Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  ATi RV770 aka HD4K seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 210, 211, 212  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 29.12.2008 21:46:30 vasta tsitaadiga

Just thumbs_up.gif Seda ilmselt ei näegi..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 29.12.2008 21:48:27 vasta tsitaadiga

Mälude sees ei tohiks andureidki olla, nii et asi ei ole tarkvara taga kinni. icon_rolleyes.gif
Näpp või mõni spetsiaalne aparaat abiks. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 29.12.2008 22:27:08 vasta tsitaadiga

Mul jookseb vist kuu aega juba 24/7 ilma jahutuseta mälud. Katsudes pole kuumgi. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2008 22:29:26 vasta tsitaadiga

Ma ka siis homsest Ati 4870 1gb omanik icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2008 22:29:44 vasta tsitaadiga

Mälud tegelikult ei vaja jah jahutust vähemalt 4800 kaartide peal , kuigi paha see ei teeks .
Muidu jah mälukontrolleri temp 93C on jah normaalne , ning midagi halba see kaardile ei tee .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 29.12.2008 22:30:00 vasta tsitaadiga

Sul 4850 temal aga 4870 icon_wink.gif Tavalised mälud tõesti ei vaja mingit asj sinna peale,kuid usun,et see GDDR5 on veitsa kuumem icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 29.12.2008 22:33:40 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
Ma ka siis homsest Ati 4870 1gb omanik icon_biggrin.gif

JESS. icon_biggrin.gif

Aga mälude tembi pärast ei tasuks muretseda, kuna 4870 ju GDDR5 mis on niigi suht jahe.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2008 22:34:48 vasta tsitaadiga

omgwtf, icon_eek.gif mul nagu oleks vahepeal silma jäänud , et keegi jooksutas HD 4870 ilma mäluradikateta ilma probleemideta , aga võibolla mu mälu kah petab .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 29.12.2008 22:36:44 vasta tsitaadiga

Võibolla tõesti thumbs_up.gif ei ole kursis selle GDDR5ga icon_wink.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2008 22:37:11 vasta tsitaadiga

Kaart hakkas lihtsalt mängu ajal imelikku häält tegema icon_biggrin.gif Core temp oli korras aga see mälu asi oli 93C. Siis on hästi kui korras on, tänud vastuste eest. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 00:03:07 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
omgwtf, icon_eek.gif mul nagu oleks vahepeal silma jäänud , et keegi jooksutas HD 4870 ilma mäluradikateta ilma probleemideta , aga võibolla mu mälu kah petab .

Pani vets muigama icon_smile.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 30.12.2008 00:06:23 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
omgwtf, icon_eek.gif mul nagu oleks vahepeal silma jäänud , et keegi jooksutas HD 4870 ilma mäluradikateta ilma probleemideta , aga võibolla mu mälu kah petab .

Ega need mälud nii kuumad pole, ei tohiks midagi hullu juhtuda.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 30.12.2008 00:17:02 vasta tsitaadiga

miks üldse selline problemaatika HD4870 mälude suhtes? Ise ei ole viitsinud uusi enda nikitsetud radikaid peale panna ja jookseb juba mitmendat nädalat ilma mäluradikateta.
Gddr5 on jahe kivi ja vähemalt minu kaardil lähevad ka peale pikemat mängimist kergelt soojaks. Jahutus S1 kus peal 120mm vent mis puhub ilusti veel mäludele peale ka. Mul jääb see Mem I/O max ~70C* kanti. Ainuke temperatuur mille pärast HD4K seeria puhul muretseda on imo VRM kivikesed icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 30.12.2008 00:46:09 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
haldo kirjutas:
Ma ka siis homsest Ati 4870 1gb omanik icon_biggrin.gif

JESS. icon_biggrin.gif

Aga mälude tembi pärast ei tasuks muretseda, kuna 4870 ju GDDR5 mis on niigi suht jahe.


Miks peab asja ostes üldse hakkama selliste asjade pärast muretsema? Mul on jupp aega juba ka masinas 1gb hd4870, panin masinasse ja vsjoo. Milleks hakata pabistama igast asjade pärast. Garantii on nagunii 3 aastat (ok osadel tootjatel on 2 aastat), läheb katki siis läheb, saab ju uue asemele. Korpusel mul muidugi on küll 6 ventikat ja seda enamasti kuuma suve jaoks. Pigem jätta nii nagu on kui hakata ise lahti kõike kruvima ja proovima asju mida pole varem ära teinud (jahutust/pastat vahetama) ning sellega on palju suurem oht kaart ära lõhkuda icon_razz.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 30.12.2008 00:54:10 vasta tsitaadiga

SurfData, miks? Sellepärast näiteks, et def. jahutus HD4870 seerial suht saast ning VRM kivikesed lähevad VÄGA kuumaks ning @ ~127C* pidi kaart ennast automaatselt välja lülitama. Ei ole just meeldiv või mis? icon_rolleyes.gif

e: ja enamustel tavakasutajatel ei ole sellistes kogustes tuulikuid masinas nagu sinul. On inimesi kes tahavad vaikset arvutit.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 30.12.2008 00:59:18 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
SurfData, miks? Sellepärast näiteks, et def. jahutus HD4870 seerial suht saast ning VRM kivikesed lähevad VÄGA kuumaks ning @ ~127C* pidi kaart ennast automaatselt välja lülitama. Ei ole just meeldiv või mis? icon_rolleyes.gif

e: ja enamustel tavakasutajatel ei ole sellistes kogustes tuulikuid masinas nagu sinul. On inimesi kes tahavad vaikset arvutit.


pole tuulikud, vaiksed ventikad on. Ning inimene kes tahab vaikset arvutit ei osta kanget mängurikaarti vaid eee boxi vms asja icon_wink.gif Või kui tahab kanget ja VAIKSET mänguri masinat siis tuleb kõvasti investeerida vaiksesse korpusesse, mürasummutamisse jms ning see on juba teine teema.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 30.12.2008 01:01:59 vasta tsitaadiga

krt jah kusagil sealkandis on asi end välja lülitanud jah icon_razz.gif
mul istub video ventikas system fan pesas ja ma pole viitsinud sensor juhet välja rebida. igatahes kui cmosi nullida, asi hakkab automaatselt pöördeid regullima ning asi pangestub mõne minutiga. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 30.12.2008 01:15:49 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
CorsairX kirjutas:
SurfData, miks? Sellepärast näiteks, et def. jahutus HD4870 seerial suht saast ning VRM kivikesed lähevad VÄGA kuumaks ning @ ~127C* pidi kaart ennast automaatselt välja lülitama. Ei ole just meeldiv või mis? icon_rolleyes.gif

e: ja enamustel tavakasutajatel ei ole sellistes kogustes tuulikuid masinas nagu sinul. On inimesi kes tahavad vaikset arvutit.


pole tuulikud, vaiksed ventikad on. Ning inimene kes tahab vaikset arvutit ei osta kanget mängurikaarti vaid eee boxi vms asja icon_wink.gif Või kui tahab kanget ja VAIKSET mänguri masinat siis tuleb kõvasti investeerida vaiksesse korpusesse, mürasummutamisse jms ning see on juba teine teema.

Antud juhul ei räägi me korpuse jahutamisest ja vaiksemaks muutmisest vaid konkreetsest HD4870 probleemist nimega "VRM temperatuurid ja
arvuti shutdown peale mõningast mängimist". Selle probleemi ilmselgeks põhjustajaks on stock jahuti imo. Korpusesse tiivikute lisamine seda probleemi ei lahenda.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 08:15:36 vasta tsitaadiga

stock jahutusega ei lähe elusees kaart nii kuumaks nagu mõni siin väita üritab.
kui läheb siis on ise fani käpitud, kaart vigane või soft valetab.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 09:07:32 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
stock jahutusega ei lähe elusees kaart nii kuumaks nagu mõni siin väita üritab.
kui läheb siis on ise fani käpitud, kaart vigane või soft valetab.

stock jahutusega ei lähe elusees kaart nii kuumaks nagu mõni siin väita üritab.
kui läheb siis on savisaar süüdi,päikesevarjutus või vene vandenõu icon_lol.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 10:13:19 vasta tsitaadiga

kui läheb siis kaart lihtsalt ahi... endal läks stock kuumemaks kui see "S1+120mm + punane stock raam" variant mida kasutan. Ei käppinud alguses mingit venti vms asju. Vent undas kah stockis nii et pidi pidevalt voluumi nuppu käppima.

kellelgi muidu mingit normaalset VRM radikat ei üle ei juhtu olema 4870 tarvis? Oskab öelda keegi palju selle Club3D OC editioni kaardil VRM tempid on selle pisikese radikaga ?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onufred
Kreisi kasutaja
onufred

liitunud: 20.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 10:31:28 vasta tsitaadiga

Sai ka siis endale ostetud see 4870 1gb oc 3d club kaart ja võrreldes vana 3870 nega teeb ikka loomamoodi häält ja samas kui vent maha keerata siis hakkab üle kuumenema,et ehk oskab keegi soovitada mõnda vaiksemat jahutust, praegune käib tõsiselt närvidele, sai hetkel lahenduseks tehtud 2 profiili ühel vent ja clockid maas,et win keskonnas töötab ilusti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 10:36:59 vasta tsitaadiga

Accelero S1 + vaikne 120mm vent oleks vist kõige mõistlikum lahendus.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 10:38:02 vasta tsitaadiga

Pole küll oluline uudis aga ikkagi:

AMD Releases Open-Source R600 & R700 3D Driver for Linux

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 13:07:46 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Pole küll oluline uudis aga ikkagi:

AMD Releases Open-Source R600 & R700 3D Driver for Linux


Kelle jaoks oluline, kelle jaoks mitte icon_lol.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 14:24:03 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on olnud vajadust kaart tõsta teise PCI-E pessa.Ega see perfi ei muuda icon_question.gif Krt x2 nii suur et OCZ mälujahutus ei mahu peale.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 30.12.2008 14:27:35 vasta tsitaadiga

Mis sa jahutad sellest mälust kui ta jookseb @ def sul? icon_lol.gif Pole vaja mingit käkki sinna jahutama peale def kiirusel.
Kuigi X48 X38 platega ei tohks see kaardi nihutamine perfi muuta icon_rolleyes.gif Proovi ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 14:45:13 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Mis sa jahutad sellest mälust kui ta jookseb @ def sul? icon_lol.gif Pole vaja mingit käkki sinna jahutama peale def kiirusel.
Kuigi X48 X38 platega ei tohks see kaardi nihutamine perfi muuta icon_rolleyes.gif Proovi ära thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 14:50:11 vasta tsitaadiga

su mobol pole vahet kummas pesas see kaart istub
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 30.12.2008 14:50:40 vasta tsitaadiga

Prose on sul E8600 kordaja 10x ja jookseb@ 4.5ghz=450fsbx2@900 Seega jooksevb isegi alla oma def kiiruse thumbs_up.gif Pole vaja mingit coolerit peale ja jäta kaart 1. pessa.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 14:54:01 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Prose on sul E8600 kordaja 10x ja jookseb@ 4.5ghz=450fsbx2@900 Seega jooksevb isegi alla oma def kiiruse thumbs_up.gif Pole vaja mingit coolerit peale ja jäta kaart 1. pessa.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 30.12.2008 14:57:10 vasta tsitaadiga

No ikkagi alla oma kiiruse@ 1000vs1066 thumbs_up.gif
tegetl see pole see teema siin..
Said vastuse ka juba,et võid tõsta kaardi teise pessa nagu Winterwind, mainis,kuigi mina ei näe põhjust selel cooleril mida sa sinna üritad aretada neid rame jahutama ja jätaks asj nagu on kaart 1. pesas ja mälud nagu nad on.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 15:01:01 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
No ikkagi alla oma kiiruse@ 1000vs1066 thumbs_up.gif
tegetl see pole see teema siin..
Said vastuse ka juba,et võid tõsta kaardi teise pessa nagu Winterwind, mainis,kuigi mina ei näe põhjust selel cooleril mida sa sinna üritad aretada neid rame jahutama ja jätaks asj nagu on kaart 1. pesas ja mälud nagu nad on.

Samas õigus jah thumbs_up.gif Hetkel nagunii rohkem ei kella. Kuigi jahutus vedeleb nurgas siis mõtlesin et võiks aga samas teine vent puhub otse peale ja katsudes on nad päris jahedad icon_wink.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 30.12.2008 15:58:40 vasta tsitaadiga

ATI's first 2009 card is RV740

tsitaat:
Until this time, ATI won't really have a contender to fight Nvidia but we are sure that red boys will ignite the price wars, which will at least be good for end users.

See on hea, varsti saab 4800 kaarte "tasuta". thumbs_up.gif 8)
http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=11157&Itemid=1

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2008 13:31:22 vasta tsitaadiga

link :: The Foundry Company to Make GPUs, To Accept Designs from Other Manufacturers Soon

Spoiler Spoiler Spoiler

tsitaat:
At the AMD Analyst Day event, AMD indicated in its presentations that The Foundry Company, a manufacturing company formed from the assets of AMD with the intestments of ATIC under the AssetSmart program, would in the future become an independent foundry company accepting foundry partnerships from companies apart from its one largest customer, AMD. The move would keep the newly formed company profitable and competitive with other Asian foundry companies.

In the same presentation, AMD also indicated that eventually it would assign manufacturing of its ATI Radeon GPUs and chipsets, to The Foundry Company (TFC). Currently GPUs and chipsets are being manufacuted by foundry companies such as TSMC and UMC in Taiwan. This move would send a significant chunk of manufacturing to TFC. Sources tell ATI Forum.de that at FAB38 Dresden, a major manufacturing facility, installations of the 40nm bulk manufacturing node is in full-swing (not to be confused with 45nm SOI, on which K10.5 processors are built). Also there are indications of the facility accepting orders for manufacturing chips on the new node from other fab-less companies, an attempt to bring in profitability right from the start.

Hakkab tulema 8)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 31.12.2008 13:35:05 vasta tsitaadiga

Huvitav millal AMD ATI kiipe tegema hakkab? icon_razz.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2008 13:49:21 vasta tsitaadiga

sellest ju artikkel rääkiski, et juba lükatakse liine üles
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 31.12.2008 15:02:10 vasta tsitaadiga

Gainward Rampage 700 GS GLH "The Beast"
http://www.ocaholic.ch/xoops/html/modules/smartsection/item.php?itemid=233&sel_lang=english

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2008 16:50:52 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Gainward Rampage 700 GS GLH "The Beast"
http://www.ocaholic.ch/xoops/html/modules/smartsection/item.php?itemid=233&sel_lang=english


see vana review vms? mix nii vanasi drivereid kasutavad
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 31.12.2008 17:00:34 vasta tsitaadiga

Published by TheFrenchbird on 2008/12/27,a driverid tõesti vanad icon_confused.gif 8.9 Ehk kasutavd neid mis plaadil kaasas vms.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2008 17:04:33 vasta tsitaadiga

prantsusmaale pole veel jõudnud siis...
või juba teevad jooki seoes aastavahetusega ja täis peaga ei tule niisugune asi nagu uusim driver meeldegi.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 01.01.2009 17:52:39 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
omgwtf kirjutas:
Prose on sul E8600 kordaja 10x ja jookseb@ 4.5ghz=450fsbx2@900 Seega jooksevb isegi alla oma def kiiruse thumbs_up.gif Pole vaja mingit coolerit peale ja jäta kaart 1. pessa.

Spoiler Spoiler Spoiler


ega seal vahet pole, mul Dominatorid 1066, jooksevad Def'il siis tirisin ka ventid maha, kärisevad ja vigisevad ainult
kui kast on norm ventileeritud ja kuumaks ei lähe, siis võib maha võtta.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 02.01.2009 18:47:09 vasta tsitaadiga

XFX Radeons to be Available January 5th - yeah, that soon.
http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=11197&Itemid=1

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 20:39:04 vasta tsitaadiga

link :: Gigabyte Radeon HD 4850 1GB GV-R485OC-1GH review

Sellest kaardist polegi siin veel juttu olnud.
Imho on tegu igati püssi kaardiga.
Jahutus on by def tiba häälekas aga krt, 1GB mälu ja klokkub nagu loom.

tsitaat:
The default clock for this already overclocked 4850 is 700 MHz, we ended at 811 MHz.
The memory however was even more promising. ATI reference default is 1980 Mhz,
This card has 1980 MHz as well, yet we could push it towards 1195x2 = 2390 MHz
sustained memory bandwidth data rate.


Ise saan ka paari nädala pärast ühe sellise enam kui hea hinnaga.
Eks millalgi tuleb siis arvatavasti asjale Accelero S1 selga ajada ja vaadata kuidas on.
Kui pole kõikse parem siis jätan endale veel hiljem saabuva Gigabyte HD4870 1GB.
Aga usun, et see 1GB HD4850 on enam kui küll icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.01.2009 22:48:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

1GB mälu

On nüüdisajal sellest reaalset kasu kah ? Viimati veel 1Gb GDDR3 kaartide ajastul andis see pool giga lisamälu mingi ühe freimi keskmiselt juurde, kui sedagi. Hinnavahe aga 512 vs 1024 on ikka alati olnud utoopiline.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 02.01.2009 22:50:03 vasta tsitaadiga

Winterwind, 4850 kohta on küll väga püss kaart. thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 22:51:23 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/94651/
ei ole üüratult kallis kh thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.01.2009 23:00:56 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:

1GB mälu

On nüüdisajal sellest reaalset kasu kah ? Viimati veel 1Gb GDDR3 kaartide ajastul andis see pool giga lisamälu mingi ühe freimi keskmiselt juurde, kui sedagi. Hinnavahe aga 512 vs 1024 on ikka alati olnud utoopiline.
GTAIV on ikka sitaks kasu icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 23:08:21 vasta tsitaadiga

mitte ainult gta 4 ,tänapäeva mängud,tekstuurid lähevad nii suureks ja detailseks et jube. ja nu kui üle 20 tolli monitor siis juba ka see mõjutab icon_wink.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 23:15:05 vasta tsitaadiga

no mu lingil on näha, et isegi klokkimata on crysises kiirem kui HD4870 512MB..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  ATi RV770 aka HD4K seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 210, 211, 212  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.