|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
timo324
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007
|
29.12.2008 23:02:39
|
|
|
| kuidas muuta selle alumise menüü riba värvi . hetkel se selline musta moodi aga tahaks saada mingi muu värvi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
29.12.2008 23:25:07
|
|
|
| Peaks olema window color and appearance.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
30.12.2008 10:44:29
|
|
|
| X kirjutas: |
| Kuidas saaks nii, et kui arvuti läheb stand by mode või lükata monitor välja (sülearvuti puhul), ei hakkaks arvuti kohe tööle hiire liigutamise peale, vaid hakkaks tööle näiteks klahvi vajutuse järel. |
Vaata BIOS-st
EDIT:
Leidsin naljaka video :
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
30.12.2008 12:29:31
|
|
|
Tekkis üks küsimus Windows Vista kohta, ise testinud pole ja sellest ka küsimus, et hetkel on Windows Vista 32bit Ultimate, aga kui lasta peale Windows Vista 64bit Ultimate, kas see muudab ka midagi, kas siis paremuse või halva poole. Näiteks programmide jooksmine, kuna kasutan DreamWeaverit koguaeg näiteks, et see ikka edasi jookseks või hakkab siis mingeid probleeme ka tekkima?
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
30.12.2008 12:32:03
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
| Tekkis üks küsimus Windows Vista kohta, ise testinud pole ja sellest ka küsimus, et hetkel on Windows Vista 32bit Ultimate, aga kui lasta peale Windows Vista 64bit Ultimate, kas see muudab ka midagi, kas siis paremuse või halva poole. Näiteks programmide jooksmine, kuna kasutan DreamWeaverit koguaeg näiteks, et see ikka edasi jookseks või hakkab siis mingeid probleeme ka tekkima? |
Ei tohiks mingeid probleeme tekkida ma arvan .Paremuse poole vast ainult see,et kogu 4GB on kasutatav sul
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
30.12.2008 14:17:12
|
|
|
Sellest saan aru, et tuleb 4gb rammi kasutusele, aga kas miskit muud ka paremaks läheb?
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
30.12.2008 14:21:42
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
| Sellest saan aru, et tuleb 4gb rammi kasutusele, aga kas miskit muud ka paremaks läheb? |
Minuteada mitte
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
30.12.2008 14:27:11
|
|
|
Läheb küll, saad võimaluse kasutada 64 bit tarkvara. Mõnel juhul on see tublisti kiirem, kui 32 bit tarkvara.
Näiteks male puhul. 64 bit arvuti on perfektne male arvutamiseks, sest, üllatus-üllatus, male laual on 64 mänguvälja ja 64 bitine arvutus sobib seetõttu hästi malemootoritele, mis kasutavad nn bitboard meetodit. Sama kehtib ka näiteks kabe ja teiste 64 mänguväljaga mängude kohta. Kiirusekasv võrreldes 32 bit arvutusega on laias laastus 1,7...1,8 korda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
30.12.2008 14:35:01
|
|
|
mul tuli sülearvutiga kaasa recover plaadid millega ei anna partitsioone oma äranägemise järgi panna On vaja teha multiboot koos win xp-ga
Kust saada vista home premium oem plaat ja soovitavalt koos sp1-ga või kui ei ole siis saab intregeerida need sinna otsa
Või soovitate torrentist tirida
vbl on midagi sinna torrentis olevale versioonile sisse häkitud?
viimati muutis teretalv 30.12.2008 14:52:16, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
30.12.2008 14:38:19
|
|
|
| teretalv, tee partitsioonid enne muu tarkvaraga valmis. Mõne Linuxi CD-ga, DOSi Fdiskiga või mõne muu utiliidiga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
30.12.2008 14:51:26
|
|
|
| tsitaat: |
teretalv, tee partitsioonid enne muu tarkvaraga valmis. Mõne Linuxi CD-ga, DOSi Fdiskiga või mõne muu utiliidiga.
|
ma tegin aga recover tegi oma suva järgi tagasi Restore factory settings Recover plaat on HP oma
|
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
30.12.2008 15:10:51
|
|
|
| teretalv kirjutas: |
| tsitaat: |
teretalv, tee partitsioonid enne muu tarkvaraga valmis. Mõne Linuxi CD-ga, DOSi Fdiskiga või mõne muu utiliidiga.
|
ma tegin aga recover tegi oma suva järgi tagasi Restore factory settings Recover plaat on HP oma |
Kui sul on vista install juba tehtud, siis miskise võimeka utiliidiga nt partition magicuga teed vista partistsiooni väiksemaks ja ülejäänud kettapinnale installid XP, kui XP installitud, siis siis teed vista installile boot repairi ja vista all installid miskise osavama boot manageri, millega määrad ära teise OP süsteemi asukoha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
30.12.2008 15:14:54
|
|
|
| tsitaat: |
Kui sul on vista install juba tehtud, siis miskise võimeka utiliidiga nt partition magicuga teed vista partistsiooni väiksemaks ja ülejäänud kettapinnale installid XP, kui XP installitud, siis siis teed vista installile boot repairi ja vista all installid miskise osavama boot manageri, millega määrad ära teise OP süsteemi asukoha. thumbs_up.gif
|
boot taastamine ja tegemine ei ole probleem Ise mõtlesin ka teha partition magicuga aga mul oli vana versioon 8.5 ja hakkas midagi CHS LBA sektorite kohta rääkima ja pakkus fixi mida tehes ei tunne vista win xp partitsiooni ära aga xp läheb käima küll sel partitsioonil. Vista jaoks on nüüd eraldi partition magic katsetan sellega ehk saab korda
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
30.12.2008 15:16:02
|
|
|
| smurfer kirjutas: |
vista all installid miskise osavama boot manageri, millega määrad ära teise OP süsteemi asukoha.  |
Vista BootPRO
|
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
30.12.2008 15:20:43
|
|
|
| tsitaat: |
Vista BootPRO thumbs_up.gif
|
hommikul just kasutasin seda aga selgus et recover partiotsioon on liiga väike xp jaoks ja on nüüd vaja teha resize
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
31.12.2008 11:42:03
|
|
|
UAC on maas ja nüüd iga startupiga security center karjub, kuidas vaigistada seda?(notification area's on ikoon ja selle juures tekst et blabla security issues blabla)
Tegin Vistale suhteliselt väikese tweagi, nüüd sööb 200mb vähem mälu(1.05GB pealt 860MB peale idles)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
31.12.2008 12:14:12
|
|
|
00bandiit0, kliki kilbipeale ja security centeris on vasakul tulbas all kiri change the way bla bla..
sealt saad määraat mille puhul ta karjub ja mille puhul mitte
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
02.01.2009 18:36:08
|
|
|
| Mida see siis tähendab? Kui mul sahtlis vedeleb paar OEM siis peale 31.01.2009 enam aktiveerida mõne vanema arvuti peal ei saa
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
02.01.2009 18:56:40
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Mida see siis tähendab? Kui mul sahtlis vedeleb paar OEM siis peale 31.01.2009 enam aktiveerida mõne vanema arvuti peal ei saa |
Loe eelmine postitus korralikult läbi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
05.01.2009 18:24:19
|
|
|
Kas keegi saaks soovitada mingit väga head Disk Defragment programmi, mis töötaks Vista 64bit peal? Ma tõesti ei leia...
Ja ka mingit laptop power management software'i, mis ka ühilduks 64-bitiga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
05.01.2009 18:27:57
|
|
|
| ArchMage kirjutas: |
Kas keegi saaks soovitada mingit väga head Disk Defragment programmi, mis töötaks Vista 64bit peal? Ma tõesti ei leia...
Ja ka mingit laptop power management software'i, mis ka ühilduks 64-bitiga. |
see disk defragment ei kõlba mis windowsiga kaasas on? mis pärast see halb siis on ? või mida sa hea all silmas pead ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ik2
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.04.2002
|
05.01.2009 18:55:54
|
|
|
[quote="ArchMage"]Kas keegi saaks soovitada mingit väga head Disk Defragment programmi, mis töötaks Vista 64bit peal? Ma tõesti ei leia...
Ja ka mingit laptop power management software'i, mis ka ühilduks 64-bitiga.[/quote]
http://www.auslogics.com/en/software/disk-defrag/faq
kasutan ja töötab kiiresti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
05.01.2009 21:31:37
|
|
|
| DyFendeX kirjutas: |
| ArchMage kirjutas: |
Kas keegi saaks soovitada mingit väga head Disk Defragment programmi, mis töötaks Vista 64bit peal? Ma tõesti ei leia...
Ja ka mingit laptop power management software'i, mis ka ühilduks 64-bitiga. |
see disk defragment ei kõlba mis windowsiga kaasas on? mis pärast see halb siis on ? või mida sa hea all silmas pead ? |
Ma ei arva, et ükski Windowsi enda utility parim oleks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
05.01.2009 21:36:53
|
|
|
| ArchMage kirjutas: |
| DyFendeX kirjutas: |
| ArchMage kirjutas: |
Kas keegi saaks soovitada mingit väga head Disk Defragment programmi, mis töötaks Vista 64bit peal? Ma tõesti ei leia...
Ja ka mingit laptop power management software'i, mis ka ühilduks 64-bitiga. |
see disk defragment ei kõlba mis windowsiga kaasas on? mis pärast see halb siis on ? või mida sa hea all silmas pead ? |
Ma ei arva, et ükski Windowsi enda utility parim oleks. |
seda kindlasti aga vabavara üldiselt pole kunagi hea, parima eest peab alati midagi plekkima
kui mida ma silmas pidasin ,et kas sul on mingeid halbu kogemusi selle windowsi enda disk defragment progrega? siis väldiks ka ise seda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Erx15
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008
|
05.01.2009 22:25:20
|
|
|
| Selline küsimus, et kas ma saaksin panna omale arvutisse buutimise ajaks 1 video, et nagu näitab buutimise ajal nende kirjade ja asjade asemel?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
05.01.2009 22:31:08
|
|
|
| Erx15 kirjutas: |
| Selline küsimus, et kas ma saaksin panna omale arvutisse buutimise ajaks 1 video, et nagu näitab buutimise ajal nende kirjade ja asjade asemel? |
ei saa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Fate
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
05.01.2009 23:03:39
|
|
|
Hei foorumlased!
Ei ole siin foorumis väga aktiivne, kuid loodan, et panin teemaga seekord täppi .)
Igatahes, probleem järgnev:
Ma jooksutan HP Compaq 6530b läpakat Vista Bussiness (32bit)i peal ning varem töötas Vegas hästi, ükskord aga ei läinud Vegas käima (viskas ette samal ajal Don't send/Send errori, kui laadis directX-i faile) otsisin küll probleemi, kuid kindlat vastust ei leidnud, seega arvasin, et viga DirectX-is. DirectX-i lasin ma suht folderist delete'ga ära ning regedit-s tõmbasin ka kõik DirectXi asjad ära. Nüüd, kui installisin Vegas 8 oli sama probleem, kuid sellele oli juba lahendus leitud internetis. Pärast seda läks Vegas 8.0 tööle, kuid vaatamata faktile soovin ma edasi töötada Vegas 7.0-iga (kus on mul pluginad, mugavused ja endale kõik käekohaseks tehtud juba..) Nüüd, kui soovin installida, ütleb arvuti, et mul on puudu DirectX.
Olen downloadinud uut 9.0 ja 10 versiooni nii microsofti lehelt, sinna on ka suunatud mind Intel DirectX* lehelt. Samuti ka midagi manuaalselt tõmmanud, 80MB suur. See ise installides installib peaaegu lõpuni ning siis viskab sama errori ette.
Error on järgnev: An internal system error occurred. Please refer to DXError.log and DirectX.log in your Windows folder to determine problem.
Kusjuures neist esimene .log fail üldse puudub.
Seega mure järgmine, et kuidas saada directX-i tööle, väga oleks vaja teha.
System Restore ma ei kasuta (pole pointe tehtud ja asi välja lülitatud) ning formatist pole ka väga huvitatud.
Ahjaa, graafikakaardil on Inteli sõnul kõige uuemad driverid, Mobile 4 Intel(R) seeria integreeritud kaardiga on tegu.
Igasugune abi on teretulnud, isegi 'Happy Uninstall DirectX'i sain proovida, kuid see ütles, et mul pole directX-i arvutis.
viimati muutis Fate 06.01.2009 00:12:37, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Fate
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
06.01.2009 00:49:08
|
|
|
| Fate kirjutas: |
Hei foorumlased!
Ei ole siin foorumis väga aktiivne, kuid loodan, et panin teemaga seekord täppi .)
Igatahes, probleem järgnev:
Ma jooksutan HP Compaq 6530b läpakat Vista Bussiness (32bit)i peal ning varem töötas Vegas hästi, ükskord aga ei läinud Vegas käima (viskas ette samal ajal Don't send/Send errori, kui laadis directX-i faile) otsisin küll probleemi, kuid kindlat vastust ei leidnud, seega arvasin, et viga DirectX-is. DirectX-i lasin ma suht folderist delete'ga ära ning regedit-s tõmbasin ka kõik DirectXi asjad ära. Nüüd, kui installisin Vegas 8 oli sama probleem, kuid sellele oli juba lahendus leitud internetis. Pärast seda läks Vegas 8.0 tööle, kuid vaatamata faktile soovin ma edasi töötada Vegas 7.0-iga (kus on mul pluginad, mugavused ja endale kõik käekohaseks tehtud juba..) Nüüd, kui soovin installida, ütleb arvuti, et mul on puudu DirectX.
Olen downloadinud uut 9.0 ja 10 versiooni nii microsofti lehelt, sinna on ka suunatud mind Intel DirectX* lehelt. Samuti ka midagi manuaalselt tõmmanud, 80MB suur. See ise installides installib peaaegu lõpuni ning siis viskab sama errori ette.
Error on järgnev: An internal system error occurred. Please refer to DXError.log and DirectX.log in your Windows folder to determine problem.
Kusjuures neist esimene .log fail üldse puudub.
Seega mure järgmine, et kuidas saada directX-i tööle, väga oleks vaja teha.
System Restore ma ei kasuta (pole pointe tehtud ja asi välja lülitatud) ning formatist pole ka väga huvitatud.
Ahjaa, graafikakaardil on Inteli sõnul kõige uuemad driverid, Mobile 4 Intel(R) seeria integreeritud kaardiga on tegu.
Igasugune abi on teretulnud, isegi 'Happy Uninstall DirectX'i sain proovida, kuid see ütles, et mul pole directX-i arvutis. |
Sain suhteliselt kodutööga tehtud, nimelt Vista peal ei saa directX10-lt directX9 peale minna ja just sellepärast see mäkra panemine toimub. Kui keegi NV-l ei leia tõelist moodust kuidas dX10 eemaldada, läheb formattimisele läpakas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
06.01.2009 00:51:10
|
|
|
| DyFendeX kirjutas: |
| ArchMage kirjutas: |
| DyFendeX kirjutas: |
| ArchMage kirjutas: |
Kas keegi saaks soovitada mingit väga head Disk Defragment programmi, mis töötaks Vista 64bit peal? Ma tõesti ei leia...
Ja ka mingit laptop power management software'i, mis ka ühilduks 64-bitiga. |
see disk defragment ei kõlba mis windowsiga kaasas on? mis pärast see halb siis on ? või mida sa hea all silmas pead ? |
Ma ei arva, et ükski Windowsi enda utility parim oleks. |
seda kindlasti aga vabavara üldiselt pole kunagi hea, parima eest peab alati midagi plekkima
kui mida ma silmas pidasin ,et kas sul on mingeid halbu kogemusi selle windowsi enda disk defragment progrega? siis väldiks ka ise seda. |
Ei, halbu kogemusi ei ole.
Aga see auslogics tegi töö ära ja enamatki.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
06.01.2009 01:08:23
|
|
|
| Fate, DirectX on süsteemne komponent, mis polegi ette nähtud eemaldamiseks. Oma kustutamiste ja registrinäppimistega keerasid sa süsteemi päris hoolega metsa poole. Kui sa just ei eksportinud kustutatud registriväärtusi, pole töövõime taastamine vaeva väärt ning lihtsam on nullist alustada ehk maakeeli format.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lawri
HV kasutaja
liitunud: 06.09.2007
|
06.01.2009 02:13:29
|
|
|
| DyFendeX kirjutas: |
| ArchMage kirjutas: |
| DyFendeX kirjutas: |
| ArchMage kirjutas: |
Kas keegi saaks soovitada mingit väga head Disk Defragment programmi, mis töötaks Vista 64bit peal? Ma tõesti ei leia...
Ja ka mingit laptop power management software'i, mis ka ühilduks 64-bitiga. |
see disk defragment ei kõlba mis windowsiga kaasas on? mis pärast see halb siis on ? või mida sa hea all silmas pead ? |
Ma ei arva, et ükski Windowsi enda utility parim oleks. |
seda kindlasti aga vabavara üldiselt pole kunagi hea, parima eest peab alati midagi plekkima
kui mida ma silmas pidasin ,et kas sul on mingeid halbu kogemusi selle windowsi enda disk defragment progrega? siis väldiks ka ise seda. |
Ise hakkasid Smart Defrag'i kasutama just selle pärast, et winowsi enda programm oli meeletult aeglane. Tundus nagu jääbki tegutsema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
06.01.2009 10:24:11
|
|
|
| Fate kirjutas: |
| Fate kirjutas: |
Hei foorumlased!
Ei ole siin foorumis väga aktiivne, kuid loodan, et panin teemaga seekord täppi .)
Igatahes, probleem järgnev:
Ma jooksutan HP Compaq 6530b läpakat Vista Bussiness (32bit)i peal ning varem töötas Vegas hästi, ükskord aga ei läinud Vegas käima (viskas ette samal ajal Don't send/Send errori, kui laadis directX-i faile) otsisin küll probleemi, kuid kindlat vastust ei leidnud, seega arvasin, et viga DirectX-is. DirectX-i lasin ma suht folderist delete'ga ära ning regedit-s tõmbasin ka kõik DirectXi asjad ära. Nüüd, kui installisin Vegas 8 oli sama probleem, kuid sellele oli juba lahendus leitud internetis. Pärast seda läks Vegas 8.0 tööle, kuid vaatamata faktile soovin ma edasi töötada Vegas 7.0-iga (kus on mul pluginad, mugavused ja endale kõik käekohaseks tehtud juba..) Nüüd, kui soovin installida, ütleb arvuti, et mul on puudu DirectX.
Olen downloadinud uut 9.0 ja 10 versiooni nii microsofti lehelt, sinna on ka suunatud mind Intel DirectX* lehelt. Samuti ka midagi manuaalselt tõmmanud, 80MB suur. See ise installides installib peaaegu lõpuni ning siis viskab sama errori ette.
Error on järgnev: An internal system error occurred. Please refer to DXError.log and DirectX.log in your Windows folder to determine problem.
Kusjuures neist esimene .log fail üldse puudub.
Seega mure järgmine, et kuidas saada directX-i tööle, väga oleks vaja teha.
System Restore ma ei kasuta (pole pointe tehtud ja asi välja lülitatud) ning formatist pole ka väga huvitatud.
Ahjaa, graafikakaardil on Inteli sõnul kõige uuemad driverid, Mobile 4 Intel(R) seeria integreeritud kaardiga on tegu.
Igasugune abi on teretulnud, isegi 'Happy Uninstall DirectX'i sain proovida, kuid see ütles, et mul pole directX-i arvutis. |
Sain suhteliselt kodutööga tehtud, nimelt Vista peal ei saa directX10-lt directX9 peale minna ja just sellepärast see mäkra panemine toimub. Kui keegi NV-l ei leia tõelist moodust kuidas dX10 eemaldada, läheb formattimisele läpakas. |
DX10 kui sellist ei saa eemaldada tõesti aga DX9 peal jooksma panna saab asju küll.Pole kindel kas see proge sul toetab seda aga võid ju proovida shortcutile target reale lõppu lisada tühik ja
EDIT:
3rd January 2009 - Fraps 2.9.8 Released
| tsitaat: |
2.9.8 - 3rd Jan 2009
- Fixed crash on installation for some users
- Fixed Fraps not working with Combat Arms
- Fixed counter not switching properly between multiple active 3D applications
- Fixed Fraps not detecting windowed games while monitoring DWM
- Systray icon now turns red while recording
- Minor optimizations and bug fixes
- Reduced memory footprint of 64-bit version of Fraps |
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
06.01.2009 21:53:23
|
|
|
tere,
mul on sellinne probleem,et mõningad ajad tagasi sai ostetud 2 arvutit(eri aegadel eri firmadest)mõlemal oli ilusti vista cd key peale kleebitud ja hinnas sees.kuid nüüd,kui olks vaja format teha,selgus,et tegelikult plaati poest kaasa ei saanudki. kuna arvutid on firma nimele registreeritud,siis originaal tarkvara on vaikimisi kohustuslik:P
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
06.01.2009 22:00:11
|
|
|
| Sikuta korralikust kohast OEM versioon alla või osta poest OEM installi meedia ja kasuta edasi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
06.01.2009 22:11:47
|
|
|
| tsitaat: |
Sikuta korralikust kohast OEM versioon alla või osta poest OEM installi meedia ja kasuta edasi.
|
mis oleks see korralik koht ja kui palju maksab oem installimeedia, loodame et mitte uue litsentsi hinnaga
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
07.01.2009 00:05:44
|
|
|
| teretalv kirjutas: |
| tsitaat: |
Sikuta korralikust kohast OEM versioon alla või osta poest OEM installi meedia ja kasuta edasi.
|
mis oleks see korralik koht ja kui palju maksab oem installimeedia, loodame et mitte uue litsentsi hinnaga |
Sõnastame siis teistmoodi - saa kellegi usaldusväärsega kokkuleppele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
07.01.2009 01:03:12
|
|
|
niiet pmst ma sain üle mõlema arvuti ostmisega?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
loser
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2006
|
07.01.2009 01:36:38
|
|
|
| ozooner kirjutas: |
| mõlemal oli ilusti vista cd key peale kleebitud ja hinnas sees. |
Seega Vista arve peal olemas ja litsentsikleebis arvutil. Muidugi ebamugav et nüüd vaja installmeediat laenata,kuid see ei ei tohiks küll piraatlus olla ja seega ei saa rääkida ka ülesõitmisest. Ostes OS´i me maksamegi eelkõige litsentsi eest.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=326453 -vastav teema kah,seal vähe targem jutt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
07.01.2009 01:50:54
|
|
|
| ozooner, kasutad küll võõrast installimeediat, kuid paigaldamisel sisestad enda originaalvõtme.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
07.01.2009 02:53:38
|
|
|
Olen päris veendunud et kui sa ei saanud arvuti ostmisel kaasa füüsilist meediat, siis on nendel arvutitel olemas recovery partitsioon, kust saad Vista koos draiverite ja kohustusliku bloatwarega uuesti peale lasta. Mitte keegi ei kohusta tootjat panema OEM eelinstallitud tarkvaraga kaasa füüsilist meediat. Vastupidi, tänapäeval suurtootjad seda just reeglina ei tee.
Mina ei ole igal juhul veel kohanud arvutit kus pole ei ühte ega teist...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
07.01.2009 14:07:40
|
|
|
Nii Dell D820 kui ka XPS 1530 oli füüsiline meedia kaasas ja ka eraldi recovery part tehtud 8)
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
07.01.2009 18:43:39
|
|
|
| sulomile kirjutas: |
| Nii Dell D820 kui ka XPS 1530 oli füüsiline meedia kaasas ja ka eraldi recovery part tehtud 8) |
Mõlemad on kallid seeriad, seetõttu ka pannakse rohkem kraami kaasa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
08.01.2009 07:51:20
|
|
|
| vortex kirjutas: |
Olen päris veendunud et kui sa ei saanud arvuti ostmisel kaasa füüsilist meediat, siis on nendel arvutitel olemas recovery partitsioon, kust saad Vista koos draiverite ja kohustusliku bloatwarega uuesti peale lasta. Mitte keegi ei kohusta tootjat panema OEM eelinstallitud tarkvaraga kaasa füüsilist meediat. Vastupidi, tänapäeval suurtootjad seda just reeglina ei tee.
Mina ei ole igal juhul veel kohanud arvutit kus pole ei ühte ega teist... |
tõepoolest hp läpakal on olemas hp recovery partitsioon(teisel on data a system,seega ple)gogeldasin natuke,kuid ei saanud aru,et kuidas ma sellega windowsi uuesti peale lasta saan?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
08.01.2009 10:35:34
|
|
|
| Käivitamisel peaks ta andma vastava valiku kas eraldi buutimise valikuna või F8 vajutades ja lisavalikuna seal menüüs.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
deathtrap
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2006
|
08.01.2009 15:35:44
|
|
|
Nii probleem...Vista Ultimate virutab kõvaketta mälu kuhugi . Kuna kõvaketas niigi pisike 120gb, siis iga väike gigakene on minu jaoks oluline. Nii probleemist siis, vabaruumi oli umbes 10gb, sai tõmmatud üks film(700mb) ja opsti kõvaketas täis alles jäi ainult 900mb 10 gb . See juba pikema ajaline probleem, aga enne ei härinud see nii palju, said jälle dvd kirjutatud ja asi jälle kontrolli all.
See geiss ka veel, et ta on nii hea, et vahel annab ka tagasi midagi, nt tead, et ruumi eriti pole, vaatad siis, laksti mõni giga juurde siginenud. Oskab keegi aidata ja seletada, mis toimub?
Ärge siis näkku päris lööge, kui pointless postitus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
08.01.2009 15:38:32
|
|
|
deathtrap, Disc claen Up on tehtud,sealt saab kustutada kõik selle sodi mida vista nö. mustadeks päevadeks kõrvale paneb
my compu ja parem klikk HDD peal ning properties
|
|
| tagasi üles |
|
 |
deathtrap
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2006
|
08.01.2009 15:41:10
|
|
|
Kõik on tehtud discclean up, seda ma pean üle päeva tegema, kuna kõvaketas täis. CC cleaneriga ka lasen pidevalt üle, aga tagasi saan mõni sada mb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|