|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
29.12.2008 21:46:30
|
|
|
Just Seda ilmselt ei näegi..
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
29.12.2008 21:48:27
|
|
|
Mälude sees ei tohiks andureidki olla, nii et asi ei ole tarkvara taga kinni.
Näpp või mõni spetsiaalne aparaat abiks.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
29.12.2008 22:27:08
|
|
|
Mul jookseb vist kuu aega juba 24/7 ilma jahutuseta mälud. Katsudes pole kuumgi.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
29.12.2008 22:29:26
|
|
|
Ma ka siis homsest Ati 4870 1gb omanik
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
29.12.2008 22:29:44
|
|
|
Mälud tegelikult ei vaja jah jahutust vähemalt 4800 kaartide peal , kuigi paha see ei teeks .
Muidu jah mälukontrolleri temp 93C on jah normaalne , ning midagi halba see kaardile ei tee .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
29.12.2008 22:30:00
|
|
|
Sul 4850 temal aga 4870 Tavalised mälud tõesti ei vaja mingit asj sinna peale,kuid usun,et see GDDR5 on veitsa kuumem
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
29.12.2008 22:33:40
|
|
|
| haldo kirjutas: |
Ma ka siis homsest Ati 4870 1gb omanik  |
JESS.
Aga mälude tembi pärast ei tasuks muretseda, kuna 4870 ju GDDR5 mis on niigi suht jahe.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
29.12.2008 22:34:48
|
|
|
omgwtf, mul nagu oleks vahepeal silma jäänud , et keegi jooksutas HD 4870 ilma mäluradikateta ilma probleemideta , aga võibolla mu mälu kah petab .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
29.12.2008 22:36:44
|
|
|
Võibolla tõesti ei ole kursis selle GDDR5ga
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
29.12.2008 22:37:11
|
|
|
Kaart hakkas lihtsalt mängu ajal imelikku häält tegema Core temp oli korras aga see mälu asi oli 93C. Siis on hästi kui korras on, tänud vastuste eest.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
30.12.2008 00:03:07
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
omgwtf, mul nagu oleks vahepeal silma jäänud , et keegi jooksutas HD 4870 ilma mäluradikateta ilma probleemideta , aga võibolla mu mälu kah petab . |
Pani vets muigama
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
30.12.2008 00:06:23
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
omgwtf, mul nagu oleks vahepeal silma jäänud , et keegi jooksutas HD 4870 ilma mäluradikateta ilma probleemideta , aga võibolla mu mälu kah petab . |
Ega need mälud nii kuumad pole, ei tohiks midagi hullu juhtuda.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
30.12.2008 00:17:02
|
|
|
miks üldse selline problemaatika HD4870 mälude suhtes? Ise ei ole viitsinud uusi enda nikitsetud radikaid peale panna ja jookseb juba mitmendat nädalat ilma mäluradikateta.
Gddr5 on jahe kivi ja vähemalt minu kaardil lähevad ka peale pikemat mängimist kergelt soojaks. Jahutus S1 kus peal 120mm vent mis puhub ilusti veel mäludele peale ka. Mul jääb see Mem I/O max ~70C* kanti. Ainuke temperatuur mille pärast HD4K seeria puhul muretseda on imo VRM kivikesed
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
30.12.2008 00:46:09
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| haldo kirjutas: |
Ma ka siis homsest Ati 4870 1gb omanik  |
JESS.
Aga mälude tembi pärast ei tasuks muretseda, kuna 4870 ju GDDR5 mis on niigi suht jahe. |
Miks peab asja ostes üldse hakkama selliste asjade pärast muretsema? Mul on jupp aega juba ka masinas 1gb hd4870, panin masinasse ja vsjoo. Milleks hakata pabistama igast asjade pärast. Garantii on nagunii 3 aastat (ok osadel tootjatel on 2 aastat), läheb katki siis läheb, saab ju uue asemele. Korpusel mul muidugi on küll 6 ventikat ja seda enamasti kuuma suve jaoks. Pigem jätta nii nagu on kui hakata ise lahti kõike kruvima ja proovima asju mida pole varem ära teinud (jahutust/pastat vahetama) ning sellega on palju suurem oht kaart ära lõhkuda
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
30.12.2008 00:54:10
|
|
|
SurfData, miks? Sellepärast näiteks, et def. jahutus HD4870 seerial suht saast ning VRM kivikesed lähevad VÄGA kuumaks ning @ ~127C* pidi kaart ennast automaatselt välja lülitama. Ei ole just meeldiv või mis?
e: ja enamustel tavakasutajatel ei ole sellistes kogustes tuulikuid masinas nagu sinul. On inimesi kes tahavad vaikset arvutit.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
30.12.2008 00:59:18
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
SurfData, miks? Sellepärast näiteks, et def. jahutus HD4870 seerial suht saast ning VRM kivikesed lähevad VÄGA kuumaks ning @ ~127C* pidi kaart ennast automaatselt välja lülitama. Ei ole just meeldiv või mis?
e: ja enamustel tavakasutajatel ei ole sellistes kogustes tuulikuid masinas nagu sinul. On inimesi kes tahavad vaikset arvutit. |
pole tuulikud, vaiksed ventikad on. Ning inimene kes tahab vaikset arvutit ei osta kanget mängurikaarti vaid eee boxi vms asja Või kui tahab kanget ja VAIKSET mänguri masinat siis tuleb kõvasti investeerida vaiksesse korpusesse, mürasummutamisse jms ning see on juba teine teema.
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
30.12.2008 01:01:59
|
|
|
krt jah kusagil sealkandis on asi end välja lülitanud jah
mul istub video ventikas system fan pesas ja ma pole viitsinud sensor juhet välja rebida. igatahes kui cmosi nullida, asi hakkab automaatselt pöördeid regullima ning asi pangestub mõne minutiga.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
30.12.2008 01:15:49
|
|
|
| SurfData kirjutas: |
| CorsairX kirjutas: |
SurfData, miks? Sellepärast näiteks, et def. jahutus HD4870 seerial suht saast ning VRM kivikesed lähevad VÄGA kuumaks ning @ ~127C* pidi kaart ennast automaatselt välja lülitama. Ei ole just meeldiv või mis?
e: ja enamustel tavakasutajatel ei ole sellistes kogustes tuulikuid masinas nagu sinul. On inimesi kes tahavad vaikset arvutit. |
pole tuulikud, vaiksed ventikad on. Ning inimene kes tahab vaikset arvutit ei osta kanget mängurikaarti vaid eee boxi vms asja Või kui tahab kanget ja VAIKSET mänguri masinat siis tuleb kõvasti investeerida vaiksesse korpusesse, mürasummutamisse jms ning see on juba teine teema. |
Antud juhul ei räägi me korpuse jahutamisest ja vaiksemaks muutmisest vaid konkreetsest HD4870 probleemist nimega "VRM temperatuurid ja
arvuti shutdown peale mõningast mängimist". Selle probleemi ilmselgeks põhjustajaks on stock jahuti imo. Korpusesse tiivikute lisamine seda probleemi ei lahenda.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
30.12.2008 08:15:36
|
|
|
stock jahutusega ei lähe elusees kaart nii kuumaks nagu mõni siin väita üritab.
kui läheb siis on ise fani käpitud, kaart vigane või soft valetab.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
30.12.2008 09:07:32
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
stock jahutusega ei lähe elusees kaart nii kuumaks nagu mõni siin väita üritab.
kui läheb siis on ise fani käpitud, kaart vigane või soft valetab. |
stock jahutusega ei lähe elusees kaart nii kuumaks nagu mõni siin väita üritab.
kui läheb siis on savisaar süüdi,päikesevarjutus või vene vandenõu
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
30.12.2008 10:13:19
|
|
|
kui läheb siis kaart lihtsalt ahi... endal läks stock kuumemaks kui see "S1+120mm + punane stock raam" variant mida kasutan. Ei käppinud alguses mingit venti vms asju. Vent undas kah stockis nii et pidi pidevalt voluumi nuppu käppima.
kellelgi muidu mingit normaalset VRM radikat ei üle ei juhtu olema 4870 tarvis? Oskab öelda keegi palju selle Club3D OC editioni kaardil VRM tempid on selle pisikese radikaga ?
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onufred
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2004
|
30.12.2008 10:31:28
|
|
|
Sai ka siis endale ostetud see 4870 1gb oc 3d club kaart ja võrreldes vana 3870 nega teeb ikka loomamoodi häält ja samas kui vent maha keerata siis hakkab üle kuumenema,et ehk oskab keegi soovitada mõnda vaiksemat jahutust, praegune käib tõsiselt närvidele, sai hetkel lahenduseks tehtud 2 profiili ühel vent ja clockid maas,et win keskonnas töötab ilusti
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
30.12.2008 10:36:59
|
|
|
| Accelero S1 + vaikne 120mm vent oleks vist kõige mõistlikum lahendus.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
30.12.2008 13:07:46
|
|
|
Kelle jaoks oluline, kelle jaoks mitte
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
30.12.2008 14:24:03
|
|
|
Kas kellelgi on olnud vajadust kaart tõsta teise PCI-E pessa.Ega see perfi ei muuda Krt x2 nii suur et OCZ mälujahutus ei mahu peale.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
30.12.2008 14:27:35
|
|
|
Mis sa jahutad sellest mälust kui ta jookseb @ def sul? Pole vaja mingit käkki sinna jahutama peale def kiirusel.
Kuigi X48 X38 platega ei tohks see kaardi nihutamine perfi muuta Proovi ära
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
30.12.2008 14:50:11
|
|
|
| su mobol pole vahet kummas pesas see kaart istub
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
30.12.2008 14:50:40
|
|
|
Prose on sul E8600 kordaja 10x ja jookseb@ 4.5ghz=450fsbx2@900 Seega jooksevb isegi alla oma def kiiruse Pole vaja mingit coolerit peale ja jäta kaart 1. pessa.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
30.12.2008 14:57:10
|
|
|
No ikkagi alla oma kiiruse@ 1000vs1066
tegetl see pole see teema siin..
Said vastuse ka juba,et võid tõsta kaardi teise pessa nagu Winterwind, mainis,kuigi mina ei näe põhjust selel cooleril mida sa sinna üritad aretada neid rame jahutama ja jätaks asj nagu on kaart 1. pesas ja mälud nagu nad on.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
30.12.2008 15:01:01
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
No ikkagi alla oma kiiruse@ 1000vs1066
tegetl see pole see teema siin..
Said vastuse ka juba,et võid tõsta kaardi teise pessa nagu Winterwind, mainis,kuigi mina ei näe põhjust selel cooleril mida sa sinna üritad aretada neid rame jahutama ja jätaks asj nagu on kaart 1. pesas ja mälud nagu nad on. |
Samas õigus jah Hetkel nagunii rohkem ei kella. Kuigi jahutus vedeleb nurgas siis mõtlesin et võiks aga samas teine vent puhub otse peale ja katsudes on nad päris jahedad
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
31.12.2008 13:31:22
|
|
|
link :: The Foundry Company to Make GPUs, To Accept Designs from Other Manufacturers Soon
Spoiler 
| tsitaat: |
At the AMD Analyst Day event, AMD indicated in its presentations that The Foundry Company, a manufacturing company formed from the assets of AMD with the intestments of ATIC under the AssetSmart program, would in the future become an independent foundry company accepting foundry partnerships from companies apart from its one largest customer, AMD. The move would keep the newly formed company profitable and competitive with other Asian foundry companies.
In the same presentation, AMD also indicated that eventually it would assign manufacturing of its ATI Radeon GPUs and chipsets, to The Foundry Company (TFC). Currently GPUs and chipsets are being manufacuted by foundry companies such as TSMC and UMC in Taiwan. This move would send a significant chunk of manufacturing to TFC. Sources tell ATI Forum.de that at FAB38 Dresden, a major manufacturing facility, installations of the 40nm bulk manufacturing node is in full-swing (not to be confused with 45nm SOI, on which K10.5 processors are built). Also there are indications of the facility accepting orders for manufacturing chips on the new node from other fab-less companies, an attempt to bring in profitability right from the start. |
Hakkab tulema 8)
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
31.12.2008 13:35:05
|
|
|
Huvitav millal AMD ATI kiipe tegema hakkab?
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
31.12.2008 13:49:21
|
|
|
| sellest ju artikkel rääkiski, et juba lükatakse liine üles
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
31.12.2008 16:50:52
|
|
|
see vana review vms? mix nii vanasi drivereid kasutavad
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
31.12.2008 17:00:34
|
|
|
Published by TheFrenchbird on 2008/12/27,a driverid tõesti vanad 8.9 Ehk kasutavd neid mis plaadil kaasas vms.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
31.12.2008 17:04:33
|
|
|
prantsusmaale pole veel jõudnud siis...
või juba teevad jooki seoes aastavahetusega ja täis peaga ei tule niisugune asi nagu uusim driver meeldegi..
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
recent
HV veteran

liitunud: 12.01.2004
|
01.01.2009 17:52:39
|
|
|
ega seal vahet pole, mul Dominatorid 1066, jooksevad Def'il siis tirisin ka ventid maha, kärisevad ja vigisevad ainult
kui kast on norm ventileeritud ja kuumaks ei lähe, siis võib maha võtta.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
02.01.2009 20:39:04
|
|
|
link :: Gigabyte Radeon HD 4850 1GB GV-R485OC-1GH review
Sellest kaardist polegi siin veel juttu olnud.
Imho on tegu igati püssi kaardiga.
Jahutus on by def tiba häälekas aga krt, 1GB mälu ja klokkub nagu loom.
| tsitaat: |
The default clock for this already overclocked 4850 is 700 MHz, we ended at 811 MHz.
The memory however was even more promising. ATI reference default is 1980 Mhz,
This card has 1980 MHz as well, yet we could push it towards 1195x2 = 2390 MHz
sustained memory bandwidth data rate. |
Ise saan ka paari nädala pärast ühe sellise enam kui hea hinnaga.
Eks millalgi tuleb siis arvatavasti asjale Accelero S1 selga ajada ja vaadata kuidas on.
Kui pole kõikse parem siis jätan endale veel hiljem saabuva Gigabyte HD4870 1GB.
Aga usun, et see 1GB HD4850 on enam kui küll
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
02.01.2009 22:48:56
|
|
|
On nüüdisajal sellest reaalset kasu kah ? Viimati veel 1Gb GDDR3 kaartide ajastul andis see pool giga lisamälu mingi ühe freimi keskmiselt juurde, kui sedagi. Hinnavahe aga 512 vs 1024 on ikka alati olnud utoopiline.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
02.01.2009 23:00:56
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
On nüüdisajal sellest reaalset kasu kah ? Viimati veel 1Gb GDDR3 kaartide ajastul andis see pool giga lisamälu mingi ühe freimi keskmiselt juurde, kui sedagi. Hinnavahe aga 512 vs 1024 on ikka alati olnud utoopiline. |
GTAIV on ikka sitaks kasu
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
02.01.2009 23:08:21
|
|
|
mitte ainult gta 4 ,tänapäeva mängud,tekstuurid lähevad nii suureks ja detailseks et jube. ja nu kui üle 20 tolli monitor siis juba ka see mõjutab
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
02.01.2009 23:15:05
|
|
|
| no mu lingil on näha, et isegi klokkimata on crysises kiirem kui HD4870 512MB..
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|