|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
30.12.2008 00:16:18
|
|
|
a1, sinusuguste pärast pean manuaali lugema...
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
30.12.2008 00:18:37
|
|
|
| korsten kirjutas: |
a1, sinusuguste pärast pean manuaali lugema...  |
korsten aga tegelt ka, kui su telekal usb auku pole siis mis sa ise arvad kuidas sa seda fw faili sinna saad? vaevalt su telekal siis bluetooth-ki on või infrapuna peale loodad ve:D
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
30.12.2008 00:25:15
|
|
|
on usb... oletasin, et äkki RS-232C kaudu.
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
30.12.2008 00:26:01
|
|
|
| korsten kirjutas: |
| on usb... oletasin, et äkki RS-232C kaudu. |
selle kohta ei oska ma midagi öelda, uuri googlest, saad kindlasti 5 mintiga endale vastuse. ning ennem võid uurida kas su teleka tootja üldse on su telekale FW teinud vms. kui sul mingi 90 a must-valge telekas on siis pole sul küll midagi loota
viimati muutis Aivar88 30.12.2008 00:27:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
30.12.2008 00:26:21
|
|
|
| DyFendeX kirjutas: |
| darkside kirjutas: |
| DyFendeX kirjutas: |
| jesus99 kirjutas: |
hehe, philipsi omanikud ärge uuendage oma tv hetkel... sai uuendatud ja nüüd selline asi et hommikuti tööle pannes ei toimi ükski nupp ja aitab ainult juhtme välja tõmbamine... Servis soovitas teleka neile viia, krt ootan veidi võibolla tuleb uuem tarkvara välja...
Ega kellelgi ei ole vanemat update arvutis alles? Prooviks sellega... Viimane mis on vigane on 000.064.070.001 |
õnneks ma ei pannud viimast kuna viimases polnud mingeid olulisi updatesid, küll aga panin selle mis ~2 kuud vana on kus picture flickering vms ära parandati ja pilt tiba sujuvam kohati .
mul see vanem update fail alles, kui tahad võin kuskil saata või uppida aga kus ma ei tea ... zone ei saa 25.8mb võtab, zones 25 max
või kui tabasalu tuled võin koos mälupulgaga laenata, pärast pead tagasi ka tooma :p |
kust neid uuendusi saate võin ruumi anda faili jaoks, kui mind natuke valgustate...
küsib 32PFL7762D/12 omanik, kes pole teleka ostmisest saadik midagi uuendanud  |
philipsi lehelt, valid enda telku mudeli ja seal support ning download jne. proovisin linki anda aga miskipärast su telku mudeli peale vajutades tuleb page load error |
ehk sikutad mulle lausa ära no ma mitte ei saa aru sellest leheküljest
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
30.12.2008 00:29:01
|
|
|
| darkside kirjutas: |
| DyFendeX kirjutas: |
| darkside kirjutas: |
| DyFendeX kirjutas: |
| jesus99 kirjutas: |
hehe, philipsi omanikud ärge uuendage oma tv hetkel... sai uuendatud ja nüüd selline asi et hommikuti tööle pannes ei toimi ükski nupp ja aitab ainult juhtme välja tõmbamine... Servis soovitas teleka neile viia, krt ootan veidi võibolla tuleb uuem tarkvara välja...
Ega kellelgi ei ole vanemat update arvutis alles? Prooviks sellega... Viimane mis on vigane on 000.064.070.001 |
õnneks ma ei pannud viimast kuna viimases polnud mingeid olulisi updatesid, küll aga panin selle mis ~2 kuud vana on kus picture flickering vms ära parandati ja pilt tiba sujuvam kohati .
mul see vanem update fail alles, kui tahad võin kuskil saata või uppida aga kus ma ei tea ... zone ei saa 25.8mb võtab, zones 25 max
või kui tabasalu tuled võin koos mälupulgaga laenata, pärast pead tagasi ka tooma :p |
kust neid uuendusi saate võin ruumi anda faili jaoks, kui mind natuke valgustate...
küsib 32PFL7762D/12 omanik, kes pole teleka ostmisest saadik midagi uuendanud  |
philipsi lehelt, valid enda telku mudeli ja seal support ning download jne. proovisin linki anda aga miskipärast su telku mudeli peale vajutades tuleb page load error |
ehk sikutad mulle lausa ära no ma mitte ei saa aru sellest leheküljest  |
mul arvutis ainult enda teleka oma 37pfl7603d ... ja nagu ma juba ütlesin ei saa mina seda teise mudeli FW seal philipsi lehelt kätte, lööb page errorit koguaeg.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
30.12.2008 00:35:18
|
|
|
| DyFendeX kirjutas: |
| korsten kirjutas: |
| on usb... oletasin, et äkki RS-232C kaudu. |
selle kohta ei oska ma midagi öelda, uuri googlest, saad kindlasti 5 mintiga endale vastuse. ning ennem võid uurida kas su teleka tootja üldse on su telekale FW teinud vms. kui sul mingi 90 a must-valge telekas on siis pole sul küll midagi loota  |
http://www.elmaks.ee/index.php?id=tooted&product_act=show_product&product_id=3250
krt, see peaks ikka värviline olema... nõks uuem ka kui 90-ndatest.
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
30.12.2008 00:38:14
|
|
|
| korsten kirjutas: |
| DyFendeX kirjutas: |
| korsten kirjutas: |
| on usb... oletasin, et äkki RS-232C kaudu. |
selle kohta ei oska ma midagi öelda, uuri googlest, saad kindlasti 5 mintiga endale vastuse. ning ennem võid uurida kas su teleka tootja üldse on su telekale FW teinud vms. kui sul mingi 90 a must-valge telekas on siis pole sul küll midagi loota  |
http://www.elmaks.ee/index.php?id=tooted&product_act=show_product&product_id=3250
krt, see peaks ikka värviline olema... nõks uuem ka kui 90-ndatest. |
peaks jah olema.. aga kas ka on tead ainult sina anyway uuri shapri kodukalt kuskilt supporit alt vms , kas leiad enda mudelile firmware faili või ei leia
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arrow
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2004
|
30.12.2008 02:35:21
|
|
|
| Kas kellelgi on kogemusi Starmani digiboxiga? Huvitab nimelt see, kas digiboxi kasutamine nõuab ka kahe puldi kasutamist, või saab ainult teleka puldiga hakkama?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
30.12.2008 02:46:06
|
|
|
Millist boxi sa silmas pead?
Starmanil on kaablivõrgus kasutamiseks 4 erinevat boxi kasutusel ja DVB-T/ZoomTV jaoks 2 erinevat...
Harilikult peab teleri sisse/välja lülitamiseks teleri pulti kasutama, kanalivahetuse ja helitugevuse eest hoolitseb boxi pult.
Odavama zoomboxi puldil on ka mõnede tuntumate tootjate telerite juhtimiseks piiratud võimalus.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
30.12.2008 02:50:49
|
|
|
Just nimelt: "piiratud"... Enam meeldiks mullegi see telekapuldi seadistamise võimalus sest boxi juhtimine on lihtsam (vähem operatsioone nõudvam) kui teleka...
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arrow
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2004
|
30.12.2008 05:17:53
|
|
|
Ma mõtlen DVB-T. Kahte pulti kasutada küll ei viitsiks, enne võtaks teleka millel juba DVB-T sees. See vist lahendaks kahe puldi probleemi
Edit: DVB-T asemel mõtlesin ikka DVB- C (mul ju Starmani kaabel)
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raix
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2001
|
30.12.2008 10:22:09
|
|
|
| korsten kirjutas: |
| DyFendeX kirjutas: |
| korsten kirjutas: |
| on usb... oletasin, et äkki RS-232C kaudu. |
selle kohta ei oska ma midagi öelda, uuri googlest, saad kindlasti 5 mintiga endale vastuse. ning ennem võid uurida kas su teleka tootja üldse on su telekale FW teinud vms. kui sul mingi 90 a must-valge telekas on siis pole sul küll midagi loota  |
http://www.elmaks.ee/index.php?id=tooted&product_act=show_product&product_id=3250
krt, see peaks ikka värviline olema... nõks uuem ka kui 90-ndatest. |
See on nii uus mudel, et sellele pole veel mingeid uuendusi.
Kui uuendusi ootad, siis jälgi seda lehte, seal on Downloads. Hetkel pakutakse ainult Operation manuali ja pilti telekast.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
30.12.2008 23:22:27
|
|
|
| Kas keegi on suutnud panna oma televiisori HDMI sisendist tuleva DD või DTS audio läbi SPDIF mõnele välisele seadmele saatma? 2 kanalit liigub kenasti 5.1 ei mingi trikiga.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
30.12.2008 23:28:58
|
|
|
Hea küsimus... Tavaliselt niipidi ei ühendata. Ikka enne video+heli ressi ja siis pilt edasi. HDMI pildiga on raskem kuna mina isiklikult ei ole näinud HDMI toega ressi (ausalt öeldes pole uuemaid vaadanud ka). Palju sul neid seadmeid telekasse läheb? Mul arvuteid 2 tk (läppar stereo pulkade otsas ja lauakas optilisega otse ressi, video läheb ühel vga-ga ja dvi-ga kaardilt otse telekasse)
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
30.12.2008 23:37:09
|
|
|
| korsten kirjutas: |
| Hea küsimus... Tavaliselt niipidi ei ühendata. Ikka enne video+heli ressi ja siis pilt edasi. HDMI pildiga on raskem kuna mina isiklikult ei ole näinud HDMI toega ressi (ausalt öeldes pole uuemaid vaadanud ka). Palju sul neid seadmeid telekasse läheb? Mul arvuteid 2 tk (läppar stereo pulkade otsas ja lauakas optilisega otse ressi, video läheb ühel vga-ga ja dvi-ga kaardilt otse telekasse) |
Ilma HDMI-ta (tõsiseltvõetavaid) AV-receivereid polegi vist enam.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
30.12.2008 23:39:59
|
|
|
| korsten kirjutas: |
| Hea küsimus... Tavaliselt niipidi ei ühendata. Ikka enne video+heli ressi ja siis pilt edasi. HDMI pildiga on raskem kuna mina isiklikult ei ole näinud HDMI toega ressi (ausalt öeldes pole uuemaid vaadanud ka). Palju sul neid seadmeid telekasse läheb? Mul arvuteid 2 tk (läppar stereo pulkade otsas ja lauakas optilisega otse ressi, video läheb ühel vga-ga ja dvi-ga kaardilt otse telekasse) |
Minu audiosüsteem HDMId ei toeta ja optilised sisendid on ka täis. Teleka HDMIsse läheb praegu arvuti ja PS3 ja telekast läheb spdif audiosüsteemi. Jube mugav oleks kui 5.1 signaali saaks kuidagi teleka väljundisse saada. Ega vist ei ole muud lahendust kui peab mingeid üleminekuid või hargnemisi aretama hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
30.12.2008 23:40:30
|
|
|
Praktiliselt kõik uued resiiverid on HDMI toega, korralikel tegijatel vähemalt. Samuti on näiteks Blu-Ray filmide Dolby Digital TrueHd ja DTS Master Audio nii suure mahuga et neid saab edastada ainult üle HDMI, mitte aga üle SPDIF´i.
Ja HDMI toega ressivveri puhul ühendatakse just nii nagu korsten kirjeldas. Seadmest üks HDMI resiiverisse ja sealt teine telerisse.
Mina näiteks pidin Xboxi heli vedama aga just niipidi et HDMI´ga telerisse ja sealt analoogväljundiga võimu sest Microsofti ahne poliitika ei lase ilma kalli spetsjuhtmeta korraga HDMI ja tavalist kaablit kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
30.12.2008 23:49:09
|
|
|
| vortex kirjutas: |
Praktiliselt kõik uued resiiverid on HDMI toega, korralikel tegijatel vähemalt. Samuti on näiteks Blu-Ray filmide Dolby Digital TrueHd ja DTS Master Audio nii suure mahuga et neid saab edastada ainult üle HDMI, mitte aga üle SPDIF´i.
Ja HDMI toega ressivveri puhul ühendatakse just nii nagu korsten kirjeldas. Seadmest üks HDMI resiiverisse ja sealt teine telerisse.
Mina näiteks pidin Xboxi heli vedama aga just niipidi et HDMI´ga telerisse ja sealt analoogväljundiga võimu sest Microsofti ahne poliitika ei lase ilma kalli spetsjuhtmeta korraga HDMI ja tavalist kaablit kasutada. |
krt, ma küll ei viitsi iga uue ühenduse pärast kogu kremplit ringi pista. 7.1 käib küll. Küll tulevad uuemad ja vägevamad formaadid varsti
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
30.12.2008 23:51:13
|
|
|
| HDMI tugi neil on aga odavma otsa ressid ei saa HDMI kaudi heli kätte millegi pärast- peab ikka lisakaableid vedama.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
31.12.2008 00:19:57
|
|
|
| vortex kirjutas: |
| Praktiliselt kõik uued resiiverid on HDMI toega, korralikel tegijatel vähemalt. |
See ei olnud vastus minu küsimusele. Uue resiiveri ostmine ei ole eriti praktiline lahendus. Optical to coaxial konverter maksab 300 krooni uus ressiiver 20K. Muidugi võib varsti neid kohtutäiturite käest poolmuidu saada aga ikkagi.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
31.12.2008 00:46:50
|
|
|
Tere.
Minul on järgmine probleem.
Elan paneelmajas, tuppa tuleb Starmani kaabel tv. Esikus on kolmik - üks kaabel läheb sisse ja kaks tuleb välja.
Sai ostetud Philipsi 32PFL7403H mudel. Telekal on MPEG2, MPEG4 ja DVB-T, DVB-C tugi olemas. Starmanist sai küsitud kaart ja lastud aktiveerida digi tv, mis kaabli kaudu telekasse jõuab. Conax'i kaardilugeja sai ka ostetud. Probleem on selles, et telekas ei saa aru, et digisignaal sisse tuleb. Milles võib probleem olla?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
31.12.2008 01:06:01
|
|
|
DVB-C tugi on siis kuskohas? Mul reviws silma ei hakanud Oled ikka kindel, et see on olemas?
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
31.12.2008 01:11:59
|
|
|
Proovi seadistada telekat erinevate riikide järgi (Germany, France).
Seejärel uus autootsing (aja kokkuhoiu mõttes võid teha ka manuaalse 666MHz peal)
Kasuks tuleb ka pärast otsingut restart telekale.
Selle mudeliga toimib Starmani kaabeldigi 100% koos Conaxiga.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
31.12.2008 01:37:14
|
|
|
Riigiks tuleks valida Soome. Aga väga oluline on muuta ära muuta symbolrate. Ma ei mäleta praegu peast kuskohast see täpselt käis, kuskil installi menüü all on. Vist midagi sellisr et valid installi, siis kaabli, ja edasi on all ääres seaded, aga võin ka eksida...
Vaikimisi on symbolrate 6900, Starmani kaabeldigi puhul tuleb see muuta 6875 peale. Kui see on tehtud siis peaks automaatotsing ilusti kõik kanalid üles leidma
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxtor1
HV veteran

liitunud: 06.02.2007
|
31.12.2008 01:48:09
|
|
|
| tsitaat: |
Selle mudeliga toimib Starmani kaabeldigi 100% koos Conaxiga.
|
Sellel isendil 37'' teisendit ka on mis kindlasti Starmaniga hakkama saab ? Mis hind olla võiks ?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
31.12.2008 01:58:49
|
|
|
37PFL7403H, 15000-19000kr sõltuvalt kust osta.
Uuemad Sony´d saavad ka Starmani kaabeldigiga ilusti läbi
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
31.12.2008 15:29:14
|
|
|
| vortex kirjutas: |
Riigiks tuleks valida Soome. Aga väga oluline on muuta ära muuta symbolrate. Ma ei mäleta praegu peast kuskohast see täpselt käis, kuskil installi menüü all on. Vist midagi sellisr et valid installi, siis kaabli, ja edasi on all ääres seaded, aga võin ka eksida...
Vaikimisi on symbolrate 6900, Starmani kaabeldigi puhul tuleb see muuta 6875 peale. Kui see on tehtud siis peaks automaatotsing ilusti kõik kanalid üles leidma |
Suurimad tänud! Sain sinu õpetuse järgi teleka tööle. Minu jaok on täiesti arusaamatu, kuidas peaks tavakasutaja sellise teleka häälestamisega hakkama saama.
_marek tänud ka sulle nõande eest.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bmw56
HV vaatleja
liitunud: 20.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
01.01.2009 16:13:47
|
|
|
| bmw56 kirjutas: |
| Oskab keegi soovitada 37 tollist Full HD Lcd mille hind on kuni 13000.- |
7 eek eelarve lõhki
TNT HD
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
02.01.2009 10:59:41
|
|
|
| a1, sellel mudelil jääb tarkvara nõrgaks, pildi parandus kehva poolne ja liiga algeline. Müra liiga palju. Pigem juba 7.seeria. Kas sisse ehitatud digitüüner on oluline?
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
02.01.2009 13:37:41
|
|
|
Plaan oli endale soetada 32" LCD Televiisor. Silm jäi pidama sellisel Philipsil.
Mida arvate, on oma hinda väärt? Hinnapiiriks siis ~ 10k.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
02.01.2009 13:48:39
|
|
|
| RaidoR kirjutas: |
Plaan oli endale soetada 32" LCD Televiisor. Silm jäi pidama sellisel Philipsil.
Mida arvate, on oma hinda väärt? Hinnapiiriks siis ~ 10k. |
Ei, osta parem see või ideaalne oleks see
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
02.01.2009 13:52:14
|
|
|
| ja need mis sa soovitasid, nendel kehtib ka eestis garantii?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
02.01.2009 14:52:22
|
|
|
| _marek kirjutas: |
| RaidoR kirjutas: |
Plaan oli endale soetada 32" LCD Televiisor. Silm jäi pidama sellisel Philipsil.
Mida arvate, on oma hinda väärt? Hinnapiiriks siis ~ 10k. |
Ei, osta parem see või ideaalne oleks see |
Uurin seda viimast, ehk leidub ka muudes poodides
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
02.01.2009 15:05:22
|
|
|
| Linnapea kirjutas: |
| ja need mis sa soovitasid, nendel kehtib ka eestis garantii? |
Kõigil Euroopa Liidus müüdud toodetel kehtib 24 kuud pretensioonide esitamise tähtaega.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
02.01.2009 15:19:55
|
|
|
kust ma saaks 22" Samsungi LCD'le seinakinnituse ? euronicsis mulle sobivat pole
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
02.01.2009 15:37:50
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
kust ma saaks 22" Samsungi LCD'le seinakinnituse ? euronicsis mulle sobivat pole  |
mis su samsungi LCD tagumise kinnituse mõõdud on?
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
02.01.2009 15:39:12
|
|
|
| smurfer, Vesa 100x100mm
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
02.01.2009 15:53:17
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
| smurfer, Vesa 100x100mm |
Panin PS'i mõned variandid
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
02.01.2009 19:21:51
|
|
|
täna ma nägin pärnu euronicsis dvd salvestajamängijat. millel karbil oli suurelt kirjas digitv tuner. see ju ei tähenda, et ta oleks ka digiboksi eest?
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
02.01.2009 19:28:36
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| täna ma nägin pärnu euronicsis dvd salvestajamängijat. millel karbil oli suurelt kirjas digitv tuner. see ju ei tähenda, et ta oleks ka digiboksi eest? |
Kas mitte tüüner eraldiseisva purgina ei olegi kõnekeeles digi-tv box?
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
02.01.2009 20:42:51
|
|
|
Vivas (Järvel nägin) on praegu 10 k-ga plasmad müügis (mingi jõulupakkumine). Keegi teab neist midagi täpsemalt?
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
02.01.2009 20:49:39
|
|
|
korsten, kirjutanud mudel üles siis oleks teadnud .
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
02.01.2009 23:50:21
|
|
|
krt, ma mudelit ei mäleta. sellepärast just uurisingi, et äkki on keegi veel märganud ja mudel meeles... HDReady oli , seda mäletan.
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
03.01.2009 16:21:44
|
|
|
sorry lolli küsimuse pärast aga on kaks Sharpi LCD-d.
Üks paar kuud tagasi ostetud 37" FullHD ja teine nädal tagasi ostetud 32" FullHD pill.
point on selles, et 37" oli pilt hea ja terav aga 32" ei saa asja vabsee teravaks.
kirjad ja pilt on kohati ikka suht jube udukogu. seda nii elioni digitv, soome kanalite kui ka dvd-dega.
vanema 37" sellist jama küll ei olnud, et teksti korralikult lugeda ei näe.
milles võib probleem olla? on see normaalne, et 32" fullhd on kehvema pildiga kui 37" fullhd?
krt isegi 32" vana hd ready sony pilt on selle uue sharpi omast teravam
mudel on siis LC-32X20E ja normaalse pildiga on LC-37X20E
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
03.01.2009 16:44:05
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
sorry lolli küsimuse pärast aga on kaks Sharpi LCD-d.
Üks paar kuud tagasi ostetud 37" FullHD ja teine nädal tagasi ostetud 32" FullHD pill.
point on selles, et 37" oli pilt hea ja terav aga 32" ei saa asja vabsee teravaks.
kirjad ja pilt on kohati ikka suht jube udukogu. seda nii elioni digitv, soome kanalite kui ka dvd-dega.
vanema 37" sellist jama küll ei olnud, et teksti korralikult lugeda ei näe.
milles võib probleem olla? on see normaalne, et 32" fullhd on kehvema pildiga kui 37" fullhd?
krt isegi 32" vana hd ready sony pilt on selle uue sharpi omast teravam
mudel on siis LC-32X20E ja normaalse pildiga on LC-37X20E |
uuem fw vb parandab miskit ? vaata ka mitu pixlit see väiksem on ning võrdle nende telkude featuure, ehk 37 pildi pildiparandus süsteem mida 32 puhul ei ole vms.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
03.01.2009 17:48:29
|
|
|
Mul ka 37" teler ja elion aga teksti teravuse kohta ei saa mitte midagi halba öelda (tekst on terav, nuriseda võib ülejäänud pildi kvaliteedi pärast). Pigem viga ühenduses/telekas/seadistustes.
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Joos
HV kasutaja
liitunud: 25.05.2002
|
05.01.2009 12:52:03
|
|
|
| _marek kirjutas: |
| RaidoR kirjutas: |
Plaan oli endale soetada 32" LCD Televiisor. Silm jäi pidama sellisel Philipsil.
Mida arvate, on oma hinda väärt? Hinnapiiriks siis ~ 10k. |
Ei, osta parem see või ideaalne oleks see |
Kuna ise otsin ka praegu 32" lcd ja vaatasin just seda esimest mudelit mis lingil. Mille poolest see teine parem oleks?
Kas need pillid suudavad mängida hd pilti nii, et ei teki jõnkse sisse?
Algul vaatasin 37" Panasonicu plasmat, aga kui nägin kuidas hd pildiga pildi sujuvus kadus, siis see pani mõtlema.
Mis oleks praegu turul olevatest 32" lcd teleritest parim valik? Ei pea olema full hd?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
05.01.2009 12:56:25
|
|
|
ee... millise HD pildiga (allikas ja seaded) Pana plasmal pildi sujuvus kadus?
vähemalt uuemad toetavad kõik ka 24Hz
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|