

deathtrap, Disc claen Up on tehtud,sealt saab kustutada kõik selle sodi mida vista nö. mustadeks päevadeks kõrvale paneb icon_lol.gif
my compu ja parem klikk HDD peal ning properties
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathtrap
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2006




sõnum 08.01.2009 15:41:10 vasta tsitaadiga

Kõik on tehtud discclean up, seda ma pean üle päeva tegema, kuna kõvaketas täis. CC cleaneriga ka lasen pidevalt üle, aga tagasi saan mõni sada mb. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows Vista mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 166, 167, 168 ... 188, 189, 190  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.